Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, ha van egymás után 3 pozitív LH-tesztetek, akkor mégis mikorra tehető a peteérés? 
Találkoztam mindenféle információval, széles skálán. Van, aki szerint az első pozitív után 24-48 óra, van aki szerint meg az első negatív napon. A kettő között meg akármi.

Hőgörbén mit kell látnom?
agi15
 
 


@agi15:
Ovukor leesik a hő, majd újra fel, ekkor van tuszorepedes. :)
bazsalikom88
 
 


Sziasztok! Tervez valaki augusztus környékére fogantatást?
zsuzsu84
 
 

 
 

@bazsalikom88:


hétfő: 36,1 C, teszt -
kedd: 35,97 C, teszt - 
szerda: 36,1 C, teszt + (halvány)
csütörtök: 36,12 C, teszt +
péntek: 36,01 C, teszt +
szombat: 36,26 C, teszt még nincs.

Akkor esélyesen ma?
agi15
 
 


@bazsalikom88: na a tegnapi teszt - lett, ma reggelre a hőm is még feljebb ment, 36,37 C.
Akkor mostantól marad a reménykedés és a nem-stresszelés.
Ami azért is nehéz, mert ma délutánra anyáékhoz megyünk, ahová jön az egyik másodunokatestvérem, ahol épp most várják a 2. babát. Kizárt, hogy ne legyen faggatózás, nekünk mikor lesz már gyerekünk. Tegnap mondtam a férjemnek, hogy én ettől előre rettegek. Azt mondta, hogy ha bárki is rákérdez, akkor felállunk és hazajövünk :)

agi15
 
 


@agi15: azt mondják, hogy az első negatív napon is van esély, de akkor fiúra. De igazából sose lehet tudni mikor jön össze. Megy a szurkolás Nektek :)

A férjed jól mondja, mit kell tenni. :)
bazsalikom88
 
 


@bazsalikom88: kedden (-) és pénteken (utolsó +) voltunk együtt, már ami releváns a PÉ szempontjából. Szóval akármi is lehet
agi15
 
 


Sziasztok!

Ági:Elvileg a negatív napon van pé,de onnan tudod ha meg is ugrik a hőd,mert ugye az LH teszt nem garancia a pé-re.

Én ma járok a 10.dpon,és a mai teszt negatív. Érdekesen alakul ez a lutális szakasz. A mellem erősen fájt aztán pár napig gyengébben úgy 6-8dpo közt,aztán újra erősödött. Ma mensiszerű görcsöm van egész nap kisebb szünetekkel,derekam is fáj,ezek mind mensi napi vagy max előző napi tünetek....és most nem értem mert 2-3 napom van még mensiig. A hőm meg 4 napja felment 36,8-ra és meg se mozdul. ja és nem vagyok pszichopata sem ami elég rendellenes mensi előtt kedden szerdán kiderül mi a valóság de ilyenkor már nehéz minden pillanat. Egész nap olvastam,kutattam,de nem lett jobb.
Drukkoljatok légyszi.
krijan
 
 


Sziasztok! Az én történetem. Tavagy terhes lettem az ősszel, ami sajnos 8 hetesen véget ért, műteni kellett sajnos. :( így kivártuk a 3 hónapot, sőt többet is. Múlt héten volt egy pozitív tesztem, szóltam a nőgyógyászomnak aki egyből felírta az utrot napi 2×1et. Tegnap szeretkeztünk a fétjemmel ( igen, megkérdeztem az orvost és azt mondta szabad ) és közvetlen utána véreztem. Azóta pecsételek... dühös vagyok, nem tudom mi történik. A Ths 2.1 volt decemberben, ezt most újból nézik , és 30án kell hematológiára mennem, mert a történtek előtt ( mielőtt kiderült a pozitív teszt ) a doktornó mondta h ezeknek utána nézünk mindenképp. Ettől függetlenül fogalmam sincs mi történhetett tegnap ami miatt ez van. Nyilván később okosabb leszek. ( kórházba nem akarok menni, ez itt németország, n3m kezdenek semmit ) . A kérdésem az lenne, hogy volt már valakinek hasonló? Bocsi hogy hosszúra sikerült, igazából mindenre fel vagyok készűlve lelkileg. Köszönöm ha írtok!
pupak
Nemetorszag
 
 


@pupak: Szia, nekünk is volt egy alkalom, pár nap alatt elmúlt. De ha erősödik vagy sötét barnára vált azonnal menj inkább orvoshoz. Jobb egy felesleges út...
bazsalikom88
 
 


@agi15: Olyan sokat még nem emekedett a hőd, azért még figyeld, kell kb 0,5 fok emelkedés, akkor repedt meg csak a tüsző. Ahogy Krijan is írta, a pozitiv LH teszt csak az érés végét jelenti, az még nem hozza magával, hogy az első negatív napon már meg is reped, az majd csak a hőből derül ki. Szóval addig még érdemes akciózni :)
Krijan: izgalmas napok ezek :) nagyon drukkolok! 
Pupak: nyugodj meg lehet csak valami hám réteget sértett meg. De szerintem is érdemes lenne elmenni orvoshoz, ha még holnap is pecsételsz.

denisa84
 
 


@denisa84: ma reggelre még feljebb ment (36,52), így 2 naptár is (fertility és  ovuview) behúzta az ovut péntek-szombat közé. Az ovu előtti hőhöz képest már megvan a 0,5 emelkedés, és 3 napig magasabb is volt - ezek alapján kalkuláltak, ha jól vettem ki a leírásaikból.

agi15
 
 


@pupak: sajnos? szerencsésre? még nem volt részem hasonlóban, de nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi komolyabb mögötte, mint egy kis hámsérülés! Nem lehet egyszerű így, hogy még csak megnyugtató válaszért sem lehet orvoshoz szaladni 

agi15
 
 


Sziasztok! A múltkori után nagyon hallkan de muszáj elújságolnom,úgy néz ki most sikerült.Babásak lettünk.
Hajnalban felébredtem iszonyatosan fájt a hasam,nem részletezem...akkor elpisiltem az elsőt és nem teszteltem,volt elég bajom. A hőmet viszont megmértem...linkelem mindjárt a képeket. Aztán 4körül ébredtünk mert indulni kellene dolgozni mindenkinek de én inkább a wcre rohantam hányni. Mint aki másnapos vagy még inkább aznapos,borzalmasan sz.rul vagyok. És mondhatom hogy hálistennek mert a 2. pisiböl ez sikeredett.
https://kepkuldes.com/image/6vuRKR
https://kepkuldes.com/image/6vuyd5
krijan
 
 


@bazsalikom88: szerencsére békében lezajlott a családi találkozó :) 

agi15
 
 


@krijan: dejódejódejóóóó! :D
uh, viszont máris hányással indítani.... te szegény!
(bár hánynék már én is.... imádnám, csak legyen oka!  )

agi15
 
 


@krijan: jaj de jó :) szuper hír így hétfő reggelre. Bár reméljük nem fogsz hányni annyiszor.

Halkan gratulálok :)
bazsalikom88
 
 


@agi15: szuper :) akkor mindenki életben maradt :D
bazsalikom88
 
 


@krijan:
Szuper! Remélem erősödni fog a csík! :)

Csajok én meg szét izgulom magam. Ma lesz a genetikai ultrahang.
csipke5
 
 


@csipke5: Nyugi, minden rendben lesz:) De megertelek egy hónap múlva én leszek idegbeteg
bazsalikom88
 
 


Krijan: gratulálok az "egészséges határon belüli írigységemen" túlmenően fantasztikus látni a sikereket szóval hajrá hajrá lányok.

Csipke: a mai genetikai uh a 12. Heti vagy valami másért szükséges?

Lányok akiknek sikerült légyszi ha tudtok írjatok részleteket segítségül hogy pl mit mikor hogyan csináltatok Nekünk ez a 7.hónap 12. Napja és nem könnyű a sorozatos próbálkozunk-reménykedünk-csalódunk lelkileg. Gondolom vagyunk így páran.
gkata78
 
 


12. Heti. Minden rendben vele Olyan boldog vagyok és talán pici fiu. Én kombinált tesztett nem kértem. Kèpet most valamiért nem engedi. 6,5cm 12+6nak felel meg.
csipke5
 
 


@csipke5:
De jó. Gratulálok a fiúcskához (nekem már van kettő belőle de nem bánnánk ha a harmadik is fiú lenne ha lesz de persze amúgy mindegy... Boldog babavárást kívánok.
gkata78
 
 


@csipke5: de jó, akkor nagy kő gördült le. Mi lesz ezen a vizsgálaton amúgy?
bazsalikom88
 
 


@gkata78: igazából kijottem a téli betegsegekbol, megszunt egy stresszforras. Pont úgy jött ki h 12. napig semmi, aztán naponta, 2 naponta ahogy jól esett.
bazsalikom88
 
 


Sziasztok!

Nekem érdekesen alakul ez a ciklus. Jó későn volt a peteérésem így jó hosszú a ciklusom. Ma vagyok a 38ik napon de a hőm még mindig az egekben 37,1 volt reggel. Linkelem a diagrammom. Kíváncsi vagyok mi van, de nem merek tesztet csinálni. Nem érzek semmit, egy-két hasszurka van meg ma reggel csuromvizesen ébredtem. Hálisten lefoglal a lakásberenezés úgyhogy sok időm nincs ezen kattogni.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 81600_.png

krijan nagyon örülök neked, drukkolok hogy minden okés legyen.
ewuss28
 
 


@bazsalikom88:
Egy ultrahang. Down szindrómàra szűrnek. Nyaki redő vastagságát nézik meg az orr csont meglètét. Plusz ezen kívül gerincet, vesét ilyeneket.
csipke5
 
 


@ewuss28: Tényleg hosszú ciklus, de sose tudhatod, lehet épp ez lesz a nyerő :) A magas hő bíztató, még pár nap és minden kiderül :)


Csipke: de jóó nagyon szuper! Azért később ha meggondolná magát a rendszer, jöhet a kép :) 
Kirjan: halk, de hatalmas gratuláció neked!! Mégis csak meglett az ajándék :) Mikor tesztelsz legközelebb? 
Ági: Akkor tényleg megvolt az ovu, most már csak várakozni kell. FF nagyon megbízható, én nem bántam meg a VIP előfizetést se rá, sok új funkciót kaptam. A tanuló leckékhez azért volt, hogy használnom kellett a google fordítót :D de egyébként tök érthető a program.

Én még mindig ramatyul alszom :( Vettem varrás nélküli melltartót éjszakára, az egy kicist segít a mell feszülésen, de a rémálmokon nem :D És az éhség szörny, hát az valami brutál, ha támad. Próbálok mozogni is mellé, hogy ne legyek majd hordó.
denisa84
 
 


@denisa84: ha nem tud az ember rendesen aludni, az rémes érzés. :( Mitől vannak rémálmaid vajon? A babával kapcsolatos? vagy csak úgy általánosan?
Te sportoltál eddig?
Nálam ez most kérdés, hogy igazából január közepén kezdtem a rendszeres sportot, tehát olyan óriási edzettségem nincs, de pl. 1,5 hónapja a hasizom gyakorlatokat nem csinálom, nehogy ne legyen jó. Viszont most kezdek belejönni a futásba, rettentően élvezem, elkezdtem végre fogyni is, és nagyon sajnálnám, ha félbe kellene hagynom, bár nyilván mindent a baba érdekében.

Milyen plusz funkciói vannak az FF-nek, ha VIP vagy? Kicsit fájna most kiadni az árát egyben, még ha havi szintre lebontva tényleg nem vészes is.

agi15
 
 


@ewuss28:
Én már csak ellőnék egy tesztet. 13.dpon vagy kb,egy 10es teszt már mutatja szerintem. Szép a görbéd amúgy,biztató nagyon.

Köszönöm csajok,nagy a boldogság amúgy de még azért félek. Ma itthon maradtam mert gyanús hogy a baba mellé virust is kaptam,ma még álló helyzetbe nem voltam 3 percnél tovább. A baba meg narkolepsziást csinált belőlem. 20 percet egybefüggően nem birtam ébren lenni. szóval van baj

Gkata: Mi 6. hónapja próbálkoztunk,abból 3ban högörbéztem,ovuteszteltem és teáztam. Előtte csúszott kifelé a ciklusom,a teák helyre hozták,ovuteszt mutatta a lehetséges peteérést a högörbe meg vissza igazolta. Ő most úgy sikerült hogy 3 nap megvonó volt peteérés elött 1-2 nappal. Lehet az is segített. Párom cinket,magnéziumot és szelént szedett ebben a ciklusban.
Az előző hónapban is produkáltam egy pozit de semmi tünetem nem volt. Megjött időben és csak egy teszt volt pozo,utána nega... Emiatt ma csináltam még egyet és azon is látszik de még nagyon halványka. Amiatt mert aggodom minden nap tesztelek hogy lássam erősödik. Ha már leugrik felhivom a dokit időpontért. remélem most minden flottul megy majd. És én nagyon nagyon a teára esküszöm. Nekem van olyan ismerődöm aki 50ezreket költ mindenfajta cuccra ami elősegíti a babát és mégse jön. Én hiszem hogy a gyógynövényektől nincs jobb. Bár tény hogy emberre válogatja.
Sokat olvastam most a trimeszter vitamint hogy attol is sokan estek teherbe.
Drukkolok mindenkinek
krijan
 
 


Na csak sikerül igaz jól levágva az amúgyse olyan jó képet mert útban volt a méhlepény

csipke5
 
 


@agi15: Nekem sajnos világ életemben rémálmaim voltak. Hozzá szoktam az évek során, nem zavarnak túlságosan (világvége-tűzvész,halál, zombik stb) Már fel se riadok :) Viszont mióta baba van, ezzel kapcsolatosak. Hogy a férjem nem is szeretné, és el akar hagyni. Hogy rágyújtok holott tudok a babáról, pedig Isten a tanúm rá, rá se nézek a cigire, eszembe se jut... Férjemnek el szoktam mesélni, az mondta h ne agyaljak ennyit, és reméli nem kell bocsánatot kérnie az álombeli önmaga miatt :D


Sportolni többé kevésbé rendszeresen szoktam, egyelőre főleg otthon, napi 20 percet, mellett biciklivel járok munkába. Fél éve még heti 4-szer edzőterembe is jártam, de ellustultam és elmaradt. Múltkor amikor a paráim miatt elmentem dokihoz, rákérdeztem a sportra, azt mondta mehet minden ésszel. Még a futás is, de inkább kocogás legyen, a lényeg, hogy nagyon ne emelje meg a pulzust. Én 140-es határt olvastam, van egy okos karkötőm, azon megnéztem hogy egy torna alatt hol mozog a pulzusom, 110 környéke volt. Sztem nézd meg te is így, ha van rá lehetőséged egy kocogós futásod, aztán ha rendben akkor nem kell abbahagyni :)
FF-en a legjobban a charts like mine funkciót szerettem. Össze tudtam hasonlítani a görbémet sok száz más görbével. Rengeteget tanultam belőle, mert ott látszik, hogy melyiknek milyen kimenetele lett, ovu, vagy esetleg terhesség. Így váratlanul se nagyon ért, ha mégis megjött, mert mindig jól jelzett.


Amúgy szerintem is segíthetnek a terhes vitaminok. Sokkal komplexebbek, mint amit magunk válogatunk össze, megfelelő arányban vannak a vitaminok. Nem csak ennek tulajdonítom a sikert, de ez volt az első Elevites hónapom, párom pedig már 2 hónapja szedte a Profertilt.

denisa84
 
 


Hát lányok megbetegedtem most estère. Folyik az orrom meg vacakul vagyok, nem vèszes de nem túl jó. Így viszont s hömérözésre keresztet vethetek mert ki tudja. Teszteltem most este egy 10essel,negatív lett úgyhogy ezt elengedtem. A jövö hónapban sztem elkezdjük a kivizsgálásokat. Sajnos muszáj lesz rávennünk magunkat. Remèltem hogy nem fog kelleni dehát....
ewuss28
 
 


@denisa84: én nagyjából 9 km/h tempóban futok padon, 40percet, de ebben van 8-10 perc séta is elosztva. A pulzusom az jócskán felmegy 140 fölé, olyan 150-155 átlagban mozog. Na majd ezt akkor újra kell gondoljam. (egy MiBand2-vel mérem, ami nem a világ legpontosabbja, de támpontnak nem rossz)

Nálunk a férjem szelént szed, meg C-vitamint. Én B6, C, D, vas és femibion 0-t. Ez az első olyan ciklus, amikor már ennyire komplexen ráálltunk erre is. Hát... pár nap és kiderül :)

agi15
 
 


@csipke5: édesem!  
néha gondolkodom azon, hogy milyen jó, hogy ebben a korban élünk és már ilyen idurka-pindurkának is lehet látni őket :)

agi15
 
 


Sziasztok! Köszi a válaszokat. Mondták már máskor is nekem, hogy peteérés előtt jó lehet egy kis önmegtartóztatás de nem merem kockáztatni mert nemvagyok benne biztos mikor van pé. Szóval mensi utántól vagyunk együtt min€l többet kb.minden nap vagy kétnaponta ahogy sikerül mert sajnos rengeteget dolgozunk mindketten pluszban még sokszor vagyunk hárman az ágyban amit nem bánunk persze csak akkor alszunk mi is....
Csipke5: gyönyörű
Ewuss28: jobbulást kívánok, azért írj még ha tesztelsz
gkata78
 
 


Csütörtökön a ciklus 15.napján megyek dokihoz, kíváncsi vagyok lát e majd pár petécskét odabenn uh val, elvileg kellene. Szerintetek? Izgulok...
gkata78
 
 


Tegnap este olyan erős hányinger tört rám, amit ezer éve nem éreztem. A savam is sok volt este 9re, mert előtte fél 4kor ettem pirítóst kefírrel, azzal mentem edzeni. Először ettem egy szendvicset, de nem múlt el, a hideg is rázott. Lefeküdtem.
A férjem későn jött munkából, reggel meséltem neki, első kérdése: terhes vagy? Úgyhogy kezdhettem a reggelt egy felvilágisító körrel, hogy az 5. DPO-n miért kizárt, hogy bármi köze legyen is az esetleges szedercsíránkhoz :D
agi15
 
 


Csipke: Nagyon cuki. volt "anyai megérzésed" a nemével kapcsolatban?

Én kisfiút érzek,azt is szeretnék,valahogy lány nem is igen jut eszembe ha rá gondolok. Aztán persze örülünk a lánynak is.

Gkata: miért nem ovutesztelsz? Face-en 75ft-ért szoktam venni.
krijan
 
 


@krijan:
Egyik hónapban teszteltem 14-15 napon volt pozitív. 15 halványabb volt akkor gondolom, hogy volt a pé. De itt olvastam, hogy az nem biztos hogY volt is pé habár a teszt szerint igen... Bonyolult. Gondolom hozzá hőmérőzni is kellene de azt nem csináltam még.
gkata78
 
 


@krijan:
Kisfiut érzek :) majd aztàn kiderül :) olyan izgi. A nevek már legalább meg vannak.
csipke5
 
 


Gkata: igen, a teszt nem garancia a pére a hő igazolja vissza minden esetben. Probáld ki ha van rá módod.a högörbe is nagyon sok mindent elárul.

Csipke: A nevek nálunk is meg vannak.
krijan
 
 


@csipke5:
Nagyon cuki :) gratulálok
bazsalikom88
 
 


@krijan:
Nekem tegnap erős pozitív volt az lh teszt, tettünk is az ügy érdekében. A hőm ma reggelre leesett. Ez azt jelenti hogy épp most van ovu, vagy már vége?
chilipepper
 
 


@krijan:
Grat a babához neked is! Hogy vagytok?

Továbbra is drukkolok mindenkinek! Persze magunknak is. Április végén megyünk a Sote asszisztált reprodukciós osztályára. Hát, már a nevétől is kiver a víz.
Sajnos egyáltalán nincs peteérésem, de hormonos stimuval van esélyünk. Csak ésszel kell, mert sajnos volt már cisztám, amit műteni is kellett.
Addig igazából elengedtük a próbálkozást. Volt egy elég szar hetem, most a lelki békém visszaállításán dolgozom. Diéta, sport, táplálékkiegészítők ugyanúgy mennek.
Gondolkozom rajta, hogy veszek egy aktivitásmérőt, ami nézi a pulzust, elégetett kalóriát, stb. Nektek milyen van? Elégedettek vagytok vele?
rea33
 
 


@chilipepper:
Nem,pozi teszt utáni elsö negatív napon van a peteérés. Ha meg volt akkor megugrik a hőd. Tehát holnap reggel már fent kell legyen. Ma még akciózzatok meg még holnap is.


Én már jobban vagyok szerintem ez vírus volt nálam,nem a baba. Babától mensis görcsöm van enyhe meg hasszurka. De amúgy minden oké és erősödik a teszt is,szóval nyugi van. Május elején tervezem a dokit viszont a fönöknek csak szólnom kéne hogy ne kelljen emelnem. De nem akarok még.
A héten táppénzen vagyok "szerencsére".
krijan
 
 


 


csipke: cuki nagyon! majd jöhet még beszámoló :)
rea: nekem egy honor band 3 órám/karkötőm van. Ebben alvásfigyelő, lépés számláló, pulzusmérő van, illetve úszni is lehet vele, de ezt még nem próbáltam. Kalóriát nem ír, viszont össze lehet kötni a telefonnal, és az üzenetek (sms/messenger, attól függően mit állítasz be) olvashatóak rajta bizonyos karakterszámig. Válaszolni nem lehet, mert ez nem sim kártyás, de nem is hiányzik ez a funkciója. Nagyon szeretem, többnyire pontos is, és mindent a telefonon tárol a programjában. Árban itthon 20 ezer ft körül van, én Aliról rendeltem 9-ért, működésben semmi különbség, egy dolgot leszámítva: nem kezeli Magyarországot :D Amit itthon veszel abban sincs magyar nyelv, az is angol, de ez lényegtelen arra a pár funkcióra, mert az totál egyértelmű. Viszont az Alis kínai, tehát ha a telefon amihez hozzá kapcsolod magyar nyelvre van állítva, akkor az óra kínai menüvel rendelkezik :) Úgyhogy én átállítottam angolra a telóm, már teljesen megszoktam, a legtöbb telepített applikációnak amúgy is van külön magyar nyelvi beállítása (pl. facebook)
Drukkolok a Sote-hoz, és a mozgáshoz is, kell a sport általi adrenalin a boldogsághoz :)
chilipepper: de jó, hogy jelentkeztél, hogy vagy? Megy a drukk neked is, csípjétek el az ovut! És addig simán mehet az akció, amíg felugrik a hő, akár 2 napig is, ártani nem fogsz vele :)
krijan: ha nem is jelented be, blicceld el valahogy az emelgetést. Mond hogy idegbecsípődés, vagy gerinc probléma, és kímélést kért a doki, legalább 1 hónapot, aztán utána be is jelentheted :) Nem vagyok hazugság párti, de ha nem akarod még elmondani, én biztosan valahogy így cselezném ki. Nálam hálisten nem rendszeres az emelgetés, de ha mégis kell, megkérek egy pasit.


 

denisa84
 
 


@krijan: köszönöm szépen, akkor még ma meg holnap mindenképp próbálkozunk :) Viszont neked nem lenne jobb már most elmenni dokihoz? Nehogy a munka miatt legyen probléma. 




@denisa84: köszönöm megvagyok, csak a baba jöhetne már nálunk is végre :D Időközben volt a párom is kivizsgáláson, minden eredmény tökéletes szóval ezen legalább már nem aggódom. Te hogy érzed magad, vannak már tünetek?


@rea33: nagyon drukkolok nektek, biztosan tudnak segíteni! Aktivitásmérőből nekem a Fitbit charge 3 van, én nagyon szeretem, Mér pulzust, lépést, általános aktivitást. Be lehet állítani különböző edzéstípusokat, így pontosabban kalkulálja az elégetett kalóriát. És nagyon jó kis telefonos applikáció van hozzá - még éjszaka is hordom és meg tudom nézni mennyit aludtam mély alvásban pl. 





chilipepper
 
 


@chilipepper: köszönöm jól vagyok :) A pihentető alvás megy nehezen - egy éjszaka akár 10-szer is felébredek, pisilés vagy ahogy forgolódok nyom a mellem. Emellett estére már mindig puffadok, anyukám szerint már látszik a hasam, nem akarok hinni neki :D Azt mondta neki is hamar látszódott, ha létezik ilyen szinten genetika, akkor lehet igaza van. Egyelőre a ruháimon nem érzem, és picit még örülnék ha nem nőnék ilyen ütemben, mert nem tudom mennyire említettem, de a munkám mellett énekelek. Hobbiból, de azért vannak fellépések, és még nem reklámoztam senkinek. Mondjuk annyira nem fog zavarni, ez volt a vágyam :) 


Nagyon drukkolok neked, biztosan nemsoká sikerülni fog! Csak kis türelem kell, ami persze a legkevesebb ilyenkor. Az pedig szuper hír, hogy a pároddal minden rendben, igy legalább ezen nem kell idegeskedned!

denisa84
 
 


@denisa84:
Ezek el fognak múlni. A mellfeszülès nekem hamar el múlt. Rosszul léteid még nincsenek? Hány hetes vagy? :) Ha puffadsz meg talán már làtszik is érdemes beszerezned lassan terhesnacit. Én nem hittem anyumnak rá 2 napra kezdett nyomni a farmer. Most már begombolni se tudom őket és még csak 13 hetes. ;)
csipke5
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: