Új privát üzeneted érkezett!

@gmoncsy1991:

Bevált a pihenőszék?

Kiöntöd a tejet? :O
Nekem is volt ilyen hányós/hasmenős kórságom pár hónapos korában, remélem teljesen túl vagy rajta!

Én csak a legelején fejtem, utána csak este, ha úgy éreztem tele vagyok. Meg persze akkor ha a fagyóból kapott tejet.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers

@gabelila:

A pihenőszék még csak tegnap délután érkezett meg, de tetszik neki, sőt úgy vszem észre könnyebben mennek a szelek is ha ott csücsül és rezeg alatta :)

A tejet csak abban a pár napban öntöttem ki amikor azthittem a hasmenéses történet miatt, h nem jó...

Túl vagyok rajta hálisten, már minden ok. A tejci most kevésnek bizonyul neki, vagy lusta eleget szopni nem tudom, így pótlást kap. A táp mellett talán erőlködősebb a kakilás, kérdeztem a védőnőt szoktak e ilyenkor váltani egyből v valami, azt mondta nem, mert nagyjából ugyanaz az összetétele a tápoknak és h meg kell szoknia...
A héten elég nehéz volt minden... kedd, szera végig kiabálta a pocak fájás miatt, semmivel nem tudtam segíteni rajta, majd végül a szélcső segített szerda este... Azóta jobb a helyzet.

Remélem Ti jól vagytok :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya

Lányok! Nagy lett itt a csend! Mi újság veletek, hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a kánikulát? Nálunk sokminden történt az utolsó bejelentkezésem óta ....

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya

@gmoncsy1991:

Szia!
Itt minden rendben van. Néha nyúzzuk egymást a fogzás vagy a meleg miatt, de összességében úgy érzem egyre könnyebb.

Veletek mizujs? Ha gondolod mesélj mik történtek.

Sziasztok lányok! Sokadszor próbálok írni nektek, állandóan kidobált a rendszer valamiért... most sikerült már 2 topicra írnom, remélem ide is elküldi végre!

Megpróbálom viszonylag röviden: Megjártuk a fejlődés neurológiát, a koraszülött utógondozást... Mindent rendben találtak mindenhol. Domi nagyon ügyes baba, a hasfájás elmúlt, teljesen tápis lett, 3,5hósan elkezdtük a HT-t, ami ügyesen megy, már 2étkezés ki van váltva! :) 12.-én már fél éves lesz, el se hiszem, repül az idő! :)

10napja voltunk oltáson, akkor mérték 6710grammnak, 74es rucikat hord most. Altatni általában nem kell, csak a kiságyában alszik v menetközben ha már nagyon k.o akkor a babakocsiban :) a frontokra érzékeny, olykor hisztisebb, de amúgy egy nagyon élénk, érdeklődő vidám, mosolygós kisfiú akit mindenki imád! :)

Ti hogy vagytok??

@gabelila:

Jól látom, hogy a pici lány ma születésnapos? Mert Akkor nagyon boldog születésnapot kívánok neki :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya

@gmoncsy1991:

Örülök, hogy minden jól alakul! :) Már nem is emlékeztem, hogy koraszülött volt Domi :O

Köszi a köszöntést, augusztusban volt 1 éves a kisasszony :) Most egy kis náthát leszámítva minden szuper, kb 1 hónapja elkezdett jól aludni éjszaka a hölgyemény, így azért egészen más a világ

@gabelila:

Jajj de szuper! :) Azta hogy repül az idő! Mekkora már? :) A náthából gyors gyógyulást! :)

Nem volt koraszülött Domi, de éppenhogy nem, mert a súlya csak 2630gr volt. A gyerekorvosunk okozott kis katyvaszt emiatt kellett ide-oda ugrálnunk szegény gyerkőccle, de mindegy, több szem többet lát, minden rendben azóta is, szépen fejlődik! :)

Vasárnap óta kúszik a kis megállíthatatlan! :) 19.-én voltunk méreckedni, 7400gr és 69cm már! :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya

@gmoncsy1991:

Ja így már értem!

75 cm és 8330 g pehelysúlyú :)

@gabelila:

Hát akkor tényleg pehelysúlyú! :)

Kép
gmoncsy1991
Tatabánya

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: