Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ági!

Ha neked megerőltető , tényleg nincs értelme, nekem nem az. Mi változik, ha elmenekülünk a problémák elől, azok vannak , meg kell beszélni.
Szerintem a barátság a megértésről, megbocsájtásról is szól, aki hátat fordít a bajban az sosem volt igazi barát. Nem kell egyetérteni, de támogatod a barátod. Sorolhatnám, de minek is.

Igen itt a topikon belül kialakult egy rossz hangulat, de a barátok összefognak és az talán segíthetett volna.
Mindent lehet csak akarni kell!!!!!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike,
igen, mindent lehet, csak akarni kell...
Csak nekem már sok volt a vita és ez elkedvetlenített. Ettől én ugyanúgy szeretek mindenkit, hisz engem nem bántott senki. És valószínűleg nem fogom megszakítani azokkal a kapcsolatot akiket nagyon szeretek!!!
És nem elmenekülök a problémák elöl, ezt rosszul látod! Sőt, azt sem gondolom, hogy hátat fordítanék bárminek vagy bárkinek...

És persze foglak is titeket olvasni... Ha lesz kit!!!

Pusz,
Ági
csné
 
 


Ági!
Sok mindenkit megszerettem itt az évek folyamán és nagyon fáj, hogy meg sem próbáljuk helyre hozni a dolgokat.
Sztem minden csak idő kérdése..hittem benne, hogy lehet még minden a régi!

A barátság is egy kapcsolat, ha feszültség van a kapcsolatban és elkedvetlenedek, próbálok ezen változtatni, tudom mindenki más típus, ezt tiszteletben kell tartani...de egy biztos nem tudok nem írni nektek.

puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Sziasztok!

Én nem lepődök meg ezen a nem írunk dolgon. Mióta megy ez már lassan vagy egy éve hogy szinte alig van hozzászólás.
Az első vita óta van ez. Persze vannak jobb időszakok amikor írunk de sajnos nem ez volt a jellemző.
Szerintem ez nem barátság és elfogadás kérdése.Ugyanis a talikon meg elég sokan összejöttünk mindegy kinél volt.
Minél többet beszéltünk róla mi a baj annál nagyobb ellentétek lettek.
Így szerintem mindenki csak akkor jön és ír ha látja hogy más is ezt teszi és mivel ez elég kevés így szinte senki sem jön.

Mióta dolgozom igazán időm sincs jönni szinte csak hétvégén de akkor mindig írtam, és volt hogy 3-4 nap után is csak az enyém volt az utolsó hozzászólás.Bevallom így engem sem hajt ide a kíváncsiság úgy ahogy régen.

A bárányhimlőt túléltük ma megyünk az egészséges papírért, remélem meg is kapjuk.
Bízom benne hogy hétfőtől visszaáll minden a szokásos kerékvágásba és nem folytatjuk tovább a betegségsorozatunkat.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: örülök, hogy jól vagytok már.
Most már biztosan túl vagytok a nehezén.
A legjobbakat neked és a fiúknak is.
Majd, írj, ha úgy érzed.

Itt mindenki a legbensőbb dolgait osztotta meg a másikkal, ezt a pár évet nem lehet eldobni csak úgy...úgy gondolom, nem az volt a baj, hogy bárki is beszélt róla, hanem, hogy akik közt volt ez az egész mai napig nem tudták tisztázni.
Sok mindenkinek fáj, sok minden, de lenyeli a barátság vagy békesség nevében, de amikor ilyenek vannak, higgadtan, őszintén le kell ülni és megbeszélni. Ha fontos nekünk a másik igenis tudni kell megbeszélni a félreértéseket vagy vitákat..vagy túl kell tudni lépni rajtuk,ha viszont nem az...nos ezt mindenki maga döntse el.

Kellemes hétvégét mindenkinek.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szép estét!

A mai napom nagyon nehéz volt, pakolás, betartani a beígért programokat, nem okozni csalódást....
Azt ígértem nekik, hogy ma vásárlás--piknik---játszótér lesz reggel, de mikor odaértünk, éppen csinálták, reggel meg minden vizes volt, így még sem álltam meg, és a vizelő bácsiról nem is beszélek.:(
Zsolti persze egész nap kérdezte mikor megyünk, de nem vittem el őket ma, s azt mondta én becsaptam őt, persze találtam indokot miért nem érdemli meg, de tudom ez hiba volt, nem szabad őt hibáztatnom...nem, úgy jött össze, nem olyanok voltak a körülmények, de nem értte sajnos meg, ezért mondtam neki, ő sem csinált rendet a szobájában és nem fogadott szót, ha ő betartja, amit én kérek, majd én is jobban a kedvében járok...most még is bennem van, hogy becsaptam-e, de a jóindulat meg volt és talán ez a legfontosabb ilyenkor.

Párom most ért haza, én megfürdettem őket, megettem, elmosogattam, mesét olvastam, lefektettem, most nyugi van vagyis volt, mert meghallották, hogy jött apa, Anna most csacsog neki, pedig azt hittem alszik már.:)

Olyan könnyen történik vmi. Anna ma ment fel a lépcsőn és neki esett a szegélynek, szegénykémnek folyt az orrából a vér és a szájából, annyira sírt, persze az is hozzátartozik biztosan, hogy nagyon fáradt volt, mert nem aludt és egész nap mozgásban volt.
Kicsit feldagadt a szája, most bekentem neki, remélem holnapra szebb lesz.

Nyugodt estét.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Most en irom hogy azt hiszem ez az utolso hozzaszolasom.

Soha nem keveredtem vitaba,probaltam diplomatikus lenni...de ami most tortent azt mar nem hagyhatom szo nelkul.

Az igaz,hogy az elmult idoben alig irtunk,es bennem is megfogalmazodott hogy nem sok ertelme van mar irogatni...es a tobbiekben is.
Csakhogy en mig ide nem igen irtam,addig masok alakitottak egy masik forumot ahova csak bizonyos szemelyeket hivtak meg.
Es ezek utan irnak ide,hogy ugy erzik,hogy nincs ertelme ide irni ,de azert gondolom tovabbra is olvasnak.

Most akkor nem volt kedvetek ide irni,de oda mar van kedvetek???
Nem lett volna egyenesebb hogy leirjatok,hogy atmentunk egy masik forumra,de oda teged,es meg par embert nem hivunk meg???

Ez az igazi BUNKOSAG!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziszike!

Sajnalom hogy ide mar szegenykem egyedul irogatsz,de en mar nem fogok ide irni.
momo35
 
 


Hogy meg egyertelmubb legyek!!!! Bar szerintem az voltam.

Kicsi!

Nem azzal van bajom,hogy tegnapelott nem hivtal vissza,ezen mi soha nem is problemaztunk tudod. Szo nem volt ilyenrol.

En a 2006ban akarok szulni anyatanyas topikotokrol irok,amirol elfeljtettetek tajekoztatni.

Ha meg mar oda irogattok,eleg intenziven,akkor nem kell ezt olvasgatni.

AMi itt folyik az ovodas szinvonal,aminek nem vagyok hajlando reszese lenni. Tul sok ideje van egyeseknek ezek szerint. :evil: :evil: :evil:

Tovabbi szep eletet!
momo35
 
 


Drága Barátnőim!

Sajnálom, hogy így alakult, de talán jobb, hogy most ez, így kiderült. Nektek, akik a barátnőim vagytok továbbra is fogok írni és remélem, ha időtök engedi idővel ti is fogtok ide írni.

Titi: Hogy bírsz Szandikával lépést tartani?
Nekem, amikor már ment, mindig követett...olyan édesen pakolgatta a lábát. Ma reggel találtam az első lépéses felvételeit..:)

Ma reggel 7után felhívott a nagymamám, hogy 8kor itt van, volt ám sietés, de odaértem elé, aztán elmentünk Ráckevére...képzeljétek, befizetett több milliót egy otthonba, majd most az új tulaj december végével kirakná őket, úszik a pénze és nincs hova mennie, vagyis lennének többszobások, teljesen kivan mióta ezt tudja, ezért vittem ma el, szegénykém, annyira szeretném, ha találna vmit, de neki nagyon fontos, hogy ne egy albérlete, hanem egy otthonban legyen...Csípőprotézise van, ami remélem sokáig fog bent maradni, de , ami rosszabb, fél szemére már nem lát, állítólag daganat van a fejében és rányúlik a látóidegekre...annyira sajnálom szegényt, és mindezek mellett ő 2 hetente 3órát utazik értünk.
Ma igaz elvittem őt, de nem bírta ki, hogy ne fizesse ki a benzint, pedig nekem sokat jelent, hogy ő jön.
A gyerekek is , úgy várják, hogy jöjjön már, nagyon szeretném, ha kapna vmit hozzánk közelebb, mert bármi lenne mi tudnánk azért hozzá menni, hiszen a másik szeme is romlik folyamatosan.:(

Héten elkezdek megint vásárolgatni, jó lenne rajta már túl lenni!
Még csak az 5leteknél tartok sok mindenkinek......

Ti, hogy álltok?

Viszont vannak díszítős ötleteim, ha vkit érdekel, majd írok róla, most viszont megyek és szép estét.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt!

Most csak azért írok, mert az oviban hallottam vmit.
Én lemaradtam a szülőiről, most meg rákérdeztem az egyik szülőtől, hogy nem tudja-e mikor szedik a karira az ajándékra a pénzt, mire közölte, mindenki megszavazta a szülőin az 1000 forintot, és most ültem le, mert havonta kell fizetni.
10*1000=10 000/ fő erre vagyunk 27-en, ha jól emlékszem, nos az 270 000/év, kíváncsi lennék mit vennének nekik ennyiből.
Csak én sokallom vagy ez tényleg sok?!

2 óvónő van és egy dajka. Karácsony és évzáróra szoktunk venni. Ezek szerint durván 140/alkalom nekik..mi lesz ballagáskor....nekem ez sok, nem tudok 10 000ret erre szánni...sztem harmad ennyiből is kihozható a csoportos adás, ha ezen kívül akar vki adjon, de már nincs beleszólásom, sajnálom, hogy nem lehettem ott.

Megyek Bencézni, majd írok még: puszi.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt!

Első utam ma idevezetett.:)

Átbeszéltem párommal is, mi nem adunk a csoportpénzbe, külön megoldjuk.
Ez nekünk sok, így...

Tegnap nem vittem ZSoltit karatéra, mert elfelejtett leckét csinálni, melléültem és megcsináltuk, amíg persze a kicsit aludtak, képzeljétek fél5kor Bence elaludt és szinte reggelig pihent...

Reggel meg a tolltartóját nem találtam Zsoltinak, de megoldottam ezt a helyzetet is a tartalék ceruzákkal és egy általam őrzött másik tolltartóval.

Ma selejtezek a szobájában, megígértem páromnak, nem kis munka, de kell, mert sajnos nem tart rendet.

Puszi és szép napot.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt!

A tolltartó meg lett, bent hagyta...

Tegnap elvettem az összes játékát, mert eltereli a figyelmét a tanulásról.
Azt hiszem ezek a mai gyerekek, úgyis bőség zavarában vannak.:)
A mi időnkben volt 5 játék és megbecsültük, vigyáztunk rá, de most..:(

Megyek is, ha vkit érdekel még lelkesen írogatok.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike

Hú hallod tényleg sok az amit az oviba kérnek csoport pénznek. Nálunk 500ft volt de idén azt is eltörölték.
Ezek az elrakom nem lesz meg dolgok nálunk is megvannak, csak ugye mi még játékot keresünk. Persze indig meglesz és ott ahol nem is keresném.

Kari ajándékot még nem is nézem mert időm sincs rá pedig kellene, nem lenne jó ha minden a jövő hónapra maradna egyrészt anyagilag is másrészt időben is. A kívánságlista már megvan a gyerekenek. Hogy a többieknek mit még nem tudom.De majd csak sikerül kiatálnom.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: Jó volt, úgy jönni, hogy nem én írta utoljára.:)

Ez nem csoport pénz, az nálunk is 500.-
Ezt a szülők szedik ajándékra az óvónéniknek.

Kari: nekem a gyerekek a legfontosabbak vagyis nekik meglegyen.
Én idén a felnőtteknek készítek ajándékot, számomra ez a legértékesebb. Persze kapnak is mellé vmit, arra nincs 5letem mit.

A gyerkőceimnek is neki álltam tőlem egy ajándék nekik.:)

Majd csinálok képet, ha készen lesz.

Ajtó táblát csinálok.

Tegnap elkészült az ajtódísz is, majd azt is lefotózom, nekem nagyon tetszik.:) és persze a gyerekeknek és páromnak is.

Persze még én sem tudom kinek mi legyen, de akik a legfontosabbak nekik már a nagy része meg van.
Magunknak függönyöket veszünk meg karnisokat karira, mert ez nagyon hiányzik még nekünk a lakásból.

Puszi.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt!

Nagyon jól volt a hétvégénk, azért nem is tudtam jönni.:)

Viszont ma már itt vagyok.

A vásárlás nagy részét megejtettem, ami nagyon jó érzés nekem.
Már csak pár dolog hiányzik...

Képeket hamarosan teszek fel.

Most viszont Bencézek!

Szép napot.
Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Ma voltam Annával kivizsgálásokon.
Pénteken lesz a nagy nap, ha a sors is, úgy akarja, de addig rám nagyon nehéz napok várnak és nagyon izgulok.

Amiket mondtak, nagyon féltem őt, bárcsak átvállalhatnám minden szenvedését, majd, szegény kicsi lányunk!!!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Holnap szorítsatok értünk, nagyon izgulok.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Most én írom, hogy ez utolsó hozzászólásom ebben a topikban, hogy miért?
Olyan dolgok történtek, amiket ide nem fogok leírni, nekem nagyon fontos volt ez a topik és ti is, de kíváncsi voltam, hány embert érdekeltünk igazán.
Bármelyikőtök picurkáját műtötték volna, én megkérdezem mi volt, jól vagytok-e...akármennyi dolgom is van.

Ezek után , aki akar megtalál, mindenkinek a legjobbakat kívánom.
Köszönöm ezt a 2,5évet veletek.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!Gondoltam beirom én az elsö hozzászolást,remélem csatlakoztok újra hozzám!Nagyon hiányoztok!Puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Eddig nem engedett be a régi nevemmel,.most sikerült,de úgy döntöttem,hogy inkább az újjal jövök ezek után,ha már tiszta lappal kezdünk:D Ezzel a névvel búcsúzom innen:D Pusziiii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Virág és mindenki, aki ismét csatlakozik!!!

Jó újra itt lenni, nekem annyira hiányzott a Babanet. El sem hiszem, hogy 1 éve nem írtam ide.
No nem tudom, mennyi időm lesz a jövőben gyártani a hozzászólásokat, de bízom benne, hogy tudok majd gyakran hírt adni magunkról.

Bízom benne, hogy többen is előkerülnek a régi csapatból, kíváncsi vagyok, kivel mi történt/történik.

Virág, el sem hiszed, mennyit gondoltam Rád! Annyira boldog vagyok, hogy ilyen hírekkel találkozunk ismét. Nagyszerű, hogy végre minden rendben van a picivel!
És mesélj kérlek, végre hogyan sikerült? Voltál dokinál előtte? Megerősítették a várandósságod valami gyógyszerrel? Minden érdekel!!!

Magunkról nem is tudom, hol kezdhetném a mesét, talán majd szépen sorjában fogok beszámolni rólunk.
Egyelőre még ott járok, hogy próbálnék két vonalzót gyártani magam alá, de nem sikerül...

Most elteszem magam holnapra, de igyekszem jönni, ahogy tudok.

Jó éjt!

KépKép
titi_27
 
 


Szerintetek én is jöhetek? :oops:
Mondjuk a babázás nálam már nem aktuális, de nagyon hiányoztok!!!!

:roll:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!!!De jó,hogy újra itt vagytok!Remélem a többiek is jönnek:D

Titi kezdhetnéd a gyerekekkel:DPéldául mesélhetnél a kisfiadról a terhességedröl és nagylányodról!!! Nagyon örülök neked! A vonalzok már nem ugy müködnek ahogy régen,be kell állitani asszem a bbcode-ot!

Éva naná,hogy jöhetsz!Juhuuu végre felöled is hallani fogok!Mostmár végképp tárgytalan a babaprojekt?Nehogy bántásnak vedd,de én a multkor iwiwen láttam egy képet,amikor valami pályán álltok hárman és már kezdtem örülni,hogy kismama ruha van rajtad!Reméltem,hogy te is ilyen hirrel jössz!Hogy vagytok?Melo?Balázska?Mesélj!!!

Nálunk minden rendbe,babyke ficánkol folyamatosan!Nagyon hamar megéreztem elsö mozgásait!Nem voltam elötte orvosnál,magátol valami csoda folytán sikerült (a csoda azt hiszem egy kö volt) Pontosan tudom még a napot is,hogy mikor sikerült,ugyanis abba a honapba valahogy ugy jött ki a lépés,hogy egyszer voltunk együtt!A tesztet csak poénból csináltam meg,de sikerült!Elsö UH-n csak petezsák volt,nagyon féltem,de egy hétre rá már benne volt minike dobogó szivecskével és azota is nödögél!Nagyon boldog vagyok!!!Ha minden jól megy pont a születésnapomra meg is érkezik! Uh-k elött szoktam egy kicsit parázni,de tudom hogy most minden a legnagyobb rendbe lesz!
Orvosi rásegitést nem kaptam,rákérdeztem,de dokim azt mondta annyira jol van a baba és annyira normális a terhességem nem akarja se a szervezetem se a pénztárcám terhelni a gyogyszerekkel!
Nimródkám másodikas és nagyon okos feje van,imád tanulni habár mostanába egy kicsit már lazábbra vette a dolgot,de még mindig örömmel megy a suliba,örömmel olvas és ir!Most épp el van törve a keze,mert rosszul esett a mászokárol!Senki nem akarta elhinni,hogy eltört,mert nem mutatta a fájdalmat!Doki szerint ilyen törésnél sikitania kellett volna,de hát ö egy erös kis hös:D
Tesót már nagyon várja,kijelentette hogy az ö szobájába kell,hogy aludjon!Minden nap simizi puszilgassa a pocit:D

Közbe elköltöztünk,egy kertes házba,kicsit nagyobb mint a másik volt!Nagyon szuper itt!A szomszédom a barátnöm:D

Na ez hosszura sikerült,pedig épp csak a fontosabb dolgokat irtam le!!!
Millió puszii nektek!Nagyon hiányoztatok és el se tudom mondani mennyire boldog vagyok,hogy ujra itt vagyunk!

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Pár friss kép rólunk:D
Kép Nagyfiam Kép Kis sebesült
Kép Szépségem Kép Kedvenc képem
Kép 22.heti pocak

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Sziasztok!

Virág!

Én is szívből gratulálok a kicsihez. Te aztán igazán sokat vártál erre a babácskára és nagyon megérdemelted már,hogy sikerüljön. :D Akkor már a megnyugtató szakaszban tartasz,mert amikor folyamatosan érzi az ember,hogy mozog,valahogy olyan biztonságot ad az ember lányának. :wink: Örülök,hogy Nimród is jól veszi az akadályokat a suliban és hogy örül a tesónak. :wink: Én meg annak örülök a legjobban,hogy végre újra tudunk egymásról. :D

Éva!

Nagyon jó,hogy írsz,szívből örülök neked. :D Mindannyian anyukák vagyunk,szerintem ez a legelső kapocs,nem a gyerekeink kora.Naná,hogy itt a helyed. :D

Titi!

Nem tudom,miért nem sikerül Patriknak vonalzót csinálnod,remélem hamarosan összejön. :wink: Beilleszteni nem megy?

Mi jól vagyunk,Domi bölcsis,Bálint pedig 6. osztályos kiskamasz.Nagyon boldog kis család vagyunk továbbra is.Most rohanásban vagyok sajna,mert egy gyerekkori barátnőmet megyek meglátogatni,amúgy nagy esemény előtt állok,pénteken lesz egy szépészeti beavatkozásom,amiért kérek mindannyiótokat,hogy szorítsatok nekem.Már nagyon izgulok ám. :roll: Én is mindenkit nagy szeretettel várok,remélem sokan írtok,mire hazaérek. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Jelentem,mi is megvagyunk,csak Mishal eleg beteg.

Virag!

Annyira orulok,igazan megerdemled!KIs(nagy) fiad meg olyan nagy mar!!!!! Nagyon edes a pocakod es babocad is!

Eva!

Toled is olyan jo hallani,meselj!

Titi!

Te is meselj ha raersz.Sajnalom hogy elmaradt a tali...remelem Patrick nem fogja kinoni amit vettem neki.

Eszter!

Neked megy a drukk!

Csak ennyire tellik,viszem fel furdetni,stb...
En is nagy tervezesben vagyok am!

Nem ismertek valakit aki tehetseges,egeszseges taplalkozasban jartas,nem dohanyzo szakacs,illetve felszolgalo?

Puszi mindenkinek! Szep almokat!
momo35
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Nem meglepődni a furcsa időpontokon, amikor írok, mert többnyire éjszakás vagyok! :wink:

A múlt héten beszélgettünk Eszterrel, hogy amikor végre megint csodaszép lesz találkozhatnánk!

Titi!
Olyan sokat gondolok Rátok! Néha hívlak is, de megértem, hogy nincs időd felvenni a telefont.

Eszter!
Annyira szorítok Neked! Tudod, a műtéttől nem kell félni, az nem fáj, utána egy kicsit biztosan, de túl leszel rajta hamar!

Virág!
Én már letettem a babáról, annyira, hogy januárban iskolába megyek és most nagyon nem is jnne jól egy baba, mert én nem dolgozhatok terhesség alatt. Ez a suli nagy álmom volt és ha már eddig nem lett baba, akkor ezt a másfél évet még bírja ki! (Utána már lehet, hogy öreg leszek?! :oops: )
Nagyon szép pocid van, nem is híztál! Nimród pedig akkorát nőtt, tiszta olyan, mint apukája!

Momo!
Te voltál az egyetlen, akiről semmit nem tudtam egy évig! Olyan jó, hogy itt vagy!!!
Szegény Mishal!Jártok már gyerekközösségbe? Sajnos lehetetlen megúszni az októbertől áprilisig tartó taknyosodást!
Ha jól értelmezem nem nagyon tudsz nyugton maradni, megint valami embertpróbáló dologba kezdesz! Annyira irigyellek, hogy ilyen bátor vagy és fogalmam sincs honnan szeded ezt a rengeteg energiát!

Nálunk nem volt túl vidám az elmúlt fél év. Apukámnak amputálni kellett egy lábujját, kiderült, hogy cukorbeteg, most állítják be inzulinra, tönkre vannak menve az erei, szerintem a csonkolás sem fog megállni. Rengeteg vizsgálat, kezelés, mindenhová el kell kísérnem, mert ismeretség nélkül semmi sem megy. Szóval nem könnyű.
Közben a nagylányom érettségizik, szalagavatóra készülünk...

Amúgy Virág csak szimplán kövér vagyok! :lol: De már teszek ellene!!! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!
De jóóóó,hogy egyre többen vagyunk!!!! :D :D :D

Eszter nagyon örülök,hogy veletek is minden rendbe és hogy boldogok vagytok!:D Nagyon szoritok hogy ugy sikerüljön a mütét ahogy szeretnéd:D Szabad tudni mire vállalkozol? Szépészeti beavatkozás huh az szerintem kemény,én tuti nem merném bevállalni!

Momo éljen de jóóó rólad is hallani!Többiekröl nagyjából hallottam,de sajnos felöled nem és most olyan szuper,hogy irsz megint!Kis szépszemü hercegnek jobbulást kivánok!Már megint nem tudsz pihenni?Mindig csinálsz valami nagy dolgot?:D

Éva nem azt én egyáltalán nem mondtam,hogy kövér vagy!A ruhára mondtam,hogy kismamis:D Na most nem várod a babát,nem akarok boszi lenni,de most fog jönni:D Olyan meg nincs,hogy öreg leszel:D Milyen suliba mész?

Hiztam...3kg eddig és ugy hogy terhesség elött ledobtam kettöt,ha igy számolom akkor csak másfelet:D Jó lenne igy tartani a hizást,de esélytelen!

Millió puszi mindenkinek
Elmondhatatlanul Boldog Vagyok hogy tudok veletek megint irni!Probáltam egy topicba csatlakozni,de rájöttem felesleges bárhova,mert ott nem ti vagytok és tudom,hogy olyan sehol nem lesz mint itt!Erre megint itt vagyunk!Imádlak titeket

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Sziasztok!

Előre is bocsi mindenkitől,ha szétszórt és zizi lesz az írásom,de már nagyon izgulok. :cry:

Momo!

Nagyon örülök,hogy írtál.Remélem Mishal már jobban van és használ a sószoba is.Ide jártok a Kucira?Ha arra készülsz,amire gondolok,az nagyon király volna. Sajna nincs ilyen ismerősöm,ha lenne,akkor biztosan hozzá mentem volna feleségül. :lol: Ha vállalkozásban gondolkozol én éppen ilyet gondoltam neked,lehet,hogy régebben mondtam is. :wink:

Virág!

Mellműtétem lesz.Tényleg én is elfelejtettem írni,hogy nagyon csinos vagy ám. :wink: Hogy telnek a napjaid. Otthon vagy?Mikor lesz legközelebb UH?Jössz még haza szülés előtt?A baba nemét te nem akarod tudni,vagy nem látszott?Minden érdekel. :D

Titi!

Hol vagy? Tegnap dél óta nem is hívtál :? Remélem semmi gond,csak a szokásos elfoglaltságaid.Azért ha tudsz jelentkezz,mert most jól jönne pár jószó. :lol:

Éva!

Szerintem sem lehetsz öreg egy bébihez,főleg,ha azt is figyelemebe vesszük,hogy nem az első,de még csak nem is a második,harmadik gyerkőcről beszélünk.Tudod,hogy ma már hogy kitolódik a családalapítás. Van aki a mi korunkba megy férjhez.Szóval ezt felejtsd el. Milyen suli? Nem is említetted.Mesélj már.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Eszter ne aggodj minden rendbe lesz,ez "rutin" mütét!Utánna egy kicsit nehéz,de nem vészes!A barátnöm most mütette meg magát,nagyon szép lett neki és nem volt nagy fájdalma!Állitolag amikor citromos sört ivott akkor elzsibadt neki és nem fájt!Probáld ki!

Én itthon vagyok!Nem is engedné a férjem,hogy dolgozzak!Házimunkával és Nimróddal telnek a napjaim:D
Következö UH négy hét mulva lesz,mert most voltam hétfön!Huh nagyon nehéz kivárni,mert eleinte kéthetente mentem!
Készülök haza még szülés elött legalább egyszer,mert mamám nagyon beteg és szeretnék vele minden idöt kihasználni amit még lehet!
Köszönöm a dicséretet,de azért ez egy kicsit csalos kép:D Nem látszok egybe:D

Most rohanok készülödni aztán Nimródért!
Puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Sziasztok lányok!

Örömmel itt vagyok, csak ahogy írtam, kutyafuttában.

Patrick jelenleg alszik, én meg nem tudok. Annyira kimerült vagyok, hogy aludni sem tudok, csak forgolódom mellette.
Merthogy Alexa hetente 2 nap jár egy magánbölcsibe, szeptember elején kezdtük, azóta már 3 hetet ki is hagytunk, mivel beteg is lett rögtön.
Így a kedd és a csütörtök szabad volna, csak mindig van mit csinálni. De ma legalább sikerül pihenni, végülis a Babanet is pihenés, ha már aludni nem sikerül.

A kissrác sajnos ugyanolyan vacak alvó, mint Alexa volt annak idején. Éjszaka mostanában egyre gyakrabban ébred, eddig a rekord a 4-5 óra kihúzása volt éjszaka.
Szóval nem vagyok elkapatva még mindig az alvás terén. Alexa meg átmászkálós lett, mióta megjött a kistesó, no meg megkapta az új kiságyát.

Néhány szót még a kisfiúcskáról... próbáltam teljesen lazán kezelni a várandósságot, mondván, hogy nem lehet semmi bajunk. Így is volt minden, egészen végig, hisz minden teljesen rendben volt. Az első rutin ctg-re mentem, amikor észrevették ezt a ritmuszavart, vagyis csak azt, hogy egekben a pulzusa, ezért ki is kapták a drágaságom. A dokim pont külföldön volt, így az ügyeletes doki császározott. Még aznap éjjel elvitték a Kardiológiára, ahol 1,5 hetet töltöttünk. Kegyetlen hét volt, még szerencse, hogy nyáron történt, mert anyukámék itt voltak, és ők vigyáztak Alexára, amikor bent voltam a kórházban.
Jó túl lenni az egészen, rémes volt megélni, hogy a lányom itt kellett hagyjam 4 napra - a szülés idejére - aztán meg megint alig láttam. Ő is nehezen viselte.

De most már jó híreink vannak, a ritmuszavar nem tért vissza, és azzal bíztatnak, hogy nem is fog. És remélhetőleg 1 éves korában le is állhatunk a gyógyszerrel.

Virágom, Virágom! Annyira jó látni a pocikádat! Nagyon szépen növöget a baba! Kíváncsi vagyok nagyon a nemére! Istenem, 1 hónap... de hosszú idő! De remélhetőleg gyorsan szalad majd az idő, gondolom, Nimród mellett azért Neked sincs sok lehetőséged agyalni. Hihetetlen, hogy már 8 éves! És valóban tiszta apja!
Na, és hová költöztetek? Füssenben laktok még?

Évikém, annyira szégyenlem magam, bizony, gyakran hívtál, és biztos sokszor hitted azt, hogy nem akarok Veled beszélni.
Egyszerűen valóban képtelen vagyok telefonálgatni, szinte egész nap le vagyok némítva. Általában elfelejtem reggel felhangosítani a telefonom, délben meg Alexa miatt vagyok lenémítva általában déltől 4-ig. Aztán vagy megint úgy marad, vagy simán zizi vagyok.
Visszahívni meg nem igazán van lehetőségem, annyira vacakul vagyunk anyagilag.
De Esztertől mindig hallottam Rólad! És hallom, hogy megváltozott a hajad! Nem dobnál egy képet is magadról?
Úgy sajnálom, hogy csak nem sikerült a baba! De ha sulit kezdesz, valóban várni kell ismét. És milyen iskolát kezdesz?
Apukádat nagyon sajnálom! Hallottam erről az amputálásról, hihetetlen, a cukorbetegség miatt ez is történhet? Reméljük, megálltok itt, és nem lesz szükség többre. Hogyan hat ez a cukorbetegség? Miért kellett amputálni a lábujját?

Momo, olyan kár, hogy nem sikerült a tali! De ami késik nem múlik, remélem, hamar összehozzuk!
Mishalnak jobbulást!
No, hallom, Te sem bírsz nyugton ülni. Mibe vágod a fejszéd? Vendéglátózni fogsz? Bár abban ha jól tudom, otthon vagy. Sajnos nincs ilyen ismeretségem. :( De nagyon jó ötletnek tűnik, és biztos nagyon tuti lesz. Mármint ha az lesz, amire gondolok.

Eszter drága, délután még remélem, sikerül beszélnünk egyszer a nagy nap előtt.
Olyan jó ötlet volt ez a családi csomag, így aztán tényleg ingyen tudunk beszélgetni, azért ez így sokkal pénztárcakímélőbb, különben biztos nem kommunikálnánk ennyit.

Mindenkinek további szép délután, én rohanok Patrickhoz, hátha tudnék aludni csak fél órácskát, bár nem hiszem, ha eddig nem ment. :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Eszter gondolok rád és szoritok,hogy ma minden rendbe legyen!Nagyon szép leszel:D

Pusziii mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Eszter!
Nagyon- nagyon szorítunk! Megéri az a kis szenvedés!
Este írok bentről.

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Évikém, csak nem jöttél bővebben... :( de sajnálom! Jaj, vagy majd megint később fogsz jönni, mint a múltkor? :) Hogy dolgozol most? Mármint milyen időrendi beosztásban?

Jaj, úgy izgulok Eszterért, bár már beszéltem a férjével, hogy túl van mindenen, de nem sikerült még hallanom a hangját. Holnap reggel már megy is haza!

Én holnap megyek a börzére, nagyon-nagyon várom már, csak lesz nagy izgalom, mivel a két manócskára Dani unitesója és a párja fog vigyázni. Andi már tapasztalt, Alexára sokat vigyázott, amikor pocis voltam, no meg amikor Patrick már kint volt, sokat jött segíteni, de így egyedül még nem volt a gyerekekkel.
Dani suliba jár, így ő sem lesz itthon holnap.
Félek, vajon hogy alakul az éjszaka, hogy fogok tudni elindulni reggel. Olyan nehezen kezdődik nálunk mindig a nap, Patrick még össze-vissza csinál mindent.
És persze ő is nagy komfortszopis reggelente. Igyekszem pedig tudatosan csinálni mindent, nem úgy elrontani, mint Alexánál, és nem sikerült. Rá kell jönnöm, hogy nem elég nekem alakítanom a dolgokat, úgysem én döntök. Annak érdekében, hogy ne hajnali 5-kor kelljen kelnem, no meg a kiscsajt se keltse fel a reklamációjával, a kissrác ott alszik hajnaltól mellettünk, és ha nyekken egyet, cicire kerül, ahol azonnal megnyugszik a fene egye meg. Mert ha lejönnék Patrickkal, akkor ha Alexa felkel, és nem látna, azonnal sírna, legyen az hajnal, éjszaka, akármi. Hát, be kell látnom, nem egyszerű ez a helyzet.
Sokat van eszemben Mesi, akinél nincs egész 2 év a gyerekek között, bár itt volna, és mesélne, mit hogyan oldott meg.
Annak idején nem sokat mesélt, de ez bazi nehéz helyzet. Nem gondoltam, hogy ennyire embert próbáló két ilyen kisemberrel az élet. De megérnek mindent, annyira édesek! Imádom őket! A hétvégén igyekszem majd képeket is hozni róluk.
Alexa nagyon sokat nőtt, cserfes csaj lett, igaz még csak szavakat mond, meg próbál összerakni most már kettőt egymás után, de nagy hóhányó. Igazi kis eleven csaj lett.

Na, nem is regélek tovább, úgy látszik, most szájmenésem van.

Igyekszem jönni holnap is!

Mindenkinek további szép estét, Évikém, Neked meg jó munkát!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm,hogy gondoltatok rám. Itthon vagyok, és élek,egyenlőre ennyi. Ahogy tudok jövök természetesen bővebben is.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Na, merre jár mindenki?

Évikém, csak nem jöttél. Gondolom, nagyon sok munkád lehet?! Pedig olyan jó volt már hallani felőled is, remélem, nem tűnsz el hosszabb távra.

Virág, hogy vagy? Miket csinálsz napközben, hogy nem jöttél? Gondolom, most még energiával jól bírod, vagy már kezd nehezebb lenni pocival?
Húúú, én emlékszem, a vége felé már iszonyat nehéz volt a pocimat cipelni. Alexa nem kímélt, ugyanúgy mennem kellett vele mindenfelé, húzott, vonszolt, még a 35. héten is.

Eszter, olyan kár, hogy most nem tudunk olyan sokat beszélgetni, de bízom benne, hogy jövő héten már sokkal jobban leszel, és újra visszatér minden a régi kerékvágásba.

Velünk nagyjából minden rendben van, de Alexával kínlódunk, nagyon köhög. Ma voltunk a fül-orr-gégészeten is, mindenféle dolgot kapott rá, hát meglátjuk. A gond az, hogy folyton felkel arra, hogy iszonyat köhögőgörcse van. Nekem is ugyanez volt a nyáron, illetve vagy 2 hete. Bár nekem nappal is, ha beszéltem. Neki fekve jön elő, valószínűleg visszafolyik neki a váladék a nózijában.
Patrick szokásához híven nagyon aktív volt éjszaka, ugyanazt csinálja, mint Alexandra annak idején. Felkel közel 2-3 óránként (van, hogy gyakrabban), és ahogy megkapja a cicit, máris alszik. A gond az, hogy nem merem sírni hagyni, mert felkelti a kiscsajt.
Napközben sikerült elkapatnom, egyre kevesebbszer alszik el magától a járókában. Bár szerintem még így is Istenes a helyzet, jobb, mint annak idején Alexandrával, mert el tud azért aludni ringatás nélkül is. Este is úgy kerül az ágyába, hogy még éber, és nem kell ringatn, elalszik magától. Igyekszem okosabb lenni, egyelőre még néha napján sikerül.
Azért reménykedem benne, hogy az éjszakák alakulnak majd jobban is a közeljövőben.
Amúgy már 6,5 kg a kislegény, és tiszta Alexandra kicsiben. Vagyis olyan kispasis Alexa. :)
Imádnivaló!
Sosem hittem volna, hogy egy kisfiú is lehet annyira édes, mint egy kislány.

Ja, és ugyanúgy szenvedünk a kakival, mint annak idején a kis nunissal. :(

Na, még futok egy kört a lakásban, aztán elteszem magam holnapra.

Mindenkinek szép estét, aztán tessék jönni!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt!

Momo!

Olyan bunkó vagyok,mert meg sem kérdeztem,amikor hívtál,hogy Mishal hogy van. :? Bocsi,hogy csak magamról beszéltem.Remélem minden rendben,de gyere már ide is és tessék beszámolni,mert írtál néhány szót a terveidről,az is nagyon érdekelne ám. :wink: Mesélj,ha tudsz.

Virág!

Te is úgy eltűntél.Remélem csak azért,mert kíméled magad,nagyokat pihensz,esetleg vásárolgatsz a manódnak?Mármint amit lehet úgy is,hogy nem tudod a nemét.

Éva!

Te aztán tényleg nem jelentkeztél. Pedig még beszéltük is,hogy hívsz,remélem csak a sok munka,nem apukáddal van esetleg valami gond.Mármint azon felül,ami van szegénnyel.Tényleg,akartam már régen kérdezni,hogy anyukáddal minden rendben mostanában?Akkor az őszi szünetben jössz hozzám?

Titi!

Hihetetlen mennyire egyformán viselkedik ez a két gyerek. Én azért anno nagyon drukkoltam neked,hogy Alexa mellé egy olyan kispasit kapj,aki alszik mint a tej egész éjjel,de sebaj,mostmár tényleg túl vagy a nehezén és csak könnyebb lesz ahogy nőnek.Annyira sajnálom,hogy nem tudtam veled börzézni,komolyan megvisel a dolog.Pedig szinte semmi nem hiányzik a szekrényünkből,de úgy imádom a hangulatát,hogy rémes,hogy ki kellett hagynom.Csinálj vonalzót Patricknak!


Én vagyok,minden nap könnyebb,de ez nem egy sétagalopp az tuti.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok csajok!Bocs az eltünésért!Mostanába rossz napjaim vannak,hála a hormonoknak!Semmihez nincs kedvem,hangulatváltozásaim vannak,egyik pillanatba szomoru vagyok,másikba szétvet a düh (pedig okom nincs rá csak ugy jön) a harmadikba meg zsongok-pörgök (ez a jobbik eset)
Hétvégén felhoztam a pincéböl pár babadolgot és elkezdtem kimosni öket,ha mind kész lesz akkor meg nekiállok kivasalni,hogy legalább ezzel is teljen az idö:D
Vasárnap megrendeltem a babakocsinkat!Nem akartam babakocsit csak olyan kerekes babahordozot ,de ez kihagyhatatlan ajánlat volt és belezugtam egyböl:D

Kép

Eszter örülök,hogy minden rendbe volt a mütéten!Ez tényleg nem egy sétagalopp,de ha szép lett és elégedett vagy akkor megéri!
Gyerekek,hogy vannak?Képet mikor raksz nekünk?Már nagyon kiváncsi vagyok rátok!
Nemét még nem tudom,mert már két UH-n is takarta magát a köldökzsinorral,de mindenki kislányt josolt eddig,anyumnak még egy josnö is:D Hát én nem tudom,mert ez a terhességem is olyan szuper,mint Nimróddal semmi kislányos tünetem,kivánoságom nincs,de ennyi idö után engem már tényleg nem érdekel (és ez nem csak közhely) hogy mi lesz csak baja ne legyen!
Vásárolgatnom nem sok mindent kell,mert elsö babakelengyénk megvan még Nimródról,majd a hazahozos rucit szeretném megvenni,de csak akkor ha 100%ra tudom mi lesz,lehet csak szülés után!
Bölcsönk van,babakocsit megvettem,már csak a hordozó,pelenkázó hiányzik és persze egy kiságy hogy Nimrodnál is aludhasson napközbe:D de az is ráér még!
A fontosabb dolgok megvannak!

Titi huh nekem ez egy picit nyugtató,hogy nálad ilyen egyformán viselkednek a gyerekek,mert én azt hallottam,söt sok helyen azt is láttam ha egyik gyerek "rossz" akkor a másik biztos "jó" lesz és forditva!Kicsit félek is ettöl,mert Nimróddal (kopp kopp kopp) minden szuper!
Tudom neked nagyon rossz igy mert pihenés az nincs,de lassan csak beáll a rend és jönnek a szép idök:DAlexának jobbulást és sok gyogypuszi!!
Töled is várom a képeket!

Éva,Momo merre vagytok?

Puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Na most,hogy visszaolvastam az irásom ez as dolog marha vásárlos rész jó hülyén jön ki!Mintha nem vennénk a picinek a nagyobb dolgokon kivül semmit:D Persze,hogy veszünk/vettünk aproságokat is,csak pl rucikból nem viszem tulzásba,majd inkább szülés után szin alapján fogom azokat megvásárolni!:D

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


na meg még össze vissza keverte is a szavakat ,asszem befejezem mára az irást :oops: nem megy ez nekem

javitás: ez a vásárlós dolog rész marha hülyén jött ki :D na igy jo asszem:D

Lépek mostmár tényleg puszi nektek

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is itt vagyok ám, csak sajnos így, hogy éjszakázom olyan gyorsan telnek a napok, hogy néha azt sem tudom milyen nap van! :roll:

Anaesthesiológiai és intenzív terápiás iskolába megyek másfél évre, ami nagyon-nagyon kemény lesz. Folyamatos az elméleti és a gyakorlati képzés is, így a munkahelyemen csak akkor leszek, ha nagyon muszáj, mert nincs ember.

Hát részben ezért tettem le a babáról, én nem dolgozhatok terhesen intenzív osztályon.

Virág nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen jól viseled! Nem is az a fontos, hogy fiú lesz-e, vagy lány hanem, hogy ilyen hihetetlenül hosszú idő és az előzmények után mégis csak összejött!
Azért nagyon jól tetted ezt a babakocsi dolgot, a kerekes babahordozót talán nem tudnád olyan sokáig használni.
Én a napokban válogattam a babaruháimat, mert az unokahugom ikreket vár és rengeteg ruhára lesz szüksége. Végre megválok tőlük, bár nagyon nehezen teszem.

Titi!
Általában úgy szokott ez leni, hogy ahol kicsi a korkülönbség már nem engedheti meg az ember magának, hogy csak a babával foglalkozzon, hiszen ott a nagyobb gyerek is. Hidd el előnyére fog válni mindkettőjüknek. Mondjuk ezért a nemalvásért nem irigyellek.
Olyan jó lenne már látni Téged!

Eszter!
Azért tegnap bepótoltam és telefonáltam! :wink:
Kitartás, hidd el megéri a szenvedés.
Gyere és mesélj, ha már tudsz mozogni!

Momo!
Tudom, hogy rettenetesen elfoglalt vagy, de gyere néha mesélni!
Szeretnénk új képeket is!

Gyöngyiről senki nem tud semmi? :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Éva!

Igen,mi már dumcsiztunk tegnap és annyira örültem neki. :D Ez a suli biztosan kemény lesz,főleg ilyen sok munka és kevés éjszakai pihenés mellett.Az aneszteziológia valóban érdekes lehet.Mondjuk számomra az érdekessége abban rejlik,hogy félek nagyon az altatástól,bár eddig 3 alkalommal altattak és csak pozitív tapasztalatom van róla.

Virág!

A hangulatingadozás totál érthető, és ahogy írtad nekem is feldereng,milyen sírós elesett,néha meg eufórikusan boldog hangulat kerített a hatalmába minden ok nélkül. A vásárlást ha hiszed ha nem,érthetően írtad le. :wink: A babakocsi tök jó. Titi is egy hasonlót vett anno Alexandrát várva,pont azért,mert unisex,és a nagy kerekek is biztos praktikusak lesznek a séták alkalmával.Szerinted ha hazajössz lesz alkalmunk összefutni? Legalább egy szokásos Árkád fagyizósra. :D

Titi!

Hogy vagytok a köhögéssel? használnak az új gyógyszerek?Milyen volt az éjszakád? Nem merlek hívni,hátha sikerül Patrick mellett ledőlnöd,most,hogy Alexa bölcsiben van.

Momo!

Te biztos nagyon csinálsz valamit megint! :lol:

Én vagyok,napról napra jobb,de a tehetelenség dühössé és hisztissé tesz. Rossz,hogy egy tele lábast nem emelhetek fel egyedül,így szinte mindenhez segítséget kell kérnem. Nwem tudok vezetni,nem tudom kinyitni az ablakot,vagy pakolászni úgy és annyit,ahogy szeretnék. :roll: Egyenlőre semmi örömöt nem érzek,hogy vállalkoztam rá. Nyilván,ha végre nem lesz kötés,láthatom és mozoghatok rendesen,akkor másként fogok érezni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Ne haragudjatok, hogy nem tudok jönni, igyekszem majd pótolni mindent.

Sajnos nálunk nagyüzem van, minden este, ahogy ideülnék, beleszól az ÉLET.
Alexa 3 napja - altatás közben, ahogy issza a tápszerét - hány. Ez volt a harmadik este. El kezd köhögni, és kijön minden.
Adjatok tanácsot lányok!
Ugyanazt a tápszert kapja már vagy fél éve. Azt hittük az első este, hogy a köhögés miatt van, de lehet, hogy pont mástól kezd el köhögni és utána hányni? Talán a tápszer miatt hány, nem a köhögése miatt?

Eszter, Neked kakaóval alszik Domi igaz? Talán hagyjam el a tápszert, cseréljem kakaóra? Vagy csak teára?
De úgy hallottam, az ekcéma miatt 3 éves korig javasolt a tápszer.

Momo, Neked Mishal hogy alszik el este? Hallom, már nincs cici, adsz neki valamit, vagy magától elalszik?

Segítsetek lányok! Nem tudom, mit csináljak!

Ígérem, jövök majd bővebben is, csak most annyira zajlik...

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Ne aggódj. Alexa azért hány,mert köhög és felrázza a gyomrát és azért köhög,mert a betegség ráhúzódott a hörgőire és a fekvő helyzet nagyon irritálja. Ez tuti,semmi köze a 2 éve minden nap megivott tápszerhez. Ami ilyenkor jó, az a sinupret,ugye, a másik,hogy mielőtt a gyereket aludni viszed nagyon jól kiszellőztetetd a szobáját,mert a hideg levegő belélegzése sokkal könnyebb és kevésbé irritál, a másik,hogy tegyél a feje alá egy normál felnőtt magas párnát,így jobban kap majd levegőt, a harmadik a párásítás,ha jól emlékszem,neked van is hidegpárásítód,használd,mert ez ilyenkor rengeteget segít és a sószoba. Ott van a kozmetikusodnál a sószoba,szerintem heti 3* is elvihetnéd.Ezek mind gyakorlatban használt tippek.DOmi már nem issza a kakaót,mert ráunt,ő csak simán lefekszik a kutyájával,mellé ülök és elalszik pár perc alatt. A műtét miatt a ringatás is ugrott,de szerencsére nem is hiányolja és szépen alalszik.

ALEXANDRA!!!!

Nagyon sok szeretettel köszöntelek a 2. születésnapod alkalmából. Legyél okos szép nagy kislány és aludjál nagyokat éjszaka anya nagy örömére. :D Játszál sokat és legyél mindíg nagyon boldog és egészséges.


A többiektől bocs,de most rohanok,majd később még jövök.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Alexa Nagyon Boldog 2. Születésnapot Kivánunk!Millió puszi nagylány
Kép

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 


Titi!

NAGYON BOLDOG 2. SZULINAPOT KIVANOK ALEXANAK!(Istenem hogy elrepult az ido) :)

A hanyas szerintem is a kohogese miatt.Mar en is irni akartam a soszobat(mi is szoktunk jarni mert o is mikor beteg rogton a horgoire megy),Sinupret,Bronchiopret,esetleg a Landzsas utifu vagy mi.
Alvas...nalunk az a szokas hogy furdetes utan atjon az agyamba,ott puzzlezik es olvas egy kicsit,majd at az o agyaba,ott olvasok neki egy meset,es ott hagyom,o meg olvas addig amig el nem alszik.Ez ugy modosult most hogy heti 2-3x velem alszik,keri,en meg beadom a derekam.Inni vizet szoktam felvinni neki,vagy neha teat.

Eva!

Sajnalom ami apukaddal tortenik.
Szuper amit tanulsz,biztosan nagyon nehez lesz,de megeri.A kicsi meg utana is johet meg,sokan szulnek 40 felett. :)

Virag!

Remelem jobb mar a hangulatod. Igaz,hogy eltervezitek,hogy nem vesztek semmit,de mindig talalsz majd valami edes dolgot amit muszaj lesz megvenned. :lol:

Eszter!

Remelem most mar sokkal jobban vagy. A kotes nelkul sokkal jobb igaz? Hivlak,bar huzosak a napok.Igen ,tervezgetek,es emiatt rohangaszunk egesz nap.
Hetfon meg szellemgyogyasz III. lesz ,nalunk lesz megtartva,kicsit tartok is tole,mert nekem nem volt alkalmam annyit gyakorolni a gyogyitast,stb.
Az ettermi dolog kilove,tul sok EU-s eloiras,stb...most ket uzlet kozott vacillalunk,es hogy berelni vagy megvenni lenne jobb,stb.....tulaj nem igazan akar engedni,stb...es mi egy spiritualis helyet szeretnenk nyitni...
Jaj Eszter,ha majd elmeselem hogy mit mondott ma a jos(masodjara mentem vissza hozza),hihetetlen....

Szoval nem azert nem jovok mert nem akarok,csak mint mindenki nagyon elfoglalt.
Kepek...mihelyt megtalalom hova tunt a Microsoft Picture Managerem...meg mindig bena vagyok ebben.

Puszi mindenkinek es tovabbi szep hetveget!
momo35
 
 


Sziasztok!

Titi!

Na hogy sikerült a családi szülinapozás?És a köhögés-hányás témában hogy álltok? :?

Momo!

Sajnálom,hogy ugrott a vendéglátás.Az üzletet a tesóddal akarod csinálni?Nagyon kiváncsi vagyok mit mondott a jós,bár hülyén hangzik,de sejtem mit. Aztán kiváncsi vagyok,mennyire jók a megérzéseim. :lol: Én is hívlak,ha lesz erőm,időm. Nem vette le a kötést,csak kicserélte és most másik irányból és más módon nyomorgat vele. :shock: Ez valami halál. A napi egy hasba inekció meg teljesen kicsinál.Nem elég maga a seb gyógyulása,meg ahogy az implant helyeszkedik? :evil: Még itt fuldoklok ebbe a rémes kötésbe,büdösen,mert ugye fürdés az nuku,csak deréktól lefelé. Felül minden higiénia kimerül a nedves popsitörlőben. Még így is szerencsém van,hogy egyrészt ősz van,másrészt nem vagyok egy izzadós alkat. Ha ez nyáron lenne,az nagyon kemény volna. :lol: Kedden kell mennem megint a dokihoz.Most én sem tudok képet feltenni,mert még nem tom kezelni a gépet igazán,mióta újra van minden telepítve. Azt sem tudom,van e valamilyen fotókezelő rajta. Na majd ha időm engedi próbálkozok.


Éva!

Dolgozol megint egyfolytában igaz?Nem tudok sajnos Gyöngyiről semmit.


Virág!

Mizu? Milyen a hangulatod? Kisfiút,vagy kislányt vársz jobban? És te hogy érzed,mi lesz?Naggggyon izgi! :lol: Van jó dokid? Milyen szülésre készülsz?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Valószínűleg most csak a hozzászólásom egy részét tudom majd elküldeni illetve megírni, mert várom haza a családom, és ha megjönnek, akkor mennem kell.

Először is, nagyon-nagyon köszönöm a kiscsaj nevében is a szülinapi köszöntést! Aranyosak vagytok, hogy gondoltatok ránk!
Tegnap meg is ünnepeltük, itt volt Dani kis családja, ma meg anyósomék jöttek át. Kapott jó sok aranyos játékot.
Mi picit befaragtunk, mert egy Tefal kis konyhát vettünk neki, amire azt hittem, nagyobb, de csak ülve lehet játszani vele. Sebaj, nagyon tetszik neki.

A köhögéssel kapcsolatosan... tegnap este nem adtunk neki tápszert, el is maradt a hányás, hát nem tudom. Meglátjuk ma este mi lesz.
Talán el is hagyjuk a tápszert, végülis már 2 éves, nem is volna szüksége rá.

Jaj, megjöttek, este igyekszem folytatni. Tessék, amikor végre írok...

KépKép
titi_27
 
 


Na, újra itt vagyok.
És látom, a vonalzóm nem jó, majd valamit csinálok már vele.

Szóval hazajöttek a kiscsajék, a hugicám vitték ki az állomásra, anyukám még itt maradt, csütörtöktől vannak nálunk. Iszonyat nagy segítségek voltak és anyukám még mindig az. Néha igencsak nehéz mindent egyedül csinálni napközben, annyira várom az estét, hogy Dani megjöjjön, mint felmentő sereg egy személyben.
A legnehezebb az, hogy Alexa folyton nyúzza a kissrácot, ha esetleg elérhető közelségben van.

Dani amúgy most altatja a kiscsajt, aki most teával alszik el nem tápszerrel. Sajnos viszont így úgy néz ki, nehezebben, a tápszer mindig úgy ellakatta, most meg még balhézik az ágyban, ha kifogy az üvege. Szegény Danit nem irigylem, mivel minden este ő altatja Alexandrát, mióta megjött Patrick.

Virágom!
Nagyon szupi a kocsi amit kinéztél! Ahogy Eszter is írta, nekem is hasonló van, vagyis volt Alexával, és nagyon szerettem.
Most mást használok, sikerült vennem egy több funkciós Peg Perego babakocsit, aminek a vázra csak rá kell pattintani a mózest meg a hordozót. Egyszerűen imádnivaló kocsi, de iszonyat drága. Viszont sok hezitálás után csak megvettük, mert a régi kocsi nem fért bele a mini autóm csomagtartójába. Néha még így sem férünk a gyerekekkel.
De biztos tuti lesz, mert baromi kényelmes volt a kiscsajnak, és nagyon szerettem sétálni vele, olyan strapabíró volt. Itt meg a jó kis járdákon nélkülözhetetlen a jó nagy és mindent kibíró kerék! (Pedig zöldövezetben lakunk!)

Nagyon kíváncsi vagyok, vajon igaza lesz-e mindenkinek a kislányt illetően. Gondolom, Te is nunisra áhítozol a kispasi után.
De mindegy, csak egészséges legyen!

Képzelheted, én hogy jártam most a ruhákat illetően. A jó sok rózsaszín után most vehettem új ruhatárat. Bár ilyen kis méretből nem sok rucim volt, mert Gyöngyitől annak idején iszonyat sokat kaptam kölcsön, de a 74-es mérettől felfelé mindenem csajos. Szóval ha kiderül, hogy kislányt hordasz a szíved alatt, tuti nem bírod majd megállni, hogy ne vegyél néhányat, de így van ez rendjén. Most azért én is örültem volna, ha találtam volna több pasis darabot a pincében. Mi lesz a cipők terén? Ott az a sok gyönyörű csajos darabom... na, nem is rágódom tovább.

És hogy tervezitek? Bölcsőben fog aludni nálatok? Vagy van kiságyatok is, csak Nimródhoz akarsz még egyet?

Jut eszembe, nem válaszoltál! Merre laktok most?

Évikém!
No, akkor megértem a döntésed, hogy letettetek - egyelőre - a babáról. Nagy kőbe vágtad a fejszéd, de biztos meg lesz a gyümölcse az erőfeszítésednek. Balázska már biztos hagy is tanulni, gondolom, sokat fejlődött 1 év alatt.
Sajnos Gyöngyiről én sem tudok semmit. Bevallom őszintén, nagyon hiányolom. Jó volna, ha idővel meglepne minket, és csatlakozna közénk.

Momo!
Micsoda tervek! Na, majd bővebben remélem mesélsz erről a tervezett helyről.
Ha Eszter helyrejön, bízom benne, hogy tudjuk pótolni az elmaradt talit. Ha esetleg nagyon nincs kedved mozdulni, most már nyugodtabban megyek én is, Alexa - rá ne szóljak - olyan ügyes a bölcsiben!
Annyira ügyes vagy, hogy sikerült elvenni a cicit Mishaltól. Azt hittem, lesz neki is valami pótcselekvése, amivel majd elalszik. De a jelek szerint nem. Alexa azóta is cumisüveggel alszik este is és délben is, mióta abbahagytuk a szopit.
Hogy csináltad ezt? Magától hagyta abba, vagy te vetted el tőle a cicit? Már nem emlékszem, hogy beszéltünk volna róla.
Pároddal mi a helyzet? Milyen sűrűn jön haza? Hogy megy a munkája? Minden rendbejött a válság után? Vagy még nincsenek kint a gödörből?

Eszter, remélem, végre mielőbb elfejejtheted ez a szörnyű élményt, és csak a szépet fogod látni, ha belenézel a tükörbe. Bárcsak kedden lekerülne az a fránya kötés! Mennyivel könnyebb volna, igaz?
Képzeld, nekem meg mégiscsak megy lejjebb a hasam a vágás felett. Talán rendbe jönne mégis?

Merthogy képzeljétek, olyan felemás lett a vágásom. A hasam egyik oldalán nagyobb volt a pukli, mint a másikon, mármint a vágás felett.

Jaj, most látom, hogy már ennyi az idő. Egyelőre nincs köhögés, talán már alszik is a kisasszony. Felmegyek megnézni, mert Dani rendszerint elalszik mellette.

Jó ét mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!De jó,hogy ilyen sokat írtatok:D

Váó Momo miket nem csinálsz!Szellemgyógyitás?Az micsoda?Bocs,hogy tudatlan vagyok,de ezt még nem is hallottam!

Eszter sajnálom,hogy ilyen rosszul viseled:( Remélem lassan javul!Gondolom Domi mellett igy mégnehezebb,mert azért rá figyelni kell,foglalkozni kell vele!Apa segit?Otthon van veletek?

Éva ez igen!Nagy fába vágod akkor a fejszét!Jó kis kemény suli!Remélem lassan idöd ideenged egy kicsit:D

Titi szerintem még nem találtak fel olyan babakonyhát amivel a kicsik állva kényelmesen tudnak játszani,max azokat a fa konyhákat,de hát azokat meg ki tudja megfizetni...
Örülök,hogy egy kicsit javult a helyzet Alexánál!Lassan majd megszokja a teát,csak még ujdonság neki!
Vágás: Nekem is ilyen volt,mint ahogy irod,söt még a mai napig is az egyik oldalon van ott egy lyuk,vagyis hát ilyen mélyedés,de amugy nagyon szép és ha nem lenne ott az a mélyedés már észre se lehetne venni!

Köszönöm a babakocsi dicséreteket,remélem nekünk is bevállik!Elöször csak azért akartam kerekes hordozot venni,mert a hordozot többet használnánk,mint a babakocsit és annyi idöre mig Nimrodért megyünk a suliba elég lett volna a kerekes,mire meg kinövi jöhetett volna a sportbabakocsi,de hát belezugtam ebbe a kocsiba és ez azért biztos kényelmesebb lesz Ficánkának,meg a hidegbe jobban be tudom takarni,csomagolni:D

Jó sok kérdést tettetek fel(tök jó) remélem nem hagyok ki semmit és válaszolok mindre!

Hangulatom: még mindig változó,egyik nap szuper,másiknap ramaty,de hát csak ennyi bajom legyen az egész 9 hónap alatt,akkor már tökéletes

Kisfiú vs. Kislány: Fogalmam sincs mit várok jobban,mindig azt éreztem,hogy fiús anyuka leszek,terhesség elején is azt mondtam biztos kisfiú lesz,de mostmár kezdek elbizonytalanodni a megérzésembe,mert lehet mégis kiscsaj?Nekem már tényleg mindegy melyik érkezik,de férjem miatt meg hát azért mert már tudjuk milyen egy kisfiú lehet jobb lenne a kiscsaj!Nem tudom én annyira örülök ennek a kicsinek,hogy tölem bármi lehet,csak tényleg ne legyen semmi baja!
Na meg persze megbeszéltük,ha kisfiu akkor egyböl nekiállunk egy kiscsajnak!Aztán mikor anyum 100%ra azt monta kiscsaj,elszontyolodtam,hogy akkor nem lesz több babánk (holott világ életembe Nimrod másfél éves koráig 1 gyereket terveztem) és erre Imi azt mondta,hogy ha kiscsaj lesz akkor is jöhet a harmadik,max nem egyböl:D

Szülés: hát ez egy nagy dilemma!Doki minden egyes alkalommal megkérdezi,hogy akkor császár?Rávágom egyböl,hogy NEM,természetes!Szeretném megprobálni,ha nem megy tölem lehet császár!Aztán nekiálltam egy kicsit agyalni,hogy a progis császár lehet mégis jobb lenne?Több okbol is: anyum tudna mindenképp jönni,biztos nem altatnának el,mint Nimródnál,mi van ha megprobálom a szülést,de akkor is csaszi lesz a vége akkor ugyanott vagyok,de még beleszolásom se volt és végigalszom,betudnám tervezni akkor a napot stb..
Ellenérvek is vannak szép számmal,szülni akarok,át akarom érezni milyen az ha megérkezik a baba fájással mindennel együtt (tudom hülye vagyok) hallani akarom ahogy felsir,nem kell több,mint egy hetet korházba lennem Nimród nélkül stb...
Nem tudom melyik lenne jobb,mindkettö mellett és ellen is vannak érvek!

Dokim még mindig ugyanaz van,nem tudom vállal e még szülést!Vagyis hát nálunk nem szoktak dokit fogadni,de ö régen szülész volt és ha szolnék neki,hogy nézzen rám lehet megtenné,ha ideje engedné!
A kórházba a föorvos magyar,reménykedem benne,hogy ö lesz az ügyeletes amikor megyünk,jó lenne ha vajúdás közbe nem kéne még a németre is koncentrálni,de ez még odébb van:D

Alvás: tervek szerint éjjel nálunk fog aludni bölcsöbe, napközbe meg ha Nimród végzett a házival akkor az ö szobájába kiságyba!Csak igy egyezett bele,hogy nálunk aludhasson éjjel:D Ha meg kinövi a bölcsöt mehet éjjelre is Bátyus mellé:D

Még mindig Füssenbe lakunk:D Csak egy utcával arrébb költöztünk,jött egy jó lehetöség és mi nem hagyhattuk ki!Kertes ház,nagyobb is,szebb is a lakás,nyugodtabb helyen is van és ugyanannyiba kerül!Na meg nem utolsó sorba az is nagyon klassz,hogy felettem a bnöm lakik:D Alattunk egy bácsi,de ö vizet se zavar,ugyhogy nem kell a szomszédok miatt se aggodni!

Na most aztán irtam eleget:D Majd késöbb még benézek,most megyek takaritani!
Szép napot mindenkinek pusziiiiiiiiiiiiiii

Virág
Kép
Kép
virag24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: