Új privát üzeneted érkezett!

80olgi
 
 


Sziasztok lányok,
Hát nekem az éjszaka volt egy kis rózsaszínes váladékom és most is. Fájásaim nincsenek, csak keményedések, de azok teljesen rendszertelenek. Beszéltem a szülőszobával, azt mondták lehet hogy a méhszájam kezdett meg nyílni. Várnom kell türelmesen még nincsenek rendszeres keményedések vagy fájások. A másik variáció, hogy a hüvelykúp amit szedek kikezdte a hüvelyt és az vérzik egy kicsit. Hát most várok :D

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a biztatást és a tanácsokat lányok,nagyon aranyosak vagytok!!!
m-edina28
 
 

 
 

Kérjük szépen a drukkokat, megyünk a kórházba :shock: Ma egész nap nyomott voltam, egy órája pedig leültem a szőnyegre és ahogy felkeltem és elmentem wc-re elkezdtem vérezni. Azóta rendszertelenül vannak görcsöcskék is. Remélem minden rendben van a babával és csak a méhszáj nyílik kifele, de úgy tűnik hogy a mi kicsi lányunk ugyan nem vár :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


CSIGE HAJRÁ.....jaj de izgi Lilike úton van?drukkolok nagyon,kitartás,nagy ölelés nektek.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


CSIGE GRATULÁLUNK LILIKE ÉRKEZÉSÉHEZ.SOK BOLDOGSÁGOT,ÉS SOK-SOK TEJCSIT KIVÁNUNK.
csajok-most kaptam sms-t.nagy lány Lilike 3,45kg,császárral lett meg,és 56cm.Szép nagy .

Kép


Kép
kistörpe
 
 


csige

húha.reméljük lassan babzol,drukkolok nagyon :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Csige sok boldogságot és nagyon jó egészséget kívánok a nagylányhoz!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kedves Csige, szívből gratulálok a kislányotokhoz neked, és a párodnak is! Várjuk a szülés-sztorit!

Csajok, mi már megint utazgatunk, azért nem tudok gyakran jönni...
képzeljétek, bementem a kerületi rendelőintézetbe, rákérdezni a spermavizsgálatra. Azt mondták az urológián, h a férjemmel együtt menjünk be, és ők majd írnak mindkettőnknek egy beutalót egy intézetbe (gondolom, meddőségire gondoltak). hiába mondtam, h az én hormonjaimat már vizsgálják, csak ez a vizsgálat kéne már a férjemnek.
De ha nem muszáj mi nem akarunk fizetni a spermavizsgálatért. többen írtátok, h nektek a kórházban csinálták. Vagyis csak úgy sétáljunk be a kórházba az urológiára?
Valaki ismeri ebből a szempontból a Szent Imrét? Oda tartozunk.

Mellesleg, a hormonvizsgálatom is fizetős lett volna... a laboros néni kedvességén múlott, h átszólt a "barátnőjének" a belgyógyászatra, h írjon meg nekem ő egy beutalót, mert az én magándokim beutalójával fizetni kellett volna érte. hogy mik vannak!!! Az ember nem elég élelmes, és máris tízezreket gombolnak le róla!

Kép
lujzici
 
 


csige: nagy nagy gratula a kicsi lányhoz :):)):

nika70
Salgótarján
 
 



írt Bébiyuszi:
2009.10.18-án reggel 6:00-kor megszületett Dávid nagy szőkésbarna hajjal 3790 grammal és 52 cm-rel.!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok
Lujzici-nagyon bonyolult ez az egészségügy.Nekünk a simán a nőgyógyászom mondta hogy a páromnak sperma vizsgálat lenne szükséges,megadta a korház telcsi számát,és ott adtak időpontot.Ha maszek alapon mentünk volna ugyan ahozz a dokihoz 1 héttel előbb sorra kerültünk volna,de mi is vártunk.Utánna fél évére bekerültünk a kaáliba miattam ott megint volt sperma vizsgálat de ott ragaszkodtak hogy ők csinálják meg ott 13000ft volt.nekünk a kaáli közel 200,000ft került.de ugye hiába mert a vetélés után a kötelező 3 hónapban összejött spontán a baba aki immár lassan 26 hetes.
Nika-hogy vagytok?-nem irtál magatokról semmit?kicsi fiad?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Köszike jól vagyunk csak semmi különös nem történik nálunk .Hacsak az nem hogy keményen beköszöntött a dackorszak,és ettől én néha sírógörcsöket kapok,néha a hajam hullik, néha meg teljesen közönyös leszek tőle.Mindenre nem a válasz,akkor is nem .Mostanában ez a válasz mindenre.És az utcán nagyon tehetettlen vagyok,mert otthon megy a büntifotel az müködik de az utcán nagyon tehetettlen vagyok :(

nika70
Salgótarján
 
 


szegény Nika-nálam hál isten nem volt ilyen.Próbáltad nem észre venni?mert ezek a kisfickók olyanok ha látják rajtad hogy idegesit az egész-és úgyis engedni fogsz minnél jobban csinálják.tesóm fia volt ilyen,az utcán már a nővérem bőgött is.Ne érts félre nem akarlak kioktatni.....de ez a büntifotel működik otthon?-csak az utcán van vele gond?Régen volt a viasat3 -segitség szülő vagyok-nagyon jó dolgokat tett a dada a gyerekekkel,jó ötletei voltak,nem szabadott a szülönek engednie.Lehet hogy te is láttad?..nálunk most van de a tini kor-sapka one-kabát nélkül jön haza(mondván tök jó idő van).Minden korszaknak megvan a saját "nehézsége".Sokmindent ki kell birnunk...nem igaz?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Nika hagyd rá az utcán...Máté a mai napig hisztizik az utcán ha ne tetszik valami...én otthagyom.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


LÁNYOK MERRE VAGYTOK????MEGVAN HALVA EZ AZ OLDAL....
mindenki elfoglalt?ennyire?emlékszem január-februárban ha nem jöttem 1-2 napig oldalakat kellett visszaolvasni,most meg senki nincs?Azt persze megértem nem jön össze a baba az nagyon rossz érzés-tudom-de megkell találni az okokat-és ha tudnánk róla beszélni,lehet hogy jobb lenne...nem??én is elakartam menni pár napra-hétre innen de valaki közületek akkor azt irta hogy neki nem lenne szive titeket itthagyni-és most az a valaki sem jön gyakran.....de ha nem -nem.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


törpe ééééééén vagyooooook!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia NIta-jó hogy vagy-hogy szalad az idő?..-Barnika már 1 hónapos...tudsz éjszaka pihenni?-hányszor van fenn?Nekem a Patrikkal nem volt éjszakám.Ezerszer fenn volt ,nappal is alig aludt,3 éves volt éjszaka 2-kor kinyiltak a kis szemei-anya legózzunk.....Remélem a második nem lesz ilyen.Azt mondják a második babák nyugodtabbak,mit mondasz erről Nita?Moniról nincs hired?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Kistörpe nagyon édi vagy!!!!! :D
Én vagyok, de itt vannak szüleim igy a netre csak reggeli kávé közben jut időm. Napközben van munkám is. Huzzóm, mert ha netán valami lépés lesz jövő héten, akkor kevesebb időm lesz a munkámra összpontosítani. Este pedig öcsémék is itt vannak, folyik a traccsparti és a működik a "szotyi gyár" 8) fórumozás meg nuku.
Igaz nem vagyok lelkes baba téren sem, kicsit belefáradtam és olyan nehezemre esik hétfőn szegedre menni :oops:
Képzeld egy másik fórumba pont lombik kezdete előtt lett babás egy csaj akinek ugyancsak a petevezetékei vannak eldugulva és még valami baja is van. Bár még nagyon fiatal a terhessége és bár 3 doki is nézte (köztük egy professzor is) még nem zárták ki neki a méhen kivüli terhességet, ami már a 3. lenne neki. Remélem neki is sikerül, neked meg gratula a 26. héthez!!!! Hogy telik az idő!!!!!!!!!!!!!!!

Csige GRATULÁLOK a kislányhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mi van Mónival senki nem tud róla semmit?

Pedi???????????????????

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Melicsh-nagyon szurkolok a hétfői naphoz,én is igy voltam ,olyan nehéz volt elindulnia Kaáliba,de figyeld meg a legközelebbi alkalommal sokkal másabb lesz...Nekem is mondta a doki,hogy több eset vaolt már hogy 2 lombik között terhes lett valaki.majd ird meg hogy mi volt.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Kistörpe megirom mi volt. Csak legalább ne kéne megint 2 órát várni mig sorba kerülünk :roll: 11 órára kell menjünk, de most gondolom többett ülünk hiszen lesz eco, spermiogramma és a mikrobiológiai analizisekhez is vesznek mintát (az eredményt meg gondolom nem kapjuk meg ott helyben). Ja a csajnak, akiról fent irtam, sajnos megint méhen kivüli terhessége van (már a 3.) és reggel megmütik :cry: ilyen az élet.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Sajnos ma megint megjött!Hol van a gólya?
Elvagyok keseredve!!!!!


Gratulálok Csige!
m-edina28
 
 


Melisch: sajnálom az ismerősödet :(

Edina: sajnálom hogy megjött:(

Nálunk az utcán otthagyom sem működik .Legalábbis én nem merem otthagyni,mert még abban a korban van hogy bárhová akár az úttestre is kiszalad ha nem figyelek rá.Büntifotelt pont ebből a műsorból vettem:) otthon működik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Melicsh-hát igen sokat kell várakozni de a cél érdekében mindent...
Sajnálom az a csajt ,hát ő tényleg megszenved a gyerekért.Hétfőre minden jót.......
Edina ne légy elkeseredve-jönni fog a gólya,de lehet a te esetedben a nyerő a december lesz.....gólya helyett a mikulás hozza meg a babát fel a fejjel..

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Törpe tudok pihenni éjszaka....Barni 2x kel általába de van hogy csak 1x!!!!!:))))))
Barnika tényleg nyugodtabb mint a Máté volt!!!!!!!!!!

tegnap előtt írtam Móninak....még egybe van!!!!!!!:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én ma csináltam egy tesztet 25-öst kaptam a gyógyiba de sajna nega lett :(:(
Ha jól számoltam két héttel ezelőtt pénteken volt tojcsim előtte egy nappal voltunk együtt:) tegnapra elviekben meg kellett volna jönnie ha nincs babó.Egyenlőre nincs piri de most már elvesztettem minden hitemet :(

nika70
Salgótarján
 
 


NIKA-ne add fel bár mi lehet még.mióta is próbálkoztok?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Nika-azt elfelejtettem megkérdezni orvosnál voltál?-nem jársz utánna hogy miért nem jön össze?
Melisch- 2NAP-hurrá,gyere a hirekkel,

Kép


Kép
kistörpe
 
 


törpe: nem voltam dokinál ,de hamarosan szerintem elmegyek.Azért nekem már a korom is beleszámíta a sikertelen hónapokba:( kb Gergő egy éves kora óta próbálkozunk Ő most kicsivel többmint kettő és fél.Vagyis másfél éve.Tudom mások sokkal régebbóta próbálkoznak meg én nem is úgy állok hozzá.Nekünk itt van Gergő .De nagyon szeretnék neki tesót.

Nem adom fel,bár egy doki szerintem is belefér még,de annyira nincs kedvem menni:(:(:(

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!
csige

én is gratulálok nektek,remélem kapunk a kiscsajsziról képeket:)

KépKép
bettike83
 
 


Nika-nem tudom a korodat,én 31 leszek decemberben,amikor nekünk sem jött össze 1 év próba után én a dokimnak azt mondtam,hogy 2-2,5 éve próbálkozunk,nehogy azt mondja 1 év nem nagy idő.
nekem is itt van Patrik de belegondoltam biztos rossz neki tesó nélkül.
Csige-mi újság veletek?ha a kis csaj engedi gyere majd mesélni.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Törpi 40 leszek áprilisban :):):):):):) Amúgy én kettő évig nem aggódok :) annó mikor Gergővel próbálkoztunk voltam rákszűrésen még pesten akkor kb 8 hónapja próbálkoztunk a doki azt mondta kb két év amire azt mondják normális belefér.Végülis egy hónapban csak 24 óra van arra hogy megtermékenyüljön a petesejt.szerintem ez nem is annyira kevés idő.Bár ha többet lennénk együtt lehet hamarabb sikerülne :wink:

nika70
Salgótarján
 
 


Nika-én szoritok nektek....
Melisch-HOLNAPRA MINDEN jÓT,GYERE A HIREKKEL.....

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Nika keseredj el.....dádá lesz... :) :) :) :)
sikerűlni fog....nekem megannyi csalódás és fájdalom után de sikerült!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe majd jövök a hírekkel ha nem ma este holnap reggel :wink: 11 órára megyünk de már előbb indulunk nehogy elkésünk.

Nita Móni még nem irt? Pedi nekad sem???? Vagy még?

Babszika puszi neked is!

Csige otthon vagytok már??

Nika nem elkeseredni!!!!!!

Hali majd gyertek erre is!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nem vagyok lekeseredve köszi csajok :):):):)

Amúgy ma reggelre megjött pirike:(Sebaj
majd legközelebb :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kistörpe! Tudom, én tényleg azt írtam, hogy nem tudnálak itt hagyni Benneteket, de most mégis jobb a lelkemnek ez a szünet. Remélem, hamarosan másképp fogom gondolni, és visszatérek Hozzátok. Egyébként, olvasgatni szoktalak Benneteket.

Móni ma reggel hívott, holnap meglesz Laura. Ma megvizsgálta a főorvos és azt mondta, hogy honap reggel burokrepesztéssel "próbálkoznak", és ha netán délig nem lesz sima szülés, akkor délben megcsászározzák! Úgyhogy legkésőbb holnap Móniékhoz is megérkezik a tesó!

Csige! Szívből gratulálok Nektek! A kislányod totál akkora méretekkel jött a világra, mint anno(lassan 27éve) én magam.

Mindenkinek megy a drukk továbbra is!

Puszi Nektek!
pedi
Kalocsa
 
 


Móninak akkor sok drukK!!!!!!!!!!!!!
Pedi hiányzol m nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló mindenkinek!

Móni: nagyon várjuk a híreket!

képzeljétek, ma nagy lépésre szántuk rá magunkat a férjemmel: bejelentkeztünk a Budai Meddőségibe.
Rájöttem, hogy ha magánúton kezdjük a meddőségi folyamat kivizsgálását, arra a gatyánk is rá fog menni. :(
Ez meg itt van közel, jókat is hallottam róla, és teljesen ingyenes.
Dec. 10-re kaptunk időpontot, de addig egy csomó vizsgálatot már előre meg lehet csináltatnom, időspórolás végett, az asszisztensnő mindet le is diktálta.
Ez most nagyon feldobott, mert a legrosszabb a várakozás.

Viszont lehet, h mostantól még ritkábban fogok csak jönni, mert elkezdek a Budai Meddőségi topic-ba (is) írogatni, velük nagyon egy cipőben járunk mostantól, meg a kérdéseimre is első kézből tudnak válaszolni.
Természetesen ide is fogok jönni néha, meg olvaslak is majd titeket, csak nem tudom, lesz-e időm két helyen is megjelenni.

Azért sok puszit küldök mindenkinek, és jelentkezek majd minden fontosabb mérföldkőnél!

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


Lujzi remélem siker koronázza majd a végét!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lujzi-nagyon örülök az elhatározásotoknak,minden jót és sok-sok erőt kivánok nektek.FELADNI SOHA NEM SZABAD....Én is ismerem az érzést mikor először kaptunk időpontot a Kaáliba.Gyere majd a hirekkel várunk nagyon....................(kudarc nincs csak későn jött siker).sok sikert.....puszi

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Sziasztok!

Móni reggel hívott, már 7kor burokrepesztés volt neki, most várják a fájásokat, eddig nem sok sikerrel!

Szurkoljatok, Csajok! Nagyon szeretne simán szülni!

Majd később jövök és hozok még hírt!
Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


MÓNI NAGYON SZORITUNK NEKED.
PEDI PRIVIT DOBOK.
CSajok harmadik reggel lett a pizsim foltos a mellemnél,kemény kis folt lett.ez az előtej?Beindultak a hormonok?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Én is jelentkezem.

Nem volt kellemes a tegnapi élményem, másik topikban leírtam, nem ismétlem magam.
Egyenlőre még nem tudom ha makacsul ragaszkodom az indításhoz novemberben vagy elhalasztjuk jövőre :roll: Nem kaptam választ sok ezer kérdésre így nem tudom merjek-e belevágni ismeretlenül a lombika. Meglátom lelkileg helyrejövök-e, mert most kész síróbomba vagyok, pár hangos szó és bőgők. Ez van.

Lujzici gratulálok az indulásnak én is boldog voltam mikor elindultunk. Nem akarlak elkeseríteni de számíts majd tologatásra. Úgy hallottam a Kaáliba csak 28 tb támogatottat látnak el 1 hónapban, ennyire van nekik engedélyük. Na most ez más meddőségiben, hogy van nem tudom de a válság miatt tuti vannak nem kimondott megszorítások nálatok is, hiszen óriási költség egy lombik :roll: Azonban nem kiáltják világgá gondolom előre eltervezik hol tudnak halogatni, hol sürgős azért, hogy senki nem érezze elhagyottnak magát.

Pedi szia, újra itt. Én sem leszek gyakran írogató de azért nem tűnők el

Móni mindent bele remélem elindult magától már a szülés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok,
Tegnap jöttünk haza, csak képet hoztam nektek. Sajnos voltak komplikációk, de már jól vagyunk. Majd jövök és elmesélem, most megyek etetni. Kép Kép Kép Kép

KépKép
csige-bige
 
 


CSIGE GRATULÁLOK EHHEZ AZ ÉDES NAGY CSAJHOZ.GYÖNYÖRŰ......
Melisch-ne légy letörve,én biztos elindulnék a helyedbe novemberbe,ha van hely.KI tudja mi lesz itt jövőre,?Lehet most azt érzed hogy kapod az élettől a "pofonokat"légy erős és bátor.Ha az eredményetek jó-mi akadálya lehet?Nagyon sokat gondoltam rád,tudom mi zajlik az intézetben-meg benned is lelkileg.
MÓNI?????????????????????

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Csige GRATULÁLOK, nagyon aranyos a kis csaj!!!!!!!

Kistörpe most hétfőn megyek endokrinológushoz, meghallgatom a véleményét és annak függvényében ő mit javasol elindulnék vagy nem. Magas a TSH-m, vagyi volt 3,52 és 4,21 ez mind határérték de sokak szerint 2 alatt az ideális annak aki babát akar. Mivel ezt fórumokról és internetről tudom meg akarom kérdezni egy szakértőt is.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch-nekem a Kaáiba a labor eredményem a következő volt.TSH 0,59----Referencia érték:0,35-4,00.Akkor a tiéd tényleg határeset volt.Ezen bitzos tudnak segiteni,ne keseredj el..Az a biztos ha beszélsz egy szakértővel.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Csige gyönyörűűűű a lányod!!!!!!!!
az utolsó képen ola cuki....szopizott ugye?látszik a száján!!!!!! :wink:

Mónival mi lehet???????vajon megvan már lányzó?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó Mindenki!

Ma du-án 16 óra 20 perckor megérkezett Giczi Laura, Móni kislánya. 3950 gramm és 52 cm, végül sima szülés volt, nagyon nagy haja van, majd hozok képet is, ha kapok!
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: