Új privát üzeneted érkezett!

Sok Boldogságot kívánok Móniéknak!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


MÓNI GRATULÁLOK LAURA ÉRKEZÉSÉHEZ.SOK-SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCSIT KIVÁNOK.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


laptetű!!!!! :lol: :) ez most mit jelenthet nálam? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Köszönjük a gratulációkat. Most is csak annyi időm van hogy felnézzek, de nincs időm visszaolvasni és bővebben írni.
Gratulálok Móniéknak!!!
Igen Nita szopizott, mint a gép. Néha majd letépi a bimbómat. Este beszlopált 130-at, utána alig akart felkelni, mint most is. Alszik mint a tök. Most fogom keltegetni, mert elcsúszik az egész napunk.

KépKép
csige-bige
 
 


Kép Giczi Laura
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi-köszönjük a képet.Nagyon aranyos ,és nagy csajszi Laura.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


gyönyörű a kis Laura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


MÓNI GRATULÁLOK!!!!!!!GYÖNYÖRÜ BABA!!!
80olgi
 
 


Kép
Máténál a nagy rend :roll: :)
Kép
Barnika :wink:
Kép
Barnika így alszik :wink: :wink:
Kép
api szórakozott :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita-nagyon aranyosak vagytok.Barnika tök édi ahogy alszik...
Csige,hogy vagytok?nagylány ??....

Kép


Kép
kistörpe
 
 


kistörpe köszi!!!
hogy érzed magad?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! De jó, hogy tettél fel képet, már kérni akartam. Nagyon drágák a fiaid! Gratulálok hozzájuk!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok,
Most tudtam jönni, mert a tegnapi nap egy küzdelem volt.
Szóval születés:
okt.17-én este 19 órakór bementem a kórházba hogy vérzek és azt mondták hogy tágulásos vérzésem van és elment a nyákdugóm. Mondtam, hogy én nem ezt érzem, hanem élénkpiros vér van és nem nyákdugónak nézett ki. CTG-re raktak egy órára és szép lett az eredmény, majd azt mondták mivel nuku fájásom nincs menjek haza és ha 5-10 perces fájások vannak akkor menjek vissza. Hiába kértem még uh-val sem néztek meg, azt mondták hogy a baba jól van. Hazajöttünk és kb. 40 percet voltunk itthon amikor nagyon erős menstruációs vérzésem lett. Felhívtam a kórházat és azt mondták menjek vissza. Visszamentünk, megnézett ismét az a doki aki este és akkor már ő is mondta, hogy ez nem normális. Szólt egy másik dokinak akivel megnéztem uh-val és nem találtak semmit, mert lepényleválástól tartottak. Azt mondták hogy talán a lepény legszéle vált meg és az vérzik ennyire. Ekkor már elmúlt 23 óra és már alvattvérdarabok is jöttek kifelé. Befektettek szülőszobára ahol a férjemmel eltöltöttem másfél órát. Folyamatosan vizsgálgattak, melynek köszönhetően kinyílt a méhszáj szűk két újnyira. Közben szóltak a dokinak aki az én dokimat helyettesítette. Az egyik szülésznő megvizsgált fél egy körül és azt mondta, hogy azonnal szóljanak az ügyelet vezető orvosnak, mert ez nem hüvelyi vérzés és itt gond van. Ekkor már beért az "én" dokim is. Ekkor felgyorsultak az események és gyorsan magzatvizet néztek, amikor is megállapították hogy az egész burok véres kívülről. Utána gyorsan burkot repesztettek hogy abból többet tudjanak. A burokrepesztésnél kiderült,hogy a magzatvíz véres, így azonnal császár lett. Gyorsan toltak a műtőbe és már szúrták is a gerincemet és műtöttek. Nagyon gyorsan kivették Lilikét, mert tudták hogy gond van, engem pedig jól megcibáltak. A kicsi lány egyből felsírt és jól volt, de az PIC-re vitték engem pedig az őrzőbe. Sajnos másnap reggel jött a gyerekorvos és elmondta, hogy a lepényemben pattant meg egy ér és onnan véreztem ami által a kicsi lány kivérzett és vért kell kapnia. A probléma az volt hogy az alvadásgátló vérlemezkékből is sokat vesztett és attól féltek hogy valami belső vérzése van. Ezért négy napot a PIC-en töltött infúzión és vért is kapott. Csak az ötödik napon kaptam meg a drágámat és onnantól velem volt. Minden vizsgálatot elvégeztek és mindent rendben találtak, amit talán annak köszönhetünk hogy szép erős baba. Igazából annyit fűztek utólag hozzá a szüléshez, hogy nagy szerencsénk volt, azt hiszem ezzel mindent elárultak. Ha akkor este időben megnéznek és nem hazaküldenek akkor lehet hogy nem kell átmennünk ezen a tortúrán. Engem nagyon megviselt lelkileg hogy a PIC-re került a baba és látszott rajta hogy őt is hogy nem lehetett egyből velem. Szóval nem ilyen szülést képzeltem el, de most már annak örülök hogy jól van és itthon vagyunk.
Most az a problémánk, hogy nem szopizik. Szerda este még mosolyogva szopizott és csütörtök reggel már nem fogadta el a cicit. Szó szerint mintha megundorodott volna tőle, képes lenne megfulladni rajta. Azt mondta a doki és a védőnő hogy sajnos elvétve de van ilyen, hát miért nem pont mi lennénk. Így most fejek és üvegből kapja a tejet, de azért minden etetés előtt próbálkozunk hátha.
Most megyek, mert lassan ébred a pici lány. Egyébként nagyon jó baba, eszik alszik, csak a cici nem kell neki, pedig van benne tejcsi.
Nagyon szép Laura baba, milyen kis husi.
Nita ti is nagyon szépek vagytok.

KépKép
csige-bige
 
 


jaj Csige nagyon meg ijedtem ahogy olvastam a soraidat!!!!!!
de örülök,hogy jól vagytok már!!!!!
gyönyörű a lányod!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige csodaszép kicsilányod van :):):): Mégegyszer gratula hozzá :)bár ezt a szülés részt kihagytam volna ::(de a lényeg a lényeg hogy jól vagytok :)

Móni:) nagy nagy grtaula szép kislány szép méretekkel:) sok sok tejcsit és boldogságot.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Először is köszönöm szépen mindenkinek a gratulációkat!!!

Másodszor: Csige!!

Én is gratulálok a lánykádhoz! Nagyon édes. :wink: :D


Tegnap végre haza jöhettünk a kórházból. Iszonyatosan hosszú volt ez a több mint 3 hét a kórházban. A fiúk nagyon hiányoztak. Most egyenlőre élvezem a "szabadságot". Laura egy tünemény. Sok gond egyenlőre nincs vele :arrow: eszik, alszik egész nap. :wink: :D
Képeket és szülitörténetet majd teszek fel amint visszatérek a régi kerékvágásba.

Addig is csajok, húzzatok bele!!!! :wink: Továbbra is szorítok hogy újabb kismamikat köszönthessek fel. :wink: :D

Millió puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni üdv újra köztünk!!!!!!!!!!!!!!!!gyönyörű a kis Laura!!!!!!!!!
várjuk a képeket+szüléstörténetet!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok
Móni láttam az iwiw-en a képeket nagyon aranyos Laura,pihenj sokat ha a gyerekek megengedik.
Csige nagyon örülök hogy minden rendben lett a szülés után,hát nem volt semmi amin keresztül mentetek.
Melisch,hogy döntöttetek?Beszéltél dokival?Sokat gondolok rád,nehéz lehet,az biztos....

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Sziasztok!!

Csige , Móni!!! Nagy-nagy gratula szép lánykáitokhoz!!!!

Nita!! Nagyon édesek a fiúk!! :wink:

Kistörpe!! Most már te fogsz következni :lol:

Melisch!!! Hogy vagy?? gyere majd a hírekkel !!! remélem lelkileg már jobban vagy!!

Rólam: apa volt vizsgálaton és a diagnózis astheno-teratozoospermia :shock: , hát mit ne mondjak 1 napig csak sírtam... :?
majd elmentünk a dokihoz és ő meg azt mondta,hogy nyugodtan lehet próbálkozni,de hát már 2 éve csak próbálkozunk, valami oka van ,hogy nem sikerül...Ti mit tudtok erről??? minden infó jól jönne nekem...

EDI
ediii
 
 


Ediii-ha a doki azt mondta hogy lehet próbálkozni,akkor nincs nagy baj szerintem.Ez pontosan mit jelent?Kiskatonákkal van gond?nem próbálkoztok a Kaálival?-mint Melischék.Oda elég egy kiskatona is és sikerülhetne,meg van a Kaáliba egy úgynevezett icsi eljárás hogy ha nem erős a sperma a női sejtet kicsit megrepesztik hogy könnyen eggyesüljenek.
hát igen hamar repül az idő lassan 28 hetet betöltöm-valaki csatlakozhatna hozzám egyedüli kismama vagyok.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Kistörpe! igen a kiskatonákkal van a gond: Csökkent mozgású ,
Károsodott alakú spermium . Még nem voltunk a Kaáliba, de ez az icsi eljárás érdekes, utánanézek.
A doki azt mondta, hogy egy kicsit lassúak , és csak próbálkozzunk,de azért már 2 éve próbálkozunk :roll:

EDI
ediii
 
 


Csige nagyon szörnyű volt még olvasni is amin ti átmentetek :evil: :evil: orvosok!!!!!!! Még jó, hogy nem lett semmi bajotok.

Móni várunk vissza a beszámolóval!

Edii sajnos ezzel a diagnózissal kicsit nehezen lehetsz terhes de még nem gond, vitaminokkal ezt lehet javítani. Nálunk kevés is van ez az oligospermia ami veszélyesebb és persze így van alaktani és minőségi gond is. Itt olvashatsz kicsit ezen problémákról és megtudhatod mit jelent a 2 szó http://www.infertility.hu/ferfib2.htm nektek lényegében az a gondotok, hogy a spermiumoknak nagy többsége lassú mozgású és alakja sem megfelelő, vagyis hibásak. Próbálj sok gyümölcsöt zöldséget adni neki esetleg folsavat is ,de jobb ha felkerestek egy urológust nézze meg nincs-e valami fertőzés, stb nem találja meg az okát ami így megrontja a minőséget. Ne szomorkodj ez kezelhető!!!!!!

Rólam mivel a férjemet azt sem tudom honnan kaparjam elő úgy döntöttem nem vetem alá még egy stesszes hónapnak, marad jövőre a lombik január végére de inkább február végére. Most is reggel 6 óra óta dolgozik, holnapután 2-3 napra ismét elutazik, levegőt venni sincs ideje így nem várhatom el, hogy még Szegedre is rohanjon. Tuti jönne de nem tudna velem ott ülni én meg ezt egyedül nem akarom végigcsinálni.

Kép
Kép
melisch
 
 


Edi köszönjük!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch!! leírok 2 adatot ,ami rossz lett: Motility:47,5% Norm morthi:7,8%. Az első az 50%-tól jó, a másik 30%-tól jó.
urológusnál voltunk, nincs fertőzés ,baktérium negatív. adoki szerint felesleges vitamint szedni,mert úgysem használ,és erre azt mondta,h. csak próbálkozzunk, de én nem elégszek meg ennyivel hisz 2 éve mást sem csinálunk,tehát felkeresek más dokit,hátha valaki tud valami okosat mondani....

teljesen megértem a helyzeted,h. a párodnak sok a munka az én párom is vállalkozó, multkor tet egy olyan kijelentést,h. most fontosabb a munka, nagyon carul esett,de valahol igaza van ,most hajtás van , és amikor nyugi lesz jobban tud ő is foglalkozni a témával,mármint az orvoshoz rohangálásra...., jobb ha vártok és,majd akkor folytassátok mikor nyugi lesz, bár az ember azonnal szeretné kezdeni, ezt magamról tudom......
remélem sikerrel fogtok járni, mikor kezditek :!:

EDI
ediii
 
 


Edii nem tudom mit is mondjak erre az eredményre pedig erre vannak vitaminok tuti de az orvosok tudod nem foglalkoznak vele. Az enyémnek adtam anno egy tesztoszteron növelő injekciót, Nebido (nem ajánlom mert olvastam rosszat is róla utólag, hogy akár 0 spermium is lehet tőle) és szedett egy másik gyógynövényt ami itt található (arról is írják, hogy vigyázni kell vele, mert prosztatára nem jó, így azt sem szedi már). Na lényeg az, hogy február végén kapta az injekciót aminek is hatása tudod 3 hónap, ő 5 hónapra rá az én kérésemre ismét megnézte a spermáját. Számra csökkent 14,5 mil/ml ról 11 mil/ml-re, mennyiség 4,00 ml-ről 2,2 ml-re de azon felül össz mozgásuk jó volt és formailag is a felső határon volt. Azóta aztán rohamosan romlott 1,8 mil/ml és 3 mil/ml lett. Persze mindig máshol vizsgáltuk így lehet a jó értek csak papíron volt jó.

A steszz azonban nagyon rossz hatással van rájuk. A kaáliba nekünk méregtelenítést ajánlottak és egyen sok gyümölcsöt, zöldséget olyasmit ami sok antioxidánst tartalmaz. Bár az enyémet ez nem érdekli, nagyon nem figyel oda csak ha én valami olyasmit főzők. Kapott szirupot is de azt sem szedi már mert nem volt eredménye :cry:

Pár vitamin ami segíthet a bajotokon:
- a motilitásra L-carnitin 1gr/zi, Szellén 50mcg/zi, Vitamina B12
- nagyon jó még a pollen, a halolaj

Hát ennyit tudtam erre összeszedni keresgélj ha a párod hajlik ilyesmire, az enyém már feladta a harcot, hallani sem akar semmilyen vitaminról.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok lányok,
Hát nagyon visszaolvasni nincs időm, mert ez a kis bestia elveszi minden szabadidőmet így hogy nem szopizott a fennmaradó időben amikor ő nem aludt én fejtem. Tegnap reggel viszont megtört a jég és ismét szopizunk, de nem is akárhogy. Szépen megeszi a 100-at is ciciből, de van hogy csak 50-60-at. Szóval most úgy tűnik beállt a cici és nem kell fejni, így azért könnyebbek a napok. Egyébként nagyon jó baba és úgy tűnik hogy a történtek ellenére kiegyensújozott is. A fürdés előtti utolsó etetés után már nem alszik vissza hanem szórakoztatni kell. Ami nem rossz önmagában, de nekem nagyon nyüszizik mert állítólag érzi a tej szagot rajtam, de mindenki mással tök jól elvan :D édes kicsi lány. Csináltam még képeket, holnap majd megpróbálok feltenni egy párat.

KépKép
csige-bige
 
 


várjuk nagyon a képeket!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok
megjöttem védőnőtől-vizelet,vérnyomás rendben.az elmúlt egy hónapban 1,8 kg hiztam,ami eddig a 28 hétig 7,30kg jelent.7,2 cukromra azt mondta 5,5-7,8ig jó,úgyhogy határeset.Pénteken megyek dokihoz.
Csige-nagyon örülök,hogy Lilike megint szopizik,ügyesek vagytok
Ediii-Melisch-szerntem is jobb lesz ha először rendeződnek a párotok dolgai és utánna mentek,a stressz nem jó senkinek,semminek.....
Beoltatjátok magatokat a h1n1 ellen.a védőnőnél csörgött a telefon egy anyuka volt hogy mi tévő legyen az oltással.Azt mondta hogy a háziorvos is ellene van, a média felfúj mindent.Ha annyira jönne a járvány akkor kötelezővé tennék a gyerekeknek is mint vannak a kötelező oltások,ha nem adatod be megbüntetnek.De itt senki sem vállaja a felelőséget.Sok függ a szociális helyzettől,és az alapbetegségektől.Amig a környezetbe nincs beteg ő nem .ajánja(iskola,óvoda).Nem tudom mi tévő legyek Patrikkal szemben.?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Kistörpe: nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy kismamaként semmiképp ne oltassam be magam. A gyerekekkel kapcsolatban nagyon nehéz döntés az biztos, de én is azt hallottam, hogy nagyon fel van fújva ez az egész. Állítólag enyhéb lefolyású mint egy ütős influenza télen. Persze az más eset ha valaki krónikus beteg.
Hoztam képeket.
Kép
Kép
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige annyira édesek vagytok..percekig csak néztem a képeket....főleg a csigés plédet!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige-nagyon édes a lányod.-hatalmas egy csajszi.
ma tök szarul vagyok.Semmihez semmi kedvem-szúrkál,kenényedik,ficánkol-a baba.Biztos front van.Csige te voltál ilyen haskeményedős??

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Kistörpe tuti a frontot érzed!!!!!
pihenj....meg vegyél be magne b-t!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok
megint fájdogál a hasikám.Pénteken voltam dokinál 3000 a méhszájam,nem irt semmit fel.Én eddig a magnézium port szedtem kis papir tasiba van állandóan nyitogatva van lehet hogy már nem is úgy hat ahogy kellene neki,vissza tértem a magnézium tablettára.Bekeményedik a hasam alja főleg ha csinálok valamit,de ki csinálja meg helyettem?Bálint baba meg sokat rúgdos jó volt a szivhangja is.
MELISCH-EDIII-olvastam a blikk nőkben egy hirdetést.Ferulant kapszula-
3-6 hónap szedése során klinikailag alkalmazása során 30 százalékkal nőtt a teherbe esés
-a spermiumok számát,alakját mozgékonyságát hatékonyan javitja
-a hibás alakú spermiumokat helyre állitja-és segit a fenntartásában.
volt egy telefonszám.0630-2100-155
gyógyszertárakban és bioboltokban kapható.
mindenkinek szép napot

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Kistörpe pedig pihenned kéne mert a keményedésektől ki is nyílhat a méhszájad...... :!:
kérd meg párod hogy segítsen!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kistörpe: igen, én is keményedtem és magne b6-ot szedtem. Nekem bevált. Sajnos a frontokat a gyógyszer ellenére én is megéreztem és akkor szigorú pihi, mert valóban kinyílhat a méhszáj.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige hogy vagytok?milyenek az éjszakák? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


7 hetes nagyfiú:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
3HOS MISI BABA :D :D :D :lol: :lol:
80olgi
 
 


gyönyörű Misi baba :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisztok lányok!
Először is gratulálok minden babához, nagyon sok tejcsit és mielőbbi átaludt éjszakákat kívánok!!!

Nálunk a helyzet változatlan, sehol semmi. Voltam dokinál, azt mondta, bízzuk a véletlenre, a koromra (37) és a családi körülményekre tekintettel ne erőltessünk gyógyszerrel semmit, ha jönni akar, úgyis jön a baby...Hát ez van, ma van a 33. nap, szúr, fáj, feszül, stb. (nem) várom hogy bármelyik pillanatban megjöjjön..
Pedi: akkor hasonló cipőben járunk.
Nika: drukkolok tovább. A dackorszakról azt olvastam, hogy 30 éves korra simán elmúlik:) Nálunk is volt, két fiú mellett képzelheted, micsoda dacolások voltak, de teljesen megszűnt kb. 5 éves korukra..
Imádom nézegetni a képeket a amiket a cuki babókról feltesztek, úgyhogy nagyon várom a további fotókat:))
tary
tary
 
 


Kistörpe köszi aranyos vagy, halottam erről a kapszuláról de az enyém nem hajlandó semmilyen kezelésre, na meg annak is idő kell, hogy legyen eredménye 3-4 hónap és ha akkor sincs javulás tudod akkor újabb 4 elveszített hónap oda minden vizsgálatunk a Kaáliba és kezdhetjük elölről. Éppen most beszéltem velük akartam tudni a bakteriológiai eredményeket, nem találták meg, lehet még nem volt kinyomtatva de majd jövő héten újra hívom valamikor őket, volt valami csuszásuk az eredményekkel. Na és akkor mondta az asszisztensnő, hogy vegyem figyelembe, hogy ha halasztok sok eredményt meg kell ismételni + középidős uh kötelező megint. Na most meglátom mit okoskodok ki az urammal. Azt mondta ők elméletileg január 4-én kezdenek ha gondolom még akkor is indíthatunk, mert nekem 1-2 kőről fog megjönni. (Most késett 2 napot :cry: 30 napra jött így megúszom a szilvesztert még talán piri nélkül juhhhééééééé!)

Kép
Kép
melisch
 
 


Tary ezt komolyan mondod hogy 5 éves korukra múlt el a dac korszak??????? :shock: :shock: :shock: :shock:
addig én megőszülök......... :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nagyon szépek vagytok. Hát az éjszakák jók, eddig, eszik alszik. Egyszer-kétszer kel fel éjszaka. A nappalok viszont húzósak. Csak a nap felét alussza át, a másik felében ringatni kell a seggét. Nappal csak a babakocsiban hajlandó aludni a konyhában. Hiába teszem bele a kiságyba, kb tíz perc és felébred. Nem tudom hogy mitévő legyek. Éjjel be tudom csempészni a kiságyba, de nappal nem. Így elég húzósak a nappalok.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Régen jártam felétek, néha tudtalak benneteket olvasni, de nagyon elmaradtam: költözött az irodánk, aztán nekünk nem volt vonalunk, stb.

Gratulálok a gyönyörű babákhoz!!!! Sok tejcsit, jó egészséget és nyugalmas éjszakákat-nappalokat kívánok nektek!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Csige annó Máté is babakocsiba aludt egész nap éjjel-nappal....Barninál keményebb vagyok....egyáltalán nem ringatom a popóját....nem altatgatom...szépen el kell aludjon egyedül......és el is alszik...néha kell a cuclit a szájába vissza tenni..de ha nincs az akkor szopja a hüvelyk ujját..... :wink:
Lyly azért most már tudsz újra többet jönni?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát Nita lehet hogy én is kipróbálom ezt a taktikát, de ha leteszem a kiságyba és nem veszem fel amikor nyüszizik, akkor olyan keserves sírásba kezd. Mióta újra cicizik, azóta egyáltalán nem fogadja el a cumit. Hagyjam had sírjon egy kicsit? Olyan nehéz keménynek lenni, de néha már nagyon kiborít, hogy semmit nem tudok mellette csinálni.

KépKép
csige-bige
 
 


figyelj próbáld kkor úgy hogy egy picikét hagy sírjon...de ne hergelje nagyon be magát ha olyan......
meg próbáld úgy megnyugtatni hogy a kiságyból ne veszed ki.....kezdetnek ez is jó...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok
gyorsan bekukk,osztálytalálkozót szervezünk annyi intézni valóm van
Csige-próbáld ki amit Nita irt,anno a fiam is ilyen volt,a kiságyat nem ismerte,egész nap ringattuk a fenekét...semmit nem tudtam mellette csinálni.kiboritó volt egy idő után.Most elhatároztuk hogy kicsit"keményebbek"leszünk.Úgy tervezem mint Nita-aludjon el önállóan-egy kis sirás nem a világ vége,meg nagy húsok ezek a csöppségek,tudják hogy az ember szive könnyen megesik rajtuk...Meg az első baba,tudom féltitek,kényesztetitek ,de ez a világ rendje,másodiknál több a tapasztalat már mit hogyan tegyél.
ugye nem haragudtál meg hogy ezeket leirtam???,
Lyly-de jó hogy jöttél.mi van veled??
magamról annyit hogy biztos a haskeményedéseket a frontok váltják ki,Hétfőn megont szúrkált-keddre itt volt az eső meg a szél most per pillanat nincs semmi,nagyon sokat mocorog,néha amikor megrúg "fáj"is,de EZT VÁRTAM...

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Csige remélem tudunk segíteni...van aki engem lehordott hogy hagyom sírni a gyereket...köztük a saját anyám is.... :(
de én nem vagyok hajlandó egész nap babusgatni vagy a kiságynál állni....ott a Máté meg a háztartás is.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: