Új privát üzeneted érkezett!

lujzikám: őszinte részvétem, sok erőt kívánok Neked :cry: :cry: :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.08 20:20-kor.
Vendég
 


Köszönöm, Csibuc. :cry:
 


Lujzi, őszinte részvétem, nagyon sajnálom a történteket.
Ha nem akarod, ne beszélj róla, beteg volt? El tudtál búcsúzni?
Nincsenek könnyű hónapjaid neked sem, remélem hamarosan valami jó is történik Veled!

Csibuc, köszi a bíztató szavakat, holnap átküldöm emailben a leletemet, de az, hogy rettenetesek az eredményeim, az szerintem enyhe kifejezés... Az éhgyomri értékem jó, de a 60 és a 120 perces is 92-93 között van. rettenetes.

Babi, akkor most lombik jön?

 

 
 

Neked is köszönöm,Chrissy. Régóta kórházban volt. Évek óta küzdött izomsorvadással. Nyár elején kért beutalót egy rehabra,hogy kezeljék. Ott az intézetben elesett,eltörött a lába,szegénynek,ezért a kezelést szüneteltették,a lábával foglalkoztak. Mivel ezalatt az idő alatt,ami 6hét volt,nem törődtek az izomsorvadással,ezért rosszabodott az állapota,de csak annyival,hogy kettős látása lett,meg az egyik szemét nehezen tartotta nyitva. Augusztus közepén végre e bajával el kezdtek foglalkozni,de sajnos túladagolták neki a gyógyszert,emiatt légzési nehézségei lettek,intenzivre került. Mivel nagyon gyenge volt,vérplazmát cseréltek nála,3szor is,de nem javult. Már feladtuk. Aztán 2szer lett tüdőgyulladása,de abból is kilábalt,már jobban volt,kikerült a héten az intenzívről,beszélgettem vele még csütörtökön is telefonon. Éppen beértünk szombathelyre,amikor szólt apu,hogy meghalt. Mi már csak a cuccait vettük át,szemeteszsákban volt. Szívinfarktusa lett. 67éves volt. Holnap megyünk intézni a papírokat,mert pénteken már semmit sem lehetett.
 


Lujzi

Fogadd részvétemet és légy erős!!Gondolj arra,hogy anyud már nem szenved...
Vendég
 


Lujzi, sok erőt Neked! :cry:

 


Milyen: neked is köszönöm!
 


Lijzedli: Fogadd őszinte részvétemet. Nagyon nehéz lehet feldolgozni ezt a rettenetes eseményt. :( Kitartást neked, mi veled vagyunk, ha nem is közvetlenül, de lélekben mindenképpen.

Kép
 


Sziasztok!


Ezer éve nem jártam erre, bocsánat. :oops:


Lujzi: fogadd őszinte részvétemet, ölellek! :cry:



Bri: gyönyörű a kiscsávó!

Milyen: Lányod mekkora már!!!!

Csibuc: teszel majd képeket?

Babi: :(

Betty: ++++++++++++

Chrissy: elküldöd nekem is az eredményeidet?


Rólam: méhnyakgyulladásom volt, elvileg kikezelték, szerdán megyek kontrollra. Amúgy minden ok.

Puszi Nektek, igyekszem jönni!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
 


Sziasztok!

Bocsi a bepofátlankodásért, elvileg Bridgetet jöttem keresni.

Bridget!
Képzeld, mostanában egyre többet van az eszemben Babszika. Gondoltam ránézek a blogjára, de látom az zárt lett. Tudnál abban segíteni, hogy hogyan tudom őt elérni? Vagy ha van kedved, priviben mesélhetnél róla picit. Remélem jól vannak.

Ti? Jól vagytok? Látom, rohan az idő. Már 16. hét! Szuper!!!! :wink:

Chrissy!
Az inzulin miatt ne izgulj. Nekem első alkalommal a 2 órás terhelésem tán 120-as lett. Akkor azt mondta Tüű doki, hogy ez nagyon rossz, de többet nem is terhel meg, mert rosszul lehetek tőle. Azóta, igaz hogy eltelt 1,5 év, de minden eredményem tökéletes, hormonok rendben és brutál erős peteéréseim vannak. És Tüű még mindig nem kér terhelést, mert az egy mesterséges állapot. Igazándiból soha ennyi cukrot nem eszünk meg hirtelen, mint akkor ott. Szerinte ez a szervezet fölös terhelése. Ha hormonok rendben vannak, akkor ne foglalkozz semmivel. És amúgy is kb. 10 olyan lányt tudok neked felsorolni, akiknek romlott az inzu eredménye a Met mellett, és mikor a legszarabb eredményeik lettek, na akkor lettek terhesek. Fel a fejjel, ne törődj semmivel! Csak szeressétek egymást, a gyerek úgyis abból lesz, nem az eredmények nézegetésétől. :wink:
Nagyon, nagyon meg még annál is jobban drukkolok, fel a fejjel!!!

KépKépKép
 
 


Köszönöm Bikfy a biztatást, úgy legyen! :) Ma lett meg a progi eredményem 25.
Veled mizu? Mi volt a babahozó műtét?

Többiek???

 


Szia Chrissy!

Hááát, most várjuk a csodát. Hormonálisan Tüű doktor teljesen rendbe tett. Progi szintem olyan 50 körüli, ha jól emlékszem. Brutál peteéréseim vannak.
Babahozó műtét: méhsövényt talált a dokim az átjárhatósági vizsgálaton. Ezt kellett eltávolítani, mert megakadályozta a baba beágyazódását. Remélem nem kell sokáig várni a mi kis csodánkra. :wink: Vártam már eddig is 2 évet. Bőőőőven elég. :wink:

KépKépKép
 
 


Szia Bikfy!

Akkor szorítok!!!! Hormonproblémám nekem sincs, progi szerint pé is van, szóval bármi lehet! :wink:

Na,akkor hajrá! Rendben lesz minden! Ebben a topikban majd' mindenki 81-ben született! :)

 


Sziasztok!

Csak egy képet hoztam nektek Korinnáról :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.13 11:46-kor.
Vendég
 


Csibuckám

Még mindig állati gyönyörű ez a nőci!!Kolos azt mondta,hasonlít Lizáéra a mosolya!! :)
Vendég
 


gyönyörü ki csajszika.)
 
 


Sziasztok!

Korinna csodaszép! :)

Merre vagytok??? Gyertek, meséljetek kivel mi újság?

 


Sziasztok!


Korinna gyönyörű:-) És már 8 hetes. :-)
 


Asztalon friss kalács, s minden csuda jó,
Odakünn az utcán szépen hull a hó!

Együtt van most a család, talán az évben egyszer,
Ezt várja mindenki, s azt, hogy sose múljon el.

Legyen ez a pár nap neked is a legszebb,
Hadd kívánjak én is Kellemes Ünnepeket. Kép


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánunk![/img]
 


Nagyon Boldog új Évet kívánok Mindenkinek!

Sok puszi Nektek lányok!

 


@bikfy:
Bikfykém!
Ennyi év után látom.... élek.
Esetleg Facebook?

 


Jár még erre valaki? 

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: