Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hi!

Kicsi forralt bort ittam. Bri, itt vagy? Többiek?
Mindjárt visszaolvasok és jövök...

chrissy81
 
 


Na, végére értem.

Bri, örülök, hogy itt vagy, jó sokat írtál. Már hiányoztál. Írtam is itt a többieknek, hogy csak nem fagytál meg :? :D
Ma férjecském elutazott, pénteken jön haza, munkaügy. Egyedül vagyok.
Barátnőmmel elmentünk a hóesésben forralt borozni. Kicsit becsííííptem :D De csak kicsit. Amúgy minden ok.

Bri, miért írtad, hogy magas TSH Vagy TSF vagy mi a szöszöm van.? Nekem nincs. Vagy nem tudok róla. Vagy félreértettem valamit?
Nyár óta próbálkozunk. De írtam már, hogy 6 évig szedtem fogi gátlót, amit abbahagytam és nem állt vissza a pé-m. Kb szerintem 3 hónapja ha visszaállt. Legalábbis úgy érzem. Szóval még kezdők vagyunk... Bár másnak elsőre összejön. Na mindegy. Ez nem érdekel, hogy miért van így. Lényeg: Mindenkinek lesz babája, aki vágyik rá. Idő kérdése
:roll:

chrissy81
 
 

 
 

Bri: legközelebb küld priviben, ezt már beírtam, teeeee!
198? Mi?

Szia Chrissy!




Kép Még jövök! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Briii
te lopósss :lol:
Hát akkor ahogy olvasom, jól elvagy kapatva.. :roll: hobbyra hogy lesz időd egyáltalán :shock: :?:


Puszi
akkor csaka vitamin kell ugye, hogy mit szedünk :?:
Küldöm minyá priviben (a rublikát lehet, hogy szélesíteni kell, mert annyi van :lol: :roll: :lol: )


Chrissy
forralt bor miii :?: :!: 8)
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Hát tényleg kb így érzem magam. Először felpörögtem, most meg kiájulok. Nagyon álmos vaok.

Ja, ccsajok. Mindig elfelejtem: Gynexet ismeri valaki?

chrissy81
 
 


Betty: be is írtalak. Gyógyszert nem kell szedned semmire?


Amint a többiek is elküldik, már teszem is fel a táblát. :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
elküldtem én is.
:D

chrissy81
 
 


Chrissy: én ismerem. "Ittam" egy ideig. Nem kifejezetten egy problémára ittam, hanem hogy mindent rendbe hozzon és teherbe essem. Nem estem. De előtte egy másik termékükkel méregtelenítenem kellett pár hétig.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Chrissy
gynex cseppet nem ismerem, de majd utána nézek, asszem valaki szedi a másik topicban.


Puszi
csak a fél bromot szedem naponta (mondjuk azt sem tom minek, mivel a prolaktinom is teljesen jó) sztem, hogy nagyon levigye a szintet a lombik miatt.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi, majd még én is utána olvasok, ajánlották.

chrissy81
 
 


Bridget

Tán még msn-en mondtad a pulcsit:)

Betojok a cumiktól!!A férjem pont ilyet akar venni,honnan szedted a képet??

Lopod a lapalját?;)

Betty,Chrissy

Köszönöm a baba-dícséretet :)nemsokára mindenkinek lesz ilyen;)

Puszedli

Majd,ha többen leszünk pocakosok,akkor legyen külön tábla szerintem is :wink:

Babamozi:

Nagy élmény,fiammal még nem volt ilyen.

Először 2D-ben néztük,aztán gyakorta átváltott 4D-re.A férjem is teljesen meghatódott...na meg én is!De mikor a "lényegre"tértünk volna,odatette mind a két kezét és eltakarta,akárhogyan forgatta a doki,nem mutatta a lába közét!!!Ilyen nincs,szivatott minket
:lol:
Annyit látott a doki,hogy kilógó rész nincs :lol: illetve így mondta:"egyértelmű fiús jeleket nem látok"

Ne haragudjatok,hogy csak ennyit írok,de fáradt vagyok nagyon!
Vendég
 


Milyen: mekkora fiad van?
Jó pihenést!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Na mivan Csajszik :?:
Alusztok mééég :?: :?:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!

Kép :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Csibuc, szorítok!!!!! Vizsgád sikeres legyen! Puszillak

Többiek: kicsit szórakozott a netem, biztos a hóesés zavarta meg.
Puszi: Kávéval egyetértek!
Betty: mizu veled? hogy érzed magad?

chrissy81
 
 


Chrissy
nincs semmi különös velem, jól vagyok, megvagyok :)


Puszi
te hol tartasz a ciklusban :?: Mármint úgy értem kb. tudod, mikor lesz a beülti januárban :?:
Nekem úgy 25.-e körül, ahogy most kiszámoltam +- 1nap.


Többiek :?:

Csibuc, Milyen, Bri (te igazoltan vagy távol :lol: ), Anyci:?:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2009.12.17 12:27-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csibuc
jól emléxem, holnap lesz vizsgád :?:
Drukkok mennek neked...akkor biztos tanulsz ma...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Puszi

10 éves kiskamasz a fiam :D

Küldök privit a c vitaminomról :wink:
Ti mivel foglalkozok,ha nyilvános?

Betty

Nem tévedtél,visszafeküdtünk,miután elvittem a gyermeket suliba és csak 11-kor ébredtünk a férjemmel!Most reggelizünk,aztán indulok mindjárt melózni.

Ugye nem bántó Nektek,ha írok a babáról...??(tényleg szóljatok)
Szóval ma beszélgettem egy anyukával a sulinál és a pici határozottan többször kikopogtatott bentről :lol: Aztán lefeküdtem itthon,de még jó ideig ment a móka odabent...

Most ért véget a szomszédok,szokta valaki nézni,rajtunk kívül?? :roll: :D Annyit nevetünk a férjemmel!

Bridget

Kérdezted tegnap,de olyan hulla voltam,hogy most tűnt fel:még 5 napot dolgozom keményen,aztán januártól csak heti 2x,ameddig bírom(tervek szerint márciusig)
Ha nem bírom,akkor hamarabb kezdek henyélni 8)

Így érthető,h nem ajándkoztok anyudékkal,végül is"megkapják"más formában.Idénre mi is megbeszéltük,hogy roppant szerényen oldjuk meg a dolgokat.Nemcsak a "válság"miatt,hanem tök felesleges tömni egymást.Ha valakit érdekel leírom miket vettünk:anyuméknak egy tök szép plédet meg piperecuccokat,anyós könyvet kap,na apósom még rejtély(egy szép öngyújtót akartunk neki,erre 3 hete leszokott :lol:),a gyermek kap játékot,ez nem meglepi,mert már tudja a "jézuskát"így kiválaszthatta miket szeretne,de kap egy meglepi főnöki fotelt az íróasztalhoz,meg könyvet.Férjemmel vettünk egy lámpát magunknak,és ezt kineveztük ajándéknak-most másra gyűjtünk 8) Ja még tesóm kislánya kap vmi fejlesztő játékot,meg a férjem nagyija meg szintén könyvet.
Ha van kedvetek ,Ti is írjátok le,ha uncsi,ugorgyatok :D

Anyci,Chrissy Puszi nektek!

Csibuc

Te meg tanujjá :roll: :lol: És egy kalappal holnapra(de úgyis tudom,hogy kitűnő leszel)
Vendég
 


Milyen
már miért lenne bántó, ha írsz a babádról :?:
Ne hülyülj máááá, persze, hogy írj róla :!: :!:
Most érezted először a mozgását :?: Jó érzés lehet, de majd mi is megérezzük nemsokára :!: :wink:

Szomszédok :shock: :?:
Én nem szoktam nézni...talán valamikor kiskoromban láttam utoljára :lol:

Ti vagytok az álomszuszék család :lol:

Vettem méhpempőt, amiről beszéltünk telón is, most azt nyalogatom minden nap :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Végül is múlt héten már éreztem apró mozgást néha,de ilyen "erőteljeset",amit egy közel 200gr-os adhat ma :D
Naná,hogy hamarosan érzitek Ti is-főleg ahol több gyerek rugdal majd...

Egyed csak a pempőt,biztos,hogy használni fog az "albérletet"előkészíteni!
Vendég
 


Hello csajok!
Na akkor ez a nap amolyan lustálkodós nap. Minket is 11kor vetett ki az ágy (jó mondjuk én 2szer is fent voltam, mert kötelező evési időpontjaim vannak). De olyan jó volt visszaszundítani ma :D Nemrég vettünk új ágyat, spéci emlkezőhabos matracot rakattunk, mert páromnak gerincproblémái vannak és amióta ezen a matracon alszunk teljesen máshogy ébredünk minden nap :) Ha valaki ágyprojekten gondolkodik akkor melegen tudom ajánlani ezt a típusú matracot ;)

milyen: tanulok is meg nem is, pont tojok rá most, hogy holnap mi lesz... Meglátjuk, remélem azért sikerül majd. Csajszid mocorog? :D Hát ez tök jó lehet érzeni, hogy odabent valaki táncol :D

betty: igen, jól emlékszel, holnap megyek :roll:

Bri: néztem a blogodat de még mindig ua van mint ár nappal ezelőtt, biztosan megint ajándékokért rohangálsz :)

chrissy: köszi a drukkot, zsebre tettem és holnap majd jól előveszem az egyetemen :)

puszi: ez a kávés Garfield nagyon tetszik, el is loptam azonnyomban :)
Kávéról jut eszembe: hétvégén voltam a Kika-ban mert nézegettem apróbb lakásdíszeket karácsonyra. Épp megy egy promo, egy új típusú kávéfőzőgépet reklámoznak (a neve sajnos nem ugrik be, de kapszulákkal működik és a TV-ben is nyomják a reklámját). No gondoltam, ha már itt vagyok és olyan jól néz ki a kávé amit főznek, kipróbálom. Kértem egy latte machiatto-t... Mit mondjak, hát nem bántam meg. Isteni volt :D

Nah megye, még egy utsó ismétlés holnapra nem árt.
Puszillak Benneteket
Vendég
 


Betty: nekem 18.-a körül.

Milyen: köszi, hogy leírtad ki-mit kap. Mi most kiköltekeztünk magunknak, úgyhogy össze kell húzni a nadrágszíjat. Írok privit.
Babásról naná, hogy írj!!!

Csibuc: Kép Holnapra egy kalappal! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi basszus
akkor majdnem egyszerre babásodunk :D 8)


Milyen
az ajándékokról: Férjecském egy casio órát kap karira, szüleimnek meg nem mondom meg, mit vettünk, mert Anyu általában olvas :lol: :P majd kari után megmondom :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bocs Csibuc, azt hittem péntek van. Biztos azért, mert holnap nem dolgozom. Péntek érzésem van. :D

Na, tudom, hogy halál idegesítő lehetek, de nézzetek már rá a hőmre... Hát én nem értem. Kizárt, hogy lett volna pé-m (legalábbis nagyon remélem) , semmi jelét nem tapasztaltam. Kedden csináltam Lh-t, tök nega. Tegnap kihagytam. Szóval remélem nem vagyok túl a ciklus 6. napján a pé-n, mert besz.........k. Már bocs.

Milyen: írjál a bébiről, szívesen vesszük! Örülök Nektek!

Puszi: tök jó a tábla.
Betty: a méhpempőt hol vetted? Mert én azt olvastam, hogy nehéz beszerezni. Én meg sem próbálta,m mondjuk...

Bri, még alszol? Mesélj a magyar taliról!
Többiek: ölelés.

chrissy81
 
 


puszi: én Meforal-t és L-Thyroxin-t szedek, esetleg beírhatod a táblába....
Vendég
 


Visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helló Brí :D
Mesél, mesélj, mi újság veled :?:


Chrissy
sem DM-ben, sem rossmannban nem kaptam sehol, mígnem mondták, hogy mintha a méhészboltban lenne...hát hol máshol :lol: :?:
Elmentem, és tényleg volt is :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

Magyar tali szupi volt Maya atjott hozzam...3.talink volt fel ev alatt jo mi?allandoan hivom irok de ezek a nyujori magyarok olyan elfoglaltak,hogy 2hetente valaszolnak meg az sms-re is :shock: :roll: na szoval,hogy ne menjen egyedul gondolom atjott...egyutt mentunk...en egyedul is mentem volna 8) elsokent erkeztunk...aztan gyultunk...hat volt 1-2olyan magyar magyar akiknek nem keresem majd a tarsasagat :? de leult pont mellem egy lany,hogy varja a barinojet o is eloszor volt ezen a talin es vele beszelgettem egesz ido alatt aztan jott a barinoje vele is picit de ezzel a masik lannyal jo sokat...csereltunk teloszamot facebook-on bejeloltuk egymast 8) es mar sms-t is valtottunk :D Beaval ma vgy holnap talizunk is mert o hetvegen megy haza Magyar orszagra :roll: barinojevel meg lehet megyunk korizni kari elotti nap 8) orulok,hogy elmentem amugy minden honapban taliznak januar 10 lesz a kovetkezo tali es minden penteken is van magyar tali de az olyan sportnap szeru...ping pongoznak meg kosar ilyenek :roll: majd lehet oda is lenezunk oda viszont 10$ a beugro :roll: szal jo volt a buli a lannyal keszult fotom is majd felteszem a blogba ha utolerem magam idobenileg 8) fel 12re ertem haza :lol: apacska bizti orult,hogy kimozdultam es nem futottam haza en voltam a csajokkal az uccso aki lelepett 8)

azt meg mar csak ugy halkan jegyzem meg a lany akivel mentem meghivtam egy italra...erre mikor megjott a tesoja kimaszott mellolem es atult egy masik asztalhoz vele...aztan visszajon szol nekem,hogy a piat nem az en szamlamra irtak hanem kifizettetek vele,ugyhogy ha megakarom hivni kerjek mar ki neki egy mitomenmit :shock: na mondom jovan akkor kerj egy italt meg a tesodnak is (pedig nem is ismertem a tesojat gondoltam majd most vegre ovele is megismerkedhetek) erre mar csak azon kaptam a fejem,hogy kabatban allnak,hogy mennek haza...meg koccintani sem jottek oda wazze :shock: eees a hab a tortan valami 2000ft-s koktelt ittak :? nem mintha szamitana...mert en hivtam meg :!: csak akkor legalabb koccintok a masikkal ha mar azer rendel valami dragat mert mas fizeti nem :roll: Eddig se ertettem ezt a lanyt de ezutan se fogom...mindenesetre en ezzel az uj tarsasaggal tok jol elvoltam :)

Chrissy
Hat mindig visszaolvasok es annyit irtok mindenre reagalok 8) En parom meg ma utazik el es szombaton jon haza :roll: Forralt bor?Fuuu de reg ittam olyat :shock: Nem azt irtam,hogy neked van magas tsh-d hanem hogyha nekem csak ez az egy bajom lenne marmint a magas tsh(PM alulmukodes) akkor en is annyira bizakodo lennek mint te...erted most? :roll: Nyar ota probalkoztok...hat igen az meg ugymond nem olyan hosszu ido :arrow: barinom is abbahagyta a fogigatlot es abban a honapban jott is a baba... :roll: jo mondjuk a baba beteg volt...es megkellett szulje 20hetesen kikellet hagyniuk 6honapot es aztan ugy felve egyutt voltak egyszer megint es megint babas lett :shock: es az a baba mar meg szuletet iden marciusban mikor otthon voltam 8) A gorbe alapjan en az 5.cn-re tennem most :shock: deeee meg varni kell ennyivbol nem lehet megallapitani....viszont 5.naptol en vegig csinaltam volna a helyedben vgy akar az elso cn-tol es vegig az egesz honapot hogy lassam mi a nyavaja is van... :?

Milyen
Jaaah aze mert nem emlekeztem,hogy ilyen reszletesen irtam volna :lol: Ez a cumis kep a kedvencem...a kepet a neten talaltam meg 2eve nem tudom honnan van en is probaltam anno keresni de nem talaltam talan most is megkene nezni hatha feljon valami link 8) Na akkor jo mert emlexem mikor Pati barinom lett babas alandoan almi volt szegeny :lol: volt hogy neztuk nalunk a magyar filmet o meg bealudt a kanapen meg amikor beszeltem hozza :lol: :lol: szal gondolom egy ido utan nehezebb mar melozni na :roll: Ajik ngyon joook en mit irjak paromnak veszek egyedul kap valami specko zoknikat amik direkt ilyen faradt labra vannak vgy mi :shock: persze szerintem tul vekony lesz neki es nem fogja hordani nem tudom viszont a labnak jo es azert vettem neki :roll: meg a 2pulcsit az egyik szurke a masik meg ilyen halvany babakek :wink: tuti csini lesz benne a szurke vastagabb melegebb a masik vekony :) masnak egyenlore nem vettem mert nem adunk :?

Csibuc
Koszonjuk az agybemutatot :lol: Blogot minnya ujitok csak elobb nektek akartam irni 8) :wink: Tegnap magyar buliban voltam 8) szereztem uj baratokat :D

Puszi
Ok :wink: 198.hsz volt szamoltam :lol: jott a lapalja :lol: es aztan a nyitooldalra jott a kedvenc cumis kepem :mrgreen: Koszonjuk a tablicskut 8) bar ezen az uj bneten nagyitoval kell neznem ezt is mert alig latni a betuket...mi a pics@ert kellet nekik igy osszenyomni az oldalt? :twisted:

Betty
Jah loptam..meg a masikban is :lol: Olyan reg csacsogtunk majd minnya jol felhivlak :lol: Hobbira ugy lesz idom mire lemegy a kari meg minden addigra mas dolgom nem lesz...postan 1orat alltam sorba belyegekert :shock: megkell irnom a kepeslapokat kb 20db fele kesz :wink: becsomagoltam az ajikat,ma jon az etkezo asztal vegre ugyhogy utana mar semmilyen butorra nem varunk nem kell itthon ulnom :roll: En is gondolkodom egy oran apacskanak :roll: mert a gym-be nem szereti hordani az orajat :? es volt neki egy sima oraja arra a celra de nem jo a szijja sot azota ki is szelektalta neki,hogy nem kell :? gondoltam vennek egyet ami az edzeshez jo azaz sportolashoz de miota itt az epuletben jarunk edzeni nem tudom igy van e ertelme hisz ora van a falon...vgy nem tudsz esetleg valami specko orat sportoloknak? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bri,
Örülök új barátaidnak! Nem lehet egyszerű ott kint, mégis csak alone van az ember :?
Ja, jó volt a forralt bor, kicsit be is csiccsentettem :wink:
De jaj, majd' megfagytunk. Naon hideg vót.

Holnap nem dolgozok, megyek ajikat beszerezni. Már minden lazább lesz a holnapi nap után. Szombaton még kell dolgoznom, de hétfőn céges party :)
Utána már nem dolgozunk, köv nap jan 4. lesz!
Remélem lesz időm mindenre: olvasni szeretnék a kari fa alatt, meg el akarom kezdeni Rubint Rékát is. Most kimaradt vagy 2 hónap edzés. El voltam havazva.... Nekem bevált az otthoni ugra-bugra...
Na, remélem nem volt pé-m :shock:
Reménykedem, hogy még leesik a hőm. Lh-t csinálom minden nap. Mostmár.
Az jutott eszembe, hogy a tegnapi kis borozgatásom is bekavarhatott a hőbe. Mert hogy macskajajjal ébredtem, de hogy mire fogalmam sincs. Hát nehogy már 3 deci bortól berúgjak. Biztos jó cukros bor volt!
Na, ennyi. Majd még jövök.
Puszi

chrissy81
 
 


Bri
férjecském óráját meg akartam mutizni, ami a reklámban van, de hát nem engedi, mert nagy a kép, de tömöríeni sem lehet :twisted:
De majd még próbálkozok vele :!:

Örülök neki, hogy találtál új barátokat, hát az a csaj nagyon gáz lehetett, aki meghívatta magát a tesójával együtt ráadásul koktélra :shock: :!:
Aztán azt sem mondta: fapapucs :x

Jah, jó rég beszéltünk már telón is, meg itt is :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Puszi!

Írd be a tablicsekbe az Lh tesztjeimet is!
Köszke

chrissy81
 
 


Chrissy
En is orulok az uj baratoknak :) Jo neked,hogy az otthoni ugra bugra bevallt...en most epp szemelyi edzot keresek es majd segit a formalasban a gym-ben 8) Barmi bezavarhat a hobe...pia gyogyszer meg sokminden mas...de van akinek megmagyarazhatatlan a hoje...meglatjuk meregesd csak...minden nap ugyanabban az idoben :wink:

Betty
Mond meg a nevet meg a szamat rakeresek 8) Vegulis en hivtam meg ot is meg a tesojat is igy utolag...de jah azert furcsallottam is :roll: Bnetre abszolut nincs idom de latod jovok visszaolvasok irok ez kb 2ora :!: es akkor meg nekem hatra van az egesz nap nem ulhetek itt :? Hivlak majd holnap szerintem mert most epp meset nezek aztan mire vege addigra keso lesz otthon...nem zargatlak...aztan kepeslapokat is megkell cimeznem es jon a blogom verge ma hozzak az etkezobutort es azert itthon kell ulnom 3ig 8) aztan megyek el :? de meg este tuti benezek apacska elutazott 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Casio Edifice EF-304
(bocsesz, közben elkalandoztam :oops: )
Nézz rá, sztem jó nagyon :!:

Milyen mesét nézel :?: De ari vagy :lol: :!:

Este esetleg (mármint nálatok) olyan 11:00 körül, ha még fent leszel, felhívhatsz, mert 5-kor kelünk úgyis :) férjecském elmegy munkába, és én olyankor már nem szoktam visszaaludni :wink: majd jövök hajnalban, szal, lehet, még itt leszel te is 8)

De ha nem, akkor majd holnap este...nekem az is jóó :!:
Ma hozzák az étkezőbútort :?: ÚÚ, te szegénke, mindig van valami :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, Te minden nap 5-kor kelsz?
Bri, mikor költöztetek be?

Nálam semmi extra, Dallast fogok nézni. Gondolom rajtam kívül senki sem nézi, de én élvezem.

chrissy81
 
 


etty, megnéztem az órát! Nekem is ezek a típusúak tetszenek. :D

chrissy81
 
 


Chrissy
hát akkor kelek, amikor az uram is :lol: együttérző vagyok :lol: így már utána nem szoktam általában visszaaludni...bár ez majd változni fog, ha kismama leszek, mert tuti mormotává fogok válni :lol: :lol:
Ma pl. 4.-re ment, úgyhogy 3.-kor keltem/keltünk....hát így még nem láttam kihalva a babanetet, mint ma hajnalban :lol:

Ugye, hogy jó ez az óra :?: Sztem sportos is, csinos is, nem is olyan kirívó, szal tökéletesen megfelel a célnak :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na Betty, le a kalappal! Én sosem bírok felkelni, ha a férjem korán indul valahova. Kicsit szégyen is :oops:
Hát nem csodálom, hogy hajnal 4-kor senki sem bnetezik. :!: :!:
Tuti örülni fog a férjed az órának. Meglepi lesz, ugye?

chrissy81
 
 


ÁÁÁÁ, meglepi :?: Az én férjecském előtt :?:
Olyan nincs :lol: :lol: :lol:
Tudja már, mert valahogy tudnom kellett, milyen fajta óra tetszik neki :lol: kénytelen voltam tálalni :P :D
Nem nagyon tudunk egymás előtt titkot tartani :lol: , de ez így is van jól :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Te párocskád mit kap :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép inget meg pulcsit. :!:
Nem könnyű neki vásárolni,mert nem mindig tetszik neki az, ami nekem igen. Szóval remélem ez most tetszeni fog.
Kicsit el vagyok maradva a kari előtti készülődéssel is. Képselapokat még meg kell írnom. Szeretek képeslapot küldeni. Mindig arra gondolok, hogy milyen jó érzés, amikor vaki nekem küld képeslapot. Akkor egy pillanatra mindig megállok és örülök, hogy vkinek eszébe jutottam. Kicsit mindig megsimizi a lelkemet. Na ezért küldök barátoknak meg családnak képeslapot. Hátha vkinek megsimizi a lelkét. Régimódi szokás, tudom.
Feladónak mindig Jézuskát írok.

chrissy81
 
 


Na itt is itt vgyok csak a masikban okorkodtem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Betty
Nem tudom valami angol mese volt de az a szamitogepes nem tom,hogy mondjak... :oops: mint a sok disney is ugy van szamitogeppel csinalva 8) Ari volt egy kisegerrol szolt...mondjuk meglatszott,hogy angol..a nyomaba nem ert az igaza amcsi meseknek :roll: de ari volt :wink:

Orat megkukkolom es itt leszek este 11kor 8) ugyhogy majd elkaplak :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Chrissy
A kepeslapokrol jut eszembe nekem is megkell oket irnom :shock: marmint megkell cimeznem...belyegek mar megvannak :arrow: meg is van irva :arrow: ez a felado Jezuska tecc nekem :D en is kepeslapokat kuldok mert ugye en meg nem elek othon de szoktak egy evben tobszor is eleinte vgy 30ember volt a listan...es en erdekes modon sosem kaptam :roll: ugyhogy jol teszed...tuti valaki lelket megsimizi...vgy lehet azok kuldozgetnek kepeslapot akik szeretnenek kapni is? :roll: :? :idea: :?: Na most ha megirod a cimed priviben irok neked egyet 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nekem nem :?:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bocs Lányok, visszaolvastam, de nincs időm lereagálni, meg mert annyira fáradt vagyok, hogy alig emléxem vmire,... :oops:
Adatokat beírtam, Bri, te nem küldted. (a vitaminokat és gyógyszereket)

Bri: örülök, hogy jól sikerült a tali.


Holnap korán kelek, csak este leszek, addig jók legyetek!

Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty
De epp akartam irni,hogy aki meg megirja priviben a cimet annak kuldok :lol: csak nem akartam szemelyeskedni cimeket igy kifacsargatni beloletek azert az megis olyan magan dolog... :roll: de aki kuldi annak kuldok na :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszi
Nem irtam mert priviben kerted azt meg elfelejtettem itt a nagy okorkodesben :oops: sorry minnya kuldom 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megyek irni a blogomat csajok meg eszem me kilukad a gyomorom :shock:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Betty
Azert beneztem de latom nem vgy...meg en is hulla vgyok nem tudok mar a gepen ulni :oops: Remelem meg alukalsz picit :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: