Új privát üzeneted érkezett!

Értem!A februári topikba,hogy tudok belépni?Ez a zárt?
Előre is köszi!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, ez zárt topik, de ha gondolok csatlakozhatsz, többen kapcsolódtak be mostanság is. Megpróbálok írni neked egy privit, amiben leírom a részleteket (ha sikerül, mert mostanában valami nincs rendben a privi küldéssel)
20140503222551
 
 


Akkor Ti most mentek is innen? :( Sajnálom, hogy nem pörög ez a topik....

Amúgy mi megvagyunk, hétvégén költöztünk, eléggé rosszul viseltem, de még egyben vagyunk. Most pakolunk, pakolunk, haladni kell, mert gyorsan repülnek a hetek! És Macikám hamarosan megszületik. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

 
 

Én jövök ide is, ha van valaki:)
Mai hírek, 90%, hogy lány. Sajnos nagyon szégyenlős a drága, így még nem biztos. De ez roppant szégyenlősség is gyanús nekem, mert a fiam mindig szétdobta a lányait. Szóval én agyban már nagyon lányra vagyok állva. :)

Nyuszika, kitartás. És nagy vagy már? Alvás megy még?
20140503222551
 
 


Én is lennék, ha írna ide valaki :wink: . minden nap benézek, de sehol senki :cry:

Tinus!
Gratula a kislányhoz!

Nyuszika!
most látom, hogy már 3-assal kezdődnek a heteid :shock: . Uff, de elment az idő :roll: .

panda
Halásztelek
 
 


Én nem mennék,csak régóta nem írt senki! :wink:


Nyuszika,tényleg elment az idő!Lassan babázunk..... :lol: Nem hittem volna,hogy így repülnek a napok!!

A mi kisbabónk sem nagyon mutogatja magát!De nagyon sokat mocorog!!!!Egész nap nyomja!Mi lesz itt még később! :D

Elkezdtem kismama jógára járni nagyon tetszik,élvezem.Egy kicsit ilyenkor legalább megpihenek.Kicsit sok az elfoglaltság mostanság!Igyekszem visszavenni a tempót,de nehéz....decemberben még dolgozom,aztán pihi!!!Már keressük az utódomat! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!

én is benézek de sehol senki!

Panda ha valamelyik nap felétek járnék akkor áll még hogy oda adod a teákat? :roll: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Persze! Bocs, de teljesen kiment a fejemből :oops: :oops: :oops: . De inkább elsétálok én felétek Simivel, úgyis mindig megyünk sétálni, és arra még sosem jártunk :wink: . Mikor vagy otthon?

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok boccsi en is vagyok csak eleg magam ala keriltem most meg taknyosak vagyunk de mar javulo felben. Kesobb jovok bovebben csak most keltek a lanyok.

Panda hajra blog iras. Nekem is voltak fenntartasaim de a lathatosagat tudod korlatozni, s akkor csak azok lathatjak akiknek megengeded.

Nita most nezem Barninak szulinapja volt (reg jartam "nalad") sok boldog szulinapot neki utolag is.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Panda holnap egész nap itthon leszek és utána való napokba is:)
Beu köszi szépen Barni nevében is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kivel mi újság?Nyuszika költözés hogy áll?

Ti már vásároltatok valamit a babáknak?Én még semmit.Még nem kapott el a fészekrakó ösztön... :oops: Bár vasárnap ablakpucolás volt és függöny mosás.Nagy lendülettel nekiálltam,aztán a férjem segített befejezni,mert elfogyott a lendületem! :wink: Kezd fogyni az erőm...egyre nehezebb lépcsőzni,stb...

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


ÓÓÓ, köszönjük, remekül állunk. A ház belül nagyjából kész, munka után dolgozik még a férjem, pl. karnis fúrás, én meg már lazulok, mert nagyjából minden ki van pakolva. Egy hét múlva doki, fohászkodok, hogy ne nyíljon tovább a méhszájam, félő, hogy akkor befektet.... Volt egy húzós hasfájós hetem, féltem, hogy koraszülök, de a héten meg semmi bajom, olyan, mint 10 héttel korábban. Szerintem beékelődött a feje, ezért szakadt szét lent mindenem. De kiderül hamarosan.
Nálunk már kész a két gyerekszoba, még egy kis fúrás, holnap meg jön Anyum vasalni, kimostam a babaruhákat. Bepakoljuk és igazából kész. Szerintem hamarosan a kórházi pakkot is bepakolom, mivel csak csak közeleg a vége :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Nyuszika,örülök,hogy jól halad a költözés.Olyan hihetetlen,hogy már a szülésről beszélünk,még csak most derült ki,hogy kismama lettél.Nagyon durván múlik az idő!Jövő héten már október.Már csak három hónapot kell dolgoznom.
Átszerkesztettem a vonalzómat,mert gyanús volt,hogy nem haladunk tovább.Tegnap tűnt fel,hogy valami nem jó rajta! :oops: Már több,mint egy hetet késett! :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Igen, rohan az idő :) Az én vonalzóm is leállt, pénteken már 32 hetes leszek! :) Ma került minden baby ruha a szekrénybe, vasalva, lassan kész a két gyerekszoba. :) Duuuurva :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Panda holnap 11 körül érek haza délelőtt becsúszott egy program... :roll: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Panda ne hari de teljesen nem jó a holnapi nap.barátnőmet most vitte be a mentő a kórházba mert elfolyt a magzatvize..7, hónapba van....
ne hari de ha nem gond a kerítésen belülre bedobhatod a teákat.. :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Épp akartam írni, hogy nem megyek, mert Simi olyan taknyos lett éjjelre, hogy az valami brutális :roll: . Esetleg máskor?

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Igen rég jártam erre! Most is itt ülök egy net cafféban és így jutottatok eszembe!
Pici lányom beszokoban van az oviba! most van a második nap, hogy ott hagytam és majd alvás után megyek érte!
Sajnos még mindig nem megy :( de már kúszik és lassan menni fog neki a mászás is!
Nekem is van már munkám, de még várok, mert a betegségek miatt félős vagyok! Amúgy is elég nyafka hát még most a közösségben milyen lesz! Pláne, hogy mindenki taknyos körülötte!

Látom haldoklik a topik! Szomorúan olvasom! Nem ígérem, hogy minden nap jövök, mert, ha minden jól megy akkor hamarosan dodozni fogok!
Apa ezt nem tudja! Ő azt szeretné, ha nem dolgoznék, hanem csak ugrásra készen lennék a gyerekhez! e nem baj legalább lesz úgy keresetem amiről nem fog tudni és abból le fogom azaz szeretném tenni a jogsit! majd szeretnék egy nyaralást már jó előre kifizetni meglepinek a kövi nyára!

Most így állok tervekkel!!

Panda! Sajnálom, hogy a kicsi Simke lebetegedett! Mielöbbi gyógyulást neki neked pedig kitartást!

Nyuszika! Már 31 hetesek vagytok??? Vagy nagyon rohan az idő vagy én voltam nagyon régen erre!! És hogy álltok baba kelengye téren?? Minden meg van már? vagy most kezdtetek bele a vásárlásba? Nevetek van már???

Beu! Hogy vannak a lányok?? Mi ujság?? Tejcsi van még??

Tinus! És te mit szeretnél? Kisfiut vagy már anniyra rá állt az agyad a lányra, hogy azt? Mivel ennyire szégyenlős tuti kis punit rejt a pocakod!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na tegnap írtam egy monológot, aztán sehol semmi :shock:

Nóci, jó hogy jöttél!!!

Panda jobbulást nektek, mi épp most lábaltunk ki belőle. Ma reggel már nem kellett porszívózni :)

Szóval, lányok nagyon jól el vannak, már játszanak is együtt, főképp Panka Sárival - ált ő a beteg, akit meg kell gyógyitani :lol:. Alvás terén sem panaszkodhatok mert sikerül őket egy időben letenni ebéd után és este is. A regeli ébredés mostanság egy kicsit változó Sári mostanság 6 körül kel, míg Panka újabban tudna tovább is aludni, de ha elég gyors vagyok akkor még mielőtt a pici felverné, kimenekitem a szobából :lol:

Nóci igen még van tejem, és remélem még lesz is, mint Pankánál. Bár azért így két gyerekkel más... néha hiányzik az a nyugalom mint Pankánál volt, s olykor érzem is hogy mintha kevesebb a tejem is. No de ilyenkor jön egy pohár sör, vagy tea, aztán egy jó kis alvás és minden oké.

Mostanság épp forgolódni kezdünk tanulni, de már jól eldumálgat a játékaival no meg velünk is. A babakocsit annyira nem szereti, mert nem lát ki belőle, így van hogy félülöbe felteszem, persze Panka is ilyen volt, mondjuk ő várt 4 hónapos koráig ezzel.
És még mindig nincs cumija!!! Kép

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a nagy kalandból. Nagyon nagy élmény volt és örülök, hogy vállaltuk és nem hallgattunk a kritikákra, hogy minek utazunk ilyen pici gyerekkelt terhesen stb.

Nócika, én már annyira beleéltem magam a lányba, hogy most már szeretném, ha tényleg lány lenne. Pedig bevallom az elején fiút vártam, mert imádom őket, de megéreztem, hogy lány lesz és most már nagyon várom, hogy lányos rucikat vehessek :D

Beu, jó lenne talizni :)

Nyuszika, hát nem irigyellek a költözködés miatt, mi még most is rendezkedünk, pedig már majdnem fél éve költöztünk :)
20140503222551
 
 


Sziasztok!!!!!

Panda akkor majd szólj mikor jó illetve ha már Samu jobban van:)

Beu gyönyörűek a lányaid:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita köszi, persze ennek főleg a nagy már tudatában is van :lol: :roll:

Tinus épp a hétvégén emlegettünk, hogy mikor jöhettek haza. Ma Évinél épp egy csütörtök de játszótérről érdeklődtem, de még nem jött válasz. Nektek jó lenne?
Majd holnap sms-ben felgyorsítom a dolgokat :))

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu, az nekünk szuper, csütörtökre még nincs programunk :)
20140503222551
 
 


De jóóó Nektek, mentek játszóra, anyukák csacsognak.... Nekem ez hiányzik.... Van itt játszó, de mindig mások vannak, nem baj, nem adom fel a tesó érkezéséig :)

Tinus, örülök, hogy minden jól alakult. Durva, már 21 hetes vagy..... És mikor derül ki a neme? Doki?

Én holnap megyek, drukkoljatok, hogy ne halljak rossz híreket... A költözés remélem nem tett be, a nehezén meg bőven túl vagyunk, szóval ha most nem nyíltam, akkor nem lesz baj...

Itt az ősz, nekem meg durva, de tegnap vagy 2x is ki kellett mondanom, hogy jövő hónapban szülünk........... Basszus, lehet, életem végéig nem leszek már terhes, alig pár hét adatott meg ebből a csodából!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika a koltozes utan akkor mar tessek kielvezni a hatralevo idot..:))
Mig Panka nem igenyelte a jatszot meg a gyerek tarsasagot addig en is elvoltam, de most mar jo tobbed magunkkal menni ide-oda.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszika, biztos te is fogsz találni társaságot az új helyen :) Amúgy nem tudom nálad hogy volt, de a második terhességnél olyan érzésem van, mintha repülne az idő. Elvileg csak november végén lesz UH, a kórházi, addig ugye semmi. Szóval nem hiszem, hogy kibírom és biztos elnézünk egy 4d-re addig pár hét múlva, hogy egy picit husibb legyen :)

Olyan fura, de annyit görcsölget a hasam, állandóan nyomom a magnéziumot. Tök fura, de a fiamnál nem volt ilyen rossz, ezt nem tudom mire vélni.
20140503222551
 
 


Nyuszi egy korszak véget ér mikor megszületik a kicsi de elkezdődik egy új:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok!

Ki hogy van ebben a hűsebb, front-dúsabb időben?
Nekem volt mostanság jóslóm, Dórinál ilyen nem volt, de most esett le, lehet most érzékenyebben reagálok a frontokra. :)
Amúgy minden ok, még mindig dolgozgatunk, szépülünk.
Jelenleg én nagy babára építhetek, a legutóbbi doki látogatáskor 32+5 napos voltam, dokim szerint a hasam 35 hetes méretet ölt, s mivel nem voltam cukros, nagy a baba szerinte. Ha így haladunk, és kihúzzuk a végéig, szerint 4200 gramm körüli csöppecske jön a világra :) De meglátjuk, a nagy has semmit nem jelent. Dórival is nagyobb volt, jó, nem lett kicsi, de nem is óriás baby (3560 gramm, 57 centi). A héten vérvételre megyek, jövő héten endokrinológus, aztán megint doki, strepto szűrés. Mert hátha korábban jön a nagysága miatt.. Durva...
A kórházi pakkomat a napokban összerakom, most vettem egy két kelléket még (hálóing, TENA....). IZGIIIIII

Hogyan alakul a nemek aránya????

Meséljetek.

Puszi

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Ez a vége is olyan izgi már :lol: Ilyenkor megint rámtör, a barátnőm is az utolsó hónapban van....

Na, de nálunk meg kisasszony éjjelente hasról a hátára fodrul titokban :lol: két napja, ma már meg is jegyeztem neki, hogy azért megmutathatná tényleg egyedül csinálja-e, erre egész de a hasára kéredzkedett és forgolódott vissza a hátára :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszika,hogy elrepült az idő!:-)
Holnaptól jön az utódom,végre!Remélem lesz végre egy kis szabadidőm!
Kicsit el vagyok már fáradva,kezd elfogyni a lendületem!:-)
Szép estét mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Nálunk események vannak, 1 ujjnyira nyitva, bármikor jöhet a kislegény... Még jó lenne egyben maradni jövő péntekig, de ki tudja. Jóslóim vannak, voltak, most, hogy nem hidegfront van, istenien vagyok........ Doki szerint teendő nincs, ha jön, akkor sem lesz már nagy baja, de én még kitartok amellett, hogy nem fogok szülni a jövő héten tuti! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Azta, Nyuszika, akkor készültség van... Jobb persze, ha még nem siet, de végülis már lassan úgyis idő. Azért jelentkezz a fejleményekkel. :)
20140503222551
 
 


Hol vannak a vonalzóid?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Jaa, csak lemaradtak :)
20140503222551
 
 


Nyuszika akkor szurkolunk hogy meg kitarts.
Tinus tenyleg ezt akartam kerdezni a multkor hogy alltok a nevekkel de most latom hogy vam mar :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Ó igen, apa nyert, de nem bánom, mert egyre jobban tetszik, Zsófink lesz :D
20140503222551
 
 


Úgy illik is hozzátok, el tudom képzelni :D

Hogy álltok az óra átállással?! Nekünk ma mindenki hamarabb ment aludni :lol: Sári kicsit be is kavarodott, szegény!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszi hanyadik hétben is vagy ?
nem látni a vonalzóidat...
de drukk :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hmmm.... Én látom a vonalzómat....

Amúgy ma vagyunk 36+3 naposak :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nálunk is hamarabb ment az elalvás, még nekünk is :)
20140503222551
 
 


Mi meg kukorékoltunk......................... Dóri persze kelt a maga ébresztője szerint, de a tejecske után vissza is aludt. Többet aludt, mint szokott.... Mégis tiszta zizi napközben...

Tapasztalt Anyukák, kérdés.... Ok, Dóri most mindenre, de mindenre NEM-el reagál, de az ételt is masszívan elutasítja. Sokszor csak ránéz és NEM. Próbálok, küzdök, de rossz evő. Ha felajánlom, hogy egyen Ő kanállal, örömmel próbálkozik, de azt is elunja... Hogy megy ez pontosan?? Most 16 hónapos, azaz 16,5 hónapos, nem tudom mit kéne ekkor produkálnia. Kéne... Tudom, gyereke válogatja, de Nálatok hogy volt? Tinus, Nálatok hogy megy a kaja?!

Ha éhes, eszik 5 kanállal, elmúlik a farkas étvágy és jön a bűvös NEM.... Én meg............... Fejre is állhatok................

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, én engedtem kanállal, kézzel is enni, ahogy jól esett. Volt hogy elmentünk étterembe, ott is kézzel lábbal evett, a égén meg egy idősebb pár megjegyezte hogy milyen jó hogy így engedjük, mert olyan jóízűen evett :D
Ja és Panka akkor már 18 hónapos volt!!!

Ha meg nem kér, hát nem, e miatt meg ne idegeskedj, éhen nem fog halni, szólni fog ha éhes! Panka is ezt tette, teszi.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hú Nyuszika, nagyon sokat gondolok rád!Kíváncsi vagyok mikor a jön a legény?!

A mi kisfiúnk nagyon érzékeny ezekre a frontokra!Tegnap este nyomott egy laza bokszmeccset! :lol:
Szerdán voltunk dokinál és tényleg fiú lesz! Nevünk még nincs,gondolkodunk erősen!

Tinus, a Zsófi tényleg szép név,nekem is nagyon tetszik!

Szép napot mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Nyuszika szerintem is hagyd eszik amennyit eszik és ahogy:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszika, nálunk általában jó evő, de mostanában ő is szeret nemet mondani" bizonyos kajákra, amiket eddig imádott. De azt nálunk nem szóval, hanem fejrázással és erős gesztikulációval fejezi ki. Ilyenkor én sem erőltetem, esetleg adok valamit helyette pl. gyümit, hátha azt eszi...
20140503222551
 
 



Panda csatlakozom kérdésedhez :lol:

Nagy szabadidőmben... ma túltett magán a kis boszorkány, jó ha aludt fél órákat.... beleolvastam a blogodba... na az nem alváidejére való, nem tudtam felröhögni, olyan igazán :lol: be is szorult a levegőm... magamra ismertem, magunkra ismertem rendesen - egy órával többet!!! mi hát nekem sem hiányzik/zot. Egy egész hetembe telt hogy átálljunk.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is azért néztem be,mert már nagyon várom Nyuszika híreit!
:lol:

Mi növögetünk szép lassan,egyre hatalmasabb a pocakom!Szerintem nagyon durva lesz a végére!!!Sokat mocorog a kis kukis!
Még mindig dolgozom ezerrel,egyre jobban várom a végét,mert nagyon elfáradok nap végére,főleg mióta átállították az órát!

Készültök már az ünnepekre?Biztos klassz lesz a kisbabákkal!Így pocakkal is megható,de belegondoltam,hogy jövő karácsonykor már 10 hónapos lesz és mennyire fogja élvezni az ünnepi felhajtást4

Szép napot mindenkinek! :wink:

picibaba.hu vonalzó
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

MÉG nincs, de vasárnap legkésőbb lesz....
Ma voltunk UH-n, Macika vesevezeték tágulata nőtt, így mivel:
1. 2 ujjnyira nyitva vagyok, bármikor robbanhat a bomba
2. teljesen érett szülés lenne (3400 gramm a becsült súly)
3. baba érdeke az első
vasárnap reggel 9-kor indul a buli egy kis beöntéssel és burokrepesztéssel :)
Akkor 38+2 napos lesz, semmi akadálya, de nem akarja a doki, hogy a tágulat a veséjére is húzodjon és ez a pár nap, ami hátra van, már nem oszt vagy szoroz, inkább jöjjön ki és kezeljük, ha kell. Persze most izgulok, meg féltem is a kincsem, de tudom, jó kezekben vagyunk. Dórit is így szültem.... 2 ujjnyi és végül szombaton indították burokrepesztéssel. Mivel Ő nem indult ki maga. Meglátjuk Macika kijön-e. Addig ezerrel mosok és pakolok, készülök a 4 fős család befogadására :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sipi, még nem is gratuláltam a kandúrhoz :) Neve azóta van?
Én már amúgy nyögök, kicsit, de persze most, hogy tudom, vasárnap pápá pocak, előre hiányzik is... De ez az élet rendje :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: