Új privát üzeneted érkezett!

Mirci:
Ne keseredj el, lehet, hogy csak egyszerűen kisebb ennek a tesztnek az érzékenysége. Nagyon-nagyon szurkolok, hogy így legyen!

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Mirci,
én úgy tudtam, hogy egy vetélésnél rosszul lesz az ember... mondjuk semmilyen szinten nem vagyok járatos a témában... :roll:

Igen, az jó ötlet, hogy ugyanazzal a teszttel csinálj újabb kört. Bár én nagy ijedtségemben biztos az első típusú tesztet csinálnám meg azonnal, hogy az mit mutat...


Más... azt hiszed én tudtam, hogy apuka is kell a beiratkozáshoz? :) Nyílt napon mondták... Egyébként itt is kerülete válogatja mi kell, lehet nálatok nem is kell...

Már a bölcsinél is ez volt, közvetlen mellettünk lévő 2 kerületben is más-más volt a rendszer teljesen... (nálunk meg egy harmadik... úgyhogy hiába gyűjtöttem az infót az anyukáktól előtte...)


Nem tudom a lányok tudnak-e valami okosat mondani, én csak azt mondanám, ne várj 2 napot, épp most olvastam, hogy a stressz nagyban hozzájárul a vetéléshez... és hát ez most extra stressz, ne legyél benne sokáig :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


igen lehet az elso egy 10-es teszt volt, ez meg egy 25-os.
Egyaltalan miert csinaltal megegy tesztet Mirci?
En is aggodom, persze, bagoly mondja verebnek....
Vegyel megegy olyan tesztet,. mint az elso volt..

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 

 
 

mirci: Semmi okosat nem tudok mondani, csak azt amit a lányok is mondanak, meg hogy szorítok. Nincs semmi fizikai tüneted nem? Ez jó jel!
korenka
Szár
 
 


Mosolygós és napsütéses szép napot kívánok Nektek Lányok!

Itt bbercsi, mint Jana jelentkezik és kéri, hogy bebocsátást kaphasson újra kis csapatotokba.

Na szóval, olvastalak Benneteket folyamatosan, csak hát erőm nem volt írkálni. Tudjátok azt az örök optimista természetemet jól megtépázta az első lombikunk kudarca. Talán- talán most már a régi bbercsi lettem. :)

Korenkám: először is Tőled kérdezem, hogy hogy vagy mostanában? úgy látom, hogy a kis babakocsid már tovaszaladt a várandósság félidején, csak úgy repül az idő. sokszor eszembe jutsz, hogy Te vagy az első kismamánk. :)

Málnám: nehéz napjaid lehetnek. de erős és talpraesett csajszi vagy, így kitartás. már kétszer túljutottál ezen a nehéz időszakon, harmadszorra is sikerülni fog!

Mircikém: no stressz. az a várandósság egyik fő ellensége. a tudományoskodás nem tőlem származik, hanem a győri dokimtól. a pozitív gondolkodással mindig több lehetsz. várom a híreket felőled és nagyon- nagyon drukkolok Neked!!!

Nikiee: szia, friss házas asszonyka. ugye szép napod volt szombaton? gondoltam Rád! ha nászúton vagy, akkor csak jókat pihizz és töltődj fel széppel, jóval, hogy legyen miből "építkezni". :) tudod valamikor múltkor láttam egy riportot egy nyolc gyerekes családdal. a férj és a feleség is azt vallotta, hogy ahhoz, hogy egy házasság jól működjön, mindkét félnek sokat kell dolgoznia. én megfogadtam a tanácsukat.....:)

Rilkám: szeretem a vonalzódat. :)
huppppsz az a pálesz jól befigyelt Nálad, de ha jól érezted magad a hétvégén, akkor oda se neki:) bevallom stressz oldásként én is megiszom néha nagy ritkán egy kis házi páleszt. édesapám főzette és aszalt szilvás. marha jó. :) :)

Veronikám: ez az ovi beíratás egy "rémálom" . olyan csöppkék a gyerekek, aztán mégis van ez a nagy cécó... brrrr... Te most hogy állsz a babaprojekt-tel??

Nika: láttam a gyermek fotóit. igen vagány kis krapek. imádtam.

puszi Nektek.
ui.: hiányoztatok
:oops:
jana73
Ácsteszér
 
 


Bercsi : de jó hogy ismét köztünk vagy :):) szupi :)

Mirci: szerintem is csinálj még egyet hátha csak az érzékenysége viccel meg téged.Emlékezz korenkára őt is beszaratták a dokik és ott ficánkol a babóca a pocijában.Lehet csak egy kis unszolás kell a pöttyödnek,beszélgess vele :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Bbercsi
Vegre mar!!! Kozeledik a te idopontod is!!! Ugye majus kozepet irtal a multkor#?
Hat en atjelentkeztem holnaputanra a dokihoz, mert ma is olyan gorcsokre ebredtem, hogy ihaj!
Megnezik a babut, meg a progi-szintemet...
Eppen ideje....
Szerintetek 5+6 -n van mar szivhang?
Megnyugtatna ha lenne... Ez olyan rossz, hogy 6 honapig azert kuzdunk, hogy osszejojjon, utana 6 honapig, hogy megmaradjon, utana 3 honapig azon agyal az ember, hogy minden rendben legyen....Es megszuletik, es elkezdodik egy eletre szolo aggodas!!!!!!!!!
(Nem bannam, ha mar itt tartanek~~)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Köszi Csajok!
Valamellyest orvosoltam a problémát. Rendeltem olyan tesztet, amit először csináltam és megettem egy Kinder csokinyuszit. :D :D 8)

Bercsiiiiiiiiii.....reménykedtünk azért, hogy a búcsú nem örökre szól. Ennyi idióta libát úgysem találsz egy fórumon sem egy rakáson. :P :D :D :D :D :D Azért bővíthetted volna a "Magamról" sort. :roll: Mindegy, nem kezdek piszkálódással...örülök, hogy visszataláltál. :)

malna5:
Jól tetted, hogy előbbre rakattad a vizitet. Elvileg lehet már szívhang, persze attól is függ, hogy mikor fogant. Drukkolunk. :wink:
mirci09
 
 


a csokinyuszi jo otletnek tunik.... ha bentmarad :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Pusszantás Nektek!

Mircikém kedvéért egy kis szösszenet rólam. :)

Minden okés nálam. Bővebben? :)
ahogy eltűnésem előtt még említettem május tizedikén délután van az első találkozónk a dokival Győrben. Gondolom majd elmondja miért is nem voltunk sikeresek és gondolom megbeszéljük, hogy mi is lesz a következő lépés. A hazai jogszabályok alapján két lombik között minimum három hónapnak el kell telnie, így valamikor a nyár derekán vághatunk neki a következő "babaprojektnek".
Meg persze mindennek okésnak kell lennie odabent.
Bevallom nektek őszintén, hogy néha parázok egy kicsit. no nem azért mert fáj, mert a sok szúrkálás meg sem kottyan már, hanem azon mi is lesz akkor ha nem lehet soha gyerekünk. Szerencsére ezek csak kósza félelmek, igyekszem a lelkemet edzeni és csak poztívan gondolkodni a következő lombik során. Különben kutyafülét sem érne az egész.

A magamról információt még annyival bővítenem,mint a farmeromon lévő bőrövet. Egy-két :oops: lukkal arébb kell, hogy hordjam, mivel a sok aranyhörcsög hormon miatt pár kilót felszedtem. No nem sokat, de azért már jobb lesz odafigyelnem magamra.

A sulit nyomatolom ezerrel. Tegnap pörgettem két vizsgát. Május 18-án egy nap lesz egy szigorlatom és két kollokviumom. Húzós ,de meg kell csinálnom, nincs mese. Június 9-én államvizsga, július 8-án pedig diplomaosztó.... :)

Málnám, Mircim mennek hozzátok a babaragacsaim ezerrel!!!! :)
jana73
Ácsteszér
 
 


Málnám, tudod mit olvastam?
ha nagyon rosszul vagy , némi gyömbérrel állítólag lehet orvosolni a dolgot. gyömbéres tea formájában, vagy szénsavas gyömbérrel....

egyébként tudod mennyit hajtottam itthon Magyarországon azt a zselét amit írtál. nálunk még nincsen forgalomban, csak Szlovákiából lehet rendelni. mire ideért már nem volt aktuális, de a jövő hónapban már én is zselézek, no nem a sérómat :) :lol:
jana73
Ácsteszér
 
 


Mirci:
Kinder csokinyuszi? :D Látom, nem kezdő boszorkány vagy, zseniális megoldás! 8) :D :D Csoki a stressz ellen, a nyúl meg ugye hozza a babócát, és még a márkája se akármilyen... :D Zseniális! :D
Mennyi idő alatt ér oda a teszt vajon?

Bercsi:
Örülök, hogy visszatértél! :)
Látom, alkesz csajnak nézel, pedig a hétvégén tényleg nem ittam egy kortyot sem. Sofőrködtem. :)
Hogy állsz a vizsgáiddal? Már csak egy hét és mentek újra Győrbe, igaz? Hacsak nem hoz a húsvéti nyuszi neked is csomagocskát... :wink:

Málna:
Szerintem is jól teszed, hogy hamarabb mész megnézetni magad. Nagyon szurkolok neked is! Kitartás!

Korenka:
Mesélhetnél nekünk valami biztatót, hogy hogy vagy mostanában. A blogod is régen frissült nagyon. Pedig ránk férne egy kis biztató beszámoló itt a sok aggódás között...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Éppen írni akartam a lányoknak, hogy bbercsi hozzászólást írt a blogomba egy hónapja.... (jó régen néztem rá :oops: ) erre itt is megjelen a mi fórum létrehozónk. Örülök, hogy össze szedted magad, és vissza tértél.

mirci: Mikor jön meg az a teszt? Nyomjál be mégegy csokit, és fogd rá a nyuszira. Az jókedv hormont is tartalmaz. :D

malna: Szívdobogás még nem igen lesz, ( de lehet ) lásd korenka példáját. No para. Petezsáknak lennie kell!!
korenka
Szár
 
 


Bbercsi:
Látom, közben már válaszoltál is a kérdéseimre. :)
De biztos vagy benne, hogy kell az a 3 hónap? Az nem csak akkor van, ha beültetés is volt?

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


rilka: A drága lányom a képszerkesztőmet eltüntette a laptopomról. Ma megírtam a folytatást, de nem tudtam felrakni a képet Eszterről a 19. héten, így áll az egész. Mivel sorrendben akarom közzétenni a bejegyzéseket. Ha hazajön megnyuvasztom... azért nem Ő az oka a csúszásnak, csak a mainak. :D
korenka
Szár
 
 


Rilkám : az "alkesz én vagyok" nem Te. :) családügyileg is :) no de ezt a témát khmmmm...talán ne is feszegessük tovább :) :)

Korenkám, tényleg figyelemmel kísérem a blogodat, szeretem a stílusodat :)

én is elkezdtem egy-két szösszenetemet lejegyezni egy blogban. ha majd jó bátor leszek, akkor megosztom majd Veletek.
jana73
Ácsteszér
 
 


Rilkám, nem tudom a kérdésedre a választ. valaki azt mondja akkor is ki kell várni, ha nem volt beülti. más pedig azt csak akkor kell, ha ténylegesen volt beavatkozás.
a törvény nem tesz különbséget. hmmm???
most már türelmes vagyok jövő hét keddig.
jééééé, egy hét múlva pont ilyenkor megyünk.... :)
jana73
Ácsteszér
 
 


jelentem Nyugat Magyarországon beborult. Dörög- villámlik. Ki kell kapcsolnom a gépem, mert viharban nem szeretek netezni.

Örülök nektek, puszi! :D
jana73
Ácsteszér
 
 


Bercsi! :D

Jaj de jó, hogy itt vagy!
3 hónapot ki kell hagyni? :(
Kíváncsi vagyok mit mond a doki, mi lehetett az ok...

Mirci,
csokinyuszi szuper! :) Örülök, hogy a gyorsított verziót választottad és az eredeti tesztet!

Málna,
szívhang nekem nem volt még a 6-ik héten... De jó hogy mész, hogy lásd minden rendben!

Ez mennyire igaz! Egész életedben aggódsz a gyerekért :)

Rilka, Nika,
és nálatok mi újság baba téren?

Bercsi,
aranyos vagy, hogy rákérdeztél, de mostanság inkább a társaság kedvéért járok ide, nem a gyerekvállalás miatt :) Írták valamelyik nap, hogy már zárt topikot is létre lehet hozni, ezt a témát inkább csak ilyen helyen írnám le... De legjobb lenne le se írni, nem ebbe a fórumba való :) Bennem van a hiba :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lassan befonom a hajam...tényleg igaza van malnanak, milyen cirkusszal jár ez a gyereg gyártás. A felnevelésről meg ne is beszéljünk. 8) :D :D :D
A nyúl ismét segített, jobb a kedvem kicsit. Főztem egy akkora lábas babfőzeléket, hogy egész héten fel leszek puffadva tőle :arrow: lesz legalább tünet, hogy ne kaparjam a falat.
Ma rendeltem a tesztet, ki is fizettem...kérdés, hogy a Posta mennyire gyors, illetve hogy a kisasszony mikor adja fel. Leht, hogy én adom fel hamarabb... 8) :D :D :D :D

bbercsi:
Tényleg kikupáltál, olyan jó olvasni ezt a vidámságot. Örülök neki nagyon. :) :wink:

korenka:
Én is kattintgatok állandóan a bloggodre, de ott jó ideje 18 hetes vagy. :? Nagyon derék, hogy behoztad a lemaradást. Gondolni kell ilyenkor a gyeses kismamára is, aki úgy olvassa, mint a teleregényt. :D :D :D :P

Jaaaj, ma nem is voltam normális....képzeljétek, felkeltem 5 órakor (hajnali), hogy nyugodtan megnézzem a sorozatomat. Három hete nem volt és elvonási tüneteim voltak. :oops: 8) Lehet röhögni.
mirci09
 
 


sz.veronika:
de mostanság inkább a társaság kedvéért járok ide, nem a gyerekvállalás miatt Írták valamelyik nap, hogy már zárt topikot is létre lehet hozni, ezt a témát inkább csak ilyen helyen írnám le... De legjobb lenne le se írni, nem ebbe a fórumba való Bennem van a hiba
Miiiiii??????????????????? A'szem lemaradtam valamiről... :roll:

Khm...nem zárjuk be a topicot? Úgysem jön már ide senki új, viszont nem is olvasna akárki. :roll:
mirci09
 
 


Mirci,
azt írták, hogy meglévőt nem lehet utólag lezárni, csak új zártat nyitni...

Ne gondolj semmi rosszra, már mondogattam eddig is, hogy hol akarok gyereket hol nem, ehhez kapcsolódik. Most éppen megint nagyon nem, de most oka is van :)

Egyébként azt hittem a régebbi tesztért csak leszaladsz a patikába... Így meg lehet, hogy a régebbivel később lesz válasz, mint a mostanival? Ne kínozz!!! :evil: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mirci:
Fordítok neked: Veronika ismét a "nem is akarok több gyereket" fázisba került, és ezért most furdalja a lelkiismeret. Pedig feleslegesen... :roll: (Legalábbis szerintem.)

Építsük le az olvasótáborunkat? :) Én benne vagyok. De csak ha mindenki megígéri, hogy többet nem törli hirtelen felindulásból a regisztrációját - nehogy magunkat is kizárogassuk.


Veronika:
Én még várom, hogy kiderüljön, hozott-e a nyuszi valamit. Jövő hétre derül ki...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Korenka:
Ha hazajön megnyuvasztom...
Tyű, látom, nagy a szigor nálatok... :D Ezek szerint akkor frissül a blog hamarosan - nagyon helyes! :)

Bbercsi:
Ez a hét már hipp-hopp eltelik. :) Főleg ha tanulsz, meg dolgozol éjjel-nappal. :roll:
A blogodat várjuk szeretettel. :)

Veronika:
azt írták, hogy meglévőt nem lehet utólag lezárni, csak új zártat nyitni...
Persze, de hát semmiből nem tartana kollektíven átlépni egy zárt topikba.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Rilka,
a múltkor nem valami 2 napot írtál? :roll: Vagy az agyam szita :)

A feltevésed első része helyes, tehát épp megint nem akarok gyereket, a második része viszont nem :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Na micsoda változások! Veronikának meg elvitte a cica az avatarát?? :shock:

rilka:
Én is úgy gondoltam, hogy újat nyitunk és magubkra zárjuk az ajtót. :D

sz.veronika:
Új pasi? Olasz? :roll: :P Jóó tudom, nem nyílt fórumos téma...csak kíváncsi vagyok...ez az ismertető jelem. 8)
mirci09
 
 


bbercsi:
Te aztán vagány csaj vagy! Ennyi vizsgát egy napra! és még csodálkozol, hogy hízol??? Én felpattintanék egy ötöst nyomban...már a gondolatára is. :oops: 8) :D :D :D
mirci09
 
 


Veronika:
Volt már olyan biztos, hogy 2 napot írtam, de nem mostanában. :D
Egyébként ott a vonalzó az aláírásomban. Annyi, hogy ha jól sejtettem, hogy Húsvét vasárnap volt PÉ, akkor már most vasárnap kéne nem megjönnie. Egyébként meg jövő kedden.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Na szépek vagytok, lányok! :D Kinek a vonalzója tűnik el, kinek az avatarja... Nikiee-ről már ne is beszéljünk, aki mindenestől eltűnt a lagzi óta. Még jó, hogy Bbercsi meg előkerült közben. 8)

Szóljatok már rám, hogy dolgozzak egy kicsit, szörnyű vagyok ma, egész nap a neten lógok... :roll: :roll: :roll:

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Mirci,
a válaszom az új avatarom, értsd ahogy akarod :) Holnap visszacsinálom a régit :)

Bercsi,
tényleg erre nem is reagáltam, hogy ennyi vizsga! Nagyon ügyes vagy! Akkor július 8 után érdekel tali? :D Ja, várj, akkor lesz a következő próbálkozás, igaz?

A zárt topik nem tudom hogy működik, hogy menet közben is fel lehet venni tagokat? Vagy előre le kell adni a tagok neveit? Meg kellene érdeklődni, mindjárt megnézem megtalálom-e amit erről írtak...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nyissunk zárt topikot, mert megöl a kíváncsiság: mi lehet az, amitől Veronika ismét nem akar gyereket, de most okkal, nem furdalja a lelkiismeret, ámde mégis azt írja, benne van a hiba. És ráadásul még ez az új avatar is. Több, mint különös...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Na elolvastam.

E-mailt kell küldeni a "szerkeszto@babanet.hu" címre, tárgyba beírni "zárt topik".

Javasolt ugyanazon a néven futtatni.
Meg kell adni a topikgazdát is, aki majd dönt a tagok felvételéről. Bercsi volt itt is a topiknyitó, Bercsi vállalod?

Illetve gondolom a levélbe már most bele kell írni a meglévő nick-eket.

Akkor mindenki nyilatkozzon, hogy szeretné-e.

Miattam ne, ha valaki extra kíváncsi elküldöm priviben, bár tényleg nem ide való... :oops:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Most léptem, inkább a kismamikkal foglalkozzatok! :lol: :lol: :roll: :oops:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Bercsi,
ideért a vihar... :roll: Megfürödtem, most indulok Pálmiért a bölcsibe... pedig ma extra nagy játszóterezést terveztem bölcsi utánra... :evil:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sz. veronika:
Hmm...a'szem választ kaptam. :roll:

Én benne lennék a zárásban...nem kimondottan miattad. Tehát eddig egy IGEN szavazat.

Itt is vihar van, de eddig kint lehettünk legalább. :)
mirci09
 
 


Én is benne lennék, hogy tuti ne olvassa más a beszólásaimat :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Rilka,
na sikerült valamennyit dolgozni? :) Niki gondolom nászút után jön :)

Mirci,
"örülök" hogy érted :) Sajnos elég nagy hibám, hogy nehezen tudom magamban tartani a dolgokat :oops: ... :)

Azt mondták most pár napig rossz idő lesz... mondjuk májusi eső aranyat ér...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Most nezem, hogy Rilka laptetojet meg se emlitettuk![/quote]

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


jó estét,
a vihar csak jött a netünk meg ment. :( ILYENKOR MINDIG RÁJÖVÖK, HOGY tisztára NETFÜGGŐ vagyok, rosszul érzem magam, ha nem lóghatok a világhálón. :D

tkp. nekem mindegy, hogy nyitott vagy zárt topikba írkálunk. döntsétek el, én ott folytatom Veletek a csevegést ahol Ti szeretnétek.

Mircim, vonalzód hiányában nem tudom mennyi az annyi. hol is tartasz a ciklusodban???

Rilkám, ez a pé engem mindig megviccel. nem is akkor van , amikor én azt gondolom. meg tudod úgy van, hogy így 35 felett már hosszabb lehet a pét követő lutherális fázis. tehát lehet rövidebb a ciklus első fele, a második fél pedig pár nappal hosszabb.
jana73
Ácsteszér
 
 


Hát én most nem tudom mi van mert két hete volt tojásfehérjém ami szerint mostanság mensinek kellene jönnie,de szombaton volt valami kis vérpetty de csak a wcpapíron amúgy semmi:8 szóval most nem tudom mi van nincsenek tüneteim meg nem is reménykedek mert pékor nem voltunk együtt apával csak amikor a ciklus szerint voltam 14. napon.azóta meg már valami tünetnek lennie kéne szóval passz megint szarakszik a szervezetem :(

Bercsi: drukkolok ezerrel a babához is meg a sok vizsgához egy napra :9 bátor csajszi vagy te :):)

Én benne vagyok a zárt topikba ott azért csak jobban le lehet írni mi van az ember lányával :) és mi már nagyon jól megvagyunk és újjak meg ha akarnak majd jól lemeozzuk őket és esetleg beengedjük a zártba :)

nika70
Salgótarján
 
 


Hú bakker kicsit nem vagyok fent, és itt mindenféle titkok vannak...

A zártban benne vagyok. De mi lesz a kukkoló pszichopatáinkkal? :D Sajnálom azt a szakálas balonkabátosat. ... :D:D:D

nika: Ez reményteljes.... én azért szorítok
veronika: Nekem az jön le, (ha lehet tippelni), hogy otthon nem minden oké. Remélem nem így van.

A lányom bevalotta minden bűnét. A laptopot el kell kerülnie 2 km-es körzetben. Most keresnem kell a neten valami képszerkesztőt, ami átkonvertál, átméretez és ingyen van.... tippek?

bbercsi: Nekem ez maradsz! :D Itt is őrült vihar volt este, most is fúj a szél és nagyon hideg van. Picit itthon vagyok és nem tudok kertészkedni, pedig annyi mindent tudnék csinálni. Mondjuk tanulnom kéne, de az istennek sem akaródzik...
korenka
Szár
 
 


bbercsi:
Mi is szoktuk itthon beszélni, hogy nem tudnánk meglenni már net nélkül. 1 hónapig egymás haján búcsúznánk. Lennének elvonási tünetek rendesen. :oops: 8) :D

nika70:
Azért ne add fel, mert nem hangzik rosszul. Nem csinálsz tesztet azért? :roll:

korenka:
itt mindenféle titkok vannak...
Gondoltam, hogy ráharapsz... :P :D :D :D

Szegény kislány..nyolc napon belül gyógyul? :P :P :P :D :D :D
Én nem értek a képszerkesztőkhöz, nem is használok semmilyet. :oops: Meddig vagy még otthon?

mi lesz a kukkoló pszichopatáinkkal? Sajnálom azt a szakálas balonkabátosat. ...
Látom kipihented magad.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mirci09
 
 


mirci: A héten itthon vagyok még, aztán visszamegyek dolgozni... :( Annnnnnnnnyira nincs kedvem hozzá.... :(

Látom ismersz! Kicsit kiváncsi vagyok... :)
korenka
Szár
 
 


Mónikám!
Boldog névnapot kívánok! :) Puszi
Kép
mirci09
 
 


Mirci: köszönöm szépen :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Elhiszem, hogy jó otthon. Nade augusztustól.... :wink: Tanulni meg nem is kell annyira, majd mondod, hogy megtanultad, de sajnos dolgozik a terhességi feledékenység. :roll: :D :D

bbercsi:
Elfelejtettem válaszolni...4+3 nap, ha terhes vagyok...ha nem, akkor a ciklus 8. napja. :)
mirci09
 
 


Mar tegnap is akartam irni, de vmiert nem engedett be a Babanet!!!!! Mar meg is ijedtem...
Szoval en kovetlek benneteket mindenhova, orok huseg stb.
Ha zart topik, akkkor oda!!!!!!
Mar alig varom a holnapot csajok, vmivel okosabb leszek, titokban a szivhangban is remenykedem, mert nekem 13. nap volt a pe, hatha!!!!Meg remelem, nem melso falon tapadt, ott, ahol a 2 csaszarhegem van....!
Veronika engem is kivancsiva tettel...
Moni nagyon varom a fejlemenyeket. Eszerint egy teszt mar nem lenne korai...
Bbercsi olyan jo, hogy itt vagy megint!!!!!!!!!!
Korenka leci pihenj, azert vagy otthon, hogy nezd a tv-t, pihenj, kotogess....
Rilka en 2 nappal elotte egy 25-el siman pozit teszteltem. Varsz vasarnapig?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok Lányok!

Értlek Mirci. ha megérkezik a teszted, akkor kéretik beszámolni a csíkok számáról, fórumügyileg izgulunk és szorítunk Neked. :)

Nika: Mónika napon köszöntelek és szép napot kívánok Neked!!!

Korenkám: miből tetszel vizsgázni??? képszerkeszőként én a picasa-t használom. szerintem egyszerű.

Veronika: tudod minden rossz után jó következik!

.... ja és persze bbercsi maradok... csak nektek és csak itt :)
jana73
Ácsteszér
 
 


Málnám, épp jöttél, amikor írtam.
mikorra mész doki bához? ha megjöttél ugye jössz?
ma hogy vagy?
jana73
Ácsteszér
 
 


malna5:
kovetlek benneteket mindenhova, orok huseg stb.
Csatakiáltás, vérszerződés és eskü... :D :D :D :D :D

Mi is nagyon várjuk, hogy mit mond a doki. Azonnal jelentkezz ám!
mirci09
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: