Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon jok a kepek!!!!

NAGYON BOLDOG 2. SZULINAPOT KIVANUNK DUDINAK!!!!!!

Mishal & Mona

(nem hiszem hogy ebren birok ejfelig maradni,igy inkabb hamarabb koszontom fel.)

Mindannyian szuperul neztek ki, Brimo rengeteget fogytal igaz?

Agi,te meg sugarzol a boldogsagtol,es csodaszepek a gyerkocok!

Mesi,te is kiegyensulyozottnak,boldognak latszol,es nagyott nottek mind.

Kicsi!

Multkor nem is regagaltam a 43kgra. :roll:
Azert mar ez nagyon keves,nagyon vekony vagy!
Dudus ELmos????? Edes nagyon!

Na,leptem,fel fullel hallgatom a Megasztart.
Mi jol elfaradtunk,kinti voltunk,Mishal segitett faleveleket szedni,stb..nagyon jo ido volt.

Szep almokat!
momo35
 
 


Sziasztok!

Jucikám!4
Nagyon köszönjük,hogy ott lehettünk!Jól éreztük magunkat nagyon!Csibi mondta este az ágyban Didi torta!

Felrakok képeket én is! Kérem az email fiókokat ellenőrizni!

Mesi.
Küld el az email címed mert elküldenék egy pár képet de sehol nem találom a címedet! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

brimo
 
 


Dudinak Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk!!!


Momo.
30kg fogytam!

Ma jön apuka! Azt találtam ki lemegyünk a játszótérre mert nem akarom beengedni a lakásba!


Mindenkinek szép napot!!

brimo
 
 

 
 

Sziasztok!

Kicsi, Brimo

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK A LÁNYOKNAK!



Kép

Kép


Köszönjük a sok csodás képet.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!!!

Kép

Juci,
nagyon köszönünk mi is mindent, nagyon jól éreztük magunkat!!! :)

Brimo,
nagyon jól teszed, hogy a játszin találkoztok!!!! Ott vannak emberek, ha bármit kitalál és legalább a cuccaidat se tudja pakolni!
A zebrát pedig nem tudom elégszer megköszönni ám!!!! Livi este még rájött, hogy azt hogy kell használni, és úgy ugrált rajta, hogy lobogott a haja és hangosan kacagott! :D Köszönjük!!!

Majd jövök még, csak ezt gyorsan akartam!
Millió puszi,
Ági

Ui: apa hétfőtől csütörtökig itthon van velem (csúsztat), de azért megpróbálok nem eltünni :)
csné
 
 


NAGYON BOLDOG 2. SZULINAPOT KIVANUNK NEKED CSENGE!
momo35
 
 


Brimo!

Azta!!!!! Egeszen mashogy is erzed akkor magad igaz? Jatszoter jo otlet,Agi altal fent leirtak miatt is.

AGI!

De jo neked...milyen jo lehet egyutt lenni ennyit! :oops: :lol:


Leptem,megyunk a Lidlbe,kozben megy mar a mosogep,utana meg ki a kertbe,es meg fozni is kellene valamit. AMugy MIshal is kivulrol fujja az uzletek nevet,sot mar messzirol mondja,hogy jon a Lidl,Aldi,Tesco,stb.

Jovo heten kezdhetem a bankban,megjott az illetek a telekre,kozben nem artana kideriteni hogy mi is van az OTP-vel. AMi Amerikaban tortent ,mindenkit utolert,ferjem meselte,hogy Kuwaitban is sorban mennek tonkre cegek,emberek,van olyan kliense aki mult heten tobb szaz millio $t ero vagyonnal rendelkezett,most meg a ferjemnek tartozik,eluszott minden. Kegyetlen.

Fius anyukak,van Thomas orult kozottetek,marmint a fiuk kozott??Mert mi Thomas imadok lettunk,sot szulinapjara rendeltem neki mindenfele Thomasos dolgot,o meg nem tudja,remelem racsodalkozik.Meg az agyba is megy Thomas vele.
Na,kezd kiderulni,olyan kod volt kora reggel.

Puszi mindenkinek es tovabbi szep hetveget!

Verzsike!

Babo tiszta pasi lett!!!! :lol:
momo35
 
 


Kedves Dudi és Csenge!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk nektek!

Kicsi!
Köszönjük szépen a meghívást, a vendéglátást, és hogy Illés felpakolt minket a vonatra!
Köszi hogy elküldted a képeket is!
Én összesen 61-et csináltam, még kiválogatom, lekicsinyítem őket, aztán felpakolom én is.

Brimo!
Az email-címem: tucsok13 kukac citromail.hu

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Brimo, Juci!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk a lányoknak!


Kép

Kép

Köszönjük a sok képet. Nagyon jók!Kár, hogy nem lehettünk ott. Az idő is kedvezett nektek. A gyerköcök is biztos élvezték a kinntlétet.

Brimo!
Csenikének is kedvence az Elmo?
Dudi látom nagyon szereti, igaz nem csodálkozom rajta, mert a Sára is odavan érte.
Nagyon sokat fogytál....Én is szeretnénk, de nem ilyen áron.Csenike annyira jól néz ki a képeken.

Juci!
Majd mutasd meg Dudinak az Elmos képet. Remélem sikerül feltölteni, igaz elég kicsike.
Látom pénztárgépet is kapott. Biztos sokat fog vele játszani, a Sára is állandóan beszél a mikrofonban.

Ági!
Annyira aranyos Mancitok abban a poncsóban, meg kis copakban. Nagyon édes!!! Nagylányod még mindig gyönyörű


Mennem kell, mert a Rezi nem akart aludni, viszont túl hangos, és felkelti a Sárát. Valamit ki kell találni, hogy lekössem.

Kép

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Csak 1 percem van sajna! :roll:

Juci,Brimo!

Boldog szülinapot kívánok a gyönyörű nagy lányaitoknak! :D

Momo!

Jó a kedd délelőtt neked,mert mi akkor ráérnénk meglátogatni. :wink:

Koda,Momo,Verzsike!

Nagyon köszönöm a pehellyel kapcsolatos infókat, az Árkádban be is szereztem.Köszi! :wink:

Brimo!

Nagyon jól nézel ki.Rengeteget fogytál,csinos vagy és a hajad is szupi ahogy megnőtt!

A képek nagyon jók,tényleg nagyon jó lehetett a buli,nagyon sajnálom,hogy nem lehettünk veletek. :wink:

Éva!

Merre vagy? Minden ok?

Mennem kell!

Jó éjt !

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Kedd ok,kb. hanykor?
momo35
 
 


Sziasztok!

Végre én is géphez jutottam... bár rémes volt a mai nap, alig aludtam, ráadásként a leányzóm 1 órát volt hajlandó délben aludni (persze, most sikerült elaludnom vele), és mindezt 2,5 óra reménytelennek tűnő altatás után tette. Teljesen felpörgött, ma délelőtt anyósomék voltak vele játszótéren. Persze, megkaptam a magamét, amiért kértem őket, ne hagyják elaludni a babakocsiban hazafeléjövet. Állítólag már nagyon kínlódtak, annyira hunyta a szemét. Én meg szemét anyuka vagyok, aki azt akarja, hogy itthon aludjon a gyermeke az ágyában. Legalább ebben legyek most már következetes.
Szóval szokás szerint hulla vagyok... :(

Jucikám, úgy sajnálom, hogy végül nem mentünk el, remélem, nincs harag emiatt. Látom, milyen szupi volt a buli, biztos mi is jól éreztük volna magunkat.
És tényleg ennyi a távolság köztünk? Na, ezt én is jobban megnézem már magunknak... mert hogy jó rég taliztunk, tényleg össze kellene már futnunk.
Nagyon aranyos vagy a ruhákat illetően, egyelőre úgy néz ki, kihúzzuk a telet, a börze sokat segített, ma is voltam egy itteni kerületi börzén, szóval most egyelőre nincs hiányunk. Már csak cipőt kell vennem neki...
Jaj, amíg el nem felejtem... nézve a képeket, az egyik teljesen olyan, mintha nálunk készült volna. Pont ilyen a házunk színe alul, no meg a lábazat színe is, és hozzá a kinti kövezetünk. Mikor mutattam Daninak, hirtelen azt hitte, nálunk készültek a képek. :)
Olyan kíváncsi vagyok már én is a házatokra! De remélem, hamarosan eljutunk már hozzátok is.

Brimo, azt a mindenit, iszonyatosan lefogytál! Nem is írtad!!! 30 kg?! És mindezt mennyi idő alatt? Jézusom, a stressz jól megtette a hatását a fene egye meg!
Cseni is milyen nagy lány már!

Mesi, mi volt a munkahelyeden? Mit mondtak? Vissza tudsz menni? Gyere már légyszi mesélni!!!

Momo, kedden mennénk akkor Eszterrel, nem tudom, Neked mikor volna jó, mi akár fél 9-9-re is ott lehetünk, sajnos Alexa nagyok korán kelő. De Eszterék is, szóval Te mondj inkább időt, szerintem mi kb 11-1/2 12 körülig tudunk maradni, így jó volna, ha legalább 1-1,5 órát tudnánk beszélgetni.
Szóval mit szólsz a 9-hez? Vagy korán volna? Kedden meg még legalább jó idő lesz...
Te, én ezt a bankot nem értem... visszamész dolgozni ezek szerint? Vagyis el kezdesz itthon dolgozni? Na, de majd mesélsz akkor kedden.

Jaj, a lányom felkelt... ilyenkor?!
Folyt. köv.

KépKép
titi_27
 
 


Jaj, a fene egye meg, nem tudok többet írni, így elmarad a csapat egy része... fel kell mennem hozzá, ne haragudjatok!

Na, amit a legelején kellett volna írnom:

Nagyon-nagyon boldog 2. szülinapocskát kívánunk Dudusnak és Csenikének!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi,Eszter!

Johettek 9re nyugodtan! :lol:
momo35
 
 


Egy kicsit késve, de annál nagyobb szeretettel:
Kép

Nagyon sok boldogságot kívánuk Dudinak és Csengének!

Éva

Kép
balimama
 
 


Momo!

Ok,megyünk! :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Végre én is ideértem.:)

Dudi, Csengi, mindkettőtöknek nagyon boldog Születésnapot kívánunk.



Az esküvő nagyon jó volt, de azóta sem sikerült kipihennem magamat.
A gyerekekre anyuék vigyáztak, amikor már, úgy éreztük nagyon fáradtak, odavittük és lefektették aludni...Bence 7 körül, Anna 9körül, Zsolti 11 körül került ágyba. Mi , majd 4kor.

Pár képet teszek fel.


Kép Kép Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Hol vagytok???????????



Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Mi itt vagyunk.:)

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Kicsi, én itt vagyok.:)


Igen, én fényképeztem, de, majd szerzek képet magamról, mert sokan fényképeztek, csak akadnak jó képek vkinél rólam is.:)
Gyerekek nélkül 11től olyan 4ig voltunk, nagyon jó volt minden.

Dudi bulija, milyen volt?
Dudi emlékszik Annára, mert Anna amikor meglátja még mindig emlegeti, amikor Mesiéknél bántotta.:)
Dudi bántotta Annát..olyan memóriájuk van.

Majd később jövök ám és írok nektek.

Nem is írtad milyen lett az eredményed!!!Kéretik mesélni, ugye nincs baj?!

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Mégeygszer köszönjük szépen a meghívást, nagyon jól éreztük magunkat. Nem tudom Brimo mondta-e, visszafelé is elkavarodtunk. Annyira belemerültünk a beszélgetésbe, hogy láttuk az M2 táblát és mentünk utána, ennek az lett a vége, hogy rossz irányba indultunk el az M2-n. aztán egy idő után fura volt, hogy még nem látom Pest fényeit… a 38-as km-nél tudtunk visszafordulni, úgyhogy jó későn értünk haza.
Annyira gáz, pedig én mindig megnézem a tréképet, meg nyomtatok útvonaltervet, de most annyira az volt bennem, hogy felesleges, mert Brimo úgyis tudja az utat, meg te is leírtad.
Elküldöd nekem a Babós képeket nagyban is? Köszi

Brimo! Hogy sikerült a szülinap vasárnap? Ugye nem csinált semmi gázost a férjed?

Ági! Neked megint mázlid van, hogy otthon van veled Karcsi.
Annyira tündér volt Lívike szombaton, remélem jól ellesznek majd Babóval ha átjöttök. Most hogy ilyen sok gyerek volt, szerintem nem is nagyon játszott senki senkivel igazán.

Momo! Mishal a tv-ben látta Thomast úgy szerette meg, vagy vettél neki vmi Thomasosat?
Bizti fog örülni a szülinapján, apukája haza tud jönni?

Sziszike! Nagyon szépek voltatok az esküvőn.

Zsuzsa! Áron hogy van? Jól bírja a mamázást Áron nélkül? Gondolom sokat unatkozhat egyedül a játékai nélkül szegényke.

Eszter! Ízlenek Dominak a pépek? Ha nem eszi natúran, turmixolj bele valami gyümölcsöt neki.

Képzeljétek hétvégén úgy lefáradtunk (amúgy fogalmam sincs mitől), hogy vasárnap miközben altattuk BAbót este 8-kor mindketten elaludtunk és csak hétfőn reggel 7-kor ébredt Zsolti.. Babó ott is aludt közöttünk, Zsolti meg így telefonált, h lecsúsztatja a túlóráit, mert úgyis csak nagyon későn érne be (7-től dolgozna.).

Puszi! Este még jövök. Tegnap megkértem Zsoltit, ma egyedül altassa Babót, mert lesz Vészhelyzet meg Grace klinika és nem akarok elaludni.
verzsike
 
 


Sziasztok lányok.

Mindenkinek köszönöm a Csenge köszöntését.

Jól vagyunk bár én kezdek bele menni a náthába!
Képzeljétek 9-17ig járok dolgozni,mert a cigány kolléga nőmnek nem tetszett a munka variált!De ma fel is mondott!Úgyhogy nem kell korán kelni és 8ra megyünk a bölcsibe.

Aranyos az anyuka aki haza hozza Csenit még így is vállalta.Nagyon szereti őket csibe mindig sír ha haza kell jönni.
És ma nem sírt a bölcsibe mikor bementünk.Mert kereste a kisfiút.
Legalább ennyire jót tett.

Vasárnap 10-12ig a játszón voltunk.Mi még csak nem is köszöntünk egymásnak!Megint hozta a biciklit de semmi mást!Még jó,hogy beszereztem a tortát! Ja vissza is vitte a biciklit!
Most vennem kellene neki egyet,csak nincs pénzem pedig csak 12ezer ft! Na majd megoldom valahogy!

Verzsike.
Köszi,hogy elvittél bennünket a Kicsiékhez!

Sziszike.
Nagyon szépek voltatok!Csak rólatok a férjeddel kellene kép!

Bufo
Nálatok mi újság a pöttyökkel?

Gyöngyi
Csenge nem ismer semmilyen tv bábut,vonatot és nem tudom mit,mert nem nézünk tv.Próbáltam neki a Micimackót de nem érdekli.Talán később.De ha nem fog tv nézni azt sem bánom.Mostanában olvasok neki de nem sokáig bírja!
Inkább játszani kell vele!

Eszter
Augusztus óta fogytam ennyit. Bár ne fogytam volna!Ugyan nem bánom egy percig sem hogy ott hagytam de akkor is!
A hajam meg csak nő mert arra sincs időm,hogy elmenjek a barátnőmhöz,hogy levágja. :? :?

Juci.
Nagyon köszönjük,hogy ott lehettünk!Olyan kár,hogy elköltöztetek meg mi is ilyen messze lakunk!Jó lenne többet találkozni! :cry: :cry:

Most megyek aludni!!

Videót beállítottam felveszem a kórházas filmeket!! :lol: :lol:


Jó éjszakát nektek!


Momo
Nem hívtál!!

brimo
 
 


Hali!

Sziszike!

Szepek vagytok a kepeken,biztosan szuper lehetett kikapcsolodni egy kicsit.

Brimo!

Bocs,de mindig azt veszem eszre,hogy eltelik a nap es meg mennyi mindent nem csinaltam. Delutan meg 5 korul szoktunk kimenni setalni,stb egy utcabeli kislannyal+mamaja,vagy a kertben vagyunk fel 7ig,aztan a szokasos,vacsi,furdetes,stb..fel 9 mire lefekszik es utana jon nekem az esti muszak.
A hajad az jo hosszu lett,nagyon gyorsan no.
Szulinapjara legalabb az apja vett neki valamit? Cseni orult az apjanak?

Verzsike!

Biztosan jolesett ez a jo hosszu alvas. Sokszor en is filozom rajta hogy lefekszem vele,sot mar szeretne is az agyamban aludni..csakhat annyi mas dolgom van meg.

Tti,Eszter!

Volt nagy zokogas ,"Szandinga" utan (Szandika :lol: ) aki szep, Domibaba mindig nyavog..marmint ezt o mondta. :lol: De szerintem csak elvezte hogy masra is mondhatja,anyukam szokta mondani neki,hogy nyavog. Bocs :roll: :lol:
De tetszettek neki a babak,akik jo jatekok. :lol:

Titi!

Kocsikulcsot sikerult megszerelni valahogy? Elaludt a kocsiban?

Eszter!

Akkor csoroghetnel jovo hettel kapcsolatban ahogy beszeltuk.

Megfott a huslevesem,megyek tevet nezni es novenylistat osszeirni.

Puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Momo!

Olyan jó volt veled talizni. :D A tescóban vettem csirkecombot és olyat csináltam vacsira.Nagyon ízlett a férjemnek is ,meg nekem is.Ok,akkor hívlak valamelyik nap. :wink:

Erzsike!

Még csak a rizspépből adtam dominak,a kölesből nem, és azt is almapürével keverve,de jó ízűen ette. Jajj de jó lehetett aludni. :D

Sziszike!

Tényleg nem is írtam,hogy nagyon jó lett a hajad.

Brimo!

Én ezt nem értem. Vett az apja egy biciklit neki,majd nem adta oda? Vagy csak értetlen vagyok? :roll:

Virág!

Már megint 1000 éve nem jelentkeztél.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Próbálok jönni, de mindig van valami. Végre hétfőn újra kezdtem Bence beszoktatását a bölcsibe. Tök jól elvan, ma úgy volt, hogy ott is alszik, amit én megvárok kint az előtérben (így szokés eleinte). Erre tegnap Marcit már lázasan adták ki az oviból és olyan köhögéssel, mint a fókaugatás. Tiszta kruppos köhögés. Gabi csak délig tudott lenni Marcival itthon, úgyhogy az altatás elhalasztva, ebéd után rohantunk haza Bencussal. Most meg itt őrjöng a két gyerek, ölik egymást, szó szerint.....a szomszédok örülhetnek....

Kicsi!
Olyan jó, hogy felhasználtátok a szülinapi dekort :lol: Tavaly mondtuk is viccesen, hogy majd jó lesz a 2. szülinapán:) és így is lett. Tök jó, hogy így egy kicsit mi is ott voltunk. Annyira szívesen mentem volna! Csak egy kicsit laknátok közelebb!

Bocs, de ezek tényleg megölik egymást.......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Juci!

Nem is tudom,hogy kezdjem,hogy ne bántsalak vele. Fura ez a hozzászólásod,annyi szent. Tény,hogy az esztergomi buli kicsit visszásan sült el azok szemében,akik végül nem voltak ott, én pl mégis tudtam volna menni,mert végül a férjjemnek összejött egy plusz meló és lett is hó végére egy kis pénzem,de ennyi. Ha te úgy érezted,hogy ez így jó,így csináltad. nem kért érte számon senki,a te bulid. Nem esett jól néhányunknak,tudom,de azért nem dörgöltük az orrod alá,mert mivel itt mi barátként tekintünk egymásra,nem akart seni vitát,veszekedést,én pl úgy voltam vele,hogy rosszul esett,de a te szemszögödet elfogadva lenyeltem a békát és nem haragudtam meg rád,ezért is örültem,amikor megint írtál,vártunk Gyöngyinél is nagyon titeket,szóval nem hiszem,hogy okkal írod,hogy számonkérne bárki?! :roll: Így alakult és kész.Én személy szerint túlléptem ezen,anélkül,hogy eszembe jutna ,amikor olvasom a hozzászólásod,írok neked,vagy gondolok rád,mivel barátomnak tartalak és nagyvonalúbb vagyok,hogy leragadjak ilyen dolgoknál.Az meg szerintem is teljesen normális,hogy én átugrom Titihez,Mesi Zsuzsihoz,te Brimohoz,vagy tudom is én. De ez egy teljesen másik történet. Szerintem ne akadj fel mindenen,most kissé érzékenyebb vagy,lehet,hogy a betegséged is rátesz egy lapáttal. Ne veszekedj velünk,inkább meríts erőt a barátságunkból itt a topicban is. Mert hidd el,noha én is azt vallom,hogy ha valami bánt meg kell beszélni,de azért az sem jó,ha lépten nyomon falnak nyomjuk az ismerőseinket,hogy miért nem vág jópofit ehez,vagy ahoz,őszinteség cimszóval. Ne kérjünk számon érzéseket,mert az badarság volna. És hidd el,mint ahogy azt a múltkor is írtad,most kicsit paranoiás vagy,nem utál senki,közénk tartozol,akkor is,ha néha az ember megbántja a másikat. Hidd el,itt mindannyian viselünk a szívünkben apróbb,nagyobb sérelmeket egymástól,de emberek vagyunk,talán néha figyelmetlenül is megsértjük egymást,nem reagálunk valamire,ami a másiknak fontos,vagy tudom is én. A lényeg,hogy még mindíg jobb tartozni ehez a társasághoz,és elszenvedni ezeket az emberi sérelmeket,mint nem tartozni ide. Nyugi,nagy levegő,nincs mit tisztába tenni,szerintem minden ok.Legalábbis ha engem kérdezel én jól vagyok,nyitott szívvel jövök közétek és fontos a topic. Biztosan te is hasonlóan érzel irántunk.Lehet,hogy kicsit összevissza lett,de csak írtam írtam,most meg már nagyon sűl a hús.

Puszi :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Na szétszedtem a fiúkat, meg ki is teregettem a ruhákat...

Eszter!
Megkóstizta Domi a pépet? Szerintem is keverd el valami édes gyümivel, mert tök ízetlen. De milyen egészséges! :)

Brimo:)
Tökre tetszik a hajad, a fazonja. Én eddig csak rövidebb frizurával láttalak és ez most nagyon nagy változás volt nekem:)

Sziszike!
Jaj de irigyellek a lagzi miatt. Én is annyira mennék, csak épp senki sem házasodik. Vagy aki igen, az kb. egy 5 fős lagzit csinál..... :?

Momo:)
Minden nap eszembe vagytok a bölcsibe. Van egy kissrác, dettó úgy néz ki, mint Mishal. Pont olyan haj, pont olyan szemek. Még a bőre is olyan kis barnás. Kérdeztem is, hogy magyarok -e a szülei. Az anyukája lengyel, az apuka magyar. Úgyhogy csak véletlenül ilyen típus a kisfiú. Mivel ugye a lengyelek nem tipikusan barna bőrűek és gyűrűgöndör hajúak. Reméljük nem kacsintott félre az anyuka :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok.

Juci
Nekem lelkiismeret furdalásom van,hogy Csenit nem engedem az apjához de ő nem is jelentkezik!!
Igen elhozta a biciklit és el is vitte! Ezért szeretnék venni neki én is egyet,hogy végre tudja használni! Csak ma megint egy csomó pénzbe került a gyógyszer,tápszer.És sajnos nincs pénzem!De megyek dolgozni a jövőhéten csüt,pént,szomb,vas takarítani és ha bele döglök is megveszem neki!!

Egyébként ha ilyen bunkó az apja akkor már inkább ne legyen neki! Nem is hiányolja!

Képzeljétek ma haza kellett hozni a bölcsiből mert 39.5 volt a láza.Anyukám pont ment haza felé már a buszon ült de felhívtam és leszállt,ment érte.Rohantam haza és mentünk az orvoshoz.Már el is mertek haza anyuhoz.Majd vasárnap megyek érte.Hétfőn meg vissza a dokihoz este 6-ra.Csak nem tudom ki fog vigyázni rá mert nekem mennem kell dolgozni! Nincs valakinek ötlete!Addigra már nem lesz beteg!! Kapott antibiotikumot,meg rinathiolt kell adnom neki.Nagyon csúnya a torka,meg orra folyik.

Ma korán megyek aludni nem fog mellettem horkolni csibe!
:lol: :lol:

De nagyon hiányzik ám!! Imádom!

Most megyek majd holnap jövök!!


Puszi mindenkinek

brimo
 
 



Brimo!

Jaj jobbulást Csibének! Szegényke. Anyukád azért nagy segítség volt, szerencse, hogy be tudott érte menni.
Remélem gyorsan meggyógyul és sikerül találni valakit, aki vigyáz rá! Borzasztó nehéz lehet......mi ketten vagyunk, plusz nagyik, de én még így sem tudom Marcit pénteken hova tenni.......szóval megértem a gondodat.

Puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Jici!

Én erre nem tudok mit írni. Én sajnos nem értem mi a bajod,miért nem jöttél egy ideig és azt sem,hogy most miért búcsúzol,főleg ha még hiányozni is fogunk?! Te tudod. Nekem erre sem időm,sem energiám,hogy tovább udvarolgassak és bizonygassam mit gondolok veled kapcsolatban. Elég hóbortos egy csajszi vagy te. De azért ha meggondolod magad mi itt vagyunk. Én komoly emberi kapcsolatokat kötöttem itt,sok barátnőm lett ,akikkel tartom a kapcsolatot személyesen és telefonon is.Valódi értékes kapcsolatok és nem dobnám sutba őket holmi lelki katarzis miatt. Szívből sajnálom ,de leginkább értetlenül állok a drámai megnyilvánulásaid előtt. Itt van helyed,gyere ha úgy érzed. Egyébként meg szép napot mindenkinek,megyek a dolgomra. :roll:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Kedden Titivel meglátogattuk Momót,dobok pár képet róla.

Kép Kép Kép Kép Kép

Megyek altatni Domit!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Én is itt vagyok, bár csak olvasni jöttem, mert a kisasszony elaludt, gondoltam, gyorsan ledőlök vele én is.
De nem tudom megállni szó nélkül...

Jucikám, most biztos azt gondolod, Eszterrel összebeszéltünk, de hidd el, szó sincs erről.
Az való igaz, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk sokmindenben, és van, hogy bizonyos dolgokban nem értünk egyet. De így van ez rendjén, ami nem tetszik, azt megbeszéljük, megvitatjuk, és így nincsenek sérelmek.
Erről szól a barátság.

Én hiszem, hogy egy kapcsolat nem attól mély, egy barátság nem attól igazi, hogyha elhallgatunk dolgokat - főleg ha arról volt szó, hogy most őszintén beszéljük meg a sérelmeket - hanem ha jól kibeszéljük, és végre így nem marad tüske az emberben.
Hittem, ha kijön belőlünk, akkor tovább tudunk lépni, mint megannyi másik helyzetben.

Szerintem meglepő volna, ha egy barátságban, főleg, ami több embert köt össze - nem kettőt - soha nem volna konfliktus. Ugyanez érthető egy házasságra, szerelemre. Ott is előfordulnak viták, ami teljesen rendjén van. És milyen jó is utána megbékélni, összeölelkezni?
Véleményem szerint sokkal rosszabb elengedni dolgokat a fülünk mellett, mint hogy jól kibeszélni azt.

Én is csak azért mertem reagálni az esztergomi talira, mivel szóba hoztad, és gondoltam, ha már őszintén szeretted volna tisztába tenni a dolgokat, én is megteszem. Eszem ágában sem volt, hogy ezzel megbántalak! Azt gondoltam, végre én is elmondhatom, ami a szívemet nyomja. Mert tudod, hogy menni nem tudtam, de itt nem is rólam volt/van szó.
Hanem kimondatlanul és kiíratlanul is voltak olyan lányok, akiknek ugyancsak rosszul esett, de inkább elhallgatják érzéseiket, mintsem, hogy konfliktust okozzanak.
Én bízom benne, hogy nem vagyok azért rosszabb ember, mert nyíltan leírtam az érzéseim.
Az meg hogy a hátad mögött történt... tudod miért? Pont ezért!!! Mert én is féltem tőle, hogy megsértelek. És nem akartam! Soha elő nem hoztam volna, ha nem jön szóba ez a bizonyos tali témája, és hogy nem tudtunk menni...
Persze most nem tudom, sajnáljam-e vagy ne, hogy előhozakodtam a dologgal. Én bíztam benne, hogy tisztába tudjuk tenni a dolgokat, és továbblépünk.

Tudod, hogy - a fene egye meg - én is nyíltabb lettem mióta a manócska megszületett - néha nem túl jó ez, ezt tudom - ezért gondoltam, mindenképp meg fogom említeni, ha szóba kerül.
De soha egyetlen szóval sem bántottalak volna, és senki mást sem áll szándékomban.
Mint ahogy én is írtam már korábban, nem vagyunk egyformák, nem gondolkodunk ugyanúgy az élet dolgairól, nem neveljük ugyanúgy a gyermekeinket, de ez így van rendjén. Ezt el kell fogadnunk, mert az élet ilyen.

Hányan vannak itt köztünk, akik például nem értenek egyet azzal, hogy a lányom nem hagyom sírni éjszaka, aztán meg jövök panaszkodni, mert nem alszom. De eddig még sosem hánytorgattátok az orrom alá, pedig biztos többeteknek néha már a bögyében volt. (És gondolom, hogy a hátam mögött többször meg is említettétek.)
És tudod mit mondok? Ha bárki kifakadt volna rám emiatt, lehet, hogy rosszul esett volna, de nem fordítanék hátat a topiknak, hisz tudom, hogy azért jegyezné meg valaki, mert az értésemre akarja adni, hogy "Titi, térj már észhez!". Az illető nem hiszem, hogy azért tenné ezt, mert nem szeretne... a fene egye meg Juci, olyan sok időt töltöttünk el itt együtt, hogy így van ez rendjén. Vannak sérelmek, amiket helyre kell tenni, de nem megszakítani ezt a kapcsolatot.
Én akkor lennék meglepve, ha nem volnának. Mert az jelentené azt, hogy elveszett az a bizonyos dolog.

Egy tény! Mindenkinek több dolga/problémája lett menetközben, hisz itt cseperednek a lurkók, emiatt kicsit valóban lazább lett az a bizonyos kötelék, de nem gondolnám, hogy elveszett valami.
Lassan 3 éves kapcsolat köt minket össze, ahol teljesen természetes, hogy vannak konfliktusok.

Jucikám, nem Te vagy az egyetlen valóban, akinek akadnak sérelmei, ilyen áron, szerintem akkor abba is hagyhatnánk a topik folytatását.

De én például szívesen emlékszem vissza szinte mindenre. Sőt!!! Soha életemben nem éreztem még így a törődést, szeretetet, mint amikor Te és Erzsike főztetek/sütöttetek nekünk egy halom kajcsit, mikor kijöttem a kórházból. Ezt soha nem felejtem el!

Na jó, abbahagyom, mert órákat tudnék regélni, és akkor sem jutnék a végére, miért is szeretem a topikunkat.
Véleményem szerint egy jó kis össznépi tali kellene nekünk, ami nem 2 órát tartana, hanem egy egész napot, ahol tényleg mindenki részt tudna venni, és jól ki lehetne beszélni mindent, lehetne lelkizni. Vagy ugye ott voltak azok a jó kis fagyizós talik... ahol nem voltak lurkók, és tudtunk beszélgetni. (Mert én rémes anya vagyok, ha ott a lányom, lefagyok, nem tudok kommunikálni, erre már rájöttem, annyira figyelek rá.)

Jucikám, egy szó, mint száz, rémesen érzem magam, amiért így döntöttél, és mivel oszlopos tagja vagy a topiknak, természetes, hogy nem lesz minden a régi nélküled.
Sajnálom, hogy erre az elhatározásra jutottál, mert tudom, hogy ennek a döntésnek az egyik okozója én vagyok.
Én még mindig amondó vagyok, inkább fájjon sokmindent, de a hiány annál elviselhetetlenebb.

Na, menetközben eltelt az alvásidőm. :(

KépKép
titi_27
 
 


Juci!

Tudom,hogy olvasol,úgyhogy valamilyen formában tisztelj meg vele,hogy lereagálod amit írok,jöhet mailben,priviben is,ha kötöd az ebet a karóhoz,hogy te ide nem írsz,de tedd meg,mert sikerült úgy feltornáznod az agyam,hogy azt magam sem hiszem el.Nyilván nem azért,mert annyira nem érdekelsz. Én bizony leírom neked őszintén mit gondolok rólad. Ha a lányom lennél azt hiszem átbeszélgetnék veled egy éjszakát,lenne miről. Így nem kényszeríthetlek rá,de javaslom gondold jól végig amit írok,mert nagyon igaz.Van ugye ez a topic,tök jól pörgött,imádtuk mindannyian,aztán néha hullámzott a népszerűség,néha konfliktusok is adódtak,mint a valódi életben. Mikor történt ez az esztergomi bulis dolog és feltettétek róla a képeket elakadt a szavam. Úgy fájt,de hát szeretlek és nem érdekel,mert van ilyen,érts már meg,nem baj,ha valamki a másik szemében olyat lép ami hibának tűnhet. Aztán kicsit megakadt a topic. Szerintem azért,mert sokakat meghökkentett,hogy mégis volt buli. Aztán nem írtál,de meggondoltad magad és írtál megint. Mindenki örült neked,szívből. Te azért nem írtál gondolom én,mert úgy érezted,hogy mivel már nem olyan mint rég,hátat fordítssz a topicnak. Egyrészt régen,amikor pl terhesen írkáltatok,vagy később írkáltam más volt minden,nem magyarázom. Most Domi elesik ha egy percig elfordítom a fejem. Én nem tudok éjjel jönni,mert ramatyok az éjszakákMeg más is az életritmusom. Ráadásul olyan ez,mint a szerelem. Az első időkben éállandóan csókolózva csüngsz a szerelmeden,aztán lazul a kapcsolat,néha hullámzik. De nem szakítassz csak azért,mert így van,mert ez így van. Mindenkivel előfordul,hogy nincs kedve jönni,meg az is ,hogy nagyon van.De azért nem haragudhatsz meg ránk és szaladhatsz el,mert nem úgy táncolunk,ahogy te fütyülsz. Aztrán kaptunk egy újabb lehetőséget,mégis írtál és mi örültünk nagyon. Jöttél a félelmeiddel,mert azt hitted nem szeretnénk menni Dudi szülinapjára. Hát hidd már el,hogy nem így volt. És az eszergomi bulit is hisztiből fújtad le,mert rosszul esett,hogy nem reagáltak sokan és őket jól megbüntetted,mert úgy gondoltad nekik te nem lehetsz elég fontos. Ne itélkezz azonnal. Én nyáron szerveztem egy bulit a tóra itt nálunk. Senki nem jött el,csak én meg a fiúk voltunk ott. És megharagudtam,felhántorgattam,odamondtam,vagy elszaladtam utána???Dehogy. A férjemet sem hagyom el,ha nem úgy viselkedik,mint amikor megismertem. Nem lehetsz ennyire önző. Azt írod sajnálod majd Dudit ha rólunk kérdez,meg hogy sokat gondolsz majd ránk? Akkor miért csinálod ezt. Nem csaltunk meg vagy ilyesmi. És mi ez a baromság,hogy a hátad mögött! Viccelsz? Egyrészt te írsz folyton az őszinteségről és mégis te vagy aki futva menekül,ha nem tetszik amit hall.De most őszintén. te megkérdeznéd,hogy végül miért lett buli és engem miért nem hívott senki megint,ha újra lett szervezve. Mert megharagudtál amiért úgy gondoltad nem vagy elég fontos. Pedig csak őszinték vagyunk. Most akkor mit vársz tőlünk. Szakadjak meg? Mit tegyek mégis. Ha erre nem reagálsz úgyis felhívlak és számon foglak kérni és ha nem fogod felvenni gyávának foglak tartani és úgy veszem majd,hogy megfutamodtál. Ezt vedd fenyegetésnek. :wink: Juci! Most őszintén mit vársz te ettől a topictól. Nem vagy gyerek,hogy ha nem működik a játékod földhöz vágd újra meg újra. Nézd meg mit múvelsz. Most megint áll a topic. nem azért,mert a többiek nem olvassák,hanem mert sokfélék vagyunk.Nyilván van aki most inkább elvonul,mert ez vagy az nem tetszik neki.Megértem őket is. Mire jó ez?Légyszives kicsit gondold végig mit jelentünk mi itt egymásnak a topicban és ne szangcionáld a viselkedésünket azzal,hogy ha nem neked tetszően viselkedünk,akkor nem jössz,mert tudod ha így viselkedsz,akkor te vagy aki nem szeretsz minket és nem törődsz a mi érzéseinkkel. Annyira mérhetetlenül nagy fájdalmat okozol nekem ezzel,hogy nem is tudod. És bánt és kikérem magamnak,hogy ezt csinálod velünk újra meg újra.Na most már tényleg lehúzom magam a slozin,mert sok vagyok. De fejezd be ezt a hülyeséget,mert magadnak is és a többieknek is csak fájdalmat okozol . :cry:

Kép

Kép
anubias
 
 


Drága Barátnőim!

Egész nap olvasgattam, de nagyon nehéz szavakat találnom mit is érzek.

Amit szeretnék kérni : adjatok időt Jucinak, sztem , ha hívni fogjuk telefonon vagy a találkozókra, így is fog jönni és talán idővel megint ír nekünk.
Minden ember másképpen kezel bizonyos dolgokat, Eszter emlékszem még mindig a télapós talira, bennem azóta is ott van, mert őszintén nem akartalak megbántani, s azóta is reméltem talán egyszer leírod akkor mit éreztél. Egy ideig akkor te sem jöttél, időre volt szükséged, lehet itt egész más történt, de sztem, ha időt adunk Jucinak is..az idő mindent megold.

Az igaz barátok megmaradnak.

Másik: senki ne csináljon ebből lelki kérdést és ne keresse magában a hibát, mert ez az ő döntése, tartsuk tiszteletben, ne keressük az okokat. Senki nem mondott semmi megbocsájthatatlant sztem, mégis , így alakult.....

Juci: csak egy gondolat, ha nem lennél fontos nekünk, szted nem léptünk volna tovább az egészen?!
Mindenkiben van hiba és sokszor nem olyan a hangulat a topikban, de már annyi mindenen keresztül mentünk...
Űrt érzek most...te a részünk vagy és akárki akármit mond azt nem azért mondja, mert bántani akar, hanem, mert szeret és szeretné, ha te is közelebb engednéd magadhoz.
Minden jót kívánok neked, de ne hidd, hogy ezek után nem fogunk keresni.:)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Folyt:

Felhívtam a Heim Pál-t, hogy Anna orrmandula műtétjét átbeszéljük.
November 24-én kivizsgálják és , ha minden rendben lesz 28-án befekszik, fél 8kor.
Én mellette maradok és biztosan szétizgulom magamat, annyira szeretem őket.
Azt hiszem ez lesz a legjobb neki, nem szeretném megvárni mi lesz, ha kinövi, de, ha mégsem....annyit olvastam ebben a témában.

Ma volt át húgom és hajat tudtam mosni napközben, ez nagy szó nálam.:)

ZSolti tanár nénije fekete pontot adott ma ZSoltinak szorgalomból, nagyon mérges voltam, mert én bepakoltam az olvasókönyvét, sztem vmelyik tesója vehette ki, most szegénykém ezért volt bánatos.

Tegnap megvettük neki a karate ruhát, már 1 hónapja jár, de nagyon ügyes! Még este kimostam, szerencsére az ígéretnek híven 5cm-t ment össze, így pont jó lett végül.
Na jó, még nőhet bele azért, de nem lóg rajta legalább.
Olyan büszke voltam rá, mert vki bántotta őt, de átgondolta alkalmazza-e a karate rúgást és félt baja lesz a gerincének, ha kirúgja a lábát és inkább másképpen intézte el. Olyan jó, hogy ilyenek megfordulnak a fejében. Büszkék vagyunk ám rá nagyon.

Tegnap kapott tőlünk egy puma cipőt, aminek nagyon örült, mondtuk neki ezt azért kapja, mert nagyon szeretjük és büszkék vagyunk rá, hogy ilyen ügyesen figyel és tanul, ma olyan nagy örömmel vette fel reggel.

Jó éjt mindenkinek!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nem fogok sokat írni, mert nincs kedvem.

A lényeg, hogy
JUCI!!! NEM SZERETNÉM, HA NEM ÍRNÁL TÖBBET. :(

És még annyit, hogy rettenetes olvasni a "vitákat".
Gondolom más is érez így...

Jó éjt!
csné
 
 


Sziasztok Lányok!

Én nem szívesen szólnék hozzá a történtekhez, de azt gondolom akár jön még Juci, akár nem azért a barátságoknak nem kell megszakadni, hiszen Jucit mindannyian el tudjuk érni. Nem hiszem, hogy azon fognak múlni barátságok, hogy valaki ír, vagy nem. Ez már rég túllépett a babanet keretein.
Nyilván mindenkinek van olyan aki közelebb áll hozzá. Már olyan sokszor írtam, de szerintem igaz, hogy egy ilyen fórum nem alkalmas a félreértések tisztázására. Nekem sem sikerül mindig azt kihoznom egy írásból, amit valóban gondolok és érzek.

Nekem is volt olyan időszakom, amikor nem akartam jönni, aztán elmúlt és, ha ritkán is, de igyekszem olvasni és írni.
Sajnos, ahogy nőnek a gyerekek és jönnek a dolgos hétköznapok szerintem mindanyian így leszünk vele. Azért mert egy kicsit más dolgok lesznek fontosak és nem tartunk napi kapcsolatot még nem kell, hogy végetérjenek barátságok, ha mégis, akkor soha nem is voltak.
Szóval én itt vagyok és mindenkit nagyon szeretek, természetesen mindenkit másért és másképpen, de nem vagyok hajlandó ezt a szép időszakot véglegesen lezárni az életemben.
Később még igyekszem jönni és mesélni és aki akar szintén jöjjön és meséljen. Aki pedig nem akar az ne jöjjön, de őket sem felejtjük el, ők is mindíg közénk fognak tartozni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt!

Domi elaludt,így van egy percem jönni.Olyan rémesen aludtam.És az idő is annyira rosszra fordult. Vége a nagy sétáknak,meg a jó kis játszóteres délutánoknak.

Éva!

Jajj de örülök,hogy írtál.Teljesen egyetértek veled mindenben. Nagyon jól megfogalmaztad a gondolataidat.Ha lesz időd mesélj majd.Meg majd hívlak is már. :oops:

Ági!

Írtam neked a tavaszi börzével kapcsolatban még pár napja. Lehet,hogy esetleg nem volt időd megnézni. Azt írtam,hogy ha van kedved szívesen árulnék veled. Majd olvass már vissza és mondd mi a véleményed. Csak egy ötlet,de szerintem nagyon jó volna. :wink:

Sziszike!

Persze természetesen én sem fogok a csapból folyni Jucinál,felőlem annyi időt adhatunk neki,amennyit csak akar. Én csak azért erőszakoskodtam vele,mert nem értettem miért megy és nem akartam,hogy menjen. De nem szabad semmit ráerőltetni a másikra. Ami a miki bulit illeti azért nem írok beszélek veled erről,mert én már akkor elmondtam ,leírtam a véleményem,és túl is léptem ezen. Bennem is megmaradt,de fontosabb a barátság a véleménykülömbségeknél.Ezért is örültem neki,hogy azóta többször taliztunk,beszéltünk telcsin,vagy váltottunk privit és mindíg azt éreztem,hogy minden ok köztünk.Aminek szívből örültem is. :wink:

Megyek,mert céklafőzit csinálok Dominak.Aztán meg megyek valami Aloe bemutatóra.Nem mintha annyira érdekelne,de legalább valamit csinálok,ami felnőtt dolog! :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Éva, nagyon jól megfogalmaztad.:)
Ha van időd te is mesélj magadról, igen nem mindig érünk rá, de olyan jó dolog, amikor ír egy másik vki , aki számunkra igen fontos.

Eszter: szereti Domi a céklafőzeléket? Hogy csinálod meg neki?
Milyen bemutatóra mész?

Zsuzsa: hogy vagytok? Bárányka múlik, hogy viseli Dávid?

Ági: mi veletek mostanság, olyan jó lenne, ha ti is többet mesélnél.:)

Gyöngyi: merre jársz?
Mesi: jó volt látni titeket legalább a képeken..olyan sokat változott Ágika!
Koda: hogy vagy mostanság? Írj, ha van időd...a lagzi nagyon jó volt és tényleg hiányzott ez az életünkből egy kis kikapcsolódás.

Virág: kérlek ne tűnj el, úgy örültünk neked.

Momo: sikerült a növény listát összeállítani? Mi szerint döntöttél?

Erzsike: hogy van a szép szeműd?
Ti még babakocsiztok néha?

Titi: Hogy van Szandika? Hogy alszotok mostanság?
Anna az elmúlt 2 éjjel megint átjár...nem értem miért.
Csak sír és nem mondja meg mi a baj.

Puszilok mindenkit.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Lányok!

Remeg kezem lábam! :cry: A gyerekorvos egy hete egy újabb speciális gyógytápszert adott,mivel az előzőtől ugye bevérzetek a belecskéi. Ezt a tápit a nestlé gyártja.Nagyon bevállt,majd ezen a héten sorra hívom a patikákat,de az a válasz,hogy a nagyker nem küld. van egy patikus ismerősöm,aki most szólt,hogy mivel a nestlének van kínában is telepe és a nestlé néhány termékében találták(kávéfehérítő...) a fertőzött melanint így nem adhat el tápszert sem,tehát gyorsan szórjam a wc-be. Hívtam a gyerekorvost,aki azt mondta,hogy sajnos ő is hallott róla,de mivel ezen az szerepel,hogy svájcban gyártják így biztos nincs benne. Mondanom sem kell,nem nyugtatott meg. A lényeg,hogy most éppen nincs mit ennie bababácsinak! :evil: Azt mondta a dokinéni holnapig kér időt is kitalál valamit,de sajna a többi cég nem gyárt ilyen összetételű tápit. :cry: Megőrülök,ha valami baja lesz a gyereknek. Állítólag veseleállást okoz a fertőzött melanin. iszunk is ezerrel és lesem a pekusokat . :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Katasztrofa! Csak kiotol valamit a dokino! Na,ezert nem akartam en tapszert adni semmifelekeppen. Drukkolok,hogy talaljatok valamit. Es ha visszatenned cicire,hatha???
momo35
 
 


Lányok, én később tudok csak jönni, ha Alexa elaludt, de addig is van egy óriási hírem!!!
Ha van kedvetek, nézzétek meg!

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/a ... UrrsEyz3TN

KépKép
titi_27
 
 


Titi!!!!
Ez csodálatos! Nem semmi, hogy hogy megy!!! :) Mint aki mindig is tudott!!! :D Nagyon édi!

Eszter,
én nem hiszem, hogy mennék most a börzére árulni. Bár nagyon csábító, hogy együtt, de megmondom őszíntén, annyira nem volt jó az szeptemberi se, hogy ott álljak egész nap.
De azért szólok, ha változna a véleményem!!!

pusza,
Majd jövök valamikor mesélni is :)
csné
 
 


Titi!
Annyira édes!!!! Azt hiszem mostantól megállítani sem tudod majd!

Eszter!
Szerintem fehívhatnád a tápszer forgalmazóját. Biztos nem Te vagy az egyetlen aki ezt teszi. Nálunk nagyon szigorúak a szabályok, szóval ha azt mondják, hogy rendben van a tápszer, akkor biztosan úgy is van!

Nálunk az ovikezdés zavarta meg Balázst nagyon. Volt néhány nap, amikor éjszaka nálunk kötött ki.

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!


Jajj úgy szeretnék egyik reggel kipihenten nyújtózkodva,magamtól felébredni. :lol:

Ági!

De kár!Mondjuk tény,hogy rém drága az asztaljegy,meg a parkolás,meg minden,így alig marad egy kis haszon. :roll: Jó volna,ha tudnál jönni mesélni is,várunk. :wink:

Titi!

Annyira édes,el sem akarom hinni! :D Nagyon ügyi a lányod.Gratulálok az első stabil önálló ügyes kis lépéseihez. :D

Momo!

Valóban az lett volna a jó,ha Domi cicizik és akkor nem kellene szenvednünk ezekkel a hülye tápszerekkel.De én már a második levél fogigátlót szedem,ez meg átmegy a tejen. Úgyhogy már nem tudnék újra próbálkozni még ha valahogy be is indulna megint a tejcsi.Kénytelen vagyok szedni,mert szerintem 9 havonta születne egy kistesója Dominak. :lol: Már nem az aktivitásomnak hála,mert azt beszéltük,hanem hogy elég könnyen teherbeesek.Nálatok mi újság?

Éva!

Sajnos hiába is hívnám fel a Nestlét,mert a termék kikerült a forgalomból,amig tart a felülvizygálat a cégnél. Nekem egy bontott doboz tápi van,ami max 1-2 napra volna még elég,ha merném adni neki,de nem merem. Szóval nem árulhatják a terméket,mert más tejes cuccukban igazoltan találtak fertőzött melanint. Ez még a híradóban is volt vagy 2 hete,csak bennem nem állt össze a kép.Szegény Balázska. Nagy falat a gyerekeknek az új közösség,meg az elszakadás a szülőktől. :roll: Mesélj a munkádról,annyira érdekel.

Sziszike!

Megértem,hogy félted Annát a mandulaműtéttől,de jobb lesz neki,ha túllesztek rajta.Bálintom is karatézott,de ő sajn a nyári edzőtáborban elszenvedett sérelmek miatt abbahagyta. Úgy sajnálom. Pedig a korosztályában aranyérmes volt az előző versenyen. :?

Domi elég büdös,úgyhogy utánajárok az okonak! :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Egész héten nem tudtam jönni, még tegnap is dolgoztam. Nagyon elkeseredve olvastam mi történt itt.
Nem is nagyon tudom hogyan és mit írhatnék ezekre.

Talán annyit nagyon sajnálom, hogy Juci nem jön többet, hiányozni fog nagyon.Elfogadom és tiszteletben tartom a döntését..Ahogy írta ha valaki szeretne vele kapcsolatba lépni meg tudja tenni. Én biztosan fogok vele ezután is beszélni más csatornákon keresztül.

Jelentem Dávid gyógyultnak van nyílvánítva és hétfőtől mehet oviba. Áron még mindig pöttyök nélküli így valószínüleg megúszta.
Jövő héten már csak 3 napot kell menni és utánna őszi szünet lesz. Már nagyon várom. Anyukám jön 24-én és elviszi magához a fiúkat néhány napra, így tényleg lesz nekem is egy kis kikapcsolódásom is.

Sajnos mennem kell mert a fiúk nem bírnak egymással...
Remélem tudok még ma jönni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Végre én is géphez jutottam, nagy nehezen...

Ez a hétvége, vagy minek is nevezzem... ma anyósommal voltunk Alexának ajándékot venni, annyira aranyos volt, beszélgettünk is végre egy kicsit, és képzeljétek, kap a kisasszony tőlük egy egyelőre kézzel majd lábbal hajthatós kismotort. Nagyon örülök neki a kisasszony nevében is!
És van ám másban is fejlemény!!! Apósomat igyekeztem nagyon szépen megkérni, hogy ne füstöljön az unokája mellett, és úgy néz ki, van némi eredménye.
Ma ott voltunk náluk 2x is, délután a 1,5 óra alatt 2 szálat szívott el. Láttam, hogy nagyon kínlódott, így kimentünk a szobából, felmentünk az emeletre, és addig szívott el egyet.
Azt nem igazán értem, miért volna nehéz átmenni egy másik szobába, de Dani szerint ezt sajnos nem várhatom tőle, ő túlságosan kényelmes ember.
Bár ugyebár ez is úgy nézett ki, hogy lehetetlen, most mégis hatalmas sikernek vélem ez az eredményt.
Bízom benne, hogy ez azért tartós lesz, és a jövőben valóban oda fog figyelni arra, hogy a kismanó mellett ne cigizzen.
Szóval most madarat lehetne velem fogatni, szörnyű, az ember milyen apróságnak is képes már örülni!

Momo, képzeld, ahogy hazaértünk tőletek rögtön el kezdtem telefonálgatni, de közölték, hogy sehol nem fogok tudni ilyen távirányítót kapni a riasztóhoz!!! Csak új riasztó jöhet szóba... gondolhatod!
A végén viszont nagy nehezen találtam egy pasast, aki kicserélte a gombot, és hál' Istennek működik. Remélem, nem fog elromlani a jövőben, mert akkor új riasztót kell csináltatnom. (Azt nem tudom, egyáltalán minek ebbe riasztó, talán ki is köttethetném, és akkor megúsznám olcsóbban is.)
Annyira jó volt nálatok, nagyon szuperül éreztük magunkat, bár én láttad rajtam biztos, baromira szétszórt vagyok, és iszonyat álmos folyamatosan.
Remélem, ha legközelebb találkoztunk, többet tudunk kommunikálni. Talán ha Alexa elindulna, és nem fogom folyton a kezecskéjét fogdosni... :)

Bufo, de örülök neki, hogy Dávid már jól van! És annak pedig külön örülök, hogy Áronka megúszta.
Na, végre egy kis szusszanás akkor Neked! Remélem, tényleg tudsz picit regenerálódni, és nem fogsz azalatt csak a házimunkának élni.

Évikém, hogy haladtok Balázska ovizásával? Megszokta már? Elmúltak az átmászkálások?
Bírod még a verklit? Gondolom, nem egyszerű...

Sziszike, mi újság nálatok? Anna még mindig rosszul alszik? Nálunk a helyzet sajnos változatlan, sőt... ma éjjel 1,5 óránként kelt. De van nap, amikor csak 2,3x van fenn, azt tudod, én már jónak mondom.
Jut eszembe, a hajad szuper!!! Te is ki tudod így egyenesíteni? Mert nagyon jól áll!!! És a színe is más lett?
Szerintem nagyon jól döntöttél a műtétet illetően, bár biztos, hogy én is halálra izgulnám magam. De talán hosszú távon ez a legjobb megoldás.
Nem lehet, hogy emiatt nem alszik jól éjszaka? Hogy talán zavarja őt valami a nózijában?
Az esküvős képek szuperek, nagyon csinik voltak a gyerekek no meg a párod is! Rólad is tessék képet hozni!!!
Látom, megvetted végül a kis ruhácskát a fiacskádnak (nem is tudom, minek kell mondani? Nem öltöny... mellény és nadrág) Nagyon helyesek voltak benne a fiúk! Gondolom, végül egy valag kiadásod volt.

Brimo, sokat voltál ma eszemben, bár tudnék segíteni holnap Csenit illetően. Én sajnos megyek el itthonról, egy rég nem látott ismerősömék vannak itt Pesten, bejelentkeztek, végül nem ők jönnek, hanem mi megyünk hozzájuk.
Hogy sikerült végül megoldani Csenikét? Ki tud vigyázni rá holnap?

Muszáj mennem, megpróbálok lefeküdni, nagyon fáradt vagyok. Ma délben nem tudtam aludni Alexával, volt annyi teendő... ja, és még ezt elmesélem, hogy jártunk?! Elaludt délben nagyon könnyen, aztán 3/4 óra után zokogva kelt fel. Biztos, hogy a foga, mert nagyon turkált benne (jön az 5.) Sajnos visszaaltatni nem tudtuk, pedig nagyon kínlódott. Így megkértem Danit vigye el autókázni, hátha elalszik. És jött vissza fél óra múlva az alvó királylánnyal. Aludt még a kocsiban 1,5 órát!

Na, mára elcsendesedek. Mindenkinek szép estét!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Csütörtök óta, Kicsi búcúszása óta gondolkodom, hogy mit tegyek, végül úgy döntöttem, hogy igen, leírom a véleményemet, mert ez így van rendjén.
Én teljes mértékben megértem Kicsit, mert tulajdonképpen a tavalyi mikulásbulival kezdődően szinte csak bántás érte ebben a topicban. Mielőtt mindig őt kiáltjuk ki „bűnbaknak” amit bár nem mondott ki senki, de nagyon sok írásból ez jön le, egy kicsit meg kellene nézni a dolgok másik oldalát is.
A tavalyi vezsekedés után gondoltam objektíven végignézek mindent és kigxűjtöttem a hozzászólásokat amik erről szóltak, mintegy 6 oldal vagdalkozás, te ezt mondtad, te azt, stb. Most megint megnyitottam, szörnyű volt újra végigolvasni, de megérte, mert egy kicsit más szemszögből látta az ember, ha elejétől a végéig csak érzelmek nélkül végigolvassa az egészet. Először gndoltam elküldöm mindenkinek, de aztán rájöttem, olyan rég volt már, hagyjuk az egészet.
A mostanio buli miatt meg azért lett szegény Kicsi falhoz állítva, mert nem látott bele családok életének változásába!!! Ugyanis MINDENKIT értesített, hogy lesz buli, aki azt írta jönni szeretne. Azért miért kell bántani, hogy nem tudta Eszter férje mégis kapott pénzt és el tudott volna jönni? Ennyi erővel Eszteren is számonkérhetnénk, hogy miért nem írta meg mégis van pénze, kár hogy nem lesz buli, mert akkor Kicsi tuti felhívta volna Őt is.

Bocsánat, hogy megint felemlegettem a témát, de muszály volt kiírni magamból. Lehet ezért valaki most nem fog szeretni, de én így gondolom és kész.
És őszintén sajnálom, hogy Kicsi írásaival itt többet nem találkozok.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Már 3x kezdek bele az írásba, és nem tudom mit írjak. Nagyon bánt, hogy Kicsi azt írta nem jön többé. Talán tényleg Erzsikének is igaza. Tényleg a Mikulás bulival kezdődött, de mi abból kimaradtunk, mert akkor volt himlős a Rezi. Egy kicsit örülök is neki, hogy mégis kimaradtunk belőlle. Aztán az Esztergomi bulinál megint a falunap jött közbe, így oda se jutottunk volna el, és talán én voltam az első aki megírta Jucinak, hogy ránk ne számítson.



Már akartam neki is írni( és remélem ,hogy még olvasol minket Juci!!), de kicsit magamat is hibásnak érzem, hogy talán sokan azért nem mentek el Dudi szülinapjára, mert előtte héten nálunk volt buli. Igaz már rég terveztük a bulit, de mindig valami miatt tolódott az időpont, és az is igaz, hogy Juci későn szólt (de ezt akkor ő is megírta). Mégis olyan rosszul érzem magam miatta.
Úgyhogy csak remélni tudom, hogy a végső lökést a döntésben, hogy nem jösz többé, nem miattam volt.

Sajnálom, hogy így döntöttél, és hiányozni fognak a regényeid nagyon.

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: