Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Melinda a Szent Imrében fogok szülni, és saját dokim van , hétfőn meg beszélek egy szülésznővel.


Nita akkor most "próbálkoztok" a 3. gyerekkel?

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Sziasztok!
Bocsi a hosszú offért, majd próbálok jönni, csak Papám kórházban van hospisceon, elég nehéz, mert tudjátok niincs egy éve, hogy másik Papám uígy elment...

Majd írok magunkról, okék vagyunk!

Cathy: de jó, hogy ltlak, én emlékszem Rád? Ki a dokid a Szent Imrében, ha Pesten lettem vna én is ott szültem volna....Állítólag nagyon jó a szülészet...
Kisfiút vagy kislányt vársz???Nevek?

Kép
nyuszifül16
 
 


Cathy: az emlékszem után az nem kérdőjel, hanem pont akart lenni:)

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Köszi Nyuszifül.

Dr. Parragh Attila az orvosom. Nagyon aranyos orvos. A szülésznőm Széles Ágnes lesz, szintén nagyon kedves hölgy.

De kiderült, ha netán nem akar benn maradni a kisfiunk, mármint mégis koraszülött lesz, akkor sajnos más kórházban fog megszületni, mivel a Szent Imrében nincs koraszülött osztály. Szóval 36. hétig benn kell maradnia mindenképp.

Meli jaj, hát ott van az új babóka.

Szóval most ágynyugalom van, április 8 ig, utána már megszülethet, ha akar. Aztán még a végén olyan jó helye lesz bent hogy majd nem akar kijönni. :D


Név titok egyenlőre, de már nem sokára kiderül. :D

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Sziasztok!!!

Cathy igen........apival ma beszéltem és kezi végleg rá adni magát.,csak a kezdeti sok vizsgálat miatt vacakol.......nekünk nincs segítségünk...szüleim dolgoznakmég és nem is itt laknak...

MELI JUHHHHHHHHHHHHHHHHHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi jobbulást papádnak!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Meli!
Gratulálok a kistesóhoz!!

Cathy!
Mondd a fiacskádnak még 10 hétig maradjon bent :D

Nyuszi!
Papádnak jobbulást!!!

Mucus!
Nagyon aranyosak a gyerkőcök!
Látom Domi is szeret a kiságyban :lol: , Kíra is beszokott néha menni az öcskössel játszani... :lol: És a kolbi is nyerő nálatok is :D ..az jöhetne mi?

Nita!
Oviba is szoktak szülinapozni a gyerekek?

Teszek pár képet

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kirus igen ott is van szülinap..oda egy auchanos tortát viszek és a családi üneplésnél lesz a formatorta........már olyan kiváncsi vagyok rá:))::):)

olyan szépek a gyerekek!!!!!!!!!
Nimi milyen nagy már:):)
mindjárt 1 éves ő is:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZIASZTOK :D :) :) :) :)
MELI GRATULÁLOK!!ÉN IS 3.BABÁMAT VÁROM:)
80olgi
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Szia Olgi!Rád emlékszem,neked mikor is születtek?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli tegyél vonalzót az ifjabbikról is:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen?Szerinted is?Nem tudom,vacilálok!
Na jó,rakom!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nem látszik a vonalzód:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép a vonalzód Melinda!

Ti csajok, nektek is ilyen fájdalommal teli volt a 3. trimeszter?
Állandóan fáj a hasam, feszül, szurkál, nem múlik el, csak ha fekszem, de néha akkor sem. Tegnap iszonyúan fájt a hasam, mintha égő fájdalom lett volna az alhasban. Nekem csak azt mondták az kellemetlen ha a baba rugdos. De hogy végig fájjon a hasam, és alig bírjak menni. Ez normális? Nem akarok kórházba kikötni.

Még csak 29 hetes vagyok. Nem értem? Nem elég a szülési fájdalom,még mindennapos fájdalom is jár vele?

Ti, hogy értétek meg ezt a korszakot?

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Cathy ez szerintem se jó hogy folyamatos a fájdalom.....szerintem látogasd meg a dokid......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


most voltam múlt héten, ágynyugalom. ha állandóan ágyban fekszem és csak pisilni járok ki akkor oké , semmi baj.De ki főz, ki mosogat, ki csinál meg helyettem meg mindent, ki rak fát a tűzre?

Anyukám lehet segítene, de egy napnál tovább nem bírom vele. De ha kellene ö és a kórház között választani, akkor öt választanám.
Jövő héten megyek dokihoz, majd.

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


te se vagy akkor könnyű helyzetbe:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Engem 36. héttől a nyelőcsőégés csinált ki,meg a fejbeilleszkedés... :lol:
Elballagtam uh-ra,ahol azt mondta a szonográfus hogy : Húúúhhhaaa,az már bizony haj.

És megszületett Melcsi 8 cm-res hajjal. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló Belló!!!
Nita?Neked megjött,vagy hogy is vagy??Olyan lassú a gépem,hogy nem olvasom vissza,pedig tuti írtad?

Ki mit csinál?

Apa krumplit reszel,én meg gépezek,ez ám az élet. :lol:

A gyerekek meg rajta csüngenek!! :lol: :lol:

NYUSZI!!!!!Hol vagy???
Mucus,Kirus,Adiadi meg úgy egyáltalán mindenki??
Hú a múltkor visszaolvastam,még volt köztünk hapsi is,Szilárd,nekik is lett baba úgy tudom!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli nekem még 1-én megjött....tettünk az ügy érdekében de nem minden áron.szóval van esély azért....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Meli!
Hu jó hosszú hajjal született Melcsi :D
Mi finom készült a krumpliból?
Apásak a gyerkőcök amúgy??

Én egész délelött takarítottam(portörlés és társai) de még nem végeztem mindenhol,hagyok holnapra is .. :lol:
Most api meg Nimi alszik,Kíra tv-zik.
Nimikém beteg kicsit,folyik a nózija, szegénykém szörcsög rendesen hiába szívom neki :S

Csajok,ti mit vettetek(anno) a gyerköcöknek 1.szülinapjukra??
Vendég
 


Kirus Barni babataxit kapott ilyen gumikutyát amin ugrálni tud...meg ruhákat........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Melcsi anyás,Pistike apás.
Húú,a krumpliból ez lett,ez isteni lett:
http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=33571693

Én nem tudom Melcsi mit kapott.. :oops:
Torta volt az tuti,6000 ft volt,de nem jut eszembe,valami dereng,hogy hamarabb megkapták,mert szezonja volt,de nem tudom mi! :oops:

Pistike meg mikor volt 1 éves?? :lol: :lol: Régen :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jó reggelt!!

Meli!
Hű nagyon guszta kajcsi, most be is túrnám :lol:
Torta az nálunk is lesz, külön kapnak 1-1-et. De hogy milyen ajit kéne venni...Kírának valami Hannah Montana-s cucc kéne, az a nagy kedvenc.

Melisch!

Boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hú tesóm most ábrándult ki belőle,anyám megmutatta neki,ahogy füvezik,fent van neten,na azóta nem kedvenc.. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


MELISCH SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok Lányok!

Sajnos Nagypapám 14-én meghalt a kórházban....:( Az vígyaztal,hogy már nem szeved, most ötbbet járunk Mamámhoz, hogy ne legyen annyira egyedül. Sajnos 8 hónapja halt meg a másik nagypapám, szóval ez mostí így egyáltalán nem könnyű....:( De ez van.
28-án lesza temetés, még jó, hogy nem mentünk ki Angliába....
Ati jön áprilisban, már nagyon várom, de akkor vizsgákra készülök, jövőhéttől kezdek jegyzetelgetni rá, és majd vizsga előtt megint kérek bébisittert.
Húúú lányok, csak én vagyok ilyen béndzsa, hogy csak most kapkodom a fejem, ha kaják ára, hogy felment....

Melinda: juhéééé, én úgy örülök... Mit érzel, mi lesz?Mit szeretnétek....?

Nita: akkor most api is beleegyezett a babaprojectbe? Hát rossz, h nincs segítségef...sajna tudom, mileny ez.

Cathy: akkor majd, ha már nem titok, oszd meg velünk a nevet!

Kirus: annyira szép Kira, abbana kis rózsaszín ruciban, tök cukik mind a ketten a kisöcsivel...:)

Mucus:hát igen a házi kolbásza csodákra képes, de jó, hogy ilyenket eszenk, nem pedig a sok szar mű cuccot!

Nálunk most Beni olyan hisztis, mindent dobál, este nem akar aludni, kidobál mindent az ágyából....hát olyankor nagyon haragszom rá....Nálatok is van ilyen?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!!!!!!!

én már nem kapom fel a fejem hogy milyen drága minden..undirító ez a világ!!!!!!!:((((((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: köszi, nagyon aranyos vagy! Jól esik! Jövő hétfőn lesz a temetés... :cry: :cry: :cry:

Jó az új voncsid!;)

Kép
nyuszifül16
 
 


hétfőn gondolok majd rád!!!!!!kitartás!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!

Máténak így utolag is boldog szülinapot kívánok!!!!
Láttam a blogodban a képeket,nagyon jók lettek aranyos és látni hogy örül az ajándékoknak!! :wink:

Nyuszi!
Részvétem :(
Elkezdtél jegyzetelgetni?
Vendég
 


Oviba volt fényképész, csináltattam igazolvány képet. Ez lesz majd a diákigazolványán :D


Kép
Vendég
 


Kirus köszönjük szépen!!!!!!!!

nagyon csini Kira a képen....komolya arca van:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!

Nyuszifül részvétem neked.

Melcsi akkor 7 hónap múlva jön az új jövevény de jó is lesz majd.

Gratulálok a szülinaposnak!

Bocsi, de lemaradtam a dolgokról. Péntekről szombatra erős görcseim voltak, így bementünk a kórházba. Bent is tartottak, és csak tegnap engedtek ki. Most jól vagyok, de sok sok pihenés kell, és sűrűn kell járnom terhesgondozásra.

Pihenést próbálom betartani, ami nehéz,de majd sikerül. Hamarosan 30 hetet töltöm be, közel a vége már.

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Cathy azért már jó ha betöltöd a 30.hetet!!!!!!!!!!!!!
kitartás!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nyuszi,részvétem... :cry:

Kirus,nagyon szép a lányod,nekem tetszenek a barna hajú lányok,remélem nekem is lesz.

Na,azt tudtam,hogy nincs 2 egyforma terhesség,na de ilyet?
Mondom majd én kitalálom,hát nem vagyok hülye,ha hányok,fiú,ha édeset ennék lány.Ma csak az édességen járt az agyam,és vagy 4-szer öklendeztem,egyszer hánytam... :lol: :lol: :lol:
Akkor mi van??? :lol: :lol: :lol:
Ja,és neki nem lesz neve....ez tuti :lol: A 3 év is kevés lenne,nem egyezünk :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Meli ez is meg az is lesz!!!!!!!!!!!!!
neve meg majd lesz:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ki mi jót csinál/főz?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!

Meli igaz nem most kérdezted de válaszolok :)
Most épp lazítunk, Nimród pakol, Kíra mesét néz, apjuk alszik én meg itt :)

Húsleves, sült egész csirke+comb, petrezselymes krumpli, almás pite és kakaós kelt kalács. Ez a mai menü.
Nálatok???
Vendég
 


Sziasztok!


Ááááááááá megint nincs időm. Na mindegy. Gyors leszek.

Melinda gratulálok a hármaskához. vagy fiú lesz vagy lány. Még szerencse, hogy több választás nincs. :lol:

Nita boldogat Máténak így utólag. Bloghoz gratula, nagyon szép, szoktam kukkolni.

Nyuszikám őszinte részvétem! Remélem rendeződik az életed és csupa jó dolog fog veletek történni.

Kírus nagyon aranyosak a gyerkőcök. Kira nagyon komoly a képen. Szép kislány. Sulis. Atyaég! Roan az idő. Kora szerint Bencének is kellene mennie, de marad még egy évet az oviban.


Mi jól vagyunk. Áron már mászik, ebből kifolyólag ott van mindenhol. És betyár, ezért fél szemem mindig rajta. Egyébként nem panaszkodom, mert nincs vele különösebb gond. Blogot írom rendszeresen, képek is vannak, ott tudtok követni ha akartok :wink:

királylány
 
 


Sziasztok!

Meli: köszike! Holnap lesz a temetés...
Hát tippeljünk Melinek fia vagy lánya lesz???? Na , Csajok, ki mit tippel?
Én lányt érzek;)


Cathy: remélem, hogy már jól vagy!? Sokat kell pihenjél? Mit mondott a doki mitől volt?


Kirus: nyamiiiii, ez nagyon jól hangzott!:) Kakaós kalács....:)


Nekem, ma egész nap fájt a fejem, végül bevettem egy bogyit, és zsurló teát iszogatok, mielőtt megjön, olyan rohadtul szokott fájni, hogy van, hogy hányok...tök szíves, a spec gyógyiből,a mit a doki írt meg 9.000 ft hat szem....majd elmek sztem belgyogyihoz....
Most azt olvastam, ha vki szed több kalciumot, az is csökkenti a PMS-t, hát reménykedem, így most azt próbálgatom.
Ja, nem is mondtam, hogy újra Gynevac kúrán vagyok:) Persze, nem baba miatt, hanem a nőgyógyászati gyulladások miatt. Jó volt vissza gonoldni, mert 2 évvelt ezelőtt pont februárban kezdtema kúrát Beni előtt....:)

Kép
nyuszifül16
 
 


Dius köszönjük Máté nevében is:)))))))))
szép a te blogod is de ezeket a betűket alig tudom elolvasni:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül: Igen sokat kell pihennem, a doki nem mondott semmit. Azt mondják lehet a telihold miatt volt, vagy a front miatt, nem tudják. De sok kismama jött be szülni a héten ezen okok miatt.

Mi az a gynevác kúra?soha nem hallottam róla.

Meli : ezek a jóslások, hogy fiú lesz vagy lány szerintem butaság. Amikor a családnak megmondtuk, hogy terhes vagyok, az egyik ismerős rám nézett és azt mondta fiú lesz. Fogalmam sincs honnan tudta, de ő mindenkinek pontosan megmondja kinek mije lesz. Igazi boszorka.

Hát mindkettő van már, ti mit szeretnétek? Lányt vagy fiút?


2 hét múlva megyek dokihoz, kíváncsi vagyok miket mond, majd utána találkozom a szülésznőmmel is.

Hamarosan kész lesz fiunk szobája is. De nem tudom hogy lehet ide majd képeket rakni fel, hogy majd mutassak pár képet.

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


Cathy a hsz alatt van olyan, hogy mellélklet feltöltése. Csak arra kell figyelni, hogy a kép 600x600px lehet :wink: Kitartást a hátralévő időre.

Nita: gyakoroljál csak :lol: Először furcsa, utána megszokja az ember. :wink:

királylány
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Dius rendben........:)))))

Élet-halál között egy kisfiú
Megjelent: 2011.02.28. 06:56
Frissítve: 2011.02.28. 06:57
Az ötéves kisgyereket fertőző agyhártyagyulladással kezelik.

A kisgyerek, akit a Szent László Kórházban ápolnak, Halásztelken jár óvodába, ahol a közszolgálati televízió híradójának információ szerint egy másik csoporttársa is megbetegedett. , de nála még nincs meg a vizsgálatok eredménye, hogy ő is fertőző agyhártyagyulladást kapott volna.

Az idegrendszert is megtámadó betegség cseppfertőzéssel, főleg zárt közösségekben terjed, ezért az ÁNTSZ gyógyszert ad azoknak, akik kapcsolatba kerülhettek a beteg kisgyerekkel.

AJÁNLOTT LINK:

Járványos agyhártyagyulladás (jarvany.lap.hu)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Amikor a kórházban voltam két halászteleki kismama is volt velem. Az egyik fia lebetegedett, lázas volt nagyon. Ö is 5 éves és halászteleki oviba jár. Remélem a kettő nem egy és ugyan az.
Írtam a csajnak, hogy hogy van a fia, remélem nem az ő fia az. A nő most terhes a második gyerekkel.

Kép
Kép
Kép
cathy82
Bicske
 
 


akkor tuti nem ő mert ennek a gyereknek már megvan a tesója és ráadásul a cikk nem jól ír..mert mindegyik gyerek lány.....2 kislány..senki más nem betegedett meg!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: