Új privát üzeneted érkezett!

Boeske, nagyon aranyos vagy! Köszönöm!!! :)
Remélem egy fél év múlva már a sikeres szülésemről számolhatok be :)

Lilla

lilló
 
 


sziasztok
Nekem is lenne kérdésem ha valaki tudna segíteni.febr.3.án volt meg utoljára a mensim márc.5.én csináltam egy tesztet halványan pozitív lett nagyon örültem neki mivel a 2.babánkat tervezgetjük.(Van egy 14hónapos kifiam )pár napra rá csináltam újjabb tesztet kicsit élénkebb lett gondolom attól hogy magasabb lett a hcg bár eggyértelműen látszódott de még mindig nem volt az igazi sötét.fel is hívtam a dokit szerdára kaptam időpontot. viszont egyik este márc.8 kezdett megjönni 9.reggelre meg is jött rendesen.azóta is megvan vérzés közben csináltam egy tesztet ami negatív lett.sajnos gondolom ez azt jelenti ha volt baba már nincs.Igaz ma már kedd van elég nehéz kivárni a holnapi napot.Kérdésem az lenne lehet bár bután hangzik ha véres vizeletből csinálom a tesztet nem befojásolja az eredményt?akkor is kéne mutatnia a tesztnek ha terhes lennék.Mindezek után már csak reménykedem.
bocsi hogy kissé zavarosan írom a történetem de eléggé ideges vagyok és még az orvosomat sem tudom elérni.
köszi hogy írhattam sziasztok
kriszlany
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy rátok találtam, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Második babámat várom. Febr. 22-én minden jel nélkül elöntött a vér, egy óra múlva a kórházban 6 óránként injekcióztak és 3-ával szedtem a vérzéscsökkentő gyógyszereket. Egy haematómát találtak. Szerencsére nem görcsöltem, 5 nap múlva elállt a vérzés. UH szerint a baba jól van. Pénteken hazaengedtek, szombat reggel megint folytam, barna váladék. Felhívtam a dokit, aki mondta, hogy a haematómám még megvan, az ürül ki. Még 9 napig barnáztam, ma a 2. napja, hogy nincs semmi. Hüvelyi utrogestant napi 1x használom. Most jól vagyok, de azért aggódom. Már alig várom a jövő heti UH-t, hogy minden rendben van-e. Szerintetek javuló félben vagyunk? Az elevitet is szedem. Előző babámmal, aki már 6 éves semmi problémám nem volt a terhesség alatt, remélem vele túl vagyunk már a nehezén. Sziasztok, majd még írok, hogy alakulunk.
soki
 
 

 
 

Sziasztok,

Soki:Én is csak mostanában szembesülök a dologgal, hogy mennyien vagyunk így... Próbálj meg sokat pihenni - amennyit csak tudsz - aktívan, tehát fekve. Azt nem tudom, hogy mondta-e a dokid, de a magnézium is sokat segít, nekem napi 3*2magneB6-ot kell szednem. Ártani nem árthatsz vele magadnak se meg a babának se.
Nekem volt, hogy nem barnáztam napokig, aztán egyszercsak újra előjött, szóval ne ijedj meg, ha még visszajön a barna. Most szerencsére, hogy már 3 hete csak fekszem nincs két és fél hete se barna, se vérzés. Holnap megyek dokihoz először az utolsó vérzések óta, kicsit parázok.
Ha megint kezdődne a barnázás, akkor hívd fel a dokidat, csináljon uh-t, hogy megnyugodj.
Az előző terhességemnél nekem se volt semmi, csak most.
Remélem az tünetmentességed azt jelenti, hogy javulsz. Drukkolok Neked!
Várom a beszámolódat a továbbiakról!

Kriszlany: elvileg a tesztnek akármilyen vizeletből ki kell mutatnia a hcg-t, sajnálom. Nem lehet, hogy csak rossz a teszt? Csinálj még egyet, hátha nem azért negatív mert már nem él a terhesség. Remélem csak erről van szó. Majd írjál mi van Veled/Veletek!

Üdv.
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!

Jan. 21-én volt az utolsó m-em, febr. 27-én már látszódott a 4 mm-es petezsák, tegnap pedig az mondta a doki bácsi, hogy stabil, élő terhességm van, 8 mm-es embrióval :). Viszont az elmúlt héten 3-szor is volt barnázásom :( görcseim szerencsére nem voltak...nagyon izgulok, hogy ne legyen baj a kicsivel...
Eddig csak Béres vastablettát szedtem, de ma vettem egy Elevitet, hátha a magnéziumtartalma segíteni fog, hogy ne legyenek ilyen folyásos tünetek...

Szöszke
szöszke
 
 


Kép
sziasztok
Igen gondoltam hogy a teszt az bármikor kimutatja csak hát ugye a remény hal meg utoljára.Voltam dokinál azt mondta ne keseredjek a természet elvégzi a dolgát ha úgy látja.Mai nap már elmúlt remélem nem jön meg újra azért még ma el kell mennem ultrahangra biztos ami biztos és ha semmi gond nincs akkor jövőhéten már kezdhetjük is a próbálkozást.Ha szerencsénk van nem kell kihagyni semennyi időt.Az első babámnál semmi gond nem volt bár akkor is izgultam hogy minden rendben legyen most hogy a második elment el se tudom képzelni mi lesz ha megint terhes leszek mennyire fogok ezután izgulni idegeskedni.
Azért mindenkinek drukkolok és nyugodt kellemes várandóságot kívánok.Majd írok még addig is olvasgatlak titeket.
sziasztok és vigyi magatokra!
kriszlany
 
 


Sziasztok!

Végre voltam dokinál. Megnyugtatott, a hematómám felszívódott, viszont a burkon belül a fal egy hártyája elvált, és folyadékkal (valószínű magzatvízzel) telítődött ki, de azt mondja, nincs rossz helyen, a babát sem bántja és lepényleválástól sem kell tartanom. Szóval úgy tűnik, egyenesbe jövünk. Csak UH-t csinált, hasit, az kockázatmentesebb. AFP-én is voltam hétfőn, de még nem tudom az eredményt, húsvét után az is meglesz. Ja, a baba nemét illetően pedig sejtetni vélik, hogy kislány lesz, legalább is ez a doki tippje, mert nem igazán látta jól.
Kellemes ünnepeket, és nektek is hasonló jó híreket.

Üdv: Soki
soki
 
 


Sziasztok,bár látom, már rég nem jelentkezett senki ebben a topikban, azért hátha valaki olvassa és tud segíteni.

Magamról. Az első terhességem 12 hetesen megszakadt, elhalt a magzat, műteni kellett decemberben. Most márciusban sikerült megint teherbe esnem és eddig minden eszményien alakult. Hétfőn voltam uh-on, ahol szabályos peteszák (9mm) és szikhólyag látszott. Ma reggel irány a munka, enyhe görcs a hasamban, és éreztem, hogy elkezdtem vérezni. A Wc-n láttam, hogy az érzés valós. A betét véres, inkább barnás, mint piros, de nem nagyon. Felhívtam a dokimat, azonnal behívott a kórházba és megnézett ultrahanggal és a terhesség megvan, bár ugye szívhang még nincs, kicsit korai lenne. Petezsák 26mm-es és szívhólyag is látszott. Írt fel duphastont, de nem mondta, hogy pihennem kellene. 1 hét múlva kontrollt írt elő, azt mondta, hívjam hétfőn és akkor megbeszélünk egy időpontot. Ha erősödne a vérzés, azonnal menjek be a kórházba.
Már nem mentem vissza dolgozni, hazajöttem pihenni. Ti mit gondoltok, meddig legyek itthon? Sajna hétvégén mindenképpen el kell utaznunk, mert párom apukájának lesz a 60. születésnapja, és nagy buli lesz, ettől félek is. Az úttól, meg az egész naptól. De nem mondhatom le. Még nem tudják, hogy babát várunk, nem mertük elmondani, kiindulva az előzményekből, most meg pláne. :cry: Fogalmam sincs, mi lenne a legjobb ennek a Picurinak odabent.

Kép
wruska
 
 


Szia Wruska,

nekem a dokim szigorú ágynyugalmat írt elő, mikor vérezgetni kezdtem. A 8.-tól a 12. betöltéséig, csak wc-re kelhettem fel. Addig folyamatosan barnáztam, meg két nagyobb vérzésem is volt, de a fekvéssel minden elmúlt.
Én azt javaslom menj el táppénzre, és feküdjél szigorúan, nálunk bevált, már 17 hetes vagyok, és azóta (lekopogom) semmi gond nincs, szépen növekszik a Pindurkám.
Még egy dolog, magneB6-ot kell szednem, napi 3*2-t. Ezt nem mondta a dokid? Ártani nem fog az biztos.
Remélem a következő uh-n már dobogó szívecskét látsz Te is! Vigyázz Magatokra!

Üdv.
Lilla

lilló
 
 


Sziasztok!
Elég kevés a hozzászólás itt, de végülis ez csak örömhír, hiszen akkor nincs gond.
Sajnos nekem tegnap indult el kora reggel a mh-en egy erős vérzés, addig semmi bajom nem volt, elrohantunk a kórházba, ahol az UH kimutatott egy bevérzést és a méhlepény 1/5 része levált. Most feküdnöm kell és ma megyek a dokimhoz UH-ra, ugye a 12. hetet pont ma töltöm, a baba rendben volt, nagyon élénken mozgott tegnap, egyelőre nem szedek semmit, valószínűleg ma megmondják, hogy mit kell. Nagyon félek, mert bár ma már csak nagyon kicsit véreztem, nyugtalanít. Kinek mennyi idő alatt múlt el ez a vérzés? Mert a kórházban azt mondták, hogy ki kell hogy ürüljön az a terület, ami megtelt a vérrel. De gondolom idő, mire begyógyul az a terület.
Kitartást mindenkinek, aki ezzel küzd és várom a segítő válaszokat!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!
Nusildi mi lett veled?
Sajnos ugyanez a problémám! Heamatoma+ méhlepény egy része levált! Tegnap állapították meg, a 12+4-en, mivel 1 hete élénkpirosan véreztem. Eddig sem volt problémamentes a terhességem, mert kezdettől barnáztam, amire Utrogestant is kaptam múlt hétig, s most vizsgálat után újra. A nagy gond még, hogy a múlt héthez képest nem nőtt eleget a baba. Most még 49mm. Szigorúan feküdnöm kell, ami nehéz egy 16 hónapos fiúcska mellett. 1 hét múlva kontroll, de az még olyan távolinak tűnik! :( Végigolvastam a topicot, de még senkinél nem olvastam, h.lelassult volna a baba fejlődése. :(

KépKép
KépKép
hangolka
 
 


Hangolka, szia!
Amióta leírtam a dolgot itt, azóta is fekszem otthon, nem dolgozom, 2,5 hétig barnáztam, 3 napja múlt el és most már normális folyásom van, jövő hét kedden megyek a dokihoz a 16. héten, csinál egy UH-ot, legalábbis így beszéltük meg a 12. hetin. Remélem nincs gond, bár a baba tuti jól van, mert nekem továbbra is hányingerem, mellfeszülésem, minden tünetem megvan. A haematoma valószínűleg most ürült ki teljesen, a méhlepénnyel fene tudja, hogy mi lehet, de remélem visszaforrt.
Amúgy én is barnáztam egy hétig, mielőtt elöntött a vér! Nehéz lehet neked így pihenni, hogy van egy kisfiad, ai után gondolom szaladgálni kell, de tarts ki és tényleg feküdj, amennyit csak tudsz. Persze én sem egész nap feküdtem, mert sokszor már annyira fájt az oldalam, hogy muszáj volt ülnöm kicsit, de ne idegeskedj, a baba is biztosan fejlődik majd, lehet hogy azért nem nőtt a baba, mert a méhlepény helyzete bezavart, de ha visszaforr, nem lesz gond, ezért kell pihenni!!! Azért írj, hogy mi újság van veled, majd benézek én is ide a jövő hét keddi nőgyógyis találkozás után!
Amúgy az októberben szülünk topikban vagyok, te a novemberiben? :D
Kitartást, jelentkezz, ha van valami vagy csak ki akarod beszélni a dolgot, én tudom, min mész keresztül, bár én első babás vagyok és tudtam pihenni itthon egyedül.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Nusildi!
Nőtt Centiske a tegnapi UH szerint! Már 64 mm lett. Egy hét alatt azért ez már jó fejlődés. A méhlepény úgy néz ki, hogy visszatapadt, de a haematoma megvan, a felső részen 33x8mm-es. Az elmúlt héten már csak ritkán volt barnázás, vérzés nem, de tudom, hogy ez nem végleges.. mert gondolom simán csak felszívódni a vér nem tud, ürülni is fog. A nyakiredő pedig 1,8 volt.
A kisfiam szerencsére nagyon empatikus velem. Sokat fekszik mellém és nézi a mesét, hízeleg, szeretget, úgyhogy egy angyal. Egyébként pedig anyósom, ha nem is örömmel, de szokott rá vigyázni, mert egy házban élünk a párom szüleivel.
Én a novemberiben vagyok, elméletileg nov.7-re vagyok kiírva, de mostani mérete alapján így 1 héttel kisebb terhességnek felelek meg. Mekkora volt a nyakiredője a babádnak? 16. hét van, akkor voltál már UH-n is? Minden rendben? Szorítok magunknak! :)

KépKép
KépKép
hangolka
 
 


Hangolka, szia!

Örülök, hogy a méhlepénnyel minden rendben van, a haematoma majd kiürül teljesen, már az is jó, hogy kisebb lett! Nekem 34X6 mm-es volt és akkor kellett 2,5 hét, hogy kiürüljön, addig folyamatosan barnáztam és feküdtem, amennyit tudtam, főleg az első héten, a másodikon már kicsit aktívabb voltam, a harmadikon már utcán mászkáltam, szóval szerintem még 1-2 hét és rendben leszel! Édi lehet a kisfiad, hogy így törődik veled és hogy ilyen kis türelmes!
Na, én meg október 21-re vagyok kiírva :lol: De eredetileg október 28 volt, csak nagyon jól fejlődött a baba. Látod neked is már milyen szépen nő, nem lesz gond, tuti, de azért írj nyugodtan ebbe a topikba, ha bármi van, rá fogok nézni, hogy írtál-e!
Én ma voltam a vérvételen az AFP miatt, kedden az UH-on, minden rendben van, az októberben szülünk topikban van UH-kép is feltéve róla, nézd meg! :D
A 12. heti UH-on a nyaki redő 2,08 mm volt, ha jót néztem :lol:
Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen, de így lesz! :wink:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok. A múltkor írtam egy vérzésről és barnázásról, ami szerencsére viszonylag hamar, 2 hét alatt elmúlt. Az egy hetes kontrollon dobogó szivecskét láttunk és most kedden is mindent rendben talált a doki az uhon.
De tegnap megint kezdődött. Semmi hasgörcs, csak a barna szín a papíron. Nem is folyás szerű, egyszerűen csak olyan. Nagyon meg vagyok rémülve. Nem látszott semmi sem kedden az uhon, Picuri ficánkolt és nagyon boldogok voltunk, hogy lassan túl vagyunk a nehezén.
Felhívtam a dokit, újra szedem a Rutascorbint, és a MagneB6ot is megemelte, duphastont pedig már az elejétől és E vitamint is. Persze tegnap is egész nap feküdtem, csak annyira keltem fel, hogy kicsit megmozgassam a tagjaimat és ma is ez a célom, de nagyon aggódok.
Csak csütörtökön megyek uh-ra. Szerintetek nagy butaság lenne elmenni hétfőn is és megnézetni? Most azt se bánnám, ha befektetnének, mert akkor legalább állandó felügyelet alatt lennék és kevésbé lennék betojva...A tüneteim megvannak, úgyveszem észre, de már ebben is paranoiás vagyok, hogy nem csak beképzelem e magamnak. Igyekszem pozitív lenni és azt modnogatni magunknak, hogy ez egy erős baba és küzd, mert élni akar és megszületni a maga idejében.

Szerintetek mi lehet ez?

Kép
wruska
 
 


Ma elmentem uh-ra megnézetni Picurit. Szerencsére mondent rendben találtak, méhen belül is és a babával is. A barnázás tegnap már csak reggel volt, ma már semmi. Szal jól vagyunk. Hiába, mondogatom is a pocakomnak, hogy nagyon erős kis baba lakik odabent és nagyon kitartó :wink:

Kép
wruska
 
 


Wruska, gratulálok! Csak így tovább! Pihenj nagyon sokat, amennyit csak bírsz!

lilló
 
 


Sziasztok!

Mi januártól vagyunk rajta a babaprojekten!3 hónapja clostit szedek!
Az a problémám,hogy 3 napja barnázok,tök úgy érzem,hogy megfog jönni,de még eddig "csak"barna!Mitől lehet?Nagyon idegesítő.
Abban nem nagyon merek reménykedni,hogy talán így is terhes lehetek.Amúgy a 31.napon vagyok.

Látom egy ideje nem írtok ide,de v.ki hátha! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko: csináltál tesztet? Én is barnáztam pár napig, aztán semmi, a teszt is negatív lett, de aztán a barnázáshoz képest egy héttel a teszt kétcsíkos lett. :wink: És bár a 6. és a 11. héten is barnáztam, most minden rendben van. Persze Duphaston és egy jó doki mellett. Na és sok sok pihenés.
Írj, ha tudsz valamit.

Kép
wruska
 
 


Wruska:Ma reggelre sajna megjött! :cry:
Azért köszi a bíztatást!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok itt. Idekerülésem története, hogy ma délelőtt kevés barnás vérzésem volt, megijedtünk, és már mentünk is a dokihoz. Talált egy 5x10 mm-es hematómát a petezsák mellett. A babánk 8 hetes és 4 napos, él és virul, van szívhangja és mocorog. Kaptam Utrogestant, azt kell szednem 3x1-et, azt mondta, el kell múlnia mire a gyógyszer elfogy. Én nagyon parázok, bár itt láttam hogy voltak sokkal rosszabb esetek is az enyémnél. Akartuk nagyon ezt a babácskát, és nagyon félek hogy elveszítem. Remélem nem lesz semmi gond, két hét múlva kell visszamennem, remélem nem lesz gond, addig majd pihizek. Remélem mindenki rendben van már!

Puszi!!!
xania9
 
 


Sziasztok!
Nekem 2 vetelesem volt, aztan egy egeszseges babam, akkor szedtem utrot, meg duphastont meg minden egyebet, igy nem tudom, hogy ezek nelkul mi lett volna.
Most megint terhes vagyok, nem szedek semmit, de ma kezdodott egy nem is barnas, hanem inkabb okkersarga folyasom, most en is itt szenvedek, hogy mi ez:(
Remelem semmi!!!

Orvoshoz csak hetfon tudok menni, hogy felirja a hormont, de talan keso.

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!

Nálam egy alkalom után elmúlt a barnázás, bár csütörtök óta szedem az utro-t, és próbálok minél többet pihizni. Mondjuk aggódok folyamatosan, mindenkinél azt olvasom hogy ki kell ürülni, nekem azt mondta a dokim, hogy fel fog szívódni, mire a gyógyszer elfogy. Remélem normális ez is.
xania9
 
 


Sziasztok!

Nálam egy alkalom után elmúlt a barnázás, bár csütörtök óta szedem az utro-t, és próbálok minél többet pihizni. Mondjuk aggódok folyamatosan, mindenkinél azt olvasom hogy ki kell ürülni, nekem azt mondta a dokim, hogy fel fog szívódni, mire a gyógyszer elfogy. Remélem normális ez is.
xania9
 
 


Xania9, Babarozsa!

Remélem, hogy már minden ok Veletek! :)

Szerencsére velünk minden rendben van! Kb. 3 hete múlt el teljesen a barnázásom és a jún.12-i UH-n már a baba is a korának megfelelő méretű volt! Nekem nagy reményt adott az, hogy itt megoszthattam a gondom és láthattam, hogy mások is átvészeltek ilyen vérzős, haematomás időszakot és egészséges babájuk született! :)

KépKép
KépKép
hangolka
 
 


nekem elmult az apaici barna, de meg nem voltam uhn, szoval meg nem nyugodtam meg

ill, voltam, de hasin, es azon nem lattak csak petezsakot, na persze mit vartak ilyen idos terhesen?


en errol a hematoma dolgorol nem hallottam meg, nekem a lepeny miatt volt verzesem a vege fele a tehessegnek

meg halalra idegeskedtem, hogy ne zarja el a mehszajat a lepeny
de aztan egy hajszallal arrebb volt, es igy ki tudott jonni a lanyom

Kép
babarozsa
 
 


Sziasztok!
Végigolvastam a topikot, hasonló cipőben járok, de remélem már csak múlt időben. 12 napig pecsételtem, a dokim lemondott erről a terhességről mert nem akart nőni az embrió, de a legutolsó uh-n látta végre a szívverést és nőtt is. Most 8-9 hetes vagyok.
A kérdésem az, hogy a "régiek", mint mazsolasyl és panny hogy vagytok? Látom a szalagokat a babókról és ezek szerint megszülettek, aminek nagyon örülök! Én attól félek, hogy a kis "incidensem" miatt ( a vérzés) esetleg valami fejlődési rendellenessége lesz a babának. Sokat segítene ha tudnám, hogy ti jól vagytok! Az én vérzésem a doki szerint beágyazódási probléma miatt volt, nem mondta hogy bármi kórosat látott volna mint hematóma vagy ilyesmi. Az viszont hozzátartozik az igazsághoz, hogy van egy majdnem 5 cm-s cisztám, de elvileg nem az okozta a gondot. Várom válaszotokat!
Üdv Vera
zetibebi
 
 


Szia Zetibebi!

Ne izgulj, ha megmarad a babóca, akkor semmi baja nem lesz. A vérzés miatt nem lehet semmilyen rendellenessége. Erre külön rákérdeztem a dokimnál. Azt mondta, hogy ha baja lenne, akkor nem is maradt volna meg.
Nálunk a 20 hetes genetikai uh-n és a 28 hetesen is minden rendben volt, nem látnak semmilyen rendellenességet, pedig az 5.-től a 10. hétig barnáztam, és véreztem is.

Remélem Nálad is minden rendben lesz!

Üdv. Lilla

lilló
 
 


Zetibebi!
Panny és Mazsolasyl babái jól vannak. Meg az enyém is. :D
Pedig belőlem szó szerint ömlött a vér hetekig.
Szóval nyugalom, és pihenj sokat. Minden rendben lesz!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen!!! :D Nagyon sokat számít ez nekem, és nagyon örülök, hogy jól végződött a történetetek! :D
Vera

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Zetibebi!

Köszi Boeske! :wink:
Szal tényleg minden OK,ne aggódj semmilyen rendelenességet nem okoz a vérzés.És tényleg,ha valaki akkor Boeske ebben a szakértő(sajna)mert neki tényleg ömlött és makk egészséges a kisfia :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Csak a pozitív példa végett: második terhességemről kb 4-5X mondtam már le véglegesen.... Az 5. héttől a 12. hétig végig véreztem, hol csak úgy..., hol meg rendes, piros, sok vér volt. Hematóma volt nálam is. Nem tudtam pihenni, ott volt a másik kicsi, őt még emelgetnem is kellett sokat akkoriban. DE teljesen egészségesen született a babám, úgyhogy ne izguljatok nagyon, csak kicsit! (könnyű mondani, mi?) A lényeg, h ez nem egyértelműen végzetes dolog!
Hajrá, mindenkinek!!!
Viki
Vendég
 


Sziasztok!
Én 4 hetes terhes vagyok és erős vérzésem van.Szigorúan feküdnöm kell duphastont magne b6-ot kaptam egy hét mulva megyek uh-ra.Valaki tud jot mondani nagyon félek hogy elveszitem a babát.Elöre is köszi a válaszokat!
gyongyi
 
 


Gyöngyi!

Biztosat sajnos nem lehet mondani, de pihenéssel, és gyógyszerekkel jó esélyed van arra, hogy nem lesz semmi baj.
Én kétszer csináltam végig, Márkkal, és Andrissal is.
C vitamint nem szedsz? Az is csökkenti a vérzést.
Drukkolok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Boeske!
Köszi a válaszod kicsit megnyugtat hogy van jo példa is,csak ijesztő ez a vérzés.Nem szedek mást csak folsavat meg e vitamint de most kiprobálom a c vitamint is.Még a Gravidát mondta az orvos de még eddig nem szedtem.Nem tudom jo e?
Gratulálok a két kisfiadhoz!Remélem nekem is összejön...
gyongyi
 
 


Gravidát is szedhetsz, az egy várandósoknak való multivitamin.
Az biztos, hogy ijesztő a vérzés, és rossz a bizonytalanság. Nekem anno 7-8 hétig tartott, remélem, Neked hamarabb abbamarad.
Pihengess!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hát én is remélem,köszi a biztatást.Annyi örömöm van már hogy csökkent a vérzés,elmúlt az állandó görcsölés csak néha van egy kis szurás a hasam alján.Remélem ettöl rosszabb már nem lesz csak jobb..
gyongyi
 
 


Szia gyongyi!
Ma voltam UH-n és mindent rendben talált a dokim, két kéz, két láb, szuper szívverés, a CRL tökéletes, úgyhogy kezdek fellélegezni. 3 hét múlva megyek genetikai UH-ra, akkor persze több minden ki fog derülni, de már most is sokkal jobban érzem magam. Azt mondta a doki, hogy szinte biztos (mert azért sosem 100%) hogy beágyazódási probléma miatt pecsételtem (12 pokoli nap volt), de valahogy behozta magát és szépen fejlődik.
Csak azért írom le ezeket, hogy lásd, van remény, én is nagyon kivoltam, de nem szabad feladni! Nekem is sokat számított hogy láthattam pozitív példát.
Szurkolok ám! :wink:
Vera

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Szia gyongyi!
Ma voltam UH-n és mindent rendben talált a dokim, két kéz, két láb, szuper szívverés, a CRL tökéletes, úgyhogy kezdek fellélegezni. 3 hét múlva megyek genetikai UH-ra, akkor persze több minden ki fog derülni, de már most is sokkal jobban érzem magam. Azt mondta a doki, hogy szinte biztos (mert azért sosem 100%) hogy beágyazódási probléma miatt pecsételtem (12 pokoli nap volt), de valahogy behozta magát és szépen fejlődik.
Csak azért írom le ezeket, hogy lásd, van remény, én is nagyon kivoltam, de nem szabad feladni! Nekem is sokat számított hogy láthattam pozitív példát.
Szurkolok ám! :wink:
Vera

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Szia Vera!köszi a biztatást,tényleg jo pozitiv példákat hallani sokkal bizakodobb lettem.Bizom benne hogy renben lesz minden én jövöhéten szerdán megyek uh-ra már alig várom.Remélem hogy a vérzés nem okozott semmi bajt...!!!
Láttam hogy Neked is volt cisztád,arra mit mondott az orvos?Sajnos nekem is van de nem foglalkozott vele a doki.Nem tudom mitől lehet,és mikor múlik el?Elmúlik egyáltalán,vagy tovább nő?
gyongyi
 
 


Szia Gyöngyi!

Először is drukkolok h ne legyen baj(nem lesz!!)
Ha olvasgattál előre,én is vérezgettem kicsités semmi baja nem lett a picikémnek.
Figyi,az E-vitamin ilyenkor már nem kell és úgy tudom.Miért szeded még?Dokid mondta hogy szedd??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Gyöngyi!
A cisztámat mikor kérdeztem nem lesz-e gond vele, azt mondta a doki, hogy a 13. hétig felszívódik, és egy akkorát legyintett közben a kezével hogy rendesen örvényt kavart :D Viszton annyi van vele, hogy ha valami miatt mégis eldurran akkor baj van, úgy fogalmazott hogy "az tartja fenn a terhességet". :? Kérdeztem, hogy feküdjek-e, vagy mi legyen, azt mondta semmin ne változtassak. Úgyhogy ez van az enyémmel. 48 mm, pontosan nem tudom hol helyezkedik. Van egy tízkilós Zétim, őt nap mint nap ezerszer felemelem és lekopogom nincs gond.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!
A doki mondta de nem mindennap szedem az e vitamint csak 3 naponta.
Én nem tudom mekkora a cisztám de akkor úgy néz ki jobb ha ott van,majd rákérdezek a dokira.Néha szurkál a hasam ott ahol a petefészek van az mitől lehet?A cisztától?
gyongyi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a biztatást,de sajnos nem maradt meg a baba igaz még csak 4 hetes voltam de sajnos elment.... :cry:
gyongyi
 
 


Gyöngyi!
Nagyon sajnálom! :cry:
Ha belevágsz megint akkor kitartást kívánok a próbálkozáshoz és sok sikert! Semmiképp se keseredj el, bár tudom mondani könnyű.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Szia!Köszönöm aranyos vagy...!!!
Én is sok sikert kivánok neked...
gyongyi
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy idelátogattam, mert kicsit legalább megnyugodtam.10 hetes kismami vagyok és már 6. napja én is hol barnázom, hol vérezgetek, de nem jelentős mennyiségű.Görcs nincs.Dokibá azt mondta telefonon, hogy feküdjek, meg szedjek vitamint.De milyet?Elég a c-vitamin, vagy azért szedjek még magneB6-ot is?Kedden megyek uh-ra, azért eléggé izgulok, hogy ott lesz-e az bizonyos pici fehér, lüktető pontocska a monitoron, az én Picikémnek a szívecskéje, amit már láttam egyszer...Jó, hogy itt megoszthatom másokkal is, amit érzek..Írjatok!

Pipi
pipike78
 
 


Sziasztok, megint én.Tegnap óta nem sokat változott a helyzet, ugyanaz a világosbarnás, néha pirosas folyás...de most este elkezdett néha fájdogálni a pocim.Nem folyamatosan, csak időnként.Olyan érzés, mintha (elnézést) hasmenés előtt csikarna...Eléggé meg vagyok ilyedve, nem tudom eldönteni, hogy ez most görcsölés vagy nem?És ha az, akkor el fog menni a babóm??Vagy ez még nem jelent semmit?Ma elkezdtem a magneB6-ot szedni, szinte egész nap fekszem, nem tudom még mit csinálhatnék.Alig várom a keddet, hogy mehessek a dokihoz, bár kicsit félek..Folyamatosan nyugtatom magam, mást nem tudok tenni...De jó lenne, ha írna valaki valami nyugtatót!!Jó éjt ..

Pipi
pipike78
 
 


Szia Pipi!
Szerintem jobb lenne, ha már hétfőn el tudnál menni orvoshoz! Sokszor tudnak gyógyit adni, ha vérezgetés van. Mert bár sokszor, mint láttad nem lesz gond, de a vérzés terhesen akkor is figyelmeztető jel! És neked is megnyugtatóbb ha egy nappal kevesebbet kell várakozni, idegeskedni!
Remélem minden rendben lesz!
Viki
Vendég
 


Szia Viki!Nagyon aranyos vagy, köszi, hogy írtál.De sajnos hétfő délután elkezdett fájni a hasam és erősebben véreztem, úgyhogy bementünk a korházba, ahol megállapították, hogy leállt a szíve a kisbabámnak...

Pipi
pipike78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: