Új privát üzeneted érkezett!

chrissy: július 16. óta szedem a metet.
Egyébként nem tudom mitől van 10 napos luteális fázisom, lehet hogy a PCO okozza. Múlt hónapban 23. cn elkezdtem barnázni és tartott egészen a mensiig. Pedig a progimmal nincsen gond. Ha meg 32 napon túli lesz ez a ciklus, akkor nem értem mi van, mert 18 cn abszolút pozi volt az LH teszt. (Csak halkan merem mondani: de most titkon remélem hogy nem vagyok terhes, mert ez a gyogyi amit bevettem azt sajnos nem szabad terhesség alatt szedni :( )
Vendég
 


Nosza francos laptetű :(
Vendég
 


Chrissy: na ez :shock: pont erre vonatkozott a mondatom végén! :lol: Lövésem sincs.

Csibuc: jaja, met bekavarhat ám!

Bri: gyere majd este!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

puszi: a met nekem eddig abban "kavart" be hogy segített rövidíteni a ciklusaimat. Most viszont nem úgy tűnik, hogy normális hosszúságú ciklusom lesz, hanem pont nem tudom sajnos :(
Engem csak ez a cicifeszülés hiánya aggaszt, mert enélkül még soha nem volt mensim. A hasam elkezdett érdekesen "fájdogálni" most délelőtt, mintha meg akarna jönni. Nem tudom lányok, nagyon félek hogy valami gebasz van :(
Vendég
 


Csibucka
sajna PCO-hoz nem értek :oops: nemtudom, mi lehet veled, de ha Puszi is azt mondja, hogy a gyogyi bekavarhat, akkor biztos úgy van.


Chrissy
nálad is passzolok.


Milyen :?:

Bri
te még biztos alukálsz :wink:

Puszi
pusszantás :P



Kép :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csibuc, én azt mondom várjunk még. Az nem gond, ha feszülés nélkül lesz mensid. Már július óta épp elég idő telt el, hogy rendeződjenek a dolgok. Vagy pont arra tippelsz, hogy még jó ideig várni kell mensire?

Megjegyzem pont ilyenkor szoktak teherbe esni, amikor annyira de annyira nem számítanak rá. Mert már nem görcsölnek a témán...

Ja, és enyém a lapalja

:D :D :D

chrissy81
 
 


Puszi: én lehidalok, ha most pé-m lesz. Akkor padlót fogok. De hát csak nem.

chrissy81
 
 


Hát meglátjuk, remélem Piri barátném hamarosan meglátogat.
Vendég
 


Pont most terveztem, hogy a kövi ciklusban veszek barátcserje kapszulát. Láttam puszi hogy Neked is IR-ed van meg magas a prolaktinod. Kaptál rá valami gyogyit?
Nekem a dokim azt mondta, hogy secunder hiperprolactinaemia-m van, ergo kezelést nem kapok, mert a PCOS okozta hormonháztartási gubancok rendeződésével a prolaktin szintje is csökkenni fog. A 3 hónapos kontroll terheléses vizsin jól látszott a csökkenő tendencia, de sajnos akkor lépett be a képbe az alulműködő PM.
Puszi: Azt is láttam, hogy Neked is vannak PM gondok :( Szedsz rá esetleg valamit?
Vendég
 


Csibuc, én nem szólok bele, de a PM problémát 3 hónap alatt be lehet állítani.

chrissy81
 
 


chrissy: nem értem a hsz-edet. Nekem kezelik a PM problémámat 1,5 hónapja, majd február elején megyek kontrollra....
Vendég
 


Jaj, bocs Csibuc. Azt hittem nem kezelik. :oops: Ne haragudj. Valahogy arra következtettem, hogy most nem foglalkoztok vele.
Akkor viszont minden rendben lesz :wink: :)

chrissy81
 
 


chrissy: attól hogy egy időre jégre tettem a családbővítési szándékomat, az egészséggemel még foglalkozom ;) Sőt most ez a legfontosabb :)
Az igazat megvallva először csak a PCOS-ra derült fény júniusban, majd a 3 hónapos kontrollon kiderült, hogy a PM is alulműködik. Azóta a kettőt párhuzamosan kezelik.
Vendég
 


Jah és csajok a mai nap legjobb hírét (számomra) elfelejtettem megosztani Veletek: ma reggel 72,4 kg-ot mutatott a mérleg. Már a mínusz 15. kilogrammot taposom, legalább ez rendben van :)

Bri, milyen: merre vagytok?
Vendég
 


Csibuc,

Grat a súlyodhoz!!! :D :D :D
És igazad van: az egészséged a legfontosabb! :) De amennyire én látom a legjobb úton haladsz. És tök jól csinálod: foglalkozz magaddal és mindennek meg lesz az eredménye. :wink:

chrissy81
 
 


Csibuc: gratula a -15höz! Szép teljesítmény!!!! :D
Pm-re L-thyroxint (75) szedek 1 1/2 tablettával, prolaktinra 1/4 Bromocriptint, IR-re Avandamet 2/1000esből napi 2-t.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty: :oops:
(A kép nagyon állat! :lol: )

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
mi ez az égő fej :?: vagy a kép miatt :lol: :?: Az csak poén, van ennél súlyosabb is, csak azt nem merem kirakni :lol:


Csibuc
Rettentő ügyes vagy bakker -15 kg :o hát nem semmi :!:
Gratulálok :!: :wink:
Meddig akarsz még menni :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Hú nem bírtam vissza olvasni és mire a végére értem mindent elfelejtettem :shock: :oops:

Ma kissé elfáradtam maló helyen :? Holnap dolgozunk utoljára és nagy a drukk még ebben a pár napban :? Hulla vagyok és így az agyam se fog :oops:

Betty kíváncsi vagyok pénteken mit mond a doki!Ha meg még sincs semmi ott már akkor januárra megy a drukk,no azért addig is megy ám :wink:

Bridget ez tök jó szokás ott amcsiban :D Csak gyűlnek az ajándékok és nem nyithatod fel,izgi nagyon :D :!: Könyvet olvasom buzgón és már a felén túl vagyok,nagyon tanúlságos és bővebben levan írva minden mint a filmben!

Csibuc már -15 kiló :shock: Azta szép teljesítmény,gratulálok hozzá!Kis lelked hogy van?

Puszi én is küldöm az adatokat!

Criss nagy igazságot mondasz!Hiszem én is hogy minden agyban
dől el,ha én arra gondolok és elképzelem magamban hogy jövőre babás leszek akkor az úgy is lesz!

Milyen jól vagy?

Kép
anyci
 
 


Helló!!!Ideértem :D

Bridget

gyermek máris irigy,hogy mennyi ajándék lesz a fátok alatt! :D Kaptál már pulcsit apának? Anyudékkal hogyan ajándékoztok?

Gyógyszer milyen?

Remélem msn-en elkaplak vmikor,lesz mit mesélnem! :wink:

Chrissy

Köszi a kérdést ,jól vagyok,rókát már alig látok és ez frankó a kezdeti napi 3-4 találkozáshoz képest! :D (mondjuk a fogyásnak legalább jót tett...)

A hőméréshez én nem igazán értek,na meg lusta is voltam hozzá...Viszont a tesztelést kezd akár az 5-6. napon,ha ilyen korán volt pé-d!

Puszi

Mingyá küldök privit az adatokkal!Hogy Te is milyen szemtelenül fiatal vagy!!Úgyhogy vigyázzatok,én vagyok a rangidős!!

:lol:

Csibuc

Lassan már átlátszó leszel,gratula a 15.kg-hoz!!A hangod máris egy 40 kg-os csajé! 8)

Anyci?

Betty

Örülök,hogy már ilyen pozitív vagy,nemsokára a teszted is az lesz! :wink:
Kész vagyok a képeidtől!! :lol:
Vendég
 


Anyci éppen kérdeztem felőled!!! :wink:

Holnap uccsó munka,ááá,de jó,nálam ilyenkor van iszonyatos nagyüzem,bár a kis delfin miatt visszavettem a tempóból!


El is felejtettem:holnap megyünk 4D-re!!A férjem már tűkön ül,hogy láthassa a lényeget!! :D
Olyan édes,minden vizsgálaton ott ül bent,és még a kezem is fogja,ha kell,és közben jókat vidulunk a dokival hárman!Régi ismeretség fűz a dokimhoz, és a férjemmel is úgy megtalálták a hangot,mintha mindig is ismerték volna egymást!Csak kár,hogy már nem szülhetek nála :cry:
Vendég
 


Milyen de jó akkor holnap lesz babamozi :lol:
Miért nem szülhetsz annál a dokinál?

Kép
anyci
 
 


Anyci

Pár éve már nem vállal,nem idős mert 52 éves,csak már rohadt sok volt neki!

Bizony,remélem kielégítően látunk majd mindent :wink:
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Köszi a dicsit, jól esik a lelkemnek... Most már a 40-es gatyók is kezdenek lötyögni rajtam, amolyan bocinaci effekt.

milyen: na ezt még jól visszakapod, méghogy 40 kilós csajé a hangom :P :lol:

betty: még max. 5 kilót szeretnék leadni, de koncentráltan, mert most már főleg has-popsi-combi a kritikus, a többi nagyjából rendben van... 69 az álomhatár, ami az alatt lemegy az a bonus malus :D (apukám már így is gizdának lát ahhoz képest amilyen voltam a nyár elején... emlékeztek még? :lol: )

anyci: köszönöm jobban van a lelkem

Briiiiiiiiiiiii: hun vagy már?
Vendég
 


Milyen így már értem,de azért kár hogy nem vállal.Félek hamarosan az én dokim is beadja az unalmast mert sok a "betege",de azért bízom benne még azért sokáig marad mert ebbe menekül csak otthon ne keljen lennie.
Tuti jó lesz minden,na meg talán már azt is látni fogja milyen nemű :D

Csibuc ez már döfi,40-es gatyák is lógnak rajtad? :shock: Szupper :!: :lol: Hát ahhoz képest nyár elején milyen voltál ahhoz képest tényleg gizda vagy :wink:

Kép
anyci
 
 


Bri üzeni mindenkinek hogy puszil Benneteket, de nagyon el van foglalva. Rohangál ajándékok, csomagolóanyagok után és a kisebb dolgokat intézni (képeslap stb.). Azt üzeni, hogy megpróbál később jönni, de mi akkor már aluszkálunk valszeg.
De remélhetőleg szerda lesz az ő napja :D

Várunk Bri! :D
Vendég
 


Csibuc köszi a híreket Bridgetről :D Szegényem elhagyja a kis popóját mire karácsony lesz :wink:

Kép
anyci
 
 


Anyci
4.-éig nuku melóóó :o :?: Juhéjjj, akkor most kezdődik az élet :!: :P
A titkot én is csak filmen láttam (még) eddig, megvan könyvben is, csak az a baj, hogy a gépen van, és mire elolvasom kifolyik a szemem, na de majd egyszer nekiállok, és szépen apránként kibötűzöm :lol:
Biztos vagyok benne, hogy a könyvben sokkal részletesebben le van írva minden...nekem eddig minden bejött, amit így elképzeltem...csak a béjbikék nem...de aztán azon gondolkodtam, hogy lehet, nem tudtam úgy igazán elképzelni, milyen lenne, ha a kezemben tartanám...stb..., mert már olyan régóta próbálkozunk, és valahogy ez a megszokott nekem....(ez hülyén hangzik, de nemtom másképp megfogalmazni)


Milyen
Az igazság az, hogy nem szeretek negatív lenni, mert az csak árt.
Nem mondom, hogy ez a dolog nem vágott földhöz most, de kb. 1 nap múlva már másképp láttam a dolgokat. Talán azért volt most ez az arconcsapás érzésem, mert ugye, itt nem egy sima ciklusról volt szó, hanem egy lelkileg, testileg eléggé megerőltető menetről.
Nagyon várom, hogy holnap hozd a híreket, hogy mi volt a moziban, esetleg (nagyon remélem) képeket is hozhatnál, ha tudsz :wink:


Csibucka
tényleg nagyon édi-bédi hangod van :!:
Már 40-es méret lötyög rajtad majdnem :?: Vazze, minyá kifutógyanús leszel :o :!: :wink:
Te kis arika, remélem már jobban vagy picikét :!:
Köszönjük Bri híreket, reméljük akkor ma azért ideér...de ha nem, majd akkor holnap.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: arra írtam, hogy ha én azt írtam, az tuti így van. :oops:

Anyci: de nagy lányod van!

Milyen: én is akajok babmozira menni!!!!! :lol:

Adatokat máris nézem, és frissítem a táblát.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Anyci
a te "baritonodat" még nem hallottam :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na, Csibuc ez jó hír Bríről. Már azon gondolkoztam nem fagyott-e meg... :D

chrissy81
 
 


Puszi
hát hogy lenne máshogy :?: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: nekem meg van könyvben, más, mint a film valóban.
Tetszik a pozitív életszemléleted.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Akkor csajok van egy jó hírem: itt mindenki bizakodva néz a jövőbe. Örülök, hogy pozitívan gondolkodunk!

Milyen: ijigy vaok. :wink:
Puszi: táblázatot aktualizáld kérlek!

Titok:
szerintem tök hasznos dolog a módszer. Állítólag arra kell figyelni, hogy ne csak vizuálisan képzeld el a dolgot, hanem színes is legyen akép, élethű, és próbálj illatokat is hozzá képzelni. SZóval Betty, babaillatot kívánok neked!

CSibuc: utsó vizsga lesz pénteken?

chrissy81
 
 


Chrissy
hmmm babaillat....már érzem is :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Chrissy: ok, hamarosan felteszem. :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Holnap jovok csajok 8) Kicsit elvgyok uszva igy kari elott na meg probalok valamit csinalni is nem egesz nap itthon ulni :roll: :oops: Igy a gepre mar nem jut idom...a blogommal is jooool el vgyok maradva :? De majd holnap kelek apacskaval es jovok irok 8)
Cupp cupp mindenkinek olyan 3-4fele jovok 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Hoztam Nektek VALAKIT!! Kép :D
Vendég
 


milyen gratulálok, gyönyörűséges :D
Vendég
 


Csibuc
Köszönöm!Nekünk mindenesetre a legszebb :) :wink:
Vendég
 


Milyen!

Még a szívem is beledobbant, olyan jó érzés látni ezt a kis csöppséget! :D

chrissy81
 
 


Milyen
jaaaj, de cukorfalat, hát nagyon szépséges kisbabád van :!: :wink:
Mesélj, milyen volt amúgy az egész mozi :?:
Párocskád élvezte :?: :D Biztos nagyon jó lehetett :!:


Bri
te szegény, a nagy futásokban még a gatyádat is elhagyod :roll:
Azért kicsit lazíts is közben...
Várunk, majd gyere :!:
Hobbyval hogy állsz :?:
Blogodban is várom az új bejegyzéseidet már :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Milyen: nagyon helyes!!!!!! De jó lehetett látni!!!! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Na hat ma sem sikerult felkelnem idoben de legalabb megprobaltam :roll: :oops: :roll: Nem fogjatok elhinni ma megyek Magyar talalkozora 8) legalabb 50en lesznek 8) egy pub-ban lesz 6:30-tol :wink:

Chrissy
Ha nekem csak ez az egy bajom lenne,hogy magas TSH...kb annyira biznek,mint te :roll: Nekem amugy miert nem jon a baba?Miota probalkoztok? :roll: Baratcserjet en sem ittam :roll: Lh-sban mar multkor irtam...en 5.cn kezdenem az lh teszteket :!: Remeljuk a leesett hod nem jelent semmit mert 7.nap penek lenni nem lenne jo :roll:

Milyen
Te meddig fogsz melozni?Pocifotot kerhetunk? 8) Honnan tudtad,hogy pulcsit veszek apacskanak? :shock: Vettem jah kettot is 8) meg ketto masikat de azt nem ajiba azt mar oda is adtam neki o meg mondta nem tetszik neki....meloba kellett neki es hat elegge megvan mar,hogy mit szeretne de olyan nincs nem kapni szal majd megy utana o maga mert en nem kaptam olyat :roll: Anyuekkal sehogy nem ajandekozom :roll: Amikor otthon vgyok en annyit adok,hogy ilyenkor azt mondja nem kel semmi...kuldeni nem tudnek mert olyan fasz@ torvenyeink vannak ha az ajandek tobb,mint 11ezer ft akkor anyumnak vamot kell fizetnie 40%ot kb vgy 45 mar nem tudom... :twisted: most mit kuldjek :roll: Gondolkodtam,hogy neten rendelek magyar weboldalrol es azt ugy ki viszik de megis mit? :? szal meg ragodom... :roll: viszont szulinapjara mar mevan az ajim 8) vgy en megyek haza vagy o jon meg nem tudom 8) de megvan mit kap...Gyogyszer joooo jobban erzem magam de felkelni meg nehez :oops: :roll: Naaaa miket van meselni valot? :shock: huu de izgi ma vgyok csak szerintem te nem vgy mar :roll: A foto csodas :D Lattatok a laba kozet?????????????????? :shock:

Puszi
32,Kaali,Dr.Krizsa,2sikertelen lombik,3.lombik kezdes 2010-ben,magas FSH azaz korai petefeszek kimerultseg,magas THS,aktualitashoz meg spontan honap,THS csekkolas januar 5-en
Jah irtam de majd maskor elkapjuk egymast :wink: Vettem pulcsit kettot bar nem biztos hogy fog paromnak tecceni na meg nem mintha nem lenne neki :roll: ...vettem zoknikat azt most oda is adtam neki mert kell hordja a meloba...meg ingre vettem 2pulcsit azt is odaadtam,hogy nezze meg de mar ranezesre nem is tetszik neki :? ugyhogy azt mar most vihetem vissza :? :roll: mondta ne vegye neki semmit de hat az nem ugy megy :roll: Szerintem a miert kell lombik inszem helyett azt kene,hogy mi a problema :roll: mert itt csak mi harma n vgyunk lombikosok a tobbiek nem :roll: kismaminkat meg kulon tablicskuba kene mert hamarosan gyulnek majd ott is az emberkek 8) jah es talan egy ki mit szed rublikat is csinalnek...annyian szedunk sok fele gyogyot meg vitamint :roll: na de ezek mind csak tipek voltak en nem ertek a tablicskukhoz :oops: :lol:

Csibuc
No para rossz penz nem vesz el :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ha nem jovok annak csak egy oka van meghozza,hogy nincs idom :roll: En elvesztettem a fonalat a menzis leirasban de amig a pe utan raszamolsz 14-et es azutan sem jon na akkor kell aggdoni lehet hogy beall a l.fazisod no para :!: A gyogyszer miatt sem kell aggodni :!: :arrow: http://www.kismamablog.hu/terhesseg/bet ... szerszedes kilokhoz gratula nem vgy semmi :wink: Es az ezalatti linkbol is a 2.tevhit neked szol:
"2. tévhit “Antibiotikumot szedtem”
Az első 6 hétben a babának nem árt semmilyen gyógyszer, ezután pedig minden egyes gyógyszer bevételét meg kell beszélned az orvosoddal. Több olyan betegség van, amit antibiotikummal kell gyógyítani a terhesség alatt is, ilyen esetben azonban a gyógyszer ártalmatlan és nem okoz kárt a babának, amennyiben az orvos utasításait betartod. Sokkal nagyobb kárt okozhat maga a betegség, ha nem kezeled ki."

Anyci
Orulok,hogy tetszik a konyv 8) legalabb ezert megerte megvennem :? nyugisan olvasd van idod :wink:

Betty
Meg jo hogy van fagyibabad igy nem kell 3honapot varni 8) Onnan tudom,hogy addigra nem lesztek mert 6utan szoktam hazaerni :? fel 8kor ertem haza hulla ehesen ettem leultem kicsit kifujni magam es mar jott is apacska csinaltam neki kajat aztan hajat mostam aaaah nem jutottam ide :roll: :oops: Jo az a vasarlos smajli :lol: de en a Burberry-ben jartam es a Prada-ban 8) :lol: Fogyni azert nem fogyok :? hobbival ugy allok hogy arra sem volt idom csak gyurni jarok...meg azutan is utanakell nezzek a neten,hogy tenyleg elkezdhessek valamit januartol :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.12.16 19:45-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: adatokat bevittem.
Lehet ki mit szed rublika tőlem, ha elkülditek. De ha kérhetem, akkor priviben. :oops:
Ha többen leszünk, csinálok majd külön kismamis meg babás táblát, de egyenlőre ha nem gond, akkor egyben hagyom. :oops:

Szép estét, Neked meg jó magyar bulit! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jo :wink: De akkor most kuldjem el priviben is :oops: Koszonom jol kibulizom majd magam :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


198 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lapaljaaaaa :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: