Új privát üzeneted érkezett!

ÁgiKép A másik topikban láttam hőd alakulását, húúúú ez nagyon kafa, ebből még ..... is lehetKép
Nagyon szoritok NekedKép

TanczyKép Nekem is van barnázásom, 1-2 napos szokott lenni, de azt mondta a prof, hogy nem ad gyógyszert, mert jók a hormon eredményeim, és a baba ettől még meg tud tapadni.
Én bízom benne, és reménykedemKépMár csak 9+4 nap és kiderülKép

GoofyKép Nyugi, nem lesz semmi gáz. Holnap már nevetni fogsz a félelmeiden. Minél előbb jelentkezz!!!

wanga
 
 


WangaKép
A várakozás a legrosszabb ugye?
Én is tülkön ülök, a gyomrom lassan kezd egyben lenni úgy izgulok.Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


DanaKép
Ma már kapsz tőlem a zebra helyett babucit.Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Sziasztok!
Leírnám nektek a hőmérős adataimat, bár most még csak a 17. napnál tartok, és csak most kezdtem el hőmérőzni, de kiváncsi vagyok, hogy az eddigi adatok alapján tudtok-e nekem mondani valamit, hogy van-e peteérésem, és hogy mikor:
1. 36,1
2. 36,2
3. 36,1
4. 36,5
5. 36,6
6. 36,6
7. 36,2
8. 36,7
9. 36,3
10. 36,1
11. 36,3
12. 36,3
13. 36,1
14. 36,1
15. 36,3
16. 36,4
17. 36,7
Egyébként hónaljban mérem, és szedek Clostilbegytet. Remélem tud valaki tanácsot adni, előre is köszönöm!
zildi25
 
 


ÁgiKép Probáljunk meg nem izgulni (hahaha!), az nem sokat segít.
Különben is neked biztosan sikerülni fog!!!!!Kép

wanga
 
 


Ági Kép

Már csak egyet kell aludni!! Kép

Aztán meg valahogy hajtani az időt, délután 3ra !!

Drukk, drukk, drukk... Kép

Kata
katie
 
 


Ági!

Megy a drukk! Remélem holnap délután jó hírekkel fogsz jönni.

Én most éppen megint nem barnázok.
Szerintetek érdemes még egy tesztet csinálnom?
Szombaton volt negatív.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Szilvi!

Te mész valamikor vérvételre? Mert akkor inkább azt kellene megvárnod. Az a legbiztosabb. A tesztet meg elteheted akkorra, miután a vérvétel pozitív eredményt hozott, és akkor végre lesz egy zebrás teszted!
Nagyon remélem, hogy így lesz! Drukkolok Neked!
Julcsi Kép
julcsi29
 
 


Berni! Húzlak magam után!
Ez ma már a 2. napod, látod kerülünk egyre feljebb.
Múlt héten olyan rossz volt, hogy egy 1-sel csücsültem a sor alján. Úgy éreztem magam, mint akit megrántottak egy vizsgán. Kép
julcsi29
 
 


Nem baj Julcsi,majd mi is törünk fölfelé,mint a büdősvíz!Kép

Zildi! Ezt nem hónaljban kell mérni,hanem a szádban ,hüvelyben vagy végbélben.
A legbiztosabb a hüvelyi én szerintem.
berni611
 
 


Sziasztok!

Már 3* próbáltam hozzászólni, de mindig azt mondta, hogy nincs ilyen felhasználói név regisztrálva.
A jó anyukájával szórakozzon!

Julcsi, Berni!
Szerintem holnap én is követlek titeket.
Most már egyre jobban barnázom.
Bánatomban töltöttem magamnak egy pohár vörösbort, most azt iszogatom.

Még mindig vacillálok, hogy akarok-e jövő hónapban is dokihoz járni... Kép

Goofy!
Mi van veled???
tanczy76
 
 


Tanczy!

Jól teszed!Egy kis vörösbor segít ellazulni.

Gyerekek,ez a mandula mütét.Komolyan mondom az én gyrekem orrmanduláját akarták kivenni,mert egy kicsit nagy,de én nem engedttem.
HÁT EZ SZÖRNYŰ?MOST FOGJÁK MEGÖLNI AZ A KISFIÚT.
Én nem is tudom mit tennék ilyen helyzetben.

Főleg,hogy a berniért is 1 évig küzdötünk.

Borzasztó! Én nem is tudom a szülők,hogy tudnak a tv-nek is nyilatkozni.Erre speckó nem lennék képes!
berni611
 
 


Berni!
Hogyan enged be téged a régi neveddel?
Nekem már megint regisztrálnom kellett magam.

Én erről a sztoriról lemaradtam. (Ugye aki délután is dolgozik.) Mi történt???
Egyébként belőlem is mindent ki akartak szedni gyerek koromban, arra hivatkozva hogy attól van asztmám, de anyuék nem engedték. Hozzáteszem azóta sem gyulladt be soha a mandulám...

Győzködöm magam, hogy pénteken menjek dokihoz. legalább megkérdem tőle a párom vizsgálatát.
tanczy76
 
 


Tanczy!

Ez érdekes,mert hol az új névvel,holcsak a régivel tudok beírni.

A storry:A kisfiú ma lenne 4 éves mandula mütétre ment egy hete,bent maradt egy kis mandula darab és a légcsövébe került ,ami tüdőemboliát okozott nála,és a végén agyhalott lett.Vagyis a gépek tartják életben és ma fogják lekepcsolni az életmentő készülékekről.Épp most végzik rajta a transzplantációs mütétet,mert a szülei felajánlották a szerveit.

Szerencsétlen anya 4 éve a szüléstől érzett fájdalamat ,most meg azért ,mert akisfia a születésnapján fog végleg távozni tőlük.Kép
Mondjuk a két fájdalmat nem lehet összehasonlítani!!!
A lelki fájdalom mindig rosszab és kitudja mikor lesz vége.
berni611
 
 


Fú gyerekek !!!
megyek beveszem a clostilt ,mert a végén még elfelejtem.Így akkor lemaradok a dolgoktól,He!Kép
berni611
 
 


Sziasztok!

Borzasztó, hogy állandóan újra kell regisztrálni.

Ági!
Kitartás holnapig!
Még jó, hogy holnap itthon vagyok, és tudom majd követni az eseményeket 3 körül.
Nagyon-nagyon szurkolok Kép

Tanczy!
Csodálom a türelmed, hogy nem teszteltél még egyszer szombat óta.

Szerintem én vasárnap már ki fogok futni a világból.

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha jól emlékszem Tőletek is járnak néhányan inszemre. Ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy hová jártok, hogy zajlik a kezelés, a gyogyik mennyibe kerülnek (tudom, hogy ez változó, függően attól, hogy ki mennyi kezelésre reagál) és ha kell érte fizetni, mennyibe kerül.
Arról van szó, hogy meg vagyunk elégedve a dokinkkal, aki a Dévai Dr, csak ő nagyon drága. Eddig ovuláció indukcióra jártunk hozzá, de jövő hónaptól jönne az inszem, és annak a lehetősége is felmerült, hogy esetleg máshol csináltassuk meg az inszemeket. Ezért szeretném a segítségeteket kérni.

Köszönöm szépen!
lkt
 
 


Tündi!

Csak azért bírom, mert állandóan barnázok kisebb megszakításokkal.
Remélem te végre veszel egy kétcsíkos példányt a tesztből.
tanczy76
 
 


LányokKép
Borzasztó, legalább 2 órája próbálok írni. Nemhogy nem enged be a régivel, de nem engedett semmilyen újjal sem újra regisztrálni. Remélem kijavítják, ha nem lányok mit szólnátok, ha átmennénk csapatostul máshová?

LktKép
Én a Schömpf-Mérei Ágoston kórházba járok ott magáért az inszemért nem kell fizetni.
A gyógyszerek: Nekem clostyt adnak az 500 Ft, utána repi szuri: az 5000 Ft és inszem után az utro: 1200 Ft. Ha nem clostyt, hanem inekciót kapsz, akkor az kb. 10000 Ft-ba kerül.
Itt egy kis csuszi pénzt kell adni a dokinak. Nekem ez 1 hónapban olyan 10000 Ft. Amiben van 1-2 tüszőnéző, 1 inszem és utána a vérvétellel egybekötött vizsgálat.
Remélem tudtam segíteni.Kép
pkági78
 
 


Ági!

Voltál vérvételen???
Írd ám meg az eredményt!

Nálam még mindig csak barna, ha ez így marad, kénytelen leszek tesztelni, hogy legyen mit mondanom a dokinak. De értékelném, ha délutánig meggondolná magát.
Ha már nem vagyok terhes, legalább jönne meg, hogy elkezdhessem az új ciklust. Kép
tanczy76
 
 


Hurááááááááá,sikerült belépnem!!!!!!!!!
Lányok, ha lenne tö...m, tele lenne az álandó újraregisztrálással.
Elhatároztam, hogy a nevem mellett a soronkövetkező számmal fogok regisztrálni, kíváncsi vagyok meddig megyünk elKép

Mindegy!!

ÁGI MEGY A MEGA-SZUPER-HIPER DRUKK!!!!!!
Most is háromkor tudjuk meg az eredményt? Az még jó soká leszKép
De a jó hírig várok szívesen ennyitKép

LktKép
Én a Tétényi útra, a Szent Imrébe járok inszemre.
Menogonnal stimulált az inszemre, ami 8.500 ft-ba került. Aztán a Choragon szintén 8.500 Ft volt, és mivel én a maszek betege vagyok, ezért 20.000 ft-ot kért az inszemért.
A rendelőjében egy UH 10.000 Ft. Ha többször kell menni egy hónapon belül, akkor 7.000-et szokott kérni.
De valszeg a következő inszemre már a Kaáliba fogunk menni. Természetesen a saját dokimmal, csak ott végzi el az inszemet.

TanczyKép Megjött már?
Nem is tudom, hogy mit javasoljak. Ha nem mész dokihoz, azért még nem adod fel, ugye?
És jössz közénk továbbra is? Mert ha nem, akkor ELLENZEMKép

TündiKép
Mi a helyzet, érzel valamit?
wanga1
 
 


Sziasztok!

Ági
Remélem a hőd még ma is olyan szép magasan volt mint eddig.

Tanczy
Én még bízom benned!

Wanga
Nem érzek semmit, csak azt, hogy nagyon feszülnek a melleim. De ez semmit sem jelent, mindig szokott.
Egy valamitől viszont megijedtem egy kicsit, tegnap estére volt egy nagyon kevés halványan rózsaszínes folyásom. Nem tudom mitől lehetett.
Te hogy vagy a 20. napon?

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!
Kíváncsi vagyok, tudok-e beírni.
Ági.
Nagyon izgulok én is érted, annyira jók a hőeredményeid. Én is tiszta pattanás vagyok, a leghülyébb helyeken jönnek ki.
Köszi egyébként hogy figyelsz rám.

Tündi,
hanyadik napon vagy? Ilyen kis vérzés akár a beágyazódástól is lehet. Nagyon szurkolok Neked is.

Wanga,
ezek az árak nem semmik. 10.000 egy uh-ért??? Ez döbbenet. Én akármilyen vizsgálatért max 3000-et adok, de úgy hogy nem kéri, csak adom.

Sziasztok
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Először megpróbálom a régi nevemmel.

Szóval, úgy döntöttem, hogy délután megcsinálom a tesztet, legalább túl leszek rajt. (kivétel, ha addig megjön) És holnap elmegyek dokihoz, kiváncsi vagyok mit fog mondani. Túl sokat biztos nem.

Wanga!
Ide akármi lesz jönni fogok, persze ha a babanet is úgy akarja.
Tényleg nem fizetsz keveset. Nekem 3000 ha megvizsgál, 2000 ha csak gyógyszert ír, de ha nem a rendelésére megyek (ciklus közben UH-t mindig reggel csinál) nem kér semmit.
tanczy76
 
 


LányokKép
Megjöttem a dokitól. A méhnyálkahártyám ismételten 18 mm vastag és 15 óra után lesz eredmény.
Tündi odadadtam ma a Katikának a csokit. El volt ragadtatva.Kép
pkági78
 
 


TündeKép Ebben a ciklusban nekem is volt egyszer egy halványrózsaszínű izémicsodám.
Remélem, jót jelentKép

DanaKép Nem kevés, de nem sírok, mert nagyon okos, és rendes a prof. Havi 10.000 Ft nem annyira sok, nagyon sok - sokkal kutyautőbb - doki is elkér ennyit.
Tény, hogy nem olcsó.
Jééé, Téged beenged a régi reggeddel, nahááátKép
wanga1
 
 


ÁgiKép Gyönyör olvasni a 18mm-es mnyh-datKép
Mostmár csak drukkolni kell, hogy legyen benne valamiKép
Rajtam nem fog múlni, én nagyon szorítokKép
wanga1
 
 


Ja, ÁgiKép Én benne vagyok a csoportos költözésnek, mert ez egy kicsit már idegesítő, ami a babanettel van.
Esetleg a NL fórumon nyithatnánk egy új topikot. Az általában működik.

Vélemények?
wanga1
 
 


Ági!

Az nagyon jóó!
Reméljük a HCG szinted is ilyen jó lesz!

Én benne vagyok a költözésben. Az NLC elég megbízható oldal.
tanczy76
 
 


Ági,
18 mm nyh. szuper! Na akkor hétfőn én is bekedveskedek Katikának. Viszek neki I love Milkát, hátha a szivecskék szerencsét hoznak.

Dana,
a 20. napon vagyok. Én azért örülök a pattanásaidnak. Elférnek. A lényeg, hogy a pici ott lapul a pocakodban.

Wanga,
remélem tényleg jót jelent az a kis rózsaszínség.
Jövő héten mi izgulunk úgy, mint most Ági.

Lányok,
kezdek rosszul lenni a sok joghurttól, a víz fogyasztásomról nem is beszélek. Tegnap 3 óra alatt megittam 1,5 liter vizet.
Remélem tényleg használ.
Az a baj, hogy nem fogom meglátni a nyálkahártyám vastagságát, mert ugye hétfőn nem lesz doki.

Tündi
neptun
 
 


Ági!

Ez nagyszerű! Szerintem most sikerülni fog, mert ebben a hónapban sokkal optimostábban álltál hozzá, mint az előzőben, és az nagyon sokat számít!
Drukkolok!!! (Milyen soká lesz még 15 óra!)

Az NLC a Nők Lapja Cafe? Ha költöznétek, akkor a pontos fórumnevet írjátok meg, mert akkor meg hiába várlak benneteket!

Szilvi! Én a helyedben mindenképp megvárnám teszteléssel a holnap reggelt, mert ki tudja, hogy a HCG milyen koncentrációban marad meg nap közben a vizeletben.
Holnap ha mész a dokihoz vért is vesznek? Mert azt nem írtad.

Sajnos velem nem tudom mi lesz, még mindig eléggé vérzek, lehet kórház lesz a vége. Már teljesen kimerültem. Már nincs is vérem... Kép
julcsi29
 
 


Ági!

Ez jó jel!Remélem a véreredmény is ilyen szupi lesz!

Hova akartok át menni?A csaladinet.hu-un is van ilyen fórum.Én régen oda írogattam ,de nem nagyon foglalkoztak a véleményemmel se azzzal ,hogy mi van velem.Szóval az újjaknak nem nagyon örültek.DE mi nyithatnánk ottis egy clostil topokot.még sosem volt gondom ott a registrációval.Sőt még mindig betudok lépni a regis nevemmel.
berni611
 
 


TündiKép Én is küzdök a joghurttal, meg a vízzel. Inkább a víz okoz problémát, sosem szoktam ennyit inni. A sok víztől meg állandóan pisilnem (bocs)kell. Nem tudok egy éjszakát sem végig aludni, mert annyira kell, hogy megfájdul a hasam.

wanga
 
 


Lányok, én a mamanet.hu-t nézegettem már, Zituska28 is jár oda. Szerintem tök jó!

Katie
katie
 
 


Lányok!Kép

Mint ahogy KatieKép is írta, a Mamanet tényleg jó!Kép

Puszi!Kép
Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Én mondjuk az NLC-t nem annyira kedvelem, mert elég rondácska és semmit nem lehet beszúrni (még Kép ilyet sem).

Az előbb beengedett a régi reggel.
Vajon most?

wanga
 
 


Julcsi!

Nem kapartak ki?Mert lehet,hogy egy kis darab benned maradt.Te ma a 8-dik napban vagy.
Én a 3-dikban és már csökken a vér mennyisége.
Én biztos visszamannék az orvoshoz.

Tanczy!

Szerintem is várd meg a holnap reggel a biztos HCG szint miatt.HA terhes vagy azért mész dokihoz,hogy UH-t csináljon ,ha nem akkor meg azért,hogy most mivan??????

Wanga!
Te.Ha este iszod meg ezt a marha nagy mennyiséget akkor ne csodálkoz ,hogy pisilni jársz egész éccaka.Egyébként jó lesz,ha hozzá szoksz ,mert a terhes kismamák állandóan pisilni járnakKép

Egyébként én tudom ,hogy milyen nehéz ennyit inni.
Nekem állandó hólyagproblémáim vannak és van egy 2cm-es cisza a vesémen is.A mikor vért pisilok és kaparom a csempét az óriási fájdalmak mellet 3l vizet kell bevernem minnél hamarab KB 1óra alatt,hogy tisztuljon a vesém és a hólyagom.ÉN EGYZSERÜEN UTÁLOK INNI.

Sőt elárulok egy titkot ,amikor elkap a dögvész nem pohárba töltögetek .Magam elérakom a 2 literes flakont és becsukom a szemem és csak huzom -huzom a mennyiséget és ezt úgy percenként ismételem. Volt olyan ,hogy már kifelé kívánkozott nem befelé.
De azért elszoktam menni dokihoz.Veszek le az elején mintát és utána dobom be a mennyiséget.Mindenféle vackot felírnak és kész.1-2 nap alatt renbejön a dolog.

Ugyhogy csak igyatok!!!!!Kép
berni611
 
 


Én nem próbálkoztam új regisztrálással. Addig nyaktattam a Nézet/Küldés gombot, majd a hozzászólás gombot, amíg el nem küldte.Kép

Mint most is!
julcsi29
 
 


Berni!

Holnap megyek dokihoz, és akkor eldől, hogy mi lesz. Félek a kürettől, mert nehogy elszúrják, és soha többé nem tapad meg a baba. Én még nem szültem, és őszintén szólva nagyon aggódom.
julcsi29
 
 


Julcsi !

Elis hiszem!Mondjuk én is tartok ettől ,mivel szülés után kikapartak,(mert kötelező)Nem ám úgy megkapateak,hogy nem tapad meg.

Már ez a második hónapvolt,hogy volt tüszőrepedésem és nem lettem terhes.Sőt ebben a hónapban hatalmas lett a tüszőm ,még a petét is láttuk benne .És mégsem vagyok terhes????
berni611
 
 


Na sziasztok! Megjöttem!!

Hát nem volt leányálom, de túl éltem. Az hogy bevezették a kanült az nem fájt, de amikor nyomták be a kontrasztanyagot rendesen görcsöltem, ez több volt mint egy menszis görcs.

Doki szerint egyik oldalt volt egy kis elzárodás azért fájt ennyire, de túl ment rajta az k.anyag.

Doki nagyon rendes volt Kép még meg is simogatott, na persze a csusztatott manit simán elfogadta.

Aludni nem tudtam, mert én hason szoktam, és most nem tudtam hasra feküdni. Gyógyit nem vettem be, pedig mondta az orvos, nospa, vagy algopirin. Türtem, hozzá kell szokni, a szülés mégfájdalmasabb.Kép

Szerintem azért is fájt, mert nagyon görcsös voltam, nem tudtam lazulni.Kép

A mai napon is fájdogál még, nem igazán tudok menni és leülni Kép csak féloldalasan, de már azért sookal jobb.

Remélem ezzel nem ijesztettem meg senkit aki erre készül.Kép

A lényeg, hogy minden rendben van, átjárható!!!Kép

Ha átmentek másik oldalra, szóljatok!!!

Ma megyek peteérési uhra, kiváncsi leszek, mit mond.

Puszi, mindenkinekKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
goofyka
 
 


Lányok, átnéztem a Mamanet-re, nekem nagyon tetszik. Költözzünk!
Csak nyisson valaki (aki ért az ilyen roppant bonyodalmas dolgokhoz Kép) egy clostis topikot.

BerniKép Én egész nap iszom, nem csak este.

JulcsiKép
Én is elmennék a dokihoz, nem ugranék bele így a hétvégébe. Ebből komoly baj is lehet.
Zárd rövidre a dolgot és menj el az orvoshoz!!!!!!!!!!!!

Megint sz@rozik!!! kÖNYÖRGÖM, KÖLTÖZZÜNK!!!!!
wanga1
 
 


Ha átmegyünk kiírjuk utolsó hozzászólásként, hogy hová költözünk.

GoofyKép Egy hős, bátor csaj vagy. Mostmár jöhet a babaKép

wanga
 
 


LÁNYOK, MINDENKI!!!!!!
Elköltöztünk: Új címünk: csaladinet.hu, azon belül: babavárók és ott a Clostis babavárók.
Nagyon jó a topik, és nagyon kedvesek a betévedők is.
Aki olvassa, adja tovább.
Néha-néha visszanézek, hogy értesítsem az érdekelteket.

wanga
 
 



wanga
 
 


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kép

Lányok ha valami nem stimmel írjatok. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Elég régen írtam már a topikba.Én is a Clostit szedtem, csak nem tudom, hogy miért, amikor rendesen volt peteérésem. Úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom az orvosom utasításaival, és megpróbáltuk gyógyszerek nélkül. Az az igazság, hogy még arra sem gondoltam, hogy gyermeket szeretnék. És tessék, késett a menszeszem, így 1 hét után teszteltem, amelynek az eredménye pozitív lett. A tesztelés után egy hétre elmentem egy másik orvoshoz (nem a régihez), aki megállapította, hogy 6 hetes terhes vagyok, és a leletem is jó lett.
Ezek után úgy gondolom, hogy az volt előtte a legnagyobb gond, hogy minden pillanatban arra gondoltam, hogy vajon összejött e. Miután kitöröltem ezt a görcsös akarást a fejemből, azaz nem ekörül forgott minden gondolatom, egyből sikerült. Remélem mindenkinek sikerül ezzel a 'módszerrel'.
Sziasztok
brigi76
 
 


Szia Brigi!
Először is ezer gratula a babához.
Hogy a többiek is örülhessenek neked nézz át egy másik fórumra, ugyanis átköltöztünk, mert elég sokat nem ment a bnet. Az új cím:
http://www.csaladinet.hu/forum/viewtopic.php?t=203
VÁRUNK

wanga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: