Új privát üzeneted érkezett!

Halihó, lányok!

Maggie, ez tényleg nagyon izgalmas, drukkolok nektek, hogy találjátok meg az ideális házat!
Jó tudni, hogy kb. 70-ből még mindig lehet házam, ha minden más kiesik. :-)

Vindo, homokasszony & Ciculi :-) viszont lesz klassz pincétek. Borospince?
hát homok itt is rengeteg van, amióta Ármint beeresztem a játszótéri homokozókba. Beleveti magát a vizesárkokba, a legvizesebb homokot keresi meg mindig, plusz eszi is néha, a kavicsokkal együtt. 

Korán ébredt a Muci, úgyhogy már alszik is, korai "déli" alvás ez... ráadásul későn feküdtem, mert dolgoztam, most végre haladtam is. Így ma extrakávékkal tudok csak talpon maradni. 

Elkomorodtam, egy újabb nyelvész ismerős hagyta ott a szakmát (máshoz is ért, most azt fogja csinálni). Nem kis kaliber volt. Ha annyi kezem lenne, ahány remek kutatóról tudok, aki már nincs a szakmában...


Kép
Kép
irina
 
 


Hahó. Már itthon.

Maggie, küldd nyugodtan
Jövő hét környékén érik a meggy, majd átugrunk egy adaggal valamikor.
Éljen az új ház

Irina, nem tudhatod, igazából milyen is az íze annak a homoknak... Lehet nagyon finom.

Sajnos Ciculi visszaszökött a szomszédba. Rugó elkenődött kicsit.

Pince - hát, a ház nálunk nagyon meleg. Így pl. krumplit, zöldséget nem tudunk hová tenni, de pl. a muskátlikat sem télire.

Rugó hív...

Kép
vindolanda
 
 


Halihó!

Tegnap angolom volt, élveztem megint.  Bár azért aggódok a vizsga miatt. Most mégsem esedékes, még nem tudtuk átvenni a témaköröket, ezért elhalasztottuk. Majd szeptemberben megyek, de akkor gyorsan mind a két részét igyekszem majd megcsinálni. 
Már csak idő kellene a tanuláshoz.  Még két nap a világ, aztán kicsit lazább lesz, bár annyi adminisztrációm van, hogy tutira nem fogok unatkozni. 
Bercónak is befejeződik az ovi. Már nagyon várja. 

Ma is megyünk megnézni egy házat. Ez is nagy kedvencem, majd lehet, hogy a másikba belinkelem. 

Irina, ez tényleg szomorú. 
Homok evése: pár éve mesélte el Gergő, hogy kicsikét ő is rendszeresen ette a homokot.  Azt mondta, hogy semmi különös, ropogott a foga alatt/között és kész. Nagy tapasztalás ez is. 

Vindokám, akartam még írni, hogy szerintem Demjén egy kis ékszerdoboz. Tavaly mi is elmentünk oda, a fiúk imádták, bár pont akkor volt a legmelegebb, így állva is izzadtunk, mint a fene. Egy hibája van, hogy nem sok árnyékos hely található ott. A barlangokat kifejezetten élveztük, oda menekültünk a legnagyobb melegben. 

Tegnap megcsípett egy darázs. Gyorsan lelocsoltuk ecettel a csípés helyét, meg kaptam egy kalcium ampullát, megittam, így mérsékelten dagadt be az ujjam. 

Tényleg, még nem is írtam, augusztusban megint elutazunk Prágába. Csak most barátokkal, hatosban.  Annyit meséltünk Prágáról, hogy rám bízták, keressek lehetőséget. Találtam. Ismét 3 napra megyünk. Már várom. 



dmaggie
 
 

 
 

 link a másikban. 
dmaggie
 
 


Maggie,hol találtál szállást Prágában? megyünk mi is csak szeptemberben :) csak még foglalni nem foglaltunk sehol :)
viranka
 
 


Virankám, uott.  Csak most, ha minden igaz, akkor 2 sör + városnézés is van az árban. (18.900)
A relax7 oldalán volt. 


dmaggie
 
 


Megnéztük a házat, tetszik az elrendezése, csak néhány dolgot át kellene alakítani ebben is. De tényleg nagyon szimpatikus. Viszont a legelső, amit láttunk, egyelőre mindent visz. Bár ott nincs elég szoba, a padlásteret kellene még megnyitni hozzá. Majd azt is belinkelem. 

Engem meg ma kiütött az idő v. nem tudom, hogy mi. A vérnyomásomat itthon hagytam. Alig lehetett megmérni és ráadásul alacsony volt a pulzusszámom is. Olyan rosszul voltam, hogy hamarabb hazajöttem, pihentem egy kicsit, a Kedves jött értem és úgy mentünk megnézni a házat.
dmaggie
 
 


Maggie!
Remélem jobban vagy, és tényleg csak az idő miatt zuhant a vérnyomásod!
Hű, biztosan jó lesz a prágai út! Gondolom már azt is várjátok!
Darázscsípett ujjad jobban van?

Irina!
Aranyos lehet a játszóterező Ármin! Hát igen, a homokevés fontos! :) Ádi meddig ovizik?

Vindo!
Ciculi. :) A kutya mit szólt a macsekhoz?

Nálunk a gyerekek már nagymamáznak. Jövő héten már nincs ovi, de már ezt sem akarták lejárni. A múlt hét szerdán volt a ballagásuk és úgy döntöttek, hogy akkor már nem óhajtanak ovizni. Ballagás után még két napot mentek, aztán vége...
Hozzánk is állat költözött. Egy hullámospapagáj. Pár hete egy állatboltban voltunk, és a gyerekek az apjukkal együtt teljesen beleszerettek, úgyhogy be kellett szerezni. Én most szokom. Nekünk sose volt papagájunk, de nagyon szeretnivaló állat.

Én meg kissé le vagyok rokkanva. Már harmadik hete rosszul ugrottam a játszótéren, és kiment a térdem, nem tudom kinyújtani, de azért menni tudok vele valamennyit. Voltam az sztk-ban, röntgen szerint törés nincs, de ultrahangra már csak júliusra tudok majd időpontot kérni. Most pihentetni próbálom, meg kenegetem, bár az orvosból úgy kellett kihúznom, hogy mit kellene csinálni vele....

Kép
gica1
 
 


Halihó!

Vindo, hát most már minden játszótéren csekkolja minimum a kavicsokat. Valami rituálé lesz... 
Ádi életében nem vett a szájába semmi ilyesmit.
Krakkó-képek?

Maggie, éljen Prága, az mindig tuti hely!
Sajnálom a csípést!
Nem tudom, angolozásra mi a megoldás, én is mindig ezen eszem magam, hogy be kéne ütemezni, legalább napi félórát, de mindig valami más fontos jön...

Gica, jó is a nagyinál :-) itt még van 4 hét ovi, aztán szeptemberig nuku. Amikor tanítok, az egész június is még munkahónap, nem tudom, a sulinál ezt hogy oldjuk meg. 2,5 hónap, egek... Tényleg, Maggie, hogy lehet a hosszú nyári szünetet megoldani?
Jobbulást a lábaddal, szegénykém! Nem értek ehhez sajnos...
A papagájok cukik, nekünk volt hullámosunk gyerekkorunkban, egy sárga és egy kék színű párocska, nagyon aranyosak voltak. Hatalmas lármát csaptak időnként, szerettek fürödni. Elég nagy vircsaftot tudnak csapni.

Holnap ovis szünnap, játszóterezni fogunk, most legalább bármikor kint lehet lenni. Most vmiért jobban bírom a hőséget, még a fejem sem fájdult meg az elmúlt bő 5 napban, ilyen gyerekkorom óta nem volt, pedig a napon is mentem. Ki érti...

Kép
Kép
irina
 
 


Gicám, köszi az ujjam nem lett rosszabb szerencsére. Ráadásul rendeződött a vérnyomásom, a pulzusszámom is, szóval minden happy. 
Ó, a lábad... Nem lehet, hogy valamelyik szalaggal van a baj?
Ha a gyerekek nagymamiznak, akkor ti szalmák vagytok. Használjátok ki az időt. Mi ilyenkor szoktunk mozizni, kettecskén vacsorzázni. 

Irinám, amikor nekünk még munka volt, akkor mindig a mamák segítettek nekünk. Utána meg élveztük, hogy együtt lehetünk.
dmaggie
 
 


Hahó.
Bocs, tegnap nem sikerült jönnöm.

Mindenkinek jobbulást!

Júliusi időpont - anyám Addigra tuti rendbe jön

Ház - Maggie, megnéztem, csinos Hol található?

Irina, sajna éppen akkor nem vittük a telefont, amikor fotózhattunk volna. Viszont Rugó csinált szelfiket a konfin

Szájba vétel - Na, Rugó sem evett olyan dolgokat, amik nem voltak ehetők. Vegyszerrel stb. nem szórakozott. De akkor ez erősen gyerekfüggő. Az egyik unokatesó egy nagy kavicsot dugott fel az orrába, beszorult, ügyeletre kellett vinni.

Tegnap az utolsó interjút is felvettem JNSZ megyében. Aztán felvettük Gábort, és elmentünk a Fórumba. Kaptam a szakdolgozóktók Libri könyvutalványt, azt lőttük el. Magamnak egy F. Kahlo albumot meg egy szakkönyvet választottam, Rugó is kapott két ismeretterjesztőt. Aztán kávézó, meg persze hambi. Este meg futás, addig a többiek kutyát sétáltattak. A lényeg, hogy tíz óra lett, mire ágyba kerültünk

Nyár - anyának végig munkaideje volt nyáron, már lövésem sincs, hogyan oldottuk meg. Szerintem a bátyáimmal voltunk otthon.

Ma nyílt nap az óvodában. Rugó megengedte, hogy dolgozzak délelőtt, nem kell ott lennem. Elég, ha felveszem délben.
Holnap jönnek a szülők mind a két oldalról, meggyet szednek.
Nekem konfi estig.

Kép
vindolanda
 
 


Irina!
Nyáron mi is sokat voltunk otthon a tesómmal kettesben. Mindig levelet hagyott anya a konyhaasztalon, mit hol találunk stb.  Ma viszont el nem tudom képzelni, hogy  8 éves koruktól  egész napokat legyenek itthon a gyerekek kettesben. Szerintem táborról táborra járnak a mai gyerekek,és ha lehet számítani a nagyszülőkre, akkor ott töltik a nyár nagy részét...
A papagájügyre még visszatérve, érdekes, hogy a gyerekek máris családtagnak tekintik. Azt mondták, hogy a papagájjal együtt öten vagyunk...

Vindo!
Milyen rendes Rugó, hogy nem erőlteti  a nyílt napon való résztvételedet!
Remélem tényleg rendbenjön a lábam júliusra!
Akkor megvan a hétvégi program. Jó szüretelést majd!

Maggie!
Örülök, hogy már jól vagy!
Igen, próbáljuk tartalmasan tölteni az estéket. :)

Kép
gica1
 
 


Hát, az állatokba bele lehet szeretni.
Majd rárakják a családrajzokra is lassan

Nekem az jutott eszembe a múltkor, nem tudom, a lányoknak mondtam-e a múltkori talin, hogy mikor be kellett költözni az egyetemi koliba, akkor fogtam otthon egy hátizsákot, bepakoltam, és elindultam az ország másik részéből egyedül (akkor telefon még nem volt). A várost nem ismertem, egyszer voltam itt előtte felvételizni, de akkor kocsival hoztak. Tudtam egy postacímet, de térképem nem volt. Átszállással (Eger) eljutottam szépen Db-be, aztán valahogy a kollégiumot is megtaláltam a város másik felében. Tényleg más világ volt ebből a szempontból

Kép
vindolanda
 
 


Hahó,
Ádin kijött az imént a bárányhimlő (1 oltása volt rá)... remélem, könnyen átvészeli, bár sok pöttye van a fütyi felett, hátán néhány, most olvasok utána, mire számítsunk. Mi S-val szerencsére voltunk, Ármint, remélem, védi az anyatej. Holnap vmi ügyeletre is be kéne mennünk egyértelműsíteni a dolgot + felíratni ezt-azt. 
Bocs, most többre nincs időm-erőm.

Kép
Kép
irina
 
 


Ádinak és Árminnak a legjobbakat!
Reméljük, kevés pötty jön ki rajta.

A barátnőm tegnapra volt kiírva, akkor kellett volna szülnie, de még nem jött össze neki
Remélem, hamar és könnyen túl esik rajta.

Maggie, nálatok barátnő-fronton mi a helyzet?

Ma sok rokont várunk.
Tegnap, amikor ráértem, házimunkáztam.
Ma konfi, de csak résztvevőként.
De még meg kell írnom egy interjúvázlatot, azt fogom ma lekérdezni roma hallgatóktól a konfi alatt
Meg vettem egy tök jó körömlakkot, azt is fel kell kennem.
Holnap van a nagy interjús munkám határideje, oda meg be kell fejezni a tanulmányt. Az komoly pénz lesz, még életemben nem kaptam ennyit egy kutatásért MOndjuk, már csinálom vagy három hónapja, és sok energiámat-időmet elvette. Ebből finanszírozzuk a nyaralásokat

Kép
vindolanda
 
 


Halihó!

Én már pogit sütök. 

Irinám, nyugi, minden rendben lesz. Remélem, hogy könnyen veszi az akadályt. Mintha Johanna is így lett volna, hogy egy oltást kapott. Rajta talán nem is jött ki v. alig.  Azért tudósíts majd. Jobbulást! 
Még pár nap, aztán jobb is lesz. 

Vindo, szuper vagy.
Barátnődned gyors, szép szülést! Hát, Momónak a két babából csak az egyik volt meg két héttel ezelőtt, de ő megelőzte a korát, olyan nagy volt. Most már egyébként a 11. hétben van.  Állandóan éhes, sokat pihen, stb. 

Ma grillezünk, hamarosan csinálok hozzá egy salátát.
dmaggie
 
 


Vindo, Maggie,
köszi, lányok, egyelőre jó a helyzet, nincs sok pötty, bár van néhány elég ronda, de nem vakarja. Láz sincs. 
Végiggondoltam, kiket fertőzhettünk meg az elmúlt napokban, hát az oviban bárkit (de onnan is kaptuk el), húgomékat valszeg nem. Jövő héten utaznak CR-ra, csak fél év múlva látjuk majd őket. Remélem, a kicsi jól fogja bírni a hosszú utat. 
Mondtam is S-nak, mily szerencse, h nem készültünk mostanában nyaralni (2-3 hét múlva azt is tudni fogjuk, Ármin megkapta-e). 
Gyógyszertárral nem boldogultam, mentolos púder csak receptre van. Cinoxidos fehér izé anélkül is, de azt nem veszek. 

Vindo, bnődnek a legjobbakat, Neked jó munkát! Tök rendes vagy, hogy megkeresed a nyaralás árát :-) (Nálunk minden pénz közösnek számít, de egy bnőmnél pl. a különkereset a bébiszitterre ment, a férje különkeresete meg a férjének félre saját pénznek, baromi igazságos, nem??? és ez egy magasan képzett, emancipált nő...)

Maggie, Momónak +++++++++++++++++++++++++++ megy ezerrel!

Kép
Kép
irina
 
 


Irina! B-nak volt 2* is birkája,. Először csecsemőkorában szopi mellett kapta el,másodjára ovis korában. Másdik alkalommal csak pöttyök voltak,semmit nem csináltunk vele.nem vakarta és semmi plusz betegség nem követte/előzte meg :) Nyugi 

Maggie,köszi :) Momonak meg drukk :)
viranka
 
 


Hú, Viranka, köszi, de az nem annyira nyugtat meg, hogy szopi mellett is kijöhet rajta, ráadásul kétszer is elkaphatja..

Kép
Kép
irina
 
 


Pedig előfordul ez  egy orvos ismerősöméknél is uez volt :) az Ő fia és Én fiam közt pár nap különbség van,s náluk ez hamarabb volt,mint nálunk.  A szopi ad valami védelmet,de nem 100%. Ezért jöhet ki 2*.


 ráértem pá napig :) 


Szép nyarat mindenkinek,jó sulikezdést 
viranka
 
 


Viranka, akkor nem is jössz szeptemberig?

Irina, mi a helyzet nálatok?

Maggie, Momónak drukk.

Épp most kaptam az sms-t a barátnőmtől, tegnap késő este megszületett a fia

Közben sikerült feltölteni az anyagokat és mindent befejezni tegnap. Elég nagy volt a kavarodás, kétszer is be kellett mennem Db-be.
Rugó tegnap előtt éjjel ráadásul hörgi volt, fenn voltunk egytől négyig Aztán kapott valamilyen cseppeket, kalciumot, és már minden rendben, de anya itt van, és bepánikolt. Mondjuk, megértem, mert értem jött a mentő párszor kisebb koromban

Ma munkanap, de jövök haza délre. Rugót is hozom, és várjuk a kisebbik testvéremet a csajokkal.

A pince is alakul, már a betonozást fejezte be Gábor.

Még két hétig kell nyomnom a dolgokat (most egy absztrakt megírása van, harmincadikáig plusz egy tanulmány), és utána már szabadon dolgozhatok

Kép
vindolanda
 
 


Viranka, hát szerintem nettó szívás, ha egy gyerek kétszer kapja el, még akkor is, ha enyhén. Kétszer két hétre minimum bezárva lenni... persze az élet nem kívánságműsor.
Szép nyarat Nektek! 

Vindo, szegény Rugi, ez mi nála? Álkrupp? Hörghurut? Volt máskor is? 
Bnődnek gratulálok, csodás érzés, ha az embernek gyereke születik, az eufória mindig hiányozni fog.
Köszi, mi jól vagyunk (Ádi is, nincs új pöttye, nem lázas, nem vakarja, néha kicsit fáradtabb meg köhög, ezeket figyeljük), csak nem mehetünk ki, mert Ádit nem hagyom magára egyedül a lakásban. A bevásárlás nem gond, elintézem estefelé, de a játszóterezés ugrott, amíg S. haza nem ér.
Szabad munka = így nyaral az egyetemi oktató?



Kép
Kép
irina
 
 


Sziasztok!

Irina, kitartás a bárányhimlőhöz! Szerintem ha egy oltást kapott, akkor nem lesz gáz, Peti ugye kb Ármin korban kapta el (vagyis picit kisebb volt még), hát neki nagyon durva volt, kórházba is került, de ő extra eset, mert hát ugye állandóan beteg, és mindne ledönti a lábáról.

Most épp szaruhártya-gyulladással küzd már egy hónapja, sajnos megpróbáltuk szemcsepp nélkül, de nem bírja, így megint kapja az AB-s szemcseppet és a gyulladáscsökkentőt... Egy hónapja kapja ezeket, elég gáz.

Ja, és a kislányunk Petra :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hahó.

Éljen a kevés pöttyel rendelkező Ádi

Petinek jobbulást!
Amúgy hogy vagytok? Berendezkedtetek? MInden rendben? Zsófinak milyen volt az első iskolás év?

Amúgy lövésem sincs, olyan hurutosan lélegzett. De nem vagyok profi, nem tudok különbséget tenni Krupp meg Álkrupp között (ez utóbbiról nem is hallottam). Kapott cseppet, most rendben van. Egyszer tavasszal volt neki, akkor lecseréltük az összes toll ágyneműt.
Oda kell rá figyelni.
De mivel én is asztmás voltam, volt honnan örökölnie

Ma végre itthon vagyok. Haladgatok a dolgaimmal. Brrr.

Kép
vindolanda
 
 


Sziasztok!

Panndi, szegény kis drága Peti! Remélem, mielőbb rendbejön a szeme!!!
Mondanak vmit a dokit erre, mitől lehet, h sokszor beteg?
A Petra név nagyon tuti, nekem is bejön. Milyen a várandósságod? Már túl is vagy az első felén.

Vindo, hát aszongyák, hogy az mind álkrupp, ami ilyen jellegzetes ugatós köhögéssel járó, belégzés nehezített. Ádinak ilyen volt már kb. 2 éves kora óta, hangról eltéveszthetetlen. 

Na, ma voltam záróvizsgáztatni, minden jól is ment egy db-ig, amíg az egyik (full jeles, szorgalmas, lelkiismeretes) hallgatómat az egyik részfeleletéért meg nem akarta vki húzni (teljesen igazságtalanul, de nem részletezném). Eléggé kiakadtam, vhogy elértem-/-tük, h ne adjon elégtelent (mert akkor az egészet bukja és fél év múlva újból záróvizsga. De tökre összetört az egésztől, mert a pontjaiba beszámít, h a zárójegye nem jeles. Egy óráig vigasztaltam szegényt. 



Kép
Kép
irina
 
 


Nem rakta vissza a betűméretet, így új hsz-ben folytatom:
 
No, ma a gyerekorvos látta Ádit, aki szerinte is enyhén b.himlős most, de még jövő héten is itthon kell lennie (sejtettem, alaphangon 2 hét). Árminért jobban aggódik, holnap be akarja oltani, szerinte immunizálódik jórészt addig, amíg ki nem tör rajta. Hát nem tudom, még lesz pár kérdésem azért, de elviszem. Tény, h Ádinak alig van baja, és ha ez az oltás miatt van, az tök jó.

Egyébként alig bírtam lerakni Ármint, mindig felugrált, kiraktam az ágyból, és jelentem, elkezdett önállóan menni. 

Kép
Kép
irina
 
 


Húha, szóval már jár

Rugónak csak sípolt, ahogy lélegzett.

A Petra név tényleg nagyon jó

Rugó kapott egy térképet egy kislánytól, neki rajzolta, hogy eltaláljon nyáron hozzá Eszem a kis lelküket

Maggie?

Itt minden rendben. Egyedül vagyok

Kép
vindolanda
 
 


Vindo, a sípolást nem tudom... az olyan asztmásan hangzik...

No, megkapta az oltást a kicsi, a doki szerint ez már nem ronthat semmin, legfeljebb javíthat. Enyhítheti a lefolyást. Velünk várt egy Ádi korú kisfiú, szegény tele volt pöttyökkel és nagyon bánatosan nézett. Tiszta jó, h Ádinál úgy jött ki, ahogy. 


Rugi & a kislány <3

Kép
Kép
irina
 
 


Igen, én is sípoltam kiskoromban. De más tünete nem volt, szóval semmi fulladás. A lényeg, hogy elmúlt, egy éjjel volt.

Szegény kisfiú.

Mindent bele Árminnak.

Itt zajlik az élet. A szomszéd kisfiú itt van. De jól elvannak Rugóval, így sikerült tornáznom, ha már futni így nem tudtam.  Lassan indítani kellene az estét.
Le van töltve a Grand BP. Hotel, de ebből nem lesz szerintem filmnézés

Kép
vindolanda
 
 


Igen, az a fő, hogy Rugó jól van.
 
Itt az a terv, hogy egy hónap múlva MMR-oltás jön a kicsinek, arra egy hónapra meg a bárányhimlős ismétlő, ha addig nem jön ki rajta pötty. Ha kijön, akkor az felesleges már. No, pont nyaralás utánra fogom időzíteni, de még sulikezdés előttre. Egyszerre egy stressz pont elég, ha már lehet szabályozni. 

A Grand Bp. H. rám is vár, de még elvárogat egy darabig. Nálatok miért nem lesz filmnézés? Dolgoznod kell?

Holnap elvileg jön anyu, hogy napközben is mozogni tudjak jobban a kicsivel, mert ő konkrétan halálra unja magát bent, főleg hogy meg is indult. Mindjárt teszek fel róla képet, ahogy jár. 


Kép
Kép
irina
 
 


No, így megy a cukormókus:



Kép
Kép
irina
 
 


Anyám, de aranyos

Hát, mióta ilyen sokáig van világos, Rugó sokáig fenn van. Így kevesebbet alszik éjjel, mert az oviban kidől délutánonként Ő
Így aztán mire elkezdhetnénk, már úgy vagyok vele, hogy én nem éjszakázok.
De holnap nevelésmentes nap lesz, és nem kell felkelnem

Merre mentek ma?

Kép
vindolanda
 
 


Vindo, értem. Hát hihetetlen, hogy Rugó ismét alszik délután 
Filmet mi már nem is tudom, mikor néztünk. Én 11 körül legkésőbb kidőlök, Ádi kb. 10 felé alszik el, sok idő nem marad rá, miközben a kicsi is keres engem párszor, így el-el tűnök 10 percekre minimum. Most 20 perces sitcomokat nézünk, ha tudunk. 
Menni: Ádival nem lehet boltba, játszótérre menni, a kicsivel viszont muszáj, úgyhogy ilyen helyekre. 


Kép
Kép
irina
 
 


Hihetetlen, de sajnálatos. Mert így lőttek az estéinknek

Én azt szeretem, ha Rugó kilenc felé kidől. De most itthon van, úgyhogy tuti nem lesz alvás. Hátha ma sikerül megnézni Igaz, dolgoznom is kellene.
Meg házimunkázni. Meglátjuk, mire jutunk együtt.

Kép
vindolanda
 
 


Itt van a hidegebb idő. Fúj a szél és esik. Végre esik, mert itt egy hónapja nem esett egy csepp sem.
A takarítással is elég jól haladok, de még porolni kellene. Az nagyobb meló, kell a lelkierő az elkezdéshez.
ááá

Irina, Kaqk FB oldalán látni valamit? Mi lehet vele?

Kép
vindolanda
 
 


A ház fele már kész van. Rugó eddig bírta, most Angry birds-özik. Folytatom a munkámat. Az eső elment, gyönyörű napos idő van kinn.

Kép
vindolanda
 
 


Nem tudom, mi van Kaqk-kal, egy frissebb profilkép került fel, más hír nincs. Hátha olvas itt és ír majd.
Itt állandóan változik az idő, erősen fúj időnként a szél, akkor fázás van, ha a nap süt, vetkőzés (kint). A kicsi nagyon nyűgös egész nap, az idegeim már lógnak. Fogalmam sincs, a fogától, az időtől vagy az oltás hatása?

Kép
Kép
irina
 
 


Hát, akár mindegyik lehet egyszerre is.

Értem. Reméljük, jól vannak.

Rugó is alfában van egész nap, az ágyban fetreng

Kép
vindolanda
 
 


No, nekem a fejem is megfájdult, S. is tök nyomott, ez az időjárás lesz 
A kicsi már megy, mint a meszes, különböző cipőkben és felületeken próbálkozunk, tök ügyes, remekül fogja az esést. Néha taichizik közben.

Hát én is őszintén remélem, hogy Kaqk-ék jól vannak, kicsit aggódom azért érte, nagyon vékony... 

Maggie, hogy vagytok?
Gyorsan elújságolom, h Promod-leárazás van nem régóta (tehát még megvannak a jobb cuccok), és törzsvásárlói kártyával további 10% megy le 


Kép
Kép
irina
 
 


Húgodnék tombolnak már Costa Ricában vagy itthonról örvendeznek a meccsnek?

Kép
vindolanda
 
 


Halihó!

Bocsi Lányok, egyszerűen elúsztam.  Azt hittem, a bejárós időszak lájtosabb lesz, de nem. Annyit írunk (ráadásul kézzel), hogy tisztára kiakadtam. A 21. században, 3 helyre kell bemásolni uazt az értékelést, ami eléggé hosszú is, az egyik papír ráadásul 3 példányos, indigós. Úgy fájt a kezem egy-egy megírása után... Ráadásul még így sem nagyon látszott a harmadik oldalon. 

Egyébként is háromig bent kell lenni (mondjuk kitöltjük munkával az időt), de utána meg az itthoni feladatok várnak rám. Mivel itthon vannak a fiúk, már főznöm is kell. Közben jönnek az érdeklődők, de eddig még semmi. 

Nagy változás van a házvétel frontján is. A Kedves szembesült vele - amit én már egy id)eje mondok-, hogy óvatosan kellene nyújtózkodnunk. Holnap megnézünk Józsán egy házat, ami eléggé öreg, de jó állapotban van, némi pénzzel gyönyörű lehet. Nekem bejön. Majd kíváncsi leszek a Kedves véleményére. 

Irina, Panndi, jobbulást a gyerekeknek. Járkálós Ármint meg meg kell zabálni. Látszik, hogy nagyon büszke magára.
(Momó már a 12. hétbe lépett. Alig várja az uh-t. )

Jaj, most nézem az órát, mennem kell. Piacra készülök. Ma lesz a Dávid technikus avatója. A gyermekem steaket rendelt, a körethez valót még meg kell vennem. 
Délután, este jövök.
dmaggie
 
 


Vindo, ennek a győzelemnek már onnan örültek, az egész ország ünnepli a meccs sikerét állítólag. Tegnap értek oda (de ott 8 órával korábban van). 

Maggie, a fő, hogy hallunk Rólad!
Momónak ezer meg ezer ++++++++++++++!

Hát azért ahogy elnézem, a fogyókúra hátránya az volt, hogy szinte a teljes ruhatáramat le kellett cserélni, aminek persze mint nő örülök, l. új ruhák, anyagilag viszont rémes. A réges-régi ruháimból maradt pár használható, de egyrészt azok turisak voltak, a zömük már eleve jó lehasznált volt (régebben a turikban is elég vackokat árultak), meg volt az a furcsaságom, hogy jó bő dolgokat vettem magamra, sokszor 1-2 számmal nagyobbat (nem szerettem szűk dolgokban lenni). Szóval változtam én is, a divat is, a minőség is.

Kép
Kép
irina
 
 


Halihó!

Tegnap végül egy spontán szalonnasütős buliban kötöttünk ki, későn jöttünk haza, így már nem jöttem. 

Az avató, az ebéd is rendben lement. Dávid kérésére, életemben először steaket sütöttem. Hát, kell még gyakorolnom. Nagyon finom lett, csak nem volt eléggé omlós, hogy finom legyek. Ennek ellenére fogyott rendesen. 

VB- nálunk a fiúk követik, én nem vagyok nagy foci rajongó. 

Irinám, nem ér ilyeneket írni ide. Cserélgesd csak a ruhákat. Promodban láttam az akciókat, de csak körbefutottam, aztán meg már nem volt időm visszamenni. Bercóval mentünk be, aki már majdnem meghalt egy hamburgerért.


dmaggie
 
 


Vindo most írt sms-t, hogy tegnap óta nincs netük. Remélem, mielőbb lesz nekik.

Maggie, én tuti megkóstolnám a steakedet! :-)
Köszi, aranyos vagy, most már azért leállítom magam. Majd őszre kellenek még cuccok. Apránként cserélgetek.

folytköv később

Kép
Kép
irina
 
 


Hali :)


 


Vindo,itt vagyok :) gondoltam inkább elköszönök,ki tudja mi lesz/hogy lesz. 
Részmunkaidősből teljes lettem,meg persze sünet,így táborok,nyaralás ezer fele rohanás :)
Közben meg bevállaltam egy titkos stóla csere berét is. Meglepi stóla készült egy nyíregyházi hölgynek :) határidős volt,későn kezdtem neki,de kész :)

Maggie,kitartást és jó pihit,ha már lezajlik minden :)

Irina,hú de jó h. írod :) Holnap este csajos programom lesz,lehet benézünk oda :)
Ádi hogy van? 


viranka
 
 


:-) 

KépKép
kaqk
 
 


Maggie, minden házdolog érdekel, akár amoda is. Imádok házakat, lakásokat nézegetni. :-)

Viranka, gratu a teljes álláshoz! :-)
Lesz nyáron azért pihenés is, ugye?
Köszi, Ádi jól van, amennyire látjuk, szerintem a pörkök nagyrészt leestek, ill. kiszáradtak, tök gyorsan. Most a kicsiért izgulok, egyelőre nincs pötty, de még nem telt le a két hét.

Tegnap este a gépemen próbáltam egy begolyózott programot lelőni, ami a CPU-t felnyomta rendesen, szerencsére a guglival egy fórum belső bugyrában valaki írt egy remekül használható és gyors megoldást. Csak megtalálni tartott sokáig. Mondtam már, hogy utálom a Windows 8-at? Nem kifejezés, mennyire. Borzalmas. Olyan jól elvoltam az XP-vel, de azzal már nem tudom az új gépet összehangolni. A régimen még az van, lassú meg minden, de használható.

A fiúk bealudtak, szerintem nézek vmit, aztán alszom.

Kép
Kép
irina
 
 


Hahó.
Itt vagyok, van net.
Ennek örömére benyaltam valami mandulás betegséget, épp a láz kerülget és szétszakad a torkom.
Itt bazi meleg van, 30 fok árnyékban. Rugóért elmentem. Most hűsölünk.

Kép
vindolanda
 
 


Vindo, sajnálom, jobbulást! 
Itt is tök meleg volt, de legalább nem sokáig kell elviselni. 

A kicsi egyre stabilabb, hihetetlen, hogy pár nap alatt mennyit fejlődött a mozgása. 
Várom, hogy Ádival végre mozizhassunk, menni fog az Így neveld a sárkányodat 2. része. 
A sokadik kondér gyümölcslevest főzöm, a "nagyfiúk" maguktól ritkán esznek gyümölcsöt (kivéve Ádi dinnyét), plusz mindig megmarad innen-onnan, hiába eszem, úgyhogy megy a levesbe. Hogy ne legyen brutál hízlaló, steviával édesítem, aminek én nem szeretem annyira az ízét, de egy kevés vanillincukor ellensúlyozza. 

folytköv., fürdetés van

Kép
Kép
irina
 
 


Ja, Vindo, ezt néztem tegnap, nekem tetszett (angol, kicsit elborult, zenében és néhány képben explicite utal a Szárnyas fejvadászra): http://www.imdb.com/title/tt2317225/?ref_=nv_sr_2



Kép
Kép
irina
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: