Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

mpatr szívemből szóltál, és bár én nem vagyok orvos csak ápolónő, de akkor is etikátlannak tartom hogy így ilyen módon bánnak egy kiszolgáltatott kisgyerekkel. Sok érzés nem szorult az ilyen emberben, és igenis tenni kell, hogy az ilyen ember ne foglalkozzon gyerekekkel emberekkel. És hát igen, ilyenkor már nem a saját gyerekünk miatt tesszük, hanem a másoké miatt, hogy ők ne kerüljenek ilyen helyzetben.
Hisz másokat is megbüntetnek, ha nem jól végzik a munkájukat, akkor a őt is meg kell, mert ő meg emberekkel dolgozik. Akikkel nem lehet állat módon vislekedni.
Engem ez mindig is felháborított, mert én azt mondom hogy aki nem tud kedves, normális, segítőkész lenni orvosként ápolónőként, az ne dolgozzon ebben a szakmában.
Szokták mondani hogy a sebészek vágni szeretnek, ha kell hanem, a fülészek szúrni, a mandulát kivenni, akkor is ha nem feltétlen muszáj, de nekik ez a kihívás. Hát köszönöm szépen, de nem az én gyerekemen, hanem azén akinek tényleg szüksége van rá. És azt alapos kivizsgálás után.
Még Betti ovis volt amikor elég sokszor volt mandulagyulladása, és elvittük a János kh-ba a fülészetre mert ott ajánlottak egy jót, ő rögtön azt mondta hogy műtét, én addig húztam a dolgot, ráadásul akkor volt egy pár kisgyerek amikor mandulaműtét után halt meg, hogy azt mondtam nem engedem, ebben a férjem is támogatott, persze a doktornőnek nem tetszett. Adtam neki másik vitamint, amit azóta is szednek, és elég keveset betegek azóta. És áldom a fejemet hogy magamra hallgattam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Magika! Én azt gondolom, hogy kaptál most elég érvet arra, hogy mit kell tenned! Nagyon kérlek tedd emg! Biztos nem könnyű, de ha segitség kell látod mi mind egyemberként melletted állunk! Sőt! Azt gondolom, hogy simán van még aki nem tud eddig róla az is! Hajrá! Kérlek ne hagyd! Én gyülölöm az orvosokat és mindegyiktől egytől eggyig félek! Én azt tudom, hogy nálunk apácska fogja vinni majd a babonkat a dokihoz, mert tudom, hogy erre én képtelen leszek! Pláne, ha valami olyasvalami történik velünk mint veled! Akkor még ey megfázással sem fogom orvoshoz vinni mert nagyon fogok félni! Én ezt nem is valoszínű, hogy végig birnám csinálni!
Kérlek jól gondold ezt át!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Viki

BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT ESZTERNEK. :)

Puszilunk mindenkit

L.
Vendég
 

 
 

Viki! Nagyon boldog első szülinapot kivánok Esztibabának!!!! Kivánok még legalább 99x ennyit! Sok pusza neki!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


viki!

boldog szülinapot a kislányodnak hűűű már ilyen rég volt :D

mpatr!
úgy látom ugyan az a dolog zavar a doktor viselkedésében.és a fene vigye el az ilyet az betegek tájékáról is jó messzire pláne ha gyerek az illető

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést! :)

És akkor jöjjön az én kis egyévesem :) :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viki! Gyönyörüek a gyerköcök! nagyon kis helyesek!
Milyen torta volt?? Olyan kis aranyosan nézte azt az egy szál gyertyácskát Eszti baba! És az a két kis fogacskája ott elöl olyan kis fain! Még egyszr sok boldogságot Eszti babának! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Viki!
Boldog Szulinapot a kis 1 evesnek!
Nagyon jok a kepek es szepek a gyerekek.

Lanyok!
Latom sokat irtatok nekem, meg nem volt idom visszaolvasni, majd ma este es irok is.

Magi
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Elolvastam mindent!
Igazatok van. Itt egy a problema, ha orvosok vagytok akkor tudjatok, hogy akar mit is teszek nem nagyon lesz kovetkezmenye. Legyen az ANTSZ, Etikai bizotsag stb... Mondanak majd neki egy ejnye-bejnyet azt kesz.
Aposom az etikai bizottsag egyik tagja. NEm tudnak mit tenni, mert nekem se tanum semmim, neki meg van az asszisztensno.

Aposom azt javasolta, hogy keressem meg az osztalyvezetot es nalam kerjem, hogy vizsgalja ki a dolgot es irasban kuldjon ertesitest.

Itt az lesz majd, hogy az en szemembe vedeni fogja, de ha elmegyek, majd kap egy kis irgum-burgumot.

Ez a legtobb, amit kapni fog ugy is, csak nekem nem lesz vele nagy munkam.

Szoval majd ez lesz.

Koszonom, hogy mellettem vagytok!

Katica mar jobban van, total rosszcsont. Mar jol eszik megint, ejjel is eleg jol alszik, de nappal nem hajlando, csak velem meglenni es fel mindenkitol, akit nem ismer, nagyon anyas lett, pedig nem volt az.

Magi
Vendég
 


Sziasztok

Viki boldog szülinapot Eszternek. Nagyon szépek a gyerekek, hihetetlen hogy most született, és már 1 éves.
Bár látom magamon hogy mennyire megy az idő, mindjárt elérem a félidőt.

Nálunk minden ok, holnap megint kezdődik a hét. A hétfő jó nagy szaladás lesz. Reggel én viszem a gyerekeket reggel, fél 1-re megyek értük, aztán 2-re védőnőhöz, 5-re szülőire megyek, és 7 -re a dokimhoz. Megint eltelt 1 hónap.

Teszek fel mai képet.
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok.

ezer éve nem voltam és döbbenve olvasom Magikával történteket. Nekem fiaimnak nagyon sokszor fel kellett szúrni a fülüket de előtte mindig elérzéstelenítették de az csak a legvégső esetben történt. előbb ugye az antibiotikum. főleg ha meg nem lázas akkor orszívás és csepegtetés. De arról soha nem hallottam hogy át kellene mosni az orrát főleg ha nem náthás. Ez egy barbár volt. jó nagy.

Velünk is történtek események Izával kapcsolatba és én meg a Bókayba jártam rosszul. Minket szó szerint kirúgtak a csecsemő osztályról mert nem akartam éjjelre otthagyni a gyereket egyedül úgy hogy ő szopik igény szerint. de ezt a
http://jacsobaba.freeblog.hu/ honlapomon elolvashatjátok a legelejétől. annyit kell tudni hogy most 17-én befexszem a madarászba vele pár napot. szörnyű ha a gyereked beteg.


a lányom mai felállásba:)))
Kép
Kép
Kép
és velem
Kép
Kép
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Viki!
Eszternek Boldog 1. Születésnapot!

Gabi!
Nagyon szép nagy a pocid! És tényleg rohan az idő!

Lizy is tegnap már 7 hónapos volt!

Vera!
Nagyon szép Iza baba!

nócika!
Pocakfotó?

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Gabi! Holnap reggel randizom a szülésznőval! Történtek dolgok amiért muszály volt töle időpontot kérnem! Egyszoval a nőgyogyászom a terhesrendelésről finom elküldött, hogy keressek magamnak dokit aki végigkisér! Na szép?? Pedig egy rossz szava nem lehet felém! De sebaj!
ajd egyszer elmesélem! Remélem egyszer még összefutunk és akkor személyesen! Majd megirom, hogy mi volt délelött!

Dodo! Időt kérek! A pocakfoto nem olyan egyszerű, mert valami még mindig nem stimmel a épemmel! Szal, majd pénteken megint elviszi apa agépem és remélem már hétfön ujult erővel indulok sok képpel eggyütt! :D

Magi! Ez szörnyű, hogy igy nem tehet semmit az ember! Katasztrofa a magyar egészségügy!
Örülök, hogy Katica jobban van! De azt sajnálom, hogy anyás lett! Hátha elöbb utobb elmarad! Puszi neki!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Nócika persze mindenképpen érdekel hogy mi történt. Na kivi vagyok hogy mi a véleményed a szülésznőről. Majd gyere és számolj be. Tutira fogunk még találkozni. Én mostanában fogok menni majd a terheléses cukorra, majd egyeztetem Erzsivel hogy mikor lesz bent és tudja levenni.

Én ma voltam a védőnőnél is és a dokimnál is.
Védőnő azt mondta hogy szerinte sok a 1,5 kg hízás a 20 hét alatt, hát nem tudom mit gondolt.
Ja a másik meg, hog azt mondta nekem hogy miért nem ahhoz a védőnőhöz járok akikhez a gyerekkel fogk majd járni, mert tudja hogy a dokink Pesten van, és úgy is majd a gyerekkel hozzá fogok menni. úgy hogy enyhén szólva elküldött. fel is hívtam őt, és mondta hogy mehetek hozzá nyugodtan. Még szerencse hogy az is egy nagyon rendes védőnő.

A dokimnál minden rendben volt, megvizsgált, zárt méhszáj. és csinált uh-ot is, minden rendben van, és szerinte is kislány. Most már 3 doki is egymástól függetlenül azt mondta, úgy hogy elhiszem. BPD 5 cm.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!
Gyorrs bejelentkezés és mindjárt visszaolvasok. Egy kis meglepi:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Huh micsoda hirekre jovok!

Gratulalok!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 


Köszi MAgika!

Úgy sajnálom, hogy KAticának ilyen sokmindent kellett átélnie mostanában. Remélem, hogy előbb utóbb halványulnak majd a rossz emlékek :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska!

hurrá én tudtam
itt mindig ha 1 kismami van jön hozzá 2-3
gabi beizzította a gólyákat rendesen
szupeeeer!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

En is drukkolok am es orulok a jo hireknek a hatterbol! :oops:

Zsuzska!
Nagy gratula! :D Te is ritkan voltal, reszletezd egy kicsit ezeket a teszteket :) Mikor, hogyan, vegul teljesen spontanul-e?

Nocika!
Nem tudom, h neked hivatalosan gratulaltam-e, mindenesetre nagyon orultem, es most megteszem!(jobb keson, mint soha... :roll: ) Te mit szeretnel?

Hat, azon en is le vagyok dobbenve, h mindenki hogy megnott, beleertve az en fiamot is, aki mindjart 4 honapos :shock: :D

Viki!
Boldog szulinapot Esztinerk, nagyon hasonlitanak a gyerekek! Meg mindig a kedvenceim :wink:

Magi!
Sajnos en mar felhaborodni sem tudok, mert nalunk alapbol ilyen a helyzet, sot, meg azt is belenk neveltek, h ez a termeszetes, mi csak oruljunk, ha jo dokit fogunk ki.... :roll: A doki az atyauristen, aki mindent tud, persze van kivetel, de ezmeg mindig az alltalanos hozzaallas. Foleg hogyha a paciens is elfogadja ezt... :? En szerencsere jo dokit fogtam ki nogyogyaszkent es gyermekorvoskent is, kepes voltam hazajonni Angliabol szulni, ugyhogy kuss nekem.
Mindenesetre frusztralo lehet, h csak ennyit lehet lepni, ugyanakkor en is ugy gondolom, h ennyit viszont muszaj. Lelki beke, ilyesmi... :roll:
Katica majd csak visszarazodik, rajon, h az orvos csak egy tapasztalat a sok kozul, a vilag alltalaban mas... (csalad) Bar miutan a Zolirol irtakat is elolvastam, nem is tudom :? Nekem is nagy kerdesek ezek :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Gabi!

Jo nagy mar a pocakod, ugy ertem "pont jo", ahogyan Zsolti mondana. A gyerekek meg gyonyorusegesek :wink:
Fura lehet ez a lepasszolasos dolog, amirol te es Nocika irtok... :roll:

Vera!
Iza gyonyoruseges :D Nem lehet kellemes a "beteg " gyermek, de en meg remenykedek, hogy ez csak nehany mostani kor, es majd el is felejthetitek! :wink: A rendszert nem tudjuk egybol megvalltoztatni, de az jo, h itt mind felelos es tudatos anyukak vannak, akik kiallnak a jogaikert, es akiktol mind tanulhatunk. :) Vegul akkor mi lett, ha nem maradtatok ott?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Betti!

Mit csinalnak a lanyaid? Dorkanal hogyan tervezed a hozzatapit?

Dodo!
Laura is jol megnott :shock: Lasd kerdes feljebb.Mikor josztok haza? Tenyleg, Laura mar repult? mIlyen volt?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


zsuzsa!
Nagy Gratula!!!!

Móni!
Karácsonyra mentünk haza, akkor már repült Lizy! Odafele végig ébren volt, de jól bírta, pedig már nagyon álmos volt. Visszafele végigaludta!
Amugy nyáron is tervezünk hazamenni kicsit!

Lizy egy hete MÁSZIK, és tegnap meg kapaszkodva FELÁLLT!!!!

Hozzátápi nekünk már rég megy. Szinte mindent szívesen eszik. de van ami annyira nem jön be neki (vegyeszöldség pipihússal), viszont vannak nagy kedvencek. Multkor először csináltam krumpli-meggy-pipihusit, és 380-at (!!!!) evett meg belőle!

d.dodó
 
 


Bangham!
Inszeminációval jött össze..... az elsővel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Három éve próbálkozunk, és pont egy éve járunk a meddőségibe.
Péntek este volt először halványka 2.csíkom. Aztán azóta meg szépen erősödik :lol: :lol: :lol:

Viki!
Én is nagyon boldog szülinapot kívánok lánykádnak!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

MIndenkinek köszi a köszöntést Eszti nevében is! :)

Kuzsanna!

Gratulálok, és nagyon nagyon vigyázz magatokra!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


viki!

isten éltesse a ki esztit

móni!
jövő héten kezdjükk a hozzátápit eddig csak szopunk egyenlőre
és örülök hogy nála is siekrült 6 hóig csak szoptatni
mert sajna sok az allergiás a családban és hátha segít valamitén az esélyt megadni megattam :D

nálatok mi a helyzet a hozzátápival
hogy megy a 2 gyerekes lét?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Dodo!
Mi aprilis vegen repulunk eloszor, kivancsi vagyok milyen lesz ket gyerekkel. :roll:
Nagy gratula! Mi is egy merfoldkonel tartunk, miki ma fordult at hasrol hatra eloszor!
Mibol jon a Lizy? :roll:

Betti!
En is ki szeretnem varni, csak eleg zuros lesz az a periodus, amikor kezdeni kene a hozzatapit, lehet elorehozom v halasztom egy kicsit. Par napra a hat honap betoltese utan megyunk Gyorbe, majd onnan Oxfordba, utazas utazas hatan, lehet, h uveges kajara szorulunk, bar en nem szerettem volna... :roll:

Mikinek nagyon nehezen megy a kaki, egyre tobbet szenved miatta :? Nem akarom lazmerohoz szoktatni, probaltam a kamilla teat, de azt sem szereti, cukrozni nem akarom... Tudtok-e valami megoldast?
Ja, es hereservet allapitottak meg nala a ket hos oltason :( Muteni kell allitolag, bar mi meg mindig remenykedunk, mert egyelore csak az itteni gyerekdoki latta. Gyorben szeretnenk megmuttetni ugy 8 honapos koraban (be kell kapnia a 6 hos oltast). Van valakinek ebben tapasztalata?

Mai kepek: Kép Kép Kép Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Zsuzsa!

Akkor minden varakozas ellenere szerencses vagy: ritkan hallottam olyat, h elso inszem sikerult! :wink: Hogyan tovabb?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Bangham!
Hát most még szedem a Duphastont, napi három szemet. Aztán jövő héten már csak napi két szem kell. Szerdán kell telefonálnom, hogy mikor mehetünk uhu-ra. Aztán átadnak a nődokimnak. Szóval lassan hozzá is be kell jelentkeznem.

Töndéri a törpicsek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móni!
Lizy= Laura Alice (csak azt ugye Alíznak mondjuk).

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Moni! Olvastam, hogy heresérvet kapot a kis Miki?? Az most öszintén mitől alakul ki?? Mert az egyik barinömnek a kisfiát most mütötték karikor és alig volt másfél honnapos a kis Andris! Volt is baj a mütöben, mert ujra kellett éleszteni a kicsit meg intubálni kellet! Lehet még nem volt elég érett a mütétre, én sajna nem értek hozzá! Szal vigyázz, hogy kinek a kezébe adod majd a kicsikéd!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Megjött a brendonból amit rendeltem, és egyből fel is szereltem az ágyikót, hogy megmutassam, nekem nagyon tetszik. Már csak a baba hiányzik belőle:)
Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Még egy mai pocakkép

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Ez gyönyörűsééééééééééééééges :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak ámulok.... és milyen csinos vagy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Gabi! Nekem nagyon tetszik ez a kis ágy! És valoban már csak a babo hiányzik belöle! Nagyon szép! Csak ámulok és bámulok! Tényleg neven gondolkodtatok már???? És apocakod is szépen nött miota nem taliztunk! Szépen kerekedsz! Amugy megkérdezhetem, hogy mennyi volt ez a szép kis ágyikocska???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Nócika használtan vettük 15 ezer ft volt. A brendonban van hasonló eredetileg azt néztük ki, de az 50 ezer, aztán a chaten egy anyuka mondta hogy eladja az övét, mert nem használják, velük alszik a kicsijük. Megnéztük és meg is vettük.

Igen szépen növögetek. Épp tegnap néztem a haskörfogatomat és összehasonlítottam azzal amikor Rékával voltam terhes. Most a 20 hetesen 93 cm, akkor meg 24 hetesen volt ekkora.

Neven? Igen. Nóra Eszter elvileg, de apa még mondogatja hogy a Boglárka Eszter tetszik neki nagyon. Én még mindig kóstolgatom. Viszont tegnap nem tudom miért eszembe jutott hogy anyu hogy örülne neki hogy ha a második neve anyu után Erzsébet lenne, úgy sem lesz már nagy valószínűséggel több unokája. Viszont az meg a Boglárkához jobban menne. Liegl Boglárka Erzsébet, vagy Nóra Eszter, vagy Boglárka Eszter, mindenesetre ha azt is választjuk nem mondom meg neki.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi! 15 ezerért ezt a csodaszép ágyikot?? Gyönyörü és nagyon megérte az már szent! és melyik oldalon chateltél?? Meg a brendonnak van honlapja?? Na akkor azt nekem is meg kell lessnem! Mondjuk mi igazábol pelenkázosat szeretnék és a teszveszen szoktam nézegetni! Ott is 20ezer körül, már meseszépet láttam! Csak az az egy bajom van vele, hogy fehér! Nem tudom az miért baj, de valahogy jobb szeretném a natur szint! De majd meglátjuk! A nevek jo válaszás mind! Mondjuk nekem a Nóra Eszter tetszik! A pocakod meg valoban jó nagy már ezek a körfogatok csak ugy mennek! 93cm?? És még csak a felében vagy! De már nem irigykedem annyira, mert igaz utolérni nem foglak, de nemsokára nekem is lesz szép nagy kerek pocim!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Gabi! Registráltam én is a babaneten itt a 4D-re! Már csak fel kell hivjam öket az időpont miatt! Szerinted mennyivel kell, hogy elöbb hívjam őket?? Mondjuk szerintem olyan 16hetesen mennék azaz 3hét mulva! Ráérek még?? Vagy inkább hívjam öket holnap?? Biztos ami biztos? Te mennyvel elötte kérted az időpontot??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia

Nócika hát szerintem bejelentkezhetsz már most, mert így tutira van olyan időpont ami neked a legmegfelelőbb. És a Györffy Mátyáshoz kérd magad,mert szerintem ő a legjobb. És ne a mobilt hívd mert mostanában azt nem vezsik fel, vagy nem jó, nem tudom. Itt a vonalas számuk: 385-8497.
Itt a babaneten van egy chat, ott ahol felül a társalgó fül van a kezdő oldalon, ott a chat fül is, és oda külön kell regisztrálni, én odajárok már 8 éve.

Végül is a Boglárka Nóra, vagy a Dominika Nóra lesz a befutó, az lső van az első helyen, de majd a szülőszobán meglátjuk hogy melyik az amelyik hozzá illik.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi!
Köszi az infokat! Lehet holnap fel is hivom! Szerinted ott kérhetek késöi időpontot is?? Mármint ugy értem, hogy mondjuk este fél 7?? Mert ugye apával akarok menni és mégy egyszer nem szeretném Őt lehagyni! Vagy ezért most kérjen még egy nap szabit?? Azt inkább a babo születéséhez tartogatjuk!
A Dominika név is nagyon aranyos! Meg mondjuk a Boglárka is, de nekem inkább forditva jobban tetszik!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok lanyok!

Vagyok am en is, csak elvagyok havazva!
Penteken megyunk sielni, Zoli ezert mar nem jar oviba, meg nagyban a keszulodes.

Zsuzska!
Voltal mar UH-n?

Ibica!
Nalad mi a helyzet?

Nocika, Gabi!
Kitartas! Ugy lennek en is ujbol pocakos, de szerintem mar nem leszek. Sokat filozok rajta. A szivem aztmondja, hogy igen, az agyam meg azt, hogy ne.

Tobbiek!
Veletek mi van?

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Magika! megértelek most aztán teljesen, mármint azt a felét, hogy szívesen lennél pocakos! Merre mentek sielni?? Énisénis!!!! Mi is most nézegetjük apával a husvéti ajánlatokat, mert mennék valamerre egyet még "kettesben!" valamilyen termálos medencés helyre! Valami jot keresgélek!

Gabi! Mi volt ma dokinál?? Levették a vért?? Vagy nem mára mondtad??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Nócika igen, ma voltam de csak a vérvételen terheléses cukron. Hát túl vagyok rajta, bár baromira émelyítős egyben savanyú volt. Utána kb az első 45 perc volt az amikor éreztem hogy a cukrom megy felfelé, akkor a fejem elkezdett fájni, a szívem majd kiugrotta helyéből, és a gyomorom meg a nyelőcsövem azt hittem szétmarja a sav, annyira égett a citromtól. Utána pedig mintha elvágták volna, semmi gond nem volt, és ezek elmúltak. Már ma délután meg lett az eredmény, de a szülésznőm már csak szerdán lesz, úgy hogy akkor reggel hívom, remélem minden rendben lesz.

Magika én is megértelek, nekem is volt ilyen időszakom amikor azt mondtam hogy nem kellene több gyerek, de a szívem azt mondta hogy kell. Szerintem ez természetes amikor még van pici gyerek is. Én pl sosem bírtam volna a kis korkülönbséget.

Mi voltunk az elefáni bababoltban, már nem nézelődtem semmit, csak a kiskádat rendeltük meg állvánnyal együtt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Gabi! Jaj ne is emlitsd a cukorvizsgálatot! Ez borzasztó az a lötty amit meg kell inni! De én azt hittem, hogy most nem kell meginni azt a glukozos löttyöt! Jaj már a gondolatától s felfordult a gyomrom! Mondjuk én nem ttem bele citromot! És most is 3x vették le a vért?? egy éhgyomri egy 60 és egy 120 perces?? És közben nem kellett enni??
Milyen szinű kiskádat rendeltetek??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nócika Nem egyszer egy éhgyomri azzal együtt vettek vérképet is, aztán megittam a löttyöt tehetsz bele nyugodtan citromot, azt lehet, valamivel tűrhetőbb. És aztán 120 perc múlva újra vesznek vért. A 60 perces kimarad.

Hát az az igazság hogy a kád nem tudom milyen színű lesz ebben az állványos variációban, szerintem olyan mint a képen ami van, és a pelenkázó részt lehetett választani színben, az rózsaszínű. De majd azért teszek fel képet a kádról hogy milyen a formája, és az állványról, csak képen nincs rózsaszín pelenkázós.

Addig is egy mai pocakkép.
Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi! Jaj drágakenyér! Én nem akarom azt a lötyit! De ez van! Kell az inzulin!
A képet várom!
A pocakod az aztán fantasztikusan nagy! És ez még nönifog igaz?? Mert még csak félidős vagy! Jaj de jó!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kép Kép

Maga akád ilyen de színben szerintem olyan mint az előző képen. És a pelenkázó rész lesz rózsaszín.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Milyen kis formás kád! csecse nagyon! És ez mikorra lesz meg??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika majd március közepe fele, de lehet hogy már elején.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi! Most gondolkodom! Nem tudnál elöbb odaérni?? Mert, ha megcsinálják az éhgyomrit akkor nem tudják levenni a 60 perceset, mert ha mondjuk 8- ra érsz oda akkor nem valoszinű, hogy 9-ig beférsz a 60 percessel! Ezt gondold át! Én oda tudok menni elöbb, de a tiedhez Te kellesz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: