Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom, itt nagyon sűrűsödnek az események.

Andi, sajnálom, hogy megjött. De nagyon jó, hogy ilyen pozitívan fogod fel. Hajrá két ünnep közt!

Krisz, Éva, Melus, nagyon drukkolok nektek is! Krisz, nagyon szép a görbéd. Ildikó, merre vagy?

Mo, nagyon gondolok ma rátok! Kitartás és minden jót!


Én még semmilyen karácsonyi ajándékot nem vettem, időhiány miatt. Ugyan ma és holnap kevesebb órám lesz, de még készülni. A vizsgáim januárban folytatódnak. Ma megyek Afp utáni uh-ra a kórházba, most nem a saját dokihoz (egyébként jó lett az értek).

Melus, én ezt a mézest sütöttem:
50-60 dkg finomliszt
25 dkg margarin
20 dkg méz
1 egész tojás és egynek a sárgája
kb 5 evők. porcukor és vaníliáscukor keveréke
1/2 evők. őrölt szekfűszeg
1/2 evők. őrölt fahéj
1 kisk. szerecsendió
1 kisk. gyömbér
1 citrom reszelt héja
fél csomag sütőpor

díszítéshez: 1 tojásfehérjéhez kb. 12-14 dkg átszitált porcukor

A lisztet összekevered a fűszerekkel, cukorral, ráöntöd a mézet és elmorzsolod a szobahőmérsékletű margarinnal. Ha nagyon nem áll ösze lehet egy kis plusz lisztet vagy kicsi tejfölt hozzáadni (attól függ, miért nem áll össze. ) Ez most nekem összeállt. Kicsit hideg kamrában pihenteted, majd kb. fél ujjnyi vastagra nyújtva lehet szaggatni. Sütés: 180 fokon 15 perc (kb). Szerintem jó recept, frissen nagyon finom volt, utána ugyan megkeményedett, de 4 nap alatt újra megpuhult. Szóval még időben vagy vele.
Vendég
 


Ind, nem is írtam neked, nagyon ügyes vagy, nagy gratuláció! Neked ez most hatalmas megkönnyebbülés lehet.
Vendég
 


Sziasztok!

Közeleg a karácsony és én ilyenkor még érzelgősebb vagyok, mint amúgy, de az is lehet, hogy van valami a levegőben!
De a lényeg, hogy most nem vágyom semmi sámra csak arra, hogy minden barátomnak és ismerősömnek beteljesüljön az álma!!!!!!!!

Kívánom nektek lányok:aki babás annak, hogy szép egészséges picurkája legyen,aki pedig küzd(főleg Mo)annak pedig nagyon-nagyon sok erőt kívánok továbbra is! :lol: :lol: :lol:

SZÉP NAPOT KÍVÁNOK MINDENKINEK!
MELUS!

Kép
melus2
 
 

 
 

Köszi Virág a receptet,megfogom csinálni!
Úgy gondoltam, hogy 24-én reggel megcsináljuk a lánykámmal, mert úgy is elfogy este ha megyünk a családhoz!
Sokan vagyunk! :lol: :lol: :lol:

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Ez a karácsony örökre emlékezetes marad. Ma megműtötték a férjemet. Olyan idegállapotban vagyok még most is, hogy csak a tényeket írom le. Ne haragudjatok!
Szóval az a helyzet, hogy szövetdarabkákat vettek ki a heréjéből, amit egy másik kórházba kellett átvinnem, hogy megvizsgálja egy biológus...hátha rálel egy-két sejtecskére. ÉS TALÁLT!!!!!!!!!!!!! :D
Januárban lombik. Ha megjön a mensim (persze, ha nem az ünnepek alatt), akkor hsg-re megyek. Utána pedig indul a szurizás, hogy sok és szép nagy petéim legyenek. Sohasem hittem volna, hogy így alakul az életem. Mo, a dilibogyószedő, öngyógyító... aki fél a tűtől meg a dokitól, meg a mindentől......most ilyeneket művel majd magával... :? Egyenesen bele a közepébe! :?
KÖSZÖNÖM A BÁTORÍTÓ SZAVAKAT ÉS A SOK DRUKKOT!!!!!!
Vendég
 


Drága Mo!
Egész nap Rátok gondoltam!
Először: Nagy-nagy szeretettel gratulálunk!
Szinte hihetetlen az egész történet, ha visszagondolok, az elmúlt 1 évre!
Az első akadályt tökéletesen vettétek!
Tudom, hogy az öröm mellett eltörpül, de remélem nem kellett sokat szenvednie a férjednek!
Tudod mit nem értek? Ha lombik, akkor mi értelme a Hsg-nek?
Arra gondolj, hogy annyira rémes nem lesz, mint a herebiopszia. Sőt én semmit nem éreztem.
Sok-sok puszi Mo és férje! (Akik hamarosan szülők lesznek!!!)

Éva

Kép
balimama
 
 


Köszönöm Éva!
Itt pityergek, de már fogalam sincs, hogy miért sírok. Aranyos vagy. Jólesik olvasni. Olyan régóta ismerjük egymást... tudod, hogy milyen voltam..
Számomra is hihetetlen, hogy ide jutottam és ennyire benne vagyok.
A hsg-re talán a leszívás miatt van szükség. Fogalmam sincs.

Veled mi volt ma? Mesélj!
Vendég
 


Mo,
Örülök hogy találtak kiskatonákat és mehettek lombikra. Szerintem a hsg azért kell mert így látják a méhedet is hogy normális alakú stb. itt már nem számít a petevezető szóval csak erre tudok tippelni. Nagyon drukkolok nektek kívánom hogy úgy járj ahogy én :wink:
Vendég
 


Köszönöm Panda! :wink:
Vendég
 


Mo Drága! Ez fantasztikus hír!!!!
Sőt mi több szuper! Annyira boldog vagyok, hogy én is itt pityergek.
Jajjj azt hiszem ettől szebb ajándékot nem is kaphattok egyelőre, de aztán indul a lombik! NAgyon -nagyon szívből kívánom, hogy elsőre sikerüljön!!!!
Millió puszi Nektek!
Apa hogy van? Hogy viselte? Még bent van a kórházban?
Látom megint szép kis hosszúságú ciklus elé nézel, ha a vonalzóg igazat mond! Na küldöm a mensimeghozó enerdzsiket, vagy is küldöm az enyém, mert én már nem szeretnék egy darabig pirit látni!

Éva! Veled mi újság? Mi volt ma?


Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon örülök Mo a jó hireknek, remélem, hogy rögtön sikerülni fog!
Virág, nagyon szép a tortád, én nem hiszem, hogy tudnék ilyen szépet!
Tegnap voltam orvosnál, a méhszáj még zárt, de azt mondta olyan mint egy olyan nőnek, aki már szült, tehát laza. Azt mondta, ez jónak számit, tekintve, hogy természetes szülésre készülök. Bár én mondtam neki, hogy múltkor is eljutottunk a tolófájásokig, sőt több órán át tolófájások voltak, tehát a méhszáj teljesen kinyilt akkor is. Karácsonykor nem szabad szülnöm (bár nem is szeetnék), mert nem tud akkor bejönni, akkor a papája lesz, aki szintén nagyon jó doki, bár még soha nem láttam. Karácsonykor mindenesetre a szülésznőm se lesz, azt hiszem.
Ma be akatam szerezni a málnalevélteát, meg a homeós szeeket, de nem tudtam, pedig el akartam kezdeni szedni, addig is marad a gátmasszázs, de lehet, hogy azt is rosszul csinálom.
Szerncsére én minden ajándékot megvettem már régen, mert nem akartam nagy hassal nagy tömegbe járkálni, de ma igy is voltunk Bennel a mautban, csomagolópapirért. Holnap meg elkezdünk sütni. Vettem ehető gyöngyöket, hogy Ben azzal tudja kidiszitgetni a sütiket, meg mindenféle ehető diszt, amit belenyomkodhat és a tésztából is kiszórhatja majd, úgyhogy biztos élvezni fogja (én talán akkor majd kevésbé), remélem, hogy közben nem jön rá, hogy a diszek ehetök. :lol: De azért egyedül is fogok sütni, amig alszik, vaniliás kiflit, meg még 1-2 sütit. Karácsonykor pedig ebédre apósomhoz megyünk, vacsi otthon: pisztráng mandulamártással. Egy valamit felejtettem el megvenni: Ben ajándékát Majától, remélem rra lesz még időm karácsony után. Apa mindenféleképpen kis focikaput szeretne adni Ma ja nevében, már 100* akart venni, alig birom távoltartani a sportboltoktól. Én már azelőtt, hogy ő kitalálta, vettem neki közösen a Decathlonban egy összecsukható kiskaput, amihe7 egy hátizsák is van, amibe belefér, szerintem tök jó. Na most megyek, puszi mindenkinek, duplán mindenkinek, akinek nem irtam.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Mo! Nagyon-nagyon örülök nektek! Kívánom, hogy célba érjetek a sok fáradozással! Remélem, a férjed jól van.


Én ma voltam a kórházi ultrahangon, minden rendben van, és úgy tűnik, megmutatta magát Ficánka: az orvos 95%ra mondta, hogy lány.
Vendég
 


Sziasztok!

NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK MO!!!!!!!!!
EZ FANTASZTIKUS HÍR!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Majd azért mesélj arról is mi van a férjecskéddel!
Jobbulást kívánok neki, ő egy hős!

Puszi mindenkinek!
Melus!

Kép
melus2
 
 


Virág,
Gratulálok a kislányhoz :D
Vendég
 


Sziasztok!
Egyelőre egy gyors kérdés!
Hogy kell a fertyben jelszót változtatni???
Vendég
 


Mindenkinek Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!

Kép
Vendég
 


Mo Drága!

Nagyon sok szeretettel GRATULÁLOK, és örülök Nektek!!!!
Apa pedig nagyon bátor volt :wink:

Jujj, jövő ilyenkor már Te is babázol (mert én úgy érzem ám
:) )

Virág!

Gratulálok a kislányhoz! :) :) :)

puszi Mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Moooooooooooooooooo, nagyon nagyon örülök nektek!!!! Juppééééé :D Nagyon bátor család vagytok ám!!!!! Végre egy jó hir tőled :D

Virág, gratulálok a kislányhoz :D

Krisz - My account / Change password :) Megint szép a görbéd :wink:

puszi mindenkinek![/i]

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Ünnepeket kívánok!
Legyen részetek sok jó élményben és egyetek sok sütit!

Melus!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Ünnepeket kívánok!
Legyen részetek sok jó élményben és egyetek sok sütit!

Melus!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Ünnepeket kívánok!
Legyen részetek sok jó élményben és egyetek sok sütit!

Melus!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!


NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

Kép

Puszi[/b]
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

Ági Kép

Kép
[/url]
ági2
 
 


Sziasztok lánxok

Gyorsan bekukkantottam, sajna összeszedtem valami fránya virust és alig éltem a héten.

MO nagyon örülök a jó hireknek nagyon nagyon szoritok a lombikhoz.

Boldog karácsonyt mindenkinek

Kép

Kép

Kép Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Kép
Vendég
 


Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindannyiotoknak!

Nagyon szeretlek benneteket és nagyon hiányoztok!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kivánok mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Hogy vagytok? Hogy teltek az ünnepek???

Mi sajnos vagyis Gergőm betegecske volt végig, ma is megyünk vissza dokinénihez, mert még mindig lázas.

Én 25-én megleotem magam a pirivel, igaz tudtam, hogy jönni fog, mert már 3 napja éreztem meg a hőm is esett.

Írjatok hogy vagytok!!!!

Kismamik egyben vagytok még???

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem még annyira sem, hogy boldog karácsonyt kivánjak, de nálunk is beteg volt Benedek és egy percem se volt szabad. Azért remélem mindenkinek szépen teltek karácsonyi napjai! Még most se tudjuk igazán, mi lehetett a baja. Először köhögött és volt egy kis láza és nagyon nagyon nyűgős volt, most már nics betegségre utaló jele, de egyfolytában elkezd hisztizni és lecsapja magát a földre, alig eszik, viszont elég sokat alszik, de legfőképpen rengeteget űvölt. Ma talán már kicsit jobb, de a karácsonyunkat nem nagyon dijazta, akkor is hisztériázott, az ajándékai se nagyon érdekelték csak később.
Ma voltam uh-on, minden rendben volt, most kb 2900 g, úgyhogy biztos több lesz, mint 3 kiló, pedig azt reméltem, hogy nem lesz akkora mint Benedek volt (3,5), hátha az is számit a sikeres szülést illetően. Még kéne mennem újévig vérvételre, de nem fogok tudni, mert nem tudtam beutalót szerezni. Holnap pedig megyek a szülésznőhöz nsg-re. Ja, azt már irtam, hogy viszonylag sűrűn vannak jóslófájások, de egyik nap volt egy sokkal erősebb fájás. Nem volt annyira erős mint az igazi szülési, de el tudtam volna képzelni, hogy az lesz belőle, szerencsére nem lett, karácsonykor nem akartam volna szülni.
Panda! te voltál UH-n? Mekkorka Dóra baba? Sheila! Te egyben vagy? Neked mekkora babát jósoltak?
Krisz! Sajnálom a pirit, de legalább itt a január és remélhetőleg az orvos megoldja a problémát!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éva! Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok Neked NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Éva!! Boldog névnapot kívánok!!!!

Kép
Krisz Sajnálom a pirit!! :( Jobbulást kívánok a fiacskádnak!
Ági! Csodaszép gyerekeid vannak! Köszönjük a képet! Ha lesz egy kis időd, gyere és mesélj nekünk!
Ind! A holnapi vizsgálat után jelentkezz! Gyógyulást kívánok a kisfiadnak!
A karácsonyunk sok pihivel és rengeteg evéssel telt. Nagyon nyugisan vagyogatunk. Várom a pirit. Persze, nekem nem jelentkezik... :cry: A véreredményekből kiderült, hogy még mindig nagyon magas a véremben a TSH. Ez okozza az összevisszaságot is a ciklusomban. Emeltük a gyógyszeradagomat. Duplájára.... :(
A férjecském szépen gyógyulgat. Néhány hét és teljesen rendben lesz. Január elején már dolgozni fog, mert már nem bírja tovább a pihit.
Kevés esélyünk van, mert ezzel a műtéttel egy próbálkozásra van lehetőségünk, viszont nem halt meg minden remény és ez bizakodni enged... talán lehet közös babánk... egyszer... valamikor... ki tudja... :? :roll:
Vendég
 


Sziasztok! Csak 1 gyors hír Sheilról, amit egy másik topicban találtam:
Maya Alexandra megszületett ma 17:45-kor, 3320 gr, 53 cm.
Nem volt könnyű, de mindketten jól vagyunk. Sheila"

Én ma voltam nsg-n, az én Majám jól érzi magát, bár kicsit fáradt volt. Voltak összehúzódások is, bár ehhez annyira nem értek a papir alapján, csak a szülésznő mondta, meg én is éreztem kicsit. Azt tudom, hogy benedeknél sosem voltak, csak a szülőszobai ctg mutatott, előtte egy sem. Maja mostanában keveebbet mozog, de ez állítólag normális, nem is izgulok miatta, tudom, minden rendben lesz és sikeren szülni fogok!
Mgvettem a hordozót is. zt hiszem minden megvan, csak Ben utánfutója hiányzik a babakocsihoz, de az elején úgyis kendővel megyünk ki ilyen hidegben.
J és kaptam részletesebb leírást a gátmasszázsról, így hátha hatásosabban csinálom majd!

Éva! Bocsánat, hopgy nem vettem észre! Boldog névnapot!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog ünnepeket kívánok mindenkinek, Évának pedig nagyon-nagyon boldog névnapot!


Sheila, ha erre jársz, gratulálok nektek, nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok! Remélem, jól vagytok továbbra is!

Mo, kérlek továbbra is értesíts minket a fejleményekről. Gondolom előbb még téged is rendbe kell hozni, mielőtt a nagy eseményre sor kerülhet. Nagyon drukkolok nektek.

Krisz, nagyon sajnálom, hogy megjött. Akkor az orvos a következő lépés?


Ind, szurkolok neked is, hogy rendes úton meg tudd szülni a babát. Leírnád nekem, hol lehet a gátmasszázsról részletesebb infót találni? Ugyan nekem még messze van, de érdekelne a dolog. Amiket eddig úgy véletlenül találtam, az meg elég furának tűnt, na mindegy.


Mi jól vagyunk, ünnepek alatt megint feljött egy kiló. Mostanában rengeteget mocorog, nagyon élvezzük. egyébként meg nagy névdilemmában vagyunk. A szülők, főleg az én anyukám, nagyon tiltakoznak annak a lánynévnek, ami nekünk annyira tetszik. Nem tudom még, milyen kompromisszum lesz (majd ők adnak második nevet). Azért legközelebb rákérdezek, vajon még mindig lánynak látszik-e, fiúnevet még nem készítettünk.


Zora, remélem jól vagytok, hogy nem jelentkezel.
Vendég
 


Látom nem nagyon jár erre senki!

Virág! Én az interneten néztem utána, d az nem volt olyan jó leírás, mint amit a védőnőm most adott. Majd leírom vmikor !

Ma egész nap görcsöltem és keményedtem. Szerintetek ez jelent valamit? Remélem azért jan-ig kihúzzuk, mert enm volt időm még elintézni a házassági anyakönyvi kivonat frissítését. Előbb vizsgk, aztán minden más... Trehány voltam, na, ez a lényeg. Tudja valaki különben, hogy mi van akkor ha vk enélkül mer szülni menni? :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


SHEILA!!!! GRATULÁLOK A BABÁDHOZ!!! SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!! :D

Ind! Remélem, hogy kihúzzátok néhány hétig! Sajnos, én nem tudok segíteni neked..
Vendég
 


Virág! Tudom, hogy okoskodásnak tűnik, de én nem engedném, hogy az anyukám döntsön a névválasztásunkban. Jóóóó, az ötleteit szívesen venném, de azt már nem, hogy ő mondja meg, hogy mi legyen a gyerkőcünk neve. Remélem sikerül döntenetek! Milyen nevekre gondoltatok? Mit tanácsolt anyukád?
Vendég
 


Sheila,
Gratulálok nektek jó egészséget kívánok :D
Vendég
 


Sheila!

Én is csatlakozom az örömködők táborához és gratulálok neked a Kis Maja megszületéséhez. :D Legyetek nagyon boldogok és makk egészségesek.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!
Sajna nincs időm visszaolvasni (egy hete babaszobát építünk :lol: ), de mivel sok itt az ismerős, megmutatnám a gyönyörűséges ágyikónkat. (Ez a mi szobánkban van és lesz is.) Puszi, és minden szépet meg jót mindenkinek!!!!
Kép
Kép

meri
 
 


Sziasztok!!!

Sheila! NAgyon sok BOLDOGSÁGOT A BABÁHOZ! GRATULÁLOK! Sok-sok tejcsit! MAjd várjuk a képeket is!!!!

lnd! Kicsit megkésve! De annál nagyobb szeretettel kívánok NEked NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!


Meri! Nagyon szép lesz a babaszoba! Lassan Te is szülni fogsz!!!!

Lányok hol vagytok???

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!

Kép

Puszi
Vendég
 



Mindenkinek:

Kép

Utolsó 2007-es pocak képem:
Kép
Vendég
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!


Kép
Vendég
 


BUÉK mindenkinek!

Panda, ez aztán tekintélyes pocak, és közben mégis vékonynak tűnsz.

Mo, teljesen igazad van a névvel kapcsolatban, én is így gondolom, csak nagy a nyomás. Egyébként a Gertrúd nevet gondoltuk - ezzel van a gond-, esetleg második névnek Annamáriát. Az anyósom már barátkozik a gondolattal, az anyukám még hárít.

Ind, kitartás neked, egyben vagytok még, ugye?


Egyébként most fogok marcipánbevonatot készíteni a malacfej tortácskákra, remélem sikerül. Ha arra érdemes lesz, majd készül róla fénykép és fölteszem ide.
Vendég
 


Sziasztok!
Először is míg el nem felejtem BÚÉK Miindenkinek!

Virág, én is egyetértek Mo-val, engem se érdekelne, ha vk-nek nem tetszene az a név, ami nekünk.

Mo! Remélem jobban van a pűrod, igazából nem tudom mivel járt a mütét, de bíztos nem kellemes utrólag sem.

Krisz! Köszönöm szépen!

Panda! Jó nagy a hasad neked is most már, én is mindjárt mutatok egyet, most készült. Ja nem mégse tudok, mert nem tudom lekicsínyíteni.

Még egyben vagyunk , bár tegnapelőtt már azt hittem hamarosan szülünk, mert egész nap sűrűn voltak összehúzodások és keményedések. Csak azt remélem, hogy szerdáig bent marad, hogy apósom legalább addig el tudja intézni a házassági anyakönyvi kivonatot, amíg benmt vagyunk. Amúgy is elég ciki, hogy nem intéztem el. Különben bármikor szívesen szülnék, nem azért mert már nem bírom, hanem mert 39 hetesen elvileg be kéne feküdnöm, de én nem akarok. Nem is fogok. De jobb lenne, ha nem kéne papirokat aláírogatnom, hogy saját felelősségre blablabla.
Különben a hasam már "leszállt". Izgi, hogy bbármikor jöhet , de nem lehet tudni, hogy mikor fog. Mindenestre apa ma még bátran ivott Jagert, meg sört és biztos fog bólét is, meg pezsgőt is. :lol: :lol:
Na jó! puszi mindenkinek!
Különben ha esetleg szülök vmikor, nem tudom, hogy utána mikor tudok bejelentkezni, mikor lesz időm bejelenteni a bejelenteni valót. De majd próbálkozom! Azért még biztos tudok jönni.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


BUÉK mindenkinek

Sheila most olvastam nagyon gratulálok és boldog babázást kívánok

Meri gyönyörüséges hlyre fog megérkezni a picuri.

Panda neked sincs már sok hátra jó nagy pocid van.

Ind remélem jól vagytok még ketten élvezd ki még ezt a kis időt utána jöhet a babázás.

Krissz sajnálom hogy megjött, remélem januárban az orvosok megtalálják az okát miért nem jött még össze a babó.

Nálunk nincs semmi különös Bálintom visszesett ugyhogy megint lázas. Remélem gyorsan túl leszünk rajta mert a hétvégén ünnepeljük a szülinapját addigra jó lenne ha meggyógyulna.

puszilok mindenkit.

Mégegyszer:

Mindenkinek boldog és babaesős új évet kívánok.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


BUÉK mindenkinek!


Ilyenek lettek a malacfejek:

Kép
Vendég
 


Sziasztok! S.O.S!!! Kérdésem lenne. Hátha valakinek van tapasztalata... Bia már második napja ali-alig mocorog, van, hogy beindul, de sokkal enyhébb és kevesebb mozgást produkál, mint szokott. Nektek volt már ilyen? Valahol olvastam, hogy ilyenkor már nem mozognak annyit... Na de mennyi az az annyi??????????

meri
 
 


Szia Meri! Ne aggódj, nekem Maja kb másfél hete alig mozog. Ez természetes ilyenkor, sokkal kevesebb helye van és lehet, hogy a feje is beékelődött és nem tud annyit forgolódni. Nálunk órák telnek el, mire végre érzem.

Csináltam kis képet. Ben is ír: gvgefrvd

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Látod Panda, lassan utolérsz! :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ténxleg van vm, hogy abbahagytad a gyógyikat?

KépKép

KépKép
lnd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: