Új privát üzeneted érkezett!

@kbrigitta:
De sajnálom :-( Fel a fejjel! Az a baboca vmiért nem akart ittmradni,de nagyon szoritok neked,h legközelebb sikerüljön! És már ebben a cuklusban következő inszem?
csilla0124
 
 


@csilla0124:


Igen, egyből megyünk tovább, nincs miért kihagyni hónapokat én úgy gondolom, az esély ugyanannyi vagy kevesebb, mert legalább hozzászokik a szervezetem mikor mit kell termelni.


nálam az a probléma, hogy a hormonháztartásom nulla. Valamiért az agyalapimirigyem nem tudja mikor mit kell termelni. Abbahagytam a fogamzásgátló szedését mandula műtét miatt, ahol végül nem is altattak, nah mindegy, de gondoltam úgyis kellene 6 év után szünetet tartani, és ezután nem jött meg soha, csak gyógyszerrel. Voltam kivizsgáláson a kortizol szintem magas, a többi alacsony, de jól reagálok a hormonokra, így mondták, hogy babát tudok bármikor. Csak hát nem olyan egyszerű. Most például mindig csak egy-egy tüszőm volt. Ráadásul az utóbbinál 13. napon kipukadt egy magától a 16. napra megért a másik oldalon, abból lett volna most egy baba. Az első meg olyan gyorsan megnőtt de akkor is egy a többinek nem volt ideje, hogy a 13. nap megcsinálták az inszemet, de akkor még a gyógyszer el sem fogyott még lett volna 2 szem és megjött. :(


Korábbi inszemeknél Emma előtt mindig a 15-16-17 napokon csinálta, ezek közül valamelyik kettő.


Amúgy én clostit, bemfola 150-et három szurit, meg ovitrellet kapok, utána meg duphastont.


Emmánál closti, merional, choragon és duphaston volt. Szóval most teljesen más hormonokat ad Emőke, azt mondta ezek jobbak, hát eddig sajnos nem úgy tűnik. :( Persze nem adom fel, hátha most sikerül.

kbrigitta
 
 


@kbrigitta:
Pedig valami mostmegmozdult,de mégsem volt elég. Ugy sajnálom :-( Akkor mikor várható a kövi inszem?
csilla0124
 
 

 
 

@csilla0124:


6-án megyek ultrahangra az a 12. nap lesz. Szerintem olyan 8-9-10-e körül. 


De legalább van most itthon két doboz duphastonom, ha nem is ír fel most inszem után, akkor is van még, hogy egy pillanat szünet se legyen. Bár biztos nem ezen múlt. Biztos nem véletlen volt ez így, inkább ne sikerüljön, ha nem lett volna egészséges. :(


Van még ezen kívül, a novemberin kívül 1 lehetőségem, januárba vissza kell mennem dolgozni, mellette nem tudom, hogy sikerül e folytatnom.


Emma is most kezdi 5-én a bölcsit. Mondjuk abból jó, hogy inszem után már bölcsis lesz és többet tudok pihenni. Ugyanis a munkahelyemen nem cipekedtem, most meg azért emelgetem rendesen.

kbrigitta
 
 


@kbrigitta:
Akkor neked is lehet szurkolni! Nekem akkora kell tesztelnem majd! Alakul itt a szirkolos csapat! Mindent bele :-)
csilla0124
 
 


@csilla0124:


Szurkolok neked! Igen, eddig nem is csatlakoztam ilyen fórumokhoz, még Emmánál sem, pedig akkor nagyon el voltam keseredve. De most valahogy rátaláltam erre a fórumra, és láttam, hogy sokan járnak közülünk Emőkéhez, így gondoltam társulok. :) 


Írjatok majd mi a helyzet, írok én is! 

kbrigitta
 
 


@kbrigitta:
Hmm. Olvastam erről, hogy a hormontartalmú fogamzásgátlás azt eredményezi, hogy leáll a saját, mert úgyis kap a szervezet, és fogamzásgátlás nélkül meg sem jön. Nem is értem, hogyan lehet ilyen szereket kapni legálisan, ezen el tudnék most bosszankodni egy darabig, de nem untatlak vele benneteket. Miért nem a férfiaknak találnak ki fogamzásgátlót?

Egyébként én is Clostyt, Bemfolát , Ovitrellet, Duphastont kaptam. Eddig bevált.

Csak sikerül, már majdnem megvolt! Ha úgy nézzük egyre jobban reagál a tested, először semmi, aztán kis javulás, majd a majdnem siker, akkor következőre a siker jön!!! Szurkolunk! Beveszünk a 2 hetes izgulós csapatba, te leszel a 2 hét múlva sikeres inszemes :-D

Nekem nov7 szerda UH
babszi24
 
 


@babszi24:


Aranyosak vagytok! Várjuk akkor a november 7et!!!
kbrigitta
 
 


November 7 hatalmas drukk,de irj majd feltétlen babszi24!
És november 6-ra is nagy drukk kbrigitta,hogy szép tüszőid legyenek! Nekem szerintem holnaphoz 14 napra,vagyis november 10-én kell tesztelnem!
Szupi izgi!!! :-)
csilla0124
 
 


Drukkolok mindannyiunknak! Azoknak is akik csak olvasnak. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire izgalmas lesz az inszem :lol:
Feltétlen írok, de nekem már csak a várakozás van ...türelmesen, vagy türelmetlenül. De már megtanultam számolni az orvosságokat, így pont a hosszú hétvégén fog elfogyni megint a 10 napos adag. Így még előtte elmegyek Emőkéhez! Hajrá nekünk! Éljenek a bébik!
babszi24
 
 


@babszi24:
Igy van! Hajrá-hajrá! De közben egy kérdés eszembe jutott: Emöke ha 10 napra irja fel a Duphastont,akkor nyilván nem elég a tesztelésig,vagyis az inszem utáni 14.napig,akkor hogy tudom addig szedni?
csilla0124
 
 


@csilla0124:
Kérdezz rá holnap inszem után, úgyis beszélni fog a továbbiakról, hogy mi a teendő, ha elfogy...mert te úgy tudod 20 szemes és 2X1-et ír fel. Jelentkezzél 10 nap múlva, vagy lehet-e, hogy kettő dobozzal írjon fel. Én amikor felhívtam, hogy elfogyott, és pozit teszteltem még aznapra berendelt, nehogy kihagyjak. Pénzt sem kért.
babszi24
 
 


@babszi24:
Oksi,köszi,akkor erre majd holnap mindenképpen rákérdezek! Ez igy nem tul logikus. Köszi még egyszer!
csilla0124
 
 


@csilla0124:
Elképzelni sem tudom miért ír fel kevesebbet, nov 7-re kell mennem és nem fogja addig kifutni. Majd írd meg mire jutottál.
babszi24
 
 


@babszi24:
Ez nekem teljesen érthetetlen. De holnap majd rákérdezek mindenképpen! És írok ;-)
csilla0124
 
 


@hopihecske85:
Vajon mi van veled? Mit mutatott az UH? Gratulálhatunk?
babszi24
 
 


@babszi24:


Jövő héten portugáliában lesz Emőke, ha kell recept holnap tudsz bemenni érte. Legalábbis én ezért megyek hozzá holnap.
kbrigitta
 
 


@babszi24:


Jah még annyi, hogy most nekem pozitív teszt után egyből két dobozzal írt ki. Most lesz bőven, ha a következő sikerülne. :) Hívd fel holnap délelőtt 9 körül tuti bent lesz a kórházban, a klinikán. Nekem azt mondta fél 9 és fél 10 között érjek oda.
kbrigitta
 
 


@kbrigitta:
Köszi az infót!!
babszi24
 
 


@babszi24:
Pont a dokinővel voltam amikor visszahívott téged. :) eszembe jutottál hogy megkaptad az infot. Azt mondom semmi nincs véletlen. Milyen jó hogy csatlakoztam és tudtam segíteni. Jó hétvégét.
kbrigitta
 
 


@kbrigitta:
:-D haha jól jött ki!! Ezer köszönet, megint bajban lennék a hiány miatt. Most itt dekkolok a klinikán, drnő telefonja kikapcsolva, gondolom elfoglalt.
babszi24
 
 


Szuper, már a kezemben is a recept!! Nagyon kedves ez az Emőke, én nagyon bírom!
babszi24
 
 


@babszi24:
Igen nagyon birom én is. Megbeszéltem vele, hogy beszúrunk egy hamarabbi időpontot, mint a nov. 6 nehogy hamarabb legyen az inszem, mint ahogy gondoljuk, mert gyorsan reagál a szervezetem a bemfolára. Szombaton november 2án van egy fél órás dolga reggel 6kor. Mondta menjek be megnéz. Örülök, hogy sikerült elintézni.
kbrigitta
 
 


Na itt vagyok lányok! Szuper jo,ez már lassan megér egy Emőkés csoportot :-) Én is rettentően meg vagyok elégedve vele. 10 napra kaptam a Duphastont én is. Azt mondta,holnaptol kezdjem el szedni,és ahogy elfogy, a következő nap reggel teszteljek,és hivjam, vagyis november 7-én
csilla0124
 
 


Akkor a következő fontos dátum a 2.-a! Hajrá tüszőcskék!

@csilla0124: túl vagy rajta?
babszi24
 
 


@babszi24:
Közben eggyel feljebb már írtam :-) :-) Nagyon egyszerre írtunk. Egyszer lányok,még össze is fogunk futni,ha igy haladunk :-)
csilla0124
 
 


@csilla0124: 11. Nap kimutatja a teszt a hcgt? A szegedi kaális fórumon olvasgattam, hogy ők valami szupi tesztelővel tesztelnek, a Gabriell, nem olyan érzékeny. Neten lehet rendelni.
babszi24
 
 


@csilla0124:
Igeen, egyébként gondolkoztam már rajta, lehet kerülhetjük egymást a váróban :lol:
babszi24
 
 


@babszi24:
Lehet akkor beszerzek erre a napra egyet. Nekem igy mondta Emöke,de kiváncsi leszek azért. Elvileg igen,ki kellene mutatni,reméljük,igy lesz.
csilla0124
 
 


@csilla0124:
https://www.babalesz.hu/termekenyseg-ta ... a8QAvD_BwE. Most néztem a neten, de biztos van más is...
babszi24
 
 


@babszi24:
Köszönöm szépen babszi! Ez tényleg nagyon érzékeny teszt! Szerintem rendelek is! Remélem sikerül! Elvileg a repesztő szuri 10 nap után teljesen kiürül,azt csütörtökön kaptam,ugyhogy az már nem zavarhat be az extra érzékenységü tesztbe sem. Na kiváncsi leszek!
csilla0124
 
 


Vagy a dm-ben is lehet kapni, 6 nappal a nemvárt előttől használható:https://www.dm.hu/predictor-terhessegi-teszt-p5391520951688.html
babszi24
 
 


@babszi24:
De aranyos vagy, KÖSZI!!! Néztem, a Rosamannban is van un. golyahir a neve. Régen nem irtak rola vmi jokat,de most egész jo. Viszont közben az jutot eszembe,h te honnan szereztél be oár db Duphastont? Lehet beszereznék csak 3-4 db-ot saját magam megnyugtatására,ha a teszt esetleg akkor még negativ lenne.
csilla0124
 
 


@babszi24:


Az Amazon kimutatja, nekem ahogy elfogyott másnap egyértelműen, de az összes kimutatja, ami 10-es érzékenységű. Most nem Gabriellt kaptam, hanem még két mártogatósat vettem, illetve adták a Pingvinben, azok is kimutatták, még másnap is kimutatta az Amazon, ami már halványabb volt. Szerintem az Amazon jó, könnyen használható, de az összes többi, ami 10-es az kimutatja. A nem várt előtt 6 nappal csalós, mert az ciklustól függ. Gondoljatok bele, hogy mikor kezd termelni a szervezet hcgt. Kb. a 8. nap körül fogan meg. Szóval pár nappal előtte, hogy abbahagyjuk. 6 nappal előtte... ez már marketing duma, ezt kielemeztük a patikussal. Bár én is most olyat vettem, mert 2féle mártogatós volt. Amúgy a 6 nappal előtte a második nap amikor már halványabb volt az Amazon, szóval ami annyira szupernek írja magát, azon meg még kevésbé látszódott, szinte alig, nagy jó szem kellett hozzá, míg az Amazon amit utána csináltam nem is reggeli pisiből, erősebben mutatta.
kbrigitta
 
 


@kbrigitta:
De neked nem a 14.napon kellett tesztelned az inszem után? Gyogyszered meg neked is 10 napra volt elég. Már hamarabb is teszteltél? Nem ott 23 elött az ünnepekkor irtad h ekfogyott,de tesztelni csak 24-én teszteltél?
csilla0124
 
 


@csilla0124:
Szia, én amikor rádöbbentem a tényre, hogy kevesebb a DUPHASTON-, akkor kb 3 szem volt még, már a hosszú hétvégében voltunk javában, azt hiszem vasárnap. Utána olvastam a neten, és elég kockázatosnak láttam abbahagyni. Emlékszem az egyik ötletem az volt, hogy a három szemet elosztom a 3 napra 1/2 x 2 arányban. De annyira nem bíztam ennek a sikerében, hogy beírkáltam fórumokra, hogy nincs-e valakinek eladó-kimaradt. Volt egy október eleji bejegyzés, hogy egy bontatlan doboz eladó, de napokkal később írt csak vissza, hogy elfogyott. Egyetlenegy hölgy ajánlott fel 7 szemet, végül úgy döntöttem, elmegyek érte.
babszi24
 
 


@csilla0124:
De neked nem ünnepre esik a 10.nap, ha akkor iratsz fel, kihagyás nélkül megoldhatod. Mondjuk 6-án felhívod, hogy elfogyott és megírod ide nekünk, h mi lett...összefogunk érted ne aggódj!
babszi24
 
 


@babszi24:
Értem,értem! De akkor végülis nem teszteltél a 11.nap,ahogy elfogyott a gyogyszer,hanem csak a 14.napon? Valamiért nem tetszik ez még nekem,olyan bizonytalan ez igy,de majd lesz vhogy! :-)
csilla0124
 
 


Sziasztok! Köszönöm az érdeklődést. Pénteken voltam uhn, ahol az eredmény 13 mm petezsák szikhólyag sejthető. Legközelebb nov 5-én megyek újra. Reményekkel teli vagyok és izgatott is egyben, hogy rendben legyen minden. Drukkolok nektek!
hopihecske85
 
 


@hopihecske85:
Jujjj,de szuper!!! Gratulálunk még csak halkan! ;-)
csilla0124
 
 


@csilla0124:
Nem teszteltem csak a 14. Nap, akkor is nagyon halvány volt, nem hiszem, hogy nekem a 11 nap mutatott volna valamit is. Akárhogy is alakul, higyj magadban és az érzéseidben és ne hagyj ki egy adagot se legalább a 14. napig! Drukkolok, veled vagyunk! ;-)

@hopihecske85: Nagyon jó hír!! Akkor ehhez már egy igazi gratuláció jár!!! Most már csak azért drukkolok, hogy egészséges legyen!
babszi24
 
 


@babszi24:
Köszi minden infót,magyon jó ez a csoport. Úgy gondolom,beszerzek egy Duphastont,ha még negativ lenne a 11.nap,nem akarnám abbahagyni ugy,hogy lehet,korai volt a tesztelés. Te h vagy amugy? :-)
csilla0124
 
 


@csilla0124:
Helyes, osztom a véleményed!

Én egyre terhesebbnek érzem magam. Még szokom a gondolatot, de már nagyon bízom, és remélem ikrek, bár egynek is nagyon örülnék. Nagyon várom az uh-t, mert akkortól hivatalosan is kismamának számítok, és el merem hinni végre. Persze addig nincs nyugalom míg meg nem születik/ születnek, mert én már 35 fölött vagyok és rengeteg vizsgálat és veszély vár ránk. De így is nagyon örülök, és bízom. A lányom is várja őket nagyon :lol:
babszi24
 
 


@babszi24:
Teljesen megértem az aggodalmad,én is ilyen lennék,hiszem 9 honapig a kis életre neked kell vigyázni,föleg,ha akár ketten is vannak. Jujj,de izgalmas ez! Minden rendben lesz,majd meglátod! ;-)
csilla0124
 
 


@kbrigitta:
Nekem annyira nincs tapasztalatom melyik teszt jó, vannak fanatikus tesztelők, akik már a sokadik inszem és lombok után vannak. És már tudják melyik biztosabb és van aki már a 6. naptól tesztel, meg vannak jóstesztek(LH). Én a patikában vettem Gabriellt, ez biztos, de nem hiszem, hogy kimutatja a 10-11naposat, inkább türelmeseknek való. Remélem nekem nem lesz szükségem már 9 hónapig rá :lol:
babszi24
 
 


Egy idézet a szegedi kaálisokat keresek fórumról: "Igen, pozitív a tesztem. Ma vagyok a transzfer utáni 9.-ik napon. Őszintén szólva egyáltalán nem vagyok nyugodt, nagyon félek és aggódom, mi van ha csak kémiai terhesség vagy esetleg megint méhen kívüli... A csíkok sem úgy erősödnek szerintem ahogy kellene, vagy nem is tudom. Egyszer meggyőződésem hogy ez így rendben van, utána meg azon kattogok mi van, ha ez így mégsem elég...

Ahhh, totál dilis vagyok. Nem voltam az 5 év alatt egyszer sem ilyen, hogy egyfolytában ilyeneken kattogjak. Itt egy kép a tesztjeim egy részéről.

kepkuldes.com/images/894cc921f9dd88496dc... "
babszi24
 
 


babszi24
 
 


@babszi24:
Köszii,bár szerintem egyértelműen erősödik,viszont nekik maga a megtermékenyités kint történik,tehát lesporolnak pár napot. Nem jol gondolom?
csilla0124
 
 


@csilla0124:
Igazából nem tudom, ott már teljesen az adagolt hormonok irányítják a folyamatot. A kép nem az én tesztem, hanem a hölgyé, aki a bejegyzést írta, csak a bemasolt bejegyzésben valamiért nem működik, így beraktam a linket magában, hogy meg lehessen nézni...ha a 9nap írta a bejegyzést beültetés után, akkor már hamarabb elkezdte a tesztet.
babszi24
 
 


@csilla0124:
Nem tudom a lespórolást a napokból hogy érted, de szerintem a ciklusok annyiban változik csak a természetestől, hogy a peteérésük máshogy van a stimutól, de a ciklusban a második fázis a beültetéstől számít. Ami ugyanúgy 14 nap a nem várt napja. Szerintem a beágyazódás ugyanaddig tart, csak az a pár nap, amíg gurulnak ki a petevezetőből kívül történik a testen.
babszi24
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: