Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Gratulálok a pozitív tesztekhez csajok!! :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Szia Tünde! Szerinted ez ad reményre okot? Én még olyan szkeptikusan állok a dologhoz. :)
szappanka
 
 


ez tuti biztos hogy babuci de irigykedem:-(((( ennek ellenére gratulálok neked!
ungiadri
Domony
 
 

 
 

Tényleg úgy gondolod? Most elszaladtam venni egy másikat, hogy holnap reggel azzal indítsak.
Ne irigykedj, Neked is lesz gyönyörményes babád!!!! :) Tudom, hogy könnyű mondani, de ne görcsölj rá. Csak pozitívan mindenhez!!! :)))) Hajrááá és várjuk a jó hírt Nálad is!! :)
szappanka
 
 


Szappanka, ez egyértelmű pozitív teszt. :) ha van nőgyógyászod érdemes brejelentkezni, kb 2 múlva már szívhangja is lehet :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Ja egyébként s HcG szint kb 2 naponta duplázódik, érdemesebb szerintem holnap után tesztelni, de te érzed, kibírod-e ;)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Ez lett volna a következő kérdésem, hogy mikor kell bejelentkeznem nőgyogyihoz. Van egy időpontom december 9re, ezt még júliusban foglaltam, csak hogy lássátok hogy mennek mifelénk a dolgok... De akkor gondolom oda kéne majd csörögjek h fogadjon előbb??
szappanka
 
 


Nem feltétlenül. Bár egy telefont megér, és ott tuti megmondják kell-e előbb menned. Azért szokták a 6. Terhességi hét után javasolni, mert akkor már van szívhang.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Áhhh értem, rendben :)) köszönöm :))
szappanka
 
 


Szívesen! Bármilyen kérdésed van, írj nyugodtan, igyekszem segíteni. :) ;)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Nagyon kedves vagy, köszi. Biztos sok lesz még :DDD
szappanka
 
 


Pl. egy olyan kérdés, hogy miért fáj a hasam, mintha meg akarna jönni? Aggodalomra ad okot?
szappanka
 
 


Pl. egy olyan kérdés, hogy miért fáj a hasam, mintha meg akarna jönni? Aggodalomra ad okot?
szappanka
 
 


Nem feltétlenül. Magnéziumot szedhetsz, ártani nem árt és lazítja az izmokat, valószínű a fájdalom is meg fog szűnni. Illetve, lehetőség szerint pihenj sokat, ne erőltesd magad. Hamarosan úgyis jön az az időszak, mikor állandóan álmos leszel. :D

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Okés, azt már szedek egy pár napja, mert nem tudtam elviselni a fáradtságot. :P
Én nagyon aktívan táncolok, akkor erről is most azonnal le kell mondjak szerinted? :/
szappanka
 
 


Mit jelent a nagyon aktív? Lemondani gondolom nem kell, csak kímélni kicsit magad, de erre majd az orvos ad egyértelmű utasítást.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Hát nagyon megerőltető, akrobatikai elemekkel tarkított két felvonásos táncműsort jelent. :/ és azt hittem, hogy kb. a 3. hónapig ezt még tudom űzni. De majd meglátjuk tényleg mit mond a doki. Mindenesetre köszi. :)
szappanka
 
 


Nagyon szívesen. :) Amin már túl vagyok, azzal kapcsolatbsn szívesen elmondom a tapasztalataimat.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Te hol tartasz a terhességben? :) már lehet azt is tudod, hogy fiú vagy lány? :)))
szappanka
 
 


34 hetes múltam, kislányt várunk, hivatalosan 2015.01.01.-re. :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Juuuuj, de izgi :))) hát az már közel van :) mi lesz a neve, ha szabad kérdezni :)
szappanka
 
 


Izgi bizony. :D Zsófinak fogják hívni. :)

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Nagyon szép név!!! :)))
Én teszteltem, megpukkadtam a kíváncsiságtól :D
szappanka
 
 


Ez is egyértelmű pozitív!!! Párod tudja már??

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Szappanka!!!Itt is garatulálok Neked,ez aztán a pozitiv teszt!!!Tünde,gratulálok a kislányodhoz!!!Nagyon szép neve lesz!Már biztosan jó nagy a pocid!Legyen szép a napotok!
haany
 
 


Haany, köszönöm szépen! :) Poci az már elég nagy, most döbbentem rá egy hétvégén készült fotót látva, hogy mennyire. :D Denem baj, ez a dolga. nőjjön csak. :)


Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Köszi Haany! :))) akkor mindkettőnknél jól sült el ez a hasfájás téma ;)
Rokatunde, igen, tudja a férjem, a második tesztet már végigaszisztálta és nagyon izgatott volt :)))
szappanka
 
 


@szappanka:


Ezek a férfiúk!!!Az én párom is ha rám néz,mindig mosolyok,és mióta tudja az örömhírt,úgy félt mint egy hímestojást!!Nagyon jól érzem magam a bőrömben,habár a hasam még fájdogál.Holnap megyek az orvoshoz,drukkoljatok!!!
haany
 
 


Drukkolok nagyon! :) Én holnap hívom őt, mert engem azért aggaszt ez a hasfájás, még mindig a meg fog jönni érzés... :/ Bár 4 hét múlvára van időpontom, de gondoltam jobban járok, ha megkérdezem a véleményét telefonon. :)
Hajrá haany, várjuk az eredményt! :))
szappanka
 
 


@rokatunde:


Tünde! Lenne megint egy kérdésem :D
Ma a doki azt mondta telóban, hogy amíg találkozunk szedjek magzatvédő vitamint. Te melyiket ajánlod? Gondolom a patikus rámsózná a legdrágábbat. :)
szappanka
 
 


Szappanka, én a terhesség elején Elevitet szedtem, viszont attól székelési problémáim voltak, a vastartalom miatt. Most Gravidát szedek, sokkal jobb és olcsóbb is, mint a másik. 30 és 90 db-os koszerelésben kapható.

Lilypie First Birthday tickers
rokatunde
Budapest X. kerület
 
 


Oké, köszi :)))
szappanka
 
 





Kedves csajok!
Kisbabát szeretnék.Szerintetek jók a laborértékeim?Ciklus 6.napján nézték.
tesztoszteron totál 1,62 nmol/l
progeszteron 2,3 nmol/l
összprolaktin 483,50 mU/l
LH 6,1 U/l
FSH 9,3 U/l
SHBG 143,5 nmol/l



Köszönöm,ha válaszoltok!

 




 
zümi
 
 


Kisbabát szeretnék.Laborértékeim ciklus 6.napján a következők:
tesztoszteron totál 1,62nmol/l
progeszteron2,3nmol/l
összprolaktin483,50mU/l
LH 6,1U/l
FSH 9,3U/l
SHBG143,5nmol/lKöszönöm,ha válaszoltok!
Ismét jelzem,hogy a profilomban megjelenő kép nem tartozik hozzám és nem értem,hogy kerül az én profilomba!!!!!!!!!!!!!!
zümi
 
 


Sziasztok!!!!Szerdán voltam nőgyógyásznál.Kisbaba biztos van,de még annyira pici,hogy az ultrahang nem mutatta ki.2hét múlva kell visszamennem.Jaaaaj az még annyi idő...!!ÚÚÚgy várom!Remélem Veletek minden rendben.!
haany
 
 


Jujjj haany! Veled együtt izgulok ;))) nekem ezt teloban elmondta a doki ugyhogy el sem mentem :) sztem mi kb. egyszerre fogunk szülni ;)
szappanka
 
 


Sziasztok! szeptember 30.-án jött meg utoljára,azóta semmi,és a teszt negativ :( kb 1 hete volt erős hányingerem meg ami szokott,de már az is el mult,néha fály a hasam,majd csak december 4.- én van idó pontom a dokihoz...szerintetek?
katusmatus
 
 


Jól átnéztek rajtam...
zümi
 
 


Hány tesztet csináltál és mikor??
szappanka
 
 


Zümi, ez nem igaz, csupán nem értek az ilyen értékekhez :/
szappanka
 
 


@szappanka:


Én is úgy gondolom,és nagyon örülök neki!!!Hasfájásod tart még?Szeded a magne b-t?Nekem egyre kevesebbszer fáj:)viszont a melleim...na az nem semmi! :)Már fáradékonyabb is vagyok,és az étvágyam sem a régi.Veled mi újság?
haany
 
 


@haany:


Szia! örülök, hogy írtál, már épp gondolkoztam rajta, hogy írok Neked. Szedem napi 3szor, illetve Gravida-t este. Nekem is kevesebbszer, de akkor még igen intenzíven. Mindig a frász jön rám, hogy na most ment el a baba... Azt hiszem túlparázom :/
Nekem nem is annyira a fáradékonyság, hanem inkább az, hogy nincs semmihez kedvem, de még pihenni sem :DD Enni mindig is utáltam, úgyhogy most ráállítottam magam konkrét időpontokra, hogy mikor kell ennem, így most könnyebb. Bár egész nap csak az órát nézem, hogy el ne felejtsek (régen ez igen gyakori volt :)))
Remélem Ti jól vagytok! ;) Család tudja már? :)
szappanka
 
 


Sziasztok. 6. napja késik, és ma is negatív lett a teszt, melleim fájnak, semmi egyéb tünet. Ötletetek van-e, mi lehet?
mese86
 
 


Lehet stresszeltél...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Sziasztok!
Èn 24 èves vagyok ès februárban lesz egy ève hogy pròbálkozunk...
Tavaj nyáron 7 hetes terhesen el ment a baba! Hozzà tennèm semilyen jel nem volt maximum h picit èrzèkenyebbek voltak a melleim, se görcsök sőt egy teszt se mutatta ki a babát! Sajnos nekem nem rendszeres a mensesem ìgy elèg nehèz kalkulálnom hogy vajon kèsik e vagy nem. Pár napja ùjjabb csalòdás èrt ismèt ... negatìvat teszteltem! De most tüneteim is vannak pl:. Mindjárt meg jön èrzès, Hát ès derèk fájdalom, puffadás, szùrò èrzes, gyomor savam minden este fent van, fej fájás, a melleim èrzèkenyek duzzattak ès egy teljes számot nőttek...
Ennyi pròbálkozás után meg fordult a fejembe h csak bebeszèlem e magamnak, de nem hinnèm...most èreztem a legbiztosabbnak a terhessèget ez az egy èv alatt... már teljesen össze vagyok zavarodva. Vajon van mèg remèny?
Segìtsègeteket előre is köszönöm!
dili90
 
 


Szia dili!Teszteltél már azóta?Ne add fel!!!Jönni fog az a baba!
Nagyon szorítok neked!!! :)

"Minden nap egy új lehetőség arra, hogy csodát teremts!"
eszanita
 
 


Szia eszanita! Ma szerettem volna de nem volt bátorságom... már fèlek meg csinálni :( havonta 1- 2 tesztet csinálok ès minden alkalommal pròbálok pozitìvan állok hozzá...! Hát most már nagyon örülnènk neki!Te is pròbálkozòl?
dili90
 
 


Sziasztok! Csatlakozni szeretnék a pozitív tesztre várók sorához, bár méginkább a pozitív tesztelők közé. A ciklusommal sajnos nincs szerencsém, mert tavaly júniusban abbahagytam a bogyót, és azóta követhetetlen a helyzet. Az uccsó menzim 55 napra jött meg, az az előtti 36 napra. Egyenlőre próbálok a clear blue ovulációs tesztre hagyatkozni, és reménykedni! Pozitív tesztet kívánok mindenkinek! 

Kép
megcsi
Németország
 
 


Igen!Már több mint fél éve próbálkozunk!Eddig még nem volt eredménye!Ami késik nem múlik! 

"Minden nap egy új lehetőség arra, hogy csodát teremts!"
eszanita
 
 


Fő a pozitìv gondolkodás :)
Remèlhetőleg nem sokat kell várnunk ès meg èrkezik hozzánk is a gòlya!
Èn is erőt vessek magamon ès tesztelek majd mèg egyett hátha vègre sikerült!
Mindenkinek sok sikert ès szurkolok :lol:
dili90
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: