Új privát üzeneted érkezett!

Szia hallottam hogy 2 béranya is át vert. Én nem tenném. Terhes vagyok. És inkább valakinek olyannak adnám oda, mint hogy az állam vigye el. Találozhatnánk személyesen. De még a héten ha lehetséges.

Szia hallottam hogy 2 béranya is át vert. Én nem tenném. Terhes vagyok. És inkább valakinek olyannak adnám oda, mint hogy az állam vigye el. Találozhatnánk személyesen. De még a héten ha lehetséges.

Aki írt hogy veük is felvéteném kapcsolatot az írjon emailt knollvioletta92@gmail.com címre s ott megbeszéljük

Sziasztok a telőm nem enged üzit írni. Egyszer sikerült de akkor is rosszul írta a telszámot. Ha érdekel hivjatok. 06209723382

Kedves Leendő Szülők!

A 30-as éveimben járok, és szeretnék béranyaként segíteni az arra rászoruló pároknak, mivel tudom, hogy milyen nehéz egy ilyen helyzetben segítséget kapni.
Természetesen bármilyen kérdésre válaszolok, keressenek bizalommal.

Adele

Kedves Leendő Szülők!

A 30-as éveimben járok, és szeretnék béranyaként segíteni az arra rászoruló pároknak, mivel tudom, hogy milyen nehéz egy ilyen helyzetben segítséget kapni.
Természetesen bármilyen kérdésre válaszolok, keressenek bizalommal.

Adele

Kedves leendő anyukák, apukák!

Az email címem megváltozott, kérem, hogy a babyproject2020 email címen keressenek.

Adele

Kedves Kismama! Amennyiben olyan helyzetbe kerültél hogy születendő gyermeked nem tudod megtartani kérlek vedd fel velem a kapcsolatot lillanagy353@gmail.com, vagy 06202252019.

Tapasztalt, magyar származású bérmami vagyok, újból segítenék gyermektelenséggel küzdő pároknak, friss leletekkel, referenciával rendelkezem.Csak előleggel vállalom.Érdeklődni: tutidonor@freemail.hu
tutidonor
szd

Kedves kismama!

Tudom, hogy nagyon nehéz elvenni egy kislélek életét, es ezt nem teszi szivesen senki, de vannak olyan helyzetek amikor nincs más választás. Hogyha esetleg ilyen helyzetbe kerültél, nyugodtan vedd fel velem a kapcsolatot. A lehető legtökéletesebb es biztonságosabb eletet teremtenenk meg a kisbaba számára. Es nem utolsó sorban hatalmas boldogsagot adnál az eletunkbe. Ne félj felkeresni. Beszéljünk
Ahol elérsz : kamillahercz@gmail.com

26 éves, káros szenvedélyektől mentes 2 gyermekes anyuka vagyok. A legkisebb babám idén januárban született, papírokkal tudom igazolni, hogy egészséges, valamint minden komplikáció mentes volt. csillagfa1002@protonmail.com

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: