Új privát üzeneted érkezett!

nem próbáltam...

én beteg vagyok..csaba is...dorka még nem de a holnapi oltás után....


Hunci: Az uszink megszűnik ebben a hónapban. nincs címe. nem tudom hol lesz a jövő hónapban,mert megszűnt az uszival a szerződése....

Kép
ndombi
 
 


Nehogy szétszakadjatok a nagy irogatásban!

Na: Dorka megkapta a Prevenart+közölték,hogy a baranyhimlőt ismételni kell 3 hónapra rá,új rendelet...no komment...

Kép
ndombi
 
 


Hali!
Nagyon gondolkodom a bárányhimlő beadásán. Megvan a recept de még nem váltottam ki.

Újabb esemény,hogy a nagyobbik fiú pöttyös. Nem bárányhimlő,mert múlik is 2 napja, de pötty. A kis katica :roll:

Miluval hétfőn orvosnál voltunk. 1 hete is voltunk, mert lázas volt, de kiderült, hogy az "csak" 3 napos láz, pöttyös is lett, de az is elmúlt.
Na, szóval mondta a pároma dokinéninek, hogy nyűgös, nem alszik, nem eszik, lázas, folyik az orra.
Jó, dokinéni nem adott semmit,azt mondta a foga kínozza a gyereket, kaptunk valami "lónyálat", ebbe mártogassam a cumit. Na, miután hazajöttek, azóta ömlik a takony az orrából, lázas. Én meg pipa vagyok, mert mitől nem lehet az,hogy a nagytól benyelte a B-t.
Aztán meg azon tiródtam,hogy ezek a panaszok pár napos kihagyással azóta állnak fenn, amióta megkaptuk az első prevenart, szóval gyorsan kitaláltam, hogy az oltóanyaggal lehetett valami.....na szép lassan ebbe őrülsz bele.
A lényeg, hogy tegnap már nappal is és délután is le lehetett tenni aludni üvöltés nélkül. Tegnap csak egyszer kellett éjjel kelni hozzá, továbbá sokkal nyugodtabb a gyerek. Már egészen jó étvággyal újra eszeget.
Ja, hogy miért is írom? Azért, mert azt is mondta a dokinéni, hogy ha mára nem javul a gyerek vigyük vissza, és ad beutalót vérvételr emeg ilyenekre.
Na, most ha nem muszáj nem szurkáltatom a gyereket a " Apuka, mikori az utolsó vérképe a gyereknek"-re.
Értitek?

Semmi bajunk nem volt, éltünk,mint hal a vízben. Szóval alig várom a jó időt.

Tegnap olvastam én is, hogy a bárányhimlőt 11 éves kor alatt 2x kell beadatni, csak úgy hatásos.
Közben nézem a "Doktorok" c sorozatot is, persze, hogy tegnap voltak olyan esetek, ahol a kötelezőt beadatták a gyereknek és 1 hétre rá kiváltotta az autista tüneteket. Naná,hogy a neten is rákerestem, ott meg angol nyelvű oldalon (szerencsére annyira nem tudok, hogy elolvassam) az oltások áldozatainak a képei.
Aszem, túlparáztam a dolgot :P

Nálunk Milu nem mond értelmes szavakat
:( "Anyu" és a "nem " az már megy. Vélem felfedezni az "adide" "gyejeide". Ennek ellenére egész nap "beszél". Karattyol a drága.
Viszont kidobja a pelusát a kukába, nagyon rendes gyerek :lol:
Vendég
 

 
 

Hát Blongyika jobbulást Milunak és nektek is Ndombi!

A bárányhimlőt én sem tudom hogy beadassam-e,a párom ellene van!

Az én fiamnak is sajnos van gondja...még mindig visszabukja az ételt!(nem mindet,de azért eleget ahoz,hogy ideges legyek ez miatt)Azt mondja a dokinő,hogy még várjunk hátha erősödik a gyomor záróizma!......na de még meddig?

Ma voltam az unokatesómnál és a fia aki 2 éves nagyon édi ,azt monja amikor zavarban van,hogy : "nunu,cici"...........na majd 20 év múlva már nem lesz zavarba :D :D :D
csieaci80
 
 


Szerintem,mivel végleges a bárányhimlő oltás hatása, főleg,hogy 2 x kell beoltani,szerintem érdemes,mivel nemszeretnék 1 hónapig otthonmaradni a vakaródzó törpével,ha nem muszály.


Az oltóanyagban a higany volt veszélyes,de azt kiiktatták.

Tegnap megkaptuk a prevenar 2-at,nyilván egy órát vártunk,dorka pucéran az ölemben 6-7 percet várt mert előttem nem hagyta abba dumát a nő akit beengetem...paraszt... 10 mp múlva szóltam volna be....jól időzített.

egyenlőre jól van,bár már kezd...na jó nem kiabálom el...drukk-drukk...

Kép
ndombi
 
 


Sziasztok!
Ma volt a valasi per elso es utolso.Rogton elvalasztottak minket.Reszletekkel kesob jovok.

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Gratula Marcsi!

Szabadság! Buli! Új pasik!Buli......új pasik...buli....említettem az új pasikat?????

Kép
ndombi
 
 


Marcsi, mégha fáj is, gondolj és nézz előre!!!!!!!!!!!!Menj el fodrászhoz, légy még csinosabb és szexibb mint valaha, és hajrá szebb jövő, haverok, buli, pasik és fanta!És öleld meg Ádit, ő ott lesz veled, imádni fog mindig és melletted lesz majd egy Ő aki viszontszeret.

Bárányhimlő, jaj nem tudom, tényleg, doki szt hiáéba két oltás nem véd 100%ig.Ő mindig mindent rám bíz, de ezt "nem akarja", hogy beadassuk, persze beadja, de...szóval nem tudom.

tök fáradt vagyok, amióta leszakvizsgáztam, fáradtabb vagyok mint mikor tanultam, nem értem...és alig alszom :cry:

kedden megvolt a 15 hós oltás, kissé elcsúszva, mert előtte 2 héttel volt prevenár és várt két hetet, most kivi vagyok mi lesz...állítólag semmi, de egy másik állítólag szt láz, betegség, remélem, nálunk előbbi.

gyerek, nos a mászásnál nincs is jobb, :lol: néha elfeledkezik magáról ,akkor megy, már nem is babakocsizunk, hanem sétálunk, így nekem is könnyebb, ha meg elfárad, berakom az MT-be, na de itthon, komolyan, megőrülök, még egy ilyen azért is mászok mert az a legjobb gyereket nem láttam :lol: mászik mindenhova.
Ha meg megzsarolom, pl adok egy labdát ha idejössz, akkor feláll és jön, de amint megkapta, mászik tovább :lol:

semmit azaz nulla szóta mond, helyette mutogat, de mindent ért és most már el tudja különíteni az angol és magyar szavakat.

úgy látom, hogy eszes pasi lesz nem sportman :lol: kivéve az úszás, én már nem is kellek, egyedül oldja meg a feladatokat, a beugrást, úszást, elúszik (karúszóval) a labdáért, néha megnézi ott úszkálok-e mellette, konstatálja, h ja, és úszik tovább :lol:
Vendég
 


Hali Lányok!

Marcsi: hurrá! És uazt tudom mondani,mint az előttem szólók!

Himlőoltás: én csak attól félek,hogy valami sz@r oltóag-ba futunk bele és a gyerekem egy életre megsínyli. Tudom,hogy kicsi az esélye, de a para bennem van,mert Milu nagyon érzékenyen reagál az oltásokra.
Ha nem is ússzuk meg a himlőt, de legalább nem lenne olyan vészes lefolyású,hogy a kórházban kötünk ki, már akkor megérte!

Beszél/nem beszél: sztem Huncika Te sem maradsz néma, olyan szerencséje nem lesz anyukádnak! :lol:

Sztem nagyon ügyes, h egyedül úszkál!!!!!

Milu tegnapra jobban lett, éjjelt végiglaudta, de láza az volt lefektetés előtt. Hajnalban kelt, akkor nem volt lázas.
Lassan, de biztosan kecmergünk ki a takonyból. :roll:
Vendég
 


Ügyi vagy Marcsitita , így tovább...ahogy a csajok is írták!
:) Nekem a válásomkor a fodrász volt az első(piros tincseket festettem a hajamba :shock: ..), Új ÉLET új külső...sok pasi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak úgy ragadtak rám a pasik..! :lol:
szóval hajrá új élet!
:lol: :lol: :lol:

Marcsitita azt szokták mondani,hogy amibe nem halunk bele attól csak erősebbek leszünkl!Szerintem igaz ez a mondás! :lol:
csieaci80
 
 


Láttátok Vörösbegy blogját? Barnus milyen klasszul eszik villával??? :D
Milánnal addig jutottunk, bár nem tanítom neki :oops: ,hogy a kanállal beletúr a kajába, a szájához is emeli. De sajna egyelőre nincsen rajta semmi. A villát meg böködi csórikám, a legritkábban találja el a kaját, de ilyenkor meg annyira örül,hogy eszébe sincs bekapni a falatot :lol:
Emléxem Vincével ebben a korban próbáltam az evőeszköz használatot, de nem ment, ezért nem erőlködöm a kicsivel. Lehet, hogy kéne, mert a 2 gyermek nem egyforma.
Ti hogy álltok az evőeszköz használattal?
Vendég
 


Az én fiam ma törte össze az első porcelántányért...elötte már eltörte a műanyagot is :?
Villát még én sem adtam a kezébe,de a kanalat meg szokta kapni,had próbálkozzon...na de még ügyetlen!
jaj az elöbb azon kaptam Leventét,hogy a kukából kivette a túrókrémes dobozt és azt nekinyomva az arcának nyalogatja!Borzalom csibész!igazi kukaturkász! :) :(
A nagyfiam kb 1,5éves lehetett amikor elkezdett kanállal enni,de elég ügyetlen volt!
csieaci80
 
 


Én tojok az evőeszközhasználatra és a bilibe pisilésre is... :oops: :lol:

Dorka a böliben bilibe pisil MINDÍG. itthon nem...kit érdekel...

A kanállal beletúr a tányérba,de nem jön vele semmi.ezzel is úgy vagyok,hogy ha majd ügyes lesz akkor gyakorlunk,addig minek mázoljak össze mindent....persze nyilván ezér is meglincselnek sokan, node kitérdekel nem?

Hunci,egyenlőre nem szűnik meg az uszink,Szentendrén van,kb a közepén 12 rugó/hó.
Ha érdekel szólj.csüt 4-kor van mindíg.

Kép
ndombi
 
 


Hunor már vagy 2 hónapja eszik villával (amióta látta a magánbölcsiben a nagyokat, rögtön el is tanulta), a kanalat most tanulja, megyeget, szép lassan.De én nem erőltetetem se ezt se a pisilést bilibe meg wcbe,ahogy ő akarja, ő tudja, hogyan haladjon a fejlődéssel, ne én döntsem el.rárakom a bilire, ráül, de semmit sem csinál, vagyis nem akar még abba semmit sem csak ülni, ez is elég, ha így akarja.a kanál és villa kezében, turkál, aztán vagy azzal eszik vagy nem.

Ndombi, hú egyrészt drága másrészt messze van, azt hittem, ott van a közeletekben.én most a szérűskerti uszit néztem ki....jártál már ott?milyen?szombatonként van.
Vendég
 


Oké Lányok! Meggyőztetek, nem erőlködöm, csak hadd menjen minden a maga útján :oops: :lol:

Ma ismét dokinéninél jártunk,mert tegnap felfedeztem egy csomót a Milu nyakán. Valahogy nem a nyirokmirigyek körül volt, persze, hogy beparáztam.
Ma azt mondta a drnéni,hogy ez természetes a felsőlégúti betegségeknél, de ha 2 hét múlva még mindig ott van,akkor menjünk.

Milu is repetáznak a kukából :? :oops: Egy ideje az tetszik neki a legjobban, ha a kezembe ad valamit én meg megköszönöm, erre rettentően büszke magára, vigyorog,mint a vadalma :D

Dorkababa egyszercsak otthon is bilizni fog! :D
Vendég
 


Marcsi izgatottan várjuk a részleteket!

Marcus is próbálta már a villát- banánt és virslit, elég ügyi volt, de legjobban engem tudott etetni vele :) Amúgy is folyton főz és hozza hogy kóstoljuk meg :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


ja alegcukibb,hogy dorka ad ropit a macijának, cumisüveggel is itatja vanamikor meg beorrcseppezi és az orrszívóval kiszívja az orrát... :lol: :lol:

Kép
ndombi
 
 


Képzeljétek,tök vicces,hogy pont most beszéltünk róla.Dorka el akarja kezdeni a kanállal evést, csak úgy eszik ha nála is van.
Ma adtam egy virslit szeletelve neki reggel és levett magának a szárítóról egy villát és mire odanéztem már fölszúrta a virslit és megette.(a többit szétszórta a szőnyegen..) :lol:

Kép
ndombi
 
 


Na, Ndombi, grat!!!!

Szeptemberben megyek vissza dolgozni tegnap eldöntöttük, sajnálom meg minden, ha kicsit több pénzt kapna a férjem és nem ennyit (mert nagyon durva, ő is jogász, 2 diplomája van és 100 nettót kap :cry: az egyetemtől ahol tanít) akkor maradnék végig amíg gyedet kapok, de így, így nem, és ami most várható majd , nem merek kockáztatni, kell a pénz :cry:
Vendég
 


Örülj neki!
Dolgozni király,a törpe meg imádni fogja a bölit!!!

Kép
ndombi
 
 


+ akkor már majdnem 2 éves a 2 évesek nagy része jobban érzi magát gyerekközösségben.Legalábbis véleményem szerint.Biztos van olyan aki inkább otthon szeret lenni anyuval,ha találkoznak a a baba és a mama igényei az a tökély...

Kép
ndombi
 
 


HAHÓÓÓÓ!

ne mondjátok basszus,hogy ennyire megszakadtok a mindenben....

Képzeljétek a böliben szóltak,hogy a D mindíg bilibe pisil és vegyek egy csomó bugyit és tegyük le a pelust.. :shock:
Paraaaaa!

Mondtam,hogy ok jövő hét után kezdhetjük addig erőt veszek magamon.
Mondták,hogy 2-3hétig be fog csurogni,de keménynek kell lenni...ááááááááá

Kép
ndombi
 
 


Na ne mááááááááááá, ez igen!Dorka piszok ügyes.Neked egy kalappal, kitartás.

szóval az van hogy amúgy igazad van, tudom, ott jobb neki, de...érted, végülis te is ezen mentél át.A szaros megélhetést választom ahelyett, hogy még 4 -5 hónapot együtt lehessünk (gyes idejekor már visszamentem volna, tehát dec 6 gyed lejár, 2 hó szabi és mentem volna vissza feb környékén, most meg fél évvel hamarabb...)

amúgy ma játszótereztünk, marha nagy élmény, többi anya mind marha okos megint, mennyire károsítom majd a gyereket ezzel, ahelyett, hogy otthon lennék vele 3 éves korig, anyád, persze, csak ki fizeti a reszinket, nekem nincs jól kereső férjem, aki el tud tartani 2-3 embert még...íg én kb leszartam őket :lol: csak mosolyogtam, hogy ja tényleg, akkor nem is viszem bölcsibe tök jó hogy mondtátok köszi . szóval ez a téma kb olyan mint a szopi majd a hozzátápi.Mondom amit hallani akarnak.
(amúgy nem hiszem hogy a panelrengetegben marha gazdagok laknának, na mindegy, akkor cak mi vagyunk panelprolik :lol: )
Vendég
 


ja kimaradt, a gyermekem imád homokozni, de leginkább enni a homokot :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Dorka nagyon ügyes, gartulálok!

Éééééés minden édi-bédi babának, aki valami új dologgal próbálkozik, de komolyan.

A játszótéri anyukákkal nem kell foglalkozni. Nem tudom,hogy ez csak nálunk létezik-e, de annyira utálom,hogy mindig van olyan aki felül akar überelni valakit, vagy valamit. Már a terhességtől kezdve, bezzeg nekem nagyobb/kissebb volt a hasam stb.

Én benyeltem a fiúktól az influ B-t, qjva sz@rul vagyok :( Ma elvergődtem orvoshoz, aki n em írt fel semmit.Mert nem sipolok stb. Mondtam, hogyhajnalban nagyon rosszul votam, hányingerem volt, szédültem, víz kivert stb. Ez ezzel jár, oké.
Na, a végén mondtam,hogy eszem a neocitránt, arra azt mondta, hogy az nagyon jó! :roll:

Jók legyetek!
Vendég
 


Hunci én esküszöm nem értem minek mondod amit hallani akarnak...Fosol,hogy elvernek? :lol: :lol: :lol:


Én annyira élvezek ellentmondani..egyszerűen perverz örömet okoz.....

lehet ez a másik véglet :lol:

Szerintem az egy f..aki azt mondja a böli károsít.ilyen nincs.
Egy szar bölcsi károsít,egy szar anya károsít, egy jó böliben mindent megtanul a gyerek és a gondoskodást,szeretetet is megkapja,egy jó anyától szintén,aki élvezi,ha viheti non-stop,játszik vele 10 órát egy nap stb...aki ezt nem tudja agy akarja megadni,az nem gond,csak válalja fel.Nyűgből ,hogy elmondhassa milyen szuper,ne maradjon othon.Aki élvezi és megteheti az igen.

Aki kijelent tényeket,úgy hogy fekete vagy fehér azt én nem kedvelem és a véleménye sem izgat és nem adom alá a lovat.

Hunci mááááneisharagudj állj ki a véleményed mellett!
Jogász vagy vagy mi a szösz!!


ÉN Agrármérnök vagyok- tehát paraszt, -tőlem elvárható magatartás a bunkóság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És jut eszembe a kilóg a kapa a szájából is..(fogam :lol: :lol: :lol: )

Na megyek és eszek egy rudit


Bocs Konkri,csak a magam nevében beszélek... :lol:

Kép
ndombi
 
 


otthon nem othon

Kép
ndombi
 
 


Most nem azért a 20-asért, de a régi világban volt iylen? Hogy beszóltak annak akinek bölcsis volt a gyereke? Nem!
Ez egy nem is olyan újkeletű dolog. Ez megint legalább olyan vitát tud kiváltani,mint a szotatás/tápszer téma.
Sokan jártak bölcsine, mégis normális ember lett belőle..
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs a betolakodásért, azok olvassák tovább, akik szeretik a természetet, a kirándulást, és szívesen járják / járnák az erdőt kisbabával is.

Készítettem egy kirándulós-babakocsis honlapot, ahol összegyűjtöttem azokat a túrákat, amik babakocsival bejárhatóak. Vannak könnyű, bármilyen kocsival megtehető utak, és nehezebb, csak sportbabakocsival teljesíthető kirándulások is.

www.kirandulababa.turistautak.hu

Remélem sokaknak hasznos lesz a honlap.
Nagyon várom a ti útvonalaitokat is, hogy még több túralehetőség közül lehessen választani. Ha valakinek van kedve küldeni útvonalat, vagy töltse ki a honlapon található táblázatot, vagy csak írja le pontosan, hogy merre járt, és én elkészítem a túraleírást.

Kirándulós fórumot is nyitottam, mert a honlapon még nincs ilyen:
Társalgó - Programok, ajánlatok - "KIRÁNDUL A BABA" - babával kirándulók fóruma



Itt a tavasz, jó túrázást kíván a KIRANDULABABA!
Kép

sushy
 
 


Húúúúú Anna! Ez nagyon jó, köszi szépen! :D
Vendég
 


Dombika: aszem Te írtad,hogy változott a bárányhimlő elleni oltás rendje???! Mintha azt olvastam volna, hogy nem 1, hanem 2 kell!!!
A dokinénik mondta?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kedden elváltam. 2 napi szenvedés és depi után, már jobban vagyok. Minden a legnagyobb békében és szeretetben zajlott, negyed óra volt az egész, més már aznaptól jogerős :shock:
Az exférjemmel (úúúúú, de furi) mindent átbeszéltünk, és továbbra is kölcsönösen számíthatunk egymásra.
Ma már sokkal jobban vagyok, visszajött az életkedvem is, és gyönyörű idő van kint, 21 fok :D
Holnap már a 24. hétben leszünk, beszúrok nektek egy 2 hetes pocakfotót:

Kép

Remélem lurkóitok jól vannak, lehet menni homokozni :wink:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Nagyon csinos vagy Boo!

Az elválás mindíg nehéz, szerintem még ha minden tökéletes, még akkor is elgondolkodik egy pillanatra az ember....


Blongyi: Én mondtam, a védőnőnk mondta,hogy most kaptak papírt, 3 hónapra az elsőre kell a 2.

Kép
ndombi
 
 


Boooooooooo: Gratulálok,minden téren!

Dombi: Köszi, a legutóbbi drnén i látogatáson megemlítettem ezt, fogalma sem volt a dologról. Annyit mondott,hogy most kap 1-et,aztán majd 11 évesen megint. Muszáj rákeresnem a dologra :P
Vendég
 


halihó!

Én is vagyok,csak olyan jó az idő.hogy ha csak lehet a kerteben vagyunk!
Ndombi nagyon ügyes Dorka!

Boo örülök,hogy ilyen jól alakult a válásod,nekem anno borzalmas volt!Amúgy nagyon szép kismama vagy!

Megyek is..ezer a dolgom!szió mindenkinek
csieaci80
 
 


Hat komolyan ehez is pofa kell nezetek be az apak apuk papak nagypapak topikjaba.
Hm miota ugyebar megint kibekult a ket jomadar ujra elfelejtodott hogy van fia,vagyis meglettem fenyegetve hogy csak akor nezi meg a kicsit ha a not is hozza.Hat persze majd harmasban kezenfogva fogunk setalgatni,meg ebedeltetem oket.Nembaj a kis kigyo igy azt is elerte nala hogy megintcsak nelatogassat Adit

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Szia Marcsi!
Nem semmi az "apuka", komolyan. Bár nyilván nem akarta közkinccsé tenni, hogy mennyire futja neki apaságból... :roll:
Rákerestem a hozzászólásaira...
Vendég
 


Ez hol van? ír be? :shock: Milyen néven?

Kép
ndombi
 
 


Ez hol van? ír be? :shock: Milyen néven?

Kép
ndombi
 
 


Szia
Igen irt be 1 apa neven az apak apukak.......topikba,csak nembirtam es bevalszoltam

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Hát marcsitita nagy b. a párod!Örülj neki,hogy megszabadultál tőle! :evil: :evil:
csieaci80
 
 


Marcis,olvastam a topikot, szép mitnemondjak.

Ndombi, ebben a várandósság főrészen van apák nagyapák címmel.

Kellemes Húsvétot mindenkinek.

Nálunk:hát ellopták a toyota yarisom, amit aputól örököltem, tehát kb ilyen az ünnepi hangulatom is.
Vendég
 


Fasza Hunci, rajtad kívül 2 ismerősöm kocsiját lopták el pár hónap alatt. Biztos a gazdasági válság miatt többet kell lopniuk... :roll:

Volt biztosítva lopásra?

Nem nagyon csípem a Húsvétot és a Karácsonyt,mert unatkozom.(mea culpa), nincs nagy családunk apa, anya egyke nagyi Erdélyben.
Bár most voltunk ma Szentendrén tesómmal, Dorkával, du meg a Budakeszi vadasparkban Csabával meg Dorkával. Holnap megyünk Csaba szüleihez Ordasra, hétfőn meg, reggel babauszi pótlásra(van hétfőn.. :lol: ) hazajövünk alvás locsolás du meg jönnek a Csaba tesójáék.Úgyhogy nem olyan baromi unalmas mint általában.

Kép
ndombi
 
 


volt casco igen, de a rendőr szt ne bizakodjunk, ma egy 5 éves dízel 4 kerékmeghajtású 4 évszakos gumis yaris kondival és egyéb extrákkal 1.2 M Ft-ot ér, jó ha 500 rugót kapok érte, amiért egy szart tudok majd csak venni :cry:
Vendég
 


Sajnálom hunci ami veled történt..!Szemét dolog ez a lopás!
Vendég
 


ja bocs én csak szemlélődtem errefelé...kerestem valakit.! :D
Vendég
 


Én is sajnálom Hunci, főleg az emlék részét!

Látom mindenki kiszabadult a szabadba és ritkán jut ide...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Bocsi a zavarásért.Aláirásokat gyüjtenek a gyed leröviditése ellen

http://www.petitiononline.com/gyed01/

000kata
 
 


Én nem azért nem vagyok,hanem mert nem irogatok magamnak, ha akar úgyis tud írni mindenki,nem hiszem,hogy nincs rá öt perc,ha meg nem ír az az érdektelenség miatt van,nem a napfény miatt.
szerintem...én mindíg benézek,konstatálom,hogy nem ír senki ezért nem reagálok.

Szerintem az embernek az elején sokkal kevesebb szabadideje van, mégis ír mert érdekli valami amire esetleg választ szeretne.

Na nem azt mondom,hogy baj csak szerintem ezért van.

Kép
ndombi
 
 


Hali Lányok!

Talán túlvagyunk az influn. Kérek időpontot a 15 hós oltásra...jó, mi?

Milán nyargal egész nap, basszus és nem fárad el. Eszméletlen a pali, ééééés hisztis. Szó szerint. Na, őbenne elveszett min 3 hisztis lányka.
Simán levágja magát a földre, úgy,hogy a feje koppan ééééééés ÜÜÜÜÜÜÜÜÜVŐŐŐŐŐŐŐŐŐLT.
Először megijedtem,hogy te jó ég, mi van? Aztán rájöttem,hogy baromira semmi. Na, taktikát váltottunk, "nem vesszük észre" az esetet, ez beválik. Még próba 2-3, aztán feláll,mintha nem is történt volna semmi és röhögve megy tovább. Mi lesz ebből a kukackából később, ha most hülyéree vesz??? :P


Aláírás gyűjtés: hm , nem leszek népszerű, sajna szakmámból adódóan. Én inkább azzal nem értek egyet,hogy vállalkozó apuka felesége otthon, a vállalkozást csontra lerabolja, feleség nincs bejelentve sehol. Aztán a szülés előtt fizet valamennyi TB-t és várja,hogy 3 évig kapjon apanázst. Szerinted ezt ki termeli ki? Igen, ha fél évig fizetett járulékot,akkor kapjon félévig ellátást.
Körül lehet nézni, hogy a nálunk fejlettebb országokban is csak fél évig kapnak ellátást.
De nem kell messzire mennem, amikor Anyum volt otthon velem, akkor sem volt gyed meg ilyenek. Csak azért kapott ellátást, mert koraszülött voltam és 3 hónapig a kórházban voltam.

No, nem folytatom, így is kapom majd a "beszólásokat" :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: