Új privát üzeneted érkezett!

Sztem is izzik a topic, es szupi, h. mindent meg tudunk beszelni.
ES GIGI!!! Egy cseppet sem logsz ki, sosem ereztem ilyet, sztem mas sem. (Amugy meg, ha minden ugy megy ahogy kigondoltuk es elkepzeltuk, nemsoka te is a nyomdokainkba lepsz :-))))
Terhesvitamin: Nem hinnem, h. osszefugg... Nagy babat szoktak mondani, de ikerterhessegrol meg nem hallottam a vitaminok miatt... Na igen, nem szabad minden baromsagot elolvasni, en is megfogadtam, mert aztan paraztatom magam. BAR, en ikreknek orulnek nagyon... persze ketpetejunek...kisfiu es kislany...

Ozi,
Elnek meg mindket reszrol mindketten. Probalok sok idot tolteni veluk, amennyit csak lehet. Ferjemnek mar nincsenek... :(

Betti,
Te jo eg, te egy hosno vagy! Minden rendben lesz. A baba gondoskodik magarol, es behozza, meg ha kicsit le is maradt.

LEHET, hogy az en hasmenesem is virusos :?:

Rabkri,
Abszolut megertelek. En egesz eletemben kislanyt akartam, most miota tudom, h. terhes vagyok fiucskat erzek, es ma meg is josoltak, h. az lesz. Es nagyon varom. Koszhely ugyan, de tenyleg nem szamit a neme.

A gyermekeid nevei fantasztikusan jok, mindegyiket elfogadnam sajat gyermekem nevenek!!!! Sokat agyaltatok rajta?
Hat, igen, az lett volna jo, ha parode is ketcsikos lett volna es o ir a topicba helyetted :-))

Ausztriaban sztem nem lehet olyan tesztet kapni, amit irsz. Beagyazodas utan 3 nappal kimutatja :?: :!: Annyibol kicsit gaz, mert sztem nagyobb a csalodasveszely. Barmi lehet meg, persze mindig tessek bizni benne, de amint Ozi is irta, az UH-t jo megvarni. Nalam 6 hetesen nem latszott semmi, a 8-on lattuk meg a picit.

Nem ertem, nincsenek nagyszulok, vagy nem lesz orom. Gondolom inkabb elobbi, a masik nem valoszinu...

A nagyszuleim legnagyobb orome az volt, hogy elhiresztelhetik buszken az egesz faluban :lol:

Csilli,
Merre vagy?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Hú, ekkora termést! Megjöttem a fodrásztól, erre férjecském észre sem vette, hogy történt velem valami változás. Hát, ez van. Amikor már megmondtam, hogy új a frizurám, bizonygatta, hogy igen, tudta ő azt ám. :D

Luisa!
Én is köszöntelek a névnapod alkalmából. Remélem, nektek is sikerülni fog a szeptemberi nyaralás.

Gigi!
Jól tudom, hogy Te vasárnap ünnepled a névnapod? Akkor Téged is Isten éltessen! Jó lehet az a nyaraló biztosan.

Minden újnak üdv, Isten hozott Titeket!

Omr!
Repcsivel szeretnénk menni, hogy ne legyen olyan fárasztó. Bár be kell vallanom, én még sosem repültem még, de ez nem lenne hosszú út. Én is azért szeretnék menni, mert ez lenne így kettesben az utolsó nyaralásunk.

Rabkri!
Gratulálok a pozitív tesztedhez! Nem semmi, hogy már ilyen korán kimutatta, tök jó. Azt hittem én vagyok a csúcstartó a 26. nappal. Gondolom, hogy várod az első UH-t. Én a 6. héten voltam először.

Betti!
Melyik intézetbe jártatok? Mi a Forgácsba, bár nekünk csak inszemeink voltak. Gratulálok a babához! Nekem is volt már szerencsém a hasszúráshoz, valahogy nem egyezett meg a véleményem a dokiékéval, hogy csak egy kis tűszúrás.

Gigi,
szerintem a vitaminok nem stimulálják a petefészkedet, tehát ettől nem hinném, hogy ikrei lennének az embernek. Én legalábbis még ilyet nem hallottam. Csak azt, hogy érdemes előbb elkezdeni szedni, mielőtt megfoganna a baba.

Vitte,
miért nem hitték el a nagyszülők az örömhírt?

KépKép
nanett
 
 


nanett

mi budára járunk a Dévai klinikára, ott fogant és a terhesgondozás is ott van, 3 hetente megyünk uh-ra 10.000 ft alkalmanként. nem olcsó, de itt legalább értenek hozzá, és a lakhelyem környékén csak olyan doki van, akihez még rákszűrésre sem merek elmenni, annyira balfék.
neked mire kellett a hasbaszúrás? inszemből lett a baba?
b.betti
 
 

 
 

nanett,

de ari vagy de én decemberben tartom :oops: tudod nyáron mindenki megy világnak aztán anyukám úgy gondolta legyen december :D

vitamin:sztem meg a nagy gyerek lesz tőle is baromság,nekem b 3850g és 58 cm volt vitaminnal,én 23 éve vitamin nélkül pont ugyanezekkel a méretekkel születtem :) szóval ez sztem genetika.de ha vki mégis elhiszi akkor megnyugtatom hogy szülés szempontjából hótmindegy mekkora a gyerek mert az alkat számít de a nagyobb gyerekkel viszont sokkal könyebb bánni,nem kell pólya......szóval én "nagygyerek" párti vagyok 8)
ja és amúgy ezt a cikket a czeizel írta és ha beírjátok a gugliba mondjuk azt hogy ikerterhesség aki kilöki asszem.ha vkit érdekelne......

vitte,
úgy kell mennie ahogy kigondoltuk,te én most olyan optimista vagyok,fülig ér a szám egész nap :D ezzel a pozitív hozzáállással csak ++++++++++++ tesztem lehet 8) és ha hihetek az anyai megérzéseimben akkor is
Vendég
 


Helló Lányok!

Az idegesség hozott vissza...

14-én mammográfián voltam...
Elvileg még nem lakott benn, akiben most nagyon bízunk, hogy bent van, de akkor is...
Nem lesz gáz, ugye? És csak hétfőn tudok a dokival beszélni, vagy hívjam fel holnap a kórházat... Tiszta ideg vagyok...

Gigi!
mail-t magkaptam, mindjárt megy válasz, de még Lili itt lébecol, nem elég, hogy kiborította a kakaóport, de utána a kézkrémemet is magára kente - kb egy fél tubust...
Olyan furi, hogy ha az első randim sikerült volna, akár a gyerekem is lehetnél... :shock: :shock: :shock: 8)

Vitte!
:) Aranyos vagy, köszi!
Nálunk szerencsére vannak nagyszülők, de egyrészt már 37 éves vagyok, másrészt van már 3 gyerekem, harmadrészt császárral, és emiatt szerintük már nem is kell több gyerek nekünk :x . Ők már Lilit sem akarták :( Most persze már imádják :wink: , de félek/félni fogok bejelenteni nekik :shock:

Nanett!
Nekem is furi, tkp. csak "erőszak hatására" csináltam ilyen korán meg, magam sem hittem, hogy látok majd ott vmit. De ott van, még most is, és nagyon bizakodó vagyok!
És én is kb. a 6. hét tájékán megyek majd UH-ra - de szívem szerint most indulnék :oops:

Luisa - Boldog névnapot!!! :D

Gigi!
Nehogymá' lelépj, amikor végre itt vagyok :wink:
És különben is, jövő héten neked örülünk! :wink: 8)
Itt a helyed, slussz-passz!!!

Ja, hogy leírtam, kicsit meg is nyugodtam, de ha mammográfia-ügyben tudtok vmi okosságot, írjatok!

Sziasztok, jó éjt!

R.Kriszta
Vendég
 


kriszta,

relax 8) nyugiiiiiiiiiiiiiiiiiii,tiszta olyan vagy mint én :roll: az első 2 hétben sincsen semmiféle biológiai kapcsolat közted meg négyeske között.ezt onnan tudom mert b elött hólyahgurutom volt most meg hüvelygyulladást nyeltem be :shock: és persze ezek mind mikor ...........és dokim mondta.szóval minden rendben!!!!!!!!!!!!de vannak estek amikor terhesség alatt sem lehet elkerülni a röntgent szóval ne izgulj.
no mék és megnézem a maileket.......
remélem azért nem kell anyának hívjalak :roll: :wink:
Vendég
 


és már válaszoltam is :D

de csak mert apa zenél és szalma vagyok mert a másik pasim is alszik már 8) és magányomban olvasom a nap szerelmesét és naggggggggggggggyon jó,ajánlom mindenkinek aki szereti az életrajzi könyveket :wink:

na sztem én L tovább olvasni
Vendég
 


Sziasztok!
Hú de pörög, hú de pörög!!!

Szia Betti!
Nem akarom a többieket szajkózni, de olvasni is szörnyű volt, hogy min mentél keresztül!

hú eladás van, mindjárt jövök

omr
 
 


Betti!
Írtam privit.

Gigi,
azt nem tudtam, hogy decemberben is van. Megtaláltál az iwiw-en! Hogy Te milyen fiatala vagy!

Omr,
mit adsz el?

Kriszta,
szerintem ne félj a röntgentől, nem olyan erős a sugárzása, meg csak egyszeri alkalom volt.

KépKép
nanett
 
 


Na itt vagyok!

Szia Nanett! Telefont. Hirtelen volt 2 is, meg egy SIM kártya.
Amúgy lefárasztottak már kora reggel. Bent vagyok már fél 9-re, mert a főnököm mindenkit berendel (több üzlete is van) és hiába csak 9-kor nyitok, csak bepofátlankodik (ajtót persze nyitva hagyom, mert megfulladnék másképp, tehát muszáj), hogy 1 kérdése lenne csak. Én meg persze éppen reggelizek..

Az jutott nekem meg eszembe, hogy tegnap egy kismama újságban olvastam, hogy a csajszit felmentette az alól egy biztonsági őr, hogy átmenjen a fémdetektoros kapun.
Az is veszélyes? Ne már.. Mikor nyaraltunk, a reptéren át kellett mennem, sőt utána még olyan kézivel is végigcsipogtattak, mert az övem fém volt...

omr
 
 


Mármint egy-két "kedves" ügyfél pofátlankodik be..

omr
 
 


Sziasztok!
tegnap próbáltam letölteni ilyen vonalzót, de nem ment mert hót hülye vagyok hozzá és sok az angol szöveg. :oops:
valaki lenne olyan drága és leírná lépésről lépésre, hogy mit kell csinálni.? :idea:
Köszi előre is! :P
b.betti
 
 


Gigi,

ird meg nekem hol talalak meg a wiwen.
vitte@freemail.hu

Marha kivancsi vagyok rad!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Betti,

www.tickerfactory.com

Kivalasztod a "pregnancy"-t
Majd a vonalzot, amit szeretnel, klikk ra a pottyre es next gomb,
Kivalasztod a jelet, ami halad majd a vonalzon, klikk es pottyre es next gomb
A "Due date" amikorra ki vagy irva
Alatta a mai datum es a jelenlegi ido, csak az ora kell, az am a delelott, a pm du.
Ismet next gomb.
Megjelenik az altalad kivalasztott vonalzo a jellel, es az aktualis terhessegi ido.
3 formatumban adja a kodokat, az URL-t valaszd es megpedig ezt a reszt (a ket img. koze eso dolgokat)

Kép

Kopizod a belallitasoknal az alairasodba es igy minden hozzaszolasnal megjelenik.

Sok sikert!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte,
megírtam pirvibe 8)
Vendég
 


b.betti
 
 


vitte
szerintem valamit elszúrtam, nem a képet adta be, hanem a címet.
b.betti
 
 


Betti,
Bocsi, hogy belepofatlankodom, de most epp volt egy kis idom...

Jo az a link, csak szogletes zarojelben ird ele space-ek nelkul, hogy img, valamint a vegere ugyanugy szogletes zarojelbe, hogy /img.
Tehat az elejere [img],%20a%20vegere%20pedig[/img].

Remelem most mar sikerulni fog...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Kép
b.betti
 
 


Kép
b.betti
 
 


Lányok nagyon köszi a segítséget, talán most már menni fog, mondtam, hogy ez nagyon nem megy, már felfogtam, hogy hogyan kell, csak remélem mindig meg fog jelenni.
Hihetetlen nagy vihar zajlott le nálunk fél óra alatt, de legalább hűvös van.
b.betti
 
 


megy ez lassan csak arra kellene rájönnöm, hogyan kell állandósítani. vitte írta, hogy a beállításoknál másoljam be én nem találtam semmi ilyet.[/quote]
b.betti
 
 


meglesz mire betelik kb. 8 oldal
b.betti
 
 


Betti,
A profil ablakod aljan vannak a beallitasok (ahol az alairassal is buveszkedsz). Ott van egy olyan is hogy: "Mindig csatolja az aláírásomat", azt jelold be "igen"-nek.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


hello mindenkinek

Kép
Kép
bbeti
 
 


sikerült végre beraknom a vonalzót.
szerintetek a has növekedése alkat kérdése? aki alacsonyabb jobban meglátszik? én 180 cm vagyok és már látszik de nem az igazi, másokhoz képest, akik ugyanennyi idősek, igaz alacsonyabbak.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!!!! Elég régen voltam a Babaneten, nyaraltunk meg ilyesmi... még csak ezt a topicot olvastam át, kíváncsi vagyok, mi zajlott odaát...
Rabkri, gratulálok!!!!
És remélem, hamarosan én is írhatok ide hivatalosan, lassan elkezdünk újra próbálkozni!
Puszi mindenkinek!!!!!!
Vio

Kép
vio
 
 


Helló Lányok!

Tényszerű leszek:

Gigi bíztatására, meg amúgy is nagyon türelmetlen voltam, vasárnap hajnalban csináltam egy újabb tesztet. Mivel a teszt tájékoztatója szerint a HCG szint másfél naponta megduplázódik, úgy gondoltam, most sokkal erősebb csíkom lesz.
De nem lett...
Kb. olyan lett, mint a pénteki...

Na, nem baj, majd most hajnalban...

De nem...
Ezen csak egy csík van...

Úgy tűnik, csak rövid ideig tartozhattam közétek...
Korábban írtam Giginek, hogy ha mágis megjön, akkor legalább azt fogom tudni, hogy - talán - nem a teherbeeséssel van gond, hanem a terhesség megtartásával. De nagyon bíztam benne, hogy nem így lesz...

Már kibőgtem magam, Apával is összevesztem.

Ma hívom a dokimat (Vioval közös dokinkat), mit szól a dolgokhoz, meg hogyan tovább, mert én még nem tettem le arról, hogy hamarosan közétek tartozzak.

Drukkolok továbbra is mindannyiótoknak, délután még írok (mert itt napközben áramszünet lesz), köszönöm, hogy erre a kis időre is tudtatok velem örülni, és bocsánat, hogy borzoltam a kedélyeket...

(Gigi, írok még ma, de nyugi, veled minden OK, és az "egykismamás" tali is jó lesz most nekem, Te leszel a minta előttem :wink: )

Vigyázzatok magatokra!

Sziasztok!

R.Kriszta
Vendég
 


Rabkri!!!
Valami nem stimmel, ugyanazzal a fajta teszttel teszteltél???
Pár nap alatt nem csökkenhet annyira le a hormonszinted, hogy máris negatívat mutasson! Nagyon kíváncsi vagyok, mit mond a doki! Nekem felírt Duphastont! Amint tesztelek, váltom is ki!
Vio
vio
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is köszönöm a sok köszöntést, nagyon jól esett. :)
Rengeteget termeltetek a hétvégén, látom újak is vannak (de jó!), szóval még végig kell olvasnom mindent...

Puszi

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Helló Lányok!

Vio!

Mindhárom teszt ugyanolyan: GRAVI-HCG.

Ugyanott vettük, valószínűleg egy szállítmány, mert a szavatossági ideje is ugyanaz.

Próbálok képet feltenni, a felső a tegnap hajnali, az alsó a mai. Nem pár nap, hanem 24 óra a különbség.
Remélem, sikerül és még látszani is fog...

Kép
Vendég
 


kriszta,

mindjárt írok mailt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szeretlek :)
Vendég
 


Lányok,
tudja vki, hogy a progeszteronnak mi a jele a vérvételes papíron?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


luisa,
az enyémre ki van írva hogy progeszteron de asszem P4gyel is találkoztam már a proginál.remélem segítettem :D

kriszta,
mali elment
Vendég
 


Szia Gigi,
köszi, segítettél, sajna viszont ilyen nincs az értékeim között, akkor ezt autómatikusan nem nézik a terhességi vérvételnél?
furi...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


luisa,

nem nézik,a progeszteron hormon,tehát hormonvizsgálat kell hozzá amit nem szoktak csinálni terhesség alatt,neked most teljes vérképet néztek sztem.mert hogy nekem b-nél mindig azt néztek + vércsoprt meg afp meg mikor mi még mellé........
Vendég
 


értem, kár, hogy nem nézik a progeszteront, ugyebár 11-12 hét körül veszi át a méhlepény a táplálást és ahhoz kell, remélem lesz elég :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


luisa,

ne légy már vészmadár,irgumburbum :roll: azért nem nézik mert nem az a szokványos hogy nem tudja átvenni hanem az hogy IGEN!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gigi,
OK, nem leszek vészmadár!!!! :) pozitívan, és várakozásokkal telve állok elé a holnapi UH-nak, csak tudod előtte mindig kicsit beparázok, hogy tutira minden rendben van-e, de jó hogy helyreraktál... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok Lányok !

Nagyon helyesek vagytok, hogy többen kérdeztétek mi van velem !
Nem vesztem el, csak csütörtökön a férjem kitalálta, hogy menjünk le a Balatonra, mert már elege van Pestből. Nekem meg nem kellett kétszer mondani !!! :lol:

Kimondhatatlanul örülök neki, hogy ilyen sok volt a termés az elmúlt napokban! Kicsit féltem, hogy jó ötlet volt-e elindítanom az új fórumot, de ti meggyőztetek, hogy IGEN !!!

Köszöntök mindenkit aki mostanában csatlakozott !
Jó lenne, ha mindenki tenne fel vonalzót, így könnyebb követni, ki hol tart éppen. Láttam írtátok, hogy nem mindenkinél pontos, de azért kb. mutatja, hogy mi a helyzet.

A kismamák látom jól vannak, mindenkinek javaslom a mozgást,akinek már lehet, mert én teljesen kicserélődtem tőle.

Még nem sikerült az összes hozzászólást végigolvasni, de amint sikerült írok azokra a dolgokra, amikre tudok.

Csilla

Kép
csilli01
 
 


Kriszti !

24 óra leforgása alatt nem változhat ennyit az eredmény!!!

Még azok azoknál is, akik elvetélnek legalább 2-3 hét, mire a teszt negatív eredményt mutat pozitív után.

Nagyon kíváncsi vagyok mit mond a doki ! Lehet, hogy a teszt nem volt jó ! Nyugi !!!

Kép
csilli01
 
 


SZia Csilli,
már azt hittem meglkógtál tőlünk, jó hogy itt vagy újra, és örömmel hallom, hogy minden rendben veletek...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa !

Megértelek, én is izgultam amikor arra a vizsgálatra mentem, de Giginek teljesen igaza van. Ne gondolj semmi rosszra, minden rendben lesz !!!

Kép
csilli01
 
 


Kedvcsinálónak feltettem a 12 . heti uh, képet !
Hasonlót fogsz te is kapni Kép ultrahang 12.hét

Kép
csilli01
 
 


hú jó nagy a baba, mekkora? gratula, bár mostmár gondolom ennek a többszöröse... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


luisa,
szívesen :D fogsz még te is engem helyre rakni,attól én nem félek hogy nem csak legyen ++++++++++++++ a tesztem :lol: :lol:
és viccen kívül mondom hogy csak pozitívan,ne is vonzd be magad köré a negatívat!!!!!!!!!!!!!!!

csilli,
jó hogy megkerültél és hogy tettél fel képet,tisztára elérzékenyültem :cry: sztem most berohanok és előtúrom b régi uh-s képeit :lol: és jól kibőgőm magam :roll: már úúúúúúúúúúúúgy tesztelnék :oops:

KÉRDÉS:figyuzzatok,találkozott vki mostanában qupido terhességi tesztel??????????????égen földön nem tudok keríteni,brühühühühühü
Vendég
 


Sziasztok!
Csili! Tök jól látszott a babóca. Nálam nem volt ilyen tiszta a 12. héten.
Lányok! Mondjátok, hogy jön a rossz idő! Légyszi! Elég már!
Úgy hullik a hajam, nektek nem? Meg őszülök!! :evil:

omr
 
 


Sziasztok csajok!
A másik topic pang... most akkor ide csak kismamik írnak???
Vio
vio
 
 


Vio,

szia ismet koreinkben. Jol eltuntel. Orulok, h. megkerultel!

Nem azzal van baj, amikor vki azert ir, mert mas tapasztalataira vagyik, hanem azzal, amikor hetkoznapi dolgokat leir nagy ritkan, nem tud es nem is akar visszaolvasni, es elvarna, h. foglalkozzanak vele...

Orulok, h. kipihented magad es lett szined. En most lassan sapkoros leszek, de jovo heten mar neger leszek ( :roll: ja, foleg, ha nem lennek eszaki tipus :cry: )

Dinnye vagy, persze, h. irhatsz ide. (Hiszen minden jo fej itt van :lol: ) Mi nem irhatunk a masikba...
Es ki tudja, en bizom benne, h. ez lesz Gigi es a te eved is!!!!

Csilli,

Welcome back. Hat ki allt volna ellen egy nyaralasnak kozottunk????? Koszi a kepet, nekem is jol jott. Szerdan megyek UH-ra.

Gigi,
Velek nemi hatast reszemrol felfedezni a pozitivrol szolo iromanyaidban... es marha buszke vagyok, ahogy megnyugtattad Luisat. :D

Rabkri,
Ez tobb, mint furcsa... Tenyleg gaz van a teszttel... Ezert szeretem en a digitalisat....

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Nanett,

Bocsi, elsiklottam a kerdesed felett. Nem hittek el a nagyszulok, mert nem vartak es nem szamoltak vele. En meg kicsit szorakozottan adtam elo. Aztan volt orom :lol:

Nezzetek mit talaltam:

www.chinagold.com/survey.asp

Ez alapjan kiscsaj lesz, viszont fiut erzek es fiut josoltak.

Csilli, ti tudjatok mar mi lesz?

Betti?

Nektek bejon a neme, ha beadjatok a dolgokat?

Lehet megis csak kislanyt szeretnek... :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: