Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy bírjátok ezt a fülledt időt? Mi viszonylag jól. Az már tuti, hogy nem frontérzékeny a Tesó :lol: csücsül a tutiban és kivárja az idejét.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok Csajok!

De jó látni, h mindenki megvan, senki nem felejtette el a babanetet, lassan két év után!

Őszinte gratuláció a kismamáknak! Ahogy nézegettem a képeket és olvastam a pocakosságotokról, újra feltódultak bennem az érzelmek, h milyen jó volt terhesnek lenni és mennyire vártam a kis vacakot! Irígyellek titeket! Komolyan! Sajnos nekem nincs most elég bátorságom bevállalni mégegy bébit, pedig jó lenne. Igazából megamtól félek! Nehezen tudom kezelni Szaffit, vagy ő nehezen kezelhető, ez talány, és félek nehogy a második babó is ilyen legyen, vagy Szaffi tenné pokollá az életem a terhesség alatt. Szeretném újból átélni a csodát, de szerintem ehhez meg kell várnom míg kicsit fejlődik a kis drágám agya és tudok az értelmére hatni!
Ti ezt hogy látjátok? Vagy ez hülye kérdés?

Cukik a képek és hihetetlen, h milyen cserfesek a manókák! Mi még nem vagyunk ennyire fejlettek beszéd terén, csak a szavak, azokat is nehezen érteni. Pelus már alig van, szinte csak este, napközben néha még vannak balesetek.

Sabine dobjál fotót a vacakokról és persze pocisat is!

Ági, van még energiád feltölteni képeket a poceszodról? Huhh nagyon drukkolok, látom már csak 3 nap! Nagyon izgi! Hogy megy az idő.....

De jó, h most már csak jó híreket hallok rólatok és csupa örömhítekkel örvendeztettek meg!

szép álmokat!

Kép
h.bogesz
 
 


A meleget jól bírjuk, autóban, lakásban légkondi, kinnt meg izzadunk mint a sörösló :lol:

Most lettem kész a paprikáskrumplival, már várom a holnapi ebédet, h betoljam az arcomba! Remélem Szaffinak is bejön, mert olyan kis válogatós. Elélne hasábburgonyán, rántotthúson, tökfőzeléken! Ez bármikor jöhet! :?

Kép
h.bogesz
 
 

 
 

ÁGI ÍRTA MA REGGEL:

Ma 10 órakor megszületett Magocsi Emese! 3210g és 52 cm!

GRATULÁLUNK ÁGIÉKNAK! :lol: :D

Kép
h.bogesz
 
 


"Őszinte gratuláció a kismamáknak! Ahogy nézegettem a képeket és olvastam a pocakosságotokról, újra feltódultak bennem az érzelmek, h milyen jó volt terhesnek lenni és mennyire vártam a kis vacakot! Irígyellek titeket! Komolyan! Sajnos nekem nincs most elég bátorságom bevállalni mégegy bébit, pedig jó lenne. Igazából megamtól félek! Nehezen tudom kezelni Szaffit, vagy ő nehezen kezelhető, ez talány, és félek nehogy a második babó is ilyen legyen, vagy Szaffi tenné pokollá az életem a terhesség alatt. Szeretném újból átélni a csodát, de szerintem ehhez meg kell várnom míg kicsit fejlődik a kis drágám agya és tudok az értelmére hatni!
Ti ezt hogy látjátok? Vagy ez hülye kérdés? "

Bogesz, ezt mintha én írtam volna :D Sajna nálunk is ez van.

Kép
mona76
 
 


Ági: itt is szeretnék gratulálni Emeséhez. Azt hiszem elszóltad magad, hogy a picit nem hatják meg a frontok, mert még 1 nap sem telt el a hsz-od óta és már a karjaidban tarthatod a picurit.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Ági: Nagyon sok boldogságot kívánok nektek. :D

italoman: köszi szépen. :D Már kapom a leveleket. :)

Mi jól bírjuk a meleget. 29,5 fok van itt fennt a tetőtérben, a ventillátor bedöglött, klíma nincs. De öröm az ürömben, hogy legéberebb pillanataimat a hűvös időszakban élem. Történt ugyanis, hogy mostanában 3-4 körül kelek... :evil: Persze estére kellően hulla vagyok. A lányokat is kicsinálja a meleg. Velünk nagyjából ennyi történt.
Ja még annyi, hogy kedden voltam dokinál és most már 100%, hogy fiam lesz. :D Még képet is kaptam a kukijáról.. :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok :-)

De Jó :-)) Ági sok boldogságot egészséget kívánok mindkettőtöknek :-)
Mennyi pocakosunk van -bennem is van némi irígység nagyon szeretnék egy kisfiút a 3 lányom mellé de 1:apa felkötné magát 2:lehet hogy már tényleg öreg vagyok én ehhez 3:amilyen mákom van születne még két lányom :)
Egyénként Bogesz Mona szerintem ne tartson vissza benneteket az hogy az első gyermeketek finoman szólva erős egyéniség :) Egyrészt én azt hiszem hogy az ilyen gyerekeknek igen nagy tehetsége lesz később az élethez -magamat is ezzel vígasztalom :D másrészt másik baba másik kis ember valszeg tök más habitussal enyém Barbi kezdetektől egy földre szállt angyal a két törp ördög meg hááát..... :)
Meleget mi is rosszul bírjuk pedig voltunk egy hetet Horvátországban - nagyon jól éreztük magunkat most pedig lemegyünk barátokkal a Balcsira így gyorsan ki is pipáljuk a nyaralást.
Szobatisztaság még sehol sincs -én úgy látom a lányaim még nem érettek meg a dologra bár a duma már megy de ez a pisi kaki dolog még nem eléggé tudatos náluk.. tulajdon képpen nem is bánom annyira mert nincs varázslatosabb mint egy csúcsforgalomban belváros kellős közepén egy Anya kakilnom kell -felkiáltás :)
Pattogo komoly lehet most pocakkal ez a klíma plusz a gyerekek -így látatlanban is azt gondolom hogy nagyon stramm csajszi vagy :) Kukisért irígy :wink:
Na megyek Boribonozni mert lekiabálják a csajok a fejemet - valszeg túszul fogok ejteni valami öreg nénit aki reggeltől estig csak Boribont olvas mert én már kezdek becsavarodni tőle :)

Kép
Kép
panni7
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
panni7
 
 


Sziasztok csajok!!!!

Én is itt gratula Áginak!!!!!!! :lol:

Bogesz - jó volt a felvetés, Panni - szuper a válasz, én is felhasználom a magam bíztatására. :wink: Mi tegnap beszélgettünk a kistesóról apával. Ő még nem határozta el magát. És tudjátok miért? Mert azt mondta, hogy fél, hogy nem tudja a szeretetét megfelelően megosztani....és nem lesz elég ideje egyik gyerkőcre sem.
Bár én azt gondolom, hogy a szeretet két gyerek esetén megduplázódik és nem feleződik, többgyerekes anyucik, ez hogy van igazából?
Meg az idő kérdése - nyilván vannak olyan szituk, amikor nincs mód végrehajtani a kívánságukat - pl időpontra rohanás dokihoz, nyilván akkor nincs idő mesére - , de azt gondolom, hogy úgy egyébként meg kevés dolog van, ami miatt ne lenne bármikor 5-10 perce az embernek a törpijére.

Ati megint beteg. Tüszös mandulagyuszi, 39 fokos láz. Levihetetlen. Cataflam csepp + nurofen + germicid és a hűtőfürdő. Na így együtt már kezelhető. Ez a negyedik nap........

Puszi mindenkinek!

mikegirl
 
 


Sziasztok!
Bogesz: én is féltem először egy kicsit,mert az én lányom is egy kis rosszcsont,nagyon eleven és akaratos! De aztán én is úgy gondolom, ahogy Panni írta: egyik gyerek sem egyforma! Persze előfordulhat,hogy a második is hasonlóan eleven kis lurkó lesz, de az is lehet,hogy egy földre szállt angyal!
Mindenesetre én már vágyom rá és most már próbálkozunk is a második manóval! Meg mire megszületik, addigra Lili is már idősebb lesz,így szerintem nem lesz gond. ha elbírok egy ilyen kis rosszcsonttal,akkor elbírok kettővel is! :D Legalábbis remélem! :D
De persze ezt mindenki maga tudja eldönteni!
Mikegirl: az én férjem is ugyanígy volt vele.Sőt még most ezen vacilál, hogy hogyan lehet 2 gyereket egyformán szeretni? de szerencsére ő már elhatározta magát,csak ettől fél egy kicsit,hogy ez hogy lesz! Én veled értek egyet ebben a témában!
Szerintem akinek több gyereke van, egyiket sem szereti kevésbé, hanem inkább mindegyiket másképpen szereti, mivel minden embernek más a személyisége!
De azért engem is érdekelne a többgyerekes anyukák véleménye erről!
Pelus: ez a második nap,hogy egész nap pelus nélkül vagyunk.ma még nem pisilt be,de tegnap azért volt egy kis baleset. éjjelre addig akarok rá adni,amíg nappal teljesen nem lesz szobatiszta.Bár nem nagyon akarja felvenni a pelust este! rájött szerintem,hogy neki így sokkal jobb! reméljük hamar megy a leszokás!
Emlékszem rá,hogy féltem a cicizésről való leszoktatásnál is!Aztán könnyebben ment mint gondoltamRemélem ez most is így lesz!
[color=red]Áginak gratulálok a babához! Sok energiát és sok tejcsit kívánok![/color]

KépKép
dudu_84
 
 


Jaj majdnem elfelejtettem!
Mike: sok gyógypuszi a kis Atinak!+++++++++++++++++++++

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Gyors vonalzófrissítés után egy pár sort :)

Márkanyuka, nem tudom, a front volt-e a tettes :D De nagyon jó volt már végre szülni, sokkal könnyebb így az élet.

A kétgyerekes-anyukaságot kezdem tanulgatni :) Eszter nagyon édes, eddig nem volt jele a féltékenységnek. Ma befektette a macit Emese mellé a mózeskosárba, hát, majdnem elbőgtem magam. Simogatja, puszilja, szeretgeti. Öröm rájuk nézni. Persze fogalmam sincs, mit tennék, ha elutasítaná... sokat beszéltünk neki a Tesó érkezéséről, és nem csak mi, hanem a családban más is. Nagynénje mesélte, hogy amikor boltban voltak, elmesélte a boltos néninek, hogy az anyukája kórházban van megszülni a tesóját.

A szülés megint magzatvízelfolyással kezdődött, de most a fájások is jöttek, így 6 óra múlva megszületett Emese. Könnyebben ment, mint az első, gátvédelem mellett pici repedés lett, de nem fájt egyáltalán, pedig lett 1-2 öltés. Tej beindult, csak Mesikénk kicsit besárgult, így valszeg ezért (is) alszik állandóan. Úgy kell belefejnem néha az adagját, de ennie kell. Remélem, hamarosan elmúlik a sárgaság és akkor mehet a szopi ezerrel.

Na, megyek, Eszterrel játszom :) sziasztok!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ági, nagyon ügyik vagytok, sárgaság biztos gyorsan elmúlik. Dani is sárga volt itthon, kb 1 hét kellett neki míg elmúlt.
De jó ezt olvasni, hogy könnyebben ment mint az első :)

Kép
mona76
 
 


Mike -nagyon igaz amit mondasz :) Nem hogy feleződik de arányosan nő a szeretet a gyerekek számával :) A vele töltött idő talán egy kicsit kevesebb de cserébe megtanul egy csomó mást mint pl önzetlenül osztozni :) Amikor az ikrek születtek akkor a 3 és fél éves lányom az alatt a pár nap alatt amíg kórházban voltam hirtelen nagylány lett és amikor bejött hozzánk én csak csodálkoztam :) Amikor meg odafeküdt az ágyba a húgai mellé és elkezdte nekik énekelni az augusztusi forróságban a Kiskarácsony nagykarácsonyt ( dallamilag az ment neki akkortájt a legjobban :) ) akkor meg bőgtem mint egy szamár :) (a feszültséget egyébként anyukám oldotta aki szintén nem látott a könnyektől meg egyébként is picit vaksi- szóval minden áron megpróbált kihúzni egy zsebkendőt az ágyam melletti dobozból amiből viszont az lett hogy kb fél centis fecniket tépett le a kilógó darabból és amikor ily módon kivégzett egy fél doboz zsepit akkor már hisztérikusan bömbölve röhögtem :) )
Nnna ez csak arról jutott eszembe amit Ági írt -együtt látni őket a legnagyobb... :)
Mike -Atinak jobbulást!!

Kép
Kép
panni7
 
 


Jó hallani Ági, hogy ilyen stramm anyuka vagy! Szuperül viseled!
Gratulálok!
Nagyon édesek a tesók ahogyan istápolják a piciket! Többek között, én is ettől félnék, hogy a kis "erőszakszervezet" hogyan fogadná a kis jövevényt!

Pelus: csajok, ha már otthon szobatiszta a gyerkőc, hogyan indultok útnak? Én tiszta para vagyok, h mi lesz ha a kocsiban benyögi, h pisi! Ha még valahol éppen sétálunk akkor megoldja az ember, de ha más a szitu mit tesztek???
Meddig bírja visszatartani?? Be tudunk rohanni egy illemhelyre vagy ez esélytelen, ott helyben le kell tolni a gatyót?
Kérem, h a rutinos anyukák adjanak tanácsot!

Pattogo, neked se lesz kutya, ha a kis kukis megszületik...
Komolyan, csodállak Titeket! Hogy van a szeretet kérdése? Tudod mindegyiket ugyanolyan odaadással szeretni, vagy mégis jobban szereted az egyiket a másiknál, vagy hogy van? Apukának is jut még a szeretetből? Nekem ezek a dilemmáim! Lehet vicces, vagy buta a kérdés, de mégis érdekel!

Jó éjt, pihizzetek sokat!

Kép
h.bogesz
 
 


Bogesz lehet másként vagy másért szeretni a gyerekeidet de abban nincs különbség hogy milyen nagyon.Hát nagyon nagyon -éppen úgy amikor pont leüvöltöd a fejét vagy amikor összebújtok.Nincs szeretet limit-hiszen nem egy megadott mennyiségből kell gazdálkodni szerencsére - mondom csak az idő ráfordítás változhat de más nem.
Apának pedig pont annyi jut amennyit megérdemel :)
Szobatisztaságilag pedig érdemes egy fedeles bilit tartani a csomagtartóban ha autóval mentek akkor az lehet gyors megoldás akár ott a csomitartóban használva de pisiltünk mi már nagykövetség előtt is mert ha menni kell akkor menni kell nem igen tudják tartogatni :)

Kép
Kép
panni7
 
 


Sziasztok!
Mi tegnap felmerészkedtünk Győrből- Pestre a Camponába pelus nélkül! Bilit vittük magunkkal a kocsiba! nem volt semmi gong!néha megálltunk az autópályán a pihenőkbe,előkaptuk a bilit és a parkolóban megvolt a pisi!de a tropicarium közepén is benyögte,hogy pisi lesz és simán visszatartotta amíg kifutottunk a wc-re,ahol "különleges technikával " fölé tartottam és úgy pisilt!Hazafelé meg végigaludta az utat!Nagyon ügyes volt! :D Úgyhogy hajrá! Én amennyire féltem ettől az egész leszokósdiról, annyira könnyen ment!Tegnap már belekakilt a wc-be! úgyhogy talán már ezzel sem lesz gond!Meg mielőtt elindulunk,mindíg megkérem,hogy pisiljen egyet és így nagyjából tudom, hogy mikor kell neki megint!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok

De nagyon eltűnt mindenki.

Mi megvagyunk lassacskán készülünk a bölcsire.
Bálint kapott egy félmagas emeleteságyat,nagyon féltünk tőle,de abszolut okos fiú.Tegnap első este megbeszéltük vele,hogy csak akkor jöhet le ha reggel felkel és szólt nekem ,hogy ébren van.Hát még nem ment,de ma délben elaludt 5 perc alatt.Olyan édi.

Egy bibi van,baromi nagy ebbe a pici szobába,úgyhogy lehet megválunk tőle.Végülis van egy fotelágyunk amit Dius alig használt,és ha sikerül elköltözni ,nagyobb szobába pont jó lenne.
Meglátjuk ,alszom rá,lehet csak a tárolóba levisszük.

Ma voltam szolizni egyet,mert nem igazán látszik olaszország.Pedig kint voltunk ,de 40-50 faktorral nem igazán barnultam.
Dobok pár képet. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


:(

Sziasztok!

Hol vagyunk? Mert én mostanában nem kapok levelezőlista leveleket! Én rontottam el vmit? Vagy nem írtok?

Mi egyébként megjártuk Horvátországot és szuper volt! Bár nagyon gyorsan mélyült a víz, de tök jó volt, hogy anyukám is jött, így 3-an voltunk 3 gyerekre. Minket nem zavart a kavics sem, sőt , nekem jobban bejött, mint a homok! Tök jü kis árnyékos pat...szóval jó volt minden! :D

Jucu: Nagyon klasszak a képitek! Látom Ti is nagyon jól éreztétek magatokat! :D

Bilizőknek hajrá! Sebi a wc mellett tette le a voksát, arra sokkal szívesebben ül. De azrét még van mit fejlődnie!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Gondolom, mindenki nyaral, mert nekem sem jönnek levelek a levelezőlistán :) Mi már letudtuk a nyaralást még szülés előtt :) Jöhetnek a nyaralós képek mindenkitől!! :wink:

Mi épp a teraszon ülünk, várjuk a védőnőt. Tök rendes, ugyanis nem kell hetente bemennünk tanácsadásra, mert itthon is van mérleg. Az első kötelező oltásig szerintem nem is megyünk tanácsadásra, ha más miatt nem kell. Tegnap csípőszűrés időpontot egyeztettem, megint kezdődik elölről a sok-sok kötelező kör. Egyébként minden rendben, Emese szépen gyarapodik, szopizik, én kétnaponta berezelek, hogy, na, ennyi volt a tej, aztán valahogy mégis van mindig, amennyi kell.
Eszter továbbra is ügyes nagytesó, ma reggel megvígasztalta Mesit, amíg én öltözködtem, igazi Segítség már :)

Aki erre jár, írjon pár sort, érdekel, mi van veletek!! Puszi!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Én is itt,de úgy leálltak a levelek,hogy így nem írtam én sem... :oops:

Nekünk az idei nyaralás annyi lesz,hogy egy pár napra elmegyünk sógoromékhoz párom nélkül(ő csak 1 napra ugrik el),mert abszolút nincs idő semmi másra.

A bilizéssel mi úgy állunk,hogy szól,hogy kaki,fél órát ül a bilin,persze produktum nélkül.Aztán pelus fel,elvonul,és bekakil :? .Ez van,de lesz majd jobb is,nem erőszakoskodom...
A beszéd már nagyon megy,be nem áll a szája,de van amit csak én értek meg,hogy mit akar(vagy kifilózom,hogy mi is akar lenni :lol: )
NAgyon jól eljátszanak Gáborral,de egyre több a hiszti Zsófi részéről,mert mindig az kell neki ami a Gábornál van.De hát nem adhatok neki mindig igazat,mert elszalad vele a ló.Tegnap már besokalltam,és mindkettőt bezavartam a szobájába.De olyan csend volt 5 percig,hogy öröm volt nem hallani :D .Aztán persze amikor mondtam,hogy kijöhetnek minden kezdődött elölről :?

Ági nem tudnál képet felrakni?Úgy szeretném már látni Emesét is.
Nálunk csak 1 hónapos korban kell először bemenni tanácsadásra,ha van mérleg ha nincs.A doki rögtön kijön amint a kórházból hazajövünk,a védőnő pedig elvileg hetente.

Nagyon szép mindenki a képeken?És marhára irigykedem a nyaralások miatt :wink: Dobjatok még ilyeneket,legalább itt lássak vízpartot,vagy akármit :lol:

Kép
Kép
huni
 
 


Végre :)

Ági
Biza képeket kérünk,ha van egy kis időd.

Judit
Szerencsétek volt,kifogtátok a szupi időt.Képeket tőled is kérünk.
Sebi ügyi,hogy wc mellett voksolt.Oda jár állandóan?Nincs pelus?
Én el vagyok kicsit keseredve,mert annyira ügyesen ment,és amióta hazajöttünk pucérkodós olaszhonból,állandóan székre pisilt,játszón megbeszéltük szóljon ,erre egymás után képes volt háromszor bepisilni,stb.,szóval megint van pelusunk.Védőnő szerint várjak kicsit,és egyik nap beszéljük meg este,hogy másnaptól nincs egyáltalán pelus,mert ezt így kell állítólag,megzavarja őket ha pl.délben alváshoz felteszem.
Szóval augusztusban megbeszélem tökimmel és akkor indul majd a nagyüzemi mosoda nálunk :P

Dobok pár képet ma csináltam a mami szülinapi tortájával.Nálunk hétvégén lesz közös szülinapozás.
Hihetetlen Dius 10 éves és Bálintom ismár 2 :lol:

Huni
Ne aggódj én naponta ezerszer büntetek az utóbbi időbe,főleg Diust.Kamasz ,szemtelen,felesel,és még sorolhatnám,....Bálint meg próbálgatja a hisztit,én meg azt hogy meddig tűröm mindezt :lol:

Kép

Kép
jucu
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Jucu!Nagyon boldog szülinapot Diusnak,és Bálintnak!!!!
Nagyon gyorsan repül az idő.Nem rég drukkoltunk itt egymásnak,most meg már 2. szülinap....

Mona!Nektek is most volt ugye?Boldog szülinapot Daninak!Képeket dobj te is!

Kép
Kép
huni
 
 


Huni, köszönjük.

Nálunk még nem volt szülinapozás, talán hétvégén, ugyanis apának olyan munkája lett, hogy 2 hetente van itthon hétvégeken :?

Boldog szülinapot Timeséknek, Sabináéknál a 2 srácnak, Miniliza Mátéjának, Zeze Gegéjének, Jucu Bálintjának, Mike Atijának, Betsy Lukaszának.

Kép
mona76
 
 


Jucu, nagyon édes Bálint, és csodaszép lányod van :wink:


Csak a rend kedvéért, bár tudom, hogy többen hiányoznak belőle, azoktól bocsánat. :oops:

Kép

Kép
mona76
 
 



Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Mona,de jó látni ezt a táblázatot :) .Pláne a koromat tekintve :lol:

Nagyon sokan nem írnak már...írhatnátok egy pár sort magatokról ha olvastok még bennünket!!!!

Akinek már volt(elég soknak a táblazatot nézve),Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok,így utólag is.Szülinapi képeket rakjatok fel...és ajándék tippeket is :lol:

Kép
Kép
huni
 
 


Boldog születésnapot minden topik-gyereknek!!!

Pár kép:

Kép Kép

És Eszterről egy kedvenc:

Kép

Mindjárt egy hónapos a Tesó! El se hiszem :)

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Ági: Ezért érdemes volt bekukkantani! Nagyon édes! :)

Mona: :D Tök jó!

mamiblue
 
 


Sziasztok!
mivel már ide se lehet semmit irni itt is lenyomoznak.....
OFF-lom magam....
Aki szeretne elér a tjudit1987@hotmail.com msn cimen....
Vendég
 


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Vendég
 


Sziasztok!
Ági! Nagyon édes a picúr!
Boldog szülinapot a kis 2 éveseknek!
Lilinek ezt vesszük a szülinapjára:
http://www.jateknet.hu/index.php?main_p ... ts_id=3906

KépKép
dudu_84
 
 


Hali!

Dudu: Ez nagyon klassz ajándéknak néz ki. Sajnos nálunk az ilyen játékok darabjai 2 nap múlva szerteszét vannak a lakásban. De ezt az összerakós fa sínt Sebi is imádja, annyira örül, mikor sikerül neki összeillesztenie 2 db-ot, meg, hogy megy rajta a vonat. Az is nagyon jó ajándék, főleg fiúknak...ha esetleg még valaki nem döntötte el, hogy mit vegyen. :)

Ki ez a névtelen...megint kimaradtam valamiből? :D

mamiblue
 
 


Halihó!

Elsőre csokinyufffra tippelek, hogy ő törölte magát.
Csajok, volt valaki gyerekének babakorban sérve? Meskónak valszeg van. Állítólag egynapos sebészeti beavatkozás... Valakinek még valami infója van erről????

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok lányok!
Tegnap teszteltem egy pozitívat! :D Holnap megyek dokihoz!
Ez gyors volt! Lilivel 1 évig próbálkoztunk,most meg elsőre összejött!
Remélem minden rendben lesz!
Muszály volt megosztanom veletek az örömhírt!
Sziasztok!

KépKép
dudu_84
 
 


Először is : DUDÚÚÚÚÚÚÚ, gratula! Jajj de jó! Mesélj mit mondott a doki!?

Ági: Zabálom meg a gyerkőcöket! Mennyire hasonlítanak egymásra :shock: Milyen szép barna szine van Mesinek! Remélem a sérv nem komoly, vagy csak gyanú!

ÓÓÓÓ, azok a nyaralós fotók.... irígykedem, bár nekünk is jutott belőle! Jók a tengerpartos képek, csinik vagytok!

Jucu, olyan hihetetlen, h már 2 évesek a kis gerillabébik! Annyira de annyira gyorsan elment az idő! SZép kis tortát eszkábáltál!

Most jut eszembe, Pattogónak már csak kb 2 hónap van hátra, nem? Na ez is pikk-pakk elment! Pedig amikor terhes voltam milyen lassan mentek a napok a hetek és nézegettem vajon mekkora lehet? Nagyokat sóhajtozom, mert én is szívesen átélném újra! De tudom, Szaffival egyenlőre felelőtlenség második babát vállalni! Amúgy is kitesz kettőt :oops:

Nyaralás: mi Caorle-n voltunk Olaszo-ba. Valami csodálatos hely családosok számára. Nem tudom szavakkal kifejezni milyen jól éreztük magunkat! Mindig csak Horvátba mentünk, de össze sem lehet hasonlítani! Mint egy gyerekparadicsom! Minden a túristákért van. Majd ha több időm lesz és esetleg érdekel Titeket, mesélek a helyről. Mellesleg tök gyorsan ott lehet lenni autóval, végig autópálya! Egyik nap átugrottunk Velencébe is, mert ott van 60km-re tőle. Na,attól nem igazán voltunk elájulva!
Aztán rá egy hétre Malmö-ben voltunk Svédországban egy barátunk szülinapján. Ott meg kb megfagytunk, de náluk a 17-20 fok szélben a nyár :shock: Napoztak, sőőőőőt fürödtek a tengerben. Én meg pulcsiban álltam a parton.... 3napot voltunk, de a hideget leszámítva nagyon jól éreztük magunkat!
Aztán aug. közepén megyünk Horvátba, Mali Losinj-ba. Bár Oloaszo-ot nem hiszem, h felülmúlja, de persze epekedve várom! Régen volt ennyire mozgalmas nyarunk, de bírnám, ha ez folyamatos tendencia lenne! :roll:

Remélem Ti jól vagytok! Aki tud, kérem jelentkezzen! Ne feledkezzünk meg egymásról, olyan jó kis csapat vagyunk! Bármilyen zizi napom is legyen, ha felnézek ide, mindig jobb kedvem lesz!

SZép nyarat!!!

Kép
h.bogesz
 
 


Caorle:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
h.bogesz
 
 


Dudu, gratulálok!!! Mit mondott a doki?? Mesélj!!

Bogi, a Szaffi nagyon filigrán kiscsaj még mindig ;) Jók a képek!

Mesi felébredt, mennem kell.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Dudu: hatalmas gratula!!!! :lol:

Agnesgoboly: nekünk csak sérvgyanus volt Fanni, de pár hónapos koráig kinőtte... legalábbis ezt mondta az orvosunk anno.

H.bogesz: nagyon jók a nyaralós képek, nekünk is már csak pár napot kell aludni és indulunk Horvátba (aug. 21-én), mi Rabacra megyünk. Ti mikor mentek?
Olaszország szerintem is teljesen más, ott valahogy kényelmesebb a nyaralás (főleg gyerekkel), de én 10 éve szerelmes vagyok Horvátországba, így mi idén is azt választottuk. :)

Fanni is vékonyka még mindig, bár már elérte a 12 kilót... Vannak napok amikor nagyon jól eszik, de van olyan, hogy napokig alig eszik valamit... akkor semmi sem kell neki. Másnál is van ilyen?

Egyébként már nagyon sokat beszél, szinte már mindent mond és mindent elmagyaráz.

Nyaralós képeket rakjatok még, úgy szeretem nézni őket :wink:

horvviki
 
 


Sziasztok!

Hát mire jövök.. :lol: :lol: :lol: Dudu Gratuuuu!!! Mit mondott a doki???? :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!
Majd csak csütörtökön tudok dokihoz menni,mert csak akkor lesz a dokim! Amúgy elég carul vagyok,de azért jobb mint a Lilivel volt!Igaz csak annyival,hogy nem hányok csak émelygek! Állandóan szédülök,álmos vagyok egész nap,fáradtnak érzem magam,majd leszakadnak a cicijeim! Ezeket leszámítva minden rendben!
Lilinek most jön az egyik hátsó foga!vadállat módjára viselkedik!Pedig ez mégy csak az első fog a 4-ből! Nem bánnám ha már vége lenne ennek a fogzásnak!
Szuperek a képek!majd én is rakok fel,ha lesz energiám!
Lili ebben a dög melegben nem akar enni.inkább csak iszik.mondjuk közrejátszik a foga is,de így nem nagyon fog elhízni.Még mindíg csak 9 kg.
Na jó éjt csajok! majd még jelentkezem!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Már régen jártam erre és micsoda jó híreket olvasok.

Dudu: gratulálok a pozitív teszthez, ha pedig már ilyen tüneteid vannak, akkor már biztos jó híreket fogsz kapni.

Nyaralós képek szupik, majd én is teszek fel párat. Mi Hévízen voltunk 1 hétig, az idő szuper volt és nagyon jól éreztük magunkat.

Más téma. Tegnap megvolt a Márknak a biopsziája, ma már itthon van. A múltkor már írtam, hogy a bal oldali kulcscsontja meg van nagyobbodva, emiatt kellett a mintavétel. Vasárnap este kellett befeküdni, tegnap délelőtt 10 óra 10 perckor vitték a műtőbe, 11 óra 45 perckor hozták vissza a szobába. Nagyon büszke vagyok rá, meg is dicsérték, nagyon fegyelmezetten viselkedett, még a felnőttek is hisztesebbek néha. Nem sírt, picit izgult, előtte kapott nyugtatót, de már csak akkor, mielőtt jöttek érte a szobába. Utána aludt 3 órát, igaz néha felébredt közben, de tudott magáról, rólam, válaszolt ha kérdeztem. Szerencsére nem hányt az altatás után, és fájdalmai sem voltak egyáltalán. Utána már ügyesen felült, felállt, ma pedig már haza is jöhettünk. 25-án kell mennünk vissza, akkor szedik le a ragasztást és addigra már meglesz a szövettani eredmény is. Ja és nem aludtam bent vele éjszaka, de reggeltől estig vele voltam, hazajöttem este. Nagyon ügyes volt, akkor sem sírt egyszer sem. Kapott is tőlem egy pici dobozos Legót (Star Wars).

Pénteken utazunk Debrecenbe, az apai nagyszüleim ott laknak, és a papámnak vasárnap volt a 90. születésnapja. Két éjszakát maradunk, panzióban fogunk aludni. Jönnek anyukámék is. Biztos jó lesz, csak hosszú az út. Múlt hónapban pedig a papa és a mama 60. házassági évfordulója volt.

Na mára ennyi voltam, legyetek jók. Kifárasztott a tegnapi nap, mintha nem 24 óra lett volna, hanem 48.

Sziasztok.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Kép

Kép Keszthelyen a Festetics kastély parkjában

Kép délutáni koktélparti

Kép hazaindulás előtt

Kép dédimama és dédipapa 60. házassági évfordulója

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok Csajok!

Olvasni nem volt időm, viszont a képeket meg tudtam nézni. Elképesztőőőőőőőőőőőőőőő :-) Csak ámulok és bámulok!!!!!!! :-)

Gyorsan néhány kép a mi kis Atinkról, aztán megyek szunyálni, fárasztó napom volt. Az olvasást pótolni fogom. Ja, de azért a POZITÍV TESZTEN megakadt az én szemem is. :-) Gratula!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Csináltam új vonalzót, de nem működik :-(

Csoki után is nyomoz valaki? :shock:

Puszi mindenkinek!!!!!!

mikegirl
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
 
 


Sziasztok!
Voltam dokinál és megállapította hogy 7 hetes terhes vagyok!Holnap megyek uh-ra.remélem minden rendben lesz! Így ha minden igaz Április 1.-én bolondok napján születik meg a kitesó!
Majd jelentkezem,hogy mi volt az uh-on.
sziasztok!

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!
Ma voltam uh-on! Egy élő embryo látható. uh szerint 6 hét 2 nap és 5 mm. Úgyhogy eddig minden rendben! Maradjon is így!
csak ennyire ugrottam be!
További szép napot mindenkinek!

KépKép
dudu_84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: