Új privát üzeneted érkezett!

SzösziKép
Gratula az 5 hónaphoz. Már kevesebb van előre mint visszaKépKép Hamarosan Te is ilyen édes lurkókat dögönyözhetsz.

AndiKép
Édes ez a kisfiú. Egyáltalán nem egy sovány baba, de a szeme még mindig nagyon huncutKépKép

A mi lányunk is Eszter lesz. A párom ragaszkodik hozzá, így egy igazi Eszter-lánc lesz itt a topikbanKépKépKép Persze ha 2 fiú van a pocimban, akkor Tiéd az elsőbbségKépKép

Cat
Kép
cateye
 
 


Na csáó Lányok!

Hát tegnap jó sokat mászkáltam a csajom szájában, de úgy néz ki nem a foga miatt volt. Mit is ehettem újat, zöldalmát. Úgy látszik a vitamint már csak kapszulában szedhetem be?!

EszterKép
Na mi van lánykák, Ti nem olvastok utónévkönyveket?Kép Küldjek egyet postán?!
Mondjuk így is meg tudnánk különböztetni őket, mert a vezetéknév alapján lenne a miénk Szeszter, a Catéké pedig lehetne pl. CseszterKép

PéterKép
Cuki manó. Olyan kedves arca vanKép, ha gondolod felvehetjük a várakozólistára, a cumijuk úgyis ugyanolyanKép

Szöszi
A kis hörcsögkirálynőmnek a mogyorókat még a tavasz beálltáig otthagynám a pofijábanKép
Olyan gyorsan eltelik még az a hátralévő pár hét, h élvezd ki, h még pocakos vagy. Menj ide-odaKép. (gondolom Andi is egyetért a javaslatommal)

BékánéKép
Lesz is, mert mindenkit áthúzunk ide, jóKép

húúú megyek gyorsan, Eszter sír, puszka
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok lanyok!

Remelem emlekeztek meg ram. Kép
Ugy orulok, hogy van egy ilyen forum. Kép
Nem is tudtam. Kép

Szoval ki hogy van?

Szeretnek en is felkerulni a tablazatba.

Adataim:

Magika, 11+0, Budapest, 27.5 ev, 2004. szeptember 22., 1 baba

Koszonom

Kép Kép
Vendég
 

 
 

Hello!

Szoszi! En kivennem, de nem hagyja a Manókám. Kép
Bekane! Neked is lesz! Mi szoritunk Neked! Kép
Cat! Szerintem Neked egy fiu, egy lany lesz. Kép Szoval Cseszter elobb lesz, mint Keszter. Kép
Bogar! Milyen varakozólistara akarod felvenni a fiamat? Akik udvarolhatnak a lányodnak? Kép Kép Kép
Eszter is rág már ezerrel? Most mi nem aludtunk ejszaka. Kép Pedig néhány napig kényeztetett a fiam. Kép

Pocakosok! mindenki elvezze ki, hogy a gyerkoc meg nem üvölt. Kép Ugye Bogar? Nálunk állandóan musoron van a "Nemakarokfurdesutanpelustesruhat" visitás. Kép Na, de elobb-utóbb csak kinövi. Kép

Puszi!
Andi
andi28
 
 


Ahol kék színnel vannak írva a születésdátumok, ott nem tudjuk a szülés pontos dátumát, csak a kiírást! Tud valaki róluk valamit?

Kép

KépKép
leone
 
 


Kép

KépKép
leone
 
 


Hmmmm.... Kimaradtam a tablabol. Kép
Kép Kép Kép
Vendég
 


Andi!Kép
Nagyon aranyos baba Péter!Kép A férjemnek is nagyon tetszett!
Jól esett, hogy hiányoltál.Kép Nem is tudom, hogy mit csinátam, valahogy nem tudtam mit írni. De ahogy belegondoltam, azért csak történnek errefelé is a dolgok.
Drukkoljatok nekem, ugyanis 1 hét múlva ilyenkor már Angliában leszek. A vélemények ezzel kapcsolatban elég vegyesek, biztos itt sem lesz ez másként, de már megvan a repülőjegyem, jövő hétfőn a dokim alapos vizsgálatot csinál és ha azt mondja minden rendben, akkor (a tudtával) kedden utazok.
Mivel a húgomhoz megyek, nem szállodába, ismeretlen környezetbe, a húgom beszélt az orvosával és a védőnőjével is, így nyugodtam mertem vállalni az utat, de azért a negatív vélemények megtették a hatásukat, ezért kérem a drukkot, hogy tényleg minden rendben legyen a két hét alatt. A férjem sajnos nem tud velem jönni, mert dolgoznia kell, a 74 éves nagymamámmal megyek, mi leszünk a biztosítók rémálma!Kép

Szöszi!Kép
De jó, hogy nálatok már megoldódott a tapéta ügy! Mi is ebben törjük a fejünket, de a legjobb tapéta amit eddig láttam, az BogáréknálKép volt felrakva Eszter szobája falára!Kép Voltunk is ott ahol ők vették, de a többi nem igazán tetszett, ami tetszett volna ahhoz nem volt alsó rész, ami pedig nekik van, olyat nem is láttunk.

Bogár!Kép
Gratulálok a forgó-pörgő májszternőhöz!Kép
Én nem tudok tanácsot adni éjszakai nyűgösség és fogzás ügyben, hamarosan inkább ti fogtok nekem ilyen tanácsokat osztogatni.Kép Most kezdem érezni, hogy közeledik Borsóka kibújásának ideje, 10 hét pillanatok alatt elröppen. Én meg kezdek már egy kicsit izgulni...

Minden pocakosnak további jó növesztgetést kívánok, és aki még esetleg nem ismerné, az egyik kedvenc linkem: http://mama-baba.freeweb.hu/hetrolhetre1.html

Leone(30+0) Tegnap este már 1 m pocakkerületet mértem!

KépKép
leone
 
 


Magika!Kép
Nem felejtkeztem el rólad, csak már kész volt a tábla amikor láttam a hozzászólásod, de a következőben benne leszel!

KépKép
leone
 
 


Andi28,
Most azért megnyugodtam, nemcsak az én fiam nemakaroköltözniafürdésutánibalhé akciójával kapcsolatbanKép
Üdv mindenkinek
Moni
mj__móni
 
 


Sziasztok!

Hát elég jól eltüntem, de nagyon kevés az időm a 3 gyerek mellett. Látom van már szép táblicskunk is, nagyon jó látni,hogy már mennyi babánk van, és még mennyi lesz!
Megpróbálok egy kicsit visszaolvasni, aztán majd jelentkezek. Holnap teszek az albumomba új képeket Rékáról meg a nagyokról is,ha hajlandóak a fényképező elé ülni.

Andi!
Nagyon szép a kisfiad! Huncut nagy szeme van.

Kitty
kitty123
 
 


Leone!

Koszonom! Kép
Kép
Vendég
 


Leone!Kép

Es ott is fogsz szulni?Angliaban? Vagy csak a hugodat latogatod meg es josztok haza?
Ki ellenzi? Egyebkent barmi is lenne,ha Te meg a ferjed igy dontottetek, akkor ne foglalkozz senki massal!
A gyerekszoba-ugy igen nehez kerdes...ez sztem attol van,hogy az ember a legeslegeslegjobbat szeretne a gyerekenek es ugy erzi semmi sem eleg jo...Kép Pedig nekem nem is volt kulon gyerekszobam (pech,3.-ik vagyokKép),nem hogy kokuszmatrac,aztan megis itt vagyok! Azert en is 3x megbantam mar a szint meg a megrendelt butort es ugyanez a helyzet a babakocsival is.Neha ugy erzem diploma kell hozza,hogy igazan belelassak melyik mit tud...Kép

A tablaval mi lesz,amig nem leszel???

Ja!Es a repulessel mi a helyzet?A legitarsasag szabalyzatat elolvastad?Mindenki panikol nehogy megszulj a jaratukon,mi?Kép
Hihi...eszembe jutott valami!Szul ev:2004,szul helye:valahol az eszeki tenger folott...Kép

Pusszancs!
szoszi

U.i:Aztan,aki 30 hetesen repteti a gyereket,majd ne jojjon panaszkodni,hogy vilagjaro lett belole...
szoszi
 
 


Cat!Kép
Mar vasarnap akartam irni,hogy lehet azert mert en matek-tanar csemete vagyok,de nalunk a 20.-ik hettol a 40.-ik ugyanannyi van mint 0-tol 20-ig...Kép
Nalatok,hogy lehet kevesebb vissza,mint elore???Kép

Na jo,csak kotekszem.
Olyan jo kedvem van,nem is ertem miert,delelott meg depis voltam es siros!Hormonok?Hmmm.
szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, régen én is írogattam a ,ma megint megjött,-be. Remélem van, aki még emlékszik rám. Már egy ideje olvasgatlak Titeket, de a Lurkótól nem sok időm van írogatni. Mostanában elég sokszor van rossz kedvem (biztosan ettől az időtől is) és barátném, Bogár mondta, hogy majd itt a lányok jobb kedvre derítenek.

A kisfiam Milán, most lesz 14 hónapos. Ha minden igaz van egy fénykép róla a profilomban.

Nem tudom ki vezeti a táblázatot, de megköszönném, ha beírnátok.
Hóvirág, 28 év, Tököl, 2003.01.11 Milán

Mi is kínlódunk most a külön alvással. Több mint egy évig cicin aludt el és éjszaka is többször szopizott. Már két hete szoktatom az egyedül alvásra és éjszaka sem adok neki szopizni.
Nekünk most az vált be, hogy egy pelenkát magamra raktam és este odaadtam neki. Két perc alatt elaludt, ami eddig 10-20 perc volt és éjszaka is csak 1x kelt fel.

Üdv. Mindenkinek

Hóvirág
hovirág
 


Leone!Kép
Most latom csak,2 hetre mesz...Akkor a kerdesek elso fele kipipalva.
Nahat,ne aggodj,olyan lesz mint itthon,csak kozben meg nagyon jol fogod erezni magad.En spec irigyellek.
Hany ora az ut?Lehet vagy 3.Majdnem annyit mennel autoval Pestig is...
Annyit visszatartod,ha kellKép...meg aztan,ne remenykedj,hogy 3 ora alatt meguszod az egesz szulest...jol megnyugtattalak?Kép

szoszi (becsszo,mostmar eldugulok mara...)
szoszi
 
 


SzösziKép
Én megvédem magam! Mivel ha Isten is úgy akarja ikreket szülök, azok hamarabb jönnek mint 40 hét. Jó ha 36-ig kibírjákKépKép És magamból indulok kiKépKép Na ez jó kifogás volt.

HóvirágKép
Üdv a topikban. Csak a lurkót nem látom a profilodban! Mesélsz róla picit ?

LeoneKép
Szerintem ha megbeszéled Borsókával, hogy hova mentek, mi fog történni, akkor nem lehet gond.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat!Kép
Magyarazat elfogadva,bar azert el kell ismerned eleg hajanal fogva...Egyebkent errol jut eszembe,hogy ugye figyelted a frissben Ribizlit,aki a 40.-ik heten szulte meg az ikreket!!! (o egyebkent a Rekacs baratnoje)Igaz,a vegen fekudt,de hogy kihuzta veluk.Es nagyon szep sullyal szulettek a lanyok.Ezt kellene becelozni neked is,majd szoritunk nagyon a vegen!!!Kép

Hovirag!Kép
Isten hozott!Mar tegnap is udvozoltelek volna,csak megigertem,hogy nem irok tobbet...O)

szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok!

MOst már megpróbálok rendszeresebben jönni. Ahogy tegnap ígértem, raktam fel képeket az albumomba,ha van kedvetek nézzétek meg.

http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1570

Majd még benézek, de megyek fejni,mert szétdurranok.

Kitty
kitty123
 
 


KittyKép
Gyönyörű családod van! A megnézem majd a papát 15 év múlva, ha özönlenek az udvarlókKépKép

SzösziKép
Elismerem elég faramuci magyarázat voltKépKép Én is figyeltem Ribizlit, és remélem én is ki tudom húzni minél tovább. A spontán szülése meg külön figyelemreméltó.!

LányokKép
Én ma voltam UH-n. 12mm-esek a kiskrapekok, és kalimpált a szívükKépKépKép A doki szerint kisfiú lesz mindkettő, mert ilyen jól nem szokták az ikresek érezni magukat. Azt meg sem mertem mondani, hogy dolgozom is. Azt mondta, hogy ezek már tuti megmaradnak, mert a koruknak megfelelő méret ilyenkor 10mm, és szép fejlettek. Szerinte be lehet jelenteni a családban. Na megint 2 hét keferágás jön, aztán csak a 10. héten lesz UHKépKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CATKép
Akkor nagyon készültök a nagy bejelentséreKép Örülök, hogy minden rendben és hogy ilyen szépen fejlődnek.

Az egyik barátnőm a János kórházban szült vasárnap ikreket (egy fiú egy lány) . Lombikos babákKép A lány közel van a 40-hez, már legalább 8 éve próbálkoznak babával és az utolsó lombikra lett babás!

A terhességet végig kihordta! 9 hónapra születtek! Ez teljesen meglepett, mert azért az ikreknél szerintem viszonylag ritka a 9 hónap, általánosabb a 7-8 hónapos terhesség.

A gyerkőcök közel 3 kilósak! A lány hasija 7 hónaposan nagyobb volt mint az enyém 9 hónaposan. Nem is tudom, hogy bírtaKép

Ja, én is iker vagyok. Tesómmal úgy születtünk, hogy amikor anyukám megszülte a tesómat az orvosok csak hallgattak. Anyám megijedt, hogy baj van, rákérdezett, hogy mi az ábra. Erre a doki azt mondja, hogy egészséges kislánya van. Anyu rákérdez, hogy mekkora? Doki erre, 1 kiló 78 deka.

Anyám hitetlenkedve, de doktor úr egy hatalmas babámnak kellene lennie. Doki erre csak annyit válaszol. Várjon van itt egy másik. Na, ez a másik voltam én.Kép a kemény 1 kiló 90 dekámmal.

UH ügyben. Tudom nagyon nehéz kivárni a következő UH-t de nyugi. Hagyd pihizni kismanókat, és majd meglátod a következő UH-n már kalimpálni fognakKép

Pusszantás
Moni
mj__móni
 
 


Cat!

Hát azt hiszem az első udvarlók már 5 év múlva is jöhetnek.(Dóri 10 éves) Apuka már most azt mondja,hogy egyet sem akar látni, az Ő kislányait hagyják békén a mindenféle fiúk. Már előre utálja az összes udvarlót.

Gratulálok a két kis lurkóhoz. Azért még nem bizti,hogy fiúk, majd kiderül. Én jól voltam mindig a kislányokkal is. Kíváncsi vagyok mit szólnak a családban,hogy rögtön két kis baba érkezik.

Kitty
kitty123
 
 


MóniKép
Ez nagyon érdekes történet, ahogy Te születtél.KépKép Mennyire fejletlen volt akkor a technika. El tudom képzelni, hogy Anyukádék be voltak rendezkedve egy lurkóra, és kettőt vittek haza a kórházból. Akkor ez igen ritka lehetett. Mostmár a mesterséges megtermékenyítés elterjedésével nőnek az ikerszülések.KépKép

KittyKép
Majd beszámolok a fogadtatásról. Szerintem innentől burokba leszek tartva otthon!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Szöszi!Kép
Nem szeretnék Angliában szülni, bár a húgom szerint az orvosi ellátás talán jobb lenne, de mennyi ideig nem hozhatnánk haza a babát, meg járhatnánk a követségre mire minden papírt elintéznénk!
Igen, csak 2 hétre magyek, a 31. és 32. hetet fogom ott tölteni. 2 óra a repülőút, ezért is mertem vállalni.
A táblát kintről is tudom csinálni, és folyamatosan olvasni foglak majd titeket. Sőt, ha odaérek, jelentkezek majd, hogy minden rendben, de csak ha már megvolt a családdal a nagy viszontlátás feletti örömködés! A gyerekek ilyenkor mindig nagyon pörögnek.Kép
A családból csak anyukám ellenzi, meg ismerősök barátok közül páran. Többen mondták azt, hogy ha minden rendben, akkor mehetek nyugodtan. A férjemmel és a húgomékkal egyet értünk, pedig a húgom sem akarna még egy nyűgöt a nyakába a két gyerek mellé, ha úgy látná nem biztonságos, akkor nem hívott volna.
A légitársaság a 34. hétig gond nélkül enged repülni, utána is felengedne a repülőre, de akkor már csak saját felelősségre. Egy másik légitársaság a 36. hétig engedi fel a kismamákat.

A babaszoba berendezésével mi is azért vártunk ennyit, hogy mindennek utána tudjunk nézni, biztos ne bánjuk meg. A babakocsi kérdés volt a legnehezebb, de megoldottuk!Kép

Hóvirág!Kép
Üdv itt, beraklak a táblába! Kellenének még Milán születési méretei.

Cat!Kép
Mint ahogy én is megbeszélem Borsókával, hogy nem lesz semmi baj az utazás során, neked is arra kéne gondolnod, hogy minél tovább bent maradjanak a kislurkók a pocidban, hogy minél nagyobbak, erősebbek és egészségesebbek legyenek amikor megszületnek. Ne erre állítsd be magad, hogy úgyis mennyivel előbb jönnek. Ribizli tényleg nagyon jó példa!
Én is várom a beszámolót, hogy mit szólt a család!

Móni!Kép
Igazán szép tőled, hogy előre engedted a kisebbet!Kép

Leone

KépKép
leone
 
 


LeoneKép
Nem lesz semmi gond az utazással, érezd jól magad!Kép

HóvirágKép
Üdv a topikban!Kép

KittyKép
Az összes lányaid nagyon szépek! Apuka hogy bírja a nőuralmat?Kép

CatKép
Szép méretűek a gyermekeid!Kép Ismerős a keferágás, az elején én is vártam nagyon az UH-kat. Most már jobb, mert érzem, hogy mocorog és nem vagyok olyan türelmetlen. Pénteken azért szorítsatok, hogy szépen mutassa meg mi van a lába között, mert nagyon kíváncsi vagyok.Kép

SzösziKép
Nekünk is megvan már a tapétánk, jövő héten fent is lesz a falon. Ha megbánom, ha nem, most már ez marad!Kép

Egcsi
18+4

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!

Biztos emlékszel,hogy mikor megtudta Apuka,hogy megint lány lesz,nem örült.Mindenképpen fiút akart.Most persze el van olvadva a picitől. Eddig még én nem fürdettem csakis Ő és ha nyügi a baba dajkálja, puszilgatja. Meg persze a lányok is. Szóval jó dolga van Rékának, verseny van Érte, hogy ki fogja. Amúgy nagyon jó baba,ritkán nyűgös.
Látom,már lassan Te is a félidőhöz közeledsz.

Kitty
kitty123
 
 


KittyKép
Látom megy a kényeztetés, de így van ez jól!Kép Tényleg nagyon szépek a gyerkőcök, apuka joggal félti őket!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


MJMóni! Es meg mindig tart? Kép En reméltem, hogy elobb-utóbb csendben vegig tudunk csinálni egy furdetést.
Cat! Gratula a dobogó kisszivecskékhez. Kép
Leone! Jó utat! Irigyellek az utért. Másokkal meg ne foglalkozz! Mikor mennél, ha nem most. Gyerköccel már sokkal nyügösebb utazni. Kép
Kitty! Megyek és megkuksizom a lányaidat! Kép

Andi
andi28
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!
Nem tudok képet ide másolni! Megpróbálom a profilba még egyszer berakni!

Leone,
az adatok: 53 cm 3010 g.

Azért ezt a képet raktam be, mert nagyon jellemző rá a huncutság.
Mint már tegnap írtam, most lesz 14 hónapos. A súlya kicsit kevesebb a kelleténél (9-ről most fogyott le 8.65-re), de nem sovány. Kicsit vérszegény és nem eszik túl jól, most kap vas pótlást.
Nagyon jókedélyű baba, de nagyon tud hisztizni is.
Még mindig szopizik, már lassan szeretném elválasztani, mert én fogyok már el (41 kg vagyok). 8 fogacskája van már, beszélni még nem nagyon akar (anya, apa, cica ezek mennek)!

Szeretnék orvost váltani (meg esetleg kórházat is). Tudnátok ajánlani egy jó nő szülés- nőgyógyászt? Budapesti kórházban és aki anyagilag nem túl megterhelő!

Bogár,
Jó volt vasárnap dumcsizni egy kicsit.
Egész kipihent vagyok, a Mili egész jól alszik. Nem tudom tegnap olvastad-e az üzenetemet, kipróbáltuk a pelust.

Üdv. Nektek
Hóvirág
hovirág
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!
Akkor itt egy kép Milánról!


Leone, az adatok: 53 cm 3010 g.

Azért ezt a képet raktam be, mert nagyon jellemző rá a huncutság.
Mint már tegnap írtam, most lesz 14 hónapos. A súlya kicsit kevesebb a kelleténél (9-ről most fogyott le 8.65-re), de nem sovány. Kicsit vérszegény és nem eszik túl jól, most kap vas pótlást.
Nagyon jókedélyű baba, de nagyon tud hisztizni is.
Még mindig szopizik, már lassan szeretném elválasztani, mert én fogyok már el (41 kg vagyok). 8 fogacskája van már, beszélni még nem nagyon akar (anya, apa, cica ezek mennek)!

Szeretnék orvost váltani (meg esetleg kórházat is). Tudnátok ajánlani egy jó nő szülés- nőgyógyászt? Budapesti kórházban és aki anyagilag nem túl megterhelő!

Bogár,
Jó volt vasárnap dumcsizni egy kicsit.
Egész kipihent vagyok, a Mili egész jól alszik. Nem tudom tegnap olvastad-e az üzenetemet, kipróbáltuk a pelust.

Üdv. Nektek
Hóvirág
Kép
hovirág
 


Sziasztok Lányok!

Beszéltem Zsuzsuval telefonon hogy nézzek már be ide. Olyan aranyosak vagytok hogy még emlékeztetk rám és érdeklődtök utánam. Csupa jó hirt mondhatok: 2 sikertelen lombik után a 3. meghozta a várva várt babát. akkor nem tudtuk hogy nem az lesz az év jó hire, ui. a 12 hetes uh-on vastag volt a nyaki redő. miután végigjártunk minden szaktekintélyt a chorionboholy mintavétel mellett döntöttünk és megszúrtak. az eredményig az a pár nap borzasztó volt, nem is tudom hogy bírtuk ki józan ésszel, de a doki is nagyon boldog volt, mert semmi baj nincs, sajnos viszonylag gyakori a fals pozitivitás, ebbe estünk mi is bele.
azóta minden rendben, holnap kezdem a 27. hetet, Leventének hivjuk majd - már most is - a doki szerint nagy baba lesz.
most leginkább az foglalkoztat, hogy eda vagy nem eda. én jól bírom a fájdalmat azt hiszem, de amit a hülye szülőszoba c. müsorban látok az ijesztő: üveseges tekintet, már a végén szinte nincs is magánál a kismama. ilyen fájdalmat nem tudom hogy viselnék, de az edáról is olvastam rossz élményeket is, arról nem is beszélve hogy nekem volt már ciszta miatt spinális érzéstelenitésem, és utána hónapokig fájt a fejem, zsibbadt az eégsz derekam, quarelinon éltem. (tudom hogy eda nem = spinális)

nagyon édes babák vannak ezen az oldalon, már én is nagyon várom ezeket a pillanatokat. már nem sokat szoktam internetezni (de ezentúl már ide is benézek). tudjátok a kismamák milyen elfoglaltak, pedig nem is dolgozom. ez a 6 hónap úgy elrepült és még annyi mindent kell csinálnom, meg olvasgatnom, hogy mihez ne tartsam magam, na meg pihizni.

puszilok mindenkit: marcsi
marcsiria
 
 


Marcsi drága!

Gratula a nagyfiúhoz!KépKép
Ne higgy a Szüéőszobának, az csak nagyon sok nő közül kevés, ráadásul eléggé a riporternő szájíze szerinti szülések voltak véleményem szerint eddig. Én azt sem hiszem el, hogy minden nőnek kiterített béka módjára kell szülni. Ha tudod (én mindenkinek ezt ajánlanám), akkor talán úgy a legjobb, ha meghagyod a lehetőséget az EDÁnak, de nem úgy kezded, hogy biztosan. Egyébként a babásság ténylegesen "legmásabb állapota" a szülés, ne biztos, hogy a fájdalom miatt néznek ki "furán" a szülő nők.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!

En jovo heten megyek a 12. heti UH-ra.
Tudtok nekem segiteni abban, hogy akkor neznek valamit a baban genetikailag? Vagy csak a 16. heten neznek meg mindent?
Mikor tudjak majd megmondani, hogy fiu lesz e vagy lany? Csak a 16. heten?
En mar annyira kivancsi vagyok.
Kerlek segitsetek.
Kép

Pusza mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Magika,
A 12. heti UH-n mérnek tarkóredőt és megnézik, hogy mindene megvan-e a babának. Alaposabb genetikai UH a 18. héten van, amikor már megvan az AFP eredménye is.
Sokan azt mondják, hogy a 12. héten még nem lehet megmondani a baba nemét, de nekünk pl. ott mondták, meg először. Szerintem azon múlik mennyire profi az UH-t végző doki vagy szonográfus na meg persze attól, hogy éppen hogy fekszik a babóca. Kérd meg, hátha megmondja neked.

Hóvirág,
Nagyon aranyos a kisfiad. Olyan kis csibészes pofit vág a képen. Kép

Cat,
Mindenképpen írj róla mit szólt a család. Ez lesz nekik az igazi meglepi! Kép

Már rég írtam. Velünk semmi különös nincs. Még 2 egész hónapunk van hátra a pocakban (legalábbis remélem kihúzzuk a végéig).

Humi
humi
 
 


Szia MarcsiKép

Úgy örülök, hogy jelentkeztél, és minden rendben a "nagy" kisfiúval. Sokat gondoltunk Rád a lombikok alatt is, és Virágtól mindig tájékozódtunk felőled. Ne higyjél a Szülőszobának, hiszen ez csak egy szenzációhajhász műsor. Aki ennyit szenvedett a kis prücsökért, annak semmi lesz a szülés, hidd el.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Humi!

Nagyon koszonom.
En olyan izgatott vagyok.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


HóvirágKép
Szép a kisfiad és a neve is nagyon tetszik!Kép

MarcsiKép
Jó, hogy megtaláltál bennünket, gratula Leventéhez és örülök, hogy minden rendben vele. Szerintem az EDA nem okoz fejfájást utána, persze, ha rendesen adják be.Kép

CatKép
Én is nagyon kíváncsi vagyok mit szól a család a nagy bejelentésedhez!Kép

Holnap reggel megyek genetikai UH-ra, szorítsatok, hogy minden rendben legyen a manóval! Sajnos az AFP-m alacsony lett, ami persze nem feltétlenül jelent gondot, de mégis idegesít kicsit.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Marcsi! De jó, hogy Te is idetaláltál! Kép De miket hallok, hogy nincs ideje egy kismamának netezni? Kép Hát miket csinálgatsz? A szüléstől meg ne félj! Uveges szemek, ugyan már!!! Szerintem is igaza van Besztinek. Majd eldontod akkor, hogy kérsz-e Edát, vagy nem. Sok mindent kibírtál már Te is, igaz?

Magika! A baba elhelyezkedésétől is függ, hogy mikor tudja megmondani az orvos a nemét. Kép Az én dokim minden UH-n, mindent megnézett. Kép Csak a nemét nem, mert azt kértük, hogy ne tegye. Kép

Hóvirág! Milánnak tényleg nagyon huncut szemei vannak. Kép
Kitty! Lányaid nagyon édesek! Kép

Andi
andi28
 
 


Sziasztok lányok
Köszi hogy benn hagytatok a táblázatban pedig már elég rég jártam felétek. Én ahogy megtudtam hogy babát várok otthagytam a munkahelyem és eljöttem táppénzre (már csak azért is mert tudtam vagyis sejtettem hogy szemetek lesznek, és első gondolatuk a kirúgás lesz) Hát a gyanum beigazolódott így is tettek volna csak hát én megelőztem őket és nem tudtak kirúgni. Most már van itthon internetünk ezért tudok írni de néha azért olvastalak benneteket. Gratu mindenkinek akinek babócája lesz. Én most egy hónapig benn voltam a kórházban most jöttem haza mert az orvosom kicsinek találta a baba súlyát. Nekem most már gőzöm sincs hány hetes vagyok hátha ti okosabbak vagytok, ezek a kórházban össze-vissza írtak mindent. Szerintem a 38. hét körül vagyok de most már tényleg tanácstalan vagyok ez ügyben. 2004. március 22-re vagyok kiírva, most a babámat 2500 grammosnak nézték, de azt mondják hogy mivel faros ezért nem tudják pontosan megsaccolni a súlyát. Úgy néz ki hogy császár lesz a dologból már nem nagyon bíztatnak a megfordulásával, de hát sosem lehet tudni. Amúgy az is bizonytalan még hogy fiú lesz-e vagy lány, mivel csak úgy talánra mondták hogy lány lesz. Hát röviden ennyit rólunk, most már egyre türelmetlenebb vagyok főleg hogy a kórházban mindenki szülni ment csak úgy cserélődtek az emberek. Mindenkinek boldog babavárást még jelentkezem sziasztok
Cinci

Kép
cinci
 
 


EgcsiKép
Tuti nem lesz semmi gond, ne izgulj az AFP miatt. Én előre röhögök, hogy az ikrekkel milyen baromságokat fognak mérni.Kép

HóvirágKép
Tényleg huncut a kisfiad nézése, de nagyon aranyosKépKép

CinciKép
De jó, hogy bejelentkeztél. Tapasztaltabb kismamáktól azt hallottam, hogy a farfekvéses babáknál be szokott az jönni, hogy alulról zseblámpával bevilágítasz a pocidba minden nap. Néha megfordulnak a babók a fényre.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


sziasztok lányok!

nem tudtam nem megnézni a tegnapi szülőszobát sem. tegnap volt az elős szülés - Ács Nándornál - ahol a kismama nagyon ügyes volt, látszott rajta hogy nagyon szenvedett, de nem volt elrettentő nézni, a doki és szülésznő végig insturálta hogy most mit csináljon és mit fog érezni, és ő "szót fogadott" és szépen megszületett a baba, és szerintem olyan ideális lehetett ez a szülés.

nem tudom miért nem érek rá mindig megyek valahova, alig van nap amikor itthon pihenek, ma pl. Edikénél voltam. Soma és Sára már óriásiak - december óta nem láttam őket - nagyon vigyoriak, kúsznak másznak, forognak, egymáson át is néha, és nagyon dolgoznak a kis csörgőkkel, rágókákkal.

Magika!

a 12. és a 18. héten is genetikai uh-ot csinálnak, de ha nincs baj fel sem tűnik az embernek hogy genetikai. de szerintem még nem fogják látni a nemét.

Andi 28, Beszti, Cat, Egcsi!
köszi a gratulációt és a biztatást, én is úgy gondolom hogy készenlétbe kéne állítani egy anesztest, de remélem nem lesz rá szükség.

Marcsi
marcsiria
 
 


Sziasztok, hazajöttünk. Hű de nagy volt a hó. Ha valaki látta az állóképességem parancsolja már vissza nekem. 15 m dombnak fel térdig érő hóban és kipurcantam. Kis pihi és tovább. De a jó levegő és a sok séta lefelé Kép nagyon jól esett. Voltunk dokinál is, minden a legnagyobb rendben, még csak közveszélyes terhes sem vagyok, olyan jó volt hallani. De a rossz utakat utálom, a kátyúk eléggé megviselnek. Nő a pocakom, már nekem is végre bibiii. Na nem látványosan de legalább valami! Megterveztem a gyerekszobát. Egészen két napig tetszett, majd átterveztem. Kép Ezért azt hiszem várok még a megvalósítással.Kép Néha tombolda van odabent, olyat bulizik, hogy kirúgja a ház oldalát. Már apuci is érzi néha szép finoman, ilyenkor meg én nem érzem belülről.
Szia Marcsi! Örülök, hogy csatlakoztál.
Bogár, köszi köszi a faxot! Használni fogom. Eszter gyönyörű!!! És lányok, ha tudnátok micsoda nő, a páromat néhány perc alatt befűzte.Kép
Puszmusz Hurki
hurki
 
 


HurkiKép
Örülök, hogy jól érezted magad.Kép

CinciKép
Én a zenéről hallottam, hogy megfordíthatja a babát. Tegyél valami lágy zenét a hasad aljára, mondjuk fülhallgatóval, vagy zenélő dobozzal és hátha erre reagál a baba.Kép

Voltam UH-n! Csodálatosan szép kisbabám van! A dokinéni szerint minden rendben. Rengeteget fickándozott, alig tudta lemérni. Ja, és nagyon úgy néz ki, hogy KISFIÚ! Madarat lehetne velem most fogatni, úgy örülök, hogy minden rendben.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


EgcsiKép
Gratula a kis tököshözKépKép Nekem végig olyan megérzésem volt, hogy neked kisfiad lesz. Olyan fiús mama vagy!Kép

HurkiKép
Minden kismamának kiutalnék TB alapon egy hét síelést, ha ilyen vidáman jönnének vissza.KépKép

LányokKép
Éjjel arra ébredtem, hogy rettenetesen kívánom a halászlét. A párom ma reggel mondta, hogy este megyünk akkor halászlét enni, mert nem hagyhatja epekedni a gyerkőcöket. Édes egy pasi!

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKép
Őszintén szólva én sem tudom magam elképzelni lányos anyukának és nagyon fiút akartunk.Kép
Ismerős ez a kívánósság, nekem mindenáron kínai kaja kellett(volna), vagy 3 napig alig tudtam elaludni, kénytelen voltam beérni krumplilevessel.Kép
Mikorra tervezitek a nagy bejelentést?Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó régen voltam, pedig itthon vagyok, de olyan hulla fáradt voltam, hogy még írni sem volt erőm, de azért olvastalak Benneteket.
Zsófi állandóan bagolykodott és én ezt már olyan rosszul viseltem, hogy átlag kétszer egy héten migrénem volt. Múlt héten pénteken a férjemnek haza kellett jönnie a munkahelyéről, mert annyira rosszul voltam, hogy féltem még felemelni is Zsófit, nehogy elejtsem. Rögtön elmentünk a dokihoz, ahol kaptam mindenféle injekciót, meg kúpot és így jobban lettem. Azt mondta, nagyon ki vagyok merülve, azért van. Vérképet is csináltak, ma lesz eredmény, lehet, hogy vérszegény vagyok, vagy vashiányom van, vagy egyszerűen csak a nemalvás az ok.
Zsófi is kap egy hete egy homeopátiás kúpot esténként és lehet, hogy attól, de azóta 8-tól fél 5-ig alszik, utána szopi, majd még 2 óra alvás. Jaj, remélem most nem kiabáltam el. Így most kicsit én is jobban vagyok.

MarcsiKép
Nagyon örülök, hogy itt vagy! Rohan az idő, mindjárt Te is babázni fogsz. Babaszoba hogy áll?

BogárKép
Eszter nagyon szép, remélem ő azóta az ominózus éjszaka óta nem bagolykodott.

AndiKép
Nagyon édes a kisfiad, nagyon szép szeme van.Kép
Nálunk is műsoron van a nemakarokfürdésutánöltözködni, pedig Zsófi már lassan 8 hónapos. Na ezzel nem megijeszteni akartalak. Egyébként szerintem azért csinálják, mert olyankor már fáradtak, éhesek és nem értik, miért kell őket még macerálni szopi előtt.Kép

HóvirágKép
Üdv a topicban! A Te kisfiadnak aztán tényleg nagyon huncut szemei vannak, olyan, mint aki mindig rosszban sántikál.Kép

HurkiKép
Örülök, hogy már látszik a hasad! Én mindig olyan büszke voltam rá és jól kitoltam tudat alatt, meg óriásira növesztettem. Soha nem felejtem el, hogy 20 hetes terhesen februárban, nagykabátban átadták a helyet a metrón. Először nem értettem a dolgot, aztán rájöttem és nagyon büszke voltam.
Egyébként a végén már akkora volt a hasam, hogy amint beléptem a metró ajtaján, egyszerre 5-en ugrottak fel, szerintem féltek, hogy ha állva maradok, ott helyben megszülök.Kép Szóval nekem ezzel a helyátadással nagyon jó tapasztalataim voltak, soha nem kellett állnom a 20. hét után.

CatKép
Nagyon örülök, hogy ilyen szép nagyok a lurkók. Ha így megy tovább, két hatalmas babád lesz. Én azt kívánom, hogy minél tovább bent maradjanak a pocakodban és nőjenek jó nagyra.

MagikaKép
Nekünk a 18. héten már majdnem 100%-ra mondták, hogy lányunk lesz, mert annyira jól feküdt ebből a szempontból, hogy teljesen látszott. Egy barátnőm meg még a 36. hét körül sem tudta, mert a gyerkőc mindig szemérmeskedett. Szóval a baba helyzetétől függ, hogy meg tudják-e mondani a nemét és mikor.

LeoneKép
Gratula a 100-as derékbőségedhez!Kép
A táblában 28 év szerepel a korom mellett, ami tulajdonképpen engem nem zavar, maradhat is, bár megsúgom már 30 vagyok.Kép

Puszi mindenkinek:
Zsuzsu
zsuzsu
 
 


sziasztok?

Hurki!
Bejelentkeztél 4d-re?

Egcsi!
Nekem mutatták minden uh-on a kis fütyijét Leventének, de én soha nem láttam, csak a kurzorról tudtam hogy az (na jó mostmár elég férfias), az orvos meg mondta hogy ne mondja hogy nem látja hogy ott himbálózik valami?! Kép

Zsuzsu!
Jó lett a vérképed? már érdemi lépéseket teszünk gyerekszoba ügyében: jövőhéten megrendeljük a kárpitokat, jön az asztalos, és lehet hogy hétvégén elmegyünk megatoys v. brendonba kiválasztani a dolgokat, de még nem hiszem hogy meg is vennénk. vagy kéne?
Már nekem is 2-3 hete átadták a helyet metrón meg buszon. olyan büszke voltam hogy már nagykabátban is látszik. amúgy elég lassan járok azt utcán, a mamókák simán lehagynak.

üdv minden mamókának: marcsi
marcsiria
 
 


Sziasztok!

Marcsi de jo hogy jelentkeztelKép Osszefuthtnank egyszer....

Mi jol vagyunk, Lacko mar elkezdett egyedul lepegetniKép Pocaklako is jol van, ma 12 hetes, az uh-n ficankoltKép

Baba neme: nekunk Lacko egesz terhesseg alatt szemermeskedett, es nem mutatta meg hogy mije vanKép Igy aztan meglepi lett a dologbol....Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Valszeg most hosszú leszek, mert egész héten nem tudtam jönniKép, de most kieresztem a gőzt, ne féljetek!!!

Nem voltak könnyűek mostanában az éjszakák. Eszter pedig nappal alig akart aludni valamicskét, így a fáradtság miatti nyafi sem volt ismeretlen számunkra. Kiérdemelte éjszaka a szobájában alvástKép, úgyhogy ma éjszaka először aludt egyedül, de ügyesen. Mondhatni, hogy újra átaludtuk az éjszakát. Na jó azért a mosolyával levett minket mindig a lábunkrólKép
A hasról hátra fordulás Eszter kedvenc időtöltése lett (előbb leteszi a nehéz fejét a földre, aztán ellöki magát a lábával). A játszószönyegét is nagyobbítani kellett, mert saját maga körül, ha hason van már 180 fokban megfordulKép. Nagy csibész!!!

ZsuzsuKép
Ezek szerint rokonlelkek vagyunk nemalvás terén?

AndiKép
Eszter mindent a szájába vesz. A réklijét állandóan leveszi magáról, már nem tudom hogyan kössem fel. Ha pedig vmit nem sikerül a szájába venni, türelmetlen lesz és visít. A fürdés?! Még a pelust fel tudjuk rá adni, de ahogy áthúzom a fején a bodyt kezdődik a műsorKép

LeoneKép
A pocakkerülethez gratu. A kissrác bizti nem lesz egy kistermetűKép. A 10 hét bizony nem hosszú idő már. Remélem tapétaügyben is sikerül a legmegfelelőbbet megtalálnotok.

MagikaKép
Üdv neked is itt. Lassan mindenki idetalálKép

SzösziKép
Csak nyugi!!!! Bizti csak a fészekrakási ösztön teszi az izgulást, de tuti minden beválik majdKép

KittyKép
Irigylem a sok bébiszityótKép Csajszik óriásiak. Kispapi tényleg félhet az udvarlóktólKép a nagylánykának milyen férfi-igéző szemei vannak!!!

HóvirágKép
Szijjjjja! Na végreKép Örülök a pelus trükknek, azóta is mükszik? A szerdán bemutatott szülőszobában láttam dr. Ács Nándort Sote II. Klinika. Szimpi volt.

CatKép
Szépen növekednek a kis törpikKép Én is egy fiú és egy lányt mondok.
Halászlé? Ismerős eset, csak nekem uez a töltött káposztával voltKép Nekünk fél nap autózásba telt, mire találtunk egy helyen. Bejelentettétek már? És mit szóltak?

MjMóniKép
SzületéssztoridKép

MarcsiKép
A szüléstől nem kell félni. Fáj, fáj, de nem vészes. Én anno úgy fogtam föl, mintha egy vizsganap lenne. Én alapból nem akartam Eda-t és nem is kellett. Ki lehet bírni anélkül is, pedig előtte csak 3 órát aludtam és két fájás között pótoltam néha pár percetKép Bármilyen furcsa, szülés után közvetlenül pedig azt mondtam, hogy jöhet a következőKép

CinciKép
Én is zseblámpáztam, meg csörgőt ráztamKép és érezhetően mocorgott. Lehet, h épp emiatt fordult meg?!, ki tudja. A 33. héten még farfekvésben volt.

BellaKép
Hol vagy? Neked is álmatlan éjszakáid vannak?!Kép

Lányok
Most olvastam a friss babákban, hogy Gombóc újra bébit várKépKépKép

Húúú jó hosszú lettem! Úgy látszik nem szabad netelvonásban szenvednemKép
Puszka
Bogár & Eszter

Remélem azért még 2 kép belefér:
Kép
Kép

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bejelentkezek, mert most alszik a kisfickó.
Örülök, hogy ilyen sok babás lány van. Jó ez a topik, hogy itt együtt vannak a pocakosok az anyukákkal, mert a pocakosokból nemsokára anyukák lesznek, az anyukákból meg megint pocakosok!! : - )))

Bogár,
már vártam, hogy jelentkezz. Rég hallottam felőletek (1 hete). örülök, hogy simán ment a külön altatás.
Már nekünk is elég zökkenőmentesek az elalvások és az éjszakák is.
Kezdem kipihentnek érezni magam, meg visszatért az életkedvem is. Igen, azóta is a pelussal alszik el. Valamelyik este elhagyta a kiságyba és fel is ébredt 3x.
Egyébként 1/2 5- 5 körül kell, cici és alszunk tovább.
Nagyon ügyes az Eszter baba!!!

üdv mindenkinek
Hóvirág
hovirág
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: