Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Ide várok mindenkit, aki 2007-re várja a kisbabáját !

Remélem jó sokan leszünk !

Csilla

Kép
csilli01
 
 


Szia Csilli,
én is csatlakozom... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Itt vagyok!

omr
 
 

 
 

Halihó!

Akkor én is innentől fogva ide írogatok nektek!

Most megyek először fodrászhoz fél év óta, úgyhogy nagy nap ez a mai :lol:
Ugyanis eddig nem mertem semmit sem csináltatni vele.
Most megkérdeztem a fodrászt és nekem satírozni kell és mondta nyugodtan, mert a 3 hónapot kivártam!

Puszi Mindenkinek!
Andi

Kép
andusz01
 
 


Sziasztok,

itt vagyok en is.

:D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Csajok !

Nagyon örülök neki, hogy ilyen gyorsan ennyien jöttetek !
Itt így nyugodtan megbeszélhetünk mindent, s nem bántunk meg senkit.

Tényleg írjatok meg mindent, ami történik, s úgy gondoljátok, nektek fontos, vagy érdemes lenne megbeszélni !

Jó csapat leszünk, mi KISMAMÁK !!!

Kép
csilli01
 
 


Andi !

A fodrász, főleg a satír a könyvek szerint sem árthat a babának.

Jó szépülést !

Kép
csilli01
 
 


Sziasztok Lányok!

Akkor én is jönnék, ha nem gond (már nem tudom, mi az és mi nem).

A fodrász szerintem sem az. Már nekem is menni kéne nagyon. De ez lustaság is nálam, meg a fodrászom elég pletyis, ez is visszatartott.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!
De sokan lettünk :)
Nekem is kéne melíroztatni, de még van 2 hét a 12. hétig, addig nem, de utána muszály.
Adusz: mi a különbség a satír és a melír között?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Nanett !

Ide szerintem nyugodtan írhatsz, bármit bármikor !

Jó, hogy sokan lettünk, remélem ez így marad, s gyarapodunk még !

Én úgy tudom, hogy a satír és a melír ugyanaz. Tévedek ?

Kép
csilli01
 
 


Helló!!
Örülök, hogy rám találtatok az iwiwen! Luisa!!!!!!!!!!!!!! Ez a delfines kép feldobta a napom!! Imádom a delfineket! Egyik nagy álmom hogy így vegyenek körbe engem is!!
Vitte! Itt is megírom, ott a képen 7 hetes voltam, de már közlöm, hogy látszik a pocim.
Lányok! Viszont, mintha a mellfeszülésem nem lenne olyan erős. Megnéztem könyvben, végül is a 12.hét után enyhül, azt írja. Ti hogy vagytok ezzel? Nanett? Egyidős társam??

omr
 
 


OFF téma: Ha kell valakinek meghívó iwiwre, van egy darabom.

omr
 
 


Omr!
Eszméletlen, hogy Te milyen vékony vagy!

Én is azt olvastam, hogy enyhül a 12. hét után az első trimeszteri mellfeszülés, de nekem sajnos még mindig megvan és egyre csak nő, csak nő (vagy legalábbis én állandóan ezt érzem), pedig eleve nem volt túl kicsi. Reménykedek, hogy nemsokára követlek téged és nálam is enyhül a dolog.

KépKép
nanett
 
 


Lányok !

Engem is keressetek meg az iwiw-en !!!!

Ráczné Zabó Csilla a teljes nevem !

Én is szeretnélek látni benneteket !!!

Kép
csilli01
 
 


:-)
Hat igen, szoval itt mar lehet FONTOS kerdesekrol beszelni :-)

Omr, koszi, megnyugtattal... 7 hetesen meg nalam is hasonlo volt a helyzet :wink: Bejeloltelek a wiwen!

En nem tudom, van-e kulonbseg, engem mindig kijavitanak, h. nem melirom, hanem satirom van. Mintha a melir az nem lenne olyan profi dolog. Nem ertem...

Mellfeszules.... ajajajajjj, remelem enyhul majd.

Csilli, teged is bejeloltelek.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok lányok!

Én egy másik topikból jövök, csak egy gyors kérdésem volna. A nevetek alá hogy tudjátok ezt a vonalzót beszúrni?

Köszönöm a segítségeteket!

Kriszti
titi_27
 
 


Szia Titi,

www.tickerfactory.com, beallitasz mindent, majd a megadott linket bekopizod a beallitasaidnal az alairasodhoz.

Tobbiek,

Majdnem irtam vmit a masik forumra, de aztan csak okosabb voltam... Csak nem allok le vitazni...

A masik, tenyleg kicsit gaz, h. igazabol masik forumon lenne a helyunk, mert azert az egeszseges felelem bennunk van, h. azert meg nem minden 100%, h. minden rendben lesz (bar biztosak vagyunk benne UGYEBAR?!)

No mindegy.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Kriszti !

Én a www.lilypie.com oldalom csináltam vonalzót, ott nagyon egyszerű !

A mellfeszülés nekem már sokat csökkent, de a mellbimbóm viszont jobban fáj, mint az első 3 hónapban. A dokim szerint mindenkinél más és más !

Kitartás !!!

Kép
csilli01
 
 


Csajok !

Az egészséges félelem bennünk van, de a pozitív hozzáállás nagyon fontos !!!

Szerintem már ezen a fórumon a helyünk és kész !

Itt segítjük egymást, amennyire a neten keresztül lehet !

Kép
csilli01
 
 


Hú lányok! Én annyira unatkozom. Most csak azért írok. Alig van érdeklődő, nyomott az idő, meleg van (talpig feketében), kolleganőm szabin, nincs kihez szóljak, stb, stb.
Skype senkinek nincs?

Na de hogy vágjon a témához is! Mit tudtok a májfogyasztásról? Azt hallottam nem szabad enni. Pedig tegnap májgombóc levest ettem.

Vitte! Igen, én sem éreztem magam biztonságban a 12. hétig, meg igazából pici félelem még mindig van bennem, szóval azért a szeretnék, akarok szülni kifejezés jobban ráillik többünkre, mint a fogok. De mindegy, ne törődjünk vele! Jobb is itt!!! :)

omr
 
 


Luisa!

Sztem is ua a satír és a melír. Régen melírnek hívtak ma inkább satírnak! :D
Egyébként nagyon meg voltam elégedve a fodrásszal, nála még csak most voltam először, de nagyon ari volt.
És pont most mesélte el hogy ők is a jövő hónaptól próbálkoznak hogy babájuk legyen! Remélem hamar sikerül nekik! :lol:

Cici témában az enyém még mindig fájdogál, szerencsére nőni nem nőtt, mert naon nem kéne, viszont feszül.
De nem bánom, ez is jele annak hogy kismama vagyok! :lol:

Puszi,
Andi

Kép
andusz01
 
 


sziasztok,

én is idetaláltam,bár nem ezt tartom megoldásnak,itt vagyok mert ti is itt vagytok :D de a hajam az égnek áll akkor is,most ide áttelepültünk és akkor jön majd vki aki túlérzékeny és megint mi nyitunk másik topicot :shock: ??????????

vitte,

nem engedi át a privit,próbálkozom de nem megy.


melír:az az mit a sapival csinálnak
satír:amit úyg csinálnak hogy 1-1 tincset két papír közé tesznek.....
asszem :oops:

gigi
Vendég
 


Szia Gigi!

Lehet, hogy igazad van, és nem ez az igazi megoldás.

Omr!
Nekem csak MSN-em van, de csak otthon tudom használni, mert a melóhelyen nem lehet. :twisted:

Én is hallottam már erről a máj-mizériáról. Azt olvastam, hogy kb. heti egyszer fogyasztva nem okoz gondot az A vitamin. Én azt meg sem közelítem.

KépKép
nanett
 
 


Huh...imadom a majat...

Gigi, lehet igazad van, nekem nem sapkas, hanem alufolias...

Sztem is masnak kellett volna elmennie, mint nekunk. Nagyon turtoztetnem kellett magam, de minden forumon vanna kevesbe intelligens emberek, de hat majd visszakapja... majd ha o kismami lesz (bar a kora miatt raerne meg boven, bocs, nem birtam kihagyni) es senkit nem fog erdekelni...

Gigi, atjott es irtam is vissza.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Ja es Gigi, kulon orom, h. megtisztelsz bennunket!!!!!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Pocakosodók! Ti milyen krémmel kenekedtek? Nekem azt javasolta az unokatesóm, hogy már most kezdjem el kenni ezt "őrült nagy" pocimat olyan testápolóval amibe mandulaolajat öntök.
Ti mit hallottatok, mi a jó?

omr
 
 


Ne mar csajok, most ez komoly? Ket szo miatt: "akarok" vagy "fogok"? Most akkor masoljam ide a hozzaszolasomat? Nem akarjatok inkabb ott folytatni ahol abbahagytuk?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Hajaj bizony. Itt a mi kis helyünk. Na de azért én most is írtam oda, hátha egy két velem történt eset segít kismamává lenni. Mert segíteni azt azért szeretnék..

Esik valahol? Itt nem akar! :twisted:

omr
 
 


vitte,

nem csodálom hogy nem tudtad kihagyni(én meg nem tudok erre nem reagálni :roll: ),nem a korával van baj,én is 20 voltam mikor terhes lettem és 21 évesen szültem hanem azzal hogy érzelmileg és értelmileg nem érett.................tipikus gyereknek lesz gyereke "eset"...............no de ez se nem tartozik rám se nem az én problémám........

omr,
krém:én a méregdrága vichy-vel kentem magam és a 7.hónapig egy csík sem volt rajtam,aztán egyik reggel úgy keltem hogy tele voltam :shock: komolyan :shock: egy éjszaka alatt.....szóval sztem aki hajlamos rá annak mindegy mivel keni,kapjál meg vmi jó zsíros krémet ami a kezed közé kerül és kész :) és reménykedj :wink:
Vendég
 


Ez azert gaz. A masik topikban akarhogy is de osszeszokott a banda. Most akkor mi lesz, a tobbieknek el kell donteni hogy hova irnak? Gyugyi ide, Vio oda meg ilyesmi? En mar azota oda irok, hogy letrejott a topik, vagyis ev eleje ota, es ezzel nem vagyok egyedul. Engem erdekel az is hogy mi van a varakozokkal, most akkor szakadjak kette, irogassak mindket helyre?

Na mindegy, arral szemben en sem tudok uszni, csak nem tudom mi lesz ha valaki itt is beszol valamit ami nem tetszik. Akkor elkoltozunk az Eszaki-sarkra?

Krem: a csikosodas genetikai problema. Ha anyukadnak volt es/vagy a nagyidnak volt akkor neked is lesz valoszinuleg. Nekem legalabbis ezt mondta a dokim. Nekem tuti lesz, mar akkor is volt a melleimen, mikor tini koromban elkezdtek noni. De mar elmult, de szerintem napok kerdese, hogy legyen megint.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


O.K. Köszi a krémes dolgokat.

A vitához még utoljára annyit tudok hozzáfűzni, hogy én mikor még nagyon az elején próbálkoztunk, akkor 2 fórumot hagytam ott, mert állandóan csak kismama írt, próbálkozó alig. (erről csak annyit, hogy rossz volt a fórum..) Például a babaneten itt is először másik helyre írtam és Benita keresett meg azzal, hogy menjek át hozzájuk, mert ott a helyem! Jelzem, ekkor már kismama voltam, és Benita írta ezt, aki nagyon rendes próbálkozó... Szóval ez itt más csapat, tényleg nagyon segítőkész. De igazából én ma egész nap hol ide- hol oda kukkantottam és jegyzeteltem.

omr
 
 


Krem tema,

mindenhol azt irjak, h. genetika... Anyanak nagyon eros volt, van is. DE ha folyamatosan es odafigyelve eszel, es szedsz fel, akkor allitolag enyhitheto... (En ebben bizom)

MAS:
A tinedzser hiszti a legkevesbe az, amire nekem - nekunk kismamiknak - szuksege van, csak felesleges energiapocseklas...

Gigi, latom ertesz engem 8)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

De nagy volt a mai termés, alig győzöm olvasgatni... :)
Szerintem nekünk jó helyünk lesz ezen a fórumon, és akkor nem kell állandóan azon agyalni, vajon ezt leírjam-e, vagy valakit talán bánt???

IWIW-en próbálok mindenkit bejelölni...

A krémről én semmit sem hallottam, én a természetre hagyom, nameg a 12 héttől kezdődő kismamitornára:)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Draga amugy a Clear Blue terhessegi teszt itthon? Mar csak azert mert sokan, en is feltem a gyenge csiktol..., de a digitalisnak ez ki van zarva... Mondjuk itt nem volt igazan kulonbseg arban.

En a 29 es 30. napon teszteltem, negativ... es a Clear Blue-val a 31. napon pozitiv lett vegre...

Luisa,
en azert kenem, jo vastagon egyszeru Nivea kremmel, tobb ismerosomnek bevallt, bar lehet persze, h. nekik genetikailag sem lett volna. Azert legalabb probalkozom, ha megis lesz, hat istenem, legalabb barsonyos a borom... 8)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte:
OK, a Niveat én is ki fogom próbálni, meggyőztél :)

A terhességi tesztekről nekem annyi a tapasztalatom, hogy amelyiket én használtam 30. napon az még negatívat mutatott, majd a 35.-en egy másik pozitívat, de talán azért mert a babuci később fogant, és ezért vagyok egy hét lemaradásban, na erre most jöttem rá :)
AClear Blue.t nem ismerem...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


vitte,

persze hogy értlek 8) új topic rulez :P :P de én már nem fűzök hozzá semmit mert övön aluli ütés lenne részemről :D a hozzászólásom.ennél pedig inteligensebb vagyok :twisted:

teszt:nekem b-nél egy héttel azután hogy nem jött meg a clear blue - lett és 4-5 nap múlva lett a corax +++++++++++
szóval én nem nagyon szeretem a clearblut mert hogy drága és nekem ki sem mutatta.
Vendég
 


Lányok !

Azzal, hogy új fórumot nyitottam jót akartam, s szerintem így valóban nem kell attól tartani, hogy megbántunk valakit, mert mindenki hasonló cipőben jár.
Vittének igaza van, hogy a hiszti valóban felesleges időpocsékolás.
Egy fórum akkor jó, ha ott mindenki jól érzi magát, s nem kell meggondolnia, hogy mit ír le.
Az, hogy valaki segíteni szeretne másnak az természetes-szerintem-, s hogy kivel mi van mindenkit érdekel. Bízom abban, hogy minél előbb onnan is csatlakoznak hozzánk a többiek!
Az egészhez még csak annyit, hogy mindenki oda írjon, ahová szeretne, s jól érzi magát.
Szuper lenne végre, ha egy összetartó, jó kis csapat lennénk !

Krém !

Én is úgy tudom, ahogy az előttem szólók, hogy a csikok-sajnos- hajlam kérdése. Az viszont szintén igaz, hogy a bőr kiszáradása is elősegítheti a kialakulást, így a zsíros krémek, testolajok jó hatással lehetnek.

Kép
csilli01
 
 


Sziasztok Lanyok,
Na jo, most mar lassan uj nap indul, remelhetoleg kevesebb indulattal... Rogton lenne egy kozvelemenykutato kerdesem: Ki hol tart a kilokkal? Nem az az erdekes, hogy mi latszik, hanem hogy konkretan mit mutat a merleg.

Szoval?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Otthon bekrepált a netünk, így egész du. elvonáson voltam :evil:

Terhességi teszt: Nekem az egyszerű Corax a 26. napon(!) pozitív lett. A Clear Blue-t nem szeretem, mert drága és később mutatja ki a babát.

Krém: Nekem már van, jobban mondva volt is, mint Őzinek, úgyhogy már "eleve el van rendelve" számomra. Azért kenegetem magam, az illúzió kedvéért. Meg mert tényleg száraz a bőröm.

Omr!
Esni nálunk sem esik sajnos, csak a melóhelyemen volt, kell a betonra a víz. Bezzeg otthon locsolhatok.

KépKép
nanett
 
 


Ja, Őzi kérdése: nekem kb. 1 kiló jött fel eddig.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok,
én eddig 1-1,5 kg-t fogytam, nincs az a nagy étvágyam, mint régen..., azért remélem ez nem árt a babának

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


nanett,

felvettelek :) és 26.nap rulez mert én is akörül akarok tesztelni,talán a 25.napon,még utána kell számolnom.apának jó aji lenne házasságira :D

kilók:hát én már csak arra emlékszem hogy rám összesen 14 jött fel de a h-ból úgy jöttem haza hogy pont annyi kiló voltam mint mikot terhes lettem és az összes ruhám feljött rám gond nélkül 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Mi a 11. héten járunk és mivel egyszer már sajnos elvesztettem egy babát a 6. héten és most ugyanekkor vérzésem volt, sárgatest hormont (Duphaston) kaptam. Sikeresen el is múlt tőle a vérzés, remélem tényleg "csak" ennyi volt az izgalom, de most az a problémám, hogy mikor hagyjam abba a gyógyszer szedését. Az orvosom a 11. hét végét mondta, viszont a "szakirodalomban" (a védőnőtől kapott Kismama mintaszámban) azt olvastam, hogy csak a 14. héten veszi át a placenta a "hormonális folyamatok irányítását".
Tudna valaki segíteni, esetleg van közöttetek, aki hasonló cipőben jár? Ti meddig szeditek a sárgatest hormont? (Egyébként a dokim szerint ha további vérzések is lettek volna, akkor a 13-14. hétig kellene szedni, ez inkább egybevág az újság infójával...).
Köszönöm, ha valaki tud segíteni, nagyon aggódom, hogy bajt okozhatok vele, ha esetleg túl korán hagyom abba a gyógyszert! Azt sem tudom, annak lehet-e bármilyen negatív következménye, ha tovább szedem...
Köszönöm előre is a segítséget!
Lilla
kislilla
 
 


Jó reggelt Mindenkinek !

Kilók !

Én még semmit sem híztam, de mindenki azt mondja, hogy ez nem baj. Van, aki az első időben még fogy is, mint Luisa a rosszullétek és az étvágytalanság miatt. Nekem a védőnő és a doki is azt mondta, hogy max.8-10 kiló lenne az ideális összesen.

Lilla !

Először is üdvözlet a csapatban. Nekem nincs ilyen jellegű tapasztalatom, de én is úgy tudom, hogy a placenta a 13-14. héten veszi át a dolgokat, bár szerintem az orvosod biztos jót akar neked !

Kép
csilli01
 
 


Mindenkinek köszönöm az iwiw jelölést. Az összes képet megnétem rólatok ami fent van !

Kép
csilli01
 
 


lilla,

átérzem a dilemmádat :?csak más gyógyszer kapcsán.én azt mondom hogy ártani nem ártasz vele ha szeded a 14.hétig is akár mert max.nincs rá szüksége szervezetednek de te nyugodt vagy.nekem a dokim a bromo-ra mondta szintén a 11.hetet és mindehol én is 12-13at találtam.nem tom még mit fogok csinálni,mikor hagyom abba de biztosan nem mond baromságot a doki,szóval azzal sem ártasz sztem ha abbahagyod.De amit én tanácsolnék hogy beszélj vele,mond ezt így el neki és majd ő megnyugtat,ez a legkorrektebb sztem.
Vendég
 


SZia Lilla,
üdv közöttünk! Én sajnos nem tudok neked segíteni, de Vitte szed most valamit, mert neki is volt vérzése, hátha majd ő tud neked segíteni.

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Lilla!
Üdv közöttünk! Ez tényleg nehéz kérdés, de ha nem volt további vérzésed, valószínű a dokidnak igaza van és elhagyhatod a gyógyszert. Persze nehéz, mert az ember aggódik. Én a Bromot a 8. héten abbahagytam most is és a múltkor is és szerencsére az nem okozott gondot. Bár tudom, az másra van, nem biztos, hogy összehasonlítható a két dolog. De tényleg lehet, hogy jobb, ha megkérdezed a dokidat még egyszer.

Akkor vezetem a hízást? Hát, sajnos az étvágyammal semmi gond, az biztos.

Gigi!
Remélem, sikerül az ajándék!

KépKép
nanett
 
 


szia Lilla,

En is szedem Duphastont, es nekem azt mondta a nogyogyi baratunk, h. a 12. het utan nincs ertelme szedni, mert mar nem tud erositeni. Tehat ha addig minden Ok, akkor eztan is az lesz.

Hizas, nem tudok aktualis adatot, vasarnap tudom este megmerni magam...

De mivel a korhaz ota hasmenesem van es etvagyam nem sok, nem hiszem, h, ment fel...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Lilla,
Udv nalunk!
En is szedtem progit, elmondom nalam hogy volt. A lenyeg, hogy a placenta nem egyik naprol a masikra veszi at a progitermelest, hanem fozatosan es a 13-14 heten veszi at teljesen. Az en dokim maniakusan alapos, ugyhogy nekem kethetente vizsgalta a progiszintemet. Nekem a 10. heten vadul meugrott, ami azt jelentette, hogy a mehlepeny mar dolgozik az ugyon, es akkor csokkentenem kellett az adagot napi 3-rol 2-re. Ugyanez tortent a 11. heten 2-rol 1-re, a 12+0. napon pedig elhagytam. Utanna meg egyszer neztek a progiszintemet es tokeletes volt. Tehat en pontosan ugy csinlatam, ahogy a dokid neked ajanlotta, ugyhogy szerintem nem hagyod abba tul koran ha a dokidra hallgatsz.

Kilok: 1.5, de most gyumiszezon van. Valami azt sugja nekem, hogy lesz ebbol sokkal tobb is hamarosan...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: