Új privát üzeneted érkezett!

@gkata78: hát sorolom tavaly január óta: 31-31-31-27-32-29-33-26-31-32-33-27-32-26-28 
A mostani még folyamatban, de ha ma negatív az LH-teszt, akkor a 13 napos luteális fázisommal számolva 28 nap lesz. 

agi15
 
 


Sziasztok! Grétire 3,5 évet vártunk. Sok problémám van sajnos, pcos, ir, pm alulműködés. Sajnos nem volt egyszerű jó dokikat találni, beállítani a gyógyszereket. Végül mikor sikerült a kislányom szedtem, d és e vitamint, inofolicot, méhpempőt, normoxilt és letroxot. Lh teszteltem és mértem a hőmet.
Most december óta szedem az inofolicot , szépen beállt 33 naposra a ciklusom, pedig nekem kb nem volt eddig ilyen h egymás után egyforma hosszú ciklus. Volt peteérésem is lh teszt meg hőm is igazolta, de sajna mégse. Ha ebbe a hónapban sikerülne, pont 2 év lenne a gyerkőcök között

@agi15: óvatosan a barátcserjével, én ciklus közben barnáztam tőle és sajnos szerintem többeknek árr, mint használ. Sok negatívat olvastam róla.

picibaba.hu vonalzó
napraforgo85
 
 


@agi15:
Aztadurva . Képzeld el én szentül meg voltam győződve hogy nekem 28 naposak a ciklusaim de egyszercsak visszanéztem a naptáramat amiben szerencsére jelöltem és kb hasonló lett mint amit írtál annyi hogy inkább 26 és 30 között változó. az orvosom ere rávágta hogy akkor a ciklus első 11 napján pihi 12-15 ig sex mert akkor van pé. A kalkulátor szerint valóban a 15.napon fogant. Szóval drukkolok nagyon nektek is.
gkata78
 
 

 
 

Persze a biztonság kedvéért folytattuk a 19.napig abból baj nem lehet.

De ha nagyon bizonytalan vagy a pével kapcsolatosan a dokik betudják állítani a ciklust. Hajrá.
gkata78
 
 


@napraforgo85: óvatosan kezdtem bele én is. Először bizonytalan is voltam, mert a dokim a premens tablettát ajánlotta, amiben csak 20 mg a barátcserje, miközben egy csomó más készítményben 4-600 mg. Végül úgy döntöttem, hogy egy próbát megér, meglátom, mit csinál velem. :)

agi15
 
 


@agi15: szerintem ezek teljesen normális ciklusok :) És a görbéddel sincs semmi gond, lehet, hogy már holnap magasat mérsz, akkor viszont behúzza majd május 1-re az ovut. Viszont az a 14. nap, ha esetleg tudtok, ma még legyetek együtt, hátha :) De amúgy ennyinek is elégnek kell lennie, mert a spermák akár 5 napig is eléldegélnek. 

denisa84
 
 


@gkata78: hát jó darabig engem se nagyon érdekelt, hogy szabályos vagy sem, nem volt jelentősége, hogy 27 vagy 30. De most már van, úgyhogy jó lenne ráncba szedni - bár egész jó sormintát ad ez a 31-26 váltakozás 
Igazából majdcsak kiderül, hogy mikor VOLT, amikor megindul a hőm fölfelé, csak most egy kicsit az bizonytalanít el, hogy nincs szinkronban egymással az LH-teszt, a nyák meg a naptár 

agi15
 
 


@agi15:

Most én is hasonló képpen vagyok. Tegnap előtt volt az a nyák azt hittem hogy nah majd most de hőm még mindig nem indult meg felfelé. Szóval elég bizonytalan vagyok. LH teszteket hanyagolom mert már meguntam velük a macerát minden hónapban. Maradt a hő mérés. Az az igazság, hogy az hogy nekem mikor szokott ez a nyák megjelenni eddig nem nagyon írtam fel szóval az előző ciklusokból nem tudok következtetni. Nekem nem kavart bele a ciklusomba a barátcserje pedig én gyógynövényboltosat szedek. Mondjuk én azért kezdtem el szedni mert köztes vérzésem volt meg nem volt túl rendszeres sem.
ewuss28
 
 


@ewuss28: hát igen, az LH-teszt valóban macera. Jobban, mint a reggeli hőmérőzés. Tegnap a húgomnál voltam egész nap, költöztek és segítettem pakolni, stb. És egyszer csak felkiáltottam, hogy 'ú, hány óra van? mennem kell pisilni!" Ő meg csak nézett rám, hogy bakker, már azt is időre?  Hát igen... és közben már vattát köptem, olyan szomjas voltam, de ha iszom, akkor azonnal kell pisiljek. 
Viszont még nem vagyok egész gyakorlott a hőgörbe figyelésében, ezért inkább biztosra megyek és tesztelek.

agi15
 
 


@agi15:


Én múlt hónapban jártam úgy az LH teszttel, hogy pozitív lett a 15ik nap körül. Aztán nem ment fel a hőm és nem értettem, hogy ilyenkor mivan. Aztán valószínüleg volt egy késői peteérésem mert a 23ik nap körül leesett a hőm majd után szépen felment. Akkor mondtam hogy nah elég volt az LH tesztekből, csak stresszelem magam rajta.
ewuss28
 
 


@ewuss28: hát a hőm még relatíve lent van, de közben ez a nyák-dolog meg eléggé bekavar a képletbe.
Nem tudom mire vélni, lehet, hogy a barátcserje zavarta össze a dolgaimat... hát majd kiderül. 

agi15
 
 


@agi15:


Nekem elindult felfelé a hőm remélem marad is. Érdekes a ciklus.hu hétfőre rakja az ovut. Így fogalmam sincs mikor volt. :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 41600_.png
ewuss28
 
 


@ewuss28: nekem is feljebb ment ma reggelre: www.fertilityfriend.com/home/7165b8/
Hátha...
Bár tegnap mi a vitatkozást választottuk szeretgetés helyett , szóval most már azzal kell beérje a petesejtem, amit még talált magának
agi15
 
 


@agi15: na szép :D akkor szerintem nálad marad a 14. nap ovunak. Különben meg vitatkozás után is kell szexelni, csak duzzogva! :D
Ewuss: a tiéd nekem még nem egyértelmű, szerintem csak a napokban volt, nem hétfőn, hiszen most kezdett emelkedni. Nem szeretem a ciklus.hu-s görbét, olyan átláthatatlan :D Na jó, igazából csak nincs hozzászokva a szemem, én FF párti voltam. Mindenesetre az én tippem az hogy tegnap volt az ovu, de majd a holnapi hődből úgyis kiderül :)

denisa84
 
 


@denisa84: ma már be is húzta a 14. napra. Hát a 13. nap reggelén voltunk együtt, úgyhogy ebből akármi is lehet :)

agi15
 
 


Krijan és vivicske voltatok már dokinál? Én jövő hétre tervezem mert szeretném ha lenne már szívhang de legszívesebben már ma elmennék csak korai szerinte. Ma vagyok 5 hét 4 napos.
Kivel mi újság? Vagytok még amúgy?
gkata78
 
 


@gkata78: ezek olyan izgalmas napok! de érdemes kivárni, bár láttam a barátnőimen, hogy kb. naponta szaladgáltak volna UH-ra, csak hogy biztosak legyenek benne, hogy minden rendben :D

Visszalapozgattam addig, amíg én csatlakoztam a csapathoz. Elvileg vagyunk még páran, akik előtte vagyunk a kétcsíkosnak ;)
@ewuss28
@napraforgo85
@pelle
@chilipepper
@rea33
lehet, kihagytam valakit a gyors görgetésben, akkor bocsánat.
De ennél sokkal többen vagytok (9-et számoltam), akik már babaváróban vannak, úgyhogy jól működik a csoportdinamika

agi15
 
 


@gkata78: én elmentem kereken 6 hetesen, nem bírtam váerni, persze nem volt szívhang. Ha kibírod, akkor eggyel kevesebb vizsgálat, vagy ha magánba mennél akkor költséghatékonyabb. 
Velem semmi újság, szokásos migrénnel küzdök 3 napja. Sajnos semmi megengedett praktika nem segít, és múlt héten ugyanígy 3 napig tartott. Végülis nem rossz arány, több mint 50%-ban viszonylag jól vagyok egy héten, ha az állandó derékfájást nem számoljuk :D 
Többiek, írjatok mi újság? :)

denisa84
 
 


@gkata78:
Én jövő hét csütörtökre tervezem a dokit, ma vagyok 5 hét 2 napos, remelem az már úgy jó lesz. Ahogy vissza néztem a papirjaimat, a fiammal is kb olyan idősen mentem először, talán 1 nappal volt nagyobb.
Neked vannak már tüneteid? Nekem pár napja érzékenyek a melleim és ma reggel már előjött az emelyges.
vivicske6
 
 


@vivicske6:
Igen van pár tünetem de nem vészes egyenlőre. Reggeli émelygés és cickó érzékenység az nekem is van de türhető. Tegnap kishijján elájultam a munkahelyemen szóval lassan "lebukok" szerintem a hasam is elég durván növésnek indult ami előtte sem volt az a tipikus befel€ horpadó
Ami egy kicsit aggasztó hogy görcsölgetést és szúrkálást érzek de egyenlőre betudom annak hogy végülis elég nagy történések vannak odabennt...
gkata78
 
 


@gkata78:
Hol tartasz most? Méhes szurkál vagy mellette? Mert a szalagok is nagyon kellemesen tudnak fájni :D
Mi vasàrnap töltöttük a be 17.hetet. Már jól érezhetően tud mocorogni annyira imádom. Persze mikor lustább jön a pánik hogy mi van ha baja van :D
Nálam most a folytonos pisilés, derék, csípő és a méhet tartó szalagok fájdalma szokott lenni. Na meg egy kis reggeli hányinger az megmaradt csak, hogy ne unatkozzak.
Csajok frontokkal vigyázni! Pihi és magnézium. Sajnos csúnya dolgokat tud csinálni. Engem nagyon megvisel egyszer el is ájultam... de más nincs szerencsére.
csipke5
 
 


@gkata78:
Sztem ne aggódj a szurkalason és görcsölgetésen, az nekem is megvan, de sztem ez természetes, erre határozottan emlékszem az előző terhessegemből. A hasam nekem is nagyobb lett, de sztem az meg korai, hogy a babótól legyen, bár amúgy sem rendelkezek túl lapos pocakkal

csipke5:
Akkor már neked nagy a babód úgy várom már én is hogy legalább a 12. hétig eljussunk, ilyenkor olyan lassan telik az idő. Az kiderült már nálad hogy kisfiú vagy kislány? Van vágyad hogy melyiket szeretnéd jobban?
vivicske6
 
 


@vivicske6:
Nagyon nagyon tipre a 12 hetes uhn fiut mondtak. De ki tudja. Lányt akartam mindig is. De ez valahogy megváltozott. Màr teljesen mindegy. Sőt talán át is billent fiúra. :) Fiút érzek amúgy. De majd kiderül. Pàromnak már van egy kisfia :) ő nagyon öcsit szeretne
csipke5
 
 


@csipke5:
Ma vagyok 5 hét 4 napos. Inkább a méhemnél érezgetek néha ezt-azt, és persze csípő és deréktájon. Csütörtökön leszek pont 6 hetes amikor rendel a doki csak focimecsre kell mennem a kicsi fiammal és nem biztos hogy kivitelezni tudom a vizsgálatot. Így marad a jövő hétfő
gkata78
 
 


Hamarabb lőttem el. Szóval ha fokozódik a fájdalom esetleg párosulna hozzá barnázás vagy ilyesmi akkor mégis csütörtökön megyek el valahogy vizsgálatra.
gkata78
 
 


Na már! Tiszta hülye vagyok. 5+5 napos vagyok.
gkata78
 
 


@gkata78:
Akkor még nekem is szurkált. Ha nem erős görcs és nincs vérzés akkor szerintem nincs gáz.
csipke5
 
 


@csipke5:
Ahogy olvasom a soraid, kicsit úgy érzem, hogy ha ez lesz ezért örülsz, ha az akkor azért De gondolom hamarosan mész a második genetikai uh-ra és ott már biztos kiderül.

gkata78:
Hétfőn akkor mindenképp számolj be, hogy mi volt a dokinal! Magánrendelésre
vivicske6
 
 


Huppsz, véletlenül küldtem el.....,,.szoval
Maganrendelesre jársz? Az én dokim is hétfőn és csütörtökön rendel, de én inkább kivárom a jövő héten a csütörtöki rendelést. Tök jó hogy csak 2 nap van köztünk
vivicske6
 
 


Nekem ma befutott egy jó hír, dupla megerősítéssel: az a doktornő, akit kimazsoláztam magamnak, hogy milyen jó lenne nála szülni, az utóbbi években otthon volt a kisfiával, és csak magánrendelést vállalt, szülést nem. Most viszont a Bajcsys csoportban is olvastam és a húgom műkörmöse is megerősítette, hogy augusztusban jön vissza a Bajcsyba. Egyrészt sajnálom, mert ez azt jelenti, hogy a tesó nem jött össze, másrészt nagyon örülök, mert mindenkitől csakis pozitív véleményt olvastam róla és sajnálnám, ha ezek után kellene mást keresnem.

Már csak a + teszt kéne 
agi15
 
 


@vivicske6:
Ma voltam sima uhn terhes gondozáson. Most lányt tippelt a doki. De nagyon takargatta magát. Juni5 a kövi genetika. Olyan messze van még :( 21 hetes lesz akkor.
csipke5
 
 


@csipke5:
Na akkor gondolom most van a teljes bizonytalanság 1:1 a tippek eredménye. Az tényleg messze van még, jó későre tette a második genetikait, én anno 18 hetesen mentem.
vivicske6
 
 


@vivicske6:
18-22 hetig lehet.
Hát igen... így végképp nem tudom hogy vajon mi lehet a drágám De így is úgy is imádom.
csipke5
 
 


Sziasztok! Új vagyok a csapatban :) Tavaly október óta próbálkoztunk, akkor találtam rá a 2018-as csoportra és január óta a 2019-est is követem! Úgy tűnik ez a hónap nekünk is sikeres volt :) gkata, vivicske, én is 5 hetes vagyok :oops: és már nagyon várom az első vizsgálatot.
Áprilisban kerültem a meddőségire, úh hormonvizsgálatkérő lappal vártam a menzeszem, de úgy tűnik nem lesz rá szükség! :-) A próbálkozóknak: azt hiszem talán a tavalyi csoportban olvastam a mastodynon cseppekről, amit márciusban én is szedtem kb 3 hétig. Sokat olvasgattam róla, azért mertem kipróbálni, mert mellfájdalomra szokták felírni, noh az nekem is szokott szinte minden menzeszkor/előtte lenni, plusz a hormonszint rendberakására, amiről bár nem volt leletem, de a tavalyi évem szörnyen
pitypang88
 
 


Oppá, félre nyomtam :lol:
Szal szörnyen stresszes volt. De baromira felerősödött tőle a fájdalom és pár nappal hamarabb meg is jött pedig szinte mindig pontos 28 napos ciklusaim voltak. A tapasztalatok azt írták, h a szedését követő hónapban hozhatja a sikert. Hogy mi ennek köszönhetjük-e azt nem tudom, de gondoltam az enyém is egy újabb tapasztalat
pitypang88
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni. 32 éves vagyok, párom 29 és 06/08-án fogunk összeházasodni. Van 3 cicánk, meg egy akkora kutyánk mint én vagyok.
Mi még csak egy hónapja kezdtünk bele a dologba, mert nekem veleszületett betegségem van és előbb kellett egy laparoszkópos méh tükrözés.
Azt tudtam, hogy két méhem van két hüvellyel, de az a műtétnél derült ki, hogy a bal oldali petevezetékem roncsolódott, így csak eggyel állok a rajthoz.
Már akkor mondta a doki, hogy lombikot javasol, de holnap tudjuk meg a pontosabb hogyantovább-ot, mert akkor megyünk vissza kontrollra hozzá.
Persze az a fajta ember vagyok, aki már az első hónapban produkálja a tüneteket, még ha eszemmel tudom, hogy akkor sem nagy az eslő próbálkozásnál, ha mindkét félnél minden tankönyvi, rólam nem is beszélve :D
De ezek sem akadályoznak meg abban, hogy ne hipohonderkedjek kicsit, a legutólsó "akcióm" az volt, hogy kidobtam a kukába a levetett zoknijaimat :D
bius86
 
 


@pitypang88:
Üdv a csoportban és gratulálok! Te mikor fogsz menni dokihoz?

bius86:
Üdv Neked is! Hat nem egyszerűnek hangzik amit leírtál, de sztem bármi lehetséges! Gondolom akkor el vagy foglalva az esküvővel is, az már nagyon közeli időpont. Milyen szép is lenne ha már hármasban lennének akkor
vivicske6
 
 


@vivicske6:


Igen, én is ebben reménykedem picit. Mindenesetre remélem, holnap esetleg megviszgál doki. Azért esetleg csak, mert nem hozzá mentünk először, csak akit szeretnénk ő nem műt, és még nem hozzá kell visszamenni, hanem aki műtött. egyébként jövőhét elején fog megjönni ha "csak" ketten leszünk majd ott.
Sok dolgom nincs, mert pici esküvőnk lesz, csak 2 tanú és mi. Igazából pont ma néztem, hogy a héten kezdtük el és  java már elintézve vagy folyamatban van.

bius86
 
 


Sziasztok!

Én is új vagyok, és szeretnék csatlakozni, de először is gratulálok mindenkinek, akinek már sikerült, és hatalmas szorítás azoknak, akiknek hamarosan fog! :)

Én ma vagyok 6 hetes, úgy látom, hogy páran nagyon hasonló időpontban járunk, tőlünk jönnek majd 2020 első kis bucifejű babcijai. 

Én már voltam 5-2-vel UH-n, mert aggódtam (iszonyúan fájt a hasam), de akkor még csak petezsákot és szikhólyagot láttak, plusz megnyugtattak, hogy minden ok és valszeg minden ok is lesz, mindenkinek más fáj, valaki émelygéssel küzd, meg hányással, valaki hasfájással és hasmenéssel. Én az utóbbit nyertem meg, bevallom már most nagyon fáraszt, és dolgozni is szuper szar így. :D De igyekszem tartani magam. 

UH-ra jövő héten szerdán (7 hetesen) megyek vissza, addigra remélem lesz szívhang.


chixy
 
 


@chixy, Bius, Pitypang: üdv köztünk :) Bius, megy a drukk, hogy sikeres legyen ez a hónap, a többieknek pedig gratulálok!
Napraforgó, Pelle, Rea, Ewuss, és akik ezer éve nem írtak, mi újság veletek?

denisa84
 
 


@chixy:
Üdv nálunk és gratulálok! Akkor Te pont egyidős vagy gkata78-val, azaz 2 nappal idősebb mint én Igen, izgi lesz a január eleje, akár gyúrhatunk majd az év első babájára is

Úgy látom a jövő héten is izgalmas napok elé nézünk. Majd küldjétek a beszámolókat!
vivicske6
 
 


@denisa84:


Megvagyok köszönöm az érdeklődést várakozó állásban vagyok. Kb múlt hét csütörtökön volt peteérésem. Azóta hétfőn volt egy hő csökkenés 36,8ról leugrott 36,5re aztán másnap vissza 36,7re. Hétfőn szúrt is a hasam hol a jobb hol a bal oldalon meg görcsölgetett. Ezt azóta elmúlt nem éreztem tegnap sem meg ma sem. Nem akarok semmit bemesélni próbálom elterelni a gondolataimat. Főleg hogy szombaton kapjuk meg a lakásunk kulcsait és utána intézhetjük a költözést.  Már alig várjuk.  Most bútorokat, tapétákat vadászunk. Ez hálisten eltereli a gondolataimat de azért mindig motoszkál bennem hogy nah talán most...
ewuss28
 
 


Nekem is eszembe jutott az év első babája cím, meg aztán azt, hogy szegény gyerek sosem tudja majd rendesen megünnepelni a szülinapját, mert akkor mindenki másnapos és fáradt lesz :D De persze tudom, hogy a kiírthoz képest sokat változhat a tényleges születési időpont, úgyhogy meglátjuk. :)

Vivicske, gkata ti is jövő héten mentek UH-ra? (és mindkettőtöknek második gyerek?)
Meséljetek majd, én is írok mindenképp!
chixy
 
 


Köszönöm!:)
Jövő7 vége felé terveztem felhívni a dokit h időpontot kérjek, de lehet hamatabb kell majd, sajna van némi fehér folyásom ami aggaszt...
Április elsején volt az utolsó menzeszem, de úgy éreztem, hogy a középidőm kitolódott 21-e kötülte, így nem tudom mi lenne az optimális időpont. Szeretnék úgy menni, hogy legyen már szívhang :oops:
pitypang88
 
 


@chixy:
Nekem is sokat fájt a hasam, de pár napja szedek magne b6-ot és úgy érzem javult :)

Bius86: van egy ismerősöm, akinek szintén 2 méhe van, és már van egy kislányuk ;)
pitypang88
 
 


@chixy:
Igen, én jövő hét csütörtökön megyek dokihoz, gkata pedig utolsó infónk szerint hétfőn.
Nekem nemsokára 2 éves lesz a kisfiam, már nagyon várjuk a kistesót.
vivicske6
 
 


@pitypang88:
Fura kérdés de milyen állagú? Van a mes tüneted? Szagos, viszketsz? A bővebb folyás terhesség alatt normális. Ha nem szagos nem viszketsz akkor valószínüleg nincs baj.
csipke5
 
 


@pitypang88:


Igen, olyat sokat olvastam, hogy 2 méh még nem a világvége. Inkább az egy petevezeték + 2 méh kombináció miatt gondolom, hogy nehézkes lesz. De bízom benne, hogy az élet rámcáfol :D
bius86
 
 


@pitypang88 biztosan nem lesz semmi gond, de ha az megnyugtat, szerintem nézesd meg, az a tuti. Te hányadik hétben jársz? Örülök, h javult a hasfájásod, ezek szerint van remény. Magne B6-ot, femibiont és d12-t szedek már én is egy hete, nekem annyiban javult csak,hogy a szélőséges, csikarós, majd elájulok fázisok eltűntek, de amúgy kb. egész nap fáj hol jobban, hol kevésbé. És tegnap reggel óta már émelygés is van, ha kinyitom a hűtőt, és megcsap az a sok minden szag...háááááát, isteni. :D

@vivicske6 akkor az első picurhoz is gratula, nagyon jó érzés lehet, hogy hamarosan ketten lesznek! 

Nekem most nagy nehézséget jelent, hogy ezek mellett a tünetek mellett jól teljesítsek melóban, és fájdalmak esetén is úgy, hogy senki se vegye észre. De közben tökre félek, hogy mikor ájulok/hányok oda egy asztalra. Nagyon soknak tűnik még ez a 6 hét, amíg csendben úgy kell tenni, mintha minden rendben lenne. Ti ezt hogyan oldjátok meg, hogyan viselitek? Van valami trükk, ami segít átvészelni a nagyon nehéz perceket?
chixy
 
 


Sziasztok. Üdv az újaknak és gratulálok illetve hajrá aki még várja a csíkokat.

Igen jövő héten megyek hétfőn akkor leszek 6+4. Gondolom szívhang még nem lesz de azért menni szeretnék mert brutális nagy a hasam és gyanús hogy ketten vannak. Férjem örülne de én már nem annyira mert tuti "szétszakadok" nem olyan rég még azt se hittem volna hogy háromgyerekes anyuka leszek nemhogy több
gkata78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: