Új privát üzeneted érkezett!

Én viszont szeretettel várok mindenkit,aki babásodni szeretne a közeljövőben.
Gyertek,beszélgessünk!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


szia melinda

végül megtaláltam a topicot :)
selyem
Pécs
 
 


Szia!
Örülök,hogy idetaláltál.
Mesélj magadról/magatokról,mi jót csináltok?
Én itthon vagyok a 2 "kicsivel",előtte eladó voltam.Elkerültem onnan+meg is szűnt a munkahelyem.Mivel mindenhogy 3 gyereket szeretnénk,úgy döntöttünk nem hagyunk nagy korkülönbséget,csak jöjjenek szépen sorjában... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

Én is a GYAKORIkérd.-rõl jöttem. Én még nem merek tesztelni meg nem is tudok!
himia
Budapest
 
 


Én se.Neked sincs otthon?
Megvárom a holnapot,ha holnap se lesz semmi,holnapután csinálok.
Himia ti hány évesek vagytok?Mi 25 és 32.
Még annyit akartam,hogy nekem mindkettő gyerek az első hónapban jött össze,a kislány szoptatás mellett,olyan napi 6-7szer még szoptattam.De szerintem a kis 3. nem adja majd ilyen könnyen magát... :lol:
Semmi tünet senkinek?Akár megjövős,akár terheses.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Én 22, párom 28. Bennem van olyan érzés, hogy bármikor megjöhet, de semmi olyan, mint szokott. Néha szúrkál a jobb petefészkem, de nincs hányingerem, így nem tudom, hogy baba vagy mensi lesz belõle :(
himia
Budapest
 
 


én jelenleg tanulok (Közgáz) és egy saját vállalkozás beindításán dolgozom. a férjemnek is saját cége van weblapokkal foglalkozik, dizájner.

4-5 éve ismerjük egymás és tavaly házasodtunk össze, ami az "elsőnagyszerelem" megkoronázása is volt. :) azóta is nagyon szeretjük egymást, és most úgy látjuk itt az ideje egy babának.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára selyem 2010.11.01 19:01-kor.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Látom Selyem vonalzót szeretnél betenni?
Ott a HTLM meg ilyeneket írd át,hogy mindent engedjen a profilnál...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


jah, mi 21, és 24...

tünet... először is: a kezdeti izgalom után a 12dpo-n tesztelt csont negatív elég jól lenyugtatott, tehát nagyon nyugodt vagyok. ez azért is jó, mert nem fogom csalódásként érni, ha mégsem lett ebből most semmi. :)

másrészt szinte ugyan az, mint himinának. hol a jobb, hol a bal petefészkem szurkál, vagy a mellem oldalába érzek nyilaló érzést. nem feszül, csak érzem hogy valami nem oké. és plusz pozitív dolog, hogy egyáltalán semmi folyásom nincs. mondjuk még lehet... de ne legyen :)
selyem
Pécs
 
 


AAnnyira félek, hogy meg fog jönni. Pedig olyan jó lenne ha baba lenne :(
himia
Budapest
 
 


melinda: nem találom ezt a vonalzós beillesztős dolgot....


nekünk ez volt az első ovu tesztes hónap, és jó időben is voltunk együtt (cd 11,12,14,15,18,21,23...) szóval a peteérős időszakban...nem lenne rossz, ha elsőre összejönne, hiszen zsenge fiatal szervezet... :)

(meg a tietek is, ilyenkor azt mondják hamarabb "fognak" a nők, nem?!)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szerintetek vegyek holnap tesztet vagy várjak még, hátha megjön? :(
himia
Budapest
 
 


himia: mesélj a mostani ciklusodról..

hány napos általában? mikor volt ovud? mikor voltatok együtt? tettél ezen kívül még valamit az ügy érdekében? mikorra nem várod?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Általában 30 naposak a ciklusok. Elvileg 16.án volt peteérésem, elõtte, 13.-án voltunk együtt, és szombaton kellett volna megjönnie. De akkor már eléggé :) és még semmi. Csak hogy néha elfog ez az érzés, hogy biztos megjön. De belül mégis reménykedem.
himia
Budapest
 
 


ha abból a 13.-ból lett is valami, a tesztnek mutatnia kéne már. csak akkor voltatok együtt, mert elég kevésnek tűnik a baba project-hez

Kép
selyem
Pécs
 
 


http://anyuci.hu/kalkulatorok/terhessegi-sulytablazat

közbe találtam egy kis érdekességet...

Kép
selyem
Pécs
 
 


Azt pontosan tudom, hogy akkor igen, biztos voltunk utána is meg elõtte is, de azt tudom, hogy mondtam páromnak, hogy 16.án volt elvileg a pém, és hogy lehet hogy lesz belõle vmi.
himia
Budapest
 
 


szerintem, holnap tesztelhetsz bármikor. nem kell megvárnod a másnap reggeli pisit, ha van valami akkor ki kell mutatnia :)

fényképezd le, és mutasd meg nekünk is itt :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Van valami egyéb tünet-féleség? Pl hüvely váladék jellege ha terhes valaki?
himia
Budapest
 
 


Passz,semmire nem emlékszem,hogy kell lennie,tudom,hogy szörnyen gáz,a fiamat a 7. hétben vettem észre.Minden reggel kihánytam a kávét,de még akkor sem kapcsoltam/tunk.Nem akartunk még gyereket,csak nem védekeztünk,és abban a hónapban 1-szer feküdtünk le... :oops: Szóval a mensimnek napra pontosan lagzi napján kellett volna megjönni,örültem,hogy nem jött,ráfogtam a stresszre,utána nászút,strand,szintén örültem,hogy nem jött meg,utána mentünk a fényképekért,videóshoz,vissza dolgozni,és munkából szaladtam el tesztért...és full 3 pozi lett.Ki se jöttem a wcről,amíg mind a 3-ra nem pisiltem :lol:
Hüvelyváladék semmi nekem,de egy érdekesség,37,4 a hőm,ma megmértem 2szer is napoközbe,csak kíváncsiságból,és 37,2-37,4 volt.Nektek mennyi?Megnéznétek?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nekem 36,7
himia
Budapest
 
 


öhm, vagy ezt hol kell mérni?
himia
Budapest
 
 


Én hüvelybe mérem.Nekem a doki azt ajánlotta.És a környezetem is ott szokta... :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ohh, ott 37,1 bár nem hagytam benn sokáig... ez jó hír vajon?
himia
Budapest
 
 


Szerintem igen!!!
Máskor is mértem napközben,de 36,4-5,és meg is jött.Most én is 37 felett vagyok,késik is,bizakodjunk.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


de izgulok. holnap munka után betérek vmelyik drogériába és veszek egy tesztet!
himia
Budapest
 
 


Mikor tesztelsz,szerda reggel,vagy holnap napközben?
Én internetről szoktam rendelni,viccesen olcsó,80-90 ft egy teszt,jó sokat szoktam rendelni,csak gyakran kérnek,sos-be,úgyhogy nincs egy darab se.
Elment a férjem dolgozni,éjszakás,reggel még nincs nyitva semmi,mikor jön,én csak szerda reggel lövök egyet,ha addig nem jön meg,és NEM IS FOG SENKINEK!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hello csajok


visszaolvastam az okfejtéseket...

1. hiába méritek napközben a hőt, nem jelent semmit, mivel bármilyen mozdulat, gondolat, sterssz hatására változik. nekem azt mondták, hogy csak és kizárólag az a mérés számít amit az ébredésnél mérsz (még mielőtt bármit is csinálnál: pl pisi..)

én volt hogy hőmérőztem kíváncsiságból 3 hónapig... volt hogy reggeli hő 36,8 volt és napközben meg 37,4. szóval nincs jelentősége.

2. a hüvelyváladék: azt mondják, hogy terhesség esetén vagy nagyon krémes vagy teljesen száraz. ez igaz is lehet, ugyanis megfigyeltem, hogy mielőtt megjön aznap teljesen vízszerű nekem a váladék.

de erről bővebben itt:
http://babatervezok.otthona.net/nyalka.shtml[/url]

Kép
selyem
Pécs
 
 


én mára nem várom, ha nem jön holnap reggel tesztelek egyet...

Kép
selyem
Pécs
 
 


25 mIU terhességi tesztek kb. 3-4 nappal a beágyazódás után tudják kimutatni vizeletböl a HCG-t (9-15 nappal a tüszörepedés után).
3 nappal az esetleges menstruáció idöpontja elött: 51% pozitív
2 nappal elötte: 62% pozitív
1 nappal elötte: 68% pozitív
Az esetleges menstruáció napján: 74% pozitív
2-3 nappal utána: 88% pozitív
4 nappal utána: 98% pozitív

Kép
selyem
Pécs
 
 


Nekem teljesen megegyezik a 2 hő,37,1 volt reggel és most is.Akkor ez csak véletlen...teljes szárazság uralkodik nálam.Na majd holnap meglátjuk!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Na Lányok kaptam egy tesztet olyan feltétellel,hogy el kell lőnöm,most,máris,úgyhogy a 4 pisiből hoztam ezt össze.Most már teljes a képzavar.Holnapra lesz tesztem,és megcsinálom a reggeli elsőből...addig is nézegetem ezt...de hogy ez mi volna???!!Egy teszt vagy negatív,vagy pozitív..na de ez? Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


szia melinda :)

mikorra is nem várod? ez nekem pozitívnak tűnik, de tényleg tesztelj egyet holnap is. de szerintem elkezdhetsz örülni... :)

akartam venni tesztet én is, de szerintem ma vagy holnapra meg fog jönni. elkezdődött a nedvesedés...(vagy csak a tegnap esti móka mellék terméke jön ki belőlem?!?! nem tudom) mindenesetre görcsölgetek, és nem is vettem tesztet.

nem tudom mit kéne tenni azért, hogy összejöjjön... úgy látszik a jó szex kevés... :((((

kicsit el vagyok kenődve...

Kép
selyem
Pécs
 
 


melinda

nem tudnál a tesztről élesebb képet csinálni?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Olyanom volt nekem is,hogy az előző napi termékre hittem a pét. :lol:
Kép
ettől élesebb sehogy sincs,ha meg nem ilyen szögből fényképezem belevakuzik,és még ennyire se látható.Reggel minden kiderül!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


http://babatervezok.otthona.net/josteszt.shtml
Itt nézegettem,és nagyon szigorú voltam magammal 10-től erősebb,de nincs 11-es.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ma vagy a 11. napon pé után?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Azt nem tudom.Most nem lh-ztam,de 20,22-én voltunk együtt,meg talán 24-én.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


holnap ugrik neked akkor a majom a vízbe... de ha már van valami halovány csík az jóóóó



nekem csak a görcs van, semmi más. ezt utálom, akkor jöjjön meg...de görcsölgessen... :(
selyem
Pécs
 
 


Én is mondtam pont a barátnőmnek,hogy vagy jöjjön meg,vagy legyen egy határozott pozitív,de ne azzal kelljen már megint szórakoznom,hogy nem rendszeresek lesznek a ciklusaim.Erre itt ez a 2értelmű teszt,áááá,megőrülök.
Lh mit mutatna most?Az van itthon.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


az lh-t nem érdemes ellőni, mert az csak akkor mutat bármit is, ha 8 dpo-tól tesztelt mindennap, elvileg erősödésnél terhességet jelent. de ezzel nem mész sokra, mert kb. ekkor már a rendes teszt is mutatja.

Kép
selyem
Pécs
 
 


de neked legalább van már két kicsi gyereked.. voltál már várandós, tudod milyen érzés....
selyem
Pécs
 
 


Igen,ez így van,2 egyforma terhesség,de 2 egyforma szülés sincs.
Az egyik terhességemet (fiú) végighánytam,de szép szülésem volt,a kislánnyal semmi gondom nem volt,de borzasztó volt a szülés,azt mondtam,ő volt az utolsó,de hamar elfelejtettem úgy látszik... :lol:
21 voltam mikor férjhez mentem,22,23 mikor szültem.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


na, az tök jó.

én 19 voltam mikor férjhez mentem, gondolhatod, hogy nem tartottak normálisnak :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, szia, egy másik topikból vagyok, ahova beköszöntél! Vártam, hogy írsz, mert én is pécsi vagyok :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


nah, teszteltem egy 10 perce... negatív :( de még mindig semmi mensi elõjel. :(
himia
Budapest
 
 


chamomilla írta:Selyem, szia, egy másik topikból vagyok, ahova beköszöntél! Vártam, hogy írsz, mert én is pécsi vagyok :wink:



szia

már azt sem tudom, hol van az a topic, mert még új vagyok itt. nem sikerült még kiigazodnom...pl hogy tudom a topicokat kedvencekbe tenni, hogy könnyebben megtaláljam őket???

chamomilla

te is pécsi vagy? babát szeretnél vagy már van is? mesélj magadról kicsit :)

himia:

sajnálom, akkor ez tuti nem a te/mi hónapunk... érzem, hogy most meg fog jönni nekem is.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!

Én is most kezdtem újra babanetezni, itt nincs ilyen funkció, hogy kedvencek -azt hiszem. A 2011-ere tervezzük topikba kezdtem el vmelyik nap irogatni, de úgy pörög, alig bírom követni.

Nekem van 2 kisfiam, most tervezzük a 3-at. 30 éves vagyok, én is itt végeztem a pécsi közgázon, meg a TTK-án, most meg orvosira járok. Egy ideig Budapesten éltünk, most nyáron költöztünk vissza, a férjem a Rektoriban kapott állást. Anyósom meg a közgáz TO-n van :D

Nagyon szeretnék kislányt, jó lenne, ha összejönne, de 2 fiú után még reménykedem.
chamomilla
Pécs
 
 


himia, sajnálom :cry:
chamomilla
Pécs
 
 


tök el vagyok keseredve. azt hittem, hogy sikerült, erre meg ezek szerint csak késik. de miért?
van valami praktika, hogy felturbózzam a teherbeesés esélyét?
himia
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: