Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. A számítások szerint 04.13. a szülés várható ideje, de nálam ez még változhat, mivel nem félidőben fogant a csemete. Múlt héten voltam dokinál, aki akkor azt mondta, hogy nagyon korai a terhesség (kb.3hét), a petezsák is alig pár milliméteres volt. Jövőhéten kell mennem UH-ra, hogy van-e már szívhang. Ez a babóca nagyon váratlanul érintett minket, nem szerettünk volna már több babót, ezért is volt fura, hogy megfogant. De a lelkem nem enged, és ezt a férjem is megértette, hogy legyen ő is, még akkor is, ha ez is lány lesz.
A közérzetemről annyit, hogy a mellfeszülés már elmúlt, állandó émelygésem van (én egyikkel sem hánytam), de a szájízem most nem kesernyés mint az előzőeknél, hanem olyan faramuci édes ízt érzek. Egyébként a 3. babámmal ellentétesnek mondható volt a terhességem, mégis lány lett.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Emi, nagyon vigyázz a hízással. Én az első terhességemet 63 kg-mal kezdtem, fogytam 2 kg-t, aztán híztam 25 kg-t. 86 kg-val mentem szülni. Azóta is rajtam van 10 kg felesleg. :cry: Úgyhogy most semmi nasi!

Vera, kitartás!!! Novemberig vannak a lányos hónapok? :D

Baba neme: ha jól emlékszem a 19-20. héten voltunk 4D-n, akkor tudtuk meg, hogy fiú. Már a 16. héttől látható a neme. Most úgy tervezem, a 18. héten fogunk menni.

A fiammal egyáltalán nem voltam rosszul, és az édeset kívántam. Rám igaz volt eddig! :D
Vendég
 


Udv az ujaknak!
Kellemes hetveget mindenkinek!
katavirag
 
 

 
 

Sziasztok!

Csatlakoznek hozzatok.

Eredetileg aprilis 1-re vagyok kiirva. :lol: :lol: :lol:
Ez azert is vicces mert a fiam napra pontosan szuletett.

Magi
Vendég
 



Vera!

A fiam szeptember vegi.
Nekem minden ok volt vele.
Miert nem szeretnel oszit?

Magi
Vendég
 


Én meg a Hugommal és a féjemmel együtt téli gyerekek voltunk .. nem panaszkodtak szüleink.
Szerintem az, hogy melyik babával milyen a 9 hónap, nem attól függ, melyik évszakban foggant.
Én egyedül azt nem szeretném (de már nem is így lesz), hogy nyáron a kánikulában nagy pocakom legyen :D az biztos nagyon nehéz.
szösszenet
 
 


Mert van már őszi és téli meg tavaszi fiam is És az igazat megvalva én nem vagyok olyan anyuka akik a 4 fal között tengődnek. Ezzel ne akarok senkit se megbántani de én ilyen vagyok. És a tapasztalatom az hogy a petivel aki április 26-án született 30 fokban mert 2002-ben épp akkor nagy volt a meleg nagyon jó volt mert már hazajövetel után ki tudtam hozni. Én ehhez sem ragaszkodok hogy hazavitel után 4-5 hetet várjak. Nem tudom kivitelezni se ennyi gyerekkel a hátamon.
Lányok szerintetek van ennek értelme hogy reggel a hőm 36.2 körül van délután meg 36.9? Akkor most melyik a rossz vagy a jó? Vagy nem is lehetek terhes ilyen alacsony hővel? Báár én nem tudok nyugton 5 órát aludni.


ÁÁÁÁÁ NEM TUDTAM EGÉSZ NAP FELJÖNNI!!!!!!!!!!!

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!

A fiam szept 24-en szuletett penteken. Kedden este jottunk haza a korhazbol, szerdan delelott mar a kertben aludt kint a babakocsiban.
En egesz telen hordtam mindenfele.

Hoban a szankora kottem labzsakostul es ugy huztam.

Kép

Kép

Itt mar 5 honapos volt, sielni mentunk Ausztriaba 3000 m magasba.
Nagyon elvezte.

Kép

Kép

Magi
Vendég
 


Ezek a képek tüneményesek :D
Gratulálok-Gratulálok!
Én is téli gyerek vagyok, és rólam is hasonló fotók készültek .. velem sm ült bent anyum hetekig a lakásban .. bebugyolált, és mentünk.
Barátnőm pedig most januárban szült, és ő is vitte azonnal a levegőre a kisfiát ;) :) ezek nem lehetnek szempontok .. :D
Nekem mindegy, mikor jön a baba, csak egészséegs legyen, minden évszakban megtaláljuk az optimális levegőző megoldást :D
szösszenet
 
 


Sziasztok!

ÉN örülök az áprilisi babavárásnak a kisfiam májusba lesz 2éves tehát egy hónap híján pont 2 év lesz köztük a korkülönbség!Nekem jobb volt,hogy télen volt nagy hasam akkor is rosszul voltam egy csomoszór elájultam,állandóan melegem volt,nemtudom a hőségben ,hogy bírtam volna!Meg később is jobb a gyereknek,lehet akár ez miatt évvesztes is,ami szerintem jó,és lehet majd neki a szabadban tartani a szülinapi zsúrjait! :lol: Feltűnt már valakinek ,hogy nekünk nem a gólya hozza majd a babát hanem a húsvéti nyuszi?????????? :lol: Ja tegnap óta iszonyatos hányingerem van,még a vajaskenyértől is :roll: Éjjszaka is arra ébredtem,hogy rám tör a hányinger,hányni nem tudok sajnos,akkor legalább megkönnyebbülnék,de így! :cry: Napközben is egy sokszor lekellet feküdnöm egy pár percre ,hogy a hányingert megfékezzem.Jó pihenést ,mindenkinek!
nicci
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Átlagban számolva 3-5 éve próbálkozunk, hogy legyen Pöttömkénk, de spontán sikertelenül mindvégig. :oops:
Idén Tapolcára kezdtünk járni, ahol május és június hónapban volt egy-egy sikertelen inszem. Majd júliusban kezdtünk bele az 1. lombikba. 3 babót kértünk vissza végül :roll:
Múlt héten szerdán és csütörtökön produkáltam egy-egy halványcsíkos tesztet, majd pénteken a vérvétel megerősítette, hogy összejött, megtapadt a Pöttömkénk. :D
Jövő pénteken kell visszamennünk, akkor talán már látunk is valamit. :roll: :wink:
A kalkulátor szerint április 27-e és 29-én van a szülinapom :)
Nagyon izgulunk és bízunk, hogy minden rendben legyen Pöttömkével és ügyesen fejlődjön odabent :roll:
Hányinger még nincs, mellfesz. az van, egy kis lightos barnázás az Utro után és a jó étvágy :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Én nem csatlakozni jöttem sajna, pedig szerettem volna, bár a májusról még nem késtem le!

Verának szeretnék írni. Én a hőmérőzös topicba írogatok, így már láttam elég hőgörbét, és sajna az alapján nagyjából ki merem mondani h teszt előtt 5 nappal a 36,2-es hő naggyon alacsony! E tájt ha babás vki akkor 36,9-től fölfele( sokan azt vallják 37,0) kell lennie a hőnek!
Délutáni hő meg 37,5 körül szokott mozogni, bár az abszolut nem mérvadó, nem is szoktuk méregetni.
Nem szerettelek volna elszomorítani, és szeretettel várunk a topicban ha esetleg lenne még kérdésed!

Többieknek nagyon szép babavárást kívánok!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Nem bírtam magammal és pénteken csináltam egy újabb tesztet (az előzőt múlt szombaton) és hála az is pozitív lett, jó erős csíkokkal. :D
Dokihoz időpontot 28.-ra kaptam. Szerintetek már fog látni valamit? Úgy izgulok...
Tegnap este kicsit fájt a hasam, a melleim feszünek, hányigerem egyenlőre nincs.. :)
Igazából én örülök ,hogy tavaszi babám lesz, talán könnyebb lesz a terhesség ősszel és télen. :D De az igazat megvallva, ha már most ősszel szültem volna, annak is ugyanúgy örültem volna... :)
Ti egyébként nagy dobra vertétek, hogy kismamák vagytok, vagy megvárjátok a kritikus első három hónapot és csak utána újságoljátok el mindenkinek...?
Tőlünk mostanában minden ismerős azt kérdezi, "hogy áll a gyerek prject?" Mi már tudjuk, de egyenlőre a mi kettőnk titka, főleg míg orvos nem látott...

Ja, meg persze TI is tudjátok a TITKUNKAT!

Kép
adri0422
 
 


Gratula kis-csillag!

Én nagyon örülök, hogy tavaszi lesz a babám, mert nyáron állandóan rosszul lennék a melegtől. Előző terhességem alatt télen fele annyi ruhát hordtam, mint amúgy szoktam, mert mindig melegem volt, pedig fázós vagyok.

Adri, már látni fogja a doki a terhességet. :D

Én még nem mondtam el senkinek a babát (kivéve apát). Jövő héten megyek dokihoz, utána mondjuk majd el a szülőknek, testvéreknek. Másnak csak a 12. hét után.
Vendég
 


Vera, nem csináltál másik tesztet?
Vendég
 



Mi is titokban tartjuk a 12. hétig.
1-2 barátnőm tudja, akivel megosztjuk a tapasztalatokat, érzéseket .. hiszen jó beszélgetni ezekről a változásokról. Főleg első gyereknél .. se tapasztalat .. semmi .. kell a másiktól a bíztatás.
A szüleinknek elmondtuk a napokban, de a baráti kör és a "haverok" csak a kritikus időszak után fogják megtudni.

Vera ... ha csináltál újabb tesztet, szólj!
Még csak pénteken kellene megjönnie?? Én a kimaradás utáni napokban csináltam az első tesztet .. addig szerintem amúgy felesleges .. nincs alapja. Tüneteket meg simán produkál az ember .. a tudatalatti működik :D
szösszenet
 
 


Sziasztok!!!
Azt hiszem én is ide fogok tartozni hozzátok, ugyanis a tegnap hajnali 4:30 kor végzett tesztemen megjelent a második csíkocska, de sajna halványan. Úgyhogy jövő héten eldöl (remélem), hogy erősödött -e a csík. Ha pozitív, akkor kb a negyedik héten vagyok ma.
Vannak tüneteim is: mellfeszülés, hányinger, szédülés, és nagyon gyengének érzem magam, és egész nap aludnék.....
Szóval várom a jövő hetet, mert nekünk ez lenne az első baba. Egy hónapja vagyunk házasok a férjemmel, és csak azóta próbálkozunk. Van ilyen, hogy valakinek elsőre sikerül?
Ja és fáj a hasam, hányingerem van a hűtő szagától.
Hasam is felfújódik.
Szóval légyszi szorítsatok nekem ,hogy tényleg babás legyek!!!
Köszike.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 18:06-kor.
1bambi
 
 


Vera, szerintem várd meg a pénteket, nem sokára itt van.

Nekünk mindkét bébi elsőre sikerült. :D

Bambi,
1.: Első babánál Elevitet szedtem a 12. hétig. Székrekedésem volt tőle. :( Ezért most Gravidát szedek. Sajnos nekem ez sem sokkal jobb. :(
2.: Eddig sem aludtam hason.
3.: Először elmész a dokihoz, ő küld majd a védőnőhöz. A védőnőtől kapod a kiskönyvet.
4.: Nekem nincs.
Vendég
 


Kis segítség a változásokhoz:
"Az első harmadra jellemző emésztőszervi tünetek a - főleg reggeli és leányterhességnél valamivel gyakoribb - émelygés, hányás, rosszullét, szédülés. Másokat a falánkság vagy bizonyos ételek utáni olthatatlan vágy kerít hatalmába, bizonyos ízektől és szagoktól pedig szokatlan undort érez a kismama. Az újabb kutatások szerint nem zárható ki, hogy nem csak a hormonok, esetleg a baba fejlődő egyéni személyisége szól bele az anya ízlésvilágába. Persze, hogy milyen módon, azt nem tudjuk.
Székrekedés és puffadás jelentkezhet. A puffadás az első trimeszterben még független az anyaméh méretétől, emésztési okai vannak. A puffadás és székrekedés olykor az egész terhességre jellemző marad, ezért sok gyümölcsöt, rostdús, könnyű ételeket és megfelelő mennyiségű folyadékot kell fogyasztani.
A tünetek a menstruációt közvetlen megelőző időszakra emlékeztethetnek, lelkileg is érzékeny, instabil időszak ez.
A mell általában a ciklus legkezdetibb szakában megduzzad és érzékeny lesz, a bimbóudvar a pigmentálódás következtében sötétebbé válik, később a bimbó környékén kékes hajszálerek jelennek meg, megemelkedhet a testhőmérséklet.
Némely anyuka különlegesnek tűnő tüneteket is produkál, eldugul az orra, fokozódik a nyáltermelése. Nem ritka a fejfájás sem, amire általában Quarelint szoktunk javasolni."

"A terhesség megállapítása azért is fontos, mert ekkor kell kérni a szülész-nőgyógyász szakorvostól a terhesgondozási kiskönyv kiállítását, mert ennek birtokában lehet igénybe venni az anyasági támogatást a szülés után.
Ha nincs társadalombiztosítási jogviszonya (nem munkavállaló, felsőoktatásban részt vevő nappali tagozatos diák vagy nem vesz igénybe GYES-t, GYED-et), akkor most gondoskodjon róla, mert a GYED feltétele a szülés előtti két évben legalább 180 nap biztosítotti jogviszony."

Ezt a babaszoba.hu-n találtam, egész jól össze vannak szedve a dolgok, persze nem kell mindent 100%-ra venni, értem itt a fiu-lány-rosszullét kérdést :lol:
csadrienn
 
 


Bambi!!!

Az tök jó, hogy elsőre sikerültek a babák!!! :D
Remélem, hogy nekünk is sikerült tényleg. A csík még mindig ott van a teszten.... :D
És ikreket szeretnénk...ne kérdezzétek, hogy miért.....Fogalmunk sincs. Méghozzá két lányt: Boglárka és Gréta lesz a nevük. De ha mégis csak egy lenne és mondjuk fiú. Hát legyen: Dávid lesz, ha így történne!!!
Egyébként tervezhetjük, hogy mit szeretnénk, ha a Teremtő másképpen akarja.... :D
Ezeket a vitaminokat kötelező szedni, amikről írtok?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok lanyok!

Ma egesz jol voltam egesz nap.
Meg horgaszni is volt idom elmenni apaval.

Zoli is jott.

Kép

Jo ejt!

Magi
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1bambi 2008.11.21 18:07-kor.
1bambi
 
 


Havivera aprilis 25-majus 1. l (Andras 10, Csaba7, Gabriel 5, Robin 3)
U. Moni aprilis 9. (Dominik 1)
Zsuzso aprilis 6.
Klarka aprilis 3. (Andris 1)
Szosszenet aprilis 13.
Nicci aprilis 13. (Lazar 15 ho)
Annusreka aprilis 15 korul (fiu 2 es fel)
Katavirag aprilis 20.
Marti80 aprilis 18. (Viktor 4, Gergo 1)
Bambi aprilis 18.
Adri0422 aprilis 18.
Emi29 aprilis 11.
Csadrienn aprilis kozepe
Mutyurka aprilis 18.
Tszia aprilis 18.
Kerekes97 aprilis 13.
Magika aprilis 1. (Zoltan 2e 10ho)
Kis-csillag aprlis 27.
Ollem aprlis 27. Van am szaporulat!
katavirag
 
 


Szia Bambi!

Hogyhogy rád jön ki a lépés iker ügyben? ezt ki lehet számolni?
Nálunk a családban van iker. Anyukám testvérei (10 közül) kettő iker. Nővéremnek is így indult a három terhességéből egy. Aztán egyik felszívódott. Akkor ugye nálunk is van rá lehetőség?
Az én párom több mint tíz évig mentőzött, és ő mondta, hogy nem nagyon kell a vitaminokat szedni, elég hogyha rendesen eszel...
Ja és érdekességként már néhány szülést levezetett a mentőben. Úgyhogy kérdezhetek tőle.... :D
Ja még dokinál persze nem voltam, mert majd a jövő heti teszt lesz szerintem a biztos. Még a havim sem jön. Szerdára vártam,de már nem várom....Ja az utolsó mensim kettő napos volt. Amikor együtt voltunk a férjemmel, akkor utána csütörtökön kellett , hogy megjöjjön, és meg is jött, de csak kettő napig tartott, és nagyon gyenge volt. azóta ugye semmi, ahogy írtam szerdára hivatalos. Szóval ezért gondoljuk többek között, hogy elsőre sikerült a baba.
Szerinted???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Katavirág
Nem is számoltam, hogy én április 27.-én fogok szülni..... :D
Hogyan számoltad???
Írd le légyszi....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok! Hat mar annyian vagyunk, hogy alig birtam visszaolvasni a hetveget! Ez nagyon jo! Ha valakinek javitanivaloja van a tablazatban, csak szoljon.

Magika, koszi a kisfiadrol az edes kepeket! Es hat persze gratula az ujabb terhesseghez!

Vera! Teszt? Szerintem felesleges a homero tizedesvesszoin melazni. A terhessegi teszt pozitiv, ha terhes valaki. Drukkok!

Bambi, nekem azt mondtak, tervezett terhesseg elott es a terhesseg elso trimeszterben eleg a folsav, vitamin meg utana kell. A hianyallapotok (vas, stb.) csak a gyerek novekedesevel valnak nyilvanvalova, meg a vitaminok amugy is hizlalnak.

Ollem, U. Moni, micsoda szerencsesek vagytok, hogy elsore sikerult! Ollem, a tuneteid eleg tipikusak. Ne parazz!

Adri0422, neked is ezt uzenem. Pozitiv teszt az pozitiv teszt. Ja, en a teszt utan mar nem birtam magamban tartani, es rogton hivtam szuleimet, tesoimat. Hat ki bir ilyet magaban tartani, raadasul ugy, hogy 3 eve varunk ra. Felre a hulye babonakkal! Az emberek azert titkoljak, mert ha elvetelnek, szegyellik utana. Hat nekem mar volt eleg szegyellnivalom a 3 ev meddosegem miatt. Akkor meg most miert tagadjam, ugy is allandoan kerdezik.
A munkahelyemen viszont nem tudjak, de ezt csakis a szerzodesem miatt titkolom.

Kedves Kiscsillag, neked kimondottan orulok, mert hasonlo cipoben jarunk, a kulonbseg az, hogy en 2 embryot kaptam vissza. 3 nap mulva kiderul az ultrahangon, mennyi tapadt meg.
katavirag
 
 


Ollem, csak tippeltem.De javits, ha tevedek.
katavirag
 
 


Még nem számoltam. Amíg nem vagyok 100%-ban biztos benne, addig nem nagyon számolgatom. Nem akarok csalódni.... :(
Úgy számoltad, hogy júli 22.-én sikerült összehozni? Vagy hogyan?
Tünetekről: Nem lehet, hogy mert annnyira szeretném, beképzelem?
Na megyek ebédelni, mert farkas éhes(ek) vagyok(unk)!!!???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Katavirág!
Utánanéztem a neten, és kalkulátorral kiszámoltam. Nekem kidobta a május 1. -et ! De szerintem maradjon az április 27.
Bár elég nehéz volt beírni az utolsó mensit, mert az ugye 2 napig tartott...( Megjegyzem, hogy ilyen soha nem fordult elő. Mindig 27 nap és megjön )

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem, megmondom, hogy szamoltam.
Irod, hogy most szerdan kellett volna megjonnie, azaz augusztus 15-en. Azaz betoltotted a 4. hetet. Akkor a multkori mensid, ami csutortokon volt, az julius 19-en jott meg. Utolso menszesz alapjan a terminusod aprilis 27. Tobb olyan honlapot talasz, ahol van kalkulator. Nekem sajat van, kor alaku papirbol.
Egyebkent elsore tenyleg csak ugy tippeltem. Ha en 5 hetes terhes vagyok es aprilis 20 a termiunusom, te meg 4 hetes vagy, akkor pont egy het a kulonbseg, tehat aprilis 27.
katavirag
 
 


Na, most megcsinaltam egy masik kalkulatorral, amivel aprilis 25. Attol is fugg, milyen hosszu a ciklusod.
katavirag
 
 


Nekem is eddig mindegyik terhességem elsőre összejött,az is amelyiket elvetéltem! :( A kis fiam viszont a nászúton fogant! :wink: Én Elevitet szedek és folsavat!De ez szerintem orvos függő!Egyébként a fiammal végig szedtem és nagyon sokat híztam (26kg)most csak az első három hónapban tervezem a szedést!Szerintetek egy kicsit erőssebb hüvelyváladék az normális?Van valakinek hasonló tünete?További jó hétvégét mindenkinek!
nicci
 
 


Katavirág
A ciklusom 27 napos. öt napis tart egy mensim
Utolsó mensim július 26.-án volt. Bár csak kettő napig tartott, és elég gyenge. Ezért gondolom, hogy a július 22.-ei akciónkból sikerült. És nem múlt hét, hanem most szerdán kellene megjönnie. augusztus 22.-én.
És akkkor így mi jön ki???
Ja a júli 26-ai előtt megvolt június 29-július 3-ig

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Katavirág
A ciklusom 27 napos. öt napis tart egy mensim
Utolsó mensim július 26.-án volt. Bár csak kettő napig tartott, és elég gyenge. Ezért gondolom, hogy a július 22.-ei akciónkból sikerült. És nem múlt hét, hanem most szerdán kellene megjönnie. augusztus 22.-én.
És akkkor így mi jön ki???
Ja a júli 26-ai előtt megvolt június 29-július 3-ig

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok! Nekem a kalkulátor április 16-át dobta ki :) Egy hete tudom hogy ha minden igaz hamarosan hárman leszünk! Ha az utolsó mensturációtól számolom akkor ez a 6. hetem...sajna még nincs orvosom, viszont van egy időpontom jövő szerdára a szakorvosiba. Az igazat megvallva picit aggódom, hogy minden rendben van-e, de nem látom okát hogy miér ne legyen...mindenki fél? Annyira szeretnénk ezt a picit...el sem hiszem hogy összejött, gyakorlatilag elsőre...pedig mindketten A-s vércsoportúak vagyunk csak ő + én -...csoda ami eddig történt! :lol:
be_be
 
 


Szülési kalkulátor: http://www.babaszoba.hu/services/borncalc

Nicci, első terhességemnél végig volt erősebb hüvelyváladékom. Kellemetlen volt, de más probléma nem volt vele. A védőnő intim mosakodó gélt javasolt. Szülés után rögtön meg szünt. Terhesség alatt egyébként teljesen normális.
Vendég
 


Be be!
Szerintem mindenki fél. Én is félek....de csak egy kicsit.....azt hiszem...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Üdv be_be! Gratulálok a Pocaklakóhoz!
Teljesen normális, hogy aggódsz, én is ezt teszem! Persze semmi okunk nincs rá! De egy anya már csak ilyen! :D
Nekem annó a 12. hét után múlt el az aggodalmam.
A vége felé meg már csak a szüléstől féltem, de nagyon! :D Persze nem kellett volna, csodálatos élmény volt! :D
Vendég
 


Mary, sikerült kiszámolni a szülés várható időpontját?
Vendég
 


Ollem, es julius 26 utan nem foganhatott meg?
Van olyan, hogy valakinek megjon, pedig mar terhes, de ez igen ritka.
Ha julius 26 volt az utolso mensid, akkor valoban majus eleje.
Ha viszont nem voltatok utana egyutt es ugy gondolod, julius 22-en fogant, mar idosebb terhes vagy es aprilis 6-7 korul szulnel.
Ezt csak a vervetel es ultrahang tudja eldonteni.

Hu, Moni, meselj nekunk! Olyan jo, amikor valaki nem horrorkent meseli.
katavirag
 
 


Horrorként? A szülést? :?
Nekem a legcsodálatosabb nap volt az életemben. Szerintem neked is az lesz. :D Nekem a babám a 41. héten születet, úgyhogy a félelemet addigra már felváltotta a türelmetlenség. Alig vártam, hogy végre megszülessen. Volt választott orvosom, ami szerintem azért is fontos, mert egyfajta biztonságot ad. Könnyű szülésem volt. De a barátnőm is azt mondja, aki nagyon megszevedett a babájáért, hogy már nem is emlékszik a fájdalomra. Én meg igazából nem is éreztem fájdalmat, kivéve a gátmetszés (mondtam is hogy aúúú... ez fájt), és ennyi volt. Amikor megszületett Dominik, sírtam a boldogságtól. Ő is sírt, de amikor szóltam hozzá, megismerte a hangomat és megnyugodott. Csodálatos volt! :D
Vendég
 


u.moni
Majd ha kezemben lesz az újabb pozitív tesztem, és nem extra halvány lesz a csík, akkor elballagok egy dokihoz, bár fogalmam sincs hogy kihez,mert még soha életemben nem voltam nődokinál. 22 éves vagyok, férjem előtt nem igazán volt senkim, soha semmi betegség, úgyhogy ilyen téren szűz vagyok.
Szóval a doki meg tudja mondani, hogy kb mennyi idős a baba, nem?
de szerintem április lesz, az tuti. Nem hiszem, hogy átcsúszna májusra, bár nincs lehetetlen.... :D

Katavirág
július 26. után is megfoganhatott.
minden együttlétünk dátumát írom, hogy pontos lehessek.
Júli 22,23,24
Júli 28,30, 31 aug. 4,7,10,11,12,17
Eddig ennyi. valamikor biztosan sikerült.
Férjemmel úgy gondoljuk, hogy júli 22.
Egyébként a héten újra tesztelek, szorítsatok, hogy még mindig ott legyen a második csík is, és erősebb legyen, mint az első.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary, a doki megtudja mondani, hogy kb mennyi idős a terhesség, a magzat méretéből. Igazából a vizsgálatok miatt van jelentősége, mert a babák nagyrésze úgysem a kiírt napon érkezik.
Sikeres tesztelést!
Vendég
 


u.moni
Köszi! Remélem, hogy sikeres lesz a tesztelésem.... :D
Már nagyon - nagyon izgulok.....
Szoríts!!!!

Nem tud valaki valami jó dokit Komárom - Esztergom, Győr-M.S., vagy Fejér megyében? Ezek esnek közel hozzánk.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


u.moni
Köszi! Remélem, hogy sikeres lesz a tesztelésem.... :D
Már nagyon - nagyon izgulok.....
Szoríts!!!!

Nem tud valaki valami jó dokit Komárom - Esztergom, Győr-M.S., vagy Fejér megyében? Ezek esnek közel hozzánk.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok.
Mint topik nyitó üdvözöllek bebe. De szerintem a vércsoport nem függ attól amit te mondasz meg a rizikós az az ha te vagy - és a párod a + én ezt tudom mert én- vagyok és A-s meg a párom is de hála ő is -.
Nekem hasmenés van már vagy 4 napja és ma meg úgy fája hasam mint ha meg akarna jönni. De tudom hogy nem fog leghamarabb pénteken. A teszt az még mindig csak sejtelmesen halovány de majd pénteken fogok csinálni mikor is meg kellene jönnie.
Voltunk kint a red bull repcsinél és majdnem elkapott megint minket a vihar ami nagyobb mint tavaj volt. Tuti elmarad a tüzijáték.
Kép Kép Kép Kép Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: