Új privát üzeneted érkezett!

sikerült

Kép
Kép
eszter26
 
 


Mivel nincs még novemberi ezért gondoltam csinálok egyet.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Én jönnék, csak nem tudom, komolyan gondoltad-e :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is csatlakoznék! November 17 lesz elvileg a nagy nap :) És 1. baba lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Ennyien vagyunk egyelőre? :lol: Én november 27-re vagyok kiírva, de 2 babát várok :lol:

Kép
numato
 
 


Sziasztok csajok

én elvileg novemeber 15 re vagyok de a hétfői ultrahang szerint egy héttel később.Mert szívkontrollra vissza kell menni nem tudom mit nem látott a doki mert azt mondta minden rendben de azért menjek vissza,

hogy viselitek a terhességet egyre jobb gondolom.
Numato gratula a két picurhoz!Két kislány már tudjátok.Nekem eddig még nem tudták megmondani de az is lehet hogy most már nem is kérdezem meg.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok a pocaklakóitokhoz. :)

Én november 21-re várom a 3. gyermekemet, aki remélem kislány lesz.

Numato!

Te melyik kórházban fogsz szülni?

Most megyek fürdetni

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek!

Én november 4-re vagyok kiírva, ő a második csemeténk. Már tudjuk, hogy ő is fiú, mert uh-n is látszott, és a korom miatt amniocentézis is volt, szóval papírunk van róla :wink:

Jó lenne, ha összejönnénk néhányan, mert hiányzott ez a topik :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Eszter, még nem tudjuk sajnos a nemeket, majd talán jövő héten, 26-án megyünk genetikai uh-ra, és nagyon remélem megmutatják magukat, mert nagyon izgulunk már:)

Amaryl, én a Bajcsyban fogok szülni (X.ker) Dr.Kardos-nál.

Hogy bírjátok a meleget?fúúú,legalább az irodánk klímás,de kint iszonyat....

puszi

Numa

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Nehezen, de valahogy bírjuk a meleget.

Numato!

szintén a Kardosnál fogok szülni. Lehet, hogy már találkoztunk nála. Mikor voltál nála? Az elöző 2 gyermekemet is nála szültem.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Nehezen, de valahogy bírjuk a meleget.

Numato!

szintén a Kardosnál fogok szülni. Lehet, hogy már találkoztunk nála. Mikor voltál nála? Az elöző 2 gyermekemet is nála szültem.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


sziasztok!szeretnék én is csatllakozni hozzátok.Én november 23.-ára vagyok kiirva.Olvastam az elöbb hogy ketten is a Bajcsyba fogtok szülni , Én is csak a Dr.Sulyoknál. :) :D az lenne a kérdésem hogy hogy lehet vonalzot gyártani?köszike a segitséget
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok!

Szoszke, vonalzót én a babafalva.hu-n készítettem, nagyon béna vagyok műszakilag, de sikerült, remélem neked is menni fog, és ügyesebb leszel, egyébként elég érthetően elmagyarázzák ott. :wink:

Amaryl, én Rákoskeresztúrra járok Kardoshoz a magánrendelőjébe, havonta 1x, te?

Kép
numato
 
 


Szöszke, ide kattints: http://babafalva.hu/portal/modules.php? ... ers&type=v

Numato jól mondja, elég jól le van írva, nekem is sikerült :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


sziasztok!

Numato!

Én is, most hétfőn voltam nála, legközelebb júli 23-án kell mennem, akkor gondolom megkapom a beutalót a cukroslöttyire, és egyéb finomságokra.

szoszke!

Én nov. 21-re vagyok az uh szerint kiírva, így lehetséges, hogy találkozzunk a kórházban. A Sulyokhoz holnap megyek genetikára.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


sziasztok!

Numato!

Én is, most hétfőn voltam nála, legközelebb júli 23-án kell mennem, akkor gondolom megkapom a beutalót a cukroslöttyire, és egyéb finomságokra.

szoszke!

Én nov. 21-re vagyok az uh szerint kiírva, így lehetséges, hogy találkozzunk a kórházban. A Sulyokhoz holnap megyek genetikára.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


sziasztok!szeretnék csatlakozni hozzátok,én nov.23.ára vagyok kiirva,és én is a Bajcsyba fogok szülni csak a dr. Sulyoknál. :)
szoszke35
Zsámbok
 
 


látszik hogy meleg van és nem nagyon értek a géphez már másodszor irtam majdnem ugyan azt :oops:
szoszke35
Zsámbok
 
 


meg van a vonalzo de nem tom hogy kell a kodokat alkalmazni :oops: segitség :cry:
szoszke35
Zsámbok
 
 


Szöszke! Itt a babaneten a legfelső sorban van olyan, hogy segédletek, legördíted, ott megkeresed, hogy profil, belemész, azon belül az aláírás üres kockájába bemásolod az egyik kódot, asszem a html-kódot. Leokézod, és megjelenik majd az aláírosodban , ha minden igaz.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Judit, minden esély megvan rá hogy talizunk a szülésnél vagy máskor.Én egyébként a korházba is meg a magán rendelöbe is járok hozzá
szoszke35
Zsámbok
 
 


Szirom sajna nem sikerült

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


a kodot kiirta a nevemhez de a voni csak akkor jelenik meg ha rákatintok :(

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


nem sikerül kiraknom a vonit :(

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


nem értem hol rontom el :evil:

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


jo reggelt kismamik!látom még mindenki alszik,és már este se volt senki.hát ebböl nem lesz pletyi az bizti :D

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


csajszik végre sikerült a vonim.a családinetröl segitettek a lányok.még mindenki pihizik vagy éppen dolga van, megyek én is összepakolok

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok!

Szoszke, hurrá!!Sikerült a vonalzód!Tök jó, és hasonlít az enyémre :lol:
én jövő hétfőn,25-én megyek hozzá délután...és már úgy várom a keddet, genetikai uh:)

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Azért gyülünk szép számmal!

Én fél nyolckor keltem azóta takarítottam még a fürdő meg a wc hátra van befejezem aztán pihi Lili elaludt ugyhogy most nyugodtaban tudom.

És mit szeretnétek Numato.Egy fiú egy lány?Vagy mindegy gondolom de azért a szíve mélyén mindenki valamelyiket jobban szeretné szerintem.

Szép napot!

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Eszter, én nagyon szeretnék fiút, ez így van, mindenki húz valamerre, de persze ugyanúgy fogom imádni,ha két ilyen két olyan,vagy egy egy, csak tényleg egészségesek legyenek. :lol:

Jó neked, hogy takaríthatsz,én dolgozom,otthon meg fürdőszobát újítunk, úgyhogy akkora a kupi, hogy csak na.....

Kép
numato
 
 


valami történt a lappal sokaknak eltünt VONIA vagy csak én látom igy?

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


numato,merre laksz a 17.-kerbe,mi is ott laktunk mondhatni Én ott nőttem fel :)

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok,

Szoszke, Rákoshegyen lakunk, a Szabadság úton, előtte a Perem és a Batthyány utcában is laktam, mondhatni tőzsgyökeres rákoshegyi vagyok :D

Kép
numato
 
 


Rákoshegyet annyira nem ismerem.Te melyik lorházba fogsz szülni?

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok!

Mi újság, mindenki pihen?Ma mondjuk nincs annyira nagy meleg...

szoszke, te a 17.ker.melyik részén laksz?Én a Bajcsyban fogok szülni.

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Tartsátok csak életben a topikot szépen, ha minden oké az amnio szerint nálunk akkor én is csatlakozok, Szirommal úgyis ismerjük egymást, no meg úgy látom szép számmal vannak itt Bajcsysok és én is ott szülnék, november 2 a dátum.
Kb 2-3 hét múlva már merek jönni, addig drukkoljatok így ismeretlenül is 8)

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, és én is 17. kerület:)))))))

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


sziasztok lányok!Látom nem volt itt valami nagy forgalom.Gondolom mindenki hüsöl :) Numato már nem lakunk a 17.-kerbe kb.3 éve elköltöztünk.De Pestöl fél óra.

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


további jo pihit mindenkinek!A hétvége további részére pedig kellemes idötöltést.Remélem azért valamivel többet fogunk beszélgetni az eddigieknél :) :?

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok!

Voltam genetikán, nincsenek jó híreim, vagy számomra nem azok. Babával minden rendben, korának megfelelő, de a méhlepényen ciszták vannak. Dokimmal beszéltem, teendő semmi, türelem, hogy felszívódik vagy sem. Még azt is mondta, hogy nem okoz gondot a méhlepény működésében. Remélem így is lesz. Röviden rólunk ennyit.

szöszke!

Merre laktok?

Mano!

Miért kell amniot csinálni?

Most megyek fürdetni

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Voltam genetikán, nincsenek jó híreim, vagy számomra nem azok. Babával minden rendben, korának megfelelő, de a méhlepényen ciszták vannak. Dokimmal beszéltem, teendő semmi, türelem, hogy felszívódik vagy sem. Még azt is mondta, hogy nem okoz gondot a méhlepény működésében. Remélem így is lesz. Röviden rólunk ennyit.

szöszke!

Merre laktok?

Mano!

Miért kell amniot csinálni?

Most megyek fürdetni

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Amaryl!

Mert a baba fejében 2 plexus ciszta van, ami 3-4%-os genetikai kockázatot jelent sajnos. Tehát 100 ilyenből kb 3,5 beteg baba :cry: Így inkább vállatam az amniot. Szerdán vették le, tehát ha gáz van kb 2-3 héten belül szólnak, remélem nem és akkor teljes odaadással készülhetünk a babavárásra, mert így elég nehéz :oops

Ciszat a méhlepényen: :( Na látod ilyenről meg még én nem hallottam, hogy miket tudunk produkálni.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hahó!

Szia Manó itt is! Nem lesz baj, tényleg szurkolok nektek!++++

Amaryl! Én sem hallottam még ilyet, de ha a dokid azt mondja, hogy nem okoz gondot, akkor higyjél neki! Elhiszem, hogy aggódsz, én is aggódnék, de biztos tudja a doktor, hogy mit beszél! :wink:

Szöszke! Ügyes vagy, megoldottad :wink: Szép a tickered :D

Lányok, ti legalább már tudjátok úgy látom, hol fogtok szülni :wink: Én még nem, most alakulnak a dolgok. Az újpesti szülőotthon megszűnt, ahol a fiam született (Manóval abból a topikból ismerjük egymást), a doktorom most a Szabolcsban van, de nem tudom még, hogy a költözés után ő is megy-e a MÁV-ba. És ki tudja, mikor lesz a költözés... Egyébként meg egyik említett helyhez sem tartozom körzetileg, hanem a Jánosba, de azt kizártam teljesen.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom!

Én azt sem tudom mi lett a régi dokimmal, kicsit sajnálom:(((((((((( Őt már úgy megszoktam. De hát úgyis messze is volt a magánrendelője.

És a Jánost miért zártad ki? Mert nekem egy barátnőm ott szülte az elsőt és érdekes ő meg nagyon szerette, másodikat máshol szülte mert átment a dokija és nagyon nem volt megelégedve.
Persze mindnekinek más az elképzelése.
Nekem si van csomó dolog ami a bajcsyban nem tetszik az Újpestihez képest, pedig anank idején ha azt mondtam hogy az Újpestiben szülök csodálkoztak hogy miért, az nem jó hely, pedig ugye hogy nem is volt rossz? :wink:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó! Egyetlen egy szál embert sem ismerek a Jánosban, és igazából nem is áll szándékomban dokit váltani. Nem beszélve arról, hogy állítólag a Jánosban irtóra zsúfoltan vannak, és én nem is hallottam jókat róla. És képzeld el mondjuk pénteken délután odajutni szülni... :roll: Simán megszül az ember a dugóban :lol: Naszóval testem-lelkem nem kívánja a Jánost...

Az Újpest nem volt rossz, én akkor is mondtam nektek, voltam már egy csomó kórházban, de hogy pl. legyen a szobához fürdőszoba, olyanban még nem. Ami gáz volt, hogy a folyosón az ambulancián át tolták át az embert a műtőbe csaszira, meg lifteztették ott az embert, de szerencsére nekem hétvége volt, így csak néhányan láttak kínok között fetrengeni, nem hatvanan. De összességében bírtam ott mindent. A személyzetet különösen.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szirom! Lehet hogy ez a mi magántopikunk lesz? :lol: Többiek, hogy vagytok, mi a helyzet? Nekem éjjel nagyon keményedett a hasam, lehet a front. Emma meg hasmenést kapott, szóval nem vagyunk a topon.

A bajcsyban is a folyosón van a wc, zuhanyzó, ez Újpesten tényleg szuper volt. Itt fizetni kéne mindezért, ami Újpesten alap volt. Egyébként épp beszéltük a férjemmel, hogy nekünk a kistarcsai sokkal közelebb lenne, mert ott hátulról soincs dugó, a bajcsyba meg ha napközben bedugul a Jázsberényi út akkor képtelenség eljutni. De hát Emma sem jött olyan gyorsan, úgyhogy nem aggódok emiatt, azalatt a tizen óra alatt amíg vajúdok simán bejutunk bárhová :lol: :lol: :lol:

Neked most is császár lesz?

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


szaisztok

Itt vagyok csak hétvégén pancsi volt meg falunap meg ilyesmi.
Manó ne aggódj reméljük nem lesz semmi gond.


Majd még jövök

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is, csak sokszor csak olvasó üzemmódban.Manó, a Bajcsyban már most, hogy felújították, nem a szobák mellett van a zuhanyzó és a wc??Én úgy hallottam, hogy igen :roll: :wink:

Nekem fájdogál a hasam, de remélem ez normális, úgy hallottam ,a görcs a baj, a fájások még beleférnek.

jajj, lányok, már úgy izgulok, ma megyek a nődokihoz az AFP eredményért, és holnap az Istenhegyin genetikai uh.Szerdán lesz a 30.szülinapom,azt kívánom, hogy a legyen az ejándék, hogy megtudjam milyen neműek, és egészségesek legyenek a mi kis drágáink :wink:

Kép
numato
 
 


Hello

Numato ne izgulj biztos jó lesz az eredmény mert ha gond lett volna akkor ki értesítenek.

Kép
Kép
eszter26
 
 


Numato!

Állítólag csak az alapítványi szobáknál van úgy. Amiből a 2 ágyas valami 5000/nap, az egy ágyas 10000/nap. A többi szobánál a folyosón van. De bavallom mikor én mentem genetikai Uh-ra oda(ami megjegyzem semmit sem ért) akko rmondta a dokim hogy Uh után hívjam fel a mobilján és akko rmegmutatja a szobákat meg a szülőszobát, de én akkor mrá tudtam hogy baj lehet a babával (ciszta+0,7-es afp) és semmi hangulatom nem volt szülőszobát nézni, így nem hívtam 8)

Drukk az afp-hez, bár ikereknél úgy tudom végképp fars eredményt ad, a genetikai uh sokkal pontosabb, feltéve hogy jó gépen csinálják és jó radiológus, nem a bajcsy ócska gépén :roll: (nekem a 15 mm-es hatalmas cisztát nem vették volna észre ha nem kérdezek rá, mert 4D-n már előtte mondták, és a pasi aki nézte még életében nem látott ilyet szerintem pedig valami adjunktus volt, az meg csak külön adalék hogy bal oldalinak írta utána 16 mm-esnek, a jobb oldalon nem látott semmit, 1 hétre rá a sotén a bal oldali 5 mm-es volt, jobb oldali 15 mm, na most vagy nem ugyanaz a bal kezük vagy nem tudom, de zet csak zárójelben írok mert ez egy külön szakma az Uh orvos, meg a genetikus is, ettől a bakcsyban még remek szülészek dolgoznak. :!: )

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: