Új privát üzeneted érkezett!

úgy voltunk együtt, hogy
múlt hét péntek, vasárnap este, kedd (pozi), csütörtök reggel....tehát kétnaponta. ez cn 10, 12, 14, 16

azóta mindenféle szurkálások vannak, meg görcsölések mintha 3-4 nappal mensi előtt lennék.. hát, nem tudom.

Kép
selyem
Pécs
 
 


hú selyem, akkor ez már jelent vmit :wink: :wink: :wink:
fiatal vagy, egészséges 8) sex is volt bőven...izgulok érted! 8) 8) 8)
chamomilla
Pécs
 
 


köszi, hogy drukkolsz, nem tudom jelent-e valamit amit érzek vagy csak természetes dolog. még nem voltam babás sosem :)

ha érdekel a tesztelős dolog, akkor tudok adni elérhetőséget...

Kép
selyem
Pécs
 
 

 
 

Találtam nektek egy gyöngyszemet, csak hogy a témánál maradjunk....remélem mindenki örömét leli benne :lol: :lol: :lol: :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=enJhZM02dPw&feature=related

Kép
selyem
Pécs
 
 


nekem pár napja bõ folyásom van, de nagyon durván. lehet ez terhességi jel? vagy középidõ miatt? mert most szúrkálást nem érzek, mint 1 héttel ezelõtt, mikor együtt voltunk.
himia
Budapest
 
 


selyem írta:melinda :( :( :( :( nagyon sajnlom én is, pihenj sokat és ne keseredj el!

himia: hajrá a hétvégén... de ezt nem értem, hogy most miért "sopánkodsz" a pénz miatt, ha eldöntöttétek hogy legyen baba. vagy ha nem álltok úgy anyagilag, és emiatt már most frusztrált vagy, akkor a baba érkezésével sem fog enyhülni. sõt, szerintem csak erõsödni (amikor nem tudod megvenni neki, amit szeretnél). a 160 tényleg nem sok 2 fõre, fõleg ha még van mondjuk hiteletek vagy albérletet kell fizetni.

nem elkeseríteni akarlak, csak szerintem érdemes jól átgondolni ezt a témát reálisan is. bár, ha jön a baba akkor 3-tokra nem 160 lesz, hanem több ugyanis ha megvan a munkaviszonyod akkor kapsz gyedet, cspótlékot...


milla: sajnálom, hogy megjött. te se keseredj el, mert még csak most kezdtetek hozzá :) ha biztosra akarsz menni, tudom ajánlani az ovu teszteket :)


nem kell hálisten semmire költeni, nincs hitelünk, se albérletünk, csak a havi dolgokat kell nekünk megvenni (kaja,ital,ruházkodás)...
himia
Budapest
 
 


himia: ti tudjátok, ti érzitek, hogy mikor van itt az ideje a babának. fontosak az anyagiak is, de nem annyira mint az hogy a kapcsolatotok biztos alapokon álljon. ezért én személy szerint, nem is vállalnék be egy babát házasságon kívül. persze, lehet csak én vagyok maradi, de sebaj felvállalom! :)

ha kapcsolat két ember között elég erős, akkor az átsegít a legnagyobb akadályokon is, legyen szó az anyagi nehézségekről vagy akár egy újabb családtag érkezéséről. mert hiába nagy áldás egy bébi, a kapcsolatokat igencsak próbára teszi. ilyenkor vállik egyértelművé, hogy mi is az alapja egy kapcsolatnak. amikor éjjelente nem tudtok akkor együtt lenni, amikor akartok, amikor minden idődet leköti a baba és kevesebb időd jut a párodra....


na, nem akartam papolni erről, mivel még én sem éltem ezeket át...de a lényeg, amit az elején írtam, hogy "ti tudjátok" csak és KIZÁRÓLAG! ezért fontos ezt a döntést KÖZÖSEN meghozni. hozzá teszem SZERINTEM.

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, fiatal korod ellenére igen bölcs vagy :wink: amúgy én sem szültem volna házasságon kívül, de nem divat már a házasság! Én anno úgy gondoltam, hogy szorosabb lesz a kötelék, aztán mégis elváltunk. A jelenlegi férjemnek sem elvált nőt kívánt a család gyerekkel a karján, de bevállalták...hogy jól döntöttek -e, ők tudják :lol: de valószínű igen, a férjem előttem lévő barátnője 8 év alatt nem tudott neki gyereket szülni, na én meg az esküvő után egy hónappal azonnal teherbe estem 8) HA nem felejted el, priviben elküldöd az elérhetőségét a vaterás tesztforrásnak?

Én meg nem tudom mi van velem, ma vagyok a 4. ciklusnapon, és már tegnap is alig volt vérzésem (csak reggel nagyon kevés), ma meg abszolút semmi.

himia, hányadik napon vagy most?

ha nem nagyon vagyok az azért van, mert tanulok...élettan :evil: :evil: :evil:
chamomilla
Pécs
 
 


mindenképpen szeretnénk mi is esküvõt, de persze csak szûk családi körben.
most a 17.ik napomon vagyok.
himia
Budapest
 
 


himia, nekem mind2 esküvőm szűk családi körben volt, szeretek lagziba járni, de a sajátomon nem kívántam a dínomdánomot 8) no meg mennyi pénz....

17. nap lehet beágyazódás, az ovuhoz hasonló híggá válik a nyák, az a jele :wink: :wink: :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


chamomilla. akkor lehet ez a bõ folyás a beágyazódás jele? elképzelhetõ, hogy sikerült? :):):)
himia
Budapest
 
 


lehet, meg ilyenkor megugrik még általában a hő - ovuhoz kést 2 tizeddel még (trifázisos görbe lesz)
chamomilla
Pécs
 
 


én ma vagyon 20.cnapon és olyan bő, mint az ovu előtt... és nem voltunk együtt már vagy 2 napja, szóval csak h.váladék lehet.

a cicim kemény, mint a kő... :roll: :?

Kép
selyem
Pécs
 
 


hú selyem!!! ez nagyon izgi!!!!

mondjuk az előző ciklusomban minden terhes tünetet produkáltam....ki tudja! Mindenesetre nagyon drukkolok Nektek! és köszi a privit!
chamomilla
Pécs
 
 


nem akarok magamnak semmit beképzelni, de tényleg.... de azért a hváladékot csak nem tudom magamtól produkálni, nem? :roll:


milla te most hol tartasz? végülis rendelsz teszteket?

Kép
selyem
Pécs
 
 


himia, nem tudom, én annyira úgy éreztem öszejött a baba, meg azért voltam már kétszer terhes, van mihez hasonlítani...szurkált a hasam a beágyazódási időben, volt bő váladék, cicik kemények, stb...de megjött :roll: sőt még 3 halvány pozi tesztet is produkáltam :shock:

az biztos, most nem fogok tesztelni ennyit. Habár ha megrendelem az olcsó teszteket :oops: :oops: :oops:
chamomilla
Pécs
 
 


amúgy ma vagyok az 5. cn-on, de már nincs mensim 2 napja, ez is furcsa....már a harmadik napon is alig volt, ez nem jellemző
chamomilla
Pécs
 
 


mikor tesztelted a pozikat? hányadik dpo-n? meg milyen teszttel?

Kép
selyem
Pécs
 
 


2 db qupido 10-sel meg Corax 20-sal.

qupido asszem a 10. dpo-n volt, a corax később.
chamomilla
Pécs
 
 


de egy 10-es tesztnek már a 8. dpo-n is pozinak kell lenni, ha akkor nem, 9-en már biztosan, nekem MArci fiamnál a 11-en volt 20-sal pozi.

mert amúgy a trophoblast is termel már hcg-t, a (beágyazódás előtti állapot a trophoblast), majd egyre több lesz a hcg és a beágyazódás utáni első napon eléri a 10-es koncit
chamomilla
Pécs
 
 


tehát tulajdonképpen azt mondod, hogy egy normál tesztnek már 10-11dpo-n mutatnia kell ha van bébi?

Kép
selyem
Pécs
 
 


szisztok!
nálam teljes szárazság volt mindháromnál.tesztet legközelebb 1 hét késésnél csinálok!!!
akkor milla,lehet,hogy elkezdődött volna valami,nem?a gyenge teszttől egy egyértelmű - is jobb.mert csak ott motoszkál benned,hogy csak szellemcsík,vagy mi a manó...
selyem hajrá!én a tesztet csak nemvárt nap reggelén csinálnám a helyedben.tudom,hogy nehéz kivárni.
himia,ne számolgass,annyi úgyse lesz,hogy nyugodtan hátradőlhessetek.szerintem babázzatok,én magamon spórolok,a férjem meg magán,a gyerekeknek mindenük megvan.enni van mit.én már hányszor elindultam fodrászhoz,de mindig inkább a gyerekeknek vettem valamit,hazajöttem,és szépen megmostam a hajam.én ilyen hülye vagyok,sokmindent sajnálok magamtól.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda: jobban vagy már?

amúgy mutatja a kis vonalzóm, hogy még 7 nap... a tesztelésig, azt megvárom. remélem nem jön meg!!!!!

Kép
selyem
Pécs
 
 


szerintetek én tesztelhetek? holnap leszek a 20.ik napon. ha lenne baba , halványan már kimutatná?
gyomorégésem van, szurkál a cicim, és olyan görcsöléseim vannak, mintha meglenne.
himia
Budapest
 
 


ez kb hányadik dpo? hány naposak a ciklusaid? szerintem a tesztelés korai lenne

Kép
selyem
Pécs
 
 


30naposak. most kb 5ik napon vagyok. csak nagyon türelmetlen vagyok
himia
Budapest
 
 


hát szerintem érdemes megvárnod.... max. a nemvárt előtt egy nappal, ha már nagyon türelmetlen vagy. de előtte semmiképp, úgyis negatívat kapnál...


úgy érzed sikerült? 8)

Kép
selyem
Pécs
 
 


szeretném, de félek, hogy csak bebeszélem magamnak, hogy jól érzem
himia
Budapest
 
 


ne gondolj rá és hamar elmegy az idő, talán segít is ha kikapcsolod az agyad :D

Kép
selyem
Pécs
 
 


sziasztok, 8. DPO előtt felesleges tesztelni, 8.-at is max nagyon halványan egy 10-es tudja kimutatni. Nem érdemes...amúgy 12. 13. DPO-n már erős pozit lehet tesztelni (nekem ez mensi előtt van 2-3 nappal), ha van baba- tapasztalat :wink:

Mennek a drukkok!

Én meg már 1 hete beteg, nagyon unom :x :x :x meg pláne hogy ma egész nap a suliban rohadok...plusz pénteken zh és nem fogok az anyag feléig sem eljutni :x :x :x
chamomilla
Pécs
 
 


hát én nem bírtam magammal, és csináltam egy tesztet tegnap. de semmi :( páromat meg õrületbe kergetem :(
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma léptem be a babanet oldalára.
Párommal már 1,5 éve próbálkozunk teherbe esni - eddig sajnos eredménytelenül.
Mostanában próbálgatom a hőmérőző módszert...
Kérdésem az lenne, hogy a reggel mért első megemelkedett hőmérséklet után mikor kellene szeretkezni, hogy a legvalószínűbb legyen a fogamzás?

Aki tapasztaltabb, kérem segítsen!
Köszi

Andi
csillagvirag1225
Vác
 
 


csillagvirag1225 írta:Sziasztok!

Ma léptem be a babanet oldalára.
Párommal már 1,5 éve próbálkozunk teherbe esni - eddig sajnos eredménytelenül.
Mostanában próbálgatom a hõmérõzõ módszert...
Kérdésem az lenne, hogy a reggel mért elsõ megemelkedett hõmérséklet után mikor kellene szeretkezni, hogy a legvalószínûbb legyen a fogamzás?

Aki tapasztaltabb, kérem segítsen!
Köszi



szia csillagvirág!

miért a hőmérős módszert választottátok, ha 1.5éve próbálkoztok? nem vagyok tapasztaltabb, de elég sok mindent elolvastam már a témában. a hőmérőzéssel alapvetően 2 probléma van:

1. nagyon fegyelmezetten kell használni, hogy valóban pontos adatokat kapjunk. (nem kelhetsz akármikor, nem mehetsz reggel előtte wc-re, ha este felkelsz egyet pisilni akkor már nem kapsz pontos eredményt, és akkor még nem jött szóba a hőmérő típusa: állítólag digitálissal nem ér semmit, a higanyos után meg úgy kell vadászni...szóval, katasztrófa)

de ha még ez sem vette el a kedvedet tőle...

2. a hőmérőzéssel az ovulációt mindig csak 2-3 nappal utána tudjuk megállapítani.

alapvetően a hőmérőzést arra szoktuk használni, hogy kiismerjük a testünket. ha valaki kitartóan csinálja mondjuk 6 hónapig, abból már elég jól be lehet lőni a termékeny időszakot. (legrövidebb ciklus visszaszámolunk 14-15 napot, és a leghosszabbal megtesszük ugyan ezt, akkor kapunk egy tól-ig időszakot. de ez még mindig nem pontos. pl: 24-14=10 és 35-14=21, tehát a termékeny időszak 10.cnaptól-21.cn-ig bármikor bekövetkezhet az ovu)


ezért én az ovulációs teszteket választottam (65ft/db) és ugyan még nem tudom, hogy lesz-e az akcióinkból baba, azt biztosan állíthatom, hogy pontosan tudom mikor volt peteérésem. a tesztekkel ugyanis előre tudjuk az ovuláció bekövetkeztét. azért jobb előre tudni, mint utólag, nem? :)


HASZNÁLATA:
* Egy 28 napos ciklusnál érdemes a 10-12. napon elkezdeni a tesztelést. 1-2 nappal a tüszörepedés elött a szervezet hirtelen és rövid ideig nagy mennyiséget termel ebböl a hormonból, amit az ovulációsteszt kimutat. A teszt csak 1-2 napig lesz pozitív: 2 napig abban az esetben, ha a termelödés fel- és leszálló ágát is eltaláltad. Az ovuláció az utolsó pozitív nap utáni napon van (tehát azon a napon, amikor a teszt elöször újra negatív). Szeretkezni már elötte kell, mert a petesejt nem sokáig megtermékenyíthet (6-12 óráig, bár tovább is életképes, de egyre romlik a minösége). Tehát szeretkezni a baba érdekében minden pozitív LH-napon és az elsö utána következö negatív napon kell.

bővebben a tesztelésről: http://babatervezok.otthona.net/lh-teszt.shtml

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!
Én már számolom vissza a napokat,hogy mikor lesz eredményem.Ha ott nem lesz gond,visszamegyek egy uh-ra,hogy a méhem mennyire tisztult le(bár jó lenne tudni,hogy csak szívtak,ha kanalaztak-e...)és nemsokára belefogunk ismét.Miután belerágtam magam a témába teljesen,a 2-3 hó várakozási idő bizonyult a legjobbnak.

A másfél év nekem is soknak tűnik,egy vérvételre rászánnám magam,hogy megfelelő-e a (azt hiszem) progszteron szinted.

Himia én is lőttem egy nega tesztet mosta 3.-kal,persze csak korán teszteltem.Sz@r volt látni a full - tesztet,máskor ilyet nem csinálok!! :roll:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


a 2. ha helyett vagy-ot akartam...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda: drukkolok, hogy minden rendben legyen_!

kiszámoltam egy kalkulátorral, szerintetek? van még 4 db ovu tesztem, arra gondoltam kipróbálom működik-e a jóstesztelés. jómóka....

de ha szerintetek hülyeség, akkor hagyom igazából annyira nem vagyok bezsongva a tesztelésért, csak érdekesség képen gondoltam..


Jóstesztelés kezdése legkorábban: 2010. november 26
Terhességi teszt legkorábban: 2010. november 27
Biztos terhességi teszt eredmény: 2010 december 07
1. trimeszter vége: 2011 január 26
2. trimeszter vége: 2011 május 11
Szülés időpontja: 2011 augusztus 10.
Terhességi hét ma (hét+nap): 3+1

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!
Én meg még mindig nem gyógyultam meg....hányinger, köhögés....stb. Komolyan ez agyrém, pedig már beszedtem antibiotikumot is. Amúgy az az érdekes, hogy 2 napig mensiztem és most a 8. ciklusnapomon is barnázok. Ha nem lennék hormonálisan rendben, akkor most megijednék. Sőt, lassan 2 éve nem szoptatok, de a bal mellemből jött ki néhány csepp tej nyomás hatására. A hőm 37 fok (de ez valószínű a betegségtől van, több, mint 1 hete kínlódok) NA erre az okos orvostanhallgató mit csinál, el kezdi magát diagnosztizálni....lehet terhességi jel, ha mondjuk extra pé-vel mensi előtt fogant a baba (de bebizonyosodtam, hogy NEM, mert csináltam ma egy tesztet és negatív), akkor hypofízis daganat, mert nyomja azt a régiót, ami a prolaktint szabályozza.....tejcsöpögés hormonális (ösztrogén) fogigátlók miatt is felléphet, mert az ösztrogén hat a prolaktinra, de ez is kilőve, mivel nem szedek gyógyszert. Szóval 2 dolog lehet, agydaganatom van, vagy volt bébi és most a mensivel elvetéltem, mert azért volt 3 halvány pozi tesztem...... :roll: :roll: :roll: valószínű az utóbbi.....

Egyre inkább azt gondolom, teljesen felesleges hőmérőzni, nyákot nézni, LH tesztekre költeni,....sex 2 naponta és csak összejön, ahogy eddig is terhes lettem már kétszer és nem görcsöltem rajta. Annál nagyobb a csalódás!

TANULSÁG: soha többet nem tesztelek, csak akkor ha elmarad a mensi!
chamomilla
Pécs
 
 


selyem, te tudod, csak nehogy csalódj :wink:

elvileg az LH megemelkedik a Hcg termeléssel együtt.
chamomilla
Pécs
 
 


chamomilla írta:selyem, te tudod, csak nehogy csalódj :wink:

elvileg az LH megemelkedik a Hcg termeléssel együtt.



milla most úgy érzem nem fognám fel csalódásként...

Kép
selyem
Pécs
 
 


milla: nyugi :) kicsit túlreagálod :) hideg van és csúnyán megfáztál....a vetélés meg lehet, de menj el nőgyógyászhoz, az a tuti.

addig is jobbulást :oops: 8)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!
Én nagyon úgy gondolom,hogy baba lehetett a dologban.
Főleg,hogy a nők 80%-a elvetél életében legalább egyszer,van aki nem is tudja,1-2 nap késés,stb.
Neked végülis késett most?
Nekem szerintem eü tisztításra kellett volna mennem,mert most áll össze a kép,hogy szülés után elküldtek uh-ra,ahol az endometrium-om 14 mm volt,és azt mondták:-ezzel éppen még el lehet lenni....(csak épp megint teherbe esni nem szerencsés)
Szóval Milla,szerinted az megállja a helyét,hogy nagyon megvastagodott a nyálkahártyám,5 éve nem szedek fogamzásgátlót,és meg kellett volna kuksoltatnom magam,mielőtt babázni akartam volna?Persze utóleg könnyű okosnak lenni,és mikor 4 d-n voltam Melcsivel,ott is nagyon nézegetett a nő,kérdezett is valamit (nem ciszta,nem mióma) hogy nem szóltak semmit eddig az uh-on,amiken voltam,de nem,igazából nem is kérdeztem semmit vissza,hogy miért kérdezi,mert azzal voltam elfoglalva,hogy lányom lesz,nem fiam...

Selyem:egy hozzászólást olvastam a gyik-en,ahol egy nő csinálta,de nem ajánlja,szerinte a terhes terhesség kimutatására,az lh meg peteérésre jó,ne használja senki másra.
Ettől függetlenül te tudod.Én Milla véleményét osztom,csak késésnél tesztelek!!Megy a drukk neked,hogy ++++++++ legyen!!!

Himia neked is!!!!

Csillag,merre vagy???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jó reggelt!
melinda, szerintem érdemes lenne elmenned azért dokihoz, hogy minden rendben van -e, hormonszintek stb (méhnyálkavastagságot ugyanis hormonok szabályozzák a ciklus során) amúgy én is el fogok menni, mert OK, hogy soha nem volt hormonális problémám, de akárhogy is nézem, egy legvalószínűbb lehetősége van a tüneteimnek, az pedig a progeszteron elégtelenség, minden tünet egyezik. Peteérésem van, de a progi szintem tuti nincs rendben. Első körben nem is nődokihoz megyek, hanem endocrinológushoz, sokkal jobban értenek hozzá.Ha a progi nem megfelelő szinten van, vetéléshez vezethet...úgyhogy amíg nem látott doki, leállok a projekttel. Meg most úgy átgondoltam mindent, nem fogok hőt mérni, tesztelni, stb....jön, amikor jönni akar, van 2 gyermekem, orvosira járok, ha nem lesz mostanában 3. az sem baj, mindenképp szeretnék még egy babát, de nem fogok semmilyen praktikát bevetni, a természetre bízom.
chamomilla
Pécs
 
 


millának teljesen igaza van! ha nem jön össze most nekem, köv hónaptól nem praktikázok semmi, csak együtt leszünk egészen egyszerűen.

melindának még mindig jobbulást, de ahogy látom ez még millának is elkellhet!


mutatom az ovuteszteimet... ha 15 cn-en volt ovum akkor, a tesztek fentről lefelé 9,10,11,12 dpo-n...

http://kepfeltoltes.hu/view/101129/f_nyk_p__6__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

hcg-t csak késésnél fogok lőni...

semmi különöset nem érzek, azt is elhinném, ha nem lenne baba meg azt is ha igen. elvileg holnap du. vagy szerdán kellene megjönnie.[/url]

Kép
selyem
Pécs
 
 


Hát ez nagyon szépen erősödik :lol: :lol:
Én szorítok!!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok Lányok! :)

örülök, hogy Rátok találtam...csatlakozhatnék?
Mi is babaprojecten vagyubnk, a 2.-on.
Van egy 2 éves kislurkóm és szeretnénk neki mihamarabb kistestvért.A szoptatást most hagytam abba 2 hete. Elég húzós volt az elválaszutás.
Mi már a szopi alatt is próbálkoztunk, majdnm egy éve már.Én a szopinak tudom be a fogamzás hiányát, remélem, most rendeződök....
Azért is sürgetjük, mert én már 35 múltam, férjem meg 42.(neki van előző házasságból egy 18 éves fia is)
Nekem PG53-am van, és a pé idejét a mensim 4. napjára teszi, vagyis akkor tiszta páfrány 2-3 napig.Lehet akkor pé.?
Marci is val.szinű úgy fogant, hogy a mensi 3. napján voltunk együtt( :oops: )és 2 év várakozás eredménye :D

Selyem, az LH-id nagyon jók, az utólsó jó erős.Talán jósnak is jó.Mikor tesztelsz?

Camomilla, neked is van már gyerkőcöd, úgy olvastam, ugye?
Csak bevallom az utolsó oldalt olvastam át.

Kép
meli0805
 
 


sziasztok.

csatlakoznék én is :)
Látom megy a jóstesztezés itt.de jó.nálam is pont aktuális.
A 36.ciklusnapon vagyok ma (28-31 naposak a ciklusaim),de ha baba van,akkor a 28.napont fogant-vagyis 8napja.szóval elég zűrös...
Meglepve nem lennék,mert a 2.gyerkőcömmel is a ciklus végén lettem terhes.Holnap elvileg megérkeznek a rendelt LH+HCG tesztjeim,de
még LH-t soha nem használtam jósként. :roll: .Jól hallottam,hogy szintén reggeli pisiből kell?

mindenkinek mennek a drukkok :) selyem,neked nagyon jól alakulnak a tesztjeid!lassan a hcg is pozi lesz szerintem :)

Andi
csandi26
Szolnok
 
 


sziasztok csajok! :)

örülünk az újaknak gyertek bátran, had pezsdüljön a topic 8)


meli: nem hallottam még olyat, hogy valakinek alapból 4. napon van pé-je. szerintem nem átlagos, sőt... ilyen csak akkor van, ha mondjuk orgazmus hatására extra pé következik be. milyen hosszú ciklusaid vannak? ha abból indulunk ki, hogy a lutheális szakaszok 14-16 naposak, akkor neked 20-21 napos ciklusaid vannak? :shock:



andi: tehát neked már egy hete késik?? holnap, ha jönnek a tesztek tesztelj egyet. vagy lh- jóstesztelős vagy hcg... bár azt mondod, hogy ciklus végén eshettél teherbe, ha teherbe estél. mindenesetre érdekes :)


köszönöm a sok biztatást, de én ennyire nem vagyok elragadtatva a tesztektől (most jóstesztelek először), de mindenesetre erősebbet vártam. valaki nem csinált még ilyet? azt írják 70%ban biztos eredményt mutat, de csalni is szokott. nem élem bele magam egyáltalán, majd ha lesz egy legalább ilyen hcg-m. szerdán lesz 2 hete, hogy volt a pé-m, azt mindenképpen megvárom hogy lesz-e mensi vagy nem. és ha nem akkor inkább csütörtökön tesztelek....

Kép
selyem
Pécs
 
 


sziasztok.

selyem.

Ne aggódj,neked nagyon szépen erősödnek az LH-id.ez nagyon biztató.én is 70% körüli megbízhatóságot hallottam.drukkolok.
holnap is lőlsz tesztet?tegyél képet,ha igen.

Majd egy LH-t mindenképp ellövök.reggeli vizeletből kell egyáltalán?
A hcg elvileg még negatív lenne,mert ugye holnap lesz az együttlét utáni 9.nap.ha egyáltalán van baba.de nagyon gyanús,mert mielőtt megjön előtte 2-3nappal már van,hogy nagyon picit pecsétel...és most semmi.remélem nem vmi ciszta vagy hormonzavar.bár még egyiksem volt soha,és olyan sem,hogy kimaradjon egy mensi.
na mindegy,holnap lesz a 37.napom-azért ez már valami :roll:
Nagyon remélem,hogy a teszt megérkezik holnap.

Andi
csandi26
Szolnok
 
 


andi: holnap nem lh tesztezek, mert kifogytam belőlük...az lh teszteket szigorúan első pisiből kell, mint a hcg-t, amennyiben jósnak használod. majd rakd fel te is kivácsni vagyok rá...


ma este a wc papíron tojásfejérjés váladékban (bocsesz :oops: ) halványrózsaszín színt is láttam... volt már ilyenetek? rosszat jelent, ugye? :roll: :?:

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem :) én amikor terhes lettem, a 34. napon teszteltem a pozit, és előtte pár nappal barnáztam.Tehát lehetsz babás simán.
Én is azt hittem meg fog jönni :wink:

a ciklusaim 32 naposak

Kép
meli0805
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: