Új privát üzeneted érkezett!

vitte,
köszikösziköszi :lol: :lol: fogékony vagyok ám mindenre :lol: nagyon hálás vagyok neked amiért akkor annyit és úgy fogalkoztál velem és szakítottál rám időt...........
én alapban egy optimista ember vagyok,de akkor tényleg minden amihez nyúltam fordítva sült el és ezért...... :cry: de ahogy vmi végre sikerült visszajött az optimizmusom :lol: na jó,most nem azt mondom hogy sohe nem jönnek elő a kételyek meg a para de csak pár pillanat az egész és már el is hesegetem és kontrolálom 8) szuper tanár vagy :!: :!: soha nem fogom elfelejteni Neked ezt a sok mindent amit már eddig is kaptam tőled :oops: köszönet érte :)
Vendég
 


Huh, Gigi,

Most jol :oops: -tam... :roll:

Azert olyan sok nem volt, es mondhatjuk, h. jo tanitvany voltal 8)
Draga vagy! :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte,

csajom lesz :lol: :lol: és nekem b-nél bejött 8) ja és nekem csajt is jósoltak mostanra:D nézd meg uazt adja e :

www.chineseastrologyonline.com/PredictSex.htm
Vendég
 

 
 

Egy erdekes hozzaszolas egy masik topicbol (A babak valasztanak bennunket)

anamaria
Felhasználó

Elküldve: 2005 Augusztus 18 Csütörtök - 13:07

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!
Csak egy érdekes dolgot szeretnék elmesélni nektek.Valamelyik nap épp szeretgettük egymást a kislányommal és azt mondtam neki:"köszönöm,hogy az én kislányom vagy és hogy vagy nekem",mire ő:"mindig is hozzád akartam születni".
Mit szóltok ehez?


Ez hihetetlenul szep, ugye? Mit gondoltok?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte,

ne piruljál,ami igaz az igaz :D jó vagyunk mindketten 8)
Vendég
 


vitte,

én hiszek benne :oops:
Vendég
 


Gigi,

igen, itt is kiscsaj lesz, mindket datummal szamolva, ugyanis nem tiszta napra pontosan, h. mikor :roll:

Na most ezzel ringatom magam.
Bar a Ferj bejelentette, h. fiut akar, mert egy kislanyra annyira kell vigyazni... Lasd megeroszakolasos, felgyujtasos eset. Teny, h. az kikeszitett....

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Fantasztikus hinni ebben.
Van egy par dolog, ami nem fer nekunk kis holmi halandoknak a fejebe... de igyekszem berogziteni. :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte,

sztem elsőre teljesen mindegy :lol: :lol: meg amúgy is persze,csak természetesnek tartom hogy ha már van egy gyereked az ellenkező neműre vágysz másodjára....amúgy b-nél én is éreztem hogy fiú és bejött a megérzésem :) most meg csajt érzek 8)
Vendég
 


ja és mi azt találtuk ki apafejjel hogy ha most csaj lesz harmadjára nem kérdezzük meg hogy mi és meglepi lesz :D de ha megint fiú nem fogom megállni :oops: :roll:
Vendég
 


Jo, bizti nagyon fogok orulni, akarmi is lesz. (Na jo, ertem ezt fiura es lanyra :lol: )

Marha kivancsi vagyok, mikor tudjuk mar meg...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


En sokaig meglepinek akartam, de a Ferj ellenkezett es mondta, h. o mindenkeppen megkerdezi... Na, akkor nekem is tudnom kell, gondoltam.

Ez aranyos. Ti legalabb tudjatok, h. 3-at akartok. En nem. Hajlok az egyke fele. (Tessek megkovezni)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte,
mikor b megkapta a lakcímigazolója kártyáját én is azt hittem hogy delfin, :lol: mert hogy ugye azon rajta vana személyi száma és 3-al kezdődik.......én meg nem tudtam mert honnan tudtam volna hogy akik mittomén mikortól születtek 3-4 a személyi számuk első száma......és modtam apafejnek hogy delfinünk van :?:
Vendég
 


Delfin... :lol: ez aranyos!!

Na megnéztem én is, lány jött ki, én azt is érzek, a férjem 1 hete meg azzal jött elő, hogy ő már fiút érez, nem lányt.

Van egy ilyen a www.babazo.hu oldalon, ott a szülő-gyermek kapcsolat, ott lenyíló fül: kínai fogamzásnaptár. Ott a fogantatás hónapját kell megadni. E szerint is lány..

Hajhullás, valaki?

Vitte! Nagyon nem jó egykének lenni.

omr
 
 


vitte,
amíg be meg nem fogant én is azt mondtam hogy egy!!!!!!!!!!!!!annyit kell tudni hogy se nekem,se anyukámnak nincs testvére,szóval nálunk"trendi" az egy gyerek.és ugye elöttem ezzel a példával én is csak egyet akartam........mikor b-t éreztem elször ficánkolni a pocimban már tudtam hogy nekem egy gyerek nem elég :lol: és apafej azt mondta neki titkos vágya volt hogy 3 legyen...mondtam hogy rajtam nem múlik.azóta azt mondom egy gyerek nem gyerek,két gyerek fél gyerek,három gyerek egy gyerek :lol: egyszerűen annyira jó anyának lenni hogy...........8) és úgy tervezzük hogy most kettecske és aztán egy nagyobb szünet és majd ha kettecske 4 vagy öt lesz akkor a harmadikat.és msaj megfiatalít minket.
lényeg hogy nincs is miért megkövezni mert mindenki maga tudja hány gyerek számára van hely a szívében és mennyit tud vállani.......nem lenne jó kevésbé szeretett gyereknek lenni........
szóval biztos vagyok benne hogy akárhány gyereketek lesz mindenképpen bölcs döntést hozol.és csak ez számít :!:

UFF,én beszéltem 8)

omr,
hajhullás nekem alapban van,bnél szülés után volt idurván lyenem...a magas prolactin okozhat hajhullást és lehet hogy kezd emelekedni neked,bnőmnek pl a 4 hónaptól folyt az előteje......
Vendég
 


Helló Lányok!

Gigi! :lol:

Írtam mailt!
És szerintem is: kisGigi ott van és jól van! :wink:
És itt is köszi, hogy vagy, lelkileg nagyon sokat segítesz!

Csilli!
Nagyon szép a babád! :D

Vitte! :D
Melyik teszt digitális? Lehet itthon kapni?
Dorka lányom (aki most a "titkárnőm", amíg itthon nem működik az iwiw), jelezte, hogy írtál (köszönöm!), fel is olvasta, majd hétvégén írok! :wink:
És örülök, hogy ismerjük egymást! :wink:

LÁnyok! :D
Köszönöm a nyugtató szavakat, aranyosak vagytok!
Én most reggel láttam életemben először negatív tesztet :cry: , de nem is akarok többet!
Teljesen hülyének érzem magam... :shock: :oops:

Vigyázzatok magatokra, babókra!

Sziasztok!

R. Kriszta
Vendég
 


Na, újra én...

Megnéztem, eszerint nekem egy lányom (Dorka), két fiam van: Lucát és Lilit fiúnak mondja...

Vitte!

A lányokkal teljesen egyetértve, én is úgy gondolom, ráérzel a "gyerekezés" szépségére, és nehéz lesz abbahagyni...

De, majd meglátod! És bárhogy gondolod és döntesz, a Te gondolatod és döntésed, nem kövez meg senki :wink:

Sziasztok!

R.Kriszta
Vendég
 


kriszta,

írtam!
hát ez nem túl jó arány nálad :roll: mi lesz így a csajommal :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Lassan visszaolvasgattam amiket írtatok.

Omr! Nekem is nagyon hullik a hajam, legalább is nekem úgy tűnik, pedig azt szokták mondani, hogy ebben az időszakban gyönyörű a haj... A szülés után meg hullik. Hát nem tudom, ha ez így marad akkor a szülés utánra nem marad túl sok ami kihulljon... :oops: Persze lehet, hogy csaki én képzelem be, hogy nagyon hullik.

Rabki! Érdekes, ami a teszteket illeti. Ilyen gyors változásról még én sem hallottam. Szerintem az orvos biztosabbat mondd majd, vagy egy vérvétel.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Ja, én is megnéztem, hogy mi lehet a baba neme. Nekem fiút hoz, pedig én lányra gondolok. Végül is mindegy, a lényeg, hogy egy egészséges babó legyen. Mindenesetre, akár fiú, akár lány lesz, igen mozgékony már most. A 12. heti UH-n pörgött, forgott, rúgott. Nagyon édes volt. :D

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Lányok!

Tudtok olyan üzletet, ahol a későbbiek folyamán tudnék venni kismama fürdőruhát? Szeretnék eljárni úszni. Az igazság az, hogy a neten találtam pár képes bemutatót, de nekem úgy tűnik, hogy nincs mell kialakítása, ami nekem nagyon kellene, mert alapban is 85 C-s melltartót hordok. Szóval, ha jártatokban keltetekben láttok valami jót írjátok meg légyszi. Előre is köszi.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Rabkri,
szerintem csinálj másfajta tesztet is. Vagy vérből lehetne megnézetni a HCG szintedet. Mindenesetre tényleg furcsa ez a negatív teszt.

Omr,
furcsa, de nekem erősödött a hajam, dúsult is egy kicsit. Bár én ezt is olvastam, hogy ez lesz, a szülés után meg jön a hajhullás. Nem tudom, ez mitől függ.

Én sokáig "egykeként" gyerekeskedtem és nem igazán volt jó. Az igaz, hogy van egy nővérem, de 14 évvel idősebb nálam, úgyhogy kb. egyke voltam, amíg meg nem születtek a lányai, akiktől 6 és 9 évvel vagyok idősebb, úgyhogy kb. a tesóim lettek, a tesóm meg a pótanyukám. Szóval szerintem együtt jobb volt. De persze, majd mindenki maga meglátja, mennyit bír, hogy tetszik neki a dolog. Még én sem tudom, milyen lesz.

KépKép
nanett
 
 


Gigi, Omr,

Hat, nekem van teso, de talan most alakul a kapcsolat, regen nehezen ment....
Persze, majd latjuk.
Szeretetben nem lesz hianya, es mivel a baratikor tele van babaval, sztem tarsasagban sem.

A kinai szerint fiu lesz... ennyit a megbizhatosagrol.

Rabkri,

Hihihihi, akkor nalad nem egeszen jol jottek be a horoszkopok.
Akkor en is leallok az agyalassal...Majd kiderul az UH-n.

Digitalis teszt: Clear Blue, nalunk talan 20 EUR/2 db, ennel olcsobb teszt nincs Becsben. A csikos es a digitalis egy arban van, tehat nalam nem volt kerdes. Gigi irta 1x, h. nagyon draga az otthoni arakhoz kepest a digi.

Szerencsere nem hullik a hajam. Csutortokon megyek fodraszhoz. :D Vegre szep leszek.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Gigi,

ja a delfin... Ez cuki!!!!

Nekem 6-tal kezdodott a szemelyi szamom, es jo parszor bosszusag ert, mikor kertek a szamot, es eloszor keszsegesen, majd miutan en nem engedtem a 6-bol, erelyesebben kozoltek, h. mivel no vagyok nekem csak 2-es lehet.... :shock:
Kulfoldi allampolgaroknal volt 5 es 6... :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Zsana
ha Bp-en laksz vagy a közelben érdemes benézni a Soroksári úton levő Délpesti kismamaáruházba, ez Brendon néven fut de nem azokkal az árakkal. nem régen voltam, és ott vettem 2000 ft-ért egy alkalmi nyári fehér nadrágot. ott akkor láttam fürdőruhát, egyrészest és szerintem annak volt mellkialakítása. 160-as házszám. te fürödni is fogsz majd valahol vagy csak napozni szeretnél?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok csajok!
Akkor jöhetek én is? Jajj de jó!
Először is azt szeretném mondani-mint ünneprontó-, hogy nekem eszerint a kínai foginaptár szerint a fiamnak lánynak kellene lennie, a lányomat viszont lánynak mutatta... szoval....
Másodszor hajhullás-nekem így is túl sok van, és sosem hullott. Viszont nem is egy ismerősöm terhesség-és egyéb okok miatt fellépő hajhullás miatt szedett cinket és elmúlt!!!! Próbáljátok ki!!!
Rabkri! Szerintem is csinálj egy tesztet pár nap múlva, de egy másik fajtát! És írd meg, mit mondott a dokink!!! :wink:
Tesókkal kapcs... mi alapban 3-at terveztünk még mikor csak eljegyeztük egymást... aztán szülés után kicsit elbizonytalanodtam... és azt gondoltam, majd, ha nagyobb lesz. Aztán mikor már nem volt olyan pólyásbaba, rögtön szerettem volna kistesót, csak a nyamvadt gyed miatt nem lehetett, vissza kellett mennem ledolgozni a 180 napot, hogy a másodikra már kapjak valami pénzt! Nagyon nehéz volt gyes mellett meglenni...
Mikor a második megszületett.... hát akkor azt mondtam a szülőszobán, én többet nem szülök! Sokkal másabb volt a szülés, de ..... ahogy múltak a hónapok... egyre inkább sóvárogtam... pláne azért, mert a férjem leszögezte, hogy Isten ments harmadik, még csak az kéne... annál jobban szerettem volna... de beletörődtem. Hátha meggondolja magát-gondoltam. És így is lett!
De mondanom sem kell, épp egy olyan időszakomban nyögte be, hogy inkább szeretne egy harmadikat is, amikor nekem eszembe sem jutott, úgyhogy le is hülyéztem... :oops: :oops: :oops:
Aztán pár nap múlva vissza is tértem a témára... :P :P :P aztán volt ami volt, és most startra készen állunk....
Na eleget szövegeltem most, megyek is filmet nézni!
Ja még annyit, hogy mázlista barátnőm már 15 hetesen megtudta, hogy fia lesz... nem tudom, hogy csinálta a doki, pedig nem 3 d-s re ment....
Vio
vio
 
 


Még valami, ti hogy jelölgetitek be egymást?! Tudjátok egymás teljes nevét??? Ide írjátok ki, vagy priviben??????
vio
 
 


Jó reggelt Mindenkinek !

Először is köszönöm a babám képéhez a gratulációkat, s tényleg jó lenne, ha más is tenne fel képet, mert szerintem szívesen látnák őket többen, nem csak én !

Nekem szerencsére nem hullik a hajam, remélem ez így is marad!

Még mi sem tudjuk a baba nemét, bár én titokban nagyon fiút szeretnék! Igazából az egészsége a lényeg, de azért jó lenne... !

Amit Vitte írt, abban én is hiszek !

Kép
csilli01
 
 


Sziasztok Csajszik!
Tegnap délután nem voltam otthon, és már vagy egy órája csak visszaolvasok...

Gigi:
no para tudod :), hány nap múlva tesztelsz?

Vio:
üdv köztünk, látom már újra a régi vagy, nagyon örülök neki... :)

Nanett:
tesókkal kapcsolatban majdnem nálam is ua a helyzet vagy egy féltestvérem (24 évvel idősebb), szóval sosem éreztem igazán tesónak, neki meg van 2 gyerkőce egyik 6 másik 9 évvel fiatalabb, ha együtt voltunk régen, mindenki azt hitte én vagyok a nővérkéjük...
Amúgy én élveztem, hogy egyke voltam, kivéve, amikor kicsi voltam, szegény anyukámnak napjába kétszer kellett vinnie a közeli játszótérre, a többi egykéhez... :)

Megnézem én is ezt a kalkulátort, kiváncsi vagyok, amúgy én ma megyek UH-ra, remélem kapok fotót, és akkor megkérem apát, hogy scennelje be, és akkor én is fel tudom tenni :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Csajszik,
én is kikisérleteztem a babócánk nemét, hát a rendes dátum szerint kislány, ha viszont a lemaradásommal számolok akkor fiúcska, na most legyek okos, de mindjárt megnézem a másik web oldalt is :)
Ott is ugyanaz, na kiváncsi vagyok ma mit mond a doki, van-e még lemaradásom... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok lányok!
Végre jön a lehűlés!

Luisa! Gondolok rád, biztos minden rendben lesz, gyere és mesélj amint tudsz!

Szóval cink a hajhullásra? Na majd ráállok. Ma megyek fodrászhoz - utánozlak titeket, :) vágatok vagy 5 centit!

Szép napot mindenkinek!!

omr
 
 


Vio,

kuldtem privit!
Hat, lehet miutan megszuletik kellene agyalnom a testverken, addig lehet ujraertekelem. Mar az eljegyzeskor tudtatok?! Nem semmi... Miota vagytok egyutt, hany evesek vagytok es mikor jegyeztetek el egymast?

Ma mutogattam a munkatarsaknak a "nagy hasam". Azt mondtak, ugy nezek ki, mint aki bezabalt este, de bababol nem sok latszik meg... :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte ne kenődj el, nekem is ezt mondják :), rögtön nem lehet észrevenni, ha mondom, akkor mondják, hogy ja tényleg, bár azt hitték csak, hogy meghíztam :).
12 hét feletti kismamik, nektek már látszik rendesen a poci?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa !

Mi volt az ultrahangon ? Nem is írsz róla ?

A hasam már nekem kezd látszani, már nem tudok mindent felvenni a régi cuccaim közül .

Kép
csilli01
 
 


Csilli,

en marha keveset tudok felvenni... Jol ki kell mindig gondolnom.
Vagy rovid a felso es nem er le a pocimig... (irodaban ciki lenne :oops: ) vagy a naci tul magas, pedig szinte mind csipo, de ha nyom, akkor nem veszem mar fel... Ja, es vagy OK lenne, de a terfogatom nott es kilog mindenhol a naci folott... :oops: ez is ciki...
Te szedtel fel amugy?

Luisa,
:D Nem kenodtem el, csak ezzel most 1 ideig szamolni kell, h. mindenki jollakottnak nez... :roll:

Volt mar UH meg nyaki redo?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Halihó,
csak este 6-ra megyek :(, de majd jelentkezem... :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Vitte !

Én még kilóban semmit nem változtam, csak látványra. Mintha átalakultam volna. Formára.
Amelyik ruhámat szűknek érzem én sem veszem veszem. Vettem már egy pár kismama ruhát, fóleg nadrágokat, azok nagyon jók. Rövidnadrág, szoknya stb., azok jók lesznek végig. Babonából szinte még magamnak sem veszek semmit, csak ami fontos! A férjem szerint ez tiszta hülyeség, de én így gondolom.

Kép
csilli01
 
 


Ja, OK. Hirtelen megorultem, h. tulvagy rajta.

Na nekem korhazban csinaljak a nyaki redot, a dokimnal nem lehet. A korhazban ez az 5 perces dolog 2-3 orat tart majd, mert korhaz....
Kerek mely egyutterzest, 1 nappal a nyaralas elott, ennyi idot a korhazban eltolteni... :cry:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Ja, OK. Hirtelen megorultem, h. tulvagy rajta.

Na nekem korhazban csinaljak a nyaki redot, a dokimnal nem lehet. A korhazban ez az 5 perces dolog 2-3 orat tart majd, mert korhaz....
Kerek mely egyutterzest, 1 nappal a nyaralas elott, ennyi idot a korhazban eltolteni... :cry:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Az együttérzésben nincs hiány!!!
Mikor mész pontosan ? Lesz időd megírni az eredményt s képet feltenni nekünk ?

Kép
csilli01
 
 


Holnap UH, nyakiredo penteken. Szerintem belefer feltennem. 8)

Koszi, mar jobban vagyok :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Bocsi, 2x ment el... :?: :!:

Hat en epp ma irtam Luisanak, h. nekem 2 kg-val tobbet mutatott ma a merleg... :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!
Én visszaemlékezve 12. hét körül nagyjából súlyra még ua voltam, de már a derekam kezdett közelíteni a csípőméretemhez...
Még pár hét és látszani fog! Habár az első szülőknél nem biztos, de nekem már a 16. héten csak az nem vette észre, aki nem akarta átadni a helyét a buszon... :evil:
Vitte!
Kérdésedre válaszolva:
írtam ide is, de nem jött át, meg az iwiwen elvileg bejelöltelek, de már nem tudtam a képeidet megnézni, csak párat és üzenetet nem hagyott írni, mert kidobott a rendszer!!! :shock:
Lányok, ki van még iwiwen????
Ja igen. Hát, mi 2001 májusban ismerkedtünk meg és decemberben összeházasodtunk.... :roll: kicsit viharos az esetünk!
De nem bántam meg! Járhattam volna rosszul is ilyen hirtelen házasságban.
Én 29, Ő 26 éves...
Vio[/img]
vio
 
 


Sziasztok Csajszik,
Nem tűntem ám el, csak sok a meló és nem volt időm írni, de mindig átfutom, hogy mik az aktuális témák. Akinek nem válaszoltam ezer bocsánat, ígérem, hogy fogok...Egyik-másik téma különösképpen is érdekel!

Lili
34372
 
 


Kilókra úgy vigyázhattok (vigyázhatunk), hogy a hízlalót délelőtt kell megenni az édességgel együtt!!!! Tényleg beválik!
vio
 
 


Szia Vio,

Irtam neked privit! Nekem a kepek alapjan nem tunt fel a korkulonbseg.
Hat, ti sem azok a " hat nem tudom, alszom meg ra egyet"-tipusok vagytok :lol:

Kilok,
nem is eszek sokat, sot szinte csak feherjet es gyumolcsot... Utobbit viszont rengeteget. Csokis, kekszes, sutis egyaltalan nem vagyok...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte, megkaptam, írtam választ!
Lányok! Hallottam valamit és kíváncsi vagyok a véleményetekre...
Lehet, hogy tök hülyeség.
Szoval. Állítólag a nagy kánikulában nehezebb teherbe esni a spermák miatt. Merthogy nem tesz jót neki a túl nagy meleg.
Azt tudtam, hogy forró fürdő-szauna után 2 napig terméketlen lesz egy férfi...
Vélemény?
Vio
vio
 
 


Vio,

:?: :?: :!: :!:
En meg a szaunasrol sem hallottam... :roll:

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vio !

Állítólag van benne valami, például volt valahol valami felmérés, a az is kimutatta, hogy pl.taxisoknak, sofőröknek nem annyira jó a spermájuk nyárom, mert ahogy ülnek, ott még melegebb van, s az nem tesz jót.
De azt, hogy általánosságban nehezebb lenne, azt én nem tudom !

Kép
csilli01
 
 


A termál víz is ilyen hatású.

Kép
csilli01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: