Új privát üzeneted érkezett!

Karmen közben visszaolvastam amit a másik fórumon írtál régebben.
Én is kétoldalt görcsölgetek,a méhszalag szerintem.Néha alhasban is érzem.Akkor neked is így volt ezek szerint...Biztosan nő a picim,mert egyre feljebb érzem mocorogni.Te hányadik héttől kezdted el a Pipolphent?

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok Lányok!

Karmen! Köszi az infókat. Én már tudom, hogy más orvoshoz fogok járni, csak még nem tudom, hogy kihez. Itt a környéken ez a doki nagy szaktekintélynek számít, sok nőnek segített összehozni a babát, de nálam nem vált be. :( Pedig hozzá járok néhány éve, fizettem már jópár ezrest a zsebébe.
Nem is bántam volna,ha tényleg azt látom, mindent elkövet értem. Mielőtt terhes lettem volna, elküldött Uh-ra, de akkor mindent normálisnak találtak. Egy hónap múlva meg kiderült, hogy mégse. Aztán meg idegesített ez a pecsételés, meg a sok Norcolut. De mikor beszólt, hogy nincs hely HSG-re, mikor hétfőn magánrendelésén voltam, szerdán kivizsgálásokon a kórházban, erre nem kért időpontot?! Szóval ez volt az utolsó csepp.

Most ajánlották, hogy menjek Lévárdi doktorhoz, de nem tudom, hogy egyáltalán ott van-e még a Margit kórházban?
Szóval nyomozás indul:)

Miléna!Pihenj sokat, biztos minden rendben van!

Üdv.

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Nekem nagyon változó....
Sokat pihenek, akkor egyértelműen jobb.
Miléna, próbálj megnyugodni, ha baj van úgysem tehetsz semmit, de az idegeskedés az árt! Én mindig arra gondolok, hogy minden úgyis úgy lesz ahogy lennie kell...
Persze most nem csak magáért aggódik az ember...
Ti tudtok valamit erről a kórházválasztásos dologról? Most háom kórházból választhatunk, vagy mindenkinek kijelölnek egyet és kész? Én semmiképp nem akarok ide a legközelebbibe menni... Akkor inkább fizetek... Csak hát vajon mennyit?

Kép
faul
 
 

 
 

Magdica! Nekem nem kellett Norcolutot szednem. Az nem arra van pont hogy megjöjjön a menszi? NEkem mütét elött arra adták. Görcs ellen a Nospa van még. Pipoplhent én a 14. héttöl szedtem a 37.ig.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hahó!
Hogy vagytok? Mostanában nem nagyon írogattok! Remélem minden oké!

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. Én nagyon el vagyok veszve.
Ez a kórház dolog engem is idegesít, mert a környéken nem sok normális orvos praktizál. Se nődoki, se másmilyen.
:? Legutóbb a magándoki berendelt a kórházba, ahol dolgozik, de nem kellett csak 300Ft-ot fizetnem, pedig nem körzetes kórház. Meg a vizsgálatokért se kellett semmit fizetni. De most egy nagy káoszt látok leginkább.

Kármen. Azért szedtem, hogy elmulassza a pecsételőt, és csináljon "rendeset". Na most nem szedtem. Mégis minden ok.- hogy lekopogjam... :)

Pihenjetek sokat! Üdv.

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van,bár Pikki miatt már aggódom...Nagyon rég nem írt.

Mi jól vagyunk,manócska nagyon mocorgós.Főleg éjszaka... :lol:
Holnap megyünk dokihoz,remélem minden rendben lesz.Szerencsém van,mostanában nem görcsölök.A tejcsim viszont már most csöpörészik.Ami ugye nem baj..

Karmen ti is jól vagytok?

Puszi mindenkinek,vigyázzatok magatokra!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál,baba rendben és megfordult!Most fejvégű.
Viszont a méhnyak 2100,görcsoldó indul,mert iszonyú sokat mocorog és a pocim keményedik.

Karmen:neked tudott forgolódni?Nekem mindkét üreg tágabb már és kedve szerint átdug valamit a bal oldalra is.Most a fejecskéjét,múltkor a lábát.Mióta átfordult,megint nem jó sehogy,mert nagyon nyom.

Szóval kezdődik ismét a fekvés...

Másik hír:lehet,hogy mégsem fiú.Úgy látszik a 4D lesz a döntő.

Írjatok ha tudtok!

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!
Most jöttem a dokitól. Szerencsére mindent rendben talált. Azt mondta, hogy mostmár észre sem lehet venni az eltérés a méhemnél, mert szépen kiegyenesedett. Ennek nagyon örülök. Remélem, hogy így is marad. A baba szépen látszott, nagyon bólogatott. Nagyon édes!
Ti hallottatok már ilyet, hogy kiegyenesedik a szív alakú méh?
Miléna!
Sajnálom hogy nem vagy túl jól.
Én úgy tapasztalom, hogy van egy-két nap, amikor jobban feszül a hasam, aztán van néhány, amikor szinte semmi.

Te szeded még a Duphastont?
Az én dokim azt mondta hogy a 12. hétig kell csak. Úgyhogy csak egy dobozzal írt már fel. Az utolsó négy napon már csak egyet kell bevennem.
Van valakinek ezzel tapasztalata? Ki meddig szedte? Én úgy emlékszem hogy Karmen egész sokáig...

Kép
faul
 
 


Szia!

Én a 14. hétig szedtem.
Most is szedek sajna elég sok mindent. :cry:
Vérnyomásra,vitamint,magnéziumot és most már görcsoldót is.

Örülök,hogy rendben vagytok! :D

Kellemes hosszú hétvégét mindenkinek!!!

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna! Örülök hogy ennyit mocorog, akkor tudod hogy jol van:) Tejem Orsival nekem is korán kezdett folyni, nem gond, ne aggodj, de nagyon kellemetlen ez igaz. AKkor most melyikért szoritsak, fiu v. lány?
Nekem az elsönél nem tudott forogni sem, Norbi már a végefele forgott csak, hol harátos volt hol fejvégü

Faul! Én ilyet még nem hallottam/olvastam hogy kiegyenesedhetne!
Igen,én Orsinál a 13.hétig, Norbival a 16. hétig, de azért mert Norbival sokáig is tartott a vérzés a gyogyszer ellenére, Orsival meg már akkor nem volt. Örülök hogy akármilyen alaku is most a méhed de jol vagytok, ez a fontos!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Örömmel látom, hogy mindenki jól van. Én sajna totál fáradtan, mert tesóméknál tetőcsere akció van. Szóval Ti pihenjetek helyettem is! :)

Üdv.

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!
Még egy kérdés a Duphastonnal kapcsolatban. Nektek is le kellett csökkenteni az adagot az utolsó napokban? Én 2x1-et szedtem, de azt mondta a doki, hogy az utolsó négyet már úgy vegyem be hogy 1x1.
De egyébként asszem ráhúzok még egy hetet a biztonság kedvéért!

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Faul:azt hiszem én is csökkentettem.De nekem nem mondta a doki,csak magamtól gondoltam és hallottam másoktól.Azt hiszem 3x1-ről 2x1-re majd 1x1-re vettem le.... :roll:

Remélem jól vagytok!Én rengeteget pihizek,így jól vagyok.

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Faul! jol mondta a doki

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?
Karmen!
Hogy van a baba? És te? Műtét helye?
Nálunk volt egy kis riadalom. Egyik nap volt egy kis szines folyás... Nagyon megijedtem. Szerencsére a doki azonnal tudott fogadni, azt mondta hogy minden rendben van. Pihenjek többet! Egyébként szerintem az autó miatt volt. Nem esik jól amikor kocsival megyek valahova, és döcög... Nektek is van ilyen?
A Duphastonon azóta is rágódom, mert a doki most is azt mondta, hogy lassan el kell hagyni. Ha úgy szedem ahogy ő mondja, akkor 12 hetes 1-2 napos koromban fogy el. Én szívem szerint még ráhúznék egy hetet... Nem tudom mit tegyek. Az a baj, hogy nem is írt fel többet...

Kép
faul
 
 


Faul! Én csak vezetni birtam, utasként nem. Más volt hogy a kormányt tudtam fogni, felfogta valahogy a rázkodást. Szerintem nem lesz gond, én a problémák miatt szedtem ennyi ideig, amugy én is 12-13. hetet tudok. Mütét helye most már nem fáj, 1 hete volt szörnyü, de kevés volt a pihenés és sokat kellett emelgetni Norbit. AZóta jó alvó lett, meg Orsi is megint bölcsis. Csüt. megyek a 6 hetes kontrollra, na meg Norbival ortopédiára. Én sem vagyok már hullafáradt.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Engem nagyon megvisel ez a meleg.

Kismanó sokat mocorog,nappal és éjjel is.
Sajnos kezd fájni a mocorgása.Néha akkorákat rúg,hogy ha éppen nem úgy vagyok elhelyezkedve igen megérzem.Feküdni sem jó már sehogy mostanában.Próbálom körbepakolni magam párnákkal,de nem mindig használ.
23.-án megyünk 4D-re,már nagyon várjuk. :D
Addig is pihenek.Mostanában már szinte egész nap.Ha csinálok valami megerőltetőbbet,estére a pocimon érzem. :cry:

Eddig a fájdogálást a dokinak nem nagyon említettem,de legközelebb már fogom.Főleg a keményedések miatt.Nem vészesek,mert hamar elmúlnak,de inkább jelzem mert nagyon félek a koraszüléstől.A görcsöldó amit szedek nem igazán használ rá.

Karmen neked a méhszáj rendben volt?Én félek mi lesz ha tovább nyílik....Remélem jól vagytok! :D

Puszi mindenkinek,írjon aki tud!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna! na azzal szerencsére nem volt gond, végre valami amit megusztam:) Én kezdettöl csak oldalt fekve, térdeim között párnával tudtam feküdni

ez a kedvenc képem most, föleg mert Orsi cseppet sem féltékeny, ö kéri Norbit és követeli fotozzam le öket, én meg duplán boldog vagyok hogy igy szereti

Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Karmen!
Gyönyörűek a gyerekeid! Nem is gondoltam, hogy Norbika már ilyen nagy!

Kép
faul
 
 


Faul! köszi. NOrbi nagyobb és fejlettebb mint ilyenkor szokásos. Pedig csak a 37. héten született:) De örülök hogy ilyen jol van, a sok gond után féltettem nagyon a pocakomban

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!

Nagyon szépek a gyerekeid!!!Nem semmi milyen nagy a legényke! :D

Puszi,vigyázzatok magatokra!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna! Köszönöm. Ti hogy vagytok? Birtad a cukros vizet:)?

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!Szerencsésen túléltem. :D
Eredmény holnap lesz a terhestanácsadáson.
Szerdán 4D,nagyon várjuk!!!Majd rakok fel képet. :D

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna! várom a képeket! A cukorrol meg annyit hogy ki lehet birni diétával is, nem is olyan szörnyü hidd el. Nekem Orsinál kellett, azt hittem nekem nem menne, de még csak nem is szenvedtem töle
Amugy jól vagy? Hólyagod nem fáj még, Nekem irtóra fájt ahogy rugdosta, mondta a doki hogy a méhem miatt nem is tud jol feküdni, azért is éreztem annyira erösen.

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia!

Néha igen érzem én is,ráadásul olyan mintha mindjárt bepisilnék...
Nem tudom,szerintem nekem most valahogy jól fekszik.Jobb oldalon van a púp és teljesen bal oldalon érzem rugdosni.Viszont van amikor fordítva.Az a furi,hogy már most teljesen a bordám alatt van néha.Főleg ha fekszek.
Amivel bajom van,az az éjszakai megfordulás.Ha mozdulok rögtön bekeményedik a hasam pár másodpercre.Ja és csak alápolcolt hassal tudok feküdni.
Egyenlőre most nem nagyon görcsölök szerencsére.Néha előjön,olyankor teljes pihi...A keményedés pedig csak akkor van ha nagyon sokat mocorog.
Nem akarom elkiabálni,de azt hiszem eddig egész jó a helyzet.Bár ha jól emlékszem,neked is 27. hét után kezdődtek a görcsölős gondok,ugye?

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna! Ha nagyot tüsszentettem nekem volt hogy be is csurgott, hát szégyen ide van oda megvallom. Hát a fekés, alvás csak rosszabb lesz:) De kitartás, ezek a manók mindent megérnek! Én 10. héttöl csak párnával a térdeim között tudtam feküdni. Fordulás meg szörnyü volt. Igen, a görcsök a 30. hét körül kezdödtek, akkor cserélték le a Pipolphent Seduxenre, az kicsit javitott de nem sokat. Kitartás tényleg csak ezt tudom mondani és remélem a nyarat jol viseled, én télen is szenvedtem, a nyár nehéz lehet!

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Megvolt ma a 4D!KISFIÚÚÚÚÚÚÚ Very Happy Very Happy Very Happy

Kecskeméten voltunk,egy aranyos doktornőnél.Nagyon jó volt a vizsgálat,bár kicsit rövid ideig tartott.A felvétel 10 perc kb.,az egész lement 25 perc alatt.Viszont olyan szempontból elégedett vagyok,hogy minden csontját és porcikáját nagyon átnézte,lemérte és kaptunk egy részletes leletet róla.Szerencsére minden rendben. Very Happy

Apuci végigizgulta a vizsgálatot,szorította a kezemet közben.Olyan aranyos volt. Very Happy Very Happy

Ez a baba soha nem áll meg.Doktornő is megjegyezte.De tényleg,már éjszaka is többször ébreszt,csak azt tudnám mikor pihen? Very Happy

Ja,még van valami:a méhemet is teljesen átnézte és végre van egy biztos diagnózis.Nem kétszarvú mégsem,hanem sövényem van.Ezt is kileletezte.

Holnap megyek nődokihoz,remélem ott is jó híreket kapok és nem nyílt tovább a méhszáj.


Zétikénk:

Kép

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Látom a hangulatjelek nem jelentek meg,de annyi baj legyen. :wink:

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok Lányok!

Most találtam rá a topicra és nagyon megörültem Nektek.
Röviden elmondom mi van velem, hátha tudtok mondani valamit, bár már az is nagyon jó, hogy itt vagytok babával a pocakotokban. :D (egyébként orvos vagyok és ezt csak azért írom le, hogy lássátok, ha valakinek van valami baja az abban a pillanatban átvedlik pácienssé, illetve hogy hiába tanultam meg a nőgyógyászat könyvet, én is ugyanúgy aggódom és minden szalmaszálba belekapaszkodom.)
Szóval, nekem 8 évig nem volt mensesem, anorexia illetve túl sok sport miatt, aztán 2006 jan óta szedek PreMenset és azóta mondjuk rendben van, nagyjából jók a hormoneredményeim és többször biztosan volt is ovulációm. Most januárban sikerült teherbe esni, de a 7. héten kiderült, h ún. blighted ovum-om van, ami annyit jelent, a üres volt a petezsák, nem volt benne baba, meg kellett szakítani a terhességet. Most elmentünk a Nyírő Meddőségi centrumba, ahol mindent megnéztek, elvileg hormonok oké, a párom is rendben van, viszont kiderült, h uterus subseptusom van. :cry: Erre jól elkeseredtem, h nem elég, h bajlódom itt a hormonokkal, aztán sikerül, majd kiderül, h pechem van és valamilyen kóros DNS miatt nins baba, és akkor tessék, még a beágyazódás is nehezített és a vetélés kockázata is növekszik. Ráadásul egy ismerős nőgyógyász szerint az uterus subseptus okozhat blighted ovumot, amit eddig senki nem mondott és sehol semmilyen publikációt nem találtam erről. És akkor a doki nekem is felajánlotta a műtétet. Nagyon el vagyok keseredve, mert fogalmam sincs h mit csináljak. Nektek mit mondtak? Mennyire volt nehéz teherbe esnetek? Volt már valakinek hasonló blighted ovum terhessége?
Bocsi, h ilyen sokat írtam, csak tényleg nem tudom kivel bagon ezt megbeszélni, és hátha ti tudtok olyat, amit és nem! :lol:
trixi55
 
 


Szia Trixi!

A fogamzás fórumon belül van egy topic:fejlődési rendellenességek.Ott részletesebben megtalálod a mi leírásainkat.A többi emberkével nem tudom azóta mi történt.

Nálam az első gond az volt,hogy polycisztás volt a petefészkem.Legalábbis előző dokim szerint.Amikor tavaly ide kerültem a mostanihoz,az volt a gond,hogy nem igazán volt peteérésem.Legelső uh-n megállapította,hogy uterus subseptusom van.Én akkor mindent elolvastam róla és teljesen belebetegedtem,hogy nem lesz kisbabám.Szerencsére a dokim egy optimista ember,azt mondta kezdjek el menstruáció beállító gyógyszert és peteérést serkentőt szedni és ha idén nyárig nem esek teherbe,akkor műtét.

Itt belegondoltam és megfordult a fejemben,hogy én addig nem is próbálkozok mert egy vetélést sem bírnék ki....Aztán győzött a doki és valami más bennem.Elkezdtem a gyógyszeres kezelést és egy hónap után lett normális peteérésem.Rögtön teherbe is estem. :D

Nem volt egyszerű az eleje,ha beleolvasol a másik topikba ott leírtam sok mindent.Itt is a 2007 szeptemberében szülünk-be.

Kaptam vetélésmegelőzésre gyógyszert,szigorú fekvés volt.2 hetente uh,hogy minden jó helyen tapad-e.Visszagondolni is rossz mennyire féltem,hogy valami baj lesz.De nem lett szerencsére.Minden doki azt mondta,hogy így nem lehet teherbe esni,pláne kihordani.Mégis itt van manó a pocimban.Életerős jól fejlett baba,kis örökmozgó.

Terhesség elején azt mondták,hogy lehet inkább kétszarvú a méhem...Mivel minden rendben volt,sövénynél pedig nem szokott.Tegnap megnézték 4D-n is,ott is volt a vélemény,hogy egyértelműen uterus subseptus.A természet és a kisbabám megoldotta a dolgot,így is tágul a méhem és a baba vándorol egyik oldalról a másikba.

Blighted ovum terhességem nem volt tudomásom szerint,de mérget nem vennék rá...Pár éve volt valami,mert terhességet diagnosztizáltak nálam de ami volt kiürült menstruációval...A többit homály fedi,nem foglalkoztak vele.

Véleményem szerint várj a műtéttel....Itt több példát is találtam már normális terhességre.Viszont olyat is hallottam,akinek a műtéti hegesedés miatt nem lett aztán baba.Tudom,nem egyszerű dönteni,de szerintem egy kis próbálkozást megér.Végülis nekem is itt a baba a pocimban és ugyanez a bajom. :D
Tudom,hogy van akinek sehogy nem sikerül,de nem szabad feladni a reményt.Én is majdnem feladtam...Most mehetnék a kitűzött műtétre júniusban.

Írj majd,ha van kérdés szivesen válaszolok!

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!
Miléna! Gyönyörű az a kép a babádról? És hogy vagy?
Akartam már kérdezni, hogy neked a dokid császárt tervez, vagy nem mond semmit?

Kép
faul
 
 


Miléna! nagyon szuper ez a kép!! Gratulálok Zétihez!!

Trixi! Nekem sem volt blighted ovum. Nekem a teherbe esés más problémák miatt ment nehezen (4 év), nálam és a férjemmel is vannak gondok. Amikor meg terhes lettem azonanl kaptam progipotlásokat, elég nagy adagban mégis mindig véreztem, sokáig voltam korházban szigoru fekvéssel. De ezt is le lehetett gyözni és van 2 csodás gyermekünk.
Mütétem nekem volt hisztero ha arra gondolsz de nem nyultak végül mégsem a méhemhez mert azt mondták nem kellett és valahol igazuk lehetett mert ha nem is könnyen de csak kihordtam 2 gyermeket. Én azonnal vállaltam a mütétet ha az segitett volna, gondoltam inkább mint vetélést okozhasson ha nem megyek el. De senki nem tudhatja hogy mi lett volna ha megmütik akkor milyen terhességem lett volna, de én megtettem amit lehetett

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Olyan aranyosak vagytok, hogy írtatok és bocsi hogy nem reagáltam, de gondolom tudjátok, h milyen az, ha az ember egy kicsit "begubózik" a problémájával. :?

Ma viszont elmentem egy másik dokihoz, aki a legtöbb ilyen hiszteroszkópos méhfejlődési rendellenesség ellenes műtétet csinálja Mo-on.
Elmeséltem neki az összes edigi történést, megvizsgált hüvelyi UH-gal és azt mondta, hogy ez nem is igazi subseptus hanem csak arcuatus, és bár a blighted ovum lehet, h összefüggésben van vele (de hát nem lehet tudni), ő ehhez nem nyúlna hozzá. Hát hatalmas kő esett le a szívemről! :lol:
Nagyon rendes volt, alaposan átrágta a kérdést, minden kérdésünkre válaszolt, (még a hülyeségekre is :) )
Augusztustól ráadásul külföldre megyünk és még ezt is számításba vette.
Holnap megyek prog.szint mérésre és utána még 2x a 21. majd 24. napon, h rendesen be tudjuk lőni, h volt-e peteérés és jó-e most a prog-om. már ez is több, mint amit eddig csináltak. aztán ha nem jó, ahogy én sejtem, akkor kapok gyógyszereket és azt mondta, h szerinte olyan kicsi az eltérés, h nyugodtan próbálkozhatunk. Illetve megemlítettem neki a 4D-t, hogy azon látszana-e, mint ahogy Neked is Miléna a babóca mellett, és mondta, hogy mindenképpen érdemes megnézni, mert biztos látszana a pontos méret és mégsem invazív a dolog!
Szóval nagyon örülök és köszönöm a támogató szavakat, ha nem is válaszoltam rájuk, de sokat segített a napokban!
Puszi Nektek!
trixi55
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál,sajnos csak rossz hírek vannak.

Azonnal be akart fektetni kórházba. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
A méhszájam 1100 és a baba sem nagyon fér mert megfordult.
Abban maradtunk,hogy megpróbálok még 2 hetet lehúzni itthon,szigorúan 24 órás fekvéssel.Csak a wc-re mehetek ki.Akár így maradok,akár rosszabbodik a dolog,2 hét múlva bevonulok és szülésig ott is maradok.Ha a 2 hét alatt bármi kis görcs is van,azonnal be kell menni.

Kapni fogok mindenféle szüléskésleltető dolgot,jó lenne ha a 34. hetet valahogy elérnénk.Doki azt mondta mostantól bármi van azonnal császár... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad A baba jól van,szép nagy.Csak a méhem...

Én nem bánom ha több kisbabám nem is lehet,csak Zétinek ne legyen baja.Nagyon ki vagyok bukva,próbálom magam összeszedni.
Ma délután mindent megvettünk ami a kórházba kell.Innentől sajna készenlét van.

Vigyázzatok magatokra nagyon!!!Szorítsatok nekünk,ránk fér sajna. Crying or Very sad

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


bocsi,másoltam és a jeleket nem mutatja...

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Miléna nagyon drukkolok!!!!

Kép
faul
 
 


Miléna, nagyon-nagyon szorítok Neked! Kitartást a fekvéshez, biztos minden rendben lesz, gondolj mindig erre!
Sok-sok puszi Neked és a kis Babókának!
trixi55
 
 


Sziasztok lányok!!!

bocs, hogy ennyi ideig nem írtam, de kiscit úgy éreztem, ha olvasom a fórumot, talán feleslegesen aggodalmaskodom, úgyhogy abbahagytam egy időre. (ne vegyétek magatokra, ez rólam szól! )

ami fontos: totálisan jól vagyok, mintha nem lenne sövényem - pedig elvileg van, de már elég régóta olyan, mintha nem lenne, a 12. heti ultrahangon megkérdezte a doki a kérdésemre, hogy mi van a sövénnyel, hogy "milyen sövénnyel?" :lol:

szóval mindenkinek, Trixi neked is azt mondom, senkinek ne higgy el semmit - főleg a dokik közül sokan tudják túldramatizálni a dolgokat, de ezt se vedd magadra, mert pl az én dokim egyáltalán nem ilyen -, szóval bízz a testedben és a megérzéseidben, magadban!!! az a legfontosabb, és az az igaz. minden nő más, minden méh más, minden test egészen más!

tényleg, nekem se görcs, se mittudoménmégmiklehetnének, semmi!
persze pihengetek eleget, de úszok, biciklizem is néha, séta, lépcsőzés, miegyéb, és semmi gond! pár napja fájt a derekam 1,5 napig kb, de ennyi.

már néha érzem pincuri mozgását és másfél hét múlva a genetikai ultrahangon kiderül a neme, ha megmutatja nekünk :wink:

Miléna: nagyon szorítok neked, és tudom, hogy minden rendben lesz - kis boszorkány vagyok, nekem elhiheted! -, a fő, hogy légy nyugodt, bízz magadban és a piciben is!

mindenkinek a legjobbakat és a legfonotosabb: nem aggódni!!!!! - én tudom, miről beszélek, higgyjétek el! :lol:

Kép
pikki
 
 


Miléna! Azt nem is kérdeztem, hogy hogy vagy? Fáj is valami? Vagy érzel valamit?

Pikki!
Nagyon örülök hogy minden rendben nálad!
Azért vigyázz magadra, a "sövényeseknél+ ha a beágyazódás rendben megy, akkor is jobban kell vigyázni. Ahogy nő a baba félidőtől lehetnek gondok!
De teljesen igazad van, feleslegesen ne aggódj! Csak azt is tudomásul kell venni, ha valami nálad másképp lehet, és ennek megfelelően kell viselni a terhességet!
Azért néha jelentkezz, mert ilyen jó példákra nagyon szükség van!

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatásokat!

Pikki örülök,hogy rendben vagy!!! :D Annak ellenére,hogy velem mi a helyzet most,azt hiszem nagyon szerencsések vagyunk.Kiderült,hogy nem a méhszáj miatt kell befeküdnöm,hanem a méhem miatt.Az esetleges problémák megelőzésére.Gondolom mert lassan nem fér a baba és jönnek a görcsök,stb.A dokimnak nem én vagyok az első ilyen kismamája,van tapasztalata ebben az ügyben.Nem is bánom ha óvatosabb,én is sokkal nyugodtabb vagyok így.
Nagyon kibuktam amikor mondta a kórházat,de igaza van.Pöttöm kisfiam a legfontosabb. :D Ketten együtt kibírjuk bárhol azt a pár hetet. :D

Manó jól van,még úgy tűnik elfér....Forgolódik,mocorog.Pikki te érzed már?

Vigyázzatok magatokra!Pikki azért pihizz sokat,főleg később... :wink:

Ha befekszek majd párom fog írni pár szót néha nektek.De addig még remélem tudok jelentkezni.

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Még itthon vagyunk....Próbálom fekvéssel kihúzni.Most csütörtök a következő kitűzött cél.

Vigyi magatokra!

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Holnap doki.....aztán majd kiderül...

Vigyázzatok magatokra!Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Drukkolok!
És hogy vagy? Érzel is valamit? Fáj valamid?

Kép
faul
 
 


Szia!

Sokat keményedik a pocim pár napja.Nem tudom az idő is nem kavart-e be....A frontok. :roll: A másik,hogy az alhasam néha hasogat.A doki azt mondta a keményedés nem lenne önmagában vészes,de nálam a méhnyakat tovább nyithatja.Szóval bármi van jeleznem kell neki.Ha maradok úgy,ahogy múltkor voltam,akkor is menni kell kórházba...Jobb a megfigyelés.Hát azt hiszem ennyi.

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Sziasztok!

Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Mi van veletek????

Én kórházban vagyok 1 hete,itt is maradok megfigyelésen lehet szülésig... :shock:

Szerencsére van netem,írjatok mi újság veletek!!!!

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Szia!
Azért nem írtam, mert azt hittem nem tudod olvasni!
Hogy vagy?
Nekem volt egy-két nehezebb napom, úgyhogy igyekszem sokat pihenni!
Remélem minden rendben lesz, csak kicsit többet keményedett a hasam. Neked volt ilyen?

Kép
faul
 
 


Szia!

Volt sajna,azért is kerültem be.Nyílik közben a méhszáj.Kaptam magnéziumos infúziót és elmúlt.A héten kiderül maradnom kell-e,továbbnyíltam-e.

Pihizz nagyon sokat és vigyázz magadra!

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Szia!
Hogy vagy? Volt vizsgálat? Remélem jobban vagy! Írj!
Szia!

Kép
faul
 
 


Szia!

Csak uh van hetente 1x és szívhang hallgatás naponta 3x.Azt mondták nem vizsgálnak meg csak ha panaszom van,nehogy amiatt nyíljak tovább,vagy felül ne fertőződjek.Maradok itt,pihizni kell.De már nem is bánom,mert ezek a frontok megint kavarnak és kicsit keményedek.Itt amint baj van tudnak lépni.

Ma voltam uh-n,manó nagyon szépen növekszik és gyarapszik. :D

Puszi!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: