Új privát üzeneted érkezett!

bocsi most látom elírtam,vacsira 30 gram CH-t ehetek :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!

Köszi!

Akkor amiben 0 CH van, abból annyit ehetek, amennyi jól esik???
Vagy rosszul gondolom?
Nem is hangzik olyan nagyon sz*rul ez a diéta dolog...
Egyébként neked mennyi cukkora kell 170-es diéta?
Biztosan írtad már... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Hát elvileg a 0gramos dolgokból annyit ehetsz amennyi jól esik...én is így teszek.Pl nagyon sok felvágottban,kolbászban,füstölt termékekben ugyancsak nincs szénhidrát.De ezek hátulütője ha annyit eszel belőlük amennyi jól esik,hogy kalória tartalmuk viszont van,attól meg hamar magadra kapsz egy jópár kilót ha nem vigyázol. :roll: Diéta elhiszem hogy neked jól hangzik,mert írtad,hogy nem eszel édességeket.Én viszont nagyon ennék.. :( elég édesszájú vagyok!! :cry: Ja!!Tejet sem szabad inni,csak max 2 dl-t egy nap mert abban is rengeteg a CH!!És a 2dl tejet is ne reggel idd ha iszol,mert akkor nagyon emeli a cukrot!Gyümölcsös joghurtokat is el kell felejteni...Meg a gyümölcsökkel is csínján kell bánni,mert bennük is van jócskán CH! :(
Nálunk zsömle+2dl tea variáció van mint cukorszűrés,és rá 1 órára vérvétel...ez a vizsgálat nekem 7.5-ös cukorszintet eredményezett.Utána elküldtek a közismert cukroslöttyös terhelésre is, itt a fél órás cukrom a lötty után 8.2lett,az 1órás cukrom 11.8 lett,a 2órás cukrom meg 10.9lett.

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Mezsó!
azért most megnyugodtam...
bár a 2 dl tejet én pont reggel iszom két kanál cukorral, meg pár csepp kávéval az íz kedvéért. Ez a reggelim. Aztán van, amikor csak délben eszek utána (ez a gyakoribb)
Nekem a gyümölcsből pedig a narancs nagyon hiányozna.... :( Úgy vagyok vele talán, mint te az édességgel...
Csak hogy lásd mennyire nem szeretem az édességet:
úgy eszem meg a csokit, ha kapok, hogy megnézem mikor jár le a szavatossága, aztán előtte kicsivel megeszem...de hát mostanában férjecském elpusztítja őket, úgyhogy nincs gond rá.
Na majd meglátjuk, mit reagálnak rá 11.-én... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem, bocs, de az ebéded nem volt túl diétás. Én semmilyen rántott húst nem ettem csak pároltat vagy főttet vagy sültet.
A lényeg, kevés ch, sok nem ch és nem lesz gond!Felejtsd el a kenyeret, én napi 3 szeletet ettem összesen és délre napi 1 szem krumpli max. Ez volt a napi ch mennyiségem, a többi pedig hús, zöldség, bármennyi mennyiségben. Nem mellesleg jó kis fogyókúra volt nekem :lol: mert mint már írtam, nem híztam terhesség alatt!!!
Vendég
 


lafead: már nem emlékszem,de régebben írtad,hogy te keményen benne voltál a cukorbajban,jobban mint én...és így még annál is jobban mint ollem...szóval én a rántott húsra azt mondanám,hogy lehet azt csak csínján.Én is szoktam 2-3 szeletet enni/ma is azt ettem/csak a sima liszt helyett búzalisztet,vagy méginkább talán rozslisztet kellene használnia ollemnek ha majd diétáznia kell.Meg én zsemlemorzsát búzakorpával,illetve zabkorpával helyettesítem,és úgy is nagyon jó.2-3 szelet húshoz pedig nem kell annyi liszt meg korpa hogy az 10dkg legyen.Szóval nem hiszem hogy mellőzni kellene a rántott húst ha a cukorszint nem olyan gázos.És 15dkg krumpliból készült krumplipüré is egy adagnak teljesen tökéletes/én is annyit szoktam az ebédemhez párosítani ha úgy alakul/,jól lehet vele lakni.Ez általában 2 kisebb méretű krumpli.Kenyérből pedig lehet enni korpás kenyeret,persze azt is kimérve.Nekem van például egy korpás kenyér típus ami nagyon bejött,itt gyártják Kecskeméten,és minden nap vacsira 2 szelet befér belőle. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lafead!

Mivel anyukám főz, így azt eszek , amit főz....
Na ez nem lesz sokáig így, mert hamarosan külön költözünk. (építkezünk)
Köszike a jó tanácsokat!
Az a baj, hogy a sült húst és a pároltat sem szeretem. :(
Egyedül a rántottat eszem meg... :roll:
Párolt zöldség...nyami!!! :-)

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jaj lányok!
Ugye nem vesztek össze rajtam??? :wink:
Mindenkinek nagyon köszönöm a jó tanácsokat!
11.-én kiderül mennyire kell majd szigorúan fognom magam! :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem: dehogy veszünk össze!!! :) Nekem semmi ilyen szándékom nem volt!!Csak reagáltam.Ennyi...remélem lafead sem haragszik meg rám! :oops: :roll: Na hallod sokmindennel kapcsolatban várhatod már a 11-ét!A cukor,a vizelet ügy,a vizesedés...gyere ám majd feltétlen beszámolni mit mondtak neked! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!

11.-én kiderül mennyit híztam az elmúlt egy hónapban...
Az én mérlegem szerint semmit... :roll:
Meg kiderül, hogy fiú vagy lány lesz a Picur, ha nem takargatja el magát...meg kapok beutalót ortopédiára is.
Szóval minden 11.-én kiderül. 12.-én meg megünneplem a szülinapomon a jó dolgokat!!! :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mezsó, nekem 75 grammos löttyös terhelés volt, ahol éhgyomi 3,8, a 2 órás meg 8,9 lett....nem volt sok, csak én komolyan vettem.
Nekem elméletileg, sőt gyakorlatilag is kevesebb volt a cukrom mint neked. Minálunk csak lötyi van, de csináltattam magamtól zsemléset is, az 6.8 lett. Szóval mint látható, nálam nem volt olyan nagy a baj...

Ollem, én is utáltam, de a cukor miatti problémáktól jobban féltem...

De ez mindenki egyéni döntése, én inkább vigyáztam, pedig mint látható nem volt magas a cukrom, csak elővigyázatos voltam.
Vendég
 


lafead: húúú...én meg azt hittem,hogy amit eddig meséltél a diétádról,hogy hogyan is csináltad a dolgokat,azt mind orvos,illetve cukorgondozó javaslata alapján tetted.Merthogy a cukorszintjeidet eddig még nem írtad le. :shock: :shock: Hmmm...amit most írtál az azt jelenti,hogy te magadat fogtad olyan kemény diétára?Egyébként én azért csinálom úgy a diétát ahogyan fent is kifejtettem,mert hetente járok cukorgondozóba,ott ezt figyelik,és ott kaptam a dokitól ezeket a diétás tanácsokat.Szóval én mindent úgy csinálok ahogy a doki mondja...Bízok benne hogy érti a szakmáját.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Én saját magamtól jártam cukorgondozóba, aztán meguntam, nem jártam, sok hülyeséget mondtak, mert nem vették figyelembe, hogy az egyén az más, mint a megszokott diéta-módszer. Nekem az vált be, hogy reggel 20g, 10kor 30 g, ebéd 50 g, uzsi gyümi!!!30g, vacsi 30g. Összesen 160g.Így fogytam végig a terhességem, mivel nagy a túlsúly, nem engedhettem meg magamnak a hízást, ezért döntöttem így.
Vendég
 


Sziasztok!

Csibe, gratulálok a babóhoz! Sok tejcsit!


Csajok, nem semmi diétát tartotok. Igaz, nekem is ezt kéne a met miatt, de én nem tudom beosztani. Inkább lemondok sok ch-ról és sok husit meg zöldet eszem. Megpróbáltam amit a dietetikus mondott, de állandóan fájt a gyomrom és nem bírtam felkelni reggel. Este meg már 6-ko aludtam. Most normálisan eszem, csak odafigyelek. Még pizzát is eszem néha. Én csinálom, teljes őrlésű tönköly búza lisztből.(lehelet vékony tészta, sok sonka+sajt) :)
Heti kb. 1 kg-ot fogyok. Ja és esténként fél óra torna!!!!
És azt hiszem hallgatok rád Lafead és ha végre egyszer sikerül megint teherbe esnem és meg is marad akkor végig nagyon oda fogok figyelni , hogy mit és mennyit eszem. De a metet a 6 vagy 8. héten leteszem. Félek a cukortól és utálom a vérvételt és nem akarok hetente véradó lenni, ha nem muszáj. :)

Ollem, remélem mondanak valamit a vizesedésre!

Bocs, hogy ennyit írtam.....

:oops: :oops:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!!

Mezso!! Köszi, hogy velem izgultok! És Mikike Még mindig nincs! Vetettem egy tesztet anyukámmal és majd holnap reggel meg csinálom!! Jövök mindenképpen a hírekkel! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Gabi, nem értelek, bocs. Miért kéne állandóan vérvételre menned ha terhes leszel???Otthon kell géppel nézni, szúnyogcsípésnyi szúrás.Neked is mint nekem pont hogy szedned kéne a gyógyszert, de legalább a 12. hétig,. a vetélének itt van nagy kockázata, pláne túlsűlynál. Ha abbahagyod, rosszabb. A met meg a cukorbaj ellen is segít...Szóval abszolút nem értelek, amitől félsz, és leteszed a metet, pont azzal valósítos meg...ne mindegy, te dolgod, csak elmondtam, én hogyan csináltam és nekem bejött, baba megmaradt és nem volt nagy a cukrom sem , persze vigyázni is kellett....
Vendég
 


Jó lett az EKG-m és a belgyógyász doki azt mondta, hogy jó a cukrom is... :roll:
Na majd 11.-én kiderül...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


lafead: nem akarok kötekedni,de gabi biztos arra a helyzetre gondolt amiben én is vagyok...múltkor beszéltük milyen cukorszintekkel csípték nyakon a cukorbajomat,és én emiatt a diéta mellett hetente kell járjak cukorgondozóba,és hetente kapom a beutalót vérvételre is!És még mindemellett itthon is mérem naponta 3x a cukromat.Szóval lehet itt hetente véradó lenni,csak kellően rossz cukorszint kell hozzá mint pl az enyém. :cry:

nócika: mi újság??Azt írtad reggel jössz a hírekkel :!: :!:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, GAbi egy adott gyógyszerre gondolt, amit én is szedtem és én erre reagáltam, mert sztem nem szabadna abbahagynia.Ezt még egy másik topikban beszéltük meg vele. És nem kötelező cukorgondozóba járni, ezért írtam, hogy nem kell állandóan vérvételre mennie, csak otthon mérje a cukrát és ha gond van, jelezze az orvosának. Én így tettem, én jártam egy ideig, mert a 8,9 cukorra azt mondták baj!Erre én meguntam, otthon mértem és 4,5 fölé sohasem ment.
Szóval én Gai még mindig azt gondolom, szedd a metet, legalább a 12. hétig, aztán csinálj cukorterhelést, és ha 7,8 fölött van a lötyi 2 órás, akkor szedd tovább, a pcos-val nem szabad tréfálni.
Vendég
 


Sziasztok!

Lafead, hajlok én a 12. hétig való szedésre.Főleg, mert itt vagy pozitív példának!!!! :D De nekem nincs pcos-m. És ezért félek. Csak a cukor megelőzésre szedem a metet. De mivel a vetéléstől jobban félek, így valszeg nem merem abbahagyni csak a 12. hét után.(ráadásul csak 1*850-et szedek, mert többtől rosszul vagyok...) És én arra gondoltam véradásra, hogy ha terhesség alatt magas lesz a cukrom, akkor többször nézik majd utána, nem? Lehet, hogy nem, akkor rosszul tudtam. :(
Bárcsak már ott tartanék, hogy van legalább egy kétcsíkos tesztem!!!!

Nócika, hírek?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szisztok, köszönöm szépen a gratukat a januári topicban majd írok bővebben.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


gabi: elvileg többször nézik a cukrot ha a terhesség alatt előjön a cukorgond.Engem minden héten küldenek a laborba,és eszembe nem jutna hogy ne menjek el...már rohadtul utálom,mert reggel vérvétel,és délután 3 után kell visszamenni az eredményért,és minden héten 1x ezt el játszom,de mégis megteszem,mert ha ezt mondja a dokim akkor ezt mondja.Nem ellenkezek,inkább együttműködök a hatékony gondozás érdekében./ma is voltam vérvételen,úgyhogy délután túrázok vissza az eredményemért a város tulsó végébe.../

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok mindenkinek!
A zsemlés vércukor mérésnél a 6.6 az sok? Mert a védőnöm szerint igen.Lehet ez attól hogy rengeteg rostos gyümölcs levet iszom?Azt hittem jót teszek vele a babának...Szerintetek áljak át az Ásványvízre?
És szeretnék még eggyet kérdezni mivel itt vannak tapasztaltabbak mint én.64kg-al keztem a terhességet a sok hányás miatt a 12.héten 59 voltam most 23 hetessen 63 kg vagyok ez megint tulsúlynak számít? vagy most azért normálisabb?
Köszönöm szépen előre is mindenkinek aki tud segíteni. :D
ewi
 
 


Ewi, semmi bajod sincs, minden rendben van veled!
Vendég
 


Köszi :D Azért kérdeztem amugy mert a magasságom 156cm
És szeretnék vigyázni.Amugy nagyon aranyos a babád már én is nagyon szeretném ha megszületne az enyém de még visszavan 17-hét



[img][img]http://bd.lilypie.com/SfOXp1/.png[/img]
ewi
 
 


nyugi, nem vagy túlsúlyos, ez így jó, cukrod jó, jöhet a baba :wink:
Vendég
 


Hát sziasztok!

Tegnap este már nem volt sem lelki sem semmilyen erőm se arra, hogy leüljek a gép elé és írogassak! Tegnap reggel megcsináltam a tesztet ami nem lett jó eredményü! Elmentem dolgozni és mikor vége lett a müszaknak megálotgatoot egy számomra kicsit sem hiányolt és kicsit sem várt vendég: Ő Mikike! Szóval elösször azt mondogattam magamnak, hogy nem sírunk- nem sírunk! Aztán felhívtam a párocskámat majd apukámékat és mikor anyussal beszéltem akkor nála eltört a mécses! Tudom, hogy erre számitani kellett volna, de valahogy nem ment! reménykedtem, hogy van odabent egy kis édes albérlőm! Mondjuk megmondom öszintén mikor kibontottam a tesztet, hogy megcsinálom akkor végig futott az agyamon, hogy tényleg anya leszeK,????? ÉN????? Bevallom egy kicsit meglepödtem magamon, hogy ez mind velem történik és most én vagyok a soros! Este rájöttem, hogy nem! Nagyon arik vagytok, hogy így szurkoltok értem-értünk, de most egy honap pihit és 1 honap számolgatás, izgulgatás mentes honapot szeretnék! 9 honapig ez volt az egyetlen honap, hogy1-2 napnál többet késett volna és ez böven elég volt ahoz, hogy ki izguljam magam! Keresek egy jo dokit hagyom a meddöközpontot is egy darabig! Nincs kedvem hozzájuk Ne harizzatok, hogy egy kicsit sokra sikerült amit írtam De remélem mindenki jol van!!!!!! Puszi mindenkinek!! holnap majd megint jövök ilyen jo késön!!!!
--------------------------------------------------------------------------------




Vissza az elejére

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!

NAGYON KIHALT A TOPIK MERRE VAGYTOK!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap voltam dokinál. Babával minden rendben van, szépen fejlődik.
most már teljesen biztos, hogy Boglárkánk van, szóval kislányunk lesz!!! :D
Cukrom sajna nem jó. Doki azt tanácsolta, hogy diétázzak 3 hétig és utána meg kell ismételni a cukorterhelést. Ha rossz eredmény jön ki, akkor be kell feküdnöm a kórházba. Na hát ez az aminek nem örülök... :cry:
Doki azt tanácsolta, hogy ne egyek tészta félét és semmi édességet.
Bogira visszatérve: már fejfekvésben van. Akkor ezt éreztem az utóbbi időben. Ő nyom odalent.
Végülis jól vagyunk az a lényeg.
Akkor én is belelendülök a szénhidrát mentes étrendbe...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztzok. Már régebben is írtam,de eltüntem egy időre.
Én tartom a sullyomat ami jó, a vérnyomásom se magas, inkább kicsitt alacsony. A cukrommal remélem most sem lesz gond.
Nálunk is nézz vizeletet tanácsadáson a védőnő tesztcsíkkal, bár énmost beteg vagyok, és azért nem nézzte, de a jövőhéten azt is megnézik a vérvételel együtt.

Kép
Kép
zslebi
 
 


Csajok!

Február 11-én 17óra 10perckor megszületett Kislányunk!

Antónia.Laura!!! :lol: Kép

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Csajok !

Szülésem története!

Már a 40hét a 4napbban jártam,de nem akart kibújni a csajszi.
Pont mentünk a 4.amnioszkópiára.Már mondtama férjemnek,hogy semmi megérzésem sincs,Sem fájásaim nincsennek.
Megviszgáltak,és mondták,hogy zavaros a magzatvíz és menjek fel a szülöszobára.Bő kétújnyira nyitva vagyok.Felementem a szülöszóbára,és előkészítettek beöntés stb./Nekem a beöntés egyáltalán nem fájt./akkor már láttam a wc-be hogy elment a nyákdúgom.A férjem szegény mivel nem apás szülés lessz,kiküldték hogy nem maradthat ott,csak akivel eggyütt szülök.A nagynéném aki orvos vele eggyütt szültem.Rákötöttek az oxitocynra és elkezdöttek a fájások.Nem voltak vészesek,az volt a kényelmetlen,hogy nem lehetett leszállni az ágyról.
10-45perckor burokrepsztés.Már a tolófájásoknál jártunk,és mondtam a dokinak,hogy nyomnom kell,_erre ő nyomjak.!!3. Tólásra 17óra 10perckor felsírt a mi pici lányunk!!!!!!Antónia.
Én szülés után 2órával hívtam a rokonokat,hogy megszültem!!
És éhes voltam,enni akartam.A doki megdicsért,hogy milyen ügyi voltam.A férjemet beengették,és eggyütt gyönyörködtünk ami kis csodánkban


Két dolgot kihagytam!
Ami nem volt kellmes!
Egy nagyon bunkó szülésznő volt
Ja és kaptam EDÁT-de rosszul adták be és nem volt hatása.
Még most is fáj a gerincem

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


m.reni: GRATULÁLOK NEKTEK!! :D :D :D
SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK,JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK SOK TEJCIT!! :wink: És milyen kislány Antónia Laura? :) Hogy telt az első 2 hét?

Kép

Kép
mezsó
 
 


REni gratulálok!
Vendég
 



Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék a topikhoz,ha lehet. A szénhidrátmentes diéta engem is érdekelne. Szeretnénk babát a párommal. Valamikor könnyen teherbe estem, de most már nem vagyok sem a legfiatalabb ésnagyon túlsúlyos is. akoromon nem ,deasúlyomon tudnék változtatni. Talán úgy könnyebben összejönne a babus. Hol lehet errőla diétáról többet megtudni?

Kép
flóra 11
 
 


Maci, tök jó az oldal, pont most kerestem valami mondókásat. :lol:
Reni gratulálok így utólag is, (régen voltam itt) :oops:
Mi jól vagyunk, SZaffi már 5 hetes, szépen fejlődik, sokat alszik és eszik. Nekem a cukrom teljesen rendbejött, itthon méregettem a szülés után 3 hétig és nem volt vele semmi gond. De majd mennem kéne azért a diabetológiára, de nem tudom, mikor kerítek rá sort.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Ja azt elfelejtettem, had dicsekedjek, 15 kilót fogytam. :lol:

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csajok!

Köszönöm a gratukat!
:lol:


Fogyni szeretnék a szopi alatt!
Van tejem hála,és szeretném ha mardna is!
Várom a tanácsokat! :lol:
Sajnos a bébim hasfájos :roll: Pedig nagyon vigyázok az olyan kajcsikkal!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


m.reni!

Az egészséges táplálkozással fogyni fogsz.
Csak teljeskiőrlésű lisztet fogasszál( kenyérből is ilyet), és cukrot, vagy amiben van cukor, azt ne. A mennyiséget nem szabad korlátozni. Én az elsővel nem fogytam a szopi alatt, a másodikkal így táplálkoztam, ahogy leírtam, és 10 kg-tól szabadultam meg 2-3 hónap alatt.
Kitartás!
Vendég
 


sziasztok

Találtam a neten egy névtervező programot :lol: gondoltam megosztom veletek is, hátha valakinek segít a névválasztásban :lol:

Itt találjátok:
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html


Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Eladó Erdőkertesen /Bp-től 25-30 km, jó közlekedéssel/ egy 2004-ben épült tetőteres családiház. A ház egy 600 nm-es saroktelken van!

Nem akarok itt senkit untatni a részletekkel, így akit érdekel, az írjon privit, vagy emailt. /erdokerteshaz@indamail.hu/


Köszi
eladóház
 
 


Sziasztok Csajok!

Jardina vagyok. Én nem vagyok más állapotban, ugyanakkor mégis "más állapotban" vagyok a fölösleges kilóim miatt. S ez pedig egy fajta depressziót is okoz, s ráadásul folyamatosan útálom magam.

Tudok egy olyan módszert, amivel simán ÉHEZÉS NÉLKÜL le lehet fogyni, nem kell kalóriákat számolgatni, ugyanakkor ezerrel jobb lesz tőle az ember közérzete és egészsége. Persze azért oda kell figyelni bizonyos dolgokra, de megéri, mert működik. Látványosan. Mivel ezzel a táplálkozási módszerrel valóban "táplálod" a szervezeted, s nemcsak eszel fölösleges, mérgező kajákat. Minőséget eszel mennyiség helyett, így semmiféle káros hatása nem lehet a babára és Anyukájára nézve sem.

Kérdezhetitek, hogy ugyan miért is nem alkalmazom?
Hát tudjatok egyenlőre egyedül vagyok, így aztán elég nehéz ügy, hiszen mint mindenkinek, nekem is szükségem lenne pozitív megerősítésre. Volt idő, hogy 5 hét alatt 12 kg fogytam, simán, könnyedén, egyáltalán nem volt brutál. Aztán leszoktam a cigiről, felkaptam még egy huszast, pedig addig sem voltam magam mellé esve. 130 kg körül vagyok, tehát vágósúlyban.

Így aztán arra gondoltam, hogy mi lenne, ha hozzátok csatlakoznék, én segíthetnék nektek, ti pedig nekem!

Most itt a nyár, fogyás szempontjából alaposan ki lehetne használni a széles választékot a piacokon.

Csatlakozhatom?

Jardina
jardina
 
 


Szia Jardina!

Nem akarsz átjönni az Életmód fórumon belül is az 90 napos fogyókúra 2008 tavaszán topikba?

Engem érdekelne ez a módszer amiről írsz. Ezt a topikot is nézem de nem nagyon írnak ide. Három hozzászólással ezelőtt áprilisi az utolsó beíró...

mazsuzs

Kép
mazsuzs
 
 


Sziasztok szép estét mindenkinek!!!

Már nagyon régen, de én is írtam ide! Szóval Jardina csábitott ide, hogy tud valami híres és nagyon jó fogyokurát!!! Ha nem kell sokat éhezni és hamar lemegy 15-20kg hát jöjjön! Kivi vagyok! Írd meg légyszi!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Helló Lányok!

Gyertek nézzetek be az "ÉLETERŐ ÉLETFOGYTIG" topikba!

Nóci gyere te is!

Elkezdtem írni, hogyan fogyhatunk éhezés és kalóriaszámlálás nélkül.

Kukkantsatok be, s ha van kérdés szívesen válaszolok rá!

Szép, jó éjszakát!

Jardina
jardina
 
 


hello
Vendég
 


próba
Vendég
 


próba
Vendég
 


Szia Zsuzsi! Látom, próbálkozol :D
Ha gondolod, szívesen látunk a Túlsúlyos kismama topicban. Bár nem vagyunk túl sokan, és nem is feltétlenül csak a súlyunkkal foglalkozunk, de az egy élőt topic!
Gabi

Kép
Kép]
hendegabi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: