Új privát üzeneted érkezett!

Mennyire kéne oda érni? Én 3/4 7-kor indulok, és kb 3/4 8-ra érek oda a kórházhoz. Induljak fél 7-kor és akkor oda érek fél 8-ra. Az úgy jó?

Egyébként lehet hogy már ma meg lesz a beutaló, mert lehet hogy megy be a Kardos a kórházba, és akkor az Erzsi kér tőle egy beutalót. Ha az meg lesz akkor holnap is jó nekem, de ezt csak este tudom majd megmondani neked. Majd írok sms-t

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi! szeintem a fél 8-as megoldás a legjobb! Nekem egyébként mindegy, hogy holnap vagy péntek! Csak szolj, mert akkor én is ugy kelek! Beszéljük meg a fél 8-at és akkor tuti lesz idő mindenre! Én ugy vagyok vele, hogy jobb elöbb ott lenni és tul lenni rajta!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
MA voltunk uhu-n és van egy 13 mm-es petezsákunk és két petezsákunk és két petezsáknak tűnő képletünk.
Jövő csütörtökön kontroll uhu, megyünk népszámlálásra, hogy hányan vannak odabent.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Zsuzska, tuti én vagyok hozzá a hal, de én nem értem :shock: :shock: :shock: :shock:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mpatr! Zsuzsunak most 3 bébi van a pocijában!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


eddig még eljutottam, hogy több baba van, de nekem összesen 5 lett az eredmény.............. :roll: :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


nekem is 5 nek tűnik

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Hát öt petét érleltek és úgy tűnik, hogy három ebből meg is termékenyült.... legalábbis remélem, hogy jövő hétre nem lesznek többen :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Igzából kettőnek örülnék :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A hivatalos írásom:
"TVS során egy szabályos 13 mm-es petezsák látható, benne másodlagos szikhólyag ábrázolódik.
További két piciny petezsáknak is megfelelő képlet ábrázplódik.
Kontroll vizsgálat indokolt.
Diagnosis: Veszályeztetett terhesség egyéb,ismert ok miatt"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok lanyok!

Meg gyorsan bekkukantottam sieles elott.

Zuszka!
Hat nem semmi!

Nagyon drukkolok neked, hogy ikrek legyenek.
Csak kerdes, hogy kettohoz vagy haromhoz drukkoljak?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mikor olvastam azt hittem rosszul latok. :shock: :shock: :shock: :shock:
De aztan megegyszer elolvastam es akkor mar meggyoztem magam, hogy hol latok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Hurra! Hurra! Hurra!

Magi
Vendég
 


Magika!
Köszönöm szépen.... kettőhöz kéretnek a drukkok :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska

ez szuper
legyen kívánságod szerint

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Zsuzsu! 2-3-4-5 tök mindegy csak a lényeg, hogy egészségesek legyenek! És ami még fontos szerintem, hogy szeretetben fel tudjátok öket nevelni! Én ezt mind kivánom nektek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Zsuzsu hát ez nem semmi, látod kárpótolnak oda fent a sok várakozásodért. És cserébe kapsz több babát is. Én nagyon drukkolok neked.

Én megjártam Nócikával a diabetológiát. Professzor azt mondta hogy nincs egyenlőre teendő, 4 hét múlva kontroll terheléses cukor. És majd akkor meglátjuk mi lesz a teendő.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi, pont ez jutott az eszembe, hogy Zsuzskáék rögtön behozzák a lemaradást, és annnnnnyira stréberek, hogy be is előznek.

Zsuzska, akkor most hányan is vagy? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
all in one? :lol: :lol: :lol:

MEGY A DRUKK A 2 ZSUZSKABABÁHOZ!!!
nemi eloszlás is drukkolandó?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szisztok!

Hát mire jövök GRATULÁLOK Zsuzsi :wink: :wink: :wink:

Majd vissza olvasok nem volt netünk közel egy hónapig.Igyekszem jönni!Puszi

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


GAbi, Nócika!
ÚGy örülök, hogy minden rendben volt.

Patr, Kata!

Köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egy fiú és egy lány elosztást előnyben tudnék részesíteni :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu! Kivánom, hogy az ikreknél a nemelosztás ugy alakuljon ahogy Ti szeretnétek! De mint tudjuk ez nem kivánságmüsor, hanem a legelső a ranglétrán, hogy mindegyik egészséges legyen akárhányan is vannak odabent! De kivánom szívemből, hogy igzad legyen! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsuzska, ámen!

Nócika, Te meg az idők végezetéig nem tudsz ám kibújni a pocikép-felrakás alól :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Drága Patr! Nem is szándékozom hidd el! Most már tényleg el fogom apával vitetni a gépet csak olyan nehéz elengedni, mert akkor uncsizok itthon! DE most hétfön elvitetem ha az ég és a föld össze ér akkor is! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


SZavadon fogunk :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Oké Patr!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Csak nemrég értünk haza.
Szóval a mai eredményünk:
"TVS során a méh üregében egy 17, egy 13 és egy 6 mm-es petezsák látható. A legnagyobb másodlagos szikhólyag és egy élő embrio látható. A középső petezsákban embrionális elem látható, de életjelenség még még nem igazolható. A legkisebb petezsákban embrionális elem nincs.
A méh környezetében kóros képlet nem látható.
Ikerterhesség"

Képet is kaptam, de sajna ismét bekerepált az asztali gépünk, amin van a kicsinyítő programunk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Jelentem a gépem kész! Már csak az kell, hogy apa hazajöjjön, mert az Ő teloja van feltelepitve a gépre és azzal tudok képet felrakni! Most már csak ntényleg néhány röpke óra és már rakom is a képeket!

Patr! Igértem és betartom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


NA ismét itt vagyok. Holnap igyekszem a mai termést vissza olvasni, igérem.
Most jöttünk terhes gondozásról. Hétfőn mennem kell az egyik nődokihoz az SzTK-ba, akivel együtt dolgozik, hogy ő megcsinálja nekem a kötelező vizsgálatokat, és megírja nekem vérvételre a beutalót. Igy nem kell nekem a SOTE II-re bemásznom. Két hét múlva, ha megvannak a vizsgálati eredmények és a kontrol uhu, be kell jelentkeznem a védőnőhöz és elkérnem a kiskönyvemet. Aztán a következő terhesgondozási időpont márc. 23.
És hat hetesnek vesz.
Ja igen, tiltólista: no cukor, fehér liszt, tészta, szénhidrát. Sok gyümölcs, zöldség, innivaló, napi két és fél liter, mindegy,miben. Ásványvíz, tea, 100 %os gyümilé. Sok tejtermék, sajt, túró.
Rengeteg pihenés, no szex, no fizikai munka, no hosszú séták.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok

Zsuzska miért kell ezt a diétát? Van valami a cukroddal? Csak mert olyan nincs hogy semmi szénhidrát, ezt még a diabetológus is megmondta, az baromira nem egészséges. Ha nincs semmi baj a cukorral, akkor én ennék azt ami jól esik, mert úgy kevesebb az esély arra hogy vitamin hiány lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Mivel ikreket várok, jobban oda kell figyelnem, pláne, hogy hízékony vagyok, nehogy baj legyen velem vagy a picikkel a terhesség során.... terhességi cukor, koleszterin, stb.
De amúgy nincs semmi más oka.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az odafigyelést értem, de a nulla szénhidrát akkor is durva, ahova n írogatok a júliusi topikba ott is vannak ikresek, olyan is akinek spontán 3-as ikre lesz, és ilyet neki sem mondtak. Sőt olyan is van aki eleve cukor beteg 2-is, és neki sem mondtak ilyet. a nulla szénhidrát a babának sem jó.

Bocsi nem okoskodni akarok, csak szerintem ez a nulla szénhidrát ez nem jó.
Persze oda kell figyelni hogy mit eszel, de azért a normál határokon belül. Nekem 8 lett a cukrom, én is figyelek hogy miket eszem, de amikor vltam a diabetológián akkor is a doki azt mondta hogy a szénhidrát kell, de a napi 150 g-ra még cukor betegség alatt is szükség van, az alá nem szabad menni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Egyébként a baba egészséges agyi fejlődéséhez szüksége vana cukorra, persze normál határokon belül.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát szerintem is. Úgyhogy inkább csak arra figyelek, hogy ne hizzak, de lesz szénhidrát. Nem is bírnám ki. Teljes kiőrlésű kenyér, krumplipüré, stb. De inkább jobban figyelek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska így van, oda kell figyelni, de szénhidrátot kell enni csak max kevesebbet, és ne édességből meg üdítőkből legyen bevíve a szervezetbe hanem inkább ételben. Az üdítők hizlalnak legjobban ebben benne vannak a gyümölcslevek is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



Zsuzska, gratulálok, és hátha minden baba erőre kap! Az uh időpontja alapján, ha jól láttam, akár még nem is baj, ha valahol nem lűttak szivecskét még!

Nócika?????????????????

Vera, veletek mizu?

magika is nagyon eltűnt.

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Patr itt vagyok, csak megcsinálták a gépen csütörtökön apa hazahozta, és tessék megirtam 3 üzit és onnanstól kezdve sehova! Szal pénteken vissza a gép és most jött haza! Na, de nem lett feltelepitve a telefon! Rettenetesen sajnálom, de a tesom azt mondta, hogy majd azt Ő feltelepiti nekem! Csak nem mos! De azt igérte megcsinálja! Én hiszek neki! Tudom ez most olyan kifogás szerüen hangzik, de hidd el nem az! Tudod ami késik az nem mulik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


patr!
Magiáék sielni vannak, és rá pár napra, hogy hazajönnek, utaznak el ujra valahova. (Blogja tetején van kiírva)!

Mi megvagyunk! Lizy nagyon eleven. Felül, feláll mindenhol, sőt a kanapé mentén kapaszkodva, igaz oldalazva de tett egy pár lépést! :lol: És tegnap óta nagy dumás is lett.... pla-pla-pla....bla-bla-bla... :lol: Nagyon cuki mikor mondja a magáét.

Kép sétálni voltunk

Kép fürdéshez készülődve

Kép huncutka

Kép mosolygós

Kép így állok én!

d.dodó
 
 


dodó, az a fürdéshez készülős kép elrabolta a szívemet :D
na, a Te lányod sem 1 évesen fog elindulni... :roll:

magika :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok lanyok!

Csak gyorsan jottem, mert uszom a meloban.

Dodo!
Nagyon jok a kepek. Hogy telik az ido, mar milyen nagyok vagytok!

Nocka!
Kepet en is szeretnek latni!

Zsuzska!
Orulok, hogy jol vagytok es szepen nonek az ikrek! :lol:

Gabi!
Te tenyleg nemsokara szulsz! :lol: :lol:

Mpatr!
Itt vagyok, csak tenyleg elmentunk sielni, szerdan hajnalba meg indulunk ketten Londonba.

Tegnap kipakoltam, kimostam felig, ma meg mar ujra pakolok. Mire hazajovunk rutinos pakolo leszek, ugy mint Moni. :lol:
Mar varom nagyon, hogy apaval egyutt tudjunk tolteni egy kis idot gyerekek nelkul. Annyira faradt vagyok.

Na sietek is, mert meg 1000 dolgom van.

Van uj sielos video a blogban.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Képek szerintem ma felkerülnek!!!!! Tesom azt mondta ma siet haza és feltelepiti a telcsit! Ha értenék hozzá én is feltelepiteném, de én nem igen értek hozzá!! :oops: :oops: :oops: Szal szerintem legkésöbb még ma lesznek képek!

Magika! De jó nektek, hogy ennyit utaztok! Kicsit irigyellek! :lol: :lol: :lol:

Dodo! Nekem mindegyik kép nagyon tetszik, de tényleg a fürcsis kép az olyan kis ennivalo! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hol vagytok csajok????

Nócika!
Hol az a pocikép?

d.dodó
 
 


Dodo! Ma meglesz igérem! Jön haza ma apácska és megigérte, hogy ma segit!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika 16-án reggel megyek a terheléses cukorra, vagy a szülőszobánál leszek, vagy a nőgyógyászaton. Szerintem kb 8-fél 9 között ott leszek. Vagy ha nem jó neked, akkor majd még beszélünk.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi! 16.-án?? Az szerintem nekem is jó! Csak, ha nem felejtenél el szolni még egyszer akkor azt megköszönném! Mert van egy szita agyam! :oops: :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika ok, majd szólok előtte még. Úgy is messze van még 16.-a sajnos.Pedig már nagyon várom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Vera!
Igazából nem is tudom... jövő héten kukkolda ismét. Majd kiderül.

Dodo!
NAgyon éééééééééédesek vagytok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gabi!
Azta, most nézem, hogy túl vagy már a felén :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nociiiii fotooook!!!
15hetes poci foto 8)
Kép
15hetes uhu-s kep 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Drága Brid! Itt is köszi a képeket!

Nos itt a várva várt képek, de sajna nekem nem engedte lekicsinyiteni ezért kellett egy kis segitség! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

hú de rég nem jártam erre pedig folyton olvasok!

Nócika!Én olyat is szeretnék látni amin a pofid is látszik ám :lol: :lol: :lol: Nemsokára kiderül ki lakik a pocidban.Mirevágytok?Nevek?Te,hogy viseled?

Zsuzsa!Nálatok mi újság?Hányan vannak oda bent?Hogy viseled?

Gabi!
Én szoktalak "kukolni" a másik topikban nagyon szép pocid van!!!!Hogy vagy?Hogy viseled?Gyerekek?

Többiek merre vagytok?????????Ibica aki nagyon-nagyon el van tünev

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Drága Kata! Igérem csinálok olyat is amin a pofim is áthatod! De mint látod sajna nem birtam felrakni a képet, mert ez a hüle gép nem engedte kicsinyiteni! De ha gondolod az iwiwre tudtam képet tenni és ha gondolod akkor csinálunk egy névcserét és már láthatsz is egészben is! Pocakosan is meg nem is! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én egyébként ha lehetne választani kisfiut szeretnék apának mindegy! Szerintem csajszim lesz! Ez a megérzés! De aztán majd szépen kiderül! Na vek ha fiu: Gáspár Erchard Richárd, Ha lány akkor Gáspár Gina Titanilla, de tetszik még a Dominkia is! De hál istennek van még időnk bőven! Mármint a nevek miatt! :wink: :wink: :wink:
És veletek mizujs?? Hogy vagytok!

Lányok! Megint nagyon megáltunk itt a topikkal! Merre van mindenki??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok

Nócika szépen látszik már a pocidon:)

Kata nálunk minden rendben. Gyerekek jól vannak, megy a suli, ovi. És már nagyon várják a kistesót.
Én azt hiszem jól viselem. Eddig nem fáj semmim. Néha egy egy nap a medence csontom, meg a szeméremcsont. Gondolom elkezdett tágulni. De nem annyira vészes.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

A mai csapoláson is tul vagyok! Azaz AFP és hepatitisB!

Gabi! Mi ujság a 16.-ával?? Még nem felejtettem el! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: