Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget!

Nagyon kedvesek vagytok.

Puszi, Lilla
kislilla
 
 


Lanyok!
Nem hiszitek el mi tortent! Ereztem a babacskam mozgasat! Annyira hihetetlen, mert meg nem vartam es nagyon meglepodtem... de nagyon boldog vagyok, igy mar egeszen mas! Olyan szokatlan, furcsa es felelmelo erzes. Mar 3x ereztem es azota is csak azt varom, hogy mocorogjon megint... ezt szerintem nem lehet megunni. Erdekes, hogy ilyen koran jott, de vegul is annyira talan megsem, hiszen eleg nagy a korahoz kepest (majd egy hettel nagyobb), gondolom most mar a csonjai es az izuleteti is erosebbek, erosebben tud rugni talan ezert ereztem. Na megyek, csak el akartam meselni...

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


őzi,

ez szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jaj de jó,úgy örülök nektek,tényleg nem lehet megunni és nagyon élvezd mert ha megszületik nagyon fog hiányozni ez az érzés :) szóval fordulj befelé és csak magadra meg a babódra koncentrálj :) és akkor én is elmesélem hogy nekem b pont mikulás napján mozdult meg először :P :P már akkor is szuper ajándékot kaptam a kiskarapektól :) jaj de várom már én is :oops:
Vendég
 

 
 

Gigi,
Koszi, nagyon aranyos vagy. Latod neked ez nem is uj, megis milyen lelkesen meseled el, hogy nalad hogy volt! En most olyan euforiaban vagyok, hogy le sem tudom irni. Igen, figyelek ra nagyon, bar eddig is sokat fordultam befele, de most valami megvaltozott, valahogy megtestesult. Eddig is imadtam, lattam magam elott, de ez valami elkepesztoen megfoghatatlan, hogy bennem mozog egy elet! Mas ezt tudni es mas erezni. Ez tenyleg merfoldko az eletemben.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


őzi,

elhiszem hogy lebegsz,neked most szuper jó,én sosem voltam olyan boldog és kiegyensúlyozott életemben mint mikor terhes voltam.A legszebb dolog egy nő életében ami történhet,és érdekes hogy azt hinné az ember hogy elhalványulnak az emlékek és NEM,mindere olyan pontosan emlékszem és olyan intenzíven van bennem minden élmény mintha tegnap lett volna.....ennél már csak szülni jobb :D :D :D vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Csak bekukkantottam. Ma nem is voltam! Őzi!! Nagyon örülök én is ennek! Tényleg nagyon felemelő lehet, ahogy így leírtad! Alig várom már én is, hogy mocorogjon a manó!

A kilókról: 52 voltam, aztán 55 voltam 2 hete, aztán most múlt héten visszafogytam 53-ra.

Pusziiiiiiiiiiiiiikkkk!

omr
 
 


Őzi!
Ez nagyszerű!!! El tudom képzelni, hogy most milyen boldog vagy! Én is úgy szeretném már érezni. De ehhez még türelmesnek kell lennem. És milyen érzés? Tényleg olyan, mintha buborékok lennének benned? Rögtön biztos voltál benne, hogy a baba az? Biztos egész más lesz majd átélni, mint csak elképzelni.

Képzeljétek, bementem a fodrászhoz bejelentkezni. Egyébként bő ruha van rajtam, azt hittem, nem látszik a baba. Belépek, erre megkérdezte, mennyi idős terhes vagyok. :D

KépKép
nanett
 
 


Ozi,

DE JO!!!!!! :D :D

Engem is erdekelne, h. buborekos erzes volt-e :?: , egyik baratnom ezt irta szinten.

Biztos sok minden atertekelodik ilyenkor es a bizonytalansag, ketelyek elhalvanyulnak!!!! En is alig varom. :lol:

Nanett,
detto ez volt ma nalam is... Raadasul nekem ma alig latszik a hasam... erre baratnomnek es a huganak mondom, h. jon a baba, erre mindketten egyszerre, h latszik rajtam... Mondom, de hat nem is hiztam, nem tudjak miert, de latszik. Lehet kisugarozzuk :?:

Ma cicaztam picit, de rogton kezmosas volt utana es alom kozelebe sem mentem. Szegeny cicaim el vannak hanyagolva...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte!
Tesóm azt mondta (ő kétgyerekes anyuka), hogy már kb. egy hónappal ezelőtt sejtette a dolgot, merthogy szerinte látszott rajtam, elkezdett változni a testem. Érdekes ez a dolog.

Ti terveztek még pihenést a nyáron?

KépKép
nanett
 
 


SZiasztok!

Dejó Őzi, szuper érzés lehet! Mesélj egy picit róla, hogy hogy lehet ezt megérezni, úgy tudom, hogy akinek az első babócája az nehezebben veszi észre, mint aki már várt babát. Nekem még sajna messze van, de már várom a keddi ultrahangot, hogy lássam, remélem minden rendben lesz, és nagyon szépen fejlődik...

Vitte:
a cicával óvatosan, bár megértem, hogy nehezek ezek az elvonási tünetek, nálam is :)

Engem képzeljétek tegnap leszólított egy fickó az utcán, hogy milyen szép vagyok bla-bla-bla, mondom várandós kismama... :) ekkor látott meg telibe előről, mondja akkor azért..., ez az ő pehe :)
Azt mondják a nők megszépülnek terhesség alatt, én azt vettem észre, hogy olyan nyugis lettem, ja és anno, amikor még én sem tudtam, hogy terhes vagyok az egyik kollegám mondta, hogy olyan nyugott és kiegyensúlyozott lettem, akkor már ott figyelt a pici :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Helló lányok!
Hát rajtam még mindig alig látszik! És olyan gyorsan telnek a hetek, éppen mondtam, hogy alig éli bele az ember magát már vége is! Na majd ha nem dolgozom! Minden percét kiélvezem majd! Amúgy én nem érzem magam túl nyugodtnak. Inkább olyan befelé fordulós.

omr
 
 


Hat hetfon en is visszamegyek dolgozni, nem sok kedvem.. Pedig jo pihizni... es csak a babara figyelni (meg persze a ferjecskere)

Luisa, ez tok jo!!! Meg ha nem is erdekelt az ember, azert picit jol esik... Nekem is volt a multkor Nemeto-ban egy palyaudvaron rohant utanam egy ficko, h. annyira jo no vagyok (na a nyelvezeten kiakadtam) es meghivhat -e egy kavera.... De en csak elutasito voltam, nem tertem ki babara :-)

Jovo szombaton indulunk Olaszba... Remelem minden OK lesz, elotte meg szerdan nogyogyi meg penteken tarkoredo vizsg....

Tobbiek nyaralas?
Luisa, tudtok mar vmit vagy spontan lesz?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte,
látom te is arattál :), igen nekem is marhára jólesett, az utóbbi napokban alig voltam az utcán, férjecském persze itthon dicsér, de egy idegentől is nagyon jól esett :)

Mi pár napra lemegyünk Szegedre jövő péntek körül, de a többiről még nem döntöttünk, megvárjuk a jövőheti vizsgálatot meg az aug végén levő AFP-t, és utána talán...
irigykedem Olaszország miatt, bizti tuti lesz, melyik részre mentek? ketten mentek vagy barátokkal?

Többiek? Nyaralgattok majd még?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Lányok!

Egy kérdés! Nem a legszebb téma, de azt hiszem erről is kell beszélni :)-
Ti hogy vagytok a "székletürítéssel" :)? Minden könyv azt írja, hogy terhesség alatt székrekedés van, na nekem pont az ellenkezője, felkelek és majdnem mindjárt rohantok... De persze nem állandóan, csak egy nap egyszer, ez vajon természetes???

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Nem tudom, jelentem nekem tök normális, sőt néha reked.

omr
 
 


Sziasztok!

Gondoltam csatlakoznék hozzátok...

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Örülök, hogy van egy ilyen fórum. Ahogy időm engedi felnézek majd hozzátok. Addig is mindenkinek szép napot!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Szia R.Zsana, üdv köztünk!
Mesélj majd magadról. Hasonló korúak vagyunk!

Érdekes, de szerencsére én is inkább Luisa cipőjében járok a mellékhelyiség-látogatást illetően. Nekem mindig az ellenkezőjével voltak problémáim. De majd biztos előjön.

Mi nagy merészen azt tervezzük, ha az AFP és az UH rendben lesz, szeptember elején szeretnénk elmenni Korfura. Azt mondta a dokim, előtte megnéz és ha minden OK, áldását adja rá. Persze, lehet, hogy az egész csak álom marad. Ha nem sikerül, hát nem.

Mindenkinek jó nyaralást, aki még előtte áll!

Vasárnap megyünk Kecskemétre régi barátnőimmel találkozni, 10 éves a barátságunk, azt ünnepeljük. Kiváncsi vagyok, mit szólnak majd, látszik-e rajtam valami.

KépKép
nanett
 
 


zsána,

Üdv közöttünk,mesélj magadról!!!!!!!!!!!!

nyaralás:hát mi az idén is kihagyjuk az igazi nyaralást mert ugye építkezés közepén nehezen lehetni elhúzni.......van egy nyaralónk a berekbe és oda megyünk le 1-1 hosszú hétvégére.....

székrekedés:az normális,ha hasmenés szerű van na az asszem nem túl jó,sztem hívjátok fel a dokit és kéredezzetek rá,én úgy emlékszem azt mondta anno a szülésznőm hogy vigyázni kell azzal
Vendég
 


Sziasztok,

Annyira jó volt olvasni a hozzászólásaitokat. Én 10 hetes vagyok. Nagyon örülök, de eddig annyira megfoghatatlan és felfoghatatlan volt, hogy velem is megtörténhet. Tegnap amikor először láttam a kicsit az UH-n majdnem elsírtam magam. Valahogy akkor fogtam fel ténylegesen, hogy kisbabám lesz.

Pusza,
34372
 
 


34372,
Gartulalok a babadhoz es udv nalunk! Meselj meg magadrol, + jo lenne egy nev is, megsem hivhatunk egy szamnak ;) !

Zsana,
Udv nalunk, bizony meselj meg magadrol!

A magzatmozgasrol... En is hallottam a buborekos es a pillangoszarnyas jelzot, de en nem igy irnam le. Mar par napja ereztem valami nagyon finom simogatashoz hasonlo erzest, de nem vettem komolyan, mert meg korainak gondoltam es azt hittem ez valami mas. Ezeket most is erzem, de kozben mar mast is. Ezek a -gondolom- rugasok sokkal hatarozottabbak, egyertelmuen bentrol kifele iranyulnak neha meg kezzel is erzem. Isteni erzes majd, meglatjatok!!!

Nyaralni mi iden sem megyunk a parom nem kap nyaron szabit. Majd remelem jovore mar sikerul, addig is beerjuk a hetvegi utazasokkal. Nanett, szerintem osszejon nektek Korfu, nem lesz azzal semmi gond.

Nagy dolgok: nalam nincs vele semmi gond. Baromi sok rostot, zoldseget es gyumit eszem, mert en alapvetoen is a szekrekedeses tipus lennek, de igy minden ok. Eddig :).

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Helló számsor! Szia Zsana! :D

Üdvözlet köztünk! Tényleg meséljetek magatokról!

Olyan álmos vagyok! Ti hogy vagytok ezzel lányok? Hogy bírjátok a meleget?
Mikor jön már a lehűlés???

Nanett! Korfu jó hely nagyon! Biztos mehettek! Busszal v. repcsivel mennétek?

Én mint már írtam, voltam a családdal nyaralni. Már nem is hiányzik. Fél karomat odaadnám egy 25 fokos átlaghőmérsékletért és oxigéndús levegőért!!

omr
 
 


Nem jól jár a vonalzóm. Én ma 13 hetes és 5 napos vagyok. Hogy lehet rajta állítani? HM?

omr
 
 


Haliho!

Luisa... :lol: :lol: :lol: mindjart irok mailt... addig is fetrengek a rohogestol es a hulyesegemtol.. :-)

Zsana es - Omr mintajara - Szamsor,

Gratula!!!

Zsana, en is, a ferjem is konnyeztunk az 1. UH-nal, nagyon meghitt pillanat!

Szekrekedes????? ellentete, napok ota es most mar lassan parazok... jobb lenne rekedni egy-ket napot....

Nanett, miert nem jonne ossze Korfu, minden rendben lesz es meg egy nagy uccso nyaralas kettecsken belefer, sot igy jo :roll:
A baratnos talid is tok jo, kivancsi vagyok eszreveszik-e :wink: , majd meselj :!:

Jelentem igenyes kismama lettem, gyanta + pedikur kilove.

Nektek nem gaz a talpatok? Soha nem volt ilyen bajom, most meg 3 hetente jarnom kell, mert nagyon szaraz sarkam... es tele vagyok borkemenyedessel, pedig nyitott, lapos papucsokat hordok...

Ja, a lehulest en is bevallalnam.... :cry:

Megyek elmeselni a nagyszuloknek, h. deduncsijuk lesz... Lesz nagy orom...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Luisa!

Nem tudom holnap hogy érek rá bekukkantani, ezért most kívánok neked NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!

Jó ez az iwiw, hogy már így tudom a keresztneveket is!

omr
 
 


Ja és kívánok neked névnapod alkalmából szilárdabb reggeli trónolást! :D :D

omr
 
 


Helló Lányok!

Régen jártam erre, illetve az egyel fentebbi, "akarós" topicba, és most tanácstalan vagyok, hova írjak, hol kérdezzek (pedig már van 3 lányom :oops: ).

Májusban volt egy éve, hogy próbálkozunk, júl. 5-én volt meg utoljára, és napok óta furcsán éreztem magam.
Délelőtt Apa ment patikába, kértem, hozzon egy tesztet, legyen itthon. Türelmetlenül hazajött, hogy pisiljem már le, mert ha én nem, akkor majd Ő :D

23 cn-on sikerült egy halvány csíkot produkálnom. :D :D :D

De mennyire megbízható a teszt? (Gravi-hCG, 20mlU/ml) Mert eszerint a halvány csík is pozitív... :? :? :?

Mit gondoltok, merjek örülni?

Egyébként meg követem a történéseket, drukkolok mindenkinek, és szeretnék igazándiból idetartozni :wink:

R.Kriszta
Vendég
 


Kriszta,
Jo ujra hallani rolad! Mar nagyon regen nem irtal... A pozitiv az pozitiv, az esetek nagy tobbsegeben az is marad, de azert szerintem celszeru megvarni az elso uh-t a nagy beleeles elott, hiszen az az igazan megnyugtato, amikor a doki azt mondja, hogy minden rendben, elo a terhesseg. Mikor akarsz menni eloszor?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


rabkri,

mikorra érsz ide :mrgreen: ???????????és halvány csík is csík :D :D és nagyon halkan gratulálok és idea tartozol ahogy én is csak még nem tudok róla :D :D írtó izgi,jó kevés lesz közöttünk,pontosan egy hét!!!!!!!!!!!!!!!majd megyünk együtt szülni,úgyis uott fogunk :wink: jaj most nagyon feldobtál,jelentkezz már be vmikor mns-re hogy tudjunk beszélni.és mondjuk egy teszten kívül semmit nem veszítek ha bepróbálom én is a 23.napot :lol: 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Először is üdv az új kismamiknak, meg a régről előkerülteknek! A pozitív az pozitív, nyugi. 34342 én is éa vitte is 10 hetes :).

Omr:
köszi a köszöntést, nagyon jól esett :) Nekem sem jó a vonalzóm, de szerintem csak úgy lehetne rajta változtatni, ha más időpontot adnánk meg az utcsó menstruációnak, de az meg milyen, szerintem hagyjuk így, hátha a baba is behozza a lemaradását időközben... :)

Nanett:
titokban én is remélek vmi szeptemberi nyaralást (valami görög sziget nekünk is befigyelhetne), de még én sem merem beleélni magam, először legyen minden rendben, de miért nem lenne, nem igaz? :)

Mindenkinek jó hétvégét! Mi ünneplünk, ma a férjemnek van a névnapja, holnap nekem, nemeg a 3. hónapos hónapfordulónk, mármint a házasságkötésünké

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Először is üdv az új kismamiknak, meg a régről előkerülteknek! A pozitív az pozitív, nyugi. 34342 én is éa vitte is 10 hetes :).

Omr:
köszi a köszöntést, nagyon jól esett :) Nekem sem jó a vonalzóm, de szerintem csak úgy lehetne rajta változtatni, ha más időpontot adnánk meg az utcsó menstruációnak, de az meg milyen, szerintem hagyjuk így, hátha a baba is behozza a lemaradását időközben... :)

Nanett:
titokban én is remélek vmi szeptemberi nyaralást (valami görög sziget nekünk is befigyelhetne), de még én sem merem beleélni magam, először legyen minden rendben, de miért nem lenne, nem igaz? :)

Mindenkinek jó hétvégét! Mi ünneplünk, ma a férjemnek van a névnapja, holnap nekem, nemeg a 3. hónapos hónapfordulónk, mármint a házasságkötésünké

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Bocsi kétszer ment el, nameg azért is, mert azt hiszem Vitte 11 hetes, bocsi :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Szóval pár szó rólam, rólunk. Remélhetőleg, ha minden rendben megy akkor kb. a 30. szülinapom előtt 1 hónappal anyuka leszek. :D A férjemmel márciusban döntöttünk úgy, hogy abba hagyom a gyógyszert, elmegyek orvoshoz, egy általános vizsgálatra, és megbeszélem Vele, hogy babát szeretnénk. Gondoltuk, védekezünk 2-3 hónapig a tisztulás miatt (bár ezt a tisztulás dolgot már cáfolják az orvosok, hogy kellene!), és utána lesz ami lesz várjuk a babát. Nos, ez annyira jól sikerült, hogy tulajdonképpen az első alkalommal, hogy nem védekeztünk, Én teherbe estem. Kissé hihetetlennek tűnt..., de nagyon örültünk! Az igazság az, hogy az első 12 hét elteltéig nem nagyon hangoztattuk, nehogy történjen valami, de úgy néz ki eddig minden rendben!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


A múlt heti Uh Nekem is nagyon megindító volt. :lol: Fantasztikus volt, egyfolytában forgott, fogta a kis fejét (gondolom utálja az UH-t, én viszon imádom, ha őt láthatom :lol: ), és ráadásul felvették videóra is mivel képet már múltkor sem tudtak adni, így vittem kazettát, hátha felveszik. Szerencsére, jók lettek a mért adatok is, a nyaki redő nagyságától féltem, de szerencsére az is normál érték.
Hát, egyenlőre ennyi.
Bocsi, ha hosszú lett!

Üsv: Zsana

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Luisa,
Na utanna neztem milyen nevnap is van holnap! Nalunk itt ez nem egyertelmu, mert nincs magyar naptaram... Akkor boldog nevnapot Marta! Remelem tenyleg Marta :) ...

Gigi,
Hanyadik cn-on vagy?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Zsana,
Jo neked, hogy ilyen hamar osszejott, sokan kozulunk nem ilyen szerencsesek. En szerencsere az voltam :), ugyhogy nekem sem kellett olyan kalvariat jarni mint nehany masik lanynak... Orulok, hogy eddig minden rendben veletek, most mar tulvagytok a kritikus idoszakon. Ha esetleg kapsz majd uh kepet, tedd fel nekunk, mert mi azokat nagyon szeretjuk am nezegetni, es mar nagyon regen nem lattunk.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


őzi,
grrrrrrrrrrr,még csak a 16-on :oops: :cry: de egy nap egy hétnek tűnik :roll:
Vendég
 


Őzi!

Akkor legalább Mi ilyen szerencsések vagyunk! Mindenesetre Én drukkolok Mindenkinek, aki babát szeretne, hogy hamar össze jöjjön Nekik. Biztos nagyon nehéz lehet ez a helyzet... Nem is tudom mi lenne Velem, ha nagyon nehezen jött volna össze a baba, mert így is néha paráztatom magamat, hogy minden rendben van e odabent... Ezért is volt egy kicsit megnyugtató a 12. heti Uh, ahol láttam a kezecskéit, lábacskáit, gerincét, fejét stb... :D Szóval ez nagyon klassz érzés volt, és remélem még sok ilyen jó érzés lesz.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!
Már régen kerestem egy ilyen topikot, ahol ilyen barátságos jó hangulat van. :D előtte a meddőség-lombikbébibe írtam, de onnan elküldtek mert már nem vagyok odavaló. :cry: most vagyunk a 19. hétben. én már egy jó hete érzem a mozgását, tegnap majdnem kirúgta az oldalamat, már kívülről is lehetett érezni, ha rátettük a kezünket a hasamra. ma már sokkal nyugodtabb de érezni még a rugásokat, érdekes néha a hasam oldalán néha az alján. 2 napja voltam magzatvíz vizsgálaton a tarkóredő miatt, mivel 3.4 volt, most várom az eredményt és rettegek a telefontól, mivel ha nem jó az eredmény 2 héten belül hívnak.
most egyszerre ennyi, késöbb ha akarjátok még írok magunkról
Üdv mindenkinek!! :lol:
b.betti
 
 


Betti,
Szia, udv nalunk! Milyen sokan jonnek mostanaban :D ! Irj meg magadrol, kivancsian varjuk! Remelem nem fog megcsorrenni az a franya telefon, es ezutan is minden rendben lesz. Hogy fogant a babad (mar ugy ertem lombik, vagy gyogyszeres kezeles utan)? Elso baba?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Gigi,

Nemsoka tesztelhetsz, nyugi, csak picit kell meg varni :)

Luisa,
a fene se tudja hany hetesek vagyunk... a lenyeg, h. minden OK :lol:

Elmondtam a nagyszuloknek, nem hittek el :lol: , bizonygatni kellett :lol: Aztan volt nagy orom 8)

Betti,

Udv itt. Hat igen, itt tenyleg jo a hangulat, mondjuk tettunk rola, hogy az legyen... Es gratula a bebihez, meselj, hogyan sikerult vegul. Mennyi ido volt a tarkoredo vizsg?
Persze, minden rendben lesz! No para... 8)

Zsana,
Luisanak is, nekem is elsore jott ossze, tenyleg marha szerencsesek vagyunk. Barati korben egy parnak mar 2 eve nem sikerul... Sajnos.

Rabkri,
Igenis tessek orulni, mi veled egyutt orulunk :D
De azert kivancsi lennek, h. irtal volna -e, ha parod pisili le a tesztet :lol: Jot nevettem :lol: :lol:
Mi szivesen fogadunk korunkben! A masikon tudod tul sok lett a boldog kismami... :roll:
3 lanyotok van, az igen, most jon a 4., aki remelhetoleg fiucska lesz? Mennyi idosek?

Huh, en egyelore ezzel az eggyel szeretnek majd boldogulni :)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Betti!

Üdv itt a téli babások között! Remélem rendben lesz a vizsgálat! Ha van kedved írhatnál magadról többet is.
Egyébként hányadik héten mérték Nálad a takaró redőt?

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Helló Lányok!

Először is köszönöm, hogy a "régiek" emlékeznek rám 8) , az újakkal meg majd megismerjük egymást - legalábbis igyekszem itt maradni :wink:

Őzi!

Nagyon friss még az élmény, és tkp. csak szerdán kellene megjönnie, most 3+2 vagyok, ha "a halvány csík is csík" :wink:

Szóval a lényeg, hogy még nem igazán tudom, mikor megyek dokihoz, először jussunk el szerdáig (eddig nagyjából órára pontosan menstruáltam), de hétfőn újabb teszt :wink:
Most, hogy így elgondolkodtattál, nyaralás után kéne mennem, 20-án jövünk haza, aztán 23-tól kezdődik a bejárás a suliba, vagyis azt a keddet fogom megcélozni, és ahhoz jövő héten már be kell jelentkeznem...
Úgyhogy köszi, hogy visszarángattál a földi dolgokhoz...

Gigi!

:D :D :D
Hogy mikorra érek oda? 8) :wink:
Jó kérdés... Igazán összejöhetnénk, amíg nem kezdődik el a suli :wink: Írj e-mailt, mikor jó nektek :!:
Fiad? Még mindig jó hapsi? :wink:
Az msn-re vmiért nem tudok felmenni, de pl. az iwiw-et sem tudom megnyitni, valszeg valami vírus gazárdálkodik :x Várom az öcsém, hogy rendbekapja a gépünket, addig örülök, hogy legalább babanet van :?
Csináld meg a tesztet minél hamarabb! Ez azt írja, a beágyazódást követő 3. napon már biztos eredményt mutat... Mennyire lehet ezt elhinni? :?
Nagyon izgatott vagyok, csak vigyorgok, mint vadalma :oops: :lol:

Ugye, mi eleve így terveztük, hogy együtt szülünk, bár a májust beszéltük meg :wink: De egye fene, jó lesz az április is, Dorka áprilisi, Luca és Lili meg úgyis júniusi...
Aztán ha addig nem, hát majd a kórházban találkozunk :wink: 8)

Lányok!
Ti mikor mentetek először dokihoz? És mit csináljak? Folsavat szedek, a többi meg ugye most a babócán múlik...

Sziasztok!

R.Kriszta
Vendég
 


Üdv!
már 3 éve próbálkoztunk mielőtt sikerült a lombik, a páromnak kevés a spermája. hormonszintekkel is gond volt, sok volt a prolaktinom. ez a 3. próbálkozás, ami sikerült. 1 baba van, úgy néz ki, hogy kislány lesz. a redőt a 12. héten mérték, de ő mindig idősebb volt a koránál 1 héttel. a doki akkor nagyon megijesztett, hogy 25 % az esély, hogy beteg. a genetikai tanácsadáson az uh-nem láttak semmi rosszat, de mivel ICSI-vel készült (egy ivarsejtet a biológus beletett a petesejtbe, és meg is vágta a pete hártyáját, hogy könnyebben megtapadjon) meg kellett csináltatni a vízvételt. a Baross u-ban csinálták, mint a futószalag, bementem a dokihoz, hanyatt kellett feküdnöm egy ágyon, megnézte, hogy hol a baba, majd mondta " csak egy bolhacsípést fog érezni" és hasbaszúrt egy tűvel, hát nem volt bolhacsípés gondolhatjátok. leszívott kb. 1 dl vizet amit éreztem is, majd felkeltem és hazajöttünk 50 km-t kocsival a párommal. itthon két napig kellett szigorúan feküdni, 2 hétig no sex, és semmi emelés meg ilyenek. most itt tartok, de amit eddig átéltem nem kívánok senkinek, nem akarok mártír lenni, de nem elég, hogy az ember átél 3 pete leszívást, altatást egy rakás gyógyszert és hogy megmaradjon mindennap 3 hétig napi kettő progeszteron szuri. mikor pedig végre megvan a dokik csak állandóan besza.....t-nak.
én a hormonkezelés miatt eleve vagy 5 kg. plusszal kezdtem, most kb. olyan +4-nél tartok.
kb. másfél hete volt egy vírusos hányásos hasmenéses 1 hetes nyavajám, nagyon megijestem, mert fogytam 5 kg-t, és a baba is szerintem visszamaradt 1 hetet a fejlődésben, ez idő alatt nem tudtam enni csak kekszet és ropit.
Most izgulunk.
Bocsi, hogy ilyen hosszú lettem, de ennyi a nyavajám, máshova meg nem tudok és nm is írhatok.
b.betti
 
 


rabkri
én menstruáció kimardása után 3 héttel mentem uh-ra a dokihoz, akorra lehet vele kimutatni, hogy megvan-e és hány van, de vérvételre elmehetsz már egy héttel korábban is. a folsav nagyon fontos. én szedtem a kezdetektől fogva elevitet napi egyet, magneb6-t 2*2-t, azért, mert magnézium csökkenti a vetélést. ihatsz és persze mindenki vas pezsgőtablettát, enni kell vörös húst a vastartalom és a fehérje miatt ami a húsban van, ha nem eszel elég húst nem fejlődhet rendesen, mint mikor én egy hétig nem tudtam enni semmi rendeset.
b.betti
 
 


Betti!

Sajnálom, hogy ennyi mindenen kellett átmenned, ahhoz, hogy pocakos legyél. Szívből remélem, hogy minden rendben lesz. Egyébként azt mondják, hogy ha a genetikai Uh-n nem találnak semmi eltérőt, akkor valószínűleg nincs is semmi baj. Persze biztos ami biztos, most már túl vagy a nehezén, és ez a vizsgálat bizonyosságot is fog adni. Kívánom, hogy minél hamarabb megnyugodhassatok a férjeddel együtt, és akkor már teljes lesz az öröm a terhességedbe.
Sajnos én is elég parázós típus vagyok, a következő vizsgálat az AFP lesz, ahol ugye nem mindegy mikor nézik, mert fars eredményt adhat...
Kitartást Nektek!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Helló VItte!

Kicsit lassan írok, meg szaladgálok is, mert Lili itt nyüzsög folyamatosan, ezért bocs, de külön írok neked :wink: .

Ahogy ígértem, végig figyelemmel kísértelek benneteket "ott" is, és ahogy ígértem, jelentkeztem, ahogy történt valami. Jó itt, minden szempontból... :wink: :wink: :wink:

Hát, akkor biztos írtam volna, ha Apa lepisili, és neki is két csíkos 8) :shock: :shock: :shock:

Igen, három csajszim van, Dorka 15, Luca 12, Lili pedig 4 éves 8) :D .
Őszintén szólva (és nagyon komolyan) tök mindegy, hogy fiunk, vagy lányunk lesz. Persze, valószínű, hogy Apa titkon egy fiúban bízik, de Lilinél fiút várt, és mégis lány lett, és mégis imádja, ezért én bártan mondom, hogy teljesen mindegy :wink: :)
A lányokban rutinom van, a fiú meg újdonság lenne...

És nyugi, nekem kettővel könnyebb volt, mint az egykémmel, a három mellett meg ha akarom, még unatkozom is :wink: Egyre jobb lesz, hidd el!

Mit szóltak a "dédik"? Volt nagy boldogság? :wink:
Hát nálunk nem lesz, de majd túléljük ezt is... :?

Szia!

R.Kriszta
Vendég
 


Betti,
Ne is gondolj ilyeneket, ide azt irsz es annyit amennyit akarsz!!! Nem semmi amin keresztulmentel, le a kalappal elotted! Azt hiszem te viszed a palmat kozottunk. 1 dl viz, uramatyam! Almomban sem gondoltam volna hogy ennyi kell a vizsgalathoz. Drukkolunk neked nagyon!

Kriszta,
Szupi, hogy a folsavat szeded es ha jol etkezel akkor egyesek szerint az eleg is. En szerintem jol etkezem, de en a biztonsag kedveert szedek vitamint is. Gratula a lanyokhoz, jo a koreloszlasuk is, mindegyik tud majd neked segiteni a baba korul! Van egy baratnom, aki most szulte az 5. lanyat es azt mondja van egy olyan erzese a lanyait latvan, hogy ez az uj gyerek majd csak ugy felno magatol, a noverei patyolgatasa kozepette :D .

Gigi,
Valahogy csak eltelik az ido addig, bar baromi nehez kivarni.

Vitte,
Jo neked, hogy elnek a nagyszuleid es dedik lehetnek. Nekem is volt dedim, es nagyon sajnalom, hogy az en gyerekeimnek sajnos nem lehet. Kepzelem mekkora volt az oromuk!!!

Csilla,
Veled mi ujsag? Nem jottel ma...

Bekepzelem, vagy tenyleg ket napja izzik a topik ;) ?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


kriszta,
ha b elaludt írok mailt :wink:

őzi,
hát,ja de tényleg csak vhogy...........
és nem képzeled be,tényleg szuper jó ez a topic és bár csak én lógok ki a sorból mégsem érzem úgy mintha kilógnék,szóval érted :wink: nagyon jó önfeledten beszélgetni úgy hogy mindenkit érdekel a másik................

szóval korábban írtam hogy nem ezt tartom megoldásnak most be kell lássam hogy nagyon is ez volt a megoldás és tévedtem és szuper hogy itt vagyunk

betti,
hát le a kalappal elötted,tényleg úgy van hogy egy nő két dologért képes bármire:azért hogy terhes legyen és azért hogy ne

kérdés:ti hallottatok olyanról hogy a terhesvitamin ha korán kezded el szedni "okozhat" ikerterhességet???????????????
persze ezt a kakit is ezen a sz@r neten olvastam össze :roll: mert nekem mindig mindent el kell olvasnom :shock: és utána meg paráztatom magam :roll:
Vendég
 


kriszta,

b nem alszik és írtam mailt 8) :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: