Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Évi

Szerintem használható gyereknek is,klrdezz rá a patikában

Kép
Kép
k_inga
 
 


Dóri boldog névnapot!

Panka azt hiszem még nem gratuláltam a kis pasidhoz..szívből gratulálok!

Kinga nagyon édes a kicsi manó.

Sok puszi mindenkinek, aki még beteg.

Évi remélem megoldódott a fül problémátok. Ilyenről még nem is hallottam, sajnos nem tudok segíteni.

Sajna Dani is beteg. Az elmúlt 4 hétben szinte minden héten dokihoz jártunk, mert köhögött. Mindig azt mondták nem beteg visszafolyó takony, erre hét elején már megint ott tartottunk, mint karácsony előtt ráhúzódott a tüdejére.
A dologban az a legérdekesebb, hogy már csak megérzésből viszem, mert amúgy nem lázas, nem folyik az orra és csak óránként 1-2x köhög. A kedve is jó, nem látszik, hogy beteg, de zörejes a tüdeje. :(
Ma megyünk kontrollra szorítsatok, hogy minden rendben legyen.

Ezt leszámítva remekül vagyunk :D

KépKép
KépKép
fleur
 
 

 
 

Fleur!
Köszi:)
Jobbulást Daninak!

Évi!
Hogy van Dóri?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sacinak boldog szülinapot!!!

Kép

kacsa14
 
 


Daninak jobbulást!

Kép

kacsa14
 
 


Saci boldog szülinapot!!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Norwell!
Én is kívánok Sacinak nagyon boldog szülinapot! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Fleur!

A "cicabogár" milyen lény??? :lol: :lol: :lol:

Olyan, mint nálunk a "mókuscica"? :)

kacsa14
 
 


Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket! :)

Holnap tartjuk a szülinapot.

Kende tegnapelőtt este hányt... :roll: Azóta nem, és hasmenése sincs, de étvágya se. Nem tudom, mi lehet ez, a fosós-hányós ennél brutálabb szokott lenni, nem? :roll: Na, nem mintha örülnék ám neki! :twisted: Nem tudom, mi ez... :roll:

Évi!
Dórinak (utólag is) boldog névnapot kívánok! :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Kacsa
Asszem :lol: :lol: :lol:

Norwell
Én azt gondolnám igen durvább. Nem ronthatta el a gyomrát?
Szorítok, hogy ne legyen beteg.

Voltunk pénteken dokinál és sajna nincs jobban (bár rajta ez legkevésbé sem látszik). Újabb AB-t kaptunk. Sajnos nagyon úgy fest, hogy tüdőgyulladás, ha nem javul hétfőn akkor röntgen.
Valamiért érzékenyebb a tüdeje...:( :(
Bár ez még csak a második ilyen eset volt, de tavaly meg hörghurutja volt. Meg fogunk keresni egy tüdőgyógyászt, hogy megnézze.
Remélem semmi komoly oka nincs a dolognak, meg azt is, hogy hétfőre rendbe jön.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!

Sajnálom! További jobbulást! De legalább az vigasztaljon, hogy nem viseli meg a betegség!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Minden mostanában ünneplőnek boldog névnapot, születésnapot!
Betegeskedőknek gyors gyógyulást!

Ma voltunk Levivel ortopédián, tornáztatni kell a lábát és ilyen cipőt kellett beszereznünk.
http://www.szamoskft.hu/
Levi lábára 26os kell, 8350 HUF volt.
Vendég
 


Maci!

A mi 17 ezres gyógycipőnk mellet ez eltörpül ...

Én is majd ilyet (Szamos/Supi/még 1 néven fut) akarok majd venni, de ahhoz Bp-re kell ruccanni ...

Bálint babának boldog névnapot!

Kép

kacsa14
 
 


Maci!

Milyen gyakorlatokat kaptatok???

- külső lábélen járás
- lábujjhelyen járás
- minél kevesebb ugrálás
- lábujjakkal apró dolgok felszedegetése

---

Most néztem, hogy Szamos-t árulnak Db-be is, na holnap le is infózom a boltokat, hogy hol van készlet.

kacsa14
 
 


Kacsa
Kaptunk egy 3 oldalas ismertetőt, gondolom, abból kell válogatni.
Köszönjük a névnapi köszöntést!
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri nevében köszönjük a köszöntéseket!

Norwell!

Sacinak nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is! Kendével mi újság?

Fleur!

Daninak jobbulást, szegény picike...

Maci!

Jó nagy lába van Levinek :) Megnéztem a cipőket, egész pofásak. Szerintem a Dórinak is kelleni fog, a héten megyünk mi is ortopédiára vele. Bálintnak utólag boldog névnapot!

Dórinak ma is tudtak kiszívni egy adag fülzsírt, így az egyik füle már tiszta, de a másikba még kell csöppenteni. Már így is észrevehetően jobban hall, úgyhogy kezdek nem annyira izgulni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Lányok!

Ha unatkoznátok az alvó babák alvásidejében, egy kis ötlet az idő elütésére:

Kép

Kép

Kép

Kép

Ennek a kicsi lánykának a mamája amúgy számítástechnikai programozó Helsinkiben, mostanság
azonban otthon van a babájával.
Minden délutáni alváskor újabb és újabb varázs-világot kreál a mélyen alvó kisbaba köré,
azokból az anyagokból, amiket éppen otthon talál.
Így lettek mindketten híresek, a kisbaba a tündéri szundival, anyukája a kreatív ötleteivel.
Elképesztő mesevilág és megvalósítás!!

További csoda formációk: http://milasdaydreams.blogspot.com/

kacsa14
 
 


Piroska "bőrbe" bújt Hóember

Kép

Kép

kacsa14
 
 


Fleur!

Lillának boldog (utó)névnapot!

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa
Csak ez vigasztal...
Nagyon cukik és baba jó nyugis lehet, hogy anyuci így körbe tudta pakolni.
Nem is hóferhérke. Cuki volt nagyon.

Boldog Bálint napot!..kicsit utólag

Maci
Én is megnéztem és tényleg nagyon szépek. Nem az a gyógycipő jelleg. Nekünk is menni kell ortopédiára. Elképzelhető hogy nekünk is kell majd.
Lilla bal lábbal lép befelé, Dani meg a jobbal. Lábfejét befelé fordítja.

Évi
akkor ez jó hír...

Lilla köszöni.

Mi végül megjártuk a röntgent hétfőn. Tüdő szerencsére tiszta volt. A dokinő szerint biztosan tüdőgyulladás volt. Még szedi az AB-t. Amúgy, ha nem jönne a foga minden ok lenne. A 4
rágótól egyszerre kicsit nyűgös, ami azért érthető.
Még kicsit hallom néha, hogy recseg mikor veszi a levegőt. Jövő héten még megyünk kontrollra, a 15 hós oltást meg most kihagyjuk.
Következő lépés, hogy elmegyünk egy tüdőgyógyászhoz, mert, ha minden felső légúti a tüdejére megy az nem lesz jó móka.

Lassan a munkát is kezdem.....ha a mindenféle körülmények engedik.....

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Farsang nálunk Lilla tündér és Dani tököcske



Kép

Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


De kis cukik!

Mi9 majd csak márc. 2-3-án farsangozunk, akkor is zártkörű lesz, ez csak az itthoni ruhapróba volt. Hófehérkét mire írtad? A hóemberre??? Mert az Timi jele, arra vonatkozott, nem a bőre színére. :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Jaj de édesek ezek a jelmezes apróságok! :)
Enyém csajszi balerina lesz :) Hú, de várja már:) Készítek majd róla képet.

Fleur!

Daninak jobbulást, neked egy nagy kalappal a melókezdéshez!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Timó verset mond:
[url]
http://www.youtube.com/watch?v=jNDdq7WVCdY
[/url]

kacsa14
 
 


Hahó!

Semmi időm!

Betegeknek jobbulást! Farsangolóknak jó bulit! Édesek a képeken a srácok!

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


kis vigyori! ahogy elnézem a pofiját, már a lábikói sem lehetnek pipaszárak :)

kacsa14
 
 


Életjel!
Túl egy vérzésen és egy fosós-hányóson jelentem jól vagyunk.
Hát nem részletezem mennyire pocsék amikor egy amúgyis hányós kismama elkapja a bacit... Gyerek persze egy nap után már jól volt, én meg egy hétig csak feküdtem. Viszont ha valaki még egy fél másodpercnyi miki egér játszóterét levetít nekem kifutok a világból, de elgalább gyerek hagyott pihizni.

Kinga!
Bence baba tündéri!

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki!

Pihentetésül:

http://www.youtube.com/watch?v=3VWCGlEfWWc

:twisted: :twisted: :twisted: bocsi, de nem lehetett kihagyni :twisted: :twisted: :twisted:

jobbulást és erősödést!

kacsa14
 
 


Kacsa
igen azt hittem a bőrére írtad :) nahát ilyen ovis jelről még nem is hallottam :D

Jajj de nagyot nőtt Bence :D

Niki jó hogy már jól vagytok. Kacsa te meg nem vagy semmi :D

Timi édes nagyon :D

Nem tudom ki hogy követi, de Esztiéknek baba a pocakban..:D még UH nem erősítette meg, de szerintem most minden rendben lesz velük. Remélem nekünk is megírja majd az örömhírt :D

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Niki nem értem mi baj a klub house-al

Bizgentyű, miggenytű, pörgentyű :D

KépKép
KépKép
fleur
 
 


fleur írta:Niki nem értem mi baj a klub house-al

Bizgentyű, miggenytű, pörgentyű :D

és mindehez valami hihetetlenül idétlen hangot sikerült párosítani, és akkor a Donald kacsa még meg sem szólalt

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!
megvagyok ám én is. olvasok is szinte minden nap, csak írni nem mindig van kedvem, energiám. a betegségből kigyógyultunk.

Kancellár
úgy volt nálunk is ahogy írod. Máté 2-3 nap alatt jól volt, én meg 2 hétig rosszul éreztem magam. egy hétig minden este 37.8-37.9 volt a hőm. csúnyán köhögtem. ismerős anyuka tanácsára szedtem a sinupret cseppeket, úgy tűnik az segített. szinte rohamszerűen jött rám a köhögés. szörnyű volt. vettem szájmaszkot a gyógyszertárban és úgy szoptattam Lucát. szinte kész csoda, hogy ő nem kapta el. bár szopizik, de keveset. 1/3 szopi, 2/3 tápi az arány. egy csöppet folyt neki is az orra pár napig, de szerencsére se láz, se köhögés nem volt nála. hál istennek. szomszéd baba ősszel már 3 hónaposan gyógyit kapott, elkapta a nagyobb tesótól, pedig a kicsi 100%-ban anyatejes volt.
POCAK KÉPET NEM TESZEL?

Fleur
jó hogy már meggyógyultatok. tüdőgyuszi komoly dolog. mint ahogy írtam Máté is elkapta idén is, tavaly is sajnos. :cry: tüdőgyógyászt honnan lehet "leakasztani"? az sztk-ban van? gyerekeknek külön van? Mátét se lenne rossz megmutatni, őneki is ez a gyenge pontja, úgy vettem észre. mandulával, füllel nem szokott neki probláma lenni. kop-kop-kop.
gyerekeid csudaszépek a jelmezes képen. Daninak olyan szép kis pofija van, kislánynak is beillene. ő is ott volt az ovis farsangon? 4 foga jön egyszerre!!! nem semmi.
köszi hogy megírtad a hírt Eszterről. SZUPER!!

elküldöm, nehogy elvesszen.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Fleur!

Pedig van hóember! Nem mi találtuk ki! :)
Nálunk van pl. VIRÁG + TULIPÁN is, vicces volt, mikor virág apuka odatette a tulipán gyerekhez a motyót, hogy virág virág ...
Még űrhajónk is van, bár azt már anyuka kezdeményezte. :)

Esztert én is követem és drukkolok nekik nagyon! Én is akartam már írni, de vártam, hogy ő ossza meg a csapattal az örömhírt!

Eszter!

Ezúton is halk gratula!!! :)

Fleur-Niki!

Niki szerintem csak besokallt Mickey-éktől, egy időben nálunk is napi 12 órában ment (DVD-ről) még ha nem is nézte Timi, nem lehetett lekapcsolni. Már kívülről tudjuk az összes mesét. :)

Szerintem egyébként az egyik legjobb mese, figyelemfelkeltő, színes, tanít is, de nem direkten és énekelnek benne.
Ilyen még a Tigris és Micimackó is.

Timinél nagy kedvenc még Eperke (összes rész DVD-n), Fifi (szintén összes DVD-n), most még a Tappancs mesék + időlegesen még 1-2 Minimax-osra rákattan.

Nálunk egyébként az jelzi, ha már sok egy meséből, ha én + Apa elkezdjük énekelni + átkölteni a főcímdalokat, így született meg pl.:
"Bogyó és Babóca a két jó barát KABÓCA!"

Ja és most Timó nézi még a Valóvilág-ot is ... :oops: Nem esténként, hanem a net-en a videókat ....

kacsa14
 
 


Fleur
újra dolgozni kezdesz? visszavesznek a régi helyedre? húúúú. lehet kicsit lemaradtam, de Dani már bölcsis? (bocsi.)

Kacsa
megmutattam Máténak a Timiről készült Piroskás képet. Megkérdeztem minek öltözött a kislány a képen. Kicsit gondolkodott, aztán: "konyhásnéninek". Néha érdekes meglátásaik vannak. :D Máté micimackós jelmezt választott. múlt héten voltam vele egy gyerekruha boltban, ahol kölcsönzés is volt. felpróbálta, utána kiment a fülkéből és büszkén mutatta az eladó bácsinak hogy néz ki. ez lesz az első farsangja, tavaly lemaradtunk, szerintem beteg volt. e hét pénteken lesz nekik.
Otropédia: lehet Máténál is lesz probléma. Mikor január végén vittem Lucát az ortopédiára, mondta a doki hogy csípőileg minden rendben, legközelebb akkor kell vinni, amikor szabadon (önállóan jár). hát én ezt nem is tudtam. Máténál vagy nem mondták, vagy elfelejtettem. (bár nem hinném.) tök ciki. de gondolom most se késő, ha most vinném Mátét. inkább ellenőrizzék mint hogy gond legyen.

Luca jól van. nagyon drága kis babácska. olyan édes, mikor mosolyog. szinte minden alkalommal vigyorog, mikor az ágya fölé hajolok. és a gagyogása. attól el lehet olvadni. már Apa is kezd olvadozni.
:D eleinte nem tetszett neki, hogy még nem lehet vele "kommunikálni", nem néz ránk, stb. de hát az újszülöttek ilyenek. a 3 hónaposak meg már mosolyognak, gügyögnek. képet az utóbbi egy hónapban nem csináltam róla. viszont Mátéról teszek párat.

Kép

Kép
syrynx
 
 


a cilinderes, meg a focis még novemberben készült, a 2011-es meg most február elején. volt az oviban egy bőrdudás bácsi, akkor készült. (gyerek nem is mesélt róla, a szülőin derült ki, hogy volt zenélés.)

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


no, még két kép:

Micimackó
Kép

új lakónk, Cuki kutya. (6 hónapos, úgy kaptuk, yorkinak vette a gazdája, de ahogy nőtt kiderült inkább pumi a szentem, és hát az lakásba nem való. rettentő élénk, szaladgálós. Mátéval szeretik egymást.)

Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lilia
mi újság a "véghajrában"? rég írtál.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!

konyhásnéni :lol: :lol: :lol:

Édes Máté a fotókon! :)

1 éves ortopédián mi se voltunk, ill. voltunk, de magunktól mentünk más miatt ...

Múltkor beszélgettem a gyerekorvossal, mondja, hogy van még az iskolaorvos rendszer, de az oltásokat már nem ők adják (mert össze-vissza járnak a gyerekek, követhetetlen, hogy ki mikor hány éves), csak státuszoznak, DE! azokat a státuszokat ugyanúgy neki is fel KELL vennie ... Annyi még a dolguk, hogy nagyobb járvány vagy olyan típusú fertőzés idején ők (iskolaorvos) zárják le és fertőtlenítik az intézményt és mindezért szépen felveszik a jó kis havi fizujukat ...

Na, ezt csak amiatt írom, hogy bár sok mindenkinek sok minden lenne a feladata, de a tuti az, ha megfogja az ember a gyereket és elviszi, ahova gondolja ...

Nálunk a régi gyerekorvos pl. a tanácsadást elintézte egy súly és magasságméréssel ... soha meg nem kérdezte, hogy mit tud a gyerek, jár-e, mászik-e ... úgyhogy mi nem is jártunk csak a szurik miatt, mérlegem + centim itthon is van ...

kacsa14
 
 


Syrynx, köszi a megszólítást.
Megvagyok, havazok, úgyhogy gyorsan írok, mielőtt nem tenném.
Ne ijesztgess, hogy véghajrá, arrébb van az :)
Januárban gyanús volt, hogy mintha nehezebben cipelném magam. Hát ez csak romlott, még pár napot dolgozom, ki vagyok purcanva. Pedig kocsikázok és ülök. Esti és hétvégi program, nézek ki a fejemből, küzdelem a frontokkal. Olyan, hogy készülődés, lista, áá... De jó, hogy apránként csak összejönnek a dolgok maguktól, a család is segít. Szóval nem 0-ról kell majd összeszedni. Itt lesz rá az egész március, már várom. De előtte pihenek egy nagyot! Á, úgyse bírok magammal.
Közben nézegetem a cukromat és a diéta megakadályozza, hogy sok pluszt szedjek fel (most néztem, két hete nem híztam :( ) Nem lettem cukros, csak majdnem.
Jól van az én nyuszikám, interaktív kapcsolatban vagyunk. :lol:

Hogy egyem meg Máténak azt a szép pofiját! Bomolni fognak utána a lányok. :D Örülök, hogy a lányod sok örömet okoz.

Jajj hát Esztiéknél epedve várom... :)

A környezetemben jó nagy baby boom indult velem.

Bence gyönyörű!

Fleur gyerekei is. Egyetértek Syrynxszel.

Kacsa megnéztem a verset, édi. Meg egy korábbi karácsonyt, édes drága egyesével szedte fel a játékokat és mutatta anyunak, mennyire örül neki. Hát nem édes?

Kancellár, most indul a felfutó szakasz, remélem most már gondtalan hónapok jönnek. Ennek a randa télnek is vége lesz hamarosan.

Üdv mindenkinek!
Lilia

Kép
lilia
 
 


Sziasztok!

Sajnos semmi időm,csak olvasok. Most épp főzök,Bebe mnég kint alszik,idebent nem hajlandó! Üvölt,mint a farkas és akkor uzsgyi,menni kell! 2 hete csak hason alszik idebent,de nem is bánom! Kis tündér,gagyog,mosolyog,fújja a nyálát.. Imádom!

Syry
Nem semmi a fiad! Konyhásnéni! Hát ezen jót nevettem! Milyen nyúlánk lett! Tiszta nagyfiú!
Luca-kép?

Lilia
Bírd még pár hétig és pihenj sokat! Utána nem tudsz! :P

Kacsa

Timi tiszta netguru lesz! :D Már többet ért a géphez,mint én! :D :lol:

Maci

Merre vagy?

Norwell???

Fleur

Annyira szép a kisfiad! Meg kell zabálni a tököcskédet! :D
Lilla meg már kész hölgy,imádja a hercegnős cuccot ő is?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Szia Lilia!

Jó, hogy jöttél, már én is éppen keresni akartalak (tudom, tudom, még mindig én lógok egy pü-vel)!
Picilánynak mi lesz a neve?

kacsa14
 
 


lassan 2 napja szakad a hó ...

kacsa14
 
 


Lilia én is örülök, hogy jól vagytok :D és pihenj!!! :D

Syry
Még nem dolgozom, csak keresem a visszautat. Sajnos egyelőre bonyolultabbnak tűnik, mint gondoltam. Azt hittem, hogy Dani miatt pont jó lesz, mert addigra a válság lecseng, de sajnos tévedtem. A munkáltatóm nem így látja, így az a munkakör, amiből eljöttem tuti ugrott, de most keresünk másikat, csak az meg nem egyszerű.
És a HR-t meg mindenkit nekem kell noszogatni különben semmi nem lesz belőle.
Dani nem bölcsis még. Egyelőre CSANA heti 2x fél délelőtt, ez most csak azért kell, hogyha valami hirtelen jön, tudjam hova tenni.
A bölcsibe is befogom adni a jelentkezést, mert valahogy nem érzem azt a pluszt a CSANA-ban és kíváncsi vagyok a bölcsire is. Valahogy anyagilag mégiscsak kevésbé megterhelő és amilyen szerencsénk volt az ovival miért ne lenne a bölcsivel is.
De azért a bölcsi kérelem is izgi, mert bejelentett lakcím kell hozzá és mi albiban vagyunk. A bérbeadó csak nagy adag jó szerencsével fog hozzájárulni, hogy ideiglenesen bejelentkezzünk.

És igen itt is esik a hó...most kezdte :shock: és már annyira elegem a télből meg a hidegből....

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Lányok!

Gyönyörűek a gyerekek :)

Lilia!
Drukk a "célegyeneshez" :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Ja, és ami miatt eredetileg írni akartam :oops:
Köszönöm a drukkokat!
A jó hírt nem tudom most megírni nektek, mert megint nincs jó hír...5 hétig tartott a boldogságunk ismét :(

Majd talán legközelebb!

Ha már tuti jó híreim lesznek, mindenképpen megosztom veletek is :)

puszi

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Köszi a hiányolást, megvagyunk, vagyogatunk, olvasóban mindig, de íróban csak néha... :roll:

Fleur!
Miért nem vált be Nektek a csana? Jöhet priviben is, ha gondolod!

Syry!
Egyemmeg Mátét, de édes a kalapos képen!!! :D

Lilia!
Örülök, hogy jelentkeztél. Biztos szép nagy pocód van már! :)

Panka!
Nálatok mi újság van? Pocikép Doniról??? :)

Kancellár!
Egy rólad készült pocifotó miatt sem sértődnénk ám meg! ;) :D

Angie!
Rég jártál erre Te is!

Maci!
Jól vagytok?

Eszter drága!
Olvasom a blogodat, nagyon szomorú vagyok... :cry: Komolyan, magamnak sem drukkolhatnék jobban, mint Nektek! És ráadásul laptető!!! ;)

Saciéknál megvolt a farsang, jól sikerült, nagyon édes volt a "királylányos" ruhájában (hihi, meg nem mondta volna senki, honnan is van... :twisted: ). Kendééknél pénteken lesz.
Hozok képeket is majd!

Kép
Kép
norwell
 
 


Eszter!
Sajnálom :(

Pocifotó rólam?! MIAZ?! Hol van? Nekem is mutassatok olyat, mert nekem nincs időm, energiám olyat csinálni. Mikiegér mérgezésben kimúltam. Zalán ugyanis megint beteg lett pénteken, de nnyire már nagyon rég nem volt oda. Még ma hajnalbanis kicsit visszalázasodott, úgyhogy nem kell részleteznem már megint hány mikiegeret meg thomast meg stb. néztünk meg a hétvégén...

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Eszter
:cry: :cry: nehéz ilyenkor bármit is írni. mindenesetre drukk-drukk-drukk a következőre!!!

Fleur
jaj, tényleg, pedig emlékeztem a CSANÁ-ra. tényleg, miért nem tetszik annyira? szorítok, hogy találj mielőbb klassz munkahelyet. hát igen, ez a fránya válság nehezen akar lecsengeni... :twisted: kérdéses, hogy én is visszamehetek majd a munkahelyemre?! (jövő szeptemberre tervezem.) Máténál szerencsém volt, épp két kolléganő is elment az én munkakörömben, így kapóra jöttem nekik. de ez jövő szeptemberre nem garantált. no majd meglátjuk.

Kancellár
a betegséget sajnálom. olyan kis elsettek ilyenkor, meg hát a láz sose jó. mesefilmek nálunk is mennek ilyenkor. nyáron elő se vesszük őket. olyankor megy a kertezés, meg biciklizés Apával a dunaparton. de várom már!! márc 12-e körül már 14 fok lesz napközben. (az előrejelzés szerint.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: