Új privát üzeneted érkezett!

:lol: Sziasztok várok ide mindenkit aki 2011-ben szeretne babásodni, :lol: írjátok meg kinek mennyi idős az első gyermek, hol szültetek, spontán jött össze vagy lombikkal.
erzsebet0312
 
 


Szia!

Szeretnék csatlakozni hozzád!
Remélem a jövő év a mienk lesz!

Nekem már van egy 2éves kislányom aki 7 év próbálkozás után spontán sikerült!
Remélem a kis tesóra nem ennyit kell várni!
Én Veszprémbe szültem rendes időbe simán!Pedig a kis csaj 3900g és 56 cm volt! :lol:

Rólam annyit hogy 30 éves vagyok!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Szia Lina de jó hogy csatlakoztál az én kislányom 20 hónapos és szeretnénk neki nemsokára egy kistestvért :lol: én császárral szültem mert a kisasszony farfekvéses volt mi másfél évet vártunk rá és egy petevezeték átfúvás után egyből beköltözött a pocakba, remélem a kistesóra mi sem fogunk majd sokat várni. Én 26 éves vagyok, és 4 éve vagyunk házasok a párommal. Egyébként a Máv kórházban szültem, és még szép hogy a jövő év a miénk lesz :lol: :lol: és hogy hívják a kislányod? Az enyém Nelli :lol:
erzsebet0312
 
 

 
 

Szia!

Rékinek hívják! Ha akarod a teljes nevét leírom privibe!
De sajnos azért nem akarom mert olyan emberek is fent vannak akik
nema karom hogy tudják!

Mi a párommal 9éve vagyunk házasok és 12 éve együtt!

Kép
Lina

Kép
lina*30
Szápár
 
 


Sziasztok, mi is 2011-re szeretnénk kistetsót. Benedek most lesz egy éves, rá 5 évet vártunk, végül inszeminációval jött össze. Most egyelőre spontán szeretnénk próbálkozni, de nagyon sokat nem akarunk várni, mivel 34 éves vagyok.
pepper
 
 


Szia Pepper üdv itt közöttünk, szóval akkor itt mindenkinek nehezen jött össze, de ez azt jelenti hogy a kistesók meg pik-pak összejönnek majd :lol: és te hol szültél? csaszival vagy rendesen és ki volt a dokid ha megkérdezhetem, maradsz nála? én váltok mert a dr nőm átment egy másik kórházba az meg Budán van nagyon messze úgyhogy váltani fogok
erzsebet0312
 
 


Hát igen nem jött könnyen, remélem a tesó majd könnyebb lesz. Én a János Kh-ban szültem, "sima" szülés volt, de azért nem volt könnyű, 8,5 óra !!! Maradnék a drnőnél, de ő is most lehet, hogy ő is szülni fog, szóval keresnem kell mást. Szerintem a János-kh nál maradok, mert hozzánk nagyon közel van, és alapvetően jó tapasztalataim voltak mindennel.
pepper
 
 


az én dr nőm meg pont a János kórházba ment át és az már nekünk nagyon kiesik igazából nekem a Kistarcsai kórház lenne közel de mivel a Nellus is a Mávban született és a keresztanyum ott dolgozik a szülészeten maradok ott csak más dokival persze. Alapjáraton pedig a kórház szülészete szupi nagyon csak a csecsemősök kicsit flegmák :? és a kis Benedek hogy viselkedik nyugodt baba? éjszaka hagy aludni? Nellus még most is igényli hogy vele aludjak pedig ott a csodaszép szobája :lol:
erzsebet0312
 
 


Éjszaka 1-2x minimum felébred, van hogy egyedül visszaalszik, van amikor meg oda kell feküdni mellé, változó. Egyébként igazi fiú iszonyú felfedező.
Szülés: Én is inkább intézethez ragaszkodom, nem mindegy hova kell szaladgálni CTG-re naponta. A Te dokid kicsoda volt?
A csecsemősök a Jánosban segítőkészek voltak, a szülészetes nővérek viszont rém bunkók.
pepper
 
 


dr nőm Skriba Eszter volt és nagyon alapos és kedves volt ragaszkodnék is hozzá mert első volt neki a baba és az én egészségem ezért sem volt választás hogy csaszi lesz és kész, nem kozkáztatott egy faros természetes szülést amiben teljesen igaza is volt, és nincsenek negatív élményeim a csaszival kapcsolatban sem, csak a felépülési időt :oops: szóval a kistesónál közelebbit kell keresnem, vagy marad a MÁV :wink: Nellus is olyan rosszul aludt az éjszaka sokszor felvolt ez a telihold biztos :twisted: és mikor vágtok bele élesbe a kistesóprojecktbe?
erzsebet0312
 
 


Ez nagyon vicces én is nála szültem :))))))))). Szerintem is kíváló orvos, nálunk eléggé elhúzódott a szülés, de nagyon hálás vagyok, hogy türelmes volt, és nem rohant velem a műtőbe, dvégig nagyon bioztonságban éreztem magam. Én mindenképpen nála szerettem volna a másodikat is, de hát lehet, hogy nem lehet. Szerintem kb. októberben nekilátunk, aztán ha 6 hónap után sincs semmi akkor lehet, hogy megint inszemináció lesz.
pepper
 
 


nahát :lol: te is az Esztinél szültél??? ez nem semmi nagyon türelmes az már biztos és én is csak jót mondhatok róla :lol: nálunk párom pajzsmirigyétől függ, eddig gyógyszert szedett rá most kell visszamennie lehet kiműtik és akkor mi is nekiláthatunk :lol: és nektek hanyadik inszem sikerült? és milyen volt ? az fáj?? nálatok a pároddal van gond? vagy nem mondtak semmit miért csinálnak inszemet? te már a Jánosban szültél akkor nála ugye??,
erzsebet0312
 
 


Kicsit lasabbak voltak a katonák, és hát már rég óta próbálkoztunk, ezért döntöttünk az inszem mellett, harmadik próbálkozás volt sikeres. Igen én a Jánosban szültem, tényleg minden nehézség ellenére jó élmény volt, bár ő utólag azért azt mondta, hogy voltak számára is kemény pillnatok. Remélem a tesó pikk-pakk összejön és már majd könnyebben fog kibújni. Egyelőre még hozzá mentem kontrollra, aztán majd meglátjuk ha összejön a baba hogy alakul.
pepper
 
 


Biztosan pikk-pakk fogunk babásodni meglátod :lol: a dr nőnek nagy türelme van, nekem már első látásra szimpatikus volt azért is mentem hozzá bár akkor még a Rókusban volt a magánrendelője és nekem az elég jó helyen volt. A terheléses cukrot képzeld 3x ismételtette meg mert mindig határétéken volt az eredmény, és ő ebben is biztosra ment, szóval megérte a sok szurkálódás óránként mert 30. hetes terhességemre kialakult a terhességi cukrom, :? képzeld ha nem ismételteti meg simán etttem volna mindent és ki tudja mi lett volna belőle :roll: szóval ezért is nagyon alapos :D és amikor megszületett odatették hozzád? az olyan jó lehet nálam egyből elvitték csak amikor a dr nő kiemelte akkor megmutatta és már vitték is :wink:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék hozzátok, mi 2011 második felében gondolkozunk a kistesón :D
Panka tavaly karácsonykor született a MÁV-ban császárral, most volt 9 hónapos. Elötte volt már egy vetélésem, és nagyon bízom benne, hogy most nem lesz!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szia Beu, üdv itt. 2011 második felében kezdtek neki, vagy akkor már szülni szeretnél. Én ez utóbbit szeretném, bár ha sok olyan éjszakánk lesz mint a mai akkor azért elbizonytalnok. :)
pepper
 
 


Szia! Terveim szerint akkor már szülni szeretnék, a lényeg végül is, hogy 2011 karácsonyára már 4-en legyünk, mert még nem szeretnék visszamenni dolgozni, de a Gyes-ből nem jönnénk ki, így akkor gyarapodni kell :lol:

A bizonytalanság, hát igen... de abban bízom, hogy a következő fél év elég lesz. :)

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szia Beu üdv itt közöttünk :lol: ami a gyarapodást és a gyest illeti teljes mértékben igazad van :lol: megkérdezhetem hogy a Mávban ki volt a dokid? és tervezett csaszi volt, vagy így alakult?
erzsebet0312
 
 


Szia a dokim Kazár Tibor - őt az első babánál néztem ki magamnak (mert olyanhoz akartam járni, ha már kell, akinél szülhetek is) és olyan mázlim volt, hogy az egyik kolléganőm (főnököm) pont őt ajánlotta mikor baj volt. Hát nem csalódtam benn. Eddig igen rossz tapasztalataim voltak a pasi orvosokkal, de ő alapos, és odafigyelt ránk. Nálam is határértéken volt a cukrom az első terhelésesnél, és újra csináltatta, ami már tökéletes lett. Én a természetességre törekszem és szerencsére ő is, mert nem erőltetett semmilyen terhesvitamint, vagy amit nem akartam (persze normális keretek között). A szülést is így természetes módon képzeltem el, ahol szerencsére a mama és baba egészségét nézte. A szülés amúgy tök normálisan indult, de sajna császár lett, mert van egy cisztám, ami a nyomás miatt nőni kezdett és elállta a baba útját, aki nem tudott lejönni, sőt a műtét közben derült ki, hogy a méhlepény is már kezdett leválni. Ha a sima szülést erőlteti, akkor mindent vitt volna - hüvelyfal stb, de ezen kellemetlenségektől megmentett és igen gyorsan döntött, kicsit sokkoló is volt, azt sem tudtam, mit akar az a sok ember hirtelen. A picit meg kivette így mielőtt oxigénhiánya lett volna.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Mi is azt szeretnénk ha 2011-ben már négyen gyújtanánk gyertyát karácsonykor. Októberben lesz a kisfiam 1 éves, akkor kell majd kontrollra mennem az orvoshoz, és ha minden Ok akkor nekifutunk.
Dolgozni egyelőre nem szeretnék visszamenni, leginkább mert annyira kaotikus lett a munkahelyem, hogy nem is tudom jó lenne oda visszamenni.
Beu: Az tényleg annyira fontos, hogy az ember érezze, amikor szül, hogy az orvosa tudja mit csinál, és ura a helyzetnek, mert 5-6 óra vajúdás után már az anyukák ritkán tudják, hogy mi merre van .
Ti hogy tervezitek, ha lesz tesó akkor a nagyobb marad otthon veletek, vagy ő megy bölcsibe/oviba?
pepper
 
 


Hát a közelünkben bölcsi nincs, az ovi most épül, de telített, meg szerintem egy darabig még jól megleszünk itthon együtt. Remélem, aztán meg úgyis kötelező az ovi, mégha csak néhány óra erejéig is.
No meg mi 3 babának indultunk neki (minimum) - bár a császár után, nem tudom a dokim, "mennyit enged" nyugodt szívvel - így egyhuzamban, de addigra a nagyobbnak, az az Pankának már aktuális lesz az ovi amúgy is.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok nálunk sincs bölcsi sajna az ovoda épületéről ne is beszéljünk kaotikus állapotok uralkodnak sajna :oops: a falak vizesek tiszta penész a gyereekek állandóan felső légúti megbetegedésben szenvednek szóval kész a folyosó pedig olyan szűk hogy csak lapjával lehet közlekedni, persze pár éve épült egy hatalmas pentagon polgármesteri hivatal abban meg elvesznek az emberek :evil: micsoda szemétség :evil: szóval ha mi is négyen leszünk már akkor valószinűleg Nellus is marad még legalább fél évet itthon. Én úgy szeretném hogy jövőre terhes legyek de az sem baj ha csak az év második felében sikerül :wink:
erzsebet0312
 
 


Tulajdonképpen nekem is mindegy, hogy mikor sikerül, és az is hogyan (spontán vagy inszem) csak legyen. Én sem lennék ellene majd egy harmadiknak, de az még távoli jövő. Ha lesz hamar kistesó, akkor nálunk sem jön szóba a bölcsi, de ha 1 év múlva sem leszek még terhes (ÁÁÁÁ ILYEN BIZTOS NEM LESZ!!!) akkor lehet, hogy igen. Nálunk ovi terén elfogadható a helyzet, így szerintem azért azt majd megpróbáljuk. Bár ma de. voltunk játszóházban és haza kellett jönni, valahogyan annyira megijedt, pedig nem elöszőr voltunk.
pepper
 
 


Pepper az én kislányom se egy félős de a multkor amikor kinnt sétáltunk, odament hozzá egy kislány csak fél évvel idősebb tőle puszit akart neki adni és elkezdett sírni pedig inkább ő az a ki mindenkihez odamegy :wink: lehet ilyen napja volt :roll: jó hideg lett és mi lesz velünk télen??? lehet délután elmegyek a kisasszonnyal vásárolni neki pár meleg holmit :lol: reggel is meleg sapi meg vastag dzsegi volt rajta de hiába mese nincs fel kell öltöztetni őket :wink:
Beu: a kistesót is a Mávban tervezed szülni?
erzsebet0312
 
 


Igen a Máv-ra pályázok, de nem a kórház miatt, hanem mert doki függő vagyok:)) Ha már rátaláltam, akkor "nem adom" címen. Én rettentően utálok nőgyógyászhoz járni, ha nincs okom rá - volt egy rossz élményem fiatalabb fejjel és igen nyomot hagyott bennem. De hát ha babát vár az ember lánya, akkor már nem csak maga miatt kell mennie - na így könnyebb volt a dolog.
Te maradsz a MÁv-ban, új dokinál, vagy kórházat is váltasz?

Hideg :O Hát rendesen be kell öltözködni, még így is, hogy gyönyörűen süt a nap. Mi is elővettünk néhány melegebb cuccot, még jó, hogy nagymamitól kapott egy melegebb sapit.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


én most nagyon hezitálok a dolgon ugye a régi dr nőm átment a Jánosba az már nekünk nagyon messze van. Most találtam egy új nődokit aki nagyon szimpi és jó volna nála szülni a kistesót de ő meg a Bajcsyban van, bár az nekünk végülis jó helyen van, csak tudod a mávban meg van ismerős és ezért hezitálok a dolgon még :roll:
nagymamik :lol: hát igen teljesen elkényeztetik az unokákat de hát ez a dolguk :D Képzeljétek a youtubon ráakadtam a Kandász Andrea féle szülőszoba című műsorra és nagyon érdekes kár hogy már nem játszák pedig tényleg a szülés ahol " az ég és a föld összeér" :D
erzsebet0312
 
 


Sziasztok netmentes voltam két napig, rémes volt!!!
Hát igen vannak rossz periodusok, tegnap a játszóteret sem nagyon élvezte, aztán még meg is ugatta egy kutya, ettől aztán vége lett a világnak, haza is jöttünk.
Hideg: én is elővettem a harisnyákat, meg a meleg sapit, de azt nem gonodoltam, hogy kesztyű is kéne. Tegnap láttam egy cuki rénszarvasos sapkát (én azokat imádom és gyüjtöm amúgy), de nagy volt nem vettem meg, de meg kellett volna. Holnap benézek a boltba ha megvan elhozom.
Kórház/szülész: hát igen nehéz is, hogy mi alapján válasszunk. Én orvos és intézmény miatt maradnék ott ahol voltam, de ha a doktortnő nem lesz amikor én terhes leszek nem tudom még hogyan találok másik jó dokit.
Erzsébet nem tudom Te hogy vagy vele, de én most azt mondom szívesebben szülnék megint nőnél. Na majd meglátjuk. bocsi kicsit hosszú lettem, de hát 2 nap mínuszban voltam:) Jó hétvégét!
pepper
 
 


Pepper én is egyébként úgy vagyok vele én azelőtt csak pasi nőgyógyászoknál voltam és amikor megismertem a dr nőt mintha az ember nem is nőgyógyászhoz ment volna. Már bocs hogy így írom le de annyira máshogy nyúlt az emberhez :lol: nem is zavart egyáltalán :lol: szóval igen van ebben valami :lol: Nellus ma a mamánál alszik képzeljétek anyum elvitte egy kicsit . Tök furi hogy letudok ülni netezni ilyenkor de marha unalmas így apával kettesben :lol: hiányzik a nyüzsi :lol:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok
Hát a rossz élményem nekem is pasi doki miatt volt, aztán találtam egy dr. nőt, de ő nem szülész, és végül, ahogy már írtam akadtam rá a mostanira. Én is sokat hezitáltam, hogy merjek-e pasi dokit bevállalni, de a 9 hónap alatt, azt sem éreztem, hogy megvizsgál (a szülés már más tészta volt :shock: )
És nem utolsó sorban, nem nézett hülyének és gyereknek, mint az addigi dokik szinte mind.
A Bajcsyt anno én is néztem, mert hivatalosan oda tartozunk, de ott nem ismerek senkit és nem volt ismerősöm sem, aki oda járna dokihoz, így maradt a máv.

A kesztyűs dolog ma már nekem is megfordult a fejemben, néha jég hideg a keze, az enyém meg odafagyott már a babakocsihoz:D

hiányzik a nyüzsi :lol: erre emlékszem, még mikor a hugom pici volt és eltűnt otthonról, hogy élveztük kb 1 óráig, de utána hiányzott.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erzsébet: hát igen biztos van a női orvosok között is "nem kedves", de a mi doktornőnk nem ilyen.
Nyüzsi: hát azért én nagyon tudom élvezni azokat az egy órákat amikor nagyszülőzik. Most már hat óta itt rendezkedik, én meg csak nézem meredten a kávésbögrémet. :roll: Mi a múlt hétvégén színházban voltunk, 1 éve tuti nem mozdultam ki erse. Hát fura érzés volt, hogy nem én fektetem. Szorítottam a mobilomat erősen, de a nagyszülők kíválóan helyt álltak.
Hideg: tegnap a hinta brutál volt, nincs mese, be kell üzemelni a kesztyűt, szerintem kicsin múlt, hogy nem fagyott oda a mancsa. Persze kiszállni nem akart.
pepper
 
 


lányok jelentem a nagyszülők itt is helytálltak :lol: azt mondja anyu vagy fél óráig pancsizott és este 10-kor még esze ágában sem volt aludni :lol: csak egyszer kelt fel akkor azt mondta "anya anya" de anyum megitatta és vissza is aludt. Szóval reggel a páromat behívták dolgozni a volt munkahelyéről főznöm nem kellett és fogtam magam, biciglire pattantam és lebringáztam két falut :lol: hát azt hittem a belem kiköpöm :lol: de egy óra alatt ottt voltam és úgy megleptem őket hogy köpni-nyelni nem tudtak :lol: de már úgy hiányzott :lol: hideg?? hát igen én is ráadtam a meleg kabit meg a téli meleg sapit is nincs mese :roll:
Pepper: ne is mond én is állandóan hivogattam őket telefonon mint az agyament :lol: bár most nem bánom hogy végre elaludt egy kicsit van időm leülni :wink:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni! Mi is nagyon szeretnénk már kistesót a 1,5 éves kislányunknak. Az előző hónapban adtunk neki esélyt először, de sajnos nem élt vele, nagyon bízom benne, hogy ebben a hónapban sikerül:)

A kislányom annak idején az első próbálkozásra összejött (igazából úgy voltunk vele, hogy kb fél évvel későbbre terveztük a babát, de akkor adtunk egy lehetőséget, hogy ha nagyon szeretne jönni, akkor várjuk :) És nagyon szeretett volna :) Hüvelyi úton született, de nagyon nehéz szülés volt. Sajnos a terhesség sem volt teljesen felhőtlen, ugyanis trombózis hajlamom van, ami miatt minden nap injekciózni kell a várandóság alatt és a szülés után még 6 héten át. (ez nekem elég nagy sokk volt, ugyanis tű-és vérvétel iszonyom van). De egészen meg lehetett szokni :) Ezen kívül a 29. héttől feküdnöm kellett, mert nagyon megrövidült a méhnyak. Ehhez képest 6 nappal hordtam túl... :)

Mindjárt megpróbálok visszaolvasni, hogy képben legyek. (Már ha hagyja a Kisasszony :))

Mindenkinek gyors babásodást :)
eperke83
 
 


Szia eperke :lol: de jó hogy te is jöttél az nem semmi hogy elsőre összejött a kisasszony ÉS TE hol szültél? maradsz a régi dokidnál? hát akkor neked sem volt felhőtlen a terhességed nekem terhességi cukrom volt de hál istennek csak a 32. héttől kellett diétáznom és hetente vérvételre járni a Honvédba, :roll: szerintem hamar befog költözni a pocakba a kistesó meglátod :lol:
erzsebet0312
 
 


Egerben élünk, itt is szültem és maradok a régi dokimnál, nagyon meg vagyok elégedve vele, semmi pénzért nem cserélném le :)
Jaja, nekem is hetente volt vérvétel az elején, majd 2 hetente, végül havonta. De nem sikerült megszoknom annyira, hogy ne kerüljek ájulás közeli állapotba :D
Jajjj, remélem igazad lesz, mert nagyon szeretnék júniusi babót :)
eperke83
 
 


Apropó nagyszülők: a hétvégén ünnepeltük a 2. házassági évfordulónkat, a lányom anyukámnál aludt (már másodjára) és remek jól megvolt! Nagyon örülök neki, hogy szívesen ottmarad akár éjszakára is, néha jól jön egy kis szusszanás :)
eperke83
 
 


Szia eperke! A tűvel én is hadilábon állok, bár vigasztal - és remélem téged is- hogy a jó cél érdekében mindent bevállal az ember. Mikor a szülésnél bekötötték az infúziót már szinte meg sem kottyant, de ha magam miatt kellene most mennem, akkor megint be lennék tojva:D

Nálunk is elsőre sikerült a babó, és remélem most is, csak már látnám :S, de háttt ez nem csak rajtam múlik. Én már a szülés előtt a másodikról álmodoztam és még sehol senki :(((

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu: én nem hagytam, hogy bekössék az infúziót, hiába, súlyos eset vagyok :) (Persze ha végképp kellett volna, akkor más a helyzet, de sikerült anélkül is)

Mikor fogsz tesztelni?
eperke83
 
 


Beu: nem semmi, hogy még csak 9hós a lánykád és már jöhetne is tesó! Én csak most jutottam el odáig, hogy el tudjak képzelni egy újabb várandósságot, szülést és kisbabát. A lányom nem épp könnyű eset, edz rendesen és egy-egy áthisztizett nap után nem éreztem magamban túl sok erőt egy kistesóhoz. De most már jöhet :)
eperke83
 
 


hú lányok hiszti az nálunk is van ez borzasztó ujjabban mindenhová odahúzza a széket és pakol ezerrel :lol: eperke az tök jó ha megvan a mamával kell is néha egy kis szusszanás :lol:
erzsebet0312
 
 


eperke: ami az infuziót illeti, nekem úgy tűnt, mindenki kap, aki természetes szüléshez készül, nos az más esett volt, hogy végül is nem az lett, de hát a műtét után is lefolyattak vagy másfél adaggal.

Nos, a gyerekeket mi egymás után tervezzük, mert szerintünk, jó ha egymással tudnank játszani - tapasztalat szerint. Meg tanító voltomra tekintettel, nem igazán díjazza e fajta munkahely, ha ide oda ingázik az ember, mert osztályt, gyerekeket nehéz így rábízni az emberre, meg hát a helyettesítés is nehézkes, pedig nagyon várnának vissza.
A 9 hónapot szinte így is végig dolgoztam, így Panka igen edzett kiscsaj, de rettentő nyugodt és türelmes már a kezdetektől kezdve:D
És most érzem magamban az erőt, hogy belevágjak a következő babákba!
Teszt!? Előbb apát kéne aktivizálnom :oops:

Hű ma mozgalmas napunk volt, itt volt mindegyik nagyszülő, ki is vagyok mint a liba, de a picur élvezte, produkálhatta ám magát :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu: Jaj, ne haragudj, akkor ezek szerint valamit félreértettem vagy nem olvastam elég figyelmesen. Apát nem lehet rávenni egyelőre?
Igen, én is egymás után szerettem volna, csak a lányom valószínű korántsem olyan nyugodt és türelmes, mint a tiéd :D és így elment a bátorságom és az erőm.
eperke83
 
 


Hát most mit mondjak. Nálunk apuka szenved a szülés utáni depresszióban :roll: Csak a gond az, hogy ez szülés nélkül is meg van nála, de legalább már kifelé lábal belőle. Amúgy szeremcsére ő is szeretné a következőt, hiszen ezt együtt beszéltük át még anno.

Hű, megjött az eső! a picur már 6-kor kukorékolt, de legalább most alszik :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Huh, nálunk Apa már régóta akarja/akarta, nekem tartott ennyi ideig összeszedni magam.

Itt is esik sajnos. Elég rémes egész nap bezárva lenni egy menő-manóval :) Remélem legalább egy órácskára eláll, hogy le tudjunk menni, de sajnos egylőre nem úgy néz ki :(
Ő már csak egyszer alszik egy nap (jó esetben). Most nyomott be 2 körtét, és hív játszani :)
eperke83
 
 


hát mi is bennragadtunk ebben a vacak időben de amikor már huszadjára vitte a széket a mosogatóhoz pacsálni na akkor mondtam neki ki az esőre :lol: gumicsizma, esőkabát és egy negyed óra múlvan mintha elvágták volna a hisztiét :lol: Nellus is már csak egyszer alszik és most ki is dőlt úgyhogy van egy kis szusszanatnyi időm :D Képzeljétek találtam egy tök jó gyerekturit tegnap jól be is vásároltam a kisasszonynak sálat sapkát kesztyűt meg 900ft-ért még meleg overál alsót is.
Nálunk apa is akarná már a kistesót, de neki gondok vannak a pajzsmirigyével, és gyógyszereket szed most azt mondta az orvosa hagyja el fokozatosan a gyógyszereket, ha nem javul tavasszal kiműtik neki úgyhogy neki addig stop van sajna :roll: de remélem beáll neki magától :)
erzsebet0312
 
 


Alvás! Hát ebben is szerencsénk van, mert megszokott napirendünk van attól függően mikor kel fel. Ha 6-kor mint ma, akkor 8-tól alszik még másfél két órát, ha később, akkor a séta alatt szokott bóbiskolni egy fél órát, aztán ebéd után is bevágja a szunyát, és ha korán kel fel -pl 2-3 felé, akkor még du is alszik egy rövidett, de kizárólag kint a levegőn. Hát hogy ezt hogyan fogom megoldani télen :?:
De olyan régen csinálta ezt a 6 órai kelést, hogy ma teljesen meg vagyok zavarodva én is, meg itt ez a végelláthatatlan eső... Lehet megyek és szusszanok egyett én is :lol:

Erzsebet: hát a kényszer "pihenő" a legrosszabb, azon tényleg nem lehet segíteni. De kitartás,!
Amúgy hol találtad azt a turit?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu: Napirendünk nekünk is van, ebéd utn szokott aludni 1-2 órát, de amikor délelőtt nem tudom kifárasztani (mint pl ma), akkor megy a hiszti és a kínlódás az ágyban. És ha meg akarom rendszabályozni, hogy aludjon már végre, akkor a szemembe röhög. Ez annyira idegesít, hogy most is hót pipa vagyok.
Ő is csak a levegőn aludt még tavaly, mi a telet is így húztuk ki, idebent képtelen volt aludni. Jól felöltöztettem és vagy kitettem az erkélyre, vagy sétáltunk. Kivéve amikor -5 alatt volt, akkor nem vittem ki egyáltalán.
Én is szusszannék, ha végre hajlandó lenne elaludni :twisted:
eperke83
 
 


eperke: együttérzek a mai napunk dilihopp volt :lol: de aludt két és fél órát :lol:
Beu: gödöllőn találtam nem tudom ti merre laktok de minden meleg dolgot megtudtam neki venni :wink: Nellus nem hajlandó a babakocsiban maradni amióta jár, sokszor látok anyukákat még két éves gyerekeket is tologálni hát mi már biciglivel közlekedünk :D holnap meg megyek fogászatra úúúúúúúúúú :oops:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Van már egy 5 éves "kis"fiúnk :) és kistesót tervezünk neki, de már nagyon :)
A kisfiam császárral született 16 óra vajúdás után...
Kicsit irigykedem az olyan szerencsésekre akiknek 1.-2. alkalomra sikerül teherbe esni, mivel nekünk az első gyerkőcnél 9 hónap próbálkozásra volt szükségünk és most is már január óta próbálkozunk, de nagyon, nagyon szeretenék 2011-be szülni! :)
drika80
 
 


Szia Drika hát igen nem mindenkinek megy hipp-hopp :lol: de sikerült és ez a lényeg . 5 éves akkor már nagy legény :D és te hol szültél?
erzsebet0312
 
 


Sziasztok, technikai gondokkal kűzdöttünk, ezért nem voltam.
Eperke, Drika üdv itt.
Drika: mi a kisfiamra majdnem 5!!!! évet vártunk, a párom szerint jó munkához idő kell. A lényeg hogy 2011-ben szüljünk.
Mi is adtunk ebben a hónapban esélyt a tesónak, de nem :(, pedig irgalmatlan hányingerem volt a múlt héten minden este, szóval reménykedtem egy kicsit.
Téli cuccok: én is turiztam neki szuper cipőket egy őszit (ezt még nem is hordta senki) meg egy hótaposót, bár nem tudom mennyire fog járni már télen, és egy szuper rénszarvasfüles sapit kesztyüvel.
Napirend: mi most kezdünk átállni a napi 1 alvásra, de napközben nem hajlandó elaludni a kiságyban, babakocsiban kell tologatni, aztn ha jó idő van marad a teraszon, ha nem becsempészem az ágyba.
Bocsi kicsit hosszú lettem.
pepper
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: