Új privát üzeneted érkezett!

Zituska :)
Meglestem a képeket, nagyon cukker a kiscsaj! Maradjon csak ilyen jó baba! :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok! :)

Tegnap nem sikerült már ide is írnom, de látom, Karmen segített nekem kicsit! :D :D :D

Köszönjük a gratulákat! :D
Jól vagyunk, nagyon jó baba Noémi! Eszik, alszik, tejcsi is szerencsére van bőven! :D
Szülés tényleg eléggé elhúzódott, de nekem fel sem tűnt, repültek az órák, jól elvoltunk a szülésznőmmel, nagyokat dumáltunk, zenét hallgatunk, az első órák egyáltalán nem voltak kemények.
Igazából az utolsó 1 óra volt nagyon nehéz, olyan erővel jött Noémi, hogy egyszerűen képtelennek éreztem magam arra, hogy visszatartsam, a gátvédelemhez pedig ez kellett volna még legalább 15-20 percig. Így lett egy pici vágás, kb. 2cm, és nem fáj egyáltalán.
Szóval összességében nem volt nehezebb szülés, mint Botival, csak hosszabb! :D
Egyszer majd sikerül szépen kerekre megírnom a szülés törit, és akkor azt is megosztom majd Veletek! :D

Puszi!

Kép
Kép
zituska28
 
 


Dodo :)

Nagy gratula a kis pocaklakóhoz, nagyon drukkoltam Nektek!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
zituska28
 
 

 
 

Zituska!

Szuper, hogy ilyen jol megvagytok, edes a kislany!!!!!!!!
Gratula es sok boldogsagot!!!
Koszi a drukkot, osszejott :D :D :D

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Ja én meg nem is újságoltam, hogy 3 hét torna után, Norbi a mult héten felült és 2 nap mulva meg elkezdett mászni, ez volt csütörtökön, ma meg már kotort:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen :)
Ez ám a gyors eredmény! :D Ügyes a legényke! :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi! hogy vagytok? Meggyógyultatok? Mi még mindig álljuk a sarat, én már nagyon bizakodok lassan vége a beteges idöszaknak és akkor végleg megússzuk.
Hétfön megyünk a neurologushoz, remélem elégedett lesz ö is Norbival :lol:

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen :)
Most mi is egészségesek vagyunk, pedig járnak a gyerekek a daycare-be, de egyenlőre nem kaptak el semmit. :)
Tuti megdícsér benneteket a doki is! :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hahó Lányok :)

Jól emlékszem, hogy volt, aki csináltatott 4markeres vizsgálatot? Hol,merre,mennyiért?

Minyu+Pötty

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


sziasztok!
csak egy kérdés. Emléxik még valaki, hogy a Gynevac 5 adagot 1 vagy 2 hetente kell-e beadatni? A papírján az van, hogy 7-14 naponta, de nem emlékszem Arni mit mondott pontosan, mikor felírta, és a háziorvosom adja be, csak kéri én mondjam meg mikor kell.
Köszi

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Minyu :)
Gratula a Pöttyödhöz! :D Nagyon örülök!!!!! :D

Edit :)
Én azt hiszem 1O naponta adattam be. 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Minyu :)
Gratulálok a kis pocaklakódhoz!!!! :D :D :D

Edit :)
Én hetente adattam be! :wink:

Mi betegek vagyunk, Boti kezdte, mikor hazajöttünk Noémivel a Klinikáról, másnap belázasodott.
Sajnos Noémi is elkapta, antibiotikumot kell neki adnom, és szívni az orrát. :(
Végül én is elkaptam, köhögök, és tiszta takony vagyok. :(

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Karmen! Norbi nagyon ügyes, gyorsan behozta a lemaradást. :)
Edit! Gynevac ügyben én nem tudok nyilatkozni. Miért kell neked megint? Fertőzés? Bocsi, ha nem publikus, akkor nem kérdeztem. :lol:
Minyu! De jó! Örülök nagyon a picurnak, nagyon boldog pocakosságot! :D
Egcsi! Hogy bírja Bence a daycare-be? Együtt van Bercivel, vagy hogyan van ez? :roll: Éjszaka nem pótolja a nappal kimaradt cicizést?
Zituska! Hát ez nagyon nem jó hír! Gyógyuljatok meg gyorsan! :(

Lehet, hogy nálunk a cékla válik be szorulásra? Ábel akkora adagot termelt a pelusba, végre nem egy bogyót. :roll:

Kép Kép
Kép[/url]
pandi28
 
 


minyu írta:Hahó Lányok :)

Jól emlékszem, hogy volt, aki csináltatott 4markeres vizsgálatot? Hol,merre,mennyiért?

Minyu+Pötty

www.gendiagnosztika.hu
az árára nem emlékszem

reditke írta:sziasztok!
csak egy kérdés. Emléxik még valaki, hogy a Gynevac 5 adagot 1 vagy 2 hetente kell-e beadatni? A papírján az van, hogy 7-14 naponta, de nem emlékszem Arni mit mondott pontosan, mikor felírta, és a háziorvosom adja be, csak kéri én mondjam meg mikor kell.
Köszi

10 naponta kaptuk mi a párommal.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Andi :)
Együtt vannak, bírják a strapát, bár most megint betegek. :roll: Bencének folyik az orra és éjszaka mindketten belázasodtak. :?
Eleinte Berci pityergett kicsit, mikor otthagytam, de mostanában már ok. :wink:
Bence soxor kel, de szerintem a foga. elvileg csak 1 cicizés marad ki, mert csak 4 órát vannak ott. Majd 2 hét múlva kezdik az egésznapozást. :?

Zituska :)
Jobbulást neketek! :? Tesós képek? 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Minyu :) Én is gratu.

Zituska, Egcsi!
Jobbulást a cspatoknak!
Nálunk is belázasodott Bálint szombat éjjel, de nála ez általában egy nap láz, 3 nap torokfájlalás és elmúlik. remélem most is így lesz.

Gynevac válaszokat köszi, akkor én is jól emlékszem, hogy 10 naponta lehetett.
Andi :) Nem titok, hogy miért adatom be. Azért mert én világéletemben nagyon könnyen minden francos fertőzést könnyen összeszedő voltam (lásd egy uszoda, egy közös zuhanyzó edzőteremben) és máris jön a nyűg. 2003-ban megkaptap és kb most fél évvel ezelőttig semmi panaszom nem volt, így dokim mondta, ha meg tudom fizetni, érdemes bepróbálni egy újabb kúrát, hátha lesz megint pár nyugodt évem....bízom benne.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok! :)

Dobok pár fotót! :D

Bocsi, ha kicsit sok lesz belőlünk!:oops:

2 percesen:
Kép

1 hetesen:
Kép

buksisimi:
Kép

tesók:
Kép

farsang (sütőtök) :) :
Kép

így buliztunk:
Kép

Kép
Kép
zituska28
 
 


Edit :)
Bercinél is így lesz, remélem, 1 nap láz elég is lenne. főleg, hogy nem veszi be a gyógyszert csak rengeteg rimánkodás árán. Már a Panadol sem kell neki, pedig eddig azt szerette. :roll:

Zituska :)
A képek klasszak! :D Az a tesós nagyon édes! Boti a kis fürtöcske herceg. :D A farsang is jó lehetett, ki csinálta a jelmezt? Milyenek a napjaitok? Csajszi remélhetőleg álombaba. :)

Tegnap lefeküdtem korán, gondoltam alszom. Hát az éjszaka alcíme lehetne a Füstbe ment terv, Petőfi után szabadon.... talán 2 óra összejött alvásból, úgyhogy ma, a túlélésre játszom. :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi! sajnálom megint betegek lettek. Már majd csak elmúlnak ezek a vírusos idöszakok!

Norbi jelentem már fel is kapaszkodik:)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ezt ma készítettem :) Gyanus volt hogy nem mászkál, azt hittem csak pihizik. Végülis tényleg :lol: :lol: :lol:
http://www.indavideo.hu/video/Faradtan

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Édes szíve!
Hát meg lehet zabálni :) :)
Nagyon édes, ahogy lebukik a feje folyamatosan......

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Karmen :)
Egyem meg! :D Gratula a felkapaszkodáshoz, ezek szerint jól lefárasztja. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Orsi :)
Köszi! Be is jelentkeztem és szuper, hogy egeszsegpenztaras kaartyat is elfogadnak. :)

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


mutatok én is Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :)
De drága! Mennyi fog! :D Nekünk még egy sincs. 8) Ügyesen feláll, kezdheted elpakolni a cucokat az alsó polcokról. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Orsi! Hü de ügyes Lilike!! És tényleg mennyi fog :lol: Nekünk 2 hónapja nem nött ki uj, igy még most is csak 4 fogacskánk van :o Felállás még nem megy, csak a felkapaszkodás.
Lilibaba gyönyörű!!!!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Dodo :) Minyu :)
Hogy vagytok? UH volt? Meséljetek már! :wink:

Andi :)
A kis herceged miket csinál már? :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!

De vicces, miota nem voltam itt nalatok, es pont ma nezek be, amikor hianyolsz :D :D

Zituska!
Valami tunderi a kislany!!!!!!! Jaj, el is erzekenyultem a szulos kepen, de jo lesz, hogy varom mar!!!!!!!!!!!!!

MI jol vagyunk, nekunk megint kislany lesz, tegnap mondtak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lili vagy Eszter nevek palyaznak egyelore, de meg nem vegleges...
Szoval minden rendeben a picivel, jol van bent, minden meres, Uh rendben, Anna nagyon elvezte az UH-ot, picike rugkapal rendesen, nagyon erzem mar, de mar jo par hete, de most amr egyre erosebben.

Szoval jol vagyunk koszonjuk, majd meg jovok, jelentek!!!!!

Betegeknek gyogyulast!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo :)
Gratula a csajszihoz! Mindkét név nagyon szép! :wink:

Ma esti kép:
Kép

Következő, hogy megtanítom pelenkát cserélni és már nekem nem is lesz dolgom. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Orsi :)
Tünemény a nőci. Fiúk lányként kezelik, vagy agyalják azért?

Egcsi :)
Jó a bébisintéred :lol:

Megkérdezem itt is, hátha van valakinek jó tapasztalata a témában.
Valameilyen szerelő-barkácsolós-fúrós-faragós készletet vennék Milán szülinapjára.
Most nagyon benne van ebben a szerelős periódusban, állandóan apja igazi szerszámaival "javítja" a kecó minden elemét.
Bálinttól maradtak mindenféle műanyag szerszám darabok, de valami olyasmit keresnék, amilyen pl az IKEA kalapálós kis táblája, de olyat, ami pl csavarozós, fúrós bármilyen más típusú is egyben.
Nem 30 ezres csúcsmodell kerestetik.
De lehetőleg olyan, ami egyben van és nem az lesz, hogy fél nap múlva 25 darab hever mindenütt és nincs tárolója, azstalkája bármi.
Szóval, ha valakinek van valami bevált, akkor légyszi írjátok le!
Köszi előre is.

Nem emlékszem én mikor raktam fel képet, de most elárasztalak benneteket. bocs-bocs-bocs :)

Sorayaról és Lujzáról tud valaki valamit?
Ezer éve nem hallottam róluk.

A Stegosaurus és az Ördöngősbácsi.
Kép

Őrült tudósok :lol:
Kép

Amikor a kicsi győzi le a nagyot :roll:

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Na nézd már, még a babanetnek is sok voltam, le is maradt a vége.

Szóval a kicsi legyőzős:
Kép

és egy szeretgetős:
Kép

Ígérem, most hónapokig kussolok kép ügyileg :)

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit :)
Meg ne próbáld! :cry: Tessék csak képeket rakni, olyan aranyosak, kis ízelítő a jövőmből. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Orsi :)
Miért dudostad eddig ezt a leányzót?? :lol:
Gyönyörű!! És hihetelen, hogy már ekkora! :D

Egcsi :)
Nagyon jó ez a kép a fiúkról! :D

Edit :)
Ne sajnálj minket, ha képekről van szó, nincs elég belőlük! :wink:
Irtó helyes pasijaid vannak!!! :D

Mi jól kifogtuk a betegséghullámot.
Alig gyógyult ki Boti az egyikből, nem sokra rá kezdődő tüdőgyulladása lett - 40 fokos, lehúzhatatlan lázzal, ahyogy kell :( .
Közben én is beteg lettem, tiszta takony voltam, és köhögtem.
És persze Noémi se úszta meg, alighogy abbahagytuk az antibigyót elkezdett ő is köhögni, és megont taknyos lett. :( Még mindig köhög, és szívom az orrát ezerrel, de még 1 adag antibigyót már nem akarok belenyomni. Most csepegtetek az orrába Brulamycint, és Calcimuscot kap a köhögésre. Remélem mostmár jobban lesz, mert kezdek szétcsúszni.
Botit nem engedem bölcsibe, mert félek, hogy megint hazahoz vmit.

Na, ez nem valami szívderítő helyzetjelentés volt, remélem legközelebb már jobb hírekkel jövök.!

Végül egy kép a kisasszonyról :) :

Kép

Meg egy a pasimról :) :

Kép

Többiek???
Nagyon eltűntetek!!! :(

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zituska :)
Jobbulást nektek! :? A gyerekek nagyon szépek, Noémi nagyon nagynak tűnik a képen, pedig még csak 1 hónapos. :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Edit! Nagyon jok a jelmezek, na meg a többi kép is szuper!

Egcsi! Nekem is imád Orsi segiteni, mindig gondolok Rá ha nagy lesz is ilyen házias lesz? :lol:

Dorisrol tud valaki valamit?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Én is előkerültem. De jó, hogy ennyit irtatok! :lol:

Edit! Szuper képek! Még-még-még! Játékról sajna nincs ötletem, nálunk az autók vannak még mindig műsoron. Na, meg a vonatok. :D
Orsi! Néhány sort nem irsz a csajszid mellé? És a pasiidról???
Cat! Nézz be Te is egy kicsit!
Egcsi! Hát igy könnyű ám!!!! :lol: Kishercegem köszöni szépen az érdeklődésed, de olyan lusta, mint a bátyja, tehát nem csinál semmit. Ill. most már egy hónapja hasra fordul, s ha megunta, akkor visít, hogy vki fordítsa meg, mert ezt a tudományát meg hirtelen elfelejtette. :) Fogunk egy sincs.
A nappali cicizést kicsit ritkította, bezzeg az éjszakaihoz elég hangosan ragaszkodik. :roll: Jó lenne már egyet aludni.
Péter is megint hazahozott vmi nyavalyát az oviból. Iszonyú köhögés, magas láz, orrfolyás. A kicsi is elkezdett köhögni, s éjszaka láza is volt, de az szerencsére már elmúlt. Nagyon várom már a tavaszt!

Kép Kép
Kép[/url]
pandi28
 
 


Karmen :)
Dorisról talán Cat tudna valamit, ha benézne.... 8)

Andi :)
Betegség :? Hát az nem jó. Nálunk most én vagyok soron, láz köhögés, némi orrfolyás. Apa is beteg, mondtam neki, a nyavalyát hagyja Ferihegyen, szerdán jön haza. :)
Bence erősen próbálkozik a kúszással, csak a szőnyegen nem olyan könnyű...azért eléri a kiszemelt tárgyat, némi forgás árán. :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ja, és ha vígasztal, mi is kelünk éjszaka, ma pl. 4X. :roll:

E.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Miis jól vagyunknagyjából. Nándorom sajna tegnap megint belázasodott. Szeptember óta bölcsis decemberig semmi baja nem volt betegségügyileg, december óta viszont 2 hét bölcsi, 2 hét itthon. :cry:

Én jól vagyok, mostmár az émelygés is múlik lassan, és ezúttal nem volt annyira durva, mint Nándival.
Orsinak ismét köszi-köszi a géndiagnosztikás infót, tegnap voltam, minden rendben vérvétellel és az UH-val is. POcim már nödögél, számomra teljesen hihetetlen mértékben, Nándival kb félidösen volt ekkora pocim, mint most 12 hetesen... :D

Teszek képet én is Pöttyröl:
Kép

És Nándiról:
Kép
Kép


Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sajnálom hogy még mindig vannak betegek, lassan vége lehetne már!

Én ma végül elvittem Norbit orvoshoz a visszatérö ugatos köhögése miatt. Nem volt annyira vészes hogy rohanni kellett volna, föleg hogy Sinecod cseppel jol le tudtam csökkenteni a köhögést, de most már csak elvittem mert neki asztmára is van hajlama, gondoltam jobb ha okosabb mond véleményt. Na csak a gyerekdokiig jutottunk, kaptunk mindenfélét, a végén pedig Pulminart, amin most láttam hogy 2 éves kor felett lehet, na nagyon megnyugodtam. Amugy jol vagyunk, Orsi már nagyon várja a farsangot.

Minyu! Szerintem a legtöbbnek a további babáknál hihetetlenül tud megnöni a pocijuk, most sorra látom másokon is (nálam is igy volt)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Minyu :)
Jobbulást! :?
A pocilakó nagyon ari, jól sikerült a kép! :wink: Nevek?
Nándi mit szól? A kis Picasso. :D

Karmen :)
Nektek is jobbulást! :? Nekem is elegem van a betegségből, most a változatosság kedvéért én "ugatok". :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


reditke írta:Orsi :)
Tünemény a nőci. Fiúk lányként kezelik, vagy agyalják azért?

tenyerükön hordozzák, imádat tárgya még mindig :) pedig a 3 napos csodán már túlvagyunk.

Lili ma már a kanapétól átkapaszkodott a puffra... ha így halad lassan el is indul.

Mennyi gyönyörű baba van ezen a topikon!!! Mindenki gyereke nagyon huncut!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


egcsi :)
Gerda vagy Csongor. :) Apája aszonta, ö lyányt csinált :mrgreen: :mrgreen: Egyébként ebben neki hihetetlen megérzö képessége van. A családban eddig mindenkinek megmondta, amikor kiderült, hogy valaki babát vár, hogy szte fiú lesz vagy lány és eddig sosem tévedett. Nemtom, miért de nagyon ráérez. (pedig ö még azt se nézi, kinek milyen alakú a pocija :lol: )
Nándinak már mondtuk, de nem érti, mit jelent vagy mire számitson. Pedig az unokatesójának októberben született kisöccse és próbáltunk vele példálózni, de sztem nem nagyon értette, mit akarunk magyarázni. Azt viszont már nagyontudja, hogy anya pocijában ott a kistesó. :)
Festeni egyébként imád, és nagyon szépen tartja az ecsetet is, meg a ceruzákat is.

Orsi :)
azannya, nagyon ügyes ez a kiscsaj. És milyen helyes pofija van.

Reditke :)
Jaj, az a szeretgetös, meg kicsi-legyözös kép annyira aranyos!!!!

Zituska :)
Remélem, már odébbállt a betegséghullám.
Boti is milyen nagyfiú lett!

na, menek, hegyekben a vasalnivaló :?

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu :)
Valamelyik reggel, Berci kérdezte, hogy nem megyek-e a kórházba másik kisbabáért. De most olyat hozzak, mint a Daniella-egy kislány a daycareben- mondtam neki, beszélje meg apával, mert az ő beleeggyezése is kell a dologhoz. :D :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok lányok!
Tegnap jöttünk meg az egy hetes ausztriai síelésből és gondoltam több oldalt kell majd visszaolvasnom, de úgy látom befagyott a topik.
Mi a helyzet? Betört a jó idő, senki sem ül a gép előtt?

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Szia Reditke! :)

Milyen volt a síelés? A gyerekek gondolom csak szánkóztak. Képek? 8)

Rövid helyzetjelentés a házunk tájáról:
Bence négykézlábra tolta magát és egy-két ütemet kúszik. Nem viszi túlzásba, forogva gyorsabban halad. :)
Berci végre bilibe kakil, már nagyon vártam ezt az időszakot. :D
Gyakorlatomnak majdnem vége, még 3 nap. 8)
Na, ennyi dióhéjban. Most ti jöttök! :D

Kép Kép
Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Mi betegek voltunk, én meg kimerült azért nem néztem be. Orsi 2 hét után a héten már végre ment oviba, de igencsak felháborodtak hogy holnap és a jövö héten is megy, anyuka miért nem ér rá volt a kérdés. MErt ugye szünet van, iskolaszünet. :o Én meg mindig viszem szünetben, föleg hogy ennyit itthon volt, tényleg totál kimerültem, mert már délben is hiába fekszik le, csak kinlodik, nem alszik. Norbi még kicsit taknyos, de már pár napja nem köhög.

Egcsi! Bercinek gratulálok a bilihez! Bencének is hogy már kúszik!

Edit! Sielés képek?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 



továbbítom:
Anyukák figyelmébe ajánlom ezt a pár sort FONTOS!
"Egy anyuka a 2 éves gyerekével várta a nagyobbat márc.20-án az Érdi úti iskola (XI.ker) előtt. Egy román rendszámú Merci megállt mellette, egy férfi kiszállt és útbaigazítást kért, majd visszaült. A még nyitott kocsiajtón át a gyereknek egy csokit nyújtva akarta megköszönni a segítséget, amikor a gyereket berántotta az autóba, az anyuka kis huza vona után visszarántotta, végül nála marad a gyerek. A kocsi elindult, de a férfi visszaszólt, hogy "úgyis elviszem". Anyuka a rendszámot megjegyezte.

A rendőségen kiderült, hogy a rendszám egy román Dacia rendszáma volt, nem a Mercedesé. A rendőrök elmondták, hogy az elmúlt 2 hónapban 17 kisgyereket vittek el így, nyomtalanul. A csokiban valószínűleg nyugtató lehet, azonnal kiviszik őket az országból, az egész utat átalusszák. Nem bíztatták a szülőket, azt mondták biztosan nem lett volna meg, ha elvitték volna. Óvodáknál, iskoláknál, játszótereknél, bevásárlóközpontoknál vadásznak.

Nem értem miért nem lehet erről a hírekben hallani?

Ha Téged nem is érint közvetlenül, kérlek, hogy küldd tovább másnak talán hasznára lehet!!!!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodtam ide, gondoltam, hogy töbet segitek, ha ide is kiirom, mint ha csak egyszerüen feltenném az iwiw-en az üzenőfalra.
Mégegyszer millió bocsánat!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


lányok mindenkit szeretnék buzdítani a textilpelus használatára, nem csak a baba érdekében (de amiatt is), hanem a környezet érdekében is!
rengeteg modern,e gyszerű használatú tündéri kis pelus kapható már, a neten itt a társalgóban is sok infot találtok róluk.

jó babázást, babavárást mindenkinek!




www.babamosoly.hu

Marica & Levi :)
marica75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: