Új privát üzeneted érkezett!

Kata szájához köszönjük a jókívánságokat :D Talán mintha már hatna is.... :D
Ééééés: ma kibújt a 8. fogacska is :lol: :lol: :lol: remélem, most egy ideig szünet lesz.... :D

Orsi: hát ez a lebuktatás azért nem úgy van ám.... :lol: Hidd el, hogy nagyon a szemedbe sütött a nap: van itt bőven mit leadni :roll: :lol:
Apák napja: :oops: elfelejtettem venni meglepit a páromnak.... Na majd a reggeli séta közben :D

Hgabi: örülök, hogy Téged is látlak :D Remélem, a géped már hamar kész lesz... :roll: A lánykák jól vannak, és az a lényeg :D

Évi: ügyes ez a kis kópé! :D :D

Kép
agi125r
 
 


Sziasztok!

Szép volt,jó volt,holnap dobok képeket és megpróbálok vissza is olvasni :)

Mindenkinek (szellem mentes) jó éjt!
hédó
 
 


Sziasztok

Hat nem volt nagy tolongas itt ma. :lol:

Orsi:
Tok jo az a jargany Odinak, es nem is draga. Itt ugyanolyan kb 25-30 ezerbe kerul atszamolva. Csak az a bajom most, hogy anyosom mar kinezett valami bicigli felet Lottusnak, igy nem hiszem hogy fogok olyat venni. De azert majd meglatjuk mit nezett ki es legfeljebb rabeszelem ilyenre, es megvesszuk felesbe. :wink:

Timi, Orsi es Eva:
Koszonom a segitseget az altatashoz. Egyenlore nagyon siman megy a dolog. (kopp,kopp,kopp...) Ma is leraktam 9kor, mar felalomban volt a cicin. Azt hittem, hogy egybol fel fog kelni amint lerakom, de nagy megdobbenesemre ma elmaradt a hiszti. Leraktam, megint elmondtam a dumat;"jo ejszakat, almodj szepeket, reggel talalkozunk", ott hagytam a kezem a hatan es 10 perc alatt mar aludt is. :D :D :D
De szerintem ez csak azert volt, mert ma delelott sem es delutan sem aludt valami sokat. Ossz-vissz kb 1 oracskat. szoval tuti nagyon faradt volt mar, es azert ment ilyen konnyen. Ha megsem akkor nagyon orulok neki, es szuper a Kislanyom. :D

Eva:
Igen olvastam a kalvariatokat az altatasrol. Nagyon sajnalom, de szerintem sem eri meg igy felzaklatni szegenyt, ha igy mindenkinek jo. Viszont fokozatosan majd tenyleg elkezdhetnetek leszoktatni a cicin elalvasrol. Ne akkor kapjon :shock: -ot mikor mar nem lesz tejci. Ugye Loci sem cumizik? (ugy emlekszem, nem) Mert ugye akkor arra sem szamithattok, hogy legalabb azzal megnyugszik.
Lotti se cumizott soha, meg az ujjat sem szopja. Erdekes, de tokre orulok neki. Most meg mar tuti nem kinalnam oda Neki.
Ja, es igen, szerintem Loci ennyire anyafuggo. Vannak ilyen babak. Idovel majd nem lesz ennyire. Addig is elvezd, hogy igy ragaszkodik Hozzad, es mindkettotoknek jo. :wink:

Loci nagyon ugyes az agyra maszassal. Hogy ezek a gyerkocok milyen gyorsan tanulnak!? Mikor az ember azt hinne, hogy mar ennel veszelyesebbet nem tudnak kitalalni, akkor jon csak az igazan veszelyes resze a dolgoknak. Jobb lesz megjobban oda figyelni a lurkokra.

Timi:
Hogy telt a szulinapod? Kaptal sok ajandekot?
Ma belegondoltam, milyen jo is volt 27 evesnek lenni. Akkor talalkoztam Apaval, es azota minden olyan joooo. :D Ennek igy kellett tortennie. :wink:

Orsi:
Gratula a szomszedod lanyanak. Egeszseget, es boldogsagot Nekik. :D Meg ilyet nem is hallottam, hogy azert nem mehetett be az apa a szulesre, mert nem volt szules felkesziton. :shock: Raadasul a csak a korhazban dolgozik? :roll:

Agi:
Igen ilyen bicora gondoltam, es Orsieknak is ugyan ilyen van. :wink:
Az almaecet segit az emesztesben, ezaltal jobb lesz az anyagcsere is. Tudoood??? :lol:
Orulok, hogy hatnak a gyogypuszik Kata szajara. Ugyhogy kuldok en is meg utanpotlast. :P

Gabber:
Ha megerkezett a mikulas akkor annak orulunk, hogy mehetsz atuszni, meg felmaratonozni, es vegre lesz egy szabad nyarad, amikor magaddal torodhetsz, futhatsz, furodhetsz. Oszre meg lemegy a maradek 7 kilo, es johet a kovetkezo kisteso. Hajra! :wink:
De jo lesz Veletek is talalkozni. Vegre a ket Lotti is talalkozik. :lol: Ugy varom mar! :P

H.Gabi;
Na vegre hogy jottel egy kicsit. Szuper jo , hogy jol vannak a lanyok. Igazan varom mar a rendes jelentkezesedet is, nem csak igy a szomszedbol. Lesz mit bepotolnod.

Hedo:
Orulok, hogy jol ereztetek magatokat. A kepeket, es a beszamolot nagyon varjuk.

Azt hiszem mara ennyi, lepek alukalni.

Puszi, es olvado kilokat. Elvegre fogyizunk ,vagy mifene? :lol:

Kép
Kép
bucus80
 
 

 
 

aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:53-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csak gyorsan benézek, aztán jövök ám bővebben.

Bucus: Jaj nem, bántódtam én meg, épp azért írtam, mert teljes mértékben igazad van, hogy ez túlsúlyos topic, és, hogy addig is nem gond-e :lol: :lol: .
Ügyes vagy, menni fog neked ez az altatás nyugi!

Ági: köszi nagyon aranyos vagy! Elvileg Apa is jön ha megyünk a talira, de ha nem akkor megdumcsizzuk oké :lol: :lol: , na meg különben is, itt laksz tőlünk egy köpetre és még nem is találkoztunk :( !

Évi: Lóci nagyon ügyes, majd menni fog neki a lemászás, észre se fogod venni, aztán mászik le, fel.

Ancsurti: Domi meggyógyult, köszi szépen! Gratulálok Hangi lépkedéseihez, most mi is itt tartunk.

Tali nagyon jó volt Hédóval, és hát a gyerekek valami zabbantani valók voltak, tánciztak, tapsikoltak.Marci annyit nevetett olyan édes volt, és hogy fut......imádni való.....
Képeket is dobunk ám!
marietta1982
 
 


Ancsurti!

Nagyon várom,hogy találkozzunk! :) Remélem nem csak akkor jöttök haza,amikor mád akkorák lesznek a kölkeink,hogy nem a kedvenc cumijukkal fognak egymásnak hencegni,hanem a valami új szoftver fejlesztést vitatnak meg.
Az ácsorgás ,elindulás dolog nálunk úgy volt,hogy pár napig gyakorolta az egyedül ácsorgást,aztán elkezdte próbálgatni a lépkedést és napról-napra többet lépegetett.

Timi!

Boldog szülinapot! :) Cici műtét: én is megcsináltatnám,nem vagy HP.

Orsi!

Tiszta mix Odi :) Húú milyen csini vagy a képeken! De szeretnék olyan slank lenni én is!:)
Amúgy rájöttem,hogy megint mennyire tudok magyar..Mikor feltetted azt a motoros gif-et,írtam rá,hogy "jobb képű nem volt?" -hát bakker hajnali 3 kor felriadtam,anyááám ,honnan szedtem ezt a szép magyar mondatot? :D

Ági!

Szegény Kata :( Marci lefejelte egyszer a játékos ládáját. Ezek a rohadt szájsebek úgy tudnak vérezni :( A 8. foghoz gratula!

Bucus!

Nagyon ügyi vagy! Én elbuknék egy ilyen feladaton. Azt hiszem ,szerencsés vagyok,mert nálunk sosem voltak ilyen problémák.

Gabber!

Te aztán pörögsz,mint a buszkerék! Ennyi energiát!! Küldesz néha egy kicsit? :)

Szia Évi8 :) Altatási projekt? Haladtok? Marci meg a járóka külső részére mászik állandóan. Megfogja a tetejét és és már húzza is magát fel,a lábaival meg tapossa az oldalát. Olyan kis bivaly,hihetetlen.

Hgabi!

Gyere hamar!
hédó
 
 


Sziasztok!

Azt hittem, hogy csak később tudok majd csak annyi jönni, de korábban raktuk össze a gépet.

Most nem teszek egy ideig(?) mosolygós szmájlikat (sem), annyira megviseltek a történtek, hogy egész egyszerűen képtelen vagyok bármi normálisat is írni. Majd helyre zökkenek.

Felületesen "olvastam", fogalmam sincs, hogy ki, mit írt, úgyhogy ne haragudjatok, de csak annyit írok, hogy örülök évi8-nak és hendegabinak, tímea83-at pedig Isten éltesse.

Kép
Kép
200907?
 
 


Szia Bond :P !!!

Örülök, hogy már jó a géped. Legalább a tiéteket hamarabb összerakták , mint szegény H. Gabiékét.


Szia H. Gabi!!!

El sem hiszed, hogy mennyire hiányoztál már mindenkinek.
Örülök, hogy a csajszik növögetnek, nem betegesek már.
Várunk képeket is, mind rólad, mind a lányokról.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap hiaba is probaltam,nem tudtam ideerni.....szokasos tennivalok,na meg elmaradt az uszi az elozo nap,igy a hajmosast is bekellett potolnom :oops: :lol: ,amit az irogatos idombe tuszakoltam bele......a hajam tiszta,de most lemaradtam 8)

Orsi:naggyon f@sza kepek ezek,hozzad csak batran :lol: jo is nosztalgiazni.....milyen csini csaj voltal....de en mar nem sok kulonbseget latok am...a hajszined meg egyenesen szuper!!!Jol all neked!!!Eleg laza az a hableanyos :wink: meg a motros :wink:
Eves:nalunk is apa huz ki a csavabol,ha nagyon nem megy...de persze ehhez haza kell ernie :wink: volt hogy vacsi elott probalt meg neki adni egy kis fozit,hogy az is jusson bele....de mar elmult,nem idegesit ha nem eszik...meg amikor multkor irtam odaat,na akkor rendbe tettem a gondolataimat,es nem izgat,ugyis eszik ha ehes lesz :wink: max.cselezek kicsit :wink:

Agi:orulok hogy Kata szaja gyogyuloban...ezek a kis izgo-mozgok mindig szereznek par izgalmas percet nekunk :lol:
Anya fozteje:valjek egeszsegedre :wink: az az 1 kilo gyorsan lemegy ha figyelsz!Mennyitol szeretnel megszabadulni?Gondolom neked mar csak max.a hasadon lehet :wink: ....de onnan a legnehezebb :roll: De hat az anyuk kenyeztetesenek nem lehet ellenallni 8)

Bucus:most mar ertem hogy milyen nehez is lehet igy az altatas......de nagyon szepen haladtok!!!Tenyleg sok ez az ido,amit az altatassal bibelodtetek,megertelek!



nem tudok irni,kesobb folyt.kov :wink:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Találkozó Kép

Július ?, 10-11 óra, Szentendre, Duna part:


Ági Július 13, 17
Breki Július 8, 13, 17
Bucus Július 8, 13
Gabber
Hédó
Marietta
Sillia Július 17
Orsi Július 8, 13, 17 ,

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi: a képeket csak most látom, tyűűűha!Nagyon jók :lol: :lol: !!Mindegyiken nagyon csini vagy.
marietta1982
 
 


Találkozó

Július ?, 10-11 óra, Szentendre, Duna part:

200907? július 13.
Ági Július 13, 17
Breki Július 13.
Bucus Július 8, 13
Gabber
Hédó
Marietta
Sillia Július 17
Orsi Július 13.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Segítesetek nekem légyszi.
Ki mikor volt először pocakosan dokinál úgy, hogy már látszódott a petezsák?
Nem tudom kibírom-e még 2 hétig, hogy nem tudom minden rendben van-e odabent, viszont nincs kidobni való pénzem, ha esetleg mégsem látna semmit a dokim. Ma lehetek 5+ 3napos mens szerint.

Állandóan a foci VB dalát dúdolom...., szerintem jópofa lett a magyar verzió a hamis munkatársakkal :P .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi:
Sajna en nem tudok segiteni. Nekem eloszor 12 hetesen volt UH. Orvos sose latott csak az utolso heten. :shock: :roll:
De szerintem legalabb meg egy hetig bird ki.

Kép
Kép
bucus80
 
 


hahó Bucus :P

hát itt vagy? én meg lassan már megyek alduni

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Apa most ment el dolgozni, :(
Lottus mar alszik. :D

Latom gyulik a banda a talira. :D

Kép
Kép
bucus80
 
 


Igen,örülünk neki.Msn-en beszéltük a csajokkal, hogy rendelhetnénk oda pizzát, inni mindenki hoz , amit saját maguk isznak, akinek van kedve és konyhatündér még süt is nekünk sütit.
Ja, és Hédó a szúnyogokért felelősséget nem vállal. Majd tali előtti napokban megnézi, hány szúnyog csípi meg 1 perc alatt, és ha sok, akkor még kitalál nekünk egy másik helyszínt. Ugye? Leírom, mert alig írnak.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Bucus, és egyedül leszel éjszaka? Az nem jó.
bejön apa a szobába, és mondta, hogy amit művelek, már beteges.
Szóval mennem kell. Jó éjt!!

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Na, az nagyon jol hangzik. Jo otlet.
En is ugy tracs-partyznek Veletek, de nem jo az msn-em.
Majd megprobalom ujra telepiteni, hatha.

Kép
Kép
bucus80
 
 


Igen egyedul leszek, de mar hozzaszoktam a 11 honap alatt. :(

Akkor jo ejszakat Neked! Aludj jol! :)

Kép
Kép
bucus80
 
 


Marietta es Hedo:
Nem nagyon talalkoztam a beigert kepekkel!!!??? :twisted:
Ugye holnap potoljatok? Kivancsian varom.

Ancsurti:
Legalabb a hajad mar tiszta. :lol:
Azert sajnalom, hogy nem sikerult elmenni az usziba. :(
Apa is pont ma mondta, hogy ha visszajottunk a nyaralasbol, akkor mi is mehetnenk vegre az usziba. (mar 2 honapja mondtam Neki, hogy mehetnenk) De majd meglatjuk mit szol a kis Bogyokam a nagy vizhez. :roll: :lol:

Gabber:
Jo a fogamzasgatlotok. :lol: Azert megertelek, hogy felted es igy legalabb mindig Veled van. Nagyon rossz lehet mindig attol rettegni, hogy a gyermeked meghalhat. Te joo eeeeg! Meg leirni is rossz. Nem volt jo olvasni amit irtal errol. Sajnalom, hogy igy tortent, de Lili nagyon eros, stram kiscsaj, biztos nem lesz semmi baj Vele. Mar nem vedtelen csecsemo. Raadasul Nalad jobb anyukaja nem is lehetne. Ugyes vagy nagyon. :wink:
Koszi a tippet a szaj seruleshez.

Semmi erdemlegeset nem tudok mar irni. Ugyhogy inkabb lepek is.

Jaj, de megis...
Ma vettem uj furdoruhat. Tankinit. :D Nagyon tetszik. Csak a sonkaimmal vagyok nagy bajban. Iszonyuan neznek ki. Kerdeztem is Apat, hogy erre meg nem talaltak ki valami jo trukkot, megoldast? Azt mondta: "Majd Te feltalalsz valamit ra." :lol:
Hat jo lenne, mar gondoltam ra hogy harisnyat huzok ra, vagy befoliazom. Nem tudom...igazan elszornyeszto. Lehet nekem is inkabb rovidgatyaban kene furdenem, mint a pasik. :oops: :roll:

Mar csak 2 es fel hetem van, es megyunk nyaralni. En meg tiszta gazul nezek ki furdoruciban. Hiaba tekerek szinte minden nap. :evil: Miert nincs nekem februarban a szulinapom? :twisted:

Kép
Kép
bucus80
 
 


hihi...tok joooo!
Lassan a mi gyerkoceink is igy fogjak nyomni :lol:

http://www.youtube.com/watch#!v=XQcVllW ... re=channel

Kép
Kép
bucus80
 
 


Sziasztok

Marietta, Hédó klasszak a képek, meglestem őket az iwiw-en. Mindkettő annyira ügyes , hogy tudnak már járni.
Látszik rajtuk, hogy mennyire jól érezték magukat az állatkertben.

Bucus

Úszás hajrá, nagyon jó lesz, menjetek el minél hamarabb, és sűrűbben, ha tudtok.
És szerintem ne törődj vele, hogy milyen sonkáid vannak, csak érezzétek nagyon jól magatokat. Úgy kell rá gondolni, ha valaki rád néz, és nem tetszik neki a látvány, akkor így járt, úgysem találkozol vele soha többet.
Nekem is tetszenek a tankinik, ha egyszer elérem a 63 kg-t, akkor tuti olyat veszek.





Ancsurti

Mi történt, hogy nem tudtatok menni úszni?


Sillia

Videót raksz fel majd Lóciról, ahogy felmászik a kanapéra? Imádom nézni...
Sillia, annyit gondolkoztam azon, hogy hogyan tudnánk megoldani, hogy hétköznap el tudjatok jönni a talira. Tömegközlekedés legalább egy darabig nem jöhet szóba?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2010.06.21 10:04-kor.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Orsi: engem 7 hetesen látott először a doki. Ugye akkor már látszódott.Ne aggódj, minden rendben van a bébikel. Tudom, hogy nagyon izgulsz, megértelek.Nem lesz baj, hidd el :wink: !
Igen, én szívesen sütök a talira sütit.
Köszi a kép dicséreteket, az túlzás Domi még annyira nem jár, pár lépést csak.Na de Marci, szinte fut :D !!


Gabber: Istenem szegénykék, elhiszem , hogy nagyon félted Lilit, én is így vagyok Domival. Ha megyünk a dédihez , mindig nyomában vagyok, hogy mit csinál, mit adnak neki stb. nehogy olyat kapjon amit nem szabad.

Bucus: telepítsd újra az msn-t!!!!!!!Most jó lesz!!!Bucus, nekem is nagyon tetszenek a tankinik. Bolond vagy!! Nem hiszem el, hogy rosszul nézel ki benne!!!!Szerintem biztos szuperül áll :D !
Amúgy is egy a lényeg, érezzétek jól magatokat :lol: :lol: !
Neked is köszi a dicséreteket :D ! Ide is nyomatunk képeket délután:D !
marietta1982
 
 


Sziasztok! :D

Bucus: :shock: jó ára van felétek a triciklinek :roll: :( e- bayen nincs olcsóbban?
Most már értem az almaecetet :lol: De akkor is brrrrr :roll: :lol:

Gabber: köszi a túlélőpraktikákat szájharapás esetére :wink: Nem semmi, milyen rutinra tettél már szert... :shock: :) Elhiszem, hogy utána remegett a lábad..... Mondjuk nekem is... :roll: :) De most már alakul, inkább csak a horzsolás látszik már... Viszont tényleg nagyon vérzett, még eddig soha ennyire :roll:
A Lilit elhiszem, hogy nagyon félted, benned van a para. De ügyesen kezeled ezeket a dolgokat, amiket olvastam, hogy hányszor gyógyítottad már meg őket, akár le is diplomázhatnál... :wink:
No igen, jó lenne, ha le tudnánk néha "támasztani" a gyerekeket, nekem nincs közelben segítség, és már többször gondoltam is rá, hogy most még mindig izgulnék is, hogy jól van- e...? Úgyhogy egyelőre ha megyünk valahova, azt hármasban tesszük, majd ha leérettségizik, akkor leszünk kettesben is apával :twisted:

Marietta: tényleg szégyen, hogy ilyen közel lakunk, és még nem találkoztunk :roll: :lol: De annak is eljön az ideje- ha máshol nem, hát Szentendrén majd összejön :lol:
Irigyellek ám benneteket, hogy Ti már találkoztatok és állatkerteztetek....! :D

Hédó: Neked ugyanúgy szólnak a fenti sorok! :wink: Köszönjük a foggratulát, tegnap még egyszer leellenőriztem, és tényleg megvannak mind :lol:

Bond: meg ne zakkanj nekem! :wink: Tudom, hogy magadon viseled a topic sorsát, de látod, lehet két helyen is az ember lánya :)

Ancsurti: még 3 kilótól mindenképp meg kell szabadulni. Tudom, ez nem hangzik túl soknak, de én 154 cm "magas" vagyok, és mindez nagyjából a hasamon csoportosul :roll: De nem adom fel, maximum ha most ettem egy jégkrémet ebédre / :oops: /, akkor majd kevesebbet eszem :lol:

Orsi: előkerestem Neked: én először 5 hetesen voltam uh- n, akkor már látszott a petezsák :) Később akartam, de volt némi barna pecsételés, ezért mentem dokihoz, aki megnyugtatott, de hogy biztosan ne aggódjak, megnéztük uh- n is :)
Szóval ha nagyon izgulsz, akkor mehetsz is akár, de még nyugodtan várhatsz is vele- a dokid jobban ért hozzá, mint én :wink: Ő mit mond?

Kép
agi125r
 
 


Ági

A dokimmal még nem is beszéltem :oops: . Odival én is barnáztam, kaptam is akkor utrogestan-t, azért is szerettem volna, ha megnyugtat a doki, hogy minden rendben van.
Még mindig nem döntöttem el, hogy mit tegyek.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi:Mi hat hetesen voltunk először,és már látszott,volt látható szívműködés is.

Ajándékok:Ez nálunk már rég nem erről szól.Általában ha szükségem van vmire azt apától megkapom ilyenkor(mármint konyha eszköz,ruha ilyesmi).Két éve volt nagyobb buli mikor a barátainkkal együtt ünnepeltünk.Most csak társasjátékozás,és pezsgőzés volt. :roll: :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timea

Ez az ünneplés nagyon jól hangzik. Szeretek társasozni én is.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Tamarának jobb már az étvágya?
Odi egyre kevesebbet eszik.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sajna nagyon változó. :(

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok

Orsi:
Latom a Csajok jartasabbak a dokis temaban. Szoval, ha nagyon nem birod ki, szerintem menj el orvoshoz, hogy megnyugtasson. Ugy sincs semmi baj, legalabb megvizsgal, es lehet, hogy tenyleg fogod mar latni az uh-on a babadat.

Marietta:
Koszi, aranyos vagy. De tenyleg ultra gaz a combom. Majd megprobalok, nem arra koncentralni, es jol erezni magam. :roll:
Az allatkertes kepek nagyon jok, a Domi es Marci nagyon helyeskek. Kis zabalnivalok a szeretgetos kepen. (meg mindegyiken :D )

Timi:
Jo is az unneples tarsasjatekkal es pezsgovel. Szerintem nalunk semmi unneples nem lesz holnap. Hacsak a Dragam meg nem lep valamivel. :roll:

Evi:
Hol vagy? Minden rendben? Locit kapkodod le az agyrol egyfolytaban? :lol: Vagy rajott mar hogy kell lemaszni? Csinaltal videot? En is megneznem. :wink:

Barbi:
Ha olvasol minket akkor irj, hogy mi van Veletek. Megy a szobabicajozas? Ugye nem felejtetted el?
Remelem nagyon jol erzitek magatokat. Puszika

Agi:
E-bayen meg nem is neztem a triciglit. De egyenlore megvarom, hogy otthon milyet neztek ki Neki.
Nem raksz Katarol kepet?

Kép
Kép
bucus80
 
 


Sziasztok! :lol:

Csak nem sikerult ideernem....na de most!

Bucus:tegnap nem tudtam befejezni az irast.....Szoval teljesen egyet tudok erteni,hogy miert probalkozol az egyedul elalvassal.....igy azert nem lehetett egyszeru,hogy ilyen hosszadalmas!De latom,lanykad nagyon kis ugyes,menni fog ez,megha neha kisse nehez is az anyai szivnek :wink:
Nalunk az elejen eleve maga az alvas nem ment,hiaba cici,kovetkezetesseg,stb.....aztan szerencsere rajott,hogy aludni jooo :lol: En mindig cicin altatok,mert semmiben sem gatol meg es nem okoz nehezseget egyenlore,de ahogy elnezem,ugyis leszokik majd magatol.....ha tejcsi mar nem lesz,szerintem tutira rajon :wink: ,es elhagyjuk idovel.....Most mar egyszeru a helyzetunk,mert szopizik,elalszik,es siman be tudom tenni az agyaba,nem ebred fel,mig bemegyunk a szobajaba :lol: olyan mely alomba szenderul kis kakimanci :lol: Ha meg a teoriam nem valik,be,majd kitalaunk valamit.De ma ejjel is olyan szepen aludt,egy nyikk sem volt,reggel 6kor ebredt,akkor megetettem,majd lefordult a cicirol es mellettem aludt tovabb a hatan :shock: ami nagyszo,mert hasonalvo a lelkem.
De olyan kis edes volt,simiztem,arra sem ebredt fel...
Tehat igy mar ertem...csak azt hittem,azert akarod leszoktatni,mert "nyomas"van rajtad,hogy nagylany mar es cici nelkul kell ezt mar csinalni :)

Nalatok azert mennyivel egyszerubb ez a dolog....ide ugye azert 6 honap utan vizum kell,addig lehet maradni turistakent.....De!Itt nem adnak csak ugy se "taj' szamot,se semmit,addig amig a statuszod nem rendezodik...jelenleg meg mindig turista vagyok :x igy Hangi utani jaradekokat is nagyon nehezen tudtuk elintezni,pedig o mar kanadai allampolgar lett automatikusan,mivel itt szuletett.Hiaba vagyunk mi magyarok,ez itt nem jelent semmit...ez esetben szerencse!!!De vegre mar visszamenoleg is kaptunk penzt,es havonta is jar mar neki :)
En nyustolom pasikamat,hogy amint az en letelepedesim meg lesz,akkor vegre intezze mar el az allampolgarsagot...elvegre 10 eve el itt,eleg jo pont volna ez,es nemmellesleg a kanadai utlevel :wink: Mar csak rajtam lesz a sor...azt hiszem 3 ev folyamatos itt eles kell hozza......meg nem tudom,de majd utanajarok idovel....En egyenlore nem szandekozok otthon elni,de Alex mar nagyon menne.....hiaba mondom neki hogy otthon aztan meg nehezebb lenne helyre jonnunk,eloszor itt rakjuk magunkat rendbe es aztan majd jo par ev mulva kitalajuk mi is legyen....Mert teljesen felesleges volt ez a jo par belefeccolt ev es energia,ha ujra a nullarol kell majd otthon kezdenunk....
A parod miert nem szeret ott lenni?Csalad?Baratok?Mert ez ertheto :( De gondolom otthon is baromi sokat kene meloznia,hogy megeljetek....
Hogyan telt az ejszakatok?Altatas?

Auto:hat igazan jo lenne mar egy kocsi.......bar siman elkozlekedunk ide-oda,itt is rengeteg ember van am mindenutt....de a kiskocsival sokkal egyszerubb mar....a bevasarlas erdekes,mint a cirkuszosok,vonulunk a batyukkal :lol: :lol: ,neha taxizunk....Apanak lejart a jogsija,most az a kovetkezo dolog,amit meg kell csinaltatnia,es akkor majd gondolkozunk mi is autoban :wink: miutan vegre a korhazi szamla lassan rendezve lesz......

Igen,nagyon varom hogy mar futkarozhassunk egyutt...szerintem nem lesz sok a kulonbseg,mar igy is masodpercek alatt helyetvaltoztat.....!!!

Timi:edes vagy ahogyan elkepzelem hogy fekudtel Tami agya mellett a foldon 8) !

Orsi:nagyon szepen megoldottad ezt az altatasosdit!Ez nalunk is ment egy idoben,hogy Alex kihozta,mert nem almos.... :roll: De meguntam hogy hetvegen konnyen dumal,de nekem egesz heten kell megoldast talanom az altatasra.....azota jol megy ez!
En ugy emlekeztem hogy nektek sincsen cumitok :roll: :roll: de miert???

Sillia:en majdnem sirtam mikor olvastam a soraidat az altatasrol....miattad is es Loci miatt is...Szerintem nagyon hasonloan mukodnek a gyermekeink :wink: ...en azert irtam anno azt Neked,mert ha neked igy jo es Locinak is,akkor hajra!!!Szerintem a leirtak alapjan siman megtanulja majd idovel o is az elalvast.....ugyanugy csinal mint Hangi :wink: Szerintem sokan cicin altatnak meg sokaig,es ha ez nem vezet csaladi viszalyhoz,nehezsegekhez,kit erdekel hogy masok szeint mikor kell ezt megszuntetni...ugysem tarthat mar sokaig,elvezzuk ki amig megadatik :wink: Es eszedbe ne jusson az,hogy ez igy nem jo,nem helyes....ki szerint?Amig Loci ettol kiegyensulyozott,addig ez a helyes!!!En jartam egy foglalkozasra,ami nem kifejezetten a jatekrol szolt,hanem a mamak es a babak kapcsolatarol....ott ezekrol is volt szo!Es amig ti igy vagytok boldogok,akkor minden megengedett!!!Nem lehet saktulyazni,nem vagyunk egyformak,igy nem is csinalhatjuk egyforman...es lam,nehany kiveteltol eltekintve nem igen latni 3-4-5 eves gyerekeket szopizni,es ott is mas lehet a hatterben....Szoval en orulok hogy nem probalkozol tovabb,majd eljon az ideje!!!

Timi:ez a kovetkezetesseg is sok iranybol felfoghato :roll: :roll: ram is azt mondtak paran,hogy nem vagyok az,mert az elso fel evben nehezen mentek a dolgok...pedig en az vagyok,csak nem minden dolog illik mindenkire....mashonnan kell megkozeliteni....
Es lam,azert nagyon szepen eszunk,pedig jol megkaptam hogy ez sosem lesz az igazi,alszunk is rendesen,pedig az volt a legnehezebb,jol eljatszik Hangi egyedul is,pedig mindig megyek ha hiv.....nem tudom......a lenyeg,hogy Te legyel magabiztos,hiaba is utkozol neha akadalyokba...de ha meggyozodessel teszed azt amit teszel,akkor Tami is tudni fogja mik a lehetosegek,mik a hatarok,es nem agyalsz azon masok "Jo tanacsai"miatt,hogy na most akkor mit is rontottam el????Szerintem semmit...es ez most nem a jaj de ugyes vagy,mindent jol csinalsz...
Eleinte,mikor Hangi el kezdett kozlekedni a lakasban,akkor en is agyaltam,na majd hogyan oldom meg a hazimunkakat...es olyan szepen kialakult.....ma mar megy rendesen minden,neha ideugrok hozza a nappaliba,vagy velem molyol a konyhaban,vagy az etkezoben olvasgat,pakolaszik....rajott,ha nem korlatozom a mozgasaban,szepen mindent megoldunk egyutt....egyedul a zuhanyzasom nem megoldhato.....az csak ha alszik,illetve apa itthon van....Amennyire tudtam,biztonsagossa tettem a lakast,ami meg nem olyan arra odafigyelek...Lehet hogy a racs ellen tiltakozik Tami???En is akartam...persze most nem a racs ellen beszelek,csak beszelek :wink: gondolkodok....majd megszokja szepen ha szukseges,de biztos a korlatozas az ami nem tetszik neki,nem a Te kovetkezetessegeddel van a baj!!!

na ezt elkuldom,es folytatom....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Agi:latom nalatok is megy az akadalyzotatas ha netezesrol van szo! :lol: :lol: :lol: multkor ugy elallitotta nekem a gepet Hangi,csak lestem,meg bosszankodtam picit,hogy bezzeg mar most tudja mit kell nyomni...en meg nem,hogy visszacsinaljam :lol: :lol:

Orsi:mi apaknapja alkalmabol megint tettunk egy jo kis kiruccanast 3asban :wink:
Szomszedod lanyanak gratulalok a picihez!!!Ez a szigor :shock: :shock: de gaz azert....pedig mekkora elmeny lehetett volna a szamara!!!

Agi:mi is gyurunk egy triciglire,itt nagyon jokat lehet kifogni hasznaltam...de eloszor most en kapok egy bringat,apanak most vettunk vegre,es eppen a gyerekulesre hajtunk!Aztan majd Hangi is kap egy sajat bicajt :lol: :lol: :lol: Mi is ilyet vettunk tesom kislanyanak,es nagyon jo talalmany!!!Biztos Kata is elvezni fogja!!!
Almaecet eleg bizarr...de csak rovid ideig szar.....inkabb mint valami fogyis tabletta :wink: hatasos,en mar csinaltam!
Dinnye:szereti Hangi,bar neha kikopi o is a darabkakat,amiben nincsen mar nedu!
Papirokat varjuk...csak varjuk...csak varjuk.....mar elvileg semmi akadalya,csak az ugyintezok tempoja az ami gaz!
Babazsur:igazad van,bar kulonbozo koru babakat hivunk meg....igy kell valami csucsulde is :wink:

Gabber:mikulas :wink: azert ez most jo!!!Akkor hajra programok!Megha nem is kettesben apaval,de vegre megvalosithatod azokat amiket mar regota halogatsz!!!
Petieknel jo volt?Hogy van most a kisfiu???
Nem vagyok am ideges az evese miatt :wink: na jo,volt par nap amig bosszantott,de ez mar elmult...ha eszik eszik,ha nem eszik ehes lesz :wink: es akkor eszik!!! :lol: :lol:
Lili es Lotti hizasahoz gratula!!!Jot tesz ez a betegsegmentes idoszak,elvezzetek is ki!!!Lement 1 kilo!!Hurra!!!
Remelem gyorsan lesz netetek!!!

Hendegabi::hurraaa!!Vegre be tudtal kicsit kukkantani!!!Es ne is halljak ilyet hogy nagydarab!!!Szerintem mar tuti rolad is rengeteg lement,es gyorsan beersz minket!!!Majd csak amulunk hogy milyen sokat fogytal!!!
Edes csajszikrol majd hozz kepeket!!!Orulok hogy jol vannak!
Szobafestes:de vegre meg van !!!
Ne is idegeld magadat a gep miatt,mi varunk vissza szeretettel!!!

Sillia...Evi :lol: :Loci nagyon ugyes,meglatod,megtanulja a lejovetelt is!!!Majd videozd le....En most tanitom a lejovetelt,bar egyedul meg nem tud felmenni.....de elorelato anyuka....aaaa nem is,csak mindig fejjel elore probalkozik,es elegge fejnehezek a gyerkocok...igy muszaj voltam :wink: Igy is rendesen gyujtjuk a seruleseket :wink:
Mar a jatszon is egyedul maszik fel a maszokara,ezert is kellett az okitas :wink: es felfedezte a csuszdazas oromeit is.....de hat m indennapra jut valami uj tudas!!!

Agi:Kata fogahoz gratula......ugy vettem eszre,nalunk is keszuloben van az 5.....ja es elszakitotta a nyakalancot,most rendeltunk masikat :? 8)

Na sosem leszek keszen a valaszokkal....folyt.kov...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsúrti:Igen,azt hiszem tényleg az a baj h folyton összezavarodok a sok kért és kéretlen jó tanácstól.
A rács nálunk azért szükséges,mert mivel h kőházban lakunk nagyon hideg a padló,és a konyhában járólap van.A szobát amennyire tudtam úgy alakítottam ki h ne essen baja,és azonkívül hatalmas is,nagy tere van a játszásra.Szívesen játszanék inkább vele egész nap,de hát amit meg kell csinálni..
Amikor még olyan sokat sírt h egyedül kellett játszania folyton elrontottam az ételt,egy idő múlva már gondolkodni se bírtam. :oops:
Szerencsére most már jobb a helyzet,plusz most nálunk nyaral az öcsém és a húgom uh Tami nagyon jól érzi magát,imádja a társaságot,főként a gyerekeket.
Tudom h milyen nehéz volt neked,és nagyon örülök h ilyen szépen megoldódtak a dolgok,és minden megy a maga útján.Ezt szeretném én is elérni,egy kis harmóniát.

Bucus:Isten éltessen!!!!!
Én a legszebb ajándékot Tamarától kaptam,mert aznap reggel úgy összepuszilgatott,megszeretgetett,h ... :oops: nagyon elérzékenyültem.Egy kicsit én is szomorkodtam h milyenek újabban a szülinapjaim,de Tami kiverte ezt a fejemből,hiszen ő itt van és ez a lényeg!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Bucus;nalatok aranybol vannak ezek a bicajok :roll: :roll: :shock: :shock: Egyszeruen szuperul csinaljatok az alvast!!!Nincsen itt kerdes :wink: :wink:
Akkor meg ma is 27nek erezheted magadat!! :wink:
Kar hogy nem kaptam elobb eszbe,akkor en is mindig 21 lehetnek...en apat akkor ismertem meg...bar azert nem banom a sok-sok tapasztalatot :roll: 8)

Gabber:koszi a tanacsokat a balesetekhez...eleinte mig csak pocakban volt Maki,addig parztam...jajj majd megorulok a feltestol,az aprocska sebektol,serulesektol...hat hozzaedzodunk mindannyian!!!Tegnap Hangi a teli tapszeres dobozt ejtette a labaujjara :roll: :roll: basszus,azt hittem eltort neki..csak verzett picit,volt nagy siras,konnyek,de ma mar alig van nyoma a sebnek...es nem is lilult be!
Egy anya mindig is anya marad....egesz eletben!Megrtem a felszt benned....olyan szornyu lehetett ez Lilivel anno...es gondolom azota sem egyszeru,de ugyes vagy,okos vagy,van lelekjelenleted ami a legfontosabb es igy biztosan semmi nem tortenhet mar!!!

Marietta:Megneztem a kepeket!!Hat isteni lehetett ez a tali.Az allatsimogatoban elveztek a kisgidakat???oOyan szepek vagytok!Hogy ragyognak a gyerkocok szemei a boldogsagtol,es hogy szeretik egymast!!!!

Hedo:remelem jovo nyaron mar biztosan haza tudunk menni!!!Akkor nalunk sincsen sok hatra a rohangalashoz!!!Marcinak is csodaszep a mosolya!!!Kis vagany!!!

Bond:szia!Ne kenodj el :wink: !latod,mi mar azert mosolygunk :wink: 8)

Orsi:menj el dokihoz ha az megnyugtat!!Feltetlenul!!!De minden rendben lesz es van is!!!Ez mar egy jo idoszak kezdete :wink:
En meg a focivb dalat sem ismerem,de hallom nyertek a portugalok...itt reggel ota megy az orulet,az egesz utcaban unnepelnek,dudalnak,kurtolnek,enekelnek!!!!

Bucus:tankini :lol: :lol: :lol: majd eltunik a sonka onnan is!!!Biztos vagyok benne!Addig meg:ki nem szarja le??Mar en is ezt teszem...mert az hogy mindenki mondja mennyire lefogytam erot ad,hogy ezt is atveszeljuk :wink: Kulonben itt sokan nadragban usznak :wink: ...combig eroben......plane az ujdonsult anyukak!!!Szerintem ha zavar,vegyel egy alsot.... :wink: :wink:
Orulj hogy nem fenruari vagy :wink: ram a sinadrag nem jott ram meg a telen...az sem jobb :wink:

Orsi:elmentunk az usziba,motyostul,mindenestul...csak zarva volt,mert uszomesterkepzes volt :? ...remelem mar minden okes lesz penteken!!!
Aztan elmentunk a jatszora helyette...pedig nagyon vartuk am!!!

Agi:megertem en a 3-4 kilo felesleget is,mindenki tudja mi az ami meg jo,mi az ami mar nem...es hat ez a franya par kilo az ami a legnehzebb...legalabb is nekem...mar csak 4 van vissza a picivel tobb mint 30 bol!!!Szoval idovel eltunik majd az is!!!Egeszsegedre valjek az a fagyi!!! :wink:

Timi;en is imadok tarsasozni...sajnos nem fert be a csomagomba az otthoni jatekunk...majd kihozzuk idovel.Biztos jo kis este volt!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok

Nem csináltam még ilyet, apa rábeszélt, mert nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz rá keret, hogy el tudjunk menni nyaralni. Hátha Odi és a szavazók segíetenek nekünk.

http://szallas.hu/bababarát-pályázat/fotó/100000062

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Timi:tudom am hogy nem mindenhol lehet racsmentesen megoldani :wink: Razd le magadrol a rossz idoszakot,es minden rendbe jon es megy a maga utjan :wink: De jo hogy a tesoid nalatok vannak!!!Akkor legalabb most jatszanak Tamival!!!Kutyik hogy vannak?Akkor vegul is nem lettek kiskutyusok???

Szulinap:olyan jo hogy mar ki tudjak mutatni a szeretetutek ezek a kicsi kis emberpalantak!!!
Ennel szebbet nem is kaphattal!!!

Rolunk:Szombaton mikor apa hazjott,elmentunk vasarolni...vettunk Hangiank homokozo keszletet :lol: :lol: ,na meg egy csomo mindent,eleg viccesen neztunk ki hazafele :lol: ...este pedig vegre megint tudtunk fimet nezni...olyan regen nem ultunk le mozizni.....
Tegnap meg delelott gyorsan rendeszedtuk az itthon dolgokat,majd felkerekedtunk es elmentunk a beachre :lol: :lol: Igy kocsi nelkul eleg messze van,de nagyon elvezetesnek bizonyult...Hangi nem aludt csak 1 orat,igy korabban el tudtunk indulni(elszakadt a borostyan nyaklanc,es erezheto a kulonbseg,mert keszul a foga)...na szoval...1,5 ora buszozas,metrozas utan megerkeztuk...tiszta,homokos part,mintha tengerparton lennenk....sok-sok ember,latszik hogy szeretnek idejarni....Hanginak tobb sem kellett,bele a vizbe :lol: :lol: Mi nem vittunk furdorucit,mert csak felderiteni mentunk...de hanginak bedobtam egy opar cumot....igy belesetaltunk a vizbe vele....imadta,ki sem lehett hozni...en nem is hittem volna,hogy ekkora orom lesz a szamara....persze eleg hideg volt a viz,de o akkor is huzott a viz fel..persze neha kimentunk homokozni az uj keszlettel,sokat fotoztunk....na nemsokara megismeteljuk,akkor mar teljes harci felszerelessel megyunk:)
Gyunyoru a helyszin,tiszta a viz,mi kell meg???
Nemreg megismerkedtem egy magyar lannyal,neki 3 eves a kisfia....o meselt errol a helyrol.....ma beszeltunk,azt mondta majd elmegyunk egyutt is!Ma keszulunk vele talizni a jatszon,nagyon kedves lany,mar 10 eve itt van es lattam rajta hogy nagyon orult a talakozasunknak,eleg sokat van o is egyedul(itt nehez a baratkozas)Jo kis vagany csajszi,szepen es jol neveli a kisfiat a,ki felver,de csudaszep!!!Es gyonyoruen beszel magyarul,es imadja a pogacsat :lol: :lol: ....
Nagyvonalakban ennyi voltam ma,most megyek zuhizni,tokot gyalultam,de tejfol hijjan majd este fozok....Benyomtam egy kis levest,foztem csoves kukoricat.....kemenyitonapom van!

Szep napot nektek,aztan irjatok!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Orsi:segitunk :wink: imadom ezt a pajkos kepet!!!
Latom,holnap is szavazhatok :wink:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Jujj en rosszat nyomtam...de bena vagyok...az elso csillagnal megnyomtam veletlenul.... :oops: most vettem csak eszre..... :roll: :roll: azt hittem ki kell jelolgetni minden csillagot...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok! :D

Voltunk ma védőnénis méricskén: Kata 11 hósan 9340g és 78,5 cm :D A hosszát soknak találtam, amikor először 79 cm- t mondott, mivel egy hónapja 75 volt. 'összenyomta", és így lett 78,5 cm.... Vagy rossz a mérőizéje :lol:
Ma délután kimaradt az alvása, így most hamarabb aludt el- remélem, reggel nem kel majd a tyúkokkal.... :lol:

Orsi: ha most nincs barnázás, fájás, akkor még várj picit, és majd még nagyobb lesz a babó, amikor elmész :D

Ancsurti: még mindig örülök, hogy simán mennek a dolgok Hangival :D A babazsúr biztos nagyon jó lesz! :D Sokan lesztek?
Gombnyomkodás: tök gyorsan megjegyzi, hogy a tv- n, számítógépen, távirányítón, videon mit kell megnyomni :shock: :roll: Az ilyen "hasznos" tudnivalók ragadnak :lol: Kata is már meg tudja nyalni az alsó ajkát, bele tud húúú- zni a vödörbe, tudja a térdét csapkodni- ezek nélkül nem is lehet létezni :lol: :lol:
Triciklit jövő hónapban vesszük meg, csak egy dologtól tartok: ez is helyet foglal :roll: :D Majd a tárolóban lesz, de ezt biztos jobban féltem majd, mint a babakocsit.... :lol:
Borostyánláncotok: :( Én meg csak néha éjszakára tudtam ráadni, mert egyébként húzogatja, rágni akarja :roll:

Bucus: Nagyon boldog szülinapot! :D

Kép
agi125r
 
 


Orsi: :wink: ez az egyik kedvenc képem Odiról :D :D

Kép
agi125r
 
 


csomót írtam elszállt :twisted:

Jól vagyunk,HGabival beszéltem,ők is,apa taxizik,csajok alszanak,Lili táborba megy jövő7en,napközisbe,81 kg vagyok,elértem a -10 kg-t! :P

most ennyi,mert mérges lettem,nagyon-nagyon sokat írtam,és nem akarom előről kezdeni
Vendég
 


Bucus:Boldog szülinapot! :P

Odira szavazok!
Vendég
 


Tímea neked is boldog szülinapot! :D

Bond itt is? :roll: :shock: miért? :arrow: na most átnézek oda... :twisted:
Vendég
 


Orsi:Orvosnál 6 hetesen voltam először,de szívhang nem volt még!Sokkal később volt... :?
Vendég
 


mehetek odaát végreeeeeeeeeeeeee :P

Így itt már csak a fogyis eredményeim fognak látszódni,és a témával kapcsolatos írásaim! :D

Sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok

Mindenkinek nagyon szepen koszonom a koszontest. :D :D :D
Nagyon aranyosak vagytok. :)

Orsi:
Szavaztam Odira. Nekem is nagy kedvencem ez a kep Rola, jo valasztas volt. Ment a kedvencekbe a link, hogy holnap is tudjak szavazni. :wink:
Hogy dontottel vegul? Elmesz orvoshoz?

Ancsurti:
De nagyon szupi, hogy Hangi igy elvezte a nagy vizet. Orulok, hogy ilyen jol sikerult a kiruccanas. Kivancsi vagyok, hogy Lottusnak hogy fog tetszeni a tenger. Attol tartok O nem fog ennyire rajongani erte.
Koszonom kerdesed, eleg jol haladunk az altatassal. Tegnap leraktam aludni es azonnal elaludt. 21 oratol reggel 7-ig egyfolytaban aludt. Meg soha nem aludt 10 orat egyhuzamban. Ma pedig azt hittem, hogy nehezebb dolgom lesz, mert mar a cici is alig kellett Neki, egyfolytaban csak mocorgott. Azt hiszem az volt a baj, hogy fel 7-kor benyomott egy kisebb adag rizspepet, es az eleg lehetett, meg azert a cici is tele volt, tuti hamar kiszivta ami kellett Neki. Ugy felporgott, azt hittem ma csak orak mulva fog aludni. De nem. :shock: Parszor vissza kellett fektetnem, es 2x visszamennem ujra elfektetni, utana volt 3 nyikkanas, aztan pedig csend. Vegul kb 21.20-kor aludhatott is. :D
Neztem a Tescoban is olyan ki triciglit, ott mar 15 ezerert is lehet kapni, de az meg nem annyira popec. Szoval, inkabb otthon veszek egy frankot (ha veszek, meg nem biztos)
A gatyas furdoruci, hat nem tudom, lehet ugy meg hulyebben ereznem magam. :roll: De kis szoknyat azt biztos veszek a strandra, legalabb mig nem megyek a vizbe, addig ne lassa senki a combikamat. De igazabol ez nem is arrol szol nalam, hogy mas mit szol, hanem hogy en nem erzem igy jol magam, es nem tudok felhotlenul, nyugodtan strandolni.

Gabber:
Kar hogy elszallt a hsz-od. De az jo, hogy hoztal hireket H.Gabiekrol.
Hatalmas gratula a -10 kilohoz, nagyon ugyesen haladsz.

Agi:
Kata igazan szep nagylany mar. Nem semmi meretek. Olyan nagy mar. :D
Nalunk Apa nem engedi, hogy ejszakara Lottus nyakaban hagyjam a borostyanlancot. Fel, hogy megfullad tole. Ti mindig a gyerekeken hagyjatok?

En ra sem allok meg a merlegre, biztos vagyok benne, hogy meg mindig 74kilon allok. Tuti ebben a honapban nem lesz semmi minuszom. :cry: Ha megis akkor nagyon boldog leszek. Sok regi gatyam mar ramjon, a hetvegen probalgattam. A cicik meg mindig nagyobbak mint voltak a terhesseg elott, a hasam meg ugy log...
Felek, hogy ez mar nem lesz jobb sosem. Igy csak a sebesz marad a kisteso utan. De ahhoz batorsagot kell majd gyujtenem (meg sok penzt :roll: :lol: )

Orsi:
Nem irtal ma valami sokat. :( Ugye minden okes? Kaptal mar valaszt a masik helyrol?

Na most lepek, mert mar ragadnak le a szemeim.

Olvado kilokat! Puszi mindenkinek

Kép
Kép
bucus80
 
 


Most csak annyit....hogy.....

Boldog Szulinapot Bucus!!!!!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Bucus

Boldog Szülinapot Neked!!

Anyuéknál vagyok, csak köszönteni jöttem, majd délután jövök.

Puszi

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Bucus!

Boldog szülinapot!
Kép
évi8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: