Új privát üzeneted érkezett!

Ahova mi először jártunk, ott nekünk sem mondta senki :roll: csak mikor továbbmentünk egy másik helyre.
Nekünk is ilyen 14-16 milla volt az eredmény először.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: és mivel sikerült javítanotok a helyzeten?
fesztike1
 
 


Sziasztok! Még nem teszteltem, majd szombaton, vagy vasárnap fogok újra. Tudjátok mit nem értek? "pozi" lett a medilab teszt, azóta az LH teszt negatív. :( Nem úgy van, hogy az LH is pozi, ha terhesség áll fenn. Minden nap csinálok reggeli elsőből egy ovu tesztet, de sajna nega. :( Mára nem várom, remélem, hogy nem is jön. A pcos-al nem kezelnek, mert nem találtak semmi pcos-ra utaló jelet. :S A hormonjaim rendben vannak, nem szőrösödök, nincsenek cisztáim, a ciklusom pedig rendszeresebb nem is lehetne. Ez volt írva egyébként a szövettani leletre: pco gyanuja vethető fel. Tehát még nem is biztos, hogy az vagyok. Csak akkor nem tom, hogy miért írták ezt rá. :( Na mindegy ez van, remélem végre össze jött a babóca, mindenkinek pozitív tesztet kívánok, aki meg már pozit tesztelt, GRATULÁLOK! :):):) Még írok majd nektek, csak sokat melózok. :(
lizz79
 
 

 
 

Fesztike
semmivel, nem tudtunk javítani rajta :roll: Ami elképzelhető, mindenféle vitamint, homeopátiás cuccot, clostilbegytet, meg minden félét próbáltunk.
Most még szarabb az eredmény, mint volt.
Lombikozunk mi, 2 sikertelen beültin vagyunk túl, a harmadikra várunk most.


Lizz
várom az eredményedet, bár az nem jó, ha az LH nega :roll:
De még minden lhetséges, egy a fontos: ne add fel :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


:cry: hát ez nem túl jó
Nagyon drukkolok nektek!!!

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Köszike :wink: és viszont :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi Esthajnalcsilag a bíztatást, de sajnos negatív lett a teszt. Azóta csináltam még egyet és az is negatív lett.
Egyébként melyik teszt a legmegbízhatóbb, vagy ez változó?
zsuzsyy
 
 


Liz
Nem veletlen irtak ra a pcos gyanu fentall...vgy a homon alapjan vgy mert uhu-n lattak valamit :roll: Neha a rossz eredmenyre is azt mondjak jo az...nem tudod a vv-k eredmenyet?mondjuk a 3.cn-eset :roll: Lh tesztezesre vlt mar minden pelda...en menzi vegen a HCG-t szeretem ugyanis az LH nem erre keszittetett :roll: :?

Fesztike
Laparoskopiad lesz vgy Hysteroskopiad? :roll: Egyiktol se felj mert ezek ngyon fontos vizsgalatok bar elsore egy kivulallonak ez mar eleg durvan hangzik...sokkal elorebb leszel ha ezek a vizsgalatok meglesznek de meg szerintem egy hormon terkep jo lenne :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget: hát most megfogtál, nem tom....kontraszt anyagot vezetnek be és úgy nézik meg

Egyébként tegnap megjött :(...szóval nem fogom tudni elkerülni a jövő heti beavatkozást :(

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Zsuzsyy, szerintem a One Step nevű tesztek eléggé megbízhatók, azokat használom én is, és azokat is adok el, meg azért a Clearblue digitális teszt is jó, csak azok talán nem annyira érzékenyek, mint a 10-es érzékenységű tesztcsík, de jófajták.
Régebben használtam olyan patikai tesztet, amelyik megbízhatatlan volt, meg sajnos LH-ban is van olyan, amelyik nem egyértelmű, pl. az Acon tesztjei, de szerencsére rátaltam ezekre a One Stepekre, és beváltak. :)

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag: tudsz nekem segíteni terhességi teszt és ovulációs teszt vásárlása ügyében? :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Fesztike,
Csillagnak az lh topikba írjál eggyel feljebb, ott hamarabb észreveszi. bár már lehet észre is vette, hogy írtál ide is...

Bri, Betty, ti is itt? :wink: Puszka Nektek. :D :D :D

chrissy81
 
 


Igen, köszi :)...már írt privit :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Chrissy
itt is-ott is :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok segítsetek...valami nem kóser.
Szerda késő délután megjött (egyébként teljesen normális időpontban). Amikor megjön mindig olyan kis kevés először és másnap már normális. Ez most is így volt, viszont a másnapi vér mennyisége ugyan normális volt, de az állaga sokkal sűrűbb, mára viszont már csak pici pecsét van....ez 1,5 nap
Szerintetek mi ez???

Kép
Kép
fesztike1
 
 


ja! és valahogy nem normálisan fáj a pocim, mert már mielőtt megjött volna akkor is jobb oldalt fájt (mint peteéréskor) és most is :(

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Sziasztok!
Ma teszteltem mert nem bírtam ki, de sajna negatív lett. ( Gravi HCG ) Viszont még mindig nem jött meg, szredán kellett volna. Azon gondolkodtam, hogy nem lehetséges-e, hogy késői peteérésem volt, mert egy napig nagyon erős pozi volt az lh teszt, a következő napon meg csak egy csík volt rajta. De akkor a medilab miért volt pozitív. húúú én ezt nem értem lányok. Sokan mondják, hogy a medilab rossz teszt, sok nőt megtévesztett már. :( Ha késő peteérésem volt, akkor az a ciklus 24-ik napján lehetett, bár akkor le is esett a hőm, és tojcsis nyákom volt. Hőgörbét miként tudom beilleszteni, hogy megnézzétek? http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f19e815a601fd31cbf0248d6b5990de6_100108_100205_1265328000_.png
lizz79
 
 


Fesztike, szerintem ne aggódj, lehetnek ilyen mensik, ciklusonként is változhat, de befolyásoló tényező is akad rendesen, akár időjárásváltozás, stressz, felfázás, fertőzés (ezektől pl. simán fájhat a pocid is ugye), stb. Azért ha abbamarad a vérzésed, és biztos akarsz lenni a dolgokban, egy HCG tesztet nyomass el, és ha a következő ciklusod vége is hasonlóan alakulna (ha most nega a HCG teszt), akkor azért irány a nődoki, és kérj kivizsgálást, meg hormonális vérvételt. Egyenlőre ne idegeskedj.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


köszi csillag :)
tesztet mindenképpen csinálok, mert jövő hét pénteken lesz a beavatkozás :(

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Lizz, a hőgörbéd alapján a 16. DPO-n vagy, a tesztnek, pláne a Gravi HCG-nek már ki kellene mutatnia a babát, de mindig akadhatnak kivételek. Szerintem menj el nőgyógyászhoz, ha nem jön meg, és kérj vérvételes HCG szint nézést, abból egyértelműen kiderül, hogy van-e pocaklakód, vagy nincs. Én egyértelműen ott látom az ovut, ahová a rendszer berakta, szóval... passz. :roll:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Fesztike
Szerintem laparoszkopiad lesz...semmit nem fogsz erezni...oke nekem meg nem volt de volt 2atjarhatosagi vizsgalatom altatas nelkul es egy histeroskopiam altatasban...inkabb egyszer legyen valami es megneznek mindent mint en nekem 3reszre oszlik ez :x Majd biztatunk jo!Gyere es meselj...mikor lesz?Ne ugy fogd fel,hogy beavatkozas!!!!Ez azert lesz,hogy neked segitsenek,hogy babad lehessen ez mind erted van! :wink:
Ha megjott megjott...nekem ez 3nap ahogy szamolom..van ilyen is de ha nem vgy nyugodt csinalt egy tesztet!(Szerintem csak annyira elakarod kerulni ezt a "beavatkozast",hogy csuda dolgokat produkal a szervezeted) :idea:
Chrissy
Nana :lol: Annak idejen itt buzditottuk babagoa-t is :wink:

Lizz
En 21-ere tennem be a pe-t es akkor ma kellett volna megjojjon.... :roll: Csillaggal egyetertve ha nem jon meg irany a nodoki...mert ha nincs +teszt nincs menzi az nem jo :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Liz, szerintem a pé-d jó helyen van, de nekem gyanús, hogy az első 5 nap alatt nem esett le a hőd... csak a 6. napon.. és csak vérfolt... nem tudom. lehet, hogy nem onnan kéne számolni a ciklusodat. de én nem vagyok szakértő... még csak 3 hónapja méricskélek. Többiek okosak, ez csak feltűnt. :oops:

Fesztike, no para! Érted történik minden. Nem kell aggódni, fogd fel úgy, hátha találnak valamit, vmi apróságot, aztán már jöhet is a baba! Fel a fejjel, nem lesz semmi gond!

chrissy81
 
 


Fesztike
sztem is laparod lesz a leírtakból...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok lányok!:) Kérdezitek, hogy mi lett a hormon vizsgálat eredménye, megkeresem majd a vérvételes papírt, mert egy éve voltunk utoljára, de az orvosom szerint jó volt. A lapar műtétnél nem találtak cisztákat, csak lenőtt részeket, amiket az orvosom feloldott. A tumormarkerem CA125 a műtét előtt nagyon magas volt, (348) az orvos azt mondta, hogy ez bizony PCOS lesz. Áprilisban volt az első tumormarker, és két hete volt az utolsó, nagyon meglepődtünk, mert szerencsére tökéletes lett az eredménye, ezek szerint a kismedencei összenövés-gyulladás miatt volt nagyon magas. Jövéten csütörtökön készül el a legfrisebb hormon vizsgálatom, ezen a héten voltam csütörtökön, de egy hetet kell várni rá. :( Én a tüszőrepedésemet a 18ik napra tenném, én beleszámolom a vérfoltot is a mensibe, lehet, hogy nem kellene? Viszont a mai görbém elég szépen alakult kukk meg. Tesztelni csak jövéten fogok majd újra, addig semmiképpen sem. Talán szerdán, hátha vmit már mutatni fog. ( ha addig nem jön meg )
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 14400_.png Mi a véleményetek a görbémről?
lizz79
 
 


Liz, nagyon szép a görbéd. Mindig ilyen hosszú a lut.fázisod? Bár ha a 18.napra tennéd a pé-t, akkor ez még csak a 12. napod. Hány napos ciklusaid szoktak lenni? És a csütörtöki hormonvizsgálat az mire irányul? Hogy volt-e pé-d?
Nem tudom, nekem nem nagyon tetszik ez, hogy a mensid alatt fenn van a hőd... De jön majd Csillag, Bri és Betty, ők jobban tudják. De hát ugye az lenne a lényeg, hogy a ciklus első felében alacsony a hő, pé után megemelkedik, mensikor meg leesik. Mindenesetre nagyon szurkolok, hogy baba legyen belőle!!!! A mai hőd tényleg biztató. Milyen tesztet használtál tegnap?

chrissy81
 
 


Szia Chrissy! 14-15 napos szokott lenni a lut. fázisom mindig, az előbb néztem meg a ciklus.hu-n. :) Amióta megszületett a kislányom, most már 5,5 éve, azóta napra pontosan 26 napra jön meg mindig, mindig barnáztam, terhességem előtt is. Azárt számolom bele a mensibe, mert első nap mindig vér jön, majd utána követezik csak a barna folyás. A csüt. vérévtelre ezek vannak írva, de nem ciklusos:
FSH
LH
PROLACTIN
PROGESTERON
TESTOSTERON
TSH
T4
CORTISOL
DHEAS

Ez lesz már a harmadik hormon vérvételem, a másik kettőt a ciklus 3. és 21. napján csinálták. Én is nagyon kíváncsi leszek erre az eredményre. Gravi HCG-t csináltam tegnap, múlthéten pedig egy medilabot, amit ki is dobtam, mert hamis eredményt mutatott. :S De a képet feltettem ide nektek. Eddig még csak 5 görbém van a ciklus. hu-n, de a legmagasabb hő az 36,8 volt. Most már én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki belőle, már minden bajom van, türelmetlen vagyok nagyon. :D :D Persze ki az aki nyugodt tud lenni ilyen helyzetben. :) Nagyon aranyosak vagytok, itt mindenki olyan kedves, segítőkész. :) Ha lenne több időm, egész nap itt ülnék, és beszélgetnék veletek. :) :lol: Puszim mindenkinek :*
lizz79
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy görbémen úgy látszik mintha 50-51 napra jött volna meg a menstruációm, 1,5 hónapig nem mértem ezért látni olyan hosszúnak az előző ciklust. :D puszi lányok
lizz79
 
 


Hát Liz, akkor bizakodunk, 26 nap már rég elmúlt... Hátha összejött. Nagyon szorítok.

chrissy81
 
 


Lizz
azt leírtad, hogy miket néztek a vérből, de az értékeket nem....az lenne a fontos :wink:
A görbuszod csudaszép, de mást nem tudsz, csak várni pár napot, mert még akármi is lehet :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Chrissy
Nekem is mindig magas marad a menzi kezdetenel a hogorbem es csak utana esik le :roll:

Lizz
Mikor volt a laparod?en 14.cn-re tennem a vonaladat es akkor meg a 16.dpo-n lennel az meg nem jo hacsaknem baba van 8) Ha meg 26napos a ciklusod a pe altalaban 11.cn korul kene legyen es akkor lenne 14napos lu.f. lehet tenyleg bekaptad a legyet? :lol: Az elozo vv eredmenyekre kivik lennenk a 3. es a 21-eire de ha mindketto megvolt akkor most mi jon?Lehet megint a 3.cn-est akartak levenni? :roll:

Betty
Ezek a vv.k lesznek neki majd kovetkezoleg :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jah, ok :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty!
Sajnos megjött és voltam orvosnál is...elment (megint) :-( Most egy kis pihi, aztán újra próbálkozunk. Köszönöm még egyszer a biztatást és ha újból megjelenik a két csík, jelentkezem.
monka1
 
 


Sziasztok! A lapar műtétem áprilisban volt, még nincs egy éve. A tavalyi vérvételt nem találom, de ma kell menni a friss leletér, nagyon kíváncsi leszek az eredményre. Viszont úgy néz ki, hogy megjött a mensim 8 nap késés után. :( Soha nem késett még, és a medilab elég rendesen becsapott. :( Lányok ilyen tesztet ne vegyetek. :( A házi orvosom szerint 100%-os volt mindkét csík rajta, azt mondta, hogy nem is halvány a T vonal sem. :( Mégsem volt baba. :( A melleim tegnap elkezdtek feszülni, volt egy vérfoltom, akkor tudtam, hogy ma reggelre bevérzek. A görbémet csatoltam. Megfogom írni nektek a vérvétel eredményt, de 17:00óráig melóban vagyok, nem mindig tudok belépni ide. :( :) Puszi nektek, köszönöm a segítséget. :)
[urlhttp://www.ciklus.hu/images/diagramok/f19e815a601fd31cbf0248d6b5990de6_100108_100210_1265846400_.png[/url]
lizz79
 
 



[url]http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f19e815a601fd31cbf0248d6b5990de6_100108_100210_1265846400_.png

Csak jó lesz végre :D[/url]
lizz79
 
 


Wááááá, miért nem sikerül beilleszteni? :(

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
lizz79
 
 


Sajnálom lányok a vérzéseket :?

Lizz, azért nem sikerül beilleszteni, mert a végén ott az az url zárójeles izé, azt töröld ki, és akkor máris ott a görbéd.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok, megvannak a hormom eredményeim, úgy látom a leleten, hogy minden belefér a ref. tartományba. :) Ez nem ciklusos vérvétel!

TSH: 1.23
T4 szabad frakció: 12.28
Luteinizáló Hormon: 2.57
Follikulus stimuláló hormon: 2.53
Prolaktin: 197.80
Progeszteron: 25.60
Totál tesztoszteron: 1.66
Kortizol:241
DHEA-S: 6.13

Szerintetek miért nem ciklusosra küldött a doki egyből?

Görbém:
[urlhttp://www.ciklus.hu/images/diagramok/f19e815a601fd31cbf0248d6b5990de6_100108_100211_1265846400_.png
[/url]

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
lizz79
 
 



Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
lizz79
 
 


Lizz
azt mondjuk nem tudom, miért nem ciklusosra küldött :roll: pedig abból kivehető minden...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia!
Nem tudom, talán mert már volt 2x is a ciklus 3. és 21. napján, de az már egy éve volt kb. Talán úgy gondolta, hogy ha ez jó lesz, akkor nem küld tovább. :S Csak febr. 25-re kaptam időpontot az orvoshoz, nagyon kíváncsi leszek, hogy mit mond. Remélem, hogy nem kell megint mindent előröl kezdeni..... :(

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
lizz79
 
 


Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem hozzátok. A 2010-es topicba szoktam írni, és most teljesen bizonytalan vagyok. Szóval Ma 1 hete h meg kellett volna jönnie. Már 2 tesztet csináltam az egyiket múlt csütörtökön, a másikat ma reggel. Semmi. Csont nega. Viszont állandóan szurkál a hasam és napközben hányingerem is van. Még sose volt ilyen eddig mindig 28-30 napos ciklusaim voltak, talán egyszer volt h késett több mint egy hetet. Szerintetek mi az ami még belefér a "késés" tartományba? Egyébként elég furi volt ez a ciklus, mert most valahogy nem éreztem úgy a pémet, pedig mindig szoktam, és utána is szurkált néha.
Szerintetek?

Ha a héten sem jön meg akkor megyek dokkerhez!

Köszi Csajok!

Pampa
pampalini
 
 


Pampalini, szerintem lehetett egy késői ovulációd, ezáltal a terhességi teszt is később mutatja ki, ha van babád, főleg, ha nem 10 mIU, hanem pl. 25 mIU érzékenységű csak. Tehát nincs mit tenni, várj még 2-3 napot, tesztelj reggeli első pisiből, és meglátod. Amennyiben még 1 hét múlva sincs semmi, mindenképpen látogasd meg a nődokidat!

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Köszke! Mindenképpen megyek dokihoz ha nem jön meg egy héten belül. Egyébként most csak a középidőben voltunk együtt, utána nem, szal szerintem már mutatná
pampalini
 
 


Ma megjött...egyik szemem sír a másik nevet....

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok! Voltam csütörtökön orvosnál, azt mondta, hogy tökéletes a hormon eredményem. Kérdeztem tőle, hogy miért nem ciklusosat vett le, azt mondta, hogy ebből is meglehet állapítani, ha vkinek hormonális baja van. De mivel mér 1 és 2 éve is jók voltak a ciklusos eredményeim, így nem kell nézni megint. Ma ilyen lett az ovu tesztem, ez pozitív ugye? A tegnapi is majdnem ilyen erős volt. Kép

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
lizz79
 
 


Lizz, nagyon szép pozitív az LH teszted :wink:

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Szia Esthajnalcsillag!

Képzeld este 20:00 órakor is csináltam egyet, az már negatív lett, és a ma reggeli is.
Apát rendesen kikészítettem tegnap, összesen 3x voltunk együtt, és ma reggel még munkába menet előtt. :lol: :P Nagyon remélem, hogy két hét múlva már a terhes teszten is két csíkocska lesz. :)

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
lizz79
 
 


Itt vannak a tesztjeim, 35 napra jött meg a vérzésem múlthónapban. :) Kép

Vagy te és vagyok én! Ő pedig te és én!

Kép

Kép
lizz79
 
 


Szia, hű, szépen látszik az erősödés, 19 cn egyértelműen a legerősebb. Szegény párod, jól kifacsartad, mint a citromot. :lol: De remélem, meg is lesz az eredménye :wink: Most már csak várni kell (feltéve, ha ma még nem akartok rárajtolni :) ), és drukkolni

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: