Új privát üzeneted érkezett!

nem vagyok pozitív. :twisted: gyûlölöm, hogy ez már a nagyon sokadik új hónap és új esély... utálom, hogy már megint pofáraesés a vége...
bozza
 
 


Bozza, laptető!!!

ez tudod mit jelent? Te vagy a következő babásodó :) Már csak ezért is legyél nagyon pozitííííív :) :lol:

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Hahhhhhhhhhhhhhhóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!
Bozza, ki volt az, aki hangoztatta, hogy ez a 0. hónap?!?! És ki volt olyan ügyes, hogy nem görcsölt rá?!?!

Jó, ne legyél pozitív, de ne gyűlölködj!!!
Már voltál terhes, így biztos, hogy teherbe tudsz esni. Nem vigasz, de a baba tudja, hogy mikor és hova kell jönni. Ezen egy picin törpölj el! (tudom, hogy ez a legnehezebb része, én is ezt élem meg)
És egészen addig, amíg pofára esésként élsz meg egy hónapot, addig nem lesz előre lépés.

Most lehet utálni engem, de sajnos saját bőrömön tapasztalom mindazt, amit Te!

Különben is, egyik barátnőm azt mondta, amíg nem jön meg a mensi, abból még bármi lehet! :wink:

ryenn85
Szekszárd
 
 

 
 

Ez a beszéd Ryenn, akár én is írhattam volna minden sorát... Amíg nincs mensi, addig nincs gond, és ha jön a mensi... Akkor meg legalább nem kell azon aggódni, hogy a ciklus rendben van-e.

Csak rajtunk múlik, hogy az a bizonyos pohár félig üres vagy mindig félig tele van.

Azt hiszem nekem Ryenn írása adott sok sok erőt, mind a mai napig, amit arról írtál, hogy a terhességet már a fogantatástól kezdve végig aggódjuk... Nálam sincs ez másképp, de megpróbálom keretek között tartani!!!! Persze aggódom... de ha a következő UH-n már megfelelő méretű lesz a magzat, és rendesen nőtt+dobog a szíve, akkor hálás leszek a sorsnak, és itt megfogadom, hogy utána még ennyire sem aggódom majd :)

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Bozza ne keseredj neki! Lesz ennél jobb hónapod is. Én is minden mensikor letörök olyan vagyok 1-2 napig aztán amikor már múlóban van visszajön az életkedvem és új hónap új remény...közhely de így van! :)

Ryenn és Wigyorka jól megfogalmazta a lelkesítő szöveget! :))

Majd lehet egy hét múlva meg nekem lesz rá szükségem!
Ki vezeti itt a hőgörbét? Babás hónapban volt hogy leesett nektek a hő a 10. dpo körül? Nekem ma lentebb ment, remélem holnap ismét magas lesz és akkor reménykedhetek! :)
babus83
 
 


Jelen esetben az esés azt jelenti, hogy a szervezeted elkezdi termelni az ösztrogént. Általában azt mondják, hogy ennek nincs köze a beágyazódáshoz, viszont, ha visszakúszik a hőd, és fenn is marad, akkor van okod reménykedni :) Szerintem 2-3 nap múlva tesztelhetsz!!! :lol:

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Tudom, teljesen igazatok van, csak ez most egy ilyen rossz nap. :? Csúnya vagyok, puffadt vagyok, fáj a hasam és már meg is jött. Holnapra elmúlik, ígérem, mármint a rosszkedv. :)

Másrészrõl, hogy nem lehet csalódásként megélni a sikertelen hónapot? Még akkor is, ha nulladik. :D Mármint minden egyes ciklusnak reményekkel telve és teljes erõbedobással megyünk neki (részemrõl legalábbis nem kevés ilyen van már mögöttem). És úgy érzi az ember, mindent megtesz és az a benyomása, hogy jól jött ki a lépés, még szerencséje is volt, na puff, hát mégsem.

Tényleg próbálom gyõzködni magam, hogy félig teli a pohár: van még egy kis idõm, hogy jobban formába kerüljek; ha késõ tavasszal születik, szuper kertipartis szülinapokat tarthatunk majd; nem kell aggódnom, hogy nyaralás alatt történik valami, stb. De hát, a szívem mélyén csak nem tudok örülni annak, hogy nem (most sem) jött össze. Pontosabban újra elkezdtem félni, hogy miért nem? Ma kifutom magamból ezt a félelmet, jó? Holnapra remélem más színben látom már a világot. :D

Babus, én úgy tudom, hogy a beágyazódást kísérheti ún. "implantation dip", vagyis amikor a beágyazódás napján hirtelen leesik a hõ, de vissza is ugrik másnapra. Szóval holnapra kiderül, szorítok!!

Itt a leírása, sajna angolul:

What causes an "implantation dip?"

The term implantation dip is often used to refer to a luteal phase dip that occurs around the time of expected implantation (7-10 days past ovulation). While this pattern does not always result in pregnancy, the term is often used because of the timing of the dip and because this pattern appears with greater frequency on pregnancy charts than non-pregnancy charts. There are a couple of factors that may help to explain why this pattern appears with greater frequency on pregnancy charts.

1.The corpus luteum (which produces the heat inducing hormone, progesterone) normally peaks in its production of progesterone and then begins to recede around the middle of the luteal phase. In conception cycles, it is "rescued" when the embryo implants and then continues to produce progesterone until the placenta can take over hormone production.

2.Estrogen, in opposition to progesterone, has a lowering effect on temperatures. A secondary estrogen surge in the middle of the luteal phase may cause a temperature dip at this time. Indeed this may explain why this pattern also occurs on non-pregnant charts. Mid-luteal phase estrogen levels, however, have been found to be higher in conception cycles than non-conception cycles and this may also contribute to the greater frequency with which we see this pattern on pregnancy charts.

When you see a mid-luteal phase dip on your chart, however, it does not necessarily mean that you are pregnant. Likewise, you do not have to see this pattern to be pregnant. As long as you have intercourse in your fertile time, you have a chance to be pregnant with any ovulation pattern.
bozza
 
 


Hûha, a laptetõ ilyen jókat jelent? Hát akkor így legyen! És nagyon köszönöm lányok a bíztatást, olyan jólesõ érzés!! :oops:
bozza
 
 


Hm ösztrogén termelődés... és az akkor is termelődik, ha nincs megtermékenyítés? vajon? Na mindegy, majd kiderül, felesleges előre kalkulálnom!

Bozza, igen a laptető jó jel, ki kell használni! :lol:
babus83
 
 


Sziasztok! Ma reggelre visszamászott a hőm 36,8ra, ez már egy picit jobb jel! :)

Ki hogy van ma reggel?
babus83
 
 


Hu ez tényleg jó, sõõõõt!!!!! Megy a drukk! ;)
bozza
 
 


én is drukkolok!!! minden szépen sorban jön lányok, ne aggódjatok!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Bozza, tegnap kifutottál magadból minden mérget? :)

ryenn85
Szekszárd
 
 


Ryenn, Te mikor tesztelsz?? mikor drukkoljunk még jobban??

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsika,hogy nagyon eltüntem :oops:

Wigyorka, Ryen szerintem Ti vagytok itt a pozitív polúsok.

Bozza együtt érzek veled :cry: sajnos 36 napon megjött :cry: :cry:,ennyit még soha nem késett és jelei sem voltak ,hogy meg akar jönni,max annyi,hogy kívánós voltam :shock:
Ennek köszönhetően én sem voltam túl pozitív hangulatban és nem is vagyok.
Nekem még esélyem sincs próbálkozni mikor érdemes lenne :? Lassan kezdem feladni és csak úgy belevetni magam az egész történésekbe. Pszihésen éreztem,h babás lettem ,a tünetek megegyeztek az előző terhességemmel és ez kicsit padlóra vágot,ehhez még hozzá jött ,hogy barátnőm Anyukája meghalt és ezzel én is újra éltem Édesanyám halálát :cry: :cry:


Na jó nem nyüszögök nektek itt ennyi idő után.


Babások nektek boldogságot,Bozza nekünk meg kitartást.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Delfinke sajnálom, tudom mit érzel. Gondold el én is mit össze nem reménykedtem amikor késett és a teszt is nehativ lett, végül 42napra megjött és ráadásul ritka szarul is voltam. Peteérést nem tapasztaltam, bezzeg amikor dokihoz elmentem ö mondta hogy van itt pé.

Megint felfáztam, haza kellett jönnöm, 10ercenként rohantam wcre és majd ki akar szakadni a hólyagom. Már majdnem sírtam. Határidös melóimmal sehol nem állok,20ig meg kell lenie, de inkább hazajöttem. Hátha átmegy rajtam ma. Vettem be tözegáfonya kapszulát, algopirint. Remélem dokihoz nem kerülök, mert ö tuti antibiotikumlt irna fel, azt meg most nem szednék szivsen. Most fekszek az ágyban melegen bebugyolálva, már jobb így vizszintesen.
babus83
 
 


Delfinke, Babus jobbulást!

Mindketten pihenjétek ki magatokat! a babó majd úgyis akkor jön, ha ő is úgy gondolja... Ne görcsöljetek!!! és megfelelő összebújás (2 naponta) :lol: Ja, és inkább most derüljön ki, ha valami nem oké, mint később...

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Babus, igyál rengeteget!!! Felfázásra (a tőzegáfonya mellett) ez a legjobb: a sok folyadékkal és vizeléssel távoznak a bacik, ezzel csökken a gyulladás.

Wigyorkának igaza van: most derüljön ki, ha valami nem OK, mint később gond legyen belőle!!!

És egyelőre csak egy kismamink (wigyorka) van!
Menetrend szerűen ma este/holnap reggel kellene megjönnie. Ha nem, akkor csütörtökön/pénteken tervezek tesztelni.

Vegyesek az érzéseim/fizikai tüneteim. Nem tudom, majd meglátjuk. Rágörcsölés azonban nincsen.

ryenn85
Szekszárd
 
 


Óh, sajnálom Babus, remélem, hogy gyorsan kihevered! Nekem még nem volt - lekopogom - de anyukám sokat küzd a felfázással, rémes egy dolog!

Delfinke, fel a fejjel, lesz ez még úgy se - mondja bozza, aki tegnap kifutotta a dühét. És magamra vettem ám, amit a pozitív gondolkodásról mondtatok (és amit úgy általában én is hittel vallok).

Mivel nekem ez a ciklus épp ugrott, a következõig meg csak lesz másik laptetõ, a tegnapit szeretettel felajánlanám Babusnak, hogy 7 hónap és orvosilag igazolt pé után legyen boldog kismami! (Aztán tessék ám sokat kommentelni, nemám laptetõ nélkül maradunk! ;)

Tudjátok, már írtam, hogy mi inkább kerüljük otthon a babatémát. A zuram nem igazán tud mit kezdeni azzal, amikor hisztis rosszkedvû vagyok - mint tegnap délelõtt. :oops: Megértem, tényleg kezelhetetlen vagyok néha. :lol: De estére, hála nektek is, elég jól összeszedtem magam, õ pedig meglepetésszerûen, magától elõhozta a témát és elég jól megbeszéltük a dolgokat. Nekem ez a tõle érkezõ megerõsítés nagyon jól esett! Úgyhogy ez a hónap a lehetõ legjobban indul! :wink:
bozza
 
 


Rémlassan kommentelek, közben volt három bejegyzés :S

Ryenn nagyon izgulok érted! Megírod majd?
bozza
 
 


Bozza, a folytatás se legyen másképp!!!!

Ryenn, akkor neked is megy a drukk!!! szerintem ígéretes!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Köszi csajok, sajnos viszonylag gyakran előjön ez a nyavaja felfázás és már tényleg nem tudom mitől lehet. Odafigyelek a tisztálkodásra, nem rohangálok mezítláb, nem fázítom magam (szépen megmondva).... Sokat ittam már reggel amint beértem lehúztam 6 dl teát, majdnem egyszerre, aztán vizet ittam, de sajna nem lett jobb. Itthon, hogy már fekszem sokkal jobb. Holnapra remélem átmegy már.

Bozza igazán köszi az átruházást, remélem tudok vele élni! :) De meglehet, hogy előbb Ryenn fog minket pénteken meglepni egy szépséges pozitív tesztel! :) Aztán én!! :))

Bozza aranyos lehetett a zurad! :) A férfiak nem nagyon szeretnek a babatémáról diskurálni. Enyém is ilyen, de azért látom rajta, hogy nem hagyja nyugodni, hogy miért várat még magára. Vagy a mensi utáni hisztieimet próbálja kezelni. Édesek tudnak lenni! :)
babus83
 
 


Wigyorka, nem látogattad meg végül korábban a dokit (mondtad, hogy elfogyott a gyógyszer és pályázol egy potya uh-ra)?

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok? Én már jobban, jöttem is melózni, mert itt a határidő. :( Pedig úgy érzem jobb lenne még otthon feküdni a jó meleg ágyikóban. Hasam eléggé fura, olyan megteltnek érzem magam, nem tudom másképp leírni. Fel is vagyok fújódva. . . .
babus83
 
 


még van a bogyóból, és pont most számoltam ki, hogy elég péntekig... (ugyanis volt olyan, hogy eléggé korán elaludtam, és elfelejtettem szedni...) így nem akartam még ott is várni, tegnap úgyis a háziorvosnál másfél órát voltam, pedig csak 2-en voltak előttem... szóval marad a péntek...

De tudjátok, annyi mindent másképp érzek most... mintha a hasam is másképp fejlődne/nőne... nagyon bizakodó vagyok... de persze rendesen izgulok is!!! :lol:

Teszteltetek??

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Tényleg Wigyorka, voltál dokinál, uh?

Ryenn hogy vagy?
babus83
 
 


Wigyorka akkor majd pénteken szorítunk neked, biztosan szépen fejlődik a picike! :)
babus83
 
 


Köszi Babus... Jobban vagy?? megjött??

Többiek... Lehet csak nyár van... :lol:

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!! Ryenn hallgatása vajon mit jelent? Nagyon izgulok! :lol:

Wigyorka, már neked is csak két nap és végre UH! 10 hetes korukra állítólag már kész kis emberek, azt mondják ilyenkor a legszebbek az UH képen is. Még ráférnek... :lol:

Babus, remélem én is, hogy már jobban vagy!

Majd írjatok, mizujs! :) Nálunk egy darabig nem lehet hírekre számítani. :lol:
bozza
 
 


Áh még nem jött meg, felfázás miatt furi a hasam, vagy kitudja mitől... :) Ma még görcsölgetett a hasam a felfázástól, hólyagom szórakozik... bérletem van a wcre! :) De már javulóban vagyok!

Wigyorka, tényleg mindjárt itt az uh ideje! :)

Bozza majd lesznek híreitek nektek is! :)

Ryenn tényleg nagyon hallgat! :)
babus83
 
 


A hallgatás oka a fóbiám: lehet, hogy üldözési mániám van csak, de mostanában egyre többször felmerült bennem, hogy lekérhetik az internetforgalmat alkalmazottanként vagy éppen csak szimplán átveszi (ellenőrzés végett) az IT-s az egyén képernyőjét és bele-belelesnek ki mit csinál napközben a számítógépén...

És hát nem vetne rám jó fényt, hogy óránként babanetezek. :shock: Így elhatároztam (bár igen nehéz lesz ellenállni :oops: ), hogy esténként itthonról fogok csak bekukkantani.

A helyzet nálam egyébként változatlan. MÉG semmi. A mensi tegnap estére/ma reggelre kellett volna megjöjjön. A "tüneteim" megvannak, ugyanakkor a "megfogjönni" pocakfájást is olykor-olykor érzem. Szóval kétesélyes a dolog.
És mint tudjuk, pont az éles hónapokban szokott az amúgy teljesen jó és kiszámítható ciklus borulni... :P

Ha pénteken sem lesz semmi változás, csak akkor tesztelek, de nyugi időben tájékoztatok mindenki!

Barátnőm tegnap volt 10 hetes uh-n és nagyon élvezte. Ilyenkor már tényleg igazi kisemberek!!! Csak épp 3 cm-esek. :) Felfoghatatlan dolgok ezek....


http://hexa.hcbc.hu/meh/magzat.htm

ryenn85
Szekszárd
 
 


Ryenn, ügyes vagy hogy így kivárod az időt, én nagyon türelmetlen vagyok!!! :((

Nem vagyok babonás így leírom a gondolataimat. Nem bírtam tovább ma reggel teszteltem és mintha ott lenne a második csík. Nagyon nagyon halványan, attól tartok csak én gondoltam oda, vagy csak egy szellemcsík. Hazaért párocskám, előhagytam neki, hogy nézze meg ő is, mit lát. És ő is látta a nagyon halvány csíkot. Örült neki nagyon, de megbeszéltük nem bízzuk el magunkat! Vaterás 10es tesztel csináltam, eddig még ilyen nagyon halvány csíkot sem láttam! Még azért nem szálltam el a boldogságtól, ez még bőven eltűnhetne. Vasárnap tesztelek legközelebb, addigra már a 25ösnek is ki kellene mutatnia, ha tényleg van a pocimban valaki! De nem élem bele magam semmibe!!!
A hőm szépen fent van 36,9nél, ma vagyok a 27.cn-en és a 13.dpo-n. Izgi! :))
babus83
 
 


WOW babus!!!!

Előző alkalommal a 30. napon nekem is csak egy nagyon haloványka csík volt, amit ha akartunk csík volt, ha akartunk nem!

De a halovány csík is csík!!! :D
Várj még pár napot (vagy válassz másik tesztet) és tesztelj újra! Szorítunk nagyon és bizakodóak vagyunk!!!! :D

ryenn85
Szekszárd
 
 


Babus,

Egyetértek Ryennel... a halvány csík is csík. A negatív teszt az sokkal egyértelműbb :) Ha 10 percen belül megjelent... akkor van okod a bizakodásra.

SZORÍTOK nagyon!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Igen, 10percen belül megjelent az a nagyon halvány csík. Persze majd vasárnap tesztelek, de az már 25ös lesz, max az is halvány lesz, ha van ott valaki.... Azért még nem akarom beleélni magam... olyan sok rosszat hallani, inkább kivárom a vasárnapot és ha akkor már szépen látszik halkan már örülni fogok, aztán majd a dokilátogatás után! :))
babus83
 
 


Sziasztok Lányok!

Micsoda izgis hangulatra térek vissza :)
Babus én is nagyon szorítok neked,és igen a csík az csík ,még ha halvány is.
Ryen nálad mi a helyzet? Teszteltél már esetleg?
Bozza veled mizujs?
Wigyorka Ti jól vagytok? Gondolom milyen izgalomban lehetsz a holnapi vizsgálat miatt.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


BABUS!! De jóóó! Nincs olyan, hogy negatív csíkos teszt és lehet, hogy 1-2 nappal "korábban" vagy, ezért halvány még. Vow, mágikus laptetõ? :lol:

Ma reggelre akkor Ryennek is kiderült - ha tényleg rászánta magát a tesztelésre. Remélem, hogy babaesõs hónap lesz 2013. március! :wink:

Wigyorka, ügyesek legyetek ma! Apa is elkísér?

Delfinke, nálam nincs semmi különös, már nagyon várom a szabit. :)

Szép napot, lányok!
bozza
 
 


Bizony, szerintem Ryenn, ma reggel tesztelt!!! de lehet annyira örömködtek, hogy ide már nem volt ideje jönni. legkésőbb este megtudjuk!!!

Bizony, mi is ma megyünk... apa jön velem, nem is kérdés :) Még a védőnőhöz is bejött... de mert ő akart jönni, én mondtam, hogy kint várakozzon :lol:
Amúgy nagyon izgatott vagyok, annira szeretném már látni, és remélem, hogy minden rendben!!! (azt hiszem, emiatt aggódom azért egy pöttyet...)

Amúgy jó hétvégét mindenkinek!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Csak gyorsan bekukkantottam, és szólok, hogy tesztet még nem csináltam!
Úgy egyeztünk meg Párocskámmal, hogy holnap reggel lesz esedékes. Nem akartuk, hogy egy esetleges örömködős reggelt mindjárt munkába rohanással rondítsunk el.

Bizakodóak vagyunk (a hő magasan van), de tegnap kicsit elveszítettem a higgadtságomat. Hirtelen rámtört, hogy mi van ha nincsen jó helyen, elakadt valahol?
Az előzmények tekintetében akár már jövő héten (bár tudom az 5. hét még korai) rohannék a nődokihoz, hogy check-oljuk le uh-al. Utána meg irány az endokrinológus, vérvétel és gyógyszerellenőrzés.

Annyira szeretném, ha most minden rendben lenne....

ryenn85
Szekszárd
 
 


Rendben is lesz!!! másképp nem lehet végigcsinálni a 9 hónapot!!! én i csak nyugtatom magam!!!

Sok-sok drukk holnapra!
Igazatok van, legalább örülhettek a tesztnek, időtök lesz rá :)

Többieknek is jó pihenős, feltöltődős hétvégét!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Nem úgy indult a reggelünk, ahogy vártam.

Nyugodtsággal és magabiztossággal csináltam meg reggel a tesztet, errefel' nem negatív lett?!?! :cry:

Nem hagyott nyugodni a dolog, annyira stimmel minden, hát nekifutottam még egyszer. Egy gagyibb fertinet-ről rendelt mártogatós tesztecskét ragadtam és a második vizeletből újra teszt. Ott már volt egy igen haloványka, de csík! (múltkor is így kezdődött)

Szóval egyelőre semmit nem merek határozottan kijelenteni, még mindig kétesélyes a dolog... (Kép a szokásos helyen)

Babus, Te holnap tesztelsz legközelebb?

Wigyorka mi volt a tegnapi uh-on? Mesélj! Fotó???
Lányok, senki nem vezet blogot? Pocakfotók-uh? (Megörökíteni a külső-belső fejlődést :) )

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok Lányok!

Ryenn, tudod, amíg nincs mensi, addig minden lehet! Szóval kitartás, meglátjuk, hány csíkot hoz a holnap!

Amúgy én pont ezt az érzést neveztem pofáraesésnek. Talán nem a legszebb szó, de pont olyan érzés. Mintha arcul csapna a negatív teszt. Mert igen, én is nagyon úgy éreztem, hogy sikeres lesz a hónap. Szeritnem a csalódást ilyenkor nem lehet általános "pozitív szemlélettel" elkerülni. Nekem legalábbis - közel egy év várakozás után - már nem sikerül.

Szívbõl kívánom, hogy az a második szellemcsík megerõsödjön és megmentsen téged az e havi csalódástól! Én sem álltam meg, hogy a (meglepõen kevés) vérzés ellenére ne teszteljek még egyszer (mert az nem lehet, hogy...). Nekem is lett szellemcsíkom, bár nem tudom mikor, mert a kontrollcsík megjelenésekor dühös lettem magamra, hogy minek tesztelek és otthagytam a tesztet... :lol: Azt gondolom, továbbra sem várunk babát, egyelõre!

Babus, Wigyorka remélem nálatok is jól alakulnak a dolgok! Majd írjatok! :) Viszont szép hétvégét mindenkinek!
bozza
 
 


Péntek reggel ellöttem egy 25ös tesztet és sötétebb lett az elözö10esnél. Ma megcsináltam a tesztet a másik25el,azt hittem látványosan sötétebb lesz de csak picit tünik annak. Azt hiszem legközelebb majd a hét közepén-végén csinálok újabbat addigra majdcsak lesz változás.
Tünetek vannak. Melleim majd leszakadnak, föleg a bimbóim érzékenyek és nagyon gyakran görcsölök. Már többször mentem mosdóba nézni megjött-e! Vettem be magneB6ot,úgy jobb lett. Napi3nál többet nem mertem, pedig kellett volna. Étvágyam nem sok van, hányinger nincs, de az késöbb jöhet ha jön. Remélem most tágul a méhem. Tünet még az álmosság, bármikor, bárhol elszunditok.

A fáradtság ellenére jól telt a hétvége. Pénteken megérkeztünk kimentünk a partra, de nem fürödtünk, én most már egy darabig kerülöm a fürdözést. Fonyódról átmentünk hajóval Badacsonyba. Kikötöben kaptunk egy 10%os kedbezmény kupont egy étterembe. Megkerestük, de az a terepviszony, jó kis hegymászás volt.Aztán másnam megketestük Fonyódon a kilátót, az is túrás út volt. Este7körül értünk haza, elhoztuk barinömet is, este még elmentünk egy nemrég nyílt szórakozóhelyre. Persze én már régóta nemvittam alkoholt, nem is fogok. Szóval aktív volt a hétvége. Ma még hazavisszük barinömet, megyünk anyuékhoz, du.felköszöntjük Miki mamáját névnapján. Aztán este pihi, de reggel megint meló.

Ez a görcsölés zavar a legjobban.

Ryenn, remélem ottmarad az a csíkocska és még erősödik is! :)
babus83
 
 


Babus, nagyon örülök, hogy jelentkeztél!!! Már vártam nagyon a híreket, szorítottam Neked nagyon!
Pont ma javasolta a barátnőm (akinél szintén így kezdődött a most 11 hónapos kislánya :) ), hogy akár minden nap csináljak egy tesztet, legalább látjuk, hogyan erősödik a csík.

Mert igen, ma reggel megcsináltam a tesztet és ott van a csík! :D Erősebb, mint tegnap, de a kontrollcsík erősségétől még messze van... :? Azt nézegettem, hogy a peteérés valószínűleg a 18-19.napon lehetett, ahhoz meg az éppenpozitív teszt még teljesen időben van (valószínűleg ezért látta múltkor 5 hetesnek a hivatalosan 6 hetes magzatot uh-on a doki).

A pocakom nekem is görcsölget olykor-olykor (engem is szintén ez zavar a legjobban), de utána olvasgattam kicsit: a hasszúrkálás, hasfeszülés, mellérzékenység, bővebb fehér folyás a terhesség jele! :wink: Úgyhogy bármennyire is nehéz, próbálj(unk) bizakodni!

Biztosan csak uh-on az orvos tud mondani. Dokilátogatást mikorra tervezel?

ryenn85
Szekszárd
 
 


Húúúúúú Ryenn ez szuper! Nekem is vannak ilyen tüneteim, a hasfeszülést és a fehér bővebb folyást az előzőekben kifelejtettem de van! Akkor szorítsunk egymásnak hogy szépen erősödjön. Én nem fogok minden nap tesztelni, mert már elfogyott a vaterás olcsó tesztem, gyógytárban meg nem veszek meg 5-6-900ftos teszteket, majd a hét közepe felé, meg még egyet a következő hét elején, talán. Én ma vagyok a 30. napon, szóval van még remény az erősödésre!
Nem tudom mikorra tervezzem a doki látogatást, már úgy szeretnék menni, hogy halljam a pici szívét dobogni. Úgy olvastam, hogy a 6. héttől már esélyes. A dokim minden héten hétfőn és szerdán rendel, szóval amikor mennék akkor elvileg 6+4 hetes lennék, következő héten 7+2 hetes. Még vacilálok meddig bírom. Szerintetek mikor érdemes?
Jajj csak erősödjön a csíkom és ne legyen semmi gond! Annyira szeretném ezt a picikét! :)
babus83
 
 


Lányok, mindkettõtöknek nagyon gratulálok!!!! :lol:

Czeizel ajánlja a 0. UH vizsgálatot, kb. az 5-6. hétre. :)

Vigyázzatok magatokra!!
bozza
 
 


Köszi, Bozza! :) Én ismerem magam, hogy milyen nehéz lesz várni. Végülis mindig várni kell... :) Lehet elmegyek betöltött 6. hét után, ha nincs szívhang akkor majd a következő héten is, vagy amikor visszarendel! :) Remélem minden ok odabent. Remélem most a teszt is erősödik majd!

Ryenn hogy alakulsz?

Wigyorka jól vagytok?
babus83
 
 


Sziasztok Lányok!

Ryenn, Babus hatalmas gratula!!! vigyázzatok nagyon magatokra!!! és ne görcsökjetek nagyon!!! Sőt!!! most már csak a baba és TI vagytok a fontosak!!! Ajánlom, hogy szedjetek terhesvitamint is.

Nálam minden rendben, picikénk 27 mm, és a doki a terhességet 1 héttel fiatalabbnak mondta, mint amit az elmaradt mensi szerint kalkuláltunk. Ez stimmel is, mert annó vezettem a hőmet stb. (Nálam is Ryenn, nem a 2., hanem a 3. héten volt peteérés) genetikai uh-ra agusztus 10-én megyek. vérvételt nem csináltatok, csak ha az uh-n úgy látjuk, hogy szükséges.

Legyetek jók. Én most 2 hét szabin vagyok, úgyhogy ritkábban jövök!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Nekem még a fertinet-ről rendelt tesztjeim vannak meg (meg múltkorról maradt 2 db), amit olcsó áron vettem, így nem sajnálok napi 1 db-ot ellenőrzés és megnyugtatás végett elhasználni. Ma reggel szintén volt jól kivehető 2. csík. :)
Én az előzményekre való tekintettel szeretnék minél hamarabb elmenni a nődokihoz. Aztán ha igazolta a terhesség tényét, akkor irány tovább az endokrinológus.

Egyelőre még nem merek örülni, örömködni... Nagyon erősen él még bennem a korábbi volt-terhesség.

Babus Neked viszont nagyon örülök! Ha nincsen semmi baj/rendellenes, nyugodtan ráérsz menni a betöltött 6. héten! Ha fiatalabbnak látja uh-on a terhességet, úgyis visszarendel a doki!

Wigyorka, van képet a Picurról? Vagy csak ide nem szeretnéd feltölteni?

ryenn85
Szekszárd
 
 


Wigyorka milyen szépen növöget a picikétek! :))

Ryenn de jó, hogy erősödik a csíkod! Valahogy én is úgy vagyok, hogy nem merek örömködni! Amíg nem erősödik napról napra a csíkom és doki nem mondta ki biztosra, hogy kismami vagyok addig nem igazán élem bele magam. De tudjátok fő a pozitív gondolkodás, így ott van az a picike, csak még nagy munkában van! :) Nem is csodálkozom, hogy majd kiesek a székből a fáradtság miatt. :)
Hogy lehet ide feltölteni képet? Megmutatnám az előző tesztemet.
babus83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: