Új privát üzeneted érkezett!

:)

Aha!
Lehet magyarázat rá simán! :)
Amúgy meg, nyugodtan kend rájuk, úgysem hiszem, hogy olvassák! :roll: :lol:

Új lakásban vagy, hogy konyhabútort szerelvényeznek, vagy cserélsz?
zsuzska30
 
 


Na halihó :)

Basszus, írtatok ám rendesen :DDDD

Nyelvet úgy a legkönnyebb tanulni, ha benne élsz :D Én sem tudok németül, de azért alakulgat :)

Nem itt lakunk, de ez volt az egyetlen értelmes kép, amit találtam. Ilyen környéket képzeljetek el :D

Delfinke, én nem nagyon ettem az elején fehér lisztet, cukrot, hetente 3x járok futni. Most már visszajöttek a lisztes cuccok, mert leállt a fogyás, néha be kell csapni a szervezetet, de egészen jól állok, 2 hónap alatt 4 ruhaméret mínusz :) Amúgy IR-t néztek neked? Mert attól nagyon nehéz lefogyni és a babának sem tesz jót...

Hát csajok, szerintem nagyon nagyon kevés ember van, akinek semmi gondja, de ha megtalálja az ember az élet jó oldalát (van), akkor sokkal könnyebb. Én is tudnék mesélni, de kár lenne itt a sorokat szaporítani, meg keseregni a múlton, az elmúlt, az ember valamit tanult belőle és csak előre kell nézni! :)

Köszönöm a jókívánságokat, mintha jobban lenne a gyerekem, itt töri a rossz a nappaliban :DDD

Ééééés!!! A mai postával megjött az első teszt :D Már csak a sasoknak kell dolgozniuk :D

mimoka77
Külföld
 
 


A postát mi viszi, ha a béééjbiket a sas?! :O
Denevér?!

Inkább rosszalkodjon, akkor egészséges, az tuti!

Én is csak előre nézek, illetve most félre is, mert megjött férj....
én nem tudom, üdítőért ment...egy órája...:D
Lehet, most szedik a szőlőt a Traubihoz?! :D
zsuzska30
 
 

 
 

Sziasztok! De jó hogy vannak újak, pusszancs nektek! Remélem hamarosan nektek is örülhetünk!:)
Elvileg ma vagyok 5. hetes kismami (kis bűntudattal írom ezt még le), a cickók feszülnek, fájnak, a pocim görcsölt, de most már csak akkor ha kicsit többet hajtom magam. Ilyenkor eszembe jut, hogy ejnye lassabban, mert nem vagyok egyedül. Sokat pihenek. Jövőhéten szabin leszek és folytatom a pihenést. Nem akarom magam betegnek titulálni, de inkább szabira jöttem, mert a hétvégén lesz a falunap nálunk és azt mi szervezzük, így a héten bolondok háza lesz, de azokat a teendőket már nélkülem is meg tudják csinálni. Nekem meg nem hiányzik, hogy az idegtől vöröslő fejjel jöjjek haza. Majd szombaton azért elmegyek a falunapra, teszem a dolgom, de csak mértékkel és ha valakinek nem tetszik, hogy nem halok bele a fáradságba és a napszúrásba, mint ez előtti években akkor tehet nekem egy szívességet..... Na de mindegy is.
Ma F1 időmérőn voltunk. Nem vagyunk nagy rajongók, tv-ben is ritkán nézzük, de húgom kapott a cégétől ingyen jegyeket mára, így ezt nem hagytuk ki. Persze élőben azok a járgányok nagyon komolyak és milyen hangosak.... Jól elfáradtunk, kicsit meg is kapott a nap. Most már lassan megyek az ágyba mert nagyon kifáradtam.
Holnapra családi rendezvényünk lesz, szóval unatkozni nem fogok. Majd visszaolvasok pontosan, ki kivel hogy mióta...stb és tudok hozzászólni a témákhoz.
Szép estét nektek! :)
babus83
 
 


Szia mimoka!

sajnos el kell kesarítenem téged is ,több mint 5 éve nem eszem fehér lisztet,szalonnát sem tudnám megmondani mikor ettem utoljára:( Apám cukros ezért cukrot sem eszek több mint 7éve :cry: és heti 2Xzumbázok ,heti akár 2-5-között bicajozok(50km a minimum)két nadrág és a legnagyobb melegben,ja és heti 2Xerobik,mit tegyek még? segítsetek és megteszem.Csak teljes kiörlésű,vagy semilyen lisztes árút(tészta,péksütit) nem eszek,max heti 1x főzök magamnak ,vagy 1x sem. Egyedül még enni sem szeretek,de akkor mitől híztam 10kg???????????????????????????
Most utálom magam,kövér és ronda vagyok(ebben a környezetem segít),tudom női hiuság,csak ez a család TÖKÉLETES és mindenki más hibás,rossz és sorolhatnám,hisz még egy gyereket sem tudok szülni,egy selejt vagyok szerintük :)

Bocsika,nem akarok lehangoló lenni.

Babus tényleg,szívből örülök,hogy babások vagytok,ennél csodálatosabb érzés nincs a világon :P
egyik szemem sír,a másik mosolyog,de ez így van rendjén.


Legyetek erősebbek mint én,és babások repkedjetek.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Babus millió gratula ,5 hét de szép is az :) még bőőőőőőőőőőőőőőő nagyon bőőő8 hónapot neked-nektek.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Halihó :)

Delfinke, és azt még nem próbáltad, hogy a mozgás mellé normálisan eszel? A matek egyszerű: sokat eszel, hízol, keveset eszel fogysz. Egy ideig. Aztán a szervezet elkezd átállni arra, hogy ok, akkor ő keveset eszik, akkor én keveset használok, aztán megáll a fogyás és elkezdődik a hízás. Norbi és Réka is azt felejtik el, hogy sajnos a testünket anno több millió éve találták ki... és nem Rékáék :D A fogyáshoz is sok kalória kell!!! Én sem értettem először, hogy mi van, napi 3x eszek, se fehérliszt, se cukor, mégsem fogyok, hanem hízok. Izom nem lehet, mert a nadrágjaim hasban újra szűkek. Utána olvastam, hát egyszerű a képlet, ugyanahhoz a mozgáshoz többet kell enni. Most napi 5x eszek, és újra fogyok. Hamarosan még többet kell majd ennem. Elég vicces. Enni kell ahhoz, hogy fogyjak :D Keress egy kalóriaszámolót, azt hiszem, babaneten is van, az kiszámolja az alapkalóriádat. Azt szorozd meg 1,75-tel és annyit kell egy nap minimum bevinned! Nekem működött. L-karnitint szedd nyugodtan, sport kiegészítésére tökéletes :) Aerob sportokat próbáltad már? Lehet, neked az működne a legjobban (én sem fogyok a norbitréningtől, ha beledöglök se, de a futás és a kondizás szépen égeti a zsírt rólam)

Zsuzska, ezek a pasik már csak ilyenek :D 2 várossal mennek arrébb, mert nem találják a sarki közértet :D (én már elvből nem küldöm boltba a zuram...) Itt szombaton is a Deutsche Post :) És a posta is nyitva van :D Amúgy reggel futás közben láttam egy sast, mellettem repült el ;)

Babus, 5. hét... hmmm :) milyen szép is az :) UH-ra mikor mégy? :) Hajrá falu nap, érezzétek jól magatokat :) F1 miatt meg kicsit irigy vagyok :D

Ryenn, Bozza? Hogy vagytok?

mimoka77
Külföld
 
 


Jó reggelt! 8)

Azért ilyen előnyeit is ki kell használni, hogy még ketten vagyunk....kb. 20 perce ébredtem fel.
De ez olyan ritka....mikor anyu itthon van, ez nem megengedett. :O
Bejön és bekááááttttt (bekiált), hogy nem kéne már felkelni, stb. stb.
Ez olyankor van, mikor férjnek valamiért korábban menni kell.
De ha alszunk még mindketten, akkor ideáll az ajtóba és beszól.
:(
Ezt úúúúúúúúúúúúgy ki nem állhatom. :(

Na, Mimoka! Okos tanarak ide vagy oda, én már ugyan kikérem magamnak, főleg, miután egyszeri olvasatra nem vágom ezt a fogyás-hízás kérdést.
Szóval újra át kell olvasnom. :roll: :oops:

Babus, mikor mentek megsasolni a Kisbabust? :lol:

Ezek a sasok....

Most megyek, és leterítek némi rajzszöget a ház elé az utcára, túl sok a motoros....amúgy tök csendes utca, de a fiatal csávókák itt próbálgatják magukat, mennyire vagány hangja van a vasnak.

Forma 1?! Nem az én műfajom, de ha lenne ingyen jegy, biztos megnézném én is. A hang biztosan nagyon éles volt, jobb ezen túllenni most, nem tudom, amúgy, hogy pocakosabb kivitelben mennyire élvezné a bébibütyök. :)
Jah, férj nagyon szereti a Forma 1-et, mindig ahhoz igazítja a programot.

Megyek tenni-venni.

Delfinke! Őrült sok dolgot művelsz.
Amúgy nem tudom, mennyire van messze Budaörs, de van egy híres reflexológus, Szabó Szigfrid.
Olvass utána! Én 7 hónapig diétáztam, én is fogytam :S, de le tudtam tenni a szteroidot.
Van egy ital, amit ő fejlesztett ki, azt kell inni a diéta során, ami neked így nem is lenne nehéz, mert kb. ezeket kell mellőzni, és olyan fogyásokról számolnak be....
Én csak ajánlani tudom.
Ja, 5-ször voltam nála, egy kezelés akkor 2-3 éve 4000 ft volt.
Az ital fél l-es kiszerelés, kupakokként kell inni, az is 5000 körül volt, de nem kellett olyan sok.
Nézz utána, kalkulálj, lehet, a zumba és aerobik is belekerül ennyibe, nem tudom.
Egy próbát megér szerintem. Ha ennyire magad alatt vagy, akkor mindenképp!
Sikertörténetek is vannak egy könyvben a helyszínen, döbbenet, miket olvasni.
Nekem a babára azt mondta, amíg a gyulladás fennáll, nem sikerül.
Hát, őszinte. De én már egy ideje nem érzek bajt, tehát....
Babát is csinál... :roll: :shock: :D
A kezelés által....kkkkhhhmmm...a félreértések elkerülése végett írtam. :)
http://szaboszigfrid.internettudakozo.h ... tatas2.htm
zsuzska30
 
 


Jó reggel Csajok!

Jah ez a fogyás téma, nekem is nehezen megy/ment! Nagyon kevés ment le, én is úgy tettem mint ti, semmi fehér cucc, sok zöldség, gyümi, fehér hús, torna...stb! Barátnőm viszont nem nagyon mozgott, de a 1200 kalóriás diétát csinálta és 1 év alatt fogyott 15-20kg, igaz rajta jóval több is volt/van. Már 42es méretet tud hordani, de most stagnál, igaz kicsit már többet is eszik. Én meg most úgy vagyok, hogy igaz van rajtam súlyfelesleg, nem is kicsi, úgy 15kg :cry: , de én most nem fogyózok, odafigyelek mit eszem és mennyit. Remélem nem hízok majd még 20kgot, nagyon nem szeretnék még 10et sem! De mivel ez alkat kérdés is, így ha megteszek mindent biztos nem lesz bűntudatom majd.
Nem akarom elsietni a doki látogatást, ha nem lesz semmi gond addig akkor aug.8-án megyünk. Addigra elvileg már 6+4 hetesek leszünk. Remélhetőleg a szívecskéje is dobog. Jaj de bár már ott tartanánk!
babus83
 
 


babus, nekem az 1200kalóriás diéta a rémem... persze sokan megeszik, aztán csodálkoznak, hogy nem fogynak tovább. De miután a test az összes izmot elégette (hát igen, 1200 kalóriából sajnos nem a zsírt fogja lebontani, hanem az izmokat, mert azok több energiát igényelnek), akkor elkezdi a hájat építeni, mert hát a marha nem ad enni, tartalékolni kell! Koplalva fogyni nem lehet, aki úgy adott x kilót, az 40 kilós elhízott, sajnos. Nem az a lényeg, hogy hány kiló vagy, haverom 120 kiló, de csak izom (az izom nehezebb, mint a zsír), hanem hogy mennyi rajtad a zsír és mennyi az izom. Ezért írtam, hogy nem Norbiék találták ki a tested működését, lehet ellene lázadni, de génbe van kódolva :D Sportoltam nagyon sokáig, a terhességemig, elég komolyan, elég régóta, szóval némiképpen vágom a borsót ;) Na mindegy.

Zsuzska, bekiabálós anyuka mondjon le :D

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka!

Az én pehely súlyommal hízni szeretnék.
Arra mi a megoldás?
Ha nem eszem, fogyok.
Most úgy eszem, mint még sosem. Valahonnan jött egy étvágyhullám. Két hete tart ez a nagy étvágy....lehet, a tengerparti levegő a maga sós vizével?
És örömmel konstattáltam tegnap, hogy szűk a téli szoknyakollekció, és amit talán 3 hete próbáltam nadrág, ami úgy lötyögött, hogy lecsúszott, most simán passzol a derekamra. :O

A mérleg valószínű nem jó, mert megméretkeztem, 50,8, átmentem a konyhába, visszamentem, hogy itt valami nem stimmolhat....és már csak 50,4 volt....ennyire nincs messze a konyha, hogy 2 perc alatt 40 dekát fogyjak! :D

Tegnap is benyomtam két karéj kacsazsíros kenyeret paradicsommal és paprikával, férj meghagyta a kolbászos tojásának egy részét....mondtam, ne adja a kutyának.... :roll: :oops: , mert szerintem el fog fogyni.... :lol: úgy volt.
:)
zsuzska30
 
 


Hát én se tudnék koplalva fogyni, föleg hogy rosszul leszek ha nem eszek semmit. Barátnöm azt mondta nem éhezett mindig rágcsált valamit, de ö tudta mi a jó neki.
Nekem meg most valahogy semmihez nincs étvágyam.
babus83
 
 


A babó dolgozik már odabent, azért nincs, gondolom. Meg itt elég meleg is van Somogy megyében.
Hányinger még nem ért utol, vagy szagtól az ingerenciák?

Az jutott eszembe, mikor ez a halvány tesztem volt, miről beszéltem, és egy-két nap késéssel megjött, ami igen fura volt számomra:
fogtam a kakaós kalácsot és savanyú uborkával ettem
:roll: :shock: :oops: :lol:
Érdekes....
Valami hideget? Dinnyét sem kívánsz? Gyümölcs?
Én ma vettem kopaszbarackot, de még azt hiszem, hagyom puhulni egy napot. Imádom.

Gyümölcsöt sem eszik, aki fogyózik, vagy megválogatja, hogy milyet?
zsuzska30
 
 


Tegnap írtam mamáról, papáról itt, picit elmélyedtem akkor a régmúlton....
Erre ma mi történik délelőtt?
Csengetnek...kimegyek, ott áll egy nő, aki a szomszéd házat megvette, régen a mama és papa laktak benne...(tőlünk németek vették meg, aztán most a németektől ezek az emberek)
Szóval hoz nekem egy marék fotót, hogy ezt találta.
Nem volt róluk fotóm.
És ma itt vannak. Hát, mikor elment, kibuggyantak a könnyek rendesen. Pedig mama halálának is 17 éve már....papáénak meg 26.

Fura....
Meg kell fogalmaznom az agybugyraimban a kéréseket és teljesülnek valamilyen formában.
Szeretném látni őket....és látom őket. :)
Szeretnék 2012 nyarán állapotos lenni! :)
zsuzska30
 
 


Zsuzska, de a hideg víz megy, azért ebédre ettem kis töltött paprikát, most az elöbb meg egy jó adag dinnyét. Nincs még hányingerem, szagundor meg csak pár alkalommal volt. Melleim feszülnek, aa hasam húzódik és fáradt vagyok. Egyenlöre enyi a tünet. Érdekes tényleg az emberi elme. Tessék ügyesen bevonzani a babát nyárra. Én is inkább azt vizualizálom hogy látom a pici szivét dobogni uhn, aztán meg a nagy pocimat. Azt tervezgetem ösz végén higyan rendezzük át a szobákat. A rossz és aggódó gondolatokat próbálom elhessenteni, nem mindig megy, de próbálok pozitív lenni!
babus83
 
 


Azért jó lenne, ha a hányós szakasz kiesne, de van olyan ismerősöm, aki úgy vallja most is, hogy ő mosolyogva ölelte a fajanszot, mert tudta, hogy a baba okozza. :)

Hát, azért...én életemben 3-szor adtam ki ily módon a dolgokat, én bepánikolok sajnos, félek, hogy megfulladok. :roll: :oops:

Nekem nem is lesz ilyen....max. jó adag undor.

Pihengess, feküdj, olvass vagy nézz valami kellemes filmet esetleg.
húúú, de sírtam egyik nap....:O
A velencei kurtizánt láttátok? Nagyon jó film :)
De szerelmetes is, és ezen én....amúgy tudom ajánlani. :)
Babásoknak is jó, nagyszájú, lepcses csajszi, aki kurtizán lesz...bonyodalmak...kosztümös film.
Aki nem babás és szeret izgulni, annak a Vadidegen c. film.
Nem nagyon érek rá filmeket nézni, de a héten ezt a kettőt megnéztem, ezzel megint elleszek egy évig. :D
Ha nem esik, medencepartit tartok, ha esik, lehet, bevállalok egy vígjátékot. Vagy horrort. :O Végülis majdnem mindegy....egész hasonló műfaj...:D

Ez a mellfeszülés amúgy az a leszakad rögtön-érzés, vagy másmilyen?
Vagy ez is eltér, kinek milyen?!

Jajj, de fog ám dobogni az a szivecske! :)
Remélem, kapsz képet és meg is mutatod a babszemecskét! :)
Már én is várom! :)
zsuzska30
 
 


Jah, és jól teszed, ha kimaradsz a falunapi előkészületekből.
Az agyrém. :S
Te csak élvezd az előnyeit!
Mikor tervezed elmondani a mhelyen?

Én sajnos kénytelen leszek hamar, mert nem kockáztatok. Akinek krónikus betegsége van, alapból veszélyeztetett, az orvosi beavatkozással készült is úgy tudom, az.
Valahol olvastam ezekről.
Az meg plusz veszély, hogy iskola, tehát ott lótnak-futnak a vírusok, bacik.
Szóval ott azonnal, amint orvos bizonyítja, hogy baba van, pattanok táppénzre. Nem éri meg anyagilag, nagyon nem....de majd lesz valahogy.
Viszont ez a babonának ellent mond....na, ráérek majd ezzel foglalkozni akkor, mikor itt lesz Ádám, vagy Liliána. :) Vagy a kettő együtt...
:shock: :roll:
zsuzska30
 
 


Most ébredtem, aludtam egy órácskát, nem is értem hogy sikerült, mert párom zenét hallgatott és nem is túl halkan, de szerintem amint meglátta, hogy alszom levette a hangot. Ez a fáradtság.... hiába na nagy munka van odabent! :) Párom elindult dolgozni, 3 éjszakás műszakja lesz, ezeket egyre nehezebben viselem, hiányzik mellőlem az ágyból! :)

Jah mellek, igen azok a "mindjárt leszakadnak" érzés, melltartó nélkül nem is tudok meglenni. A bimbóim nagyon érzékenyek, amint hozzáér valami olyan mintha égetné. Kocsiban vagy buszon az összes kátyút megérzem, elég vicces úgy utazni, hogy próbálom feltűnés mentesen fogni a melleimet.

Valójában főnökasszonynak már elmondtam, hogy pozitívat teszteltem és ezért szeretném megúszni a falunap előtti hercehurcát, de mindez még ugyebár nem hivatalos. Majd később akarom bejelenteni. Azt hiszem már írtam itt hogy nagyon jó a viszonyunk a főnökasszonnyal, segít mindenben. Van 1-2 undorító hp kolléganő, azoktól tudok rendesen a falra mászni. Jó lenne mielőbb táppénzre menni, de nagyon kevés a fizum, így kénytelen vagyok maradni amíg csak bírom. Valahogy fél vállról akarom venni a problémákat és az idegesítő egyedeket, remélem sikerülni fog! Ha bizonyítottan babás vagyok akkor csak az utolsó trimesztert szeretném otthon tölteni. Aztán majd meglátjuk mit hoz a sors, lehet korábban el kell jönnöm, mert nem fogom bírni az utazást, vagy a stresszt, vagy akármi...

Filmeket én is szoktam nézni, pénteken épp kerestem volna valamit, de már szinte mindent láttam. A horror filmekkel úgy vagyok, hogy nekem az egy nagy vicc, inkább akkor valami félős, paráztatós thriller amin meg lehet ijedni. De inkább ezeket mindig kihagyom. Most ami nagy kedvenc az A szeretet szimfóniája, tanulságos szép film. Na és a Hallgass a szívedre című film! :)
Most is kellene keresnem valami lightos limonádé filmet, uncsizok egyedül. :)
babus83
 
 


Lightos limonádé:

Minden kút Rómába vezet!

:D
A valóságoshoz hasonló thriller a frászt hozza rám, a horror nem annyira. :)

Sajnálom, hogy egyedül leszel. :(

Esetleg keresd meg ezt a filmet, vagy ha szereted a vickes rajzfilmeket....:)
zsuzska30
 
 


Láttam már ezt a filmet is! :)
babus83
 
 


Ryenn veled mi újság? Jól vagy? Holnap, vagy mikor mész uh-ra?

Wigyorka, hogy vagy mostanság? :)
babus83
 
 


Sziasztok Csajok!

Látom megy a pletyi :D nagyon helyes,csak így tovább.

Zsuzska köszike a tippet majd utánna nyálazok...izé akarom mondani olvasok.
Nem is művelek különös dolgokat :shock: ,na jó egy kicsit talán :oops:
Örülök,hogy kaptál képeket a Nagyszüleidről,biztos sok emlék kavargott benned.


Mimóka,köszi a tippet neke is,most enni fogok,mert kipróbálok egy 2hetes tojás diétát kíváncsi leszek mi lesz belőle :roll: amilyen mázlista leszek tuti attól is hízok.

Babus képet kérünk és természetes,hogy dobogni fog a pic szivecskéje.


Csajok felétek is bulivan? itt olyan égi felvételeket csinálnak,hogy majd betojok a hangjától. Bár a vízhez még jeget is szolgálnak,de jég csak viskyvel jó :wink:



Filmek,párdon nézzétek meg PAULT,nekem 2x kellett megnéznem,hogy felfohjam,de 2x-ra kishíjján bepisiltem a kis ufó szövegétől.

Bozza,Wigyorka Ryen?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, remélem, a babát is úgy fogod tudni bevonzani, mint a képeket :) Nekem a mellem egyszer fájt, az első terhességnél, de akkor csak érzékeny volt, mintha kidörzsölte volna valami. Azóta sem, egyszer sem. Én iszok, a 3. héttől, rengeteget, innen szoktam tudni mindig, hogy babás vagyok. Napi 10 liter vizet simán megiszok, és nagyon nagyon szomjas vagyok utána is.

Babus, én is ezt csináltam, a dobogó szivecskére meg a nagy pocakra gondoltam mindig. Működhetett, mert megszületett a kisfiam :) ;)

Delfinke, hajrá diéta :) Nem válaszoltál a kérdésre, hogy IR-t néztek-e nálad. :)

Engem is ledöntött a lábról a nátha, valszeg nem a törptől, hanem az ikrektől kaptam, ajvé. Voltam reggel futni, 10 fok, rövidnadrág, hát az izmaimat mintha jegeltem volna, az izületeim meg minden földetéréskor mintha szögesdróton záródtak volna. + a 2 légbeszívó nyílásból (orr, száj) csak másfél működött, frankó volt :D A petefészkeim meg még mindig fájnak, 4. napja... volt már ilyen, elmúlt, csak nem kellemes... nem tudom, mitől lehet :S

mimoka77
Külföld
 
 


Jó reggelt!

Nekiálltam a Paulnak....:D Jó lesz ez, csak most van egy kis dolgom, félbe kell hagyni.

Mimoka! 10 l víz? Alapesetben mennyit iszol? Nekem másfél nincs meg egy nap sosem. :S
Sajnálom a dáthát....
A petefészekre próbáld ki a cickateát esetleg. Női bajokra nagyon jó...bár a ciklus első felében isszák nőgyógyászatilag....
De nekem kiváló akkor is, ha van hasmars vagy bármi hasfájdalom.
Egy bögre cicka és elvágták.

Delfinke! Itt megúsztuk. Megkerült a vihar szerencsére.
Délután volt egy félórás szélvihar, futkostam, mint pók a falon, hogy kocsival beálljak és medencét letakarjam.
jól ment....:S Akkora szélben...hangosan röhögtem, hogy ilyen nincs, ha itt fogtam, ott kapta fel, ha ott, akkor itt...:)
A kutya meg lótott-futott, mit segíthetne...á, nem volt láb alatt....
édes volt, mikor kötöztem össze a madzagot, odatette az orrát...:D biztos le akarta fogni....:D
na, jó, ennyire nem okos. Elvégre én tanítom. :shock: :lol:

Nekem este óta hányingerem van. Nem akarok megint vírust! :(
Igaz, hogy iszonyat, amilyen mennyiségeket eszem....sőt, most is van ingerencia, mégis lecsúszott röhögve 3 karéj pirítós teával. :)
Én röhögtem, nem azok. :) De azért, mert közben néztem Pault. :)

Ma kíváncsiságképp-már visszafekvés után ugyan-mértem egy hőt...elvileg ilyenkor magasabb, azért nem szabad ugrálni mérés előtt....na, 36,4 :O
Hát, ez nem valami szívderítő, tekintve, hogy 20. nap, szabályos ciklus (Premenssel), és Utrogestandugi mellett.
Nem értem. :(
zsuzska30
 
 


Sziasztok Csajok!

Mimoka bocsika,de fontos kérdésekre soha nem adok választ :) ,mert mire meg kellene válaszolnom elfelejtem :oops: ,de komolyra fordítva a komolytalanságot,nem nem néztek nálam IR-T,sőtt tovább megyek nem néztek nálam semmit.Pajzsmirigyt sem zéztek volna,ha nem hisztizek,hogy volt mikor nem volt jó az értékem.Acukrom átlagban jó,de szerintem az sem 100-as mert ha megeszek véletlen 1 csokit(de nem egy táblára gondolok) néha remegek és lever a víz tőle.Cukorra is van esélyen mivel Apám elég komoly cukros(21-23)a cukorja,de az utóbbi időben letudták vinni neki6.7 és 11közé.A baba elvesztése óta csak egy tenyésztést csináltak és most kezdek eljutni oda,hogy elmegyek egy másik dokihoz,mert nekem KELL egy egészséges kisbaba.
A 10liter víz az ismerős és kegyetlen,hogy tud tőle fájni mindenem,és mennyi idő után múlik el ez a hatalmas ihatnékod?


Zsuzska,örülök ha tetszik a film,nekem a kedvenc részem ,mikor első találkozás van a két pasival, mikor ugrálnak az úton 11óra -dél,(ezt nem értettem,de az idővonalnál ugráltak)na még az is jó mikor a hívőcsjnak beszól:)
Jó lenne ha vigyáznál magadra, és nem valami nyavalyákat gyűjtögetnél magadnak.Irgumburgum 8) Tessék kicsit figyelni magadra,mert kell a babónak a tökéletes egészséges szervezeted :)
Aranyos lehetett a kutyusod lehet,hogy tud valamit amiért csak körbe ugrál?és nem lábalatlankodik :lol:

További szép napot kívánok nektek.

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt aztán beindult az élet, szinte lehetetlenség végigolvasni... :)

Csak gyorsan beköszöntem, a hétvégét szerencsésen "túléltük". A barátok itt voltak, jól érezték magukat. Mára elpakolás, takarítás és estére dokilátogatás van tervezve (utóbbit várom a legjobban). :D

Holnap pihi, igyekszem utolérni magam és jelentkezni!

Wigyorka, bozza eltüntetek kicsit...

Puszi Nektek

ryenn85
Szekszárd
 
 


A kutyám tud valamit, igen....tegnap állok, ül mellettem...egyszercsak azt veszem észre, a hátamon a tappancsa. :O :S
Szerintem az utca végén is hallották, hogy megdicsértem érte. :O
Múltkor oldalról ugrott fel, végigkarmolta a mellemet....
legalább dagadt volna fel picit, tudnám, milyen a nagy cickó! :D
De majd babásan!
8) :wink:
zsuzska30
 
 


Ryenn!

Kíváncsian várjuk a beszámolót, ami a dokinál tett látogatást illeti! :)

Olyan izgiiiiiiiiiiiiii! 8)

Még maaaaa? Hmmmmmmmm?
Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
:wink:
Bár, attól függ, mennyire este és mennyire leszel fáradt hozzá.

Jó lesz úgy is, ha doki gépéről írsz, nekem mindegy.... :lol:
zsuzska30
 
 


Zsuzska, ne keseredj el!!! 36,4 lefekvés előtt nem rossz!!! Nekem is 36,5 szokott lenni, pedig jók a görbéim/ciklusaim. Terhesen szokott a beágyazódás után 1-2 napig 37 lenni, akkor fázok is rendesen, de utána az is lecseng, és visszamegy 36,5-re. Én normálisan 3-4 litert iszok egy nap. Sok ivás általában 3-6. hétig tart, van, hogy hamarabb abbamarad :) (Samuval csak az 5. hétig vedeltem :D ) Cickafarkat nem ihatok ilyenkor már, nagyon érzékenyen reagálok rá, szerintem meg sem jönne :D egy bögre után sem :DDD

Delfinke :(((( pedig IR-t érdemes lett volna néznie a dokinak, tekintettel a vetélésedre és édesapád cukrára. Barátnőmnek sincs baja a cukráva, mégis inzulin rezisztens :( De annyira, hogy peteérése sincs :(

Ryenn, örülök, hogy jól alakult a hétvége :)

Többiek remélem, jönnek még...

mimoka77
Külföld
 
 


Nem lefekvés előtt, hanem felkeltem, mert ment férj dogzani :), aztán visszafeküdtem.
Akkor mértem meg.

Nekem is akartak nézni IR-t, hátha az....mondtam, hogy ha hozhatom a saját poharat, saját cukrot, saját vizet, úgy ok, amúgy nem kérek!
:roll:

Nézett furán dokker....én meg teszek rá.
Nem tudok ilyen helyeken inni, enni, meghalnék....:S

Mikor legutóbb egy éjszakára kórházban voltam (fogműtét, fél 6-kor rámcsukták az ajtót este és reggel 6-kor jöttek újra....megfigyelésre voltam bent.... :evil: ) szóval olyan undorító moslékot adtak elém....
valami olyan volt, mintha a kutyakaja lenne ledarálva. Szagra is, állagra is.
Felvettem a tetőt, megláttam....sűrű levegővétel, nehogy baj legyen, mert rókát kórházba bevinni tilos....

Mikor elvitte a nő...huhúúúú, azt a tekintetet, flegmán kérdezte, hogy méééééééénemettemeg?!
Anyádér', szerencsétlen!
Nem vagyok éhes....
Nem, a frászt nem, egy napja nem ettem akkor már. :(

Majd ha arra kerül sor, kell, hogy hozzák utánam, mint a reklámban a nagy fazekat. :D Talán Delikát vagy milyen reklám volt....
Na, lelövöm magam, aztán csutakolás, megyek anyuért, vége a gyöngyéletnek, egy hét után hazaérkezik.

:roll:
zsuzska30
 
 


Ja, úgy már értem... hát, és előtte mennyi szokott lenni? Mert nekem is 36,3-ig megy el, de előtte mindig 35,8 :) az is fontos ám!

Hoztam nektek valamit, tegnap találtam véletlenül, behaltam, mennyi állatságot ki nem találnak!

http://www.youtube.com/watch?v=iqUa3uFlX44

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok mi van a levegőben :?: ,egésznap kirobbanó hangulatban vagyok :( reggelre lehet fel is robbanok és akkor itt nem zsíros kenyér lesz ,hanem zsíros szoba :)

áááááááááááááááááááááááááá utálok ilyen ,majom lenni :?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Szén-dioxid, vízgőz, némi metán, aztán a fő alkotórészek is, mint nitrogén, oxigén, stb.... :wink:

Tyű, egészen premenstruációs szindróma-szagú ez.
Nekem olyankor szokott ez lenni.
Amikor úgy szétcekcel az ideg. :roll: :oops:

Beszélsz zőőőőőőőőőődet!
Valahogy oldd meg, hogy a kedvenc színed robbanjon, kész a szobafestés.

Ezek az úszók kiakasztanak. Nekik kéne kirobbanó formában lenniük.
:S
zsuzska30
 
 


Ryenn mi volt a dokinál? Minden ok? :)
babus83
 
 


Kitéptem a mérgem :),mostmár nyugodt vagyok mint nyúl a hurokban :lol:
gyantáztam fájt is :shock: kb ennyire ugrottak ki a szemeim ,meg sokáig tartott, volt időm lehiggadni :)
:|
Ryen minden rendben volt a dokinál?
Babus nálad valami tüneti változás?
Bozza?
Wigyorka?

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


A csiga és a teknősbéka karamboloznak az erdőben. Egyetlen szemtanú van csak, a lajhár, aki éppen a helyszín közelében himbálózott a fán. A redőrörsön faggatják a lajhárt, mit látott e szörnyű balesetből. A lajhár a következőt vallja:
- Nem emlékszem, minden olyan gyorsan történt!

:lol:

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Jóóóó reggelt :)

Én tiszta takony továbbra is. Bődületesen nagy story:

Lemegyek tegnap a patikába, mondom a csajnak, hogy Ich bin erkältet. Haben Sie Coldrex, Neocitran oder etwas? Csaj néz rám nagy szemekkel, el kezd keresni a gépben: Dieses sind in Ungarn, ja? Na mondom :D Mondtam, hogy ja, de aspirin + C is jó lesz. Hát, az nekem nem jó, mert az csak fej és torokfájásra jó (újabb népbutítás otthon, vedd meg az aspirint, ha meg vagy fázva, segít, hát horseshit), adott valami baktérium és vírusölő cseppet, 2x csepegtettem eddig, és már sokkal jobban vagyok :) Bár a 12%-os alkoholt azért érzem a fejemben... :S

Delfinke, nekem PMS-kor volt ilyen, hálistennek kikezeltem :D

Zsuzska, mizu?

Ryenn, voltál dokinál? Lemaradtam. Mi jót mondott?

Többiek? Ki merre?

mimoka77
Külföld
 
 


Sziasztok!

Jeeesszus! ááá, ezt nem lehet végigolvasni, hát még reagálni mindenre... Úgyhogy csak így általánosságban jelentkeznék:

a) de jó, hogy ilyen vidámak vagytok! Delfinke rád sem ismerek, de jóóó!
b) minden betegnek jobbulást kívánok!
c) a kismamik vigyázzanak magukra és adjanak hírt izibe, remélem minden rendben van.
d) nagyon sok a munkám, ezért tûntem el - ez sajnos marad is így az elkövetkezõkben. :S
e) belinkelem a görbémet, hátha tud rá mondani valaki valamit. Megint felidegesítem magam rajta, mert a hõgörbi nem követi az LH tesztek eredményét, és az egyéb tüneteket, szóval nemértem. Úgy dönöttem, ez lesz az utolsó görbézõs-tesztelõs-petelesõs hónap! Vagy így, vagy úgy... :wink:

My Ovulation Chart

Ryenn, az LH teszt nekem mûködött, mert erõsödött a csík tegnapig, olyannyira, hogy lenyomta a kontrollcsíkot is, ma pedig megint halványabb. És tegnap ISZONYÚAN szúrt a bal oldalon (ovu-féle fájdalom), ennyire még talán sosem. Ami furcsa viszont, hogy három nappal ezelõtt is fájdogált egy picit. Most ezen ki tud kiigazodni?

Hát nagyon szép napokat nektek!! Üdv, Boz
bozza
 
 


Sziasztok Lányok! Kismamik!

Bozza örülök,hogy benéztél hozzánk,az hogy szúrkálódnak odabent jót is jelentehet. De jó lenne ha te is beszámólhatnál egy gólyahírről :) Legalább kerek lenne körülötted a világ.

Ryen ,Wigyorka hogy vagytok?

Mimoka, te jól elkaptad ezt a "dáthát" bocsika,de olyan furi,hogy valaki nyáron beteg.Remélem minél hamarabb meggyógyulsz és kiröhögöd a bacikat.

Zsuzska? nagyon elcsendesedtél? csak nem elvitte a cica a nyelvedet? :roll:


Na jó,akkor most ti nevessetek egy jót,megyek gyökér kezelésre, :cry: hmmmmm akkor ez azt is jelentheti,hogy nem leszek gyökér :?: akkor mentesítve leszek a gyökér elnevezés alól :P
Tök jó poénkodni vele,pedig egy zabszem se férne be :oops:


Vigyázzatok magatokra én megyek zsibbadni 8)
Majd még jövök boldogítani benneteket,ez nem igéret,hanem fenyegetés :twisted:

Sziasztok

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Kismamik ne is olvassák, amit írok. Életem egyik legrosszabb napja volt a mai.
21. napi vérvételre mentünk. Szerencsére férjem visz mindig, nekem a városba nem szól a jogosítvány.
Így velem lehetett.
Levették a vért, kérem az előző eredményeit....
TSH nem jó....
Úristen, úgy volt, hogy jövő hónapban inszemináció. Annyira készültem.....mentünk a meddőségibe...hát, endokrinológus, ki kell vizsgálni, valószínű gyógyszer, beállítás, gyerektéma elnapolva.
Már ekkor a sírás környékezett, de még tartottam magam ott.
Ahogy kiléptünk az ajtón, patakokban ömlött a könnyem. De 3 percen belül volt. :roll:
Ezzel a beutalóval elirányultunk időpontot kérni. Közli a nő, novemberre tud adni. :shock:
Közlöm én: akkor nem kérek. :evil:
Elkérte a papíromat-már tudom, bár ne tette volna.....
és onnan elindult a kálváriám....
Majd megnézi az asszisztens, mennyire sürgős és meglátja, mit tehet. Várakozás, asszisztens, nézi, kérdezek, mennyire súlyos....
Nem lesz gond...visszament....
Kijön és mondja, hogy csak azért fogad a doktornő soron kívül-bár főleg eeeeez aaaa....... ne tette volna, mert hogy onnan jövök beutalóilag, ahonnan....
Bementem....és ott végighallgattam többek közt a következőket össze-vissza és felváltva és máshogy fogalmazva:
Basedow-kór, autoimmun betegség (amint mondtam, hogy van nekem olyan, egyből ráharapott, hogy akkor ez is az), gondolkozzon el a gyerekvállaláson, nem biztos, hogy jó ötlet, 2 év a gyógyszeres kezelés, addig semmiképp, utána már 35 éves lesz, műtét.....ezeket!
zokogtam úgy, mint akinek mindenét elvették
el is vette, a reményt, hogy valaha anya lehetek
egy perc alatt elvett tőlem mindent!

most is könnyezem....
időpont, papírgyártás: uh, izotópos uh, vérvétel, most menjen, majd jöjjön vissza

Azt sem tudtam, mi van, izotópos?! az mi?!
Mindegy, mentem.
Már tudom....újabb szuri, ahonnan a vért vették, ugyanott egy jódtartalmú (juhé, abból van épp sok, faxa!)
Jó, Zsuzsi, ne legyél rosszul...idegen anyag, tiltakozik a szervezet, fóbiás vagy, parás vagy....de most nem szabad....jól érzed magad, nem ájulsz el....
Meg sem kottyant...néha fájt itt-ott, szinte éreztem, ahogy halad a színes lé, amúgy fogalmam sincs, mert nem nézek oda, ahol tű van és vér és ilyenek.
A vénát nem bírom nézni a saját kezemen sem.
egy óra múlva uh
örömködik két nő, aki ott van és tudták, hogy miket mondott nekem a doktornő, hogy nagyon szép, eeeez nem Basedow
Másik doktornő: mindig ilyen nagyok voltak a szemei?!
Én: :cry: igeeen, családi vonás
(inkább szépnek szokták nevezni....annyit tudok a Basedowról, hogy kidülledt szem az egyik tünete
Hát, ezek kisírtak voltak, legkevésbé sem kidülledtek.
Férjjel közöltem zokogva, hogy nem lehet gyerekünk valószínűleg, egyből rávágta, hogy akkor örökbe fogadunk. Azt hiszem, szeretem.
Aztán pontosítottam, hogy még önostorozzam magam, hogy nekem nem lehet, neked lehet....ő meg mondta, hogy kettőnknek lesz....ez még az izotópos előtt volt.
No, már egy-két mosoly megjelent a szám sarkában, kisütött a nap, épp oda, ahol megbújnak az aktívak...a radioaktívak....
hogy nem B.-kór
Lemegyek újra a hárpiához....
és újra és újra nem tudom, hányszor és hányféleképpen hallgattam végig, hogy mi vár rám
beszéljük meg, műtét, stb., gyerek-ügyet is...
felírt egy gyógyszert, már akkor tudtam, hogy nem váltom ki....ne erőlködj! :twisted:
Eldöntöttem ott és akkor, hogy ez egy "ember", akinek az a "dolga", hogy a gyógyszeripar faxa termékeivel tönkretegye az embereket.
Jön ám még a fordulat, várjatok!
Szóval kérdezem, emellett lehet babát vállalni?
Nem. Van olyan, ami mellett lehet, de ő konzervatív másokhoz képest, ha véletlenül méééégis sikerül, akkor váltunk arra.
:shock:
hányós smiley miért nincs?
És hazafelé egész úton azon gondolkodám, mi a megoldás....
és rájöttem.
mindig tökéletes volt a tsh
nézték is már
minden évben vérvétel, mindig jó
ééééés most jön a megoldás
Szedem a Preme.. (nem írom ki, ne legyen reklám) nevű barátcserje kivonatot szünet nélkül már február óta, vagy még előbb.....
gugli a legjobb barátom, mint tudjuk....
beírom Preme.. pajzsmirigy
mit dob ki?!
Mit?!
A pajzsmirigy alulműködésre használatos egyetlen gyógynövény a barátcserje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nekem meg túlműködik!
Kur..élet!
Orvosok....mondtam, hogy ezt is szedem, gyógyszertári készítmény....
Itt a történet vége.
Azért senkinek nem kívánom a napot.
Az érzéseket.
Fáj a lelkem minden része, a szívem, mindenem.
Széttört, belém taposott egy orvos. Egy nő. Egy anya.
zsuzska30
 
 


Jaj, nem mondom, hogy elsõre mindent megértettem, úgyhogy csak foszlányokban tudok reagálni.

Sajnálom, hogy ennyire töményen kaptad ma a hideget meleget... Izotópos vérvétel?? De rosszul hangzik! Nem baj, túl vagy rajta, ezt is ki kell próbálni, mint a bándzsidzsámpingot!

Normális a dokid? Ugyan mi azzal a gond, hogy 35 évesen szülni? SEMMI! Az égvilágon semmi, sõt, az ország egyik legelismertebb nõdokija legutóbb negyedórás kiselõadásban fejtegette nekem, hogy a nk. kutatások szerint a baba és a mama szempontjából is elnyösebb, ha 30-37 között zajlik a terhesség. Én meg sírtam, hogy már 30 vagyok, jajkifutunkazidõbõl.

Nincs Basedow kór, bár egyelõre nem tudom mi az, hanem gyönyörû nagy szemeid vannak, amit a gyerekeidnek is továbbörökítesz majd! Ha elhagyod a barátcserjét, beállítjátok a THS-t, minden jó lesz megint, nem? Tényleg nem értek hozzá, de csak nem tart két évig!!! Másik doki...?
bozza
 
 


Köszi!
Tehát:
Bocs, lehet, csapongtam.....ez úgy kijött....
Kontrasztanyagot kaptam vénásan, aztán nyaki uh-vagyis pajzsmirigy.
Nem lesz gyógyszer, nem váltom ki, nem megyek vissza.
Mert tudom, hogy a barátcserje okozza.
Minden erre utal.
Tehát happy van, csak annyira sokkolt a hallott dolog, hogy nem tudok még őszintén nevetni.

De holnap már igen.
Abbahagyom a Prem... szedését és helyreáll magától.
Hiszen ez okozza.
És öröm-bódottág! :)

Nem a nődokim mondta ezeket, hanem egy ismeretlen eredetű endokrinológus.
zsuzska30
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, ez nagyon szomorú :((( Hogy ilyen orvosok vannak. És vannak :(((

Barátcserje anno nekem is bekavart, nem is kicsit, leállította a mensimet :((( Nem volt peteérésem... :((( De fel a fejjel, neked is minden helyre fog jönni, na! :D

Ja a másik, amire még reagálnék ez a "35 évesen már minek vállal gyereket?" Én az első vetélésemnél 24 (!!!) éves voltam. Egyszerűen nem volt baba a petezsákban. A fogadott bátyám 38 (!!!) éves kolléganőjével napra egy idős terhesek voltunk. Makk egészséges lett a kislánya... erről ennyit :)

Bozza, én tök logikusnak látom a görbédet :))) Szerintem meg jól mutatja, amit mutatnia kell :D

Nekem ilyen volt a kicsivel a görbém:

http://www.fertilityfriend.com/home/2f430c

Ha valaki akkor nekem azt mondja, hogy ez a gyerek meg fog születni, kiröhögöm :D (lent van, nem az üres grafikon :D )

Delfinke, ahol 15 fok a napi átlaghőmérséklet, nem nagy művészet megfázni :DDD és!!! tulajdonképpen nem megfáztunk, elkaptuk ;)

Én még mindig pecsételgetek, de miért???? Ma megjött a digitális clearblue is, na, kíváncsi leszek majd rá :)

mimoka77
Külföld
 
 


Mimoka, nagyon szép az a görbe, úgy szeretem, amikor bezöldül a vége :D Nekem most csak annyi a bajom, hogy a 36,5 és a 36,4, amiket a napokban mértem, már ovu utáni hõmérsékletnek tûnnek, pedig LH teszt és egyéb tünetek alapján még csak ma történt meg az ovu, vagyis holnapra kellene magasabban lennie a hõnek. Mindegy is, már nem pörgök rajta, két hét múlva elválik... Vagy lehet olyan, hogy egy-két nap eltéréssel két pete érik meg?? Mondjuk ikreknek örülnék. :)
bozza
 
 


Igen, Mimoka! Én 42 éves koromig bevállalnék akár, ha addig nem lenne. Én nem tudom, milyen érzéketlennek kell lenni ehhez.
Nincs egy ilyen ismerőse sem?


És tudod, mi a baj?
Hiába mondanám orvosnak, hogy ez az elméletem, hogy ez okozza. Amúgy nem egy nagy logika, hogy összefügg....
Szóval ha mondanám, elhajtanának!
Azt is találgattam a nőnek, hogy nem lehet jódos az ásványvíz, évek óta azt iszom....vagy a táplálékkiegészítőm?

Csak csóválta a fejét olyan szerencsétlenül, inkább úgy éreztem, hogy lenéz, mintsem, hogy együttérezne. :S

Na, mindegy.
Tojok nagyívben a tsh-ra és társaira, úgy nem érdekel, ahogy van.
Nem tudom, uh-ra elmenjek-e, de hogy hozzá nem megyek....az időpontot le kell mondanom. De hogyan?! :S
Ez gáz lesz. De max. leteszem a telefont.
Ő maga mondta, hogy volt olyan páciens, aki kisétált, nem volt hajlandó együttműködni.
Gondolom, él és virul egészségesen.
8)

Delfinke!
Jelentkezz, mi van veled?
Az kín, úgyhogy nem viccelődöm, amúgy nagyon ült a gyökér-poén. :)

Mimioka, remélem, lesz okod ellőni a tesztet!
8)
Akarok olyat látni! :)

Bozza!
A bándzsidzsámpingot sosem! Nem szeretem, ha nem ér földig a lábam. :)

Tudok ajánlani olyan filmet, amit sose nézzetek meg!
Hívatlanok
horror
hát, nem tudom, hányszor ugrottam az ágyban :O
a kezem egyszer elérte az ágytámlát, férjen volt a fejem....mire ő: ne csináld!! :D
megijedtél?
aha
:)

Ryenn, várunk nagyon, mi volt a dokinál!
zsuzska30
 
 


Bozza, nem aprózod el! :)
Ikrek....jó buli lehet amúgy. :)
Nagy esélyem van rá orvosi segítséggel, de én amiatt nem szeretnék, mert ugyanaz az idő kétfelé oszlik.

Nyugiban élném meg inkább a gyerkőc fejlődését.
és feltételezem, elég lesz egyszerre egy is nekem.

De ha a sors kettőt ítél, hajaaaaj, ha sikerül minden, ahogy kell, én lennék a Föld legboldogabb anyukája!

Az a görbe nem semmi. :)

Első ránézésre elég cakkosnak tűnik. :) Másodikra is. :)
Ezt elküldhetnéd a babatervezők otthona oldalra.
Nem tudom, tudtok-e róla, hogy van ilyen.
Évekkel ezelőtt sokszor jártam ott, jó leírás van ovutesztekről, lehet jóstesztként is használni.

Inszemkor kap az ember lánya hcg-szurit. Ez a tüszőrepesztő.
Utána csináltam teszteket.
Csináltam lh-t is, mert aszongyák okosok, hogy előbb kimutatja a hcg-t, mint a hcg. :O ez jól hangzott. :)
És olyan brutálkétcsíkoszebrás lett, hogy majdnem leugrott a tesztről a csík. A hcg is akkor lett szép, viszont közelsem olyan, mint az ovu teszten.

Érdekes dolgok ezek.
zsuzska30
 
 


folyamatosan találok alátámasztást az elméletemre
külföldi oldalon lefordíttatva
5. Agnus castus - Szabálytalan szintje s az ösztrogén zavarja a dolgozókat a pajzsmirigy. Ez a természetes gyógynövény kezd ilyen jellegű tartományok a normális és ráadásul emeli a működését az agyalapi mirigy.
több helyen is láttam, hogy a pajzsmirigy működését zavarja

úgy örülök!
hogy ez zavarja!

most már végigszedem, már más gond ne legyen, asszem, mensiig kell
lehet, a migrén is, ízületi fájdalom is emiatt van.
ahogy rakom össze a képet, mikortól szedem, mind összefügg.
döbbenet.

ja!
és egy természetgyógyász oldalán láttam, írta valakinek, hogy biztos tájékoztatta az orvos, hogy ennek szedése alatt tilos próbálkozni :O

és 2-3 hónapig lehet szedni
:O
orvosok is írnak....
persze, szedje nyugodtan szöveggel :S
erről írhatnék egy tanulmányt, komolyan mondom :S grrrr

Bocs, hogy még mindig ezen lovagolok, de most már, hogy ennyit utánaolvastam, jobb.
Nektek pedig lehet tanulság akár.

A neten okosodtam ki én is a 6 év alatt.
Lehet, felveszem a nőgyógyászat szakot. :roll: :lol:

Inkább nem a nőt...és szájrátéttel gyógyítok majd.... :shock:
Booooooooooooocs! :lol:
zsuzska30
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt aztán zajlik az élet! :) A hosszú hozzászólásokat nehéz lekövetni, persze csak annak, aki ritkábban jár erre (mint pl én)... :oops:

Csak gyorsan: tegnap este a dokinál minden rendben volt. 5 hetesnek látta a babakezdeményt, de jó helyen van! Egyelőre ez a lényeg és hogy szépen, de legfőképpen komplikációk nélkül növekedjen tovább.
Sajnos a legközelebbi uh és vizsgálat csak 4 hét múlva lesz (elutazik a doki 2 hétre, aztán én 1 hétre), nehéz lesz kibírni, olyan hosszú időnek tűnik... :(

Bővebben írtam a blogomban.

Wigyorka, babus kismamitársak Ti merre vagytok???

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit hagytalak magatokra és máris csak a problémák vannak :shock:

Zsuzska nagyon sajnálom amin keresztűl mentél. A tsh-val nekem is bajom volt,de nem foglalkoztak vele és most elvileg nincs baja. Minden olyan kütyüt tegyél le ami akár bármilyen szinten is befolyásolhatja az értékeidet.(de ezt tudod az én okoskodásomon kívűl is)

Mimoka,köszi a tippet,de nekem az már rég kevés:) 24 évesen? az sem lehetett könnyű,sajnálom,hogy te is átélted.

Bozza ikrek? hmmm ha úgy kellene lennie akkor mért ne,csak egészségesek legyenek és más nem is számítana.


Ryen? Babus? hol vagytokmár :?:

Túléltem a dokit,de neki kisebb volt az esélye mint nekem :lol:

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 


Ryen látom megjöttél,örülök,hogy minden rendben van,a 4 hét elrepül mert el leszel foglalva mással.Annyira jó,csak így tovább,kértem engedélyt a blogodhoz,de még nem kaptam :(
Vigyázz magadra. éS NŐJETEK SZÉP NAGYRA

Üdv:Teréz
delfinke6
Vecsés
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: