Új privát üzeneted érkezett!

Megnyertem a babakocsit :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Hát akkor Pinkiné egy hatalmas GRATULA hozzá :lol: :lol:
Meg szabad kérdezni mennyiért?? :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok...

Itt vagyok :D Jelentem :D

Na hol kezdjem????Szóval Hétfőn a kontrollom mindent rendben talált az orvos :D megvizsgált, és mondtam minden szép, ahhoz képest, hogy nem volt még mensi.....
Na közölte, hogy holnap az az kedden kezdődik a vizsgálat.....
Kedden 8 kor kórházban talizunk....
Na volt éhgyomri vérvétel, aztán cukor terhelés 60-90-120 perces vv...aztán meg még egy vv amin az alvadást nézzik...szóval 5 vv volt....Du 3 re értem hza, hánytm szédültem minden bajom volt....Pénteken lesz meg az egyik felének az eredménye...de mint kiderült, mikor terhes voltam most és voltam a leletekért, ott már kimutatódott, hogy alul működik a pajzsmirigyem....érdekes, de nem tudtak volna már segíteni rajt, úgy is ez lett volna a vége...hiába vették volna azt akkor észre 6 hetesen nálam....szóval a dokim már kért is időpontot endokrinológushoz 7-én megyek 16:20kor....lesz uh....és akkor már kapok is gyógyszert....amit végig szednem kell és kell majd kontrollra járnom vele, hozzá...ezek voltak....vannak...gyorsan haladunk, de nem sietünk, de nagyon aranyos az orvos, mondom, mindent megcsinált, már csak 7-én megyek orvoshoz...December végére meg megtudunk mindent 100%, hogy mi van....
csip-csip18
 
 

 
 

Csip akkor legalább gyorsan kiderül minden még idén! Amúgy leszünk mi még babásak

Hát én nagyon nem vagyok jól sajan. Bedurrant a másik oldalon még meglévö ki nem bújt, ferdén növö bölcsességfogam... Holnap megyek dokihoz, ugyhogy lehet még az idén még egy bölcsességfogmütét Addig nincs is projekt, ugyhogy "áttettük 2011-re Ez van, pedig nagyon szerettem volna karácsonyra babás lenni, de most így ilyen foggal nem vállakozom, nem akarok úgy járni mint nyáron :P
Vendég
 


Csip: örülök h haladnak a dolgok. akkor tuti ez volt a bibi, de kapsz gyógyszert és minden oké lesz!
Szegény Mókival mi újság?

Kriszti: hát igen, vigyázz a fogadra nagyon, menj el, ezt le kell tudni.
tudod ember tervez, isten végez. semmi sincs véletlenül!

Pinkiné: babakocsihoz gratula!

Holnap megyek majd 3-ra a régi-új melóhelyre gondolom aláírni a szerződést és pontosítani a melót! gondoljatok rám azért, 3-ra megyek.

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Csak gyorsan...Mert ma tegnap nagy a pörgés nálam....

Kriszti: hát sajnálom, de így legalább karácsonykor érkezzik :D

Csilla: Móki, összetörte anyukája kocsiját :? A csaj ez hülye, fasz bocsánat, de komolyan, nagyon bunkó Mókival...Tegnap beszéltem Mókival telefonon ki van teljesen, ma jön hozzánk remélem.....

Na megyek mert körmöt csinálok magamnak, aztán meg haza, és jön a hétvégi hajts szülcsinapozás......
csip-csip18
 
 


Sziasztok,

Kaptam dec. 14-re mütét idöpontot :D :D :D Ugyhogy idén búcsút mondok még a maradék bölcsességfogaimnak!
Most rohanok,mert helyettesítettem ma, este meg a fönökasszonyommal melózom. Nagy a pöri mostanság :D Csip gondolom nálatok is :P
Vendég
 


csak erre van időm...bővebben hétfőn....

Kép
csip-csip18
 
 


Oh Csip, itt aztán komoly dolgok tötréntek :lol: :lol: :lol:

Kérjük majd a beszámolót! :P :P
Vendég
 


Csip: gratulálok, ez nem semmi!!! széééééééééééép!
Tetszik amit látok!!!!

Kép
csicsiy
 
 


Csip nem jött a beszámoló :roll:
De a képek magukért beszélnek az iwiwen :lol: :D :D :D

Hatalmas GRATULA!!! :P :P :P
Vendég
 


Jöttem megírni nektek, hogy mi volt tegnap az endokrinológusnál...remélem tudtok Ti is válaszolni nekem, mert okosabbak vagytok mint Én Very Happy

Az biztos:, hogy a pajzsmirigyem negatív lelet. nem gömbös, nem nagyobb, TSH:2.38ulU/ml...múltkor mikor terhes voltam...5.1 volt.....most jó nem tud és nem is add rá gyógyszert....
Megfelelő vércukor, inzulin eredmények. Antfoszfolipid syndroma irányában végzett vizsgálatai negatív eredményeket adtak....
Szóval:
TSH: 2.38
TPO: 1.0
OGTT:megfelelő
PRL:10.93
tesztoszteron:1.13
E2: 799
Progeszteron: 0.35

Vélemény: a bekövetkezett vetélések hátterében pajzsmirigy dysfunkció nem valószínű.
Jelenleg TSH normális, amint megjön a menses a ciklus első három napjában vérvétel javasolt: FSH, LH, TSH, PRL, tesztoszteron, androsztendion, majd a ciklus 21 vagy 22. napján vérvétel javasolt progeszteronra.
A történések hátterében sárgatest elégtelenség gyanúja is felmerül, ezen kívül további haemostaseológia vizsgálatok indokoltak, pl. emelkedett 8 faktor szint.

Na ez van....Nem vagyok valami boldog, mert azt hittem már megvan mi a baj, erre mégsem....
csip-csip18
 
 


Na most beszéltem az orvossal és is azt mondja, biztos nem vgok pajzsmirigyes, nem áll a háttérben.....

Hanem hormon és vsz sárgatest.....abban maradtunk, hogy most ha megjön, mivel még nem jött meg a mütét óta várjak még egy mensit és mikor megjön első nap telefonáljak és a 3 napon kell mennem vv, aztán meg a 21 vagy 22 napon....
Valószínűleg hormot kell pótolni mikor terhes vagyok...hmmm, boszant, hogy akkor ezt mért nem tették meg, jó nem tudhatták, mert nem volt semmi gond, pikk-pakk jött, hogy elvéreztem végül is...de akkor is bosszantó, hogy még sincs nagy baj, és mégis van valami pici bibi amit lehet akkor már ki lehetet volna védeni..wháááááá
Így várakozás van....Szerintem Január közepe vége felé lesz meg a mensi, és akkor megyek a vv....aztán februárban konzultálunk....

Majd jövök az Eljegyzéssel csak most béka segge alatt vagyok....
csip-csip18
 
 


Sziasztok...

Na mi van kérem szépen????

Kriszti: túl vagy már????ma mentél...gondoltam rád... :D

Henne: hogy vagytok????

Csilla: nálad???munka???

Pinkiné: Petike???És Te????

Jövök mesélni
csip-csip18
 
 


Na hol is kezdjem????????

Kezdem onnan, hogy Dec.3.án Pénteken csak fél napoztam reggel 7 re jöttem és 2 lettem volna, persze a párom úgy tudta egész nap vagyok.....12 órakkor kaptam egy hívást, hogy beszart a kocsija.... :shock: lehet befejezi a munkát, és haza meg :shock: mert nem biztos, hogy van másik kocsi, és volt már ilyen és persze, hogy haza küldték...de mit adott Isten???du.kor kapott kocsit, szegény addig várt, és folyt. melót....ami jó is volt, mert így legalább megvoltam arról győződve, hogy nem fog végezni 6 kor, mert attól féltem, hogy szülinapja van hamar végez és haza fog menni, de hát nem képzeljétek 6 helyett fél 9 kor végzet....
Hát kezdtem ideges lenni, majdnem mindenki ott volt már nálunk 3-an nem jöttek el és 2 késtek 1 órát..az volt megbeszélve a haverjával, hogy haza csaja x-bozni :D ...de mivel ilyen későn végzet, már értem akart jönni a szoliba :? :lol: :shock:
Nagyon erőszakossággal beállítottak, fél 10 kor :D és sötét volt, ment a boldog születésnap éget a gyertya a tortán és a tűzijáték :D örült nagyon és kezdődött a buli :D ami reggel 5 ig tartott, nagyon fáradt voltam már :D Ráadásul 1 re meg mennünk kellet ebédelni anyósékhoz.....

Na és oda mentünk fél 1-re....Gyanús volt a terítés nagyon szép volt.....meg, hogy a kamera volt elővéve, de párom jól elterelte a figyelmemet....
Aztán megjöttek anyuék....és felköszöntöttük a páromat, nagyon izgultam a gyűrű miatt....erre kibontotta, megcsodálta 1 percig felvette, és ennyi volt...teljesen kétségbe estem....és akkor mondja: nagyon szépen köszönöm a gyűrűt és az ajándékokat, és azt, hogy összegyűltünk(mindenkire nézet forgott a feje)és akkor beszeretnék jelenteni valamit és egyszer csak hopp odafordult apumékhoz, és: Megszeretném Kitti kezét! És abban a pillanatban már ott térdelt előttem :D Megijedtem és tudtam, hogy videóznak zokogtam és elfordultam, meg mondom az őszintét nekem ez már intim dolog.....ha ketten lettünk volna, lehet nem így reagálok, sőt biztos.... elfordultam és azzal a lendülettel el is léptem 2 lépést..mindenki meglepődött és mondták, hogy gyere vissza nem vagy benne a kamerában....erre, bután szólva de zokogva benyögtem, hogy "olyan szemét vagy"(azért, mert nem akarta és nem tetszett, hogy ott voltak a szülők, de arra fogtam aztán ezt a beszólást, hogy megijedtem, de míg is lelki ismeret furdalásom van, aztán elmondtam a páromnak, hogy ez nem igaz, és, hogy bántott, hogy ott voltak a szülők.....
Erre ő még mindig térdelt, és mondja nekem, most hova mész????Hát nem leszel a feleségem????És megfordultam és zokogva mondtam neki, hogy hát mit kell ilyenkor mondani, hát igen!!!!és oda borultam rá, és átölelt....aztán gyűrűt megkaptam felhúztam, és akkor közölte a család, hogy ez ma nem a Tomi születésnapi bulija, hanem az Eljegyzési buli....Aztán hozzáeszem baromi fáradt voltam, éhes, másnapos minden bajom is volt, és már mondtam Tominak fél 5 kor, hogy menjünk....szóval rövid is volt.....Szóval látjátok most már mi volt....még most is felkavar, mert nem olyan volt, amilyennek Én gondoltam és legszebb az, hogy Tomi sem így akarta....hanem úgy, ahogy Én gondoltam.....Szóval picit el vagyok keseredve......a szervezés miatt, meg nem voltam kipihenve na meg ezek, értitek már gondolom.....szép volt mert volt torta meg minden de még is rövid olt, és mintha nem is velem történt volna meg.....másnaposság is ...na nem ismételem.....

Ennyi a történet....

Aztán még mindig nem jött meg, lassan 50 napja, amin nem csodálkozom, mert az elsőnél is 52 nap után jött meg..de jó lenne már mert szeretném, ha köv előbb jönne meg, mert akkor lehet meni a vv...ami attól függ mikor fog meg jönni, és meg örülnék, ha a köv egy 35-37 napon belül megjönne, az még Január lenne, és az jó, nem tolódna át februárra....
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :D

Hát már énis kezdtem megijedni, hogy behal a fórum. Persze jön a karácsony, nagy a felhajtás, sok a meló stb. mindenkinél gondolom.
Kedden megvolt a fogmütét, hát jól megkínzott a doki halljátok, a fog alig akart kijönni, tekerte, recsegett, ropogott, aztán az also meg ugye totál ferde :? Na azzal azt hittem szetszedi az állkapcsom. :lol:
Nade túl vagyok rajta, igaz most akkora hörcsögpofám van, hogy én is megijedek saját magamtól a tükörben :P :D Most jegelem folyamatosan,merthát szombaton lesz a szolis karácsonyi buli, vacsorával, szórakozóhellyel egybekötve :shock: :D :lol:

Csip ne izgulj, ha nem úgy sikerült, ahogyan elképzeltétek, mert nem mindig ugy alakul. Elmesélem a miénket, mert annál unromatikusabb nem is létezik szerintem, de ennek ellenére totálisan happy voltam :D
Szóval 2008 novemberében történt. Èn 2008 márciusában jöttem ki németbe és hát a munkakeresés a munkaengedély végett..akkor az autóm átiratása, az a k..va sok bürokrácia, meg hogy semmi sem akart sikerülni...ültünk anyosoméknál a szobánkban,mer akkor még ott laktunk, ez is szar volt, néztük a tv-t és mérgelödött a párom is, én is, hogy olyan mintha átok ülne rajtam, hogy nem sikerül semmi és akkor azt mondta, hogy ebböl elege van, elvesz feleségül, amúgyis elöbb vagy utóbb mekérte volna a kezem.Ö ugyanis 17 éve él itt, van állandó tartozkodásia és munkaengedélye és én is ö utánna kaptam meg miután összeházodtunk, meg még pár hónap az állandó munkavállalásit. Szßoval így történt, semmi letérdelés, spontán ötlet pizsiben, de mégis az egyik legboldogabb napom volt az a novemberi nap :D
Vendég
 


sziasztok,

én is jelentkezem már egy gyorsra :)

csip: gratula Nektek! :) azért pedig ne szomorkodj, hogy nem olyan lett az eljegyzés, amilyennek szeretted volna. ;)

elmesélem gyorsan a miénket.. :)
egy hétvégére Hajdúszoboszlóra utaztunk. )előtte voltunk Prágában, totál azt hittem, ott fogja megkérni a kezemet (ismerősök is így gondolták, de nem :) )
szóval ezek után Hajdúszoboszlótól semmit sem vártam. péntek este megbeszéltük, elmegyünk koktélozni, vacsizni, stb. :)
nagyon jól sikerült az este. Utána vacsi után vissza a szállásra. nagyon hideg volt, a férjem mindenképp sétálni akart. és erőltette is, menjünk már sétálni. én meg mivel nagyon fáztam, mondtam, most inkább nem mennék. (nem is értettem, miért akar ő ilyen hidegben sétálni.. :) bár vettem volna a jelet.. :) )
másnap reggel ébredeztem, ő már nem volt mellettem.. megbeszéltük, reggel ő készít nekem reggelit.. és a reggeli helyet tálalta a gyűrűt.. én félkómásan, álmosan, a szememet is alig bírtam kinyitni.. és akkor kérte meg a kezemet, az ágyban.. :) hát, én is elsírtam magam.. aztán elmesélte, hogy ő előző este el akart vinni egy szép parkba, és ott akarta térdelve megkérni a kezemet.. de én annyira tiltakoztam mindenféle sétától, hogy már nem tudta, egyáltalán hogy kérje meg a kezemet... :) szóval, a miénk sem úgy sikerült, mint szerettük volna, de így is nagyon megható volt :)

Krisz: örülök, hogy túl vagy a fogműtéten. :) bátor vagy! :)

rólunk:
hát, Levi még nem sok szabadidőt, alvást engedélyez nekem.. 3 óránként eszik, még tudom szoptatni..
sajnos hasfájós, így elég sokat szenvedünk vele..
egyébként egy tünemény, ha nem fáj a hasa, akkor nagyon jó baba. :)
tegnap lett egy hónapos, így most már adható neki gripe water (hasfájás ellen)...és nem akarom elszólni, de mától adom neki evés közben, és úgy néz ki, használ..ma nem sír, alszik evések közben... :)
a férjem egy minta apa, rengeteget segít, pelenkázza, időnként eteti Levit. :) nagyon oda vagyunk érte, dehát érthető. :)

pinkiné, Te hogy viseled a terhességet?

puszi lányok, remélem Levi már gyakrabban enged majd jönni.. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok.....
Én jobban vagyok kicsit még taknyosan, de jobb tegnap erősen megszenvedtem a piri anyóval 3 nospa kellett mire fél 12 kor ki bírtam kelni az ágyból :S Igen piri anyó megjött!!!!!!!!HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....Na sebaj....Megálmodtam mit veszek a vőlegényemnek és anyóséknak, már tegnap óta egy kicsit pipa vagyok anyósra....beszólt nekem, és olyan bunkó, amúgy nincs stílusa és modortalan, és ehhez nem szoktam...apámék mikor neveltek és ha hülyét is mondtam, kaptam már egy pofont.....
Az volt, hogy voltunk az Auchanban onnan felhívtam akkor még nem kellett neki semmi, aztán 1 óra múlva vissza hívott mikor már nem ott voltunk így: hogy át akkor még is KELL egy kenyér....erre a párom berágott, hogy mért nem akkor mondta mikor először beszéltünk, meg mi az, hogy KELL?????Na, meg, hogy azt akarta mg mondani, hogy: készítsd a gyomrodat, mert van halászlé, és enned kell(de flegmán a telefonban), mondom tessék???még egyszer ugyan így elmondta...Mondom neki ne zavarja, hogy Én szeretem (mert ő nem)és nekem nem kell a gyomromat felkészíteni...és majd ha akarok eszem......grrr........jöttök ebédelni, modom nem tom, mert vásárlás hegyekben vagyunk még és nem bezséltem meg a Tomival majd vissza csörgök.....Na persze, 1 óra múlva hív....Hogy na mi van????Mikor jöttök már????????Mondom nem tudom, nem hiszem, mert közbe jött valami, és itt van Tominak a barátja, hát az kurva jó, hogy a meleg ebéd meg vár Titeket-...grrr.........de mondom mondtam, hogy vissza szólok, hogy megyünk-e....és erre ő: Basztál vissza hívni!!!!Mondom tessék???basztál vissza hívni,.És még ő: amúgy vettél kenyeret??Mondom, nem....Akkor nem is kell már, szevasz és rám baszta a telefont...Hát a jó édes kurva anyádat, mondom..mit képzel kivel beszél ez???Én nem a kutyája vagyok......Na nem kellet több, Páromnak sem...nem is mentünk át és nem is hívtuk őket...Hát komolyan mondom......Szép mi???????????
Most már szarok rá, de egyszer leülök és beszélek vele, hogy Én velem így azért ne beszéljen, mert ő felnőtt, nem pedig haverok vagyunk vagy puszi pajtások, hogy ő így ilyen lazán kezeljen azért engem!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, de leginkább olvasó üzemmódban, mert ezer felé rohangálunk. :?

Csip, gratula az eljegyzéshez! :lol: Sajnálom, hogy nem úgy sikerült, ahogy Ti terveztétek. :? A miénknél szerintem anti-romantikusabb lánykérés nem is létezik. 8) Gyakorlatilag tv nézés közben megbeszéltük, hogy ha Ő elvesz, én hozzámegyek. :lol: 8) S ez a beszélgetés is csak azért indult, mert a legjobb barátnőmnek 1 év együttélés után megkérték a kezét. :roll: Mi meg akkor már 4 éve voltunk együtt.

Henne, sajnálom hogy Levi baba hasfájós. :roll: Remélem a gripe water használni fog. Mi Petivel szerencsére megúsztuk, reméljük Dóri sem fog tőle szenvedni. Próbáljátok sokat masszírozni a pociját. Az szokott segíteni.

A várandósságot bírom, bár egyre nehezebben. Múlt kedden voltunk 4D-n, s Dóri kb. 950 gr és 35 cm. Szóval, óriási. :roll: Ennek köszönhetően délutánra már fáj a derekam, meg a keresztcsontjaim. :roll: Pedig hol van még a vége. 8)

Mi egyébként jól vagyunk, bár Peti beteg lett (köhög, náthás, lázas), s szerencsésen megfertőzte apáját is. :roll: De azért készülődünk a karácsonyra. Az ajándékok megvannak, már csak csomagolni kell, meg a zserbóhoz valót megvenni. 8)

Na megyek, mert 9-től vár minket a közjegyző.

Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Én is olvasgatok mindenkit, de nem nagyon vagyok és leszek mostanában,

MINDENKINEK ÁLDOTT, BÉKÉS ÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!!

pUSZI nEKTEK!!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok lányaim :)

Kép Nektek :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog, Békés Ünnepeket Kívánok!

Karácsony ünnepén
az a kívánságom.
Legyen boldog mindenki
ezen a világon.
Itt is, ott is mindenütt
legyen olyan béke,
mint amilyen bent lakik
az emberek szívébe.


Kép [/img]

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


PUSZI MINDENKINEK! :P :P :P
Kép
Vendég
 


sziasztok,

Kellemes, Békés Ünnepeket mindenkinek! :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Kedves Topic társak először is BUÉK!!!!

Gondolatom jövök már, hát ha akkor jöttök Ti is :D

Na hát, hol is kezdjem....nekünk eléggé szarul indult a karácsony....24-én egy kicsit össze martunk a párommal, aztán kaptam egy hívást, hogy a papám eléggé rosszul van....De azóta rendben van, csak biztos a front lehetett....
Na így kezdődött....Aztán mivel Én nem meloztam 2 ünnep között és a párom sem így elég sokat voltunk együtt, azt hittem ez majd jó lesz...de tévedtem...Sajnos..Mindig akármiről is beszéltünk szóba jött a baba téma, és rájöttem ha vele beszélek erről megtörök nem alap szinten és gyenge vagyok, és nagyon túl tette magát, és már vágna bele....nem is bírtam elmenni szilveszterezni sem, 4 napig volt barnázásom is, gondolom a stressz betett...
Hát Én nem vagyok felkészülve, ráadásul nagyon meghúzta a határokat ezzel kapcsolatban is...nem mondhatom el senki, le tiltott a nettről is(ha össze jön) el is venné a gépemet, hogy még ide se tudjak jönni, agyalni, meg ilyenek, meg olvasni...stb...gondolhatjátok...
Most is úgy görcsölök, mintha megjönne de az odébb van még....
Hát nem tudom így mi lesz...
Mondok jót is, mert már kipanaszoltam magam :D
Na viszont kaptam Tőle egy mosógépet nagyon örültem neki, így tényleg minden meg van már a lakásban :D
Aztán ezáltal úgy döntöttem, hogy régi álmomat is beteljesítettem magamnak :D ki tetováltamat a szemöldökömet :D persze van ott szőr :D meg nem vékony :D teljesen természetes, nem valami kellemes dolog, mit ne mondjak, megszenvedett vele a kozmetikus, mert esze veszettül ferde meg nincs nincs kevés szemöldököm van :)De 1.5 óra megrajzolgatás után sikerült....Aztán jött a tetoválás, világos barnával, ami szerintem világos lesz.....sőt biztos, mert inkább csoki barna a szemöldök szőröm :D de 20-án megyek vissza mert van egy pici javítani való, mert már addigra feldagadt a bőröm, nem vészen, de nem lehetett már úgy teljesen megcsinálni...így 20-án még átüti egyszer s szerintem még egy árnyalattal sötétebbet kérek, de ez kiderül 1-2 kéten belül, hogy milyen a mostani szín :D
Na ezek vannak .....
Gyertek Ti is!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok :D
BUÉK elöször is!

Én itt voltam többször is bekukkoltam, csakhát voltak az ünnepek, meló, anyukám is kint volt nálunk, a fogmütét ugye, de mostmár vége, nincs egy darab sem :lol: :lol: :lol:
A karácsony eltelt, kissé uncsi vot, igazából nem is vártam annyira, kicsit magam alatt is voltam,merthát most született volna, ha..... :cry:
Na mindegy, egy kicsit az ünnepek elöhozták a fájdalmat. Aztán szilveszterkor 1kor már alcsiztunk is :P Igazából az sem érdekelt, nem vot kedvem mást csinálni, anyóséknál voltunk, nem akartunk ott maradni, de aztán csak ott ragadtunk éjfélig. Aztán jött a gyerektéma, nem az én részemröl, de utálom már azt, hogy mindenki azt hiszi rá vagyunk stresszelve a témára, pont amikor nem is akarok erröl beszélni, akkor nyög be valaki valamit ezzel kapcsolatban...húuu :evil: :evil:
Nade új év mostmár happy vagyok, többet melózok,mert kaptam extra müszakot :lol:
Más újság nincs, látom Csip nálad is "fasza" karácsony volt :P
Amúgy hogy állsz a vizsgálatokkal? Csak ha akarsz róla beszélni persze...
Jól tetted, hogy most magadra szenteled az idöt,kell ez egy nönek :lol:
Az az igazság, hogy a férfiak másképp állnak ehhez az egész témához, habár nem tudom nálatok Csip milyen határok lettek a kapcsolatban. Fel a fejjel! :P
Vendég
 


Többieknek hogy telt a karácsony? :P
Vendég
 


Na hello bello :D

jaj de jó, hogy jöttél Kriszti :D Gondoltam, hogy anyud kint volt :D Meg azt is, hogy neked sem lesz fényes a Karácsony....Nekem az első az November végén született volna, de érdekes az meg sem kottyant, de ez igen... :( Most így az ünnepek alatt.....

Nem értem az utsó mondatodat, ezt a határos dolgokat a kapcsolatban, hogy mire vagy, hogy érted???? :roll: :oops:
Én is valahohy jobban vagyok, hogy 2011 van :D

Vizsgálatok: hát megyek 18 vv az biztos :D aztán meg akkor megyek legközelebb ha megjön és mensisnek a 3 napján és utána a ciklus 21 napján...Ami nem tudom, hogy mikor lesz, mivel még csak a 20 nap körül járhatok azt hiszem....szerintem 2-3 hét még mire megjön....Nekem meg tegnap volt tuti p.é, akkor nyák, jött ki belőlem, bocsánat, hogy nem rendesen felráncolódott a szemöldököm :D hát ha azt nézzem még odébb van és utána lesz eredmény....ha Én jól saccolom akkor megjön olyan január vége felé, és akkor lesz egy vv aztán február közepe lesz a 21 ciklus napi vv, ha minden igaz, és akkor február vége március eleje konzultáció.....Remélem Március 22 megtudom mi van pontosan, szülinapomig :D

Ennyike :D
csip-csip18
 
 


"Hát Én nem vagyok felkészülve, ráadásul nagyon meghúzta a határokat ezzel kapcsolatban is...nem mondhatom el senki, le tiltott a nettről is(ha össze jön) el is venné a gépemet, hogy még ide se tudjak jönni, agyalni, meg ilyenek, meg olvasni...stb...gondolhatjátok.."

Szioka, erre a sorokra írtam... :P
Január az egy elég hosszú hónapnak ígérkezik, nálam valahogy így van. Ha úgy nézzük, végülis a páromnak lett igaza, eltelt június óta már lassan 7 hónap, ö anno azt mondta januártól belevágunk, mondjuk hamarabb nem is tudtunk volna a fogam miatt. Karácsony óta mondogatja, hogy összehozzuk-összehozzuk, rajta vagyunk :P
Majd meglátjuk, p.é még odébb van 1-1,5 héttel. Én nem mondok semmit,meglátjuk a nagy lelkesedés mennyire hagy alább, vagy lesz nagyobb. Most biztos nem értitek mire gondolok. Persze, hogy szeretnénk, én nem beszélek róla már egyáltalán, mostanában ö hozza fel mindig a témát, akár a család elött is, aztán meg jön a válasz mindenkitöl, persze rámnéznek, hogy "nem szabad rástresszelni a témára, hagyjuk, hagy történjen meg". Mire én a páromnak a múltkor is mondtam, hogy ez legyen a mi dolgunk, ne foglakozzon ezel senki,mert már nagyon unom az okos tanácsokat :?

Amúgy hál istennek ma már melózok, idén elöször, még ez a 4 nap is olyan k..va hosszú volt, meg unalmas, jól sön már visszacseppeni a hétkznapokba :lol:
Vendég
 


Sziasztok...

Értem, most már, azért írtam ezeket, mert ha itt bent vagyok a szoliban, sokszor olyakat olvasok a neten, amiket nem lehetne, és állandóan beszarok, és félek és nem bizok magamban....és elmegy a remény bennem...és stresszelek, ezért fog letiltani a netről :S gondolom így érhető már....
Jajjj ne is mond ezek az okos szövegek, huuuuu gy a fejébe vágnék, hogy csak, na azért, mert z ember beszél csak beszél erről, már mért van rá stresszelve?????
Huuuu nem szeretem Én sem.....
Dehogynem ír, nehogy ne írj!!!Sőt dobjál görbét is!!!Méred a hődet?????????Nagyon drukkolok.....

Nekem sikerült tegnap végre elvinnem a háziorvosomhoz a zárójelentést. október óta....grrr 3 hónap kellett, hogy letudjam magam vonszolni hozzá és elmesélni neki, a második babát.... :(
Na komoly dolgokat mondott, át kell értékelnem a munkát és a babát a kettő nem megy együtt, hiába szolis munka és körmös munka és ülő......nem lehet...el fognak tiltani!!!!!Döntenem kell, mert valószínűleg, az is meglehet, hogy kórházban tartanak, majd a kritikus 7 hétben......szóval, de ezt még a nödokim nem mondta, de ő mondta, hogy biztos benne, hogy nem dolgozhatok, ha nem kórházban akkor meg otthon pihi....
Hát jó benne vagyok....csak kurva jóban vagyok a főnökömmel, és félek neki szólni megmondani(nem hinném, hogy kirúgna, de még is van egy félsz)de ez még is cserben hagyás :( :S, már így is, hogy 2 szer mást mondtam, és van egy érzésem, hogy sejti a dolgokat......hát nem tudom, hogy kell vagy fogom majd beadagolni ezt neki.....de azt mondta a házi orvos ezen nem kellene magamat stresszel ni, mert ez sem tesz jót, meg kell mondanom, és a fönöknek kell lenyelni a békát.....

na mit szóltok?!?!?!
csip-csip18
 
 


Aztán tegnap volt nekem is p.é biztos, mert megint huuu olyan nyákom volt, hogy csak na........és tudni kell, hogy kerülgetem a kását, mert nem védekezzünk, és tegnap volt szex is, de sikerült, máshogy befejezni :oops: :lol: pedig fostam rendesen, mondtam is utána a páromnak, ha most belém élvezet volna, tuti terhes lennék.......
Na ezt akartam még megírni :D
csip-csip18
 
 


Szerintem Csip magadra gondolj és majd a leendö babádra! Én is imádom a fönököméket, de ki tudja mit hoz a sors és akkor lehet én is itthon leszek, mert igenis KELL önzönek és egoistának lenni ebben a helyzetben. Már azt bánom, hogy májusban nem voltam elég ÖNZÖ és mások érdekét néztem, ahelyett, hogy otthon maradtam volna, nem pedig két hetet zsinórban végigmelózni szabadnap nélkül csúcs hajtásban, úgy hogy még enni sem maradt idöm. Mégegyszer ilyet SOHA!!!
Az okos emberek, hát a múltkori írásom óta lepereg rólam :P Megintcsak önzö leszek és magamra gondolok :lol: És ha eldöntöttünk, hogy babát akarunk, akkor a gondolattól ugysem tántorít el senki. Tölem tarthat akárki akárminek,mert nem érdekel,megmondtam a páromnak is,merthát tegnapelött látta, hogy csinálom a görbémet, erre a szokásos...na nekem sem kellett több :evil: Kifakadtam, hogy elegem van az okosságokból, mind olyanok osztanak észt, akiknek nem volt missed ab-juk, szóval fogalmuk sincs milyen érzés elveszíteni egy babát..Megértette.... :wink: Arra is kértem, hogy soha ne hozza elö ezt a témát társaságban se soha. Ez kettönkre tartozik és maradjon az is.!

Amúgy Csip én meg pont p.é elött állok. Valamikor a jövö hét felé, de ma már sok folyásom is volt,meg fájdogál a hasam. :D

De akkor végül nem benned ment el? :P
Vendég
 


Ja, amúgy így mostmár értem a etiltást a netröl :P
Hát igen, ha az ember belemerül, akkor bizony sok hülyeséget össze tud olvasni a neten, amitöl csak idegesebb lesz :P
Vendég
 


Sziasztok....

Kriszti: most nem képzeld :shock: :oops: teljesen megérzte vagy nem tudom, de valahogy nem...nem is bánom....
Hát igen teljesen igazad van!!!!
Én most megint leereszkedtem sajna....legjobb barinőm tegnap tesztelt pozit :oops: no ez van...

Én meg kemény 2 hét előtt állok, jövőhéten vv, aztán mensi közeleg..aztán ismét vv ismét... :evil: már most tököm ki van....
Aztán ez a munka is, hogy nem melozhatok semmit....hét akkor is bánt a körmözést szeretem :cry: szoli meg már a szívemhez nőt :cry:
Remélem tudok lépni és rendeződni....
De mától fogyozóm csinálok egy 3 hetes kúrát az bele fér, hátha jobban leszek :D jah és végre holnap elmegyek amire már 100 éve készülök a kangoo órára :D nagyon kíváncsi vagyok már :D

Ja persze tegnap a párommal is össze kaptunk esküvőn, ő addig nem lép ameddig nincs gyerek :cry:
na de aztán csak kértünk egy ajánlatot az étteremtől :D
csip-csip18
 
 


Jó reggelt! :D
Akor jó pörit a kangoo órához illetve kitartást a fogyihoz...de miért kell fogyiznod?? :P :shock: :roll:
Mi túlétük a karácsonyt is meg a szilvesztert is, igaz tényleg nem keveset ettünk, de nálam lehet az ideg vitte le :D
Tegnap votak vendégeink egy kétgyerekes család, nagyon szépek a gyeköcök,meg aranyosak is. Párom kollégája a srác, na vártam mikor jön elö a téma, de nem jött elö hál istennek :D :D Figyeltem viszont a párom arcát, amikor a 6 éves kisfiú puszilgatta az apukáját. Annyira édes volt, láttam a páromon is, hogy úgy elérzékenyült. :P Na mindegy. Amúgy az iwiw-et már csak ezért nem is nagyon használom,mert ott is minden második ismerös lebabázott pont karácsony környékén, illetve 2 terhes :roll: Ez tök jó dolog, de most még kicsit "nehéz" :roll:
Hogy értetted, hogy össze kaptatok a pároddal? Ö elöbb babát szeretne és utánna esküvöt, vagy csak félreértettem? :shock: :roll:
Érdekes amúgy mütét óta a pék nálam is sokkal intenzívebbek, például decemberben napra pontosan tudtam, hogy mikor volt,mert nekem a derekam sohasem fájtmég pékor, de 14-en azt hittem meghalok éjszaka. Sajan aznap volt a fogmütétem is reggel, de minden stimmel és rá 14 napra meg is jött :D Most az akciózás hetébe léptünk. A 13. napon vagyok, ez azt jelentené, hogy a 19. napig (mert a múlt hónap ismét 35 napos lett) kétnaponta akciózni nem volna rossz. Legalább az esélyt megadni rá, aztán majd lesz ami lesz, nem keseredek el, de nem is adom fel....most még :D

Csip ez már biztos, hogy egyáltalán nem melózhatsz? Most egy hülye kérdés...esetleg otthon körmözni?? :roll:
Vendég
 


Kriszti: jól értetted, közölte, amíg nem leszek terhes esküvő sem lesz :shock: nah jó van :shock: neki ez a fontos és kész...
de sikerült tegnap egy eamilt elküldeni abba az étterembe végül, ahol esedékes lenne :D
Akkor mától lepcsi gyűrés lesz???jujjjj de izgi :D drukkolok nagyon és aztán írd meg mindenképp mikor voltatok együtt :D görbéden és rakd fel :D
100% hogy nem melozhatok.... :cry: biztos, nem tudok otthon...áhh kizárt, és nem is engedik majd!!!!
Min 5 héttől a 9 ig, semmit :shock: :cry:
csip-csip18
 
 


Jó reggelt :lol:
Igen majd hozok görbét is, de most még nem oly érdekes :P
Amúgy mikorra tervezitek az esküvöt? Ha nem jött volna közbe ez a szomorú dolog, akkor mikor tartottátok volna? Miért szeretne a párod elöbb gyereket és utánna esküvöt? :roll:
Az hogy nem melózhatsz majd vagy csak keveset talán jobb is szerintem....mert azt a sok hülyét néha...szerintem nálatok is :D :D :wink: Nálunk meg hullámszerü dömping van terhes nökböl. Az egyik állandó kuncsaft, aki sokszor csak kávézni jön be (40 éves) 3szor volt lombikja,most összejött, így most minket boldogit a sztorijaival,mert persze kiiratta rögtön magát 9 hónapra. Bejön hozzám,leül és elkezdi mesélni a terhes tüneteit...hát mondom, ismerös...amúgy meg csak az 5. hétben van, de rájátszik dolgokra, kicsit szereti sajnáltatni magát. A legröhejesebb az egészben, hogy amúgyis otthon melózott a számítógép elött....egyeseknek milyen egyszerü :P :P A másik 3 kuncsaft szolizni jár és ismerem már öket, de mégis mindig mikor mondom, hogy szerintem menjen kevesebb percet a szoliba, akkor jön a válasz..."hát igen, végülis babát várok" :? :? Ja és akkor most jön a legdurvább a cigizös 7 hónapos kismama, aki történetesen a fönökasszonyom fodrásza és körmözni szokott jönni egyszer 1 hónapban szombaton...és hát kinek a müszakjában :shock: :roll: :?: Hát persze , hogy az enyémbe :D :? és kimennek rágyújtani...ekkor már garantáltan jó napom lesz :lol: :lol:
Na mindegy ezek vannak, amikor az ember emberek között dolgozik :roll:
Apjuk most nagyon aranyos,mert szombat óta kétnaponta együtt vagyunk, merthát még pém nem volt a höm szerint, de ugy vagyok vele, legalább ezen a héten adjuk meg a modját, ha ez nem jön be, akkor februártól nem így lesz, akkor nem lesz idözített együttlét, hanem "ahogy esik úgy puffan" :D

Jaj, nem is meséltem, hogy április végén megyünk haza, azaz a Vajdaságba 1 hétre, ahol a párom felnött,majd 2-3 nap Szeged és utánna a Balcsi :D :D :D Annyitra várom már, igaz akkor még fürödni nem tudunk majd, de kirándulunk egyet. Annyira imádom a BAlatont és 2006 ´´ota nem is voltam :roll: :wink:
Vendég
 


Szia Kriszti....

Nem tudom akkor mikor lett volna az esküvő, de előbb, mit-ahogy most tervezzünk és lehet akkor csak polgári lett volna most meg mind 2 szeretném, csak most megérdeklődtem, és hát nem olcsó egy templomi esküvő :roll: :? :(
Szeptember, októberben szeretnénk most. Kíváncsi vagyok mi lesz, Március körül lehet lefoglalni a polgárit :D
A párom azt mondta neki a fontossági sorrendbe a gyerek az első, aztán az esküvőt, ő már gyereket akar, de nekem kell, most, hogy valami más le kössön és ne csak a gyerek, mert már akár merre fordulok, kerülöm a dolgokat szó szerint és akkor is a gyerek a téma....
Jaj voltam tegnap igen ez a kangoo-n, hát nem kell mondjam, hogy 5 perc után fojt rólam a víz :D nagyon kemény :D és nagyon jó zene megy, és gyakorlat, amik nehezek még nekem megcsinálni, a cipő is elégé súlyos, de nem estem el, pedig azt hittem nagyobb egyensúly kell hozzá, de nem, csak a forgás az a nehéz benne, de szerintem menni fog, és most, hogy voltam sokkal jobban vagyok, mintha kijött volna belőlem minden feszko :D és ezért holnap is megyek :D

Na akor jó, hogy jöttök haza :D szuper :d na majjd ha érdekes lesz a görbéd, akkor rakd fel :D ja ne is mond ezek a vendégek :D hozzám képzeld nem járnak terhesek :D pedig itt jobban eltudom képzelni, hogy jönnek, mint ott kint...ezen meglepődtem hogy a német kismamik így járnak azért..... :shock: :shock: :shock:
csip-csip18
 
 


Az esküvötervezéssel kapcsolatban, hát mint említettem nekünk is úgy lett volna, hogy a polgári itt kint, a templomi meg otthon. Hát én is dobtam majdnem hátast,mert attól is függ persze az ár, hogy református vagy katolikus. Én katolikus vagyok, a párom református, de nem is ez a lényeg, de a katolikus nem is jött volna szóba,mert kellett volna jegyesoktatásra járni,merthát a párom református :? meg sokkal többe került volna. A reformátusok "lazábbak" ott nem is akart a pap pénzt kérni... :shock: Aztán végülis maradt a polgári itt kint :D

A sport az nagyon jót tud tenni, csak én lusta disznó vagyok rávenni magam,pedig korábban itthon is tornáztam minden másnap, van egy halom dvd-m, de sajna lusta vagyok :roll: :roll:

Ez mindig így van, amikor az ember próbál másra koncentrálni,akkor úton-útfélén csak ezzel a témával ütközik. Ugye mint nálam a terhes kismamik....jaj de jó már baráti körben meg a családban nem ez a téma végre,amióta leállítottam a párom róla, erre a szoliba... :D :D Nemsoká megyek melózni, még fözöcskézek most valamit, aztán megyek is. :P

További szép Napot!!! :D
Vendég
 


Jó reggelt :D
Most jó is a reggelem nagyon, már napok óta :P De nem a babaprojekt miatt, csak ugy elöntött a tavasz feeling :P Ezt úgy szeretem, habár szombatra havat mondanak :shock:

Mizujs veletek? Jár még valaki erre? Pinkiné is már lassan a finish-be lép, te atya ég, hogy telik az idö :roll: :roll: :shock: :shock:

Csip hogy megy a kangoo? Már biztosan belejöttél! Amúgy meg sem merem kérdezni, hogy mennyit szántok az esküvöre,meg minden.... :P

Henne, gondolom most akad jobb dolgod is :P :P :P De hátha erre jársz....Annyit szerettem volna csak kérdezni, hogy mivel a párod a Vajdaságból jön, mint az enyém, mikor hazamentek, neked nem kell semmilyen más papír csak az útlevél, ugye? Ez most lehet hülye kérdés volt, csak azért kérdezem,mert mennénk oda április végén :D

Itt semmi újság, süt a nap, tavasz feeling, happy vagyok ettöl, meg olvastam egy jó könyvet " A Titok" és nagyon a hatása alá kerültem,mert nagyon igaz, azóta kicsit pozítívabban élek :D :D
A görbémröl annyit, hogy három helyen vezetem, ebböl két helyen már bejelölte a pét, de teljesen más napokra, a harmadik szerint meg még nem is volt p.ém :shock: :shock: A franc se tudja, mad kb két héten belül kiderül, a lényeg, hogy nem tétlenkedtünk,most elöször az életben,megadtuk az esélyt, de nem lesz egyikünk se ki, ha mégsem sikerült volna, föleg, ha még pém se volt, akkor meg úgy gfogom fel az egészet, hogy volt egy jó "szexxel teli hetem" :lol: :lol:
Most lépek is, mert ma takarítani is szerettem volna,meg mosni, kitenni száradni a ruhákat a friss levegöre, aztán délután barátnözök a városban :D :D

Puszi
Vendég
 


Még egy kérdés..Balcsi É-part vagy Keszthely-Hévíz környékéröl tud valaki jó szállást ajánlani?
Vendég
 


Helllooooo

Kriszti: ne is mond, nekem is tök jó kedvem volt tegnap, tavaszi idő, nem kelet nagy kabát semmi, tök jó volt, erre ma tök hideg van :S :(

Kangooo: huuu nagyon szerettem tök jól megy :D ma lehet megyek, mert kézeld letettem egy fél napot mára :D

Esküvő: hát az összeg, attól függ, most mi, hogy lesz, mit mondanak....árajánlatra várok...meg most kezdem össze adni, hogy mennyibe jönne ki....kíváncsi leszek....:D
na akkor jól mennek nálatok a dolgok örülök neki :D de a görbét kérem majd...

Sajnos szállást nem nagyon tudok nektek mondani :S csak Balaton bogláron ha érdekel szólj és megírom :D főnököm szállása :D nagyon jóóó :D

Szerintem elég az útlevél is :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk ám mi is, csak az elmúlt időszak elég sűrű volt. Most meg betegek vagyunk.
Fiam kezdte szombat éjjel, elkapta a hányás, szegényke 3 óra alatt 5x rókázott sugárban. Végül az ügyeletre vittük le. Kapott szurit, erre délben a hasa indult el. Nem kis szinten. :roll:
Tegnap délelőttre pedig mi lettünk betegek, Apjával. Fájt a gyomrunk, mint a fene. :?
Én délután el is kezdtem hányni, hajnal óta a hasam vándorol. Apa meg úszta 1-2 lóti-futival.

Szóval, most nyomjuk az ágyat, amint tudjuk. :roll: Gyerkőc szerdán már talán mehet bölcsibe. Persze addigra mi is rendbe jövünk. 8)

Csip, érdekes párod felfogása, hogy addig nincs esküvő, amíg nincs gyerkőc. 8) Általában fordítva szokott lenni a sorrend. :lol: Egybként nem is tudtam, hogy fizetni kell a templomiért. :roll: A katolikusoknál, nekünk nem kellett. :shock:

Krisz, reméljük sikerült elcsípnetek a lehetőséget! :wink:

A betegséget leszámítva, mi jól vagyunk. Dorcit múlt héten láttuk uh-on, 1 héttel nagyobb a koránál, ezért tartunk már majdnem a 32. hétben. A becsült súlya 1800 gr, a hossza 41 cm. Szóval, Ő sem lesz egy pici lány. :roll: :lol: A szülés várható időpontja most márc. 16. De az uh-ot végző doki szerint már akár február végén simán kibújhat, Ő úgy gondolja, nem várja ki a terminust. :?

Hát, majd meglátjuk. Már csak Petinek kell új ruhásszekrényt vennünk, meg egy új pelenkázólapot. Jövő héten megyünk aláírni az őssejtre a szerződést. Aztán február közepén szépen összerakom a táskáinkat.
Őrület, hogy már itt tartunk. :roll: :shock:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jó reggelt!

Dejó, akkor már lassan kibújik Dóri. Vigyázzatok magatokra azért!
Mindent megvettetek már a leányzónak? Hány kg-ot szedtél fel eddig?
Mihamarabbi gyógyulást Nektek Pinkiné!! :D :D

Itt sincs semmi újság, ma már kicsit szarabb az idö :? Ma szabadnapos vagyok, így marad a fözés,meg vasalás :P Tegnap késö este azt hittem meghalok, annyira begörcsöltem, hogy le kellett ülnöm. :shock: Amúgy szerintem ez a hónap p.é nélküli, fogalmam sincs már, majd kiderül mikor jön meg :shock: :shock: Na nem baj, majd legközelebb, nem vagyok elkeseredve ezért,mert ha most beleadtunk mindent, máskor is bele tudunk :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok....

Pinikné: de jó, hogy jöttél :D Kriszti kérdéseinek a válászára Én is várom a válaszokat :D Remélem érthető?!?!?Kicsit megkavartam :D

Krisztikém: kérünk görbét :D mindent :D

Nálam-nálunk helyzet az, hogy anyósomat elásom :evil: az biztos.... :D
Most nálunk az van, nektek nem meséltem(vagy lehet anno), de párom nagyon régóta szeretne egy saját céget...már lassan 2 éve....anno mikor össze költöztünk vagyis megkaptuk apáméktól a lakást, amibe ügye anyósék nem adtak bele, azt mondták, hogy segítenek majd a cégben....persze, mi úgy gondoltunk, hogy kölcsön be adnak a pénzt...na hát ez azóta nem lett semmi belőle...és a párom most teljesen be sokkalt és elment az apukámhoz beszélni és elmondta mit szeretne....kicsit kellene segíteni neki...apám egyből mondta persze, mikor....székhelybe is apám belegyezése kellett meg ilyen apróság, de az apám egyből rábólintott, hogy mondván valahol el kell kezdeni az életet felépíteni.....
Na és....Anyós meg folyamatosan áskálódik.....mivel ezt a céget egyik legjobb barátjával csinálja....nem tetszik anyósnak, és közölte velem, hogy jó lenne erről lebeszélni, mert vagy velem vagy vele, kellene csinálni ezt.... :shock: Mert neki nincs munkája....
Na gyerekeke Én nekem úgy tele lett a faszom, hogy ő ezt ilyen kurva könnyen kezeli, hogy csak na, majdnem elküldtem a f....ba....
Hát nehogy már Én tartassam el, Én adjak neki munkát 20 évesen...mikor mi most indulnánk el az életbe......azért ácsi van.....
tebap még probálkozot, meg após is, hogy akkor még is add pénzt de anyja legyen benne a cégben...grrr....whááá....megőröltem, de szerencsére Tomi vissza utasította, és közölt, hogy nem....
jaa és anyja kérdezte még tőlem tegnap, hogy nem lesz ebből gond nekem????Hogy nem velem csinálja a Tomi, mondom mért is?????Hát mondom ami a Tominak jó az nekem is...nem értettem, de aztán rá jöttem, hogy a pénzre gondolt...aztán mondtam neki, hogy ami az ö pénze az az enyém is, mi egy pénztárcában vagyunk, ők amúgy nem....
Na most szóljatok hozzá????És még ő mondja, nekem, hogy nem kell idegeskedni, nem kell????Mikor mindig áskálódás van....

Na mind 1 befejeztem....
Ma megy Tomi 6-kor ügyvédhez, kíváncsi vagyok, és merem ajánlani, hogy anyósom ne menjen, mert akkor.....

Amúgy tegnap voltam kangoo, nagyon szeretem egyre jobban bírom :D és mellett diétázom is remélem picit megy le kg... :D
ja meg reggel fél 9től 11 ig vv, volt..... :roll:
Aztán most majd akkor megyek vv ha megjön ami szerintem lassan úgy is lesz.....

Na jó megyek eléggé sokat pofáztam :D
Majd gyertek :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok :P

Csip nálatok aztán zajlik az élet :D Anyósod akkor gondolom nem tartozik akedvenceid közé :? Tutira kész lennék én is ha beleszólnának azéletünkbe. Erre itt vagyunk mi ketten. Nálunk sincs enyém tiéd, na jó mindenkinek van saját számlája, de a párom amúgyis jobban keres, elvihetem a kártyát, ha vásároloni kell...stb. Szóval közös kassza, közös gondok, közös megoldás :lol:
Majd írd meg, hogy végül mi volt az ügyvédnél!
A vv az ugye a vérvétel? :roll: jól értettem. Ha ezen a vérvételes dolgokon túlvagytok, mikortól lehet újból próbálkoznotok? Azaz te hogy érzed, mikor állsz készen? Csajszi olvastam valamit aminek a hatás alá kerültem, egy könyv, de van filmeben is az interneten. Én a film magyar változatát olvastam el, és kicsit pozitívabb lett a hozzáállásom az élet felé. Ha érdekel esetleg a "A Titok", át tudom küldeni pdf-be. Kb 15 oldal.
Hozom majd ígérem a görbét, de lehet megvárom a mensit,mert most roppant érdekes az egész. Mint mondtam 3 helyen vezetem (Urbia.de, wunschkinder.de, ciklus.hu) Mind különbözö, de a legeslegjobb az az urbia.de. Nagyon részletes,meg ott már állítólag megvolt a p.é :shock: Mondjuk szerintem is már. Ugyhogy most vagy 27.-re, vagy 31-re, vagy febr. 2-re várom :shock: :shock: jó mi?:roll:
Ma meló van, végre, a tegnapi nap már kezdett itthon uncsi lenni, föztem, plusz a sógornömnek segítettem pályázatokat írni, ezzel el is ment a nap,ma meg vasalok aztán melóooo :D :D Meg a sok idióta és persze az elmaradhatatlan 40 éves terhes kuncsaft, akit oda esz a fene mindennap kétszer :? :? :P
Vendég
 


Szia Kriszti, küldheted akkor :D várom :D amúgy valamelyik nap elkezdtük nézni dvd de elaludtam :D

vv- igen vérvétel :D

hát ez lenne a második mensi..és ügy azt mondtak, 3 kell várni...de meg mondom az őszintét most sem védekezünk :oops: de azért oda figyelek :o nem tudom mikor vagyok erre felkészülve, jó kérdés :roll: nem tudok rá választ adni....sajnos....lehet jót tesz ez a titok :d mikor elolvasom :D
na várom :D

puszi és a görbét is :D
csip-csip18
 
 


Küldtem mind a kettöt az email címedre :D
Kellemes olvasgatást hozzá, igaz csak 15 oldal, de a lényeg igyis benne van. AZ angol 230 oldalas variációt tegnap kezdtem el olvasni :P
Na lassacskán megyek is készülödni, de valahogy kajcsizás után mindig ugy ellustulok :roll: :D

Puszi
Vendég
 


Köszi megjött, még nem kezdtem el olvasni, mert persze, hogy kaptunk egy ellenőrzést, ismét nálam, bejött a Kiwi főigazgatója.... :evil: mindig nálam jönnek, már azt hiszik csak Én vagyok itt.... :evil: Így persze, hogy neki álltam takarítani mert selejtezni....És most meg ezren jönnek a szoliban, úgyhogy marad Péntekre :D
ne is mondd Én is tudnék punnyadni, főleg most ettem és nem is laktam valami jól :roll:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Kérdéseitekre válaszolva már majdnem mindene megvan a csajszinak, csak egy új pelenkázólap kell már. :lol: Meg a Petinek kell venni egy új ruhásszekrényt.
Jövőhéten megkötjük az őssejt szerződést, s ha elhozzuk a mintalevételi dobozt, elkezdem összerakni a táskáinkat. Meg átmosni a leányzó ruháit. Ja, vennem kell magamnak a kórházba 2 hálóinget is :lol:
Kg-k tekintetében most értem utol az elején leadottakat, úgyhogy most vagyok a kezdő súlyomnál. Remélem, erre már nem fog sok feljönni.

Gyógyulni szerencsére már mindannyian meggyógyultunk, Peti szerda óta újra jár bölcsibe.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: