Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok
Olyan jó, hogy máris bevontatok ...köszönöm! :D

Hormon labort nem csinált a doki. Lehet tényleg kéne. Viszont voltam biorezonancia vizsgálaton, ahol azt mondták, hogy nem látnak hormon problémát és szoktam ovulációs tesztet is csinálni, ami jelzi is, hogy van peteérésem. Szóval nem tudom...szerinted ennek ellenére is kéne?
Ez már a második doki, akivel erről beszélek és mind a ketten azt mondták, hogy indokolt nálam ez a beavatkozás és a beszélgetéseink után egyik se mondta azt, hogy nézzünk hormonpanelt :(

Rólunk: 8-9 éve vagyunk együtt a férjemmel és 2004 nyarán házasodtunk. Budapestiek vagyunk, de 2008-ban kiköltöztünk Üllőre.
Én 29 leszek pár nap múlva, a párom meg nem rég múlt 37.
Gyermekünk mint már írtam, sajnos még nincs, de nagyon remélem hogy nagyon-nagyon hamarosan már lesz :wink:
fesztike1
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok! Van egy két és fél éves kislányunk (2007-ben született). 2008 közepétől próbálkozunk, novemberre terhes lettem, de sajnos méhen kívüli terhességet állapítottak meg, de bizonyítani nem lehetett, mivel uh-n nem látszott semmi. Ezért a dokim gyógyszeres befejezés mellett döntött, így nem kellett megműteni (petevezetéket eltávolítani, stb.), csak egy küretem volt, ami véglegesen azt támasztotta alá, hogy nem méhen belül volt a baba. Ezután fél év várakozás következett, majd 2009 végére megint sikerült teherbe esnem, de sajnos megint elvetéltem. Az uh most sem mutatott semmit. Nagyon fura. Most tartunk ott, hogy véralvadási és egyéb vizsgálatokra küldtek, immunológiára, genetikára. Arra gyanakszik a dokim, hogy nálunk a fiú gyermekek nem maradnak életben. Most várom a véralvadásos vizsgálatom eredményét, közben megyünk a genetikai vizsgálatra is. Röviden ennyi a történetem. Drukkoljatok, hogy összejöjjön a baba, mert mi úgy gondoljuk, hogy próbálkozunk azért spontán (bár a doki azt mondta, hogy várjunk, úgy érezzük, hogy már így is nagyon sok idő esett ki). 32 éves leszek áprilisban :)
kovacszsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi! :) már ketten vagyunk újak :)
Kemény lehet az amin végig mentél! Remélem hamarosan összejön a pici nektek is!


Lányok!
El is felejtettem mondani, hogy voltam TSH vizsgálaton és az is normális lett....királylány: ezt értetted hormonlabor alatt, vagy az egész havi hormon vizsgálatot?
fesztike1
 
 

 
 

Szia Fesztike! Örülök neked :D

Én egy csomó fogalommal még nem is vagyok tisztában... mi az a vv? és mi a TSH? Tök hüle vagyok az ilyenekhez... Nem is kérdeztem a dokimtól sem :oops:

kovacszsuzsi
 
 


a vv-t én sem tudom
a TSH az a pajzsmirigy működését mutatja, de én se vagyok nagy szaki ebben :) :D
fesztike1
 
 


Hú, nekem ezek egyáltalán nem mennek :D Mindegy, úgyis akad, aki elmagyarázza.

Mi valamikor jövő héten elmegyünk genetikai vizsgálatra, meglátjuk mi lesz. Bár, ha jól összeadom a próbálkozással telt időt, alig jön ki egy év. Azalatt is összejött kétszer, de nem tapadtak meg a babák. Nálunk ez a baj, nem a "találkozás".

kovacszsuzsi
 
 


és a beágyazódással nem lehet gond?
fesztike1
 
 


Még nem tudják, mi lehet.... Gondolnak arra is, hogy valami immunbetegség okozza, vagy a fiúk nem maradnak meg, vagy a véralvadással van gond, vagy kilöki a szervezetem.... passz. Mostanában talán kiderül. De az az igazség, hogy boldog vagyok, mert már van egy kis tündérem, aki a mindenünk. Ha nem sikerülne több kicsike, akkor is tökéletes lenne az életünk, csak egy második babával még tökéletesebb lenne...

kovacszsuzsi
 
 


fesztike: üdv köztünk :):):): és tényleg alapos dokid van :)

Zsuzsu: téged is üdvözöllek :)
sajnálom amin át kellett menned:( nekem van egy ismerősöm van egy 12 éves kislánya és kétszer elvetélt utána mindkettő fiú lett volna:( aztán most van egy kislánya fél éves.Vagyis azt akarom mondani ,hogy van ilyen hogy valaki nem tud kihordani fiút:( sajnos.
amúgy mi is így vagyunk a párommal,hogy nagyon szeretnénk tesót de ha nem adatik meg akkor is teljes az életünk :) én amúgy 40 leszek áprilisban nem vagytok semmiről sem lemaradva 36 voltam mikor Gerőt szültem .komplikációmentesen:)

a vv: vérvételt jelent :):):)
a TSH: igen a pajzsmirigy működését vizsgálja

nika70
Salgótarján
 
 


ja és két kép egy havazós meg egyet csak úgy a nagyfiamról :)
Kép

Kép ezen a képen az uncsitesójával van de most ez a kedvenc képem a fiamról :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Annyira szééép :)

vv... háhá!!! :D :lol:

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi
üdv itt! Remélem, hamarosan lesz kistesó! Sajnálom az angyalkáidat :(

Nika
nagyon aranyos a fiad! Az utolsó képen olyan édes a piros pofijával :D
Vendég
 


Ő Panka:

Kép

kovacszsuzsi
 
 


Kitty: Aranyos vagy! Köszönöm... Szörnyű volt, de valahogy könnyebb volt feldolgozni, mint gondoltam. Egyszerűen talán azért, mert a kislányomra kellett koncentrálnom.

kovacszsuzsi
 
 


Tudjátok inkább az volt a nagyon szörnyű, amikor az első vetélés után bekerültem a kórházba egy féloldali görcs miatt. 8 napig teljesen tünetmentesen bent voltam, a dokim nem engedett haza, mert nem lehetett látni a méhen kívülit. Abban sem voltunk biztosak, hogy tényleg elvetéltem. Ezért volt a küret is. És akkor az még nagyon gáz volt, amikor ott szomorkodtam, és bejött egy csaj abortuszra, aztán jött még több is, amíg ott voltam. Ez olyan igazságtalan az élettől. Aztán a fekete leves az volt, amikor tavaly sem sikerült és ugyanazokkal a tünetekkel mentem dokihoz, mint azelőtt (féloldali görcs nélkül). Na, ekkor nem csinált küretet, nem is fektetett be, de pár nap múlva el is ment sajnos. Mindkét baba kb 8 hetes volt... Ha volt egyáltalán, mert a másodiknál kémiai terhességre gyanakszik a doki. Szóvall az a szörnyű, amikor várod, összejön, pozitív teszt és ..... :(
De pozitívan tekintek a jövőbe. Össze kell jönnie! És mindenkinek ezt kívánom.

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Feszti, Zsuzsi, üdv köztünk. Drukk a babóhoz!

Zsuzsi, szerintem talán inkább a fiúkat lökheti ki a szervezeted, mert van egy szép kislányod! Lexi előtt 3x elvetéltem, kb 5hetesen, nálam is az volt a fő gond, hogy kilökte a szervezetem az alig megtapadt embriókat.

Nika, a fiad már most egy igazi szívtipró!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
csajook aki babát vár és még nincs babakocsija nekem van eladó 2 is!!!!
egy Bergon 15.000ftés egy pierre cardin ps610...22.000ft

ediii..ari vagy:)))))
fesztike üdv köztünk:)))))
zsuzsi üdv köztünk:))))))babókat sajnálom:(((((...éde a lányod.:))))
nika olyan szép fiad van:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Már másodszorra száll el amit írok!!!!!!!!!

Szóval röviden:
Üdv az újakmek! Jó h jöttetek!
Fesztike-szinte ugyanazok az adataink- én is 29, a párom 37 lesz nemsoká, és szintén ( kisebb nagyobb szünetekkel) 1,5 éve próbálkozunk :D

Tündériek a gyerekek! :)

Dokihoz egyenlőre nem meygünk, mivel eddig a próbálkozós időszak soha nem tartott 6-7 hónapnál tovább, mert valami hülyeség miatt mindig abba maradt. Így még várunk....

pusssz nektek!

remélem ez már nem száll el!
pampalini
 
 


pampalini...nem szállt el..... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni a "tapasztaltabbaktól". Pénteken volt 4 kis embrió 2. napi beültetése a Kaáliban. Minden rendben van/volt, de ma este 37,3-as hőemelkedésem lett. Tegnap óta "migrénes" fejfájásom van. Igazából kímélő életmódon vagyok. :D

A progeszteron szurik helye elég érzékeny, borogatni kell.

Szerintetek érdemes ezzel foglalkozni?

Jó lenne tudni "hasonló korúak" tapasztalatairól.

Köszönöm, ha válaszoltok.

Zsóka :)
zsóka1113
 
 


Zsóka, minden rendben van, szerintem ne foglalkozz vele. Ha akkor is ennyi, amikor nem kellene megjönnie, akkor ott baba, vagy babák vannak. Drukkolok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsóka-elég bíztató! Mikor tudsz tesztelni??? Addig is vigyázz magadra!
pampalini
 
 


Sziasztok!
Hát, basszus, nekem is elszállt az írásom! :evil:

Zsuzsi! Üdv köztünk! Gratula a kislányodhoz, nagyon szép! Sajnálom a vetéléseket, de reméljük minél hamarabb kiderül az ok, és akkor nem lesz akadálya a tesónak! :wink: Következő tábliba beteszlek Téged is, és Fesztit is, ja és Kittyt! :lol:

Nika! Hát nem semmi szemei vannak a kisfiadnak, mint egy kisherceg!

Lányok, mi lehet Melisch-el? Tud róla vki vmit?

Csige is régen járt már erre, és még sokan mások!

Én ma nagyon kifáradtam, egyedül voltam ma is tegnap is, mert a kolleganőm beteg lett. Képzeljétek, hazajöttem, lezuhiztam és a férjem ágyba hozta a vacsit! :) (Imádom! :oops: ) Úgy szeretném már meglepni egy pozitív teszttel, illetve méginkább egy dobogó szivecskével a pocimban, mert ugye pozi tesztet produkáltam már neki :( !

Zsóka! A 37,3-as hő biztató, az még normálisnak mondható nekünk nőkne!, Szurkolok, hogy a babók szépen meg tudjanak kapaszkodni! A migrénes fejfájásnak más okai is lehetnek, főleg, ha hajlamos vagy Rá! Esetleg, ha van kedved, csatlakozz hozzánk Te is! :wink: :wink:

pedi
Kalocsa
 
 



Sziasztok!
Pedi ígérem, lesz kép, de a telefonomban van, és nem találom a kütyüt, amivel fel tudnám tenni a gépre..De amint meglesz, felrakom.
Zsuzsi: nkem is van egy ismerősöm, akinek 3 lánya van, 5 terhességből. Neki is at mondták, hogy valószínúleg a fiúkat kilöki a szervezete.Drukkolok, hogy sikerüljön a kitesó. Látod, nálunk a lány nem jön, csak a fiuk.Mondjuk vetélésem hál'Istennek még nem volt.
tary
 
 


Kép
Lehet, hogy most sikerült felrakni?
tary
 
 


Sikerült. Kicsit ócska, de telcsivel csináltam...
tary
 
 


Most csak jelentkezem nagyon röviden: jól vagyunk, el voltunk utazva anyukámékhoz hétfő estig. Voltam uh-n a pici nagyon jól van, mindene megvan és szépen fejlődik. Képem nem valami látható, csak a hátát, meg a fejecskéjét fényképezte le, neki ez volt fontos.

Tary gratulálok és kívánom, hogy ez a baba hozzon sok boldogságot a családotokban.

Üdv az újaknak
, most nem tudok reagálni mindenre, mert mennem kell munkába, estére meg főzés és alvás szokott lenni a programom :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok csajok ! :)

Pedi: mi az a tábla? :)
Nika és Zsuzsi: gyönyörű gyermekeitek vannak :)...kicsit irigykedem :)

Jelentem ma még mindig nem jött meg, de a teszt még negatív volt reggel.
fesztike1
 
 


Még valami, jobb oldalt gyakran fáj a pocim, ahhoz hasonlít mikor a petefészek fáj peteéréskor...na de most a ciklus végén vagyok.
A másik érdekes dolog, hogy már legalább a harmadik napja hőemelkedésem van.
Ez utal valamire szerintetek?
fesztike1
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi
nagyon édes Panka!
Azért így gondolom picikét könnyebb elviselni a vetéléseket, sikertelenséget, hogy ő már itt van veletek!

Zsóka
mikor tesztelsz?

Tary
gyönyörű ez a pozi teszt! Ennél pozitívabb már nem is lehetne :D
Vendég
 


Sziasztok!

Na csak végigolvastam...

Zsuzsi üdv köztünk. Reméljük hamarosan lesz kistesója annak a gyönyörű szép Pankának!

Nika basszus milyen csillag szemei vannak Gergőnek!

Fesztike teljes hormonlaborra gondoltam. Lehet egy bogyó megoldaná a problémát. Nem biztos, hogy az a baj, de az kevesebb macerával jár, mint a többi. Nem is értem miért nem egy vérvételt kérnek legelőször a dokik. Annyi minden kiderülne.

Na elfelejtettem kinek mit akartam írni.

Pedi remélem ma már lesz segítséged.

Pampalini szerintem nyugodtan mehettek dokihoz, nem kell neki tudni, hogy mindig csak 6-7 hónapig próbálkoztok.

Tary azt a kétcsíkos mindenit! :lol: Gratulálok. Azt hiszem még nem írtam. Remélem hamarosan rendeződik minden nálatok és akkor nyugalomban tudsz a babára koncentrálni.

Monyónak gartulálok!

királylány
 
 


fesztike1! Zsuzsi! Üdv. a csapatban :D Remélem ti is hamarosan pozi tesztet mutattok :wink:

Nika!! Gyönyörű kisfiad van, igazi szívtipró :D

Zsóka!! Ez a hő biztató, ne aggódj :) mikor tesztelsz???

Pedi! A házassélet olyan mint előtte :lol: :lol: , kicsit fura..., pl. múltkor a párom vagyis a férjem bemutatott egy régi ismerősének és úgy , h. " ő a feleségem" olyan fura volt :lol: ,de élvezem..
Hát neked nagyon aranyos férjed van :wink:
Nálatok nem volt vizsgálat,h. miért nem maradt meg a babó??

Nekem is sokszor elszál,amit írok ezért mindíg kijelölöm és mentem,majd beillesztem és akkor nem kell újra írnom

Tary!! Ez egy gyönyörű pozi teszt!!! hanyadik DPO-n csináltad??

Melisch!!! Majd gyere és mesélj, hogy érzed magad mint kismami :lol: , látszik már a pocin, h. van bent valaki??

EDI
ediii
 
 


csajok köszönöm szépen :):):) Mondjuk én elfogult vagyok a kisfiammal kapcsolatban de ha már mindenki ezt mondja akkor lehet benne valami :):):):)
Tary: gyönyörű az a két csíkod :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Zsuzsi: panka is milyen huncut szép kislány :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Először is köszönteném az újakat!
Kép

És valószínűleg már van aki látja, h szoktam járni a babanetre, csak ide nem.
Ez nem azért van, mert hálátlan vagyok, egyszerűen csak most nincs sok lelkierőm a babás témákhoz.
Ne haragudjatok, de KicsiBab angyalkává válása azt hozta ki belőlem, h most nem tudok úgy másra koncentrálni, ahogy illene.

Így kicsit most hanyagolom az olyan topikokat, ahol igen erősen baba-téma "szag" van. Talán könnyebb lesz így.
Ráadásul olyan sokan vagyunk már, h tényleg csak intenzív odafigyeléssel tudnék mindenkinek segíteni, már ha arra van épp szükség.

Ha olyan kérdés van, amiben tudjátok, h tudok az újaknak segíteni, akkor egész nyugodtan írjatok privit, szívesen segítek.

Kérlek titeket, h tényleg ne haragudjatok!!!!

Ölelés nektek!
Kép

babszika
 
 


Babszika
így ismeretlenül is kívánom, hogy mielőbb legyen kisbabátok és az angyalkátok vigyázzon rátok!
Vendég
 


Pedi lesz is dobogó szivecske a pocidba!!!!!!

ahogy a szülésznőm mondta nekem..."nem az a lényeg mikor esel teherbe és milyen gyorsan ,hanem az a lényeg hogy a baba meg is maradjon és egészségesen meg is szülessen"
nekem ez bevált.és nemsokkal jött is Barni:))))

Tary gyönyörű szép erős a teszted!!!!!!:)))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!
Ti hogy csináljátok alulra ezeket a vonalzókat? :)
fesztike1
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinak a Pankadicseket :)

Babszika: Nagyon sajnálom, amin keresztülmentél. Remélem, hogy mielőbb kopogtat nálatok a boldogság!

kovacszsuzsi
 
 


Tary: Nagy-nagy gratula!!!! :D

Fesztike: Keress egy olyan weboldalt, ahol vonalzókat lehet készíteni (pl: www.lilypie.com vagy www.csaladinet.hu) és ott készítsd el a vonalzót az instrukciók alapján. Kapsz a végén egy kódot, amit itt a babaneten a profilodba kell bemásolni az aláírásodhoz. Remélem, jól írtam le.

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat. Múlt pénteken volt a beültetés így tesztelni csak a következő pénteken kell.

Szerencsére nem érzem, hogy megfáztam volna, így a hőemelkedés nem emiatt lehet, ez már megnyugtató.

Nálam ez szokatlan dolog, mert még ovuláció esetén sem több mint 36,8 a hőmérsékletem. Ezért is rémültem meg, mert mintha lázasnak éreztem volna magam. Persze ez lehet, hogy a napi 2 prog. ampullának is köszönhető.

Öröm és bánat egyszerre van itt jelen, de a pozitív példák mindenkinek utat tudnak mutatni.

Nagyon jó, hogy tudjuk egymást támogatni.

Köszönet érte.


Zsóka
zsóka1113
 
 


Zsóka: nagyon drukkolok nektek!!! Ne aggódj túl sokat, mert az biztos nem tesz jót. Viszont a pozitív gondolkodás még előre mozdítani is képes a dolgokat :wink:

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Köszi Zsuzsi :)...mint látod sikerült :wink:

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Fesztike: SZupi! Nagyon jó kis vonalzód lett!

kovacszsuzsi
 
 


Zsóka, innen is mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++

kovacszsuzsi
 
 


Köszi Zsuzsi :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Nagyon köszönöm a biztatást.

Az igazi "para" majd csak a jövő héten kezdődik addig nyugi van. Sokat pihenek, sokat iszok :D , holnap elutazunk két hétre a Balatonhoz. Persze semmi ugribugri, csak pihenés és láblóga ezerrel. :P

4+ egy kis 3 sejtest kaptam vissza, így viszonlag jó eséllyel pályázok az anyuka címre. :lol:

Ez már a 3. lombik kisérlet, de ez most új férjjel, egy új és boldog élettel más mint korábban.

A Kaáliban nagyon korrekt ellátást kaptam. A többi már a természet műve lesz. :oops:

Remélem hamarosan én is egy vonalzó telepítésén fogok "bénázni." :lol:

Zsóka
zsóka1113
 
 


....43 évesen már jár ez a cím!!!!! :lol: :lol: :lol:
zsóka1113
 
 


Csak adná az ég, hogy a vonalzódat tervezgethesd! Jó láblógatást! Vigyázz magadra!!!

kovacszsuzsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: