Új privát üzeneted érkezett!

Szia Malna!
Pont most került a kezembe egy könyv,amiben erről írtak,meg is ijedtem,mert hamar szültem a 2 gyerekemet,16 hó van köztük,de remélem minden visszaállt az eredeti helyére.Pont ezt olvastam,és jöttem is ide.
Nekem 2 terhességem volt.(mindkettő itt is van.kop-kop)Nagyon szörnyű dolgok vannak itt is ahol én lakok,17 hetesen szült egy anyuka.De ő az első 10 hétben már 3 szor volt kórházban,mondták neki,hogy vetesse el,de nagyon ragaszkodott hozzá.Hát lányok én azt mondom,ha baja van,inkább korán legyen túl rajta az ember,mert minél később,annál rosszabb szerintem.
Milla?Selyem?Merre jártok?Én gyrost sütök,de most nem kínlódok a pitával,sültkrumpli,meg kukoricasaláta,akinek tetszik,eszik,akinek nem,nézi ahogy én eszek... :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok itt vagyok :)

sajnálom málna, hogy átélted ezeket a szerencsétlenül végződött terhességek. biztosan nagyon nehéz lehetett, de ilyenkor azt szokták mondani, hogy biztosan nem lett volna vele minden rendben...remélem sikerül minél, hamarabb a várva várt pici (ezt mondjuk mindenkinek!).


kicsit irigyellek melinda :) jó lenne már nekünk is lenne valaki a pociban. de nem vagyok elkeseredve, mert még csak most kezdtük, fiatal is vagyok van még időm bőven. addig is nagyon élvezzük minden percét az együtt töltött időnek.

hétvégén megint tanulni kell, mert zh lesz köv héten. ma piac van betervezve és lasagne :)

kicsit le vagyunk lassulva, alig érkezik hozzászólás napi 1-2 :) mondjuk ezt betudhatjuk annak is, hogy többségeteknek már vannak gyerekei. jut eszembe, szívesen venném, a képeket, a babákról, pocikról... :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Melinda. Selyem, a gond velem volt, a bebik makkegeszsegesek voltak, es Meli ne aggodj, nem a korai terhessegvallalasok az okai, nekem a 16 hetes az elso terhessegem volt. Igy szulettem. Van ilyen. Te mar kettot kihordtal kis kulonbseggel, nem lesz semmi bajod. En 9 evet hagytam a ketto kozt....
az a lenyeg, hogy tudjuk, mi volt a gond, es nagyon pozitivan vagunk most bele.
Meli akkor te mostmar pozitivakat tesztelsz? Nem csinalsz vonalzot? Vagy meg varsz?
Selyem te hany eves vagy?
Es te Meli? Lesz valami segitseged a ket kicsi mellett? Tobbiek meg alszanak? :D
malna5
 
 

 
 

sziasztok!

sajna nagyon rohanós a mai nap, tegnap meg leterhelt a zh meg az esti hajfestés :shock: :roll: de amint tudok, jövök kicsit!

addig is puszi mindenkinek
chamomilla
Pécs
 
 


málna



nem is hallottam még olyanról, hogy valaki így szülessen, mint te. írtad, hogy összevarrták...és elviekben ilyenkor minden úgy működik, mint normális esetben? bocs, csak tényleg nem hallottam még ilyet...


21 évet írtam, de még nem vagyok annyi. 20at elhagytam, de még nem töltöttem be a 21et :) tavaly októberben volt az esküvőnk, egy nagy szerelmet koronáztunk meg vele. 15 voltam mikor megismerkedtünk :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!
Most itt hon van apa,majd csak délutánra megy,ilyenkor nagy harc van a gépért.A lányom alszik, a fiam valamit szerelni akar,így most elküldtem innen :lol:

Segítségem nem lesz,anyósom dolgozik,anyum is,remélem azért pár nap szabit kapnak majd......húúú,hol van még az :lol:
El se merem én még hinni ezt az egészet,olyan hihetetlen,nem gondoltam,hogy ilyen hamar összejön.Melcsinél nem védekeztünk,mondtam is a férjemnek,hogy hagyjál már,biztos én leszek az a lúzer,aki szoptatás mellett havi 2 szexből teherbe esik,mikor más évekig próbálkozik.És tényleg én lettem.Most meg gyúrtunk erősen (évi szex letudva) és így is.Hát ha miden oké lesz,akkor a kis 3.-ka után nézek valami bombabiztos fogamzásgátlót.Mondjuk 3 gyerek mellett szerintem minden lesz,csak szex nem... :lol: :lol: :lol: :lol:

Malna,sajnalom,amiken keresztül mentél,milyen erős nő lehetsz!
Még azt szerettem volna kérdezni,hogy a babákat meg lehetett nézni?Ne haragudj,hogy ilyeneket kérdezek,de érdekelnek,nem fontos válaszolnod,bocs ha bunkónak tűnök,csak tele vagyok kérdőjellel.

Hasfotó?Inkább hordóm volt.Majd nézek,és küldöm... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Hol van mindenki?
Én megfőztem,kitakarítottam,mostam vagy 4 adagot,már teríteni se tudok hová,most szárad a kő.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nincs semmi aktivitás :D

megfőztem a lasagne-t. anyám felhívott reggel, hogy vigyázzak a legkisebb öcsémre, tehát itt volt egész délelőtt. reggel lementünk a piacra bevásárolni, rengeteg zöldséget és gyümölcsöt vettünk. igyekszem, természetes dolgokat venni, hátha hasznomra válik akár a teherbeesésnél is...


most pedig a sütőben a sütőtök, ez lesz a csemege az x-faktor alatt :)

hol vannak a pocakfotók? :?: :idea: :wink: 8)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Na,küldtem privátba képet,mert ha valaki meglátja a striás hasamat,még a végén meggondolja magát:-)

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


köszi, melinda--- írtam mélt!

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szia!
Nem kaptam semmit:-(

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


azt írtam, hogy ettől félek én is.... nem tudom mitől függ, hogy valakinek kijönnek-e a striák v agy nem...

kérdéseim: mennyivel kezdted a terhességeket? mennyit híztál? mennyi idő míg leadtad? (mik a méreteid, magasság súly?)

én 165/62-3kg vagyok... van rajtam 5-10 kg felesleg,amit próbálok leadni, amíg teherbe nem esek.. és izgulok, hogy mekkora bálna lesz belőlem?!

Kép
selyem
Pécs
 
 


Hát ez genetika,ki hajlamos rá,ki nem,én 170/85-szoktam lenni,annyival kezdtem a terhességeimet,és 101-el mentem szülni,ami 16 kg plussz.Ha azt nézzük,hogy az egyik munkatársam 50-nel kezdte,és 85-tel ment szülni,na ő nagyon "kikapott" az orvosától,hogy ennyit nem szabad hízni.A 35 kg hízás rengeteg.Szóval attól függ honnan nézed.És ő nem szakadt szét,de láttam olyan 45-ről induló,60-ra hízót,aki tőlem is durvább volt,csíkokba.Nekem eltűnt,alig látni,nagyon elhalványodott.(kop-kop)
leadni 2 hét,volt,sőt minuszba mentem 5 kg-ot,úgyhogy Sarka Kata benyalhat nekem,mert mindenhol tele volt az újság,hogy visszanyerte az alakját 2 hét alatt,én --ba is mentem(hehehehe)a sok szoptatás ugye.most is 80-82 vagyok.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok!
Hol van mindenki?
Himia,itthon vagy??
Milla?
Selyem?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


szia melinda


itt vagyok,csak eléggé el vagyok kenődve, hogy bedöglött a fórum, mindenki eltűnt...szívesen lennék tagja egy aktív csoportnak... :S

Kép
selyem
Pécs
 
 


Jó reggelt!
Ma jön Himia is,reméljük jó hírekkel! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


tényleg, hímia hogy vagy?

Kép
selyem
Pécs
 
 


gyertek át a fogamzás->2011-re tervezzük a babát topicba, sokkal mozgalmasabb...

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!
Melinda, gratulálok!!! :)
Nekem most utazás elsõ napján megjött. Vagyis eléggé érdekes, mert 2 napig tartott, és semmi fájás vagy görcsölés, csak vérzés. Na de mindegy, ez van, majd ebben a hónapban jobban igyekszünk.

Amúgy ez a boncolás. Nekem párom kórházban dolgozik, villanyszerelõ, és látta már a hullakamrát, boncolást is, és ugye én ilyen elvetemült vagyok, hogy szeretem ezeket, de azt mondta, hogy ezt még nekem se ajánlja. Nem szeretné, hogy ezzel a látvánnyal kelljen tovább élnem. :S

Sminkelés :D Én kozmetikus vagyok szakmám szerint, sajna nem sikerült elhelyezkednem, de nézelõdöm, addig is dolgozom, és reméljük, hogy jön majd jobb :D
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Körbe vagyok akkor véve sminkszakértőkkel! :lol:
Köszi selyem,aranyos vagy,én maradok,mert bár most elég aktív vagyok,nincs ez így mindig,sőt!És sajna nem tudok megjegyezni 20 új embert,főleg ha 3-4 oldalak vannak írva naponta.Remélem ti is hamar megtudjátok,hogy gyerek mellett nehéz.Főleg kettő mellett.
Se ovi,itthon vannak.
Remélem azért néha benéztek. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nem mondtam, hogy elmegyek innen ;) csak beköszöntem oda is :)


megjöttek az ovu tesztek, már alig várom hogy kezdődjön a hónap :D

himia: milyen profi sminkmárkák vannak? beautyfactory? coastal scents? nagy szükségem lenne egy frankó megfizethető ecsetkészletre...lapos alapozóecsettel... :S

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem! Én a Kryolan termékekre esküszöm! Nekem van egy egész palettám és nagyon jók! Tartósak, szépek a színeik, jó velük dolgozni és megfizethetõek is. Viszont a Coastel Scents is jó, több szín van, bár kisebb kiszerelésben, kicsit drágább, azt fõleg sminkesek veszik.
Ecsetei jók a Mac-nek vannak,bár eléggé drágák. BõszEcseteim vannak, azok is eléggé jók, nem is drágák.
himia
Budapest
 
 


és hol tudom ezeket beszerezni?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Kryolan az Ó utcában van. BõcsEcset valahol a Déli PU.-nál (ha jól emlékszem). De ha google-ba beírod, tuti kiad címeket!

Beszélgettünk párommal a babáról, és most azt mondta, hogy nem kéne ennyire akarni, mert most zûrök vannak a munkahelyén, elõtte költözzünk el, stb. :( 1 év múlva majd... pedig eddig úgy volt vele, hogy ha jönni akar, jöjjön. Én meg ugye beleloholtam magam, és most "hûtsem" le magam?
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Akkor jó,ha maradtok is,én értettem el... :oops:
Nem kell lehűteni magad szerintem,egy kisbaba tudja mikor kell jönni,én erre esküszöm,és környezetem is.A barátnőmnek azelőtt jött,hogy leépítették volna a munkahelyén,és még van egy pár hónapja,hogy teherbe essen ismét.Teljesen nyugodt,ő tudja,hogy úgy fog jönni,hogy a gyedet maximálisan kihasználja. :lol:
Csak spontánkodjatok.Ha a pénzen agyalna mindenki,nagyon sok embernek nem lenne.Valahogy mindig lesz.És rengeteg jó használt cucc van,(kiságy,bútor,stb) én azt mondom nem kell mindig mindenből új,én elfogadom a környezetem használt kisbabaruháit,na ott rengeteget meg lehet spórolni!Remélem meg tudjátok beszélni,és jókor jön a baba. 8)

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda, jó lenne ha a karácsonyi ajándékokkal együtt már egy kis cipellõt is csomagolhatnánk a "nagyszülõknek", én minden erõmmel azon vagyok, hogy ha jön is, megadhassunk neki mindent. :)
himia
Budapest
 
 


sziasztok, jól lemaradtam! na visszaolvasok hamarosan és írok 8)
Remélem mindenki jól van!
chamomilla
Pécs
 
 


selyem, Bobbi Brown.........horror ár de szuper
chamomilla
Pécs
 
 


selyem, én írtam abba a topikba is, onnan elvonultak zártba a lányok. Én is kaptam meghívót, de sajnos nem tudom követni az eseményeket, annyit írnak minden nap. 2 gyerek meg orvosi mellett nem tudok ennyit a gép előtt ülni, még visszaolvasni sincs időm.

himia: tök jó hogy kozmetikus vagy. Én is olyan szívesen tanultam volna annak. Sminkelést is nagyon szeretem, de csak tanfolyamot végeztem. Mindig mondom az uramnak, ha kivágnak az orvosiról, elmegyek kozmetikusnak. :D amúgy bőrdoki szeretnék lenni, azon belül is az ilyen esztétikai dolgok érdekelnek....meg lennék plasztikai sebész is (de ahhoz öreg vagyok), vagy nődoki. Majd meglátjuk!

nekem nincsenek csíkjaim, pedig rengeteget híztam (legutóbb 30 kg-ot).....majd fogytam. Most 169 cm-hez vagyok 55 kg. De voltam pár hete 51 kg. (max 56-ig megyek fel és akkor diéta, mert nem férek bele a göncökbe. Majd adom a tippeket, viszont tényleg bőrfüggő, vki keni magát, alig hízik, mégis reped....

na egyenlőre ennyit írok gyorsan, majd még jövök ma! puszi
chamomilla
Pécs
 
 


Chamomilla, jó szakma, csak mint minden szakmával, ezzel is nehéz elhelyezkedni :( De egyelõre még nem adtam fel.

A barátcserje tea az mit serkent? Csak mert olvastam, hogy sok nõ issza, akik nem esnek teherbe.
Nálunk amúgy ahol én voltam tanuló-kozmetikus, ott volt egy masszõrnõ, aki gyerektelen nõket fogadott, és egy kezelés során (kb 10 alkalom) mind teherbe estek! Gondolkoztam, hogy valamelyik nap meglátogatom :D
himia
Budapest
 
 


himia, a gyógynövényekkel óvatosan! Én farmakognózián végzek tudományos munkát (drog, és gyógynövényismeret), nem ajánlok senkinek semmit, amíg nincs rá indok. Egy egészséges nő ciklusába csúnyán bekavarhat bármelyik gyógynövény. Ráadásul baromira nem mindegy, mennyi ideig, milyen mennyiségeket fogyaszt az ember.

Esetleg egyél méhpempőt, erősíti a méhnyálkahártyát! Azzal tuti nem ártasz semminek!
chamomilla
Pécs
 
 


Masszás hihetetlen dolgokra képes, meg amúgy az akupunktúra szuper még. Ha pestiek vagytok, menjetek el kínai dokihoz. Magyarországon úgy praktizálnak, hogy van mellettük magyar orvos is. Nem olcsó, de néha tényleg csodákra képesek.

selyem, neked akartam még mondani, hogy ha tényleg be akarsz jönni hullákat nézni, talán vizsgaidősazkban lesz a legalkalmasabb, adok egy fehér köpenyt rád és kész...bejössz velem gyakorolni :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


himia: mi is szeretnénk karácsonykor örömhírt jelenteni a nagyszülőknek :D alig várom :) még egy hét és újra próbálkozhatunk. jajj, alig várom :)


milla: nagyon érdekel a boncolás, de a férjem mondta, hogy ne menjek el, mert szerinte nem bírnám, és nem biztos, hogy kellene ilyet látnom. talán igaza van...

smink... a bobbi brown nagyon drága... :S akkor már inkább mac :D
jut eszember..nyílik a h&m végreee!!! pénteken az árkádban. már nagyon vártam.

a csíkokról.. nagyon remélem, hogy nem lesznek csíkok, bár most is vannak a hízástól a combomon. ez azt jelenti, hogy pocin is lesz? :shock:

Kép
selyem
Pécs
 
 


hú, én meg 7végén tesztelek, ma vettem is. most nagyon úgy érzem, hogy összejött, na majd meglátjuk, jó lenne így elsőre, mert olyan idegtépő ez a várakozás. Marcinál a 2. hónapban jött össze, Milánnál meg nem is terveztük :oops: :oops: :oops: elég termékeny a család amúgy, nővérem is kb így lett terhes, meg anyum is velünk.

selyem, persze, ahogy gondolod, csak te mondtad hogy benéznél a b.terembe. Semmi akadálya, mármint persze elvileg nem lehet bemenni, gyakorlatilag meg simán.

nekem amúgy Estée Lauder ecseteim vannak, asszem úgy 2 éve vettem a Marionnaudban, volt ilyen akció karácsonykor, hogy ha vettél egy Lauder parfümöt, akkor 15 ezerért meg lehetett venni egy sminktáskát. Tele volt hasznos cucokkal, ki is számoltuk, hogy olyan 60 ezer volt az értéke. Jóljártam, mert a parfümöt amúgy is megvette volna a barátnőm, így én khasználtam a lehetőséget 8)

ha vannak a combodon most is csíkok, akkor valószínű hajlamos vagy rá. de kenegessed sokat, körömvirágkrém is jó, de én a Lieracra esküszöm! van megelőzésre is meg van a kialakult csíkokra külön ampulla! csodákra képes. Meg a kialakult csíkokra még a stria fissan, Bécsből hozattam anno, nekem is volt a combomon pár halvány még szülések előtt, és eltűntette. Terhesség alatt kenegettem magam, volt hogy lusta voltam, de tényleg 1 szál csík nem jött, pedig 52-ről 80 kg-ra pumpáltam magam.
chamomilla
Pécs
 
 


milla: utánanéztem a fissan krémnek és egy tubus 2500. ha tényleg olyan hatékony, lehet veszek majd egy tubussal próbára...

hogy sikerült 30 kg-t híznod??? nagyon kíváncsi vagyok a terhesség alatti étvágyra meg arra, hogyan lehet nem zabálni. szeretném, ha átlagos súlyt szednék magamra terhesség alatt.

tornáztatok terhesség alatt? lehet egyáltalán futni terhesség alatt, ugyan úgy mint mikor nem terhes az ember?

milla mikor tesztelsz? hogy sikerült együtt lennetek ebben a hónapban? 2 naponta vagy inkább a napi szex stratégiát követtétek? van megérzésed? :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


szia :D

mindenképp vegyél stria fissant, testépítők, akik repednek az izomtömeg növekedés miatt is imádják, állítólag a legjobb amúgy! És olcsóbb, mint a Lierac, de az is szuper. VAgy a körömvirággal is érdemes próbálkozni

nem tudom mikor teszteljek, mert csak 25-ös tesztet tudtam venni tegnap. elvileg ma vagyok a 8. DPO-n. Asszem vasárnap...de ha találok holnap vmelyik gyógyszertárban 10-t, akkor pénteken. Amúgy a 25-sel vasárnap.

amúgy napi sex tuti befutó, hiába mondják, hogy akkor nem érett a sperma, ez hülyeség, nem úgy van hogy kiürül és akkor képződik az új, hanem minden fejlődési stádiumban megtalálhatóak....szóval ha hétfőn reggel van sex, akkor legyen kedd este legközelebb stb....a termékeny napokon mindenképp. meg Jónás napon is lehet próbálkozni. Nekem a kicsi fiamnál megvan a hőgörbém, felraktam ide, de belinkelem ebbe a topikba is, azért sokat le tudsz belőle szűrni!
chamomilla
Pécs
 
 


ja hízás. többet ettem a kelleténél, de iszonyat kívánós voltam...nem tudtam magamnak parancsolni. De most talán jobb formám van, mint lánykoromban, szóval hajrá :wink: :wink: :wink: (most tornázok, ha éppen van kedvem és időm))
chamomilla
Pécs
 
 


Kép [/img]
chamomilla
Pécs
 
 


A BD sorban vannak az aktusok, az X idejét nem írtam be, csak hogy volt sex,ahol AM vagy PM van azt jeleni délelőtt, délután.
chamomilla
Pécs
 
 


múlt hónapban pont így voltunk együtt mi is a peteérés időszakában.. és mégsem jött össze.

kevés ovutesztet rendeltem múltkor és a negatív napra már nem jutott, így pontosan nem tudtam meg mikor volt. most rendeltem rendesen, ki is fogom próbálni vasárnap indul a tesztelés nekem is . és remélem végre elkapjuk azt a petét :)

remélem összejön neked is a bébi... vannak tüneteid?

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem drukkolok! amúgy múltkor olvastam egy angol cikket,hogy a petevezetőben akár 5 napig is elélnek a spermiumok. Nem tudom mennyire igaz, mert a tankönyvekben 72 óra van.

tüneteim vannak....de remélem nem csak beképzelem. Elvileg ha összejött, tegnap ágyazódott be...szurkált a hasam, étvágy növekedés ( :x ) melleim is érzékenyebbek, és a cervix nyák is változott, szárazból nedvesebb lett. Viszont ami miatt aggódom, hogy nekem vannak a vesémmel problémák, és fáj egy ideje megint, iszom is rá teát, remélem helyrejön. Mert ha összejött a baba, nem szedhetek antibiotikumot -rengetegre rezisztens vagyok- de teát sem lehet huzamosabb ideig inni....ha meg nem iszom, akkor fáj :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


olyan jó olvasni titeket :( mi egyelõre visszavonulunk. :(:(
himia
Budapest
 
 


kiért vonultok vissza? egyszer már szabad utat kapott a baba, nem? :shock:

Kép
selyem
Pécs
 
 


de most párom nagyon betojt a munka miatt, hogy lehet hogy elküldik. azt mondta, várjunk jövõ tavaszig :(
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Házon kívül voltunk,(laptop vásárlás),végre nincs vita rajta.
Holnap betöltöm a 6. hetet.Már csak még ennyi,és túl leszek a kritikus 12. héten. :lol: Lassan tényleg be kellene iktatni az orvost,de olyan jó egy kicsit titokba magunkba tartani.Rokonok tudják,ismerősök nem,de az uh-on tuti lesz legalább 5 idevalósi,és van külön uh a terheseknek :lol:
Mama reakciójától féltem,de jól fogadta,csak nem értette,hogy hogyan jött össze szoptatás mellett,mert ő is látta,hogy rengeteget szopik a lányom.De örült.Bár a terhességi tesztre az hitte,hogy lázmérő,és nem értette,miért gratulálunk neki... :lol: (gratuláltunk,hogy 3-szoros dédi lesz,és mind a 3 dédunokát tőlünk kapta)
Anyósom valami olyat mondott,hogy:az anyátok úristenit...mondjuk mondtátok,hogy próbálkoztok.(de ez még neki is sok volt,hogy megint rögtön)

Himia,nem tudom mit tennék a helyedbe,nehéz lehet,és minden ember más.A férjem autóiparba dolgozik,de igazából nem sokat gondolkozunk.Ő azt mondta,ha kell sz@rt lapátol,de nekünk mindenünk meg lesz.(és tényleg dolgozott tanyán,ahol tényleg azt csinálta,amíg nem volt más,én nagyon felnézek rá.)
Ha mindketten biztonságba érzitek magatokat,akkor bébizzetek,ez nagyon becsülendő.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


én biztonságban érzem magam, mert tudom, hogy mindenhonnan támogatnának minket, szülõk, nagymamám, rokonok. egyelõre nem reklamálhatunk, mindkettõnknek van állása, igaz, nem 100ezres fizetéssel élünk, és sajnos még nem is együtt :( de én nem tudom lenyugtatni belül a vágyaim.
himia
Budapest
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék! :D 37 vagyok, 3. babán dolgozunk 1 hónapja. Tegnap csináltam tesztet ami negatív lett, de még nem jött meg..... Örülök, hogy rátok bukkantam...
korenka
Szár
 
 


üdv korenka!

Én ma vagyok a 21. ciklusnapon, 10. DPO-n, én is negatívat tszteletem ma :(

himia, sajnálom!

melinda, jó, hogy visszatértél :wink:

málna? selyem?
chamomilla
Pécs
 
 


mondjuk lehet korai volt még a mai teszt, de nem hiszem, mert az egyik qupido volt, ami 10-es :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


remélem mindenki meglepheti a családot úgy karácsonyra, mint Melindáék :)
himia
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: