Új privát üzeneted érkezett!

uxi, én is megnéztem a képeket,de írtam is oda. aranyosak vagytok! Terveztek még babát vagy elég a három? Dóri, nálatok Samu mikor kezdi az ovit?? Alex tegnap kapott egy kis papírt az oviban ,amin egy kis 10 soros locsoló vers van,meg kell tanulnia jövő hét csütörtökre,de már mára megtanultuk. :) Szerdán meg mennek a Planetáriumba,biztos tetszeni fog nekik. 8) Gak, mocorog a kislányod?? Érdekes nálam a fiúk sokkal többet mozgolódtak,a nagylányom olyan kis lusta volt,hogy szinte alig éreztem mozgást. :)

mó73
 
 


sziasztok! Nagyon mérges vagyok,vagyis inkább szomorú!!! :cry: mert elveszett a pénztárcám. nem tudom hogy,mert a táskámban volt. vagy kieshetett vagy kivették?nem tudom, kieshetett amikor a csomagtartóból vettem ki a táskámat,de nem vettem észre,elég furcsa. egy ember tudta kivenni,de azt is nehéz elképzelni,na mindegy,már úgy se lesz meg. de idegesítő nagyon. bocsi,hogy ilyennel untatlak titeket,de most így bánatomban le kellett írnom. Amúgy hogy vagytok???

mó73
 
 


Hú Móni a pénztárca dolog tényleg szörnyű. Néhány napja mi is kerestük a férjemét (ami nálam volt utoljára) és én szörnyen bepánikoltam. Nem csak azért mert hibásnak éreztem magam, hanem mert végiggondoltam, hogy mennyi iratot kell most újra csináltatnunk.
Aztán végül meg lett, de nagyon szörnyű volt. Úgyhogy tudom mit érezhetsz. Ha voltak benne iratok, remélem meglesznek. Hát a pénzben sajnos nem lehet reménykedni.

Vizsgálatok mostanában nincsenek. A terheléses cukor lesz pár hét múlva, de az nem izgat. Most, h nem láttak amnioszalagot nem kell uh-ra járnom. Szóval nem tudom mi újság odabenn, de mozgolódik a kis csaj. Azt nem tudom, hogy jobban-e mint Ákos. Nagyon hasonló vagy lehet, hogy kicsit lustább.
Ja valamikor kérdeztétek a nevet. Hát a férjem még nem akar ezen gondolkodni, szóval még nincs konkrétum. De nem sok választási lehetőség van (2-3), szóval nem lesz nehéz dolgunk.

Uxi, nagyon szépek a gyerekeid, meg te is nagyon kedvesnek nézel ki.
gak
 
 

 
 

szia Gak, szerencsére íratok nem voltak ,csak pénztárca és sok pénz. mindegy jobban kell vigyázni. :( megpróbálok nem rá gondolni. Amúgy mikorra is vagy kiírva,mert már azt is elfelejtettem. :?:

mó73
 
 


sziasztok,sehol senki?? tegnap nem volt időm ide benézni, de jó hír,hogy az autóm csomagtartójában megtaláltam a pénztárcámat, hogy lehetek ilyen hülye?? majd nem megőrültem. :twisted: de az a lényeg,hogy meg van! :D itt a jó idő, de azért írjatok! 8)

mó73
 
 


írtam gmail-re :)

mó73
 
 


Mó, nagyon örülök, hogy meglett a tárcaí!!! Gak, nálatok is!

Ó, akkor milyen jó, hogy nincs túl nagy csatározási lehetőség a neveken! Meg, hogy mocorog! :)

Nem tűntünk el teljesen, csak sok a tennivaló...

Tesóm összetörte az autót, ami az én nevemen és biztosításomon volt... Meg még 4 másikat... Így aztán sok a dolog... Hála Istennek, senki sem sérült meg.

Mindenkinek jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
Móni én is örülök a pénztárcádnak!!!!!!!

Hát igen, egyre érik ez a név. Nálam már csak egy játszik, de a férjem még nem nyilatkozott. De neki is nagyon tetszik.
Egyébként Abigélről van szó.

De én még nem hittem el teljesen, hogy lány, meg a név is változhat.

Az én tesóm is nagy autó zúzó, de ő csak a sajátját töri.
6 éve vett egy Volvót, de már szerintem csak a motorja eredeti. Hála Istennek eddig ő is megúszta. Nagyon féltem őt.

Egy kérdés!
Kinek mi a véleménye a homeopátiáról?
gak
 
 


sziasztok, a homeopátiát nagyon dícsérik,de én hallani sem akarok róla,mert nekem nem vált be. :evil: de nem is hiszek benne,habár legutóbb mikor rábeszéltek,mert nagyon fájt a torkom,akkor próbáltam hinni ,bíztam benne,hogy segíteni fog,de sokkal rosszabbul lettem tőle.szóval én többet nem veszek az biztos. :)

mó73
 
 


Keresztény orvos barátaink nem tartják jó dolognak. Nekem ennyi elég. :)

Áldott húsvétot mindenkinek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok, Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok! Hogy telik a hosszú hétvége?? Mi tegnap voltunk cirkuszban, Alexnak nagyon tetszett. :) Holnap meg jönnek vendégek, az a baj,hogy rossz időt mondanak,de azért remélem nem lesz túl hideg, kint fogunk sütögetni, ha meg eső lesz,akkor a teraszon. Na megyek,mert még kimegyünk egy kicsit.

mó73
 
 


Hol vagytok???

Örülök, Mó, a jó programnak! :)

Remélem, mindenkinek szép húsvétja volt! Utólag is igazi ünneplést kívánok mindnekinek!

Nem nagyon tudok jönni, mert ha a gép elé jutok, tanulni kéne, és lelkiismeret furdalásom van, ha nem azt teszem...

Érettségi után tuti jövök sokkal többet. Reszkessetek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Dóri, mit tanulsz olyan nagyon?

Móni, remélem nem rontotta el az eső a kerti partit. Biztos megint nagyon finomat főztél...

Nekünk is jól telt az ünnep. Most el is voltunk kényeztetve, mert hozzánk jöttek a nagyszülők. Meg voltunk állatkertben. Szóval áldott és nyugis ünnep volt.

Meg a tegnapi nap is tök jó volt. A gyüliben voltam, női kör szerűségben, amit nagyon szeretek.

Velünk kb ennyi történt.
gak
 
 


sziasztok, küldtem 3 képet a kertünkről a gmail-re :) szerencsére itt nem volt rossz idő. Dóri,mikor lesz a vizsga?? Gak, mi is készülünk az állatkertbe,imádok oda menni,meg a gyerekek is. :)

mó73
 
 


A gyakorlati vizsga május 17-én lesz (úgy emlékszem). Számtech érettségi... :)

Na, megyek, mert viszont most meg már álmos vagyok, és még fejek is...

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, te most újra érettségizel? VAgy ez valami kiegészítés?

Mi meg egész héten orvosokat látogatunk. Fülészet, ortopédia, tanácsadás, gyógytorna, és még valahová egy bőrgyógyászatot is be kéne iktatni, Samónak semmitől nem javul a koszmója. :cry:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


szia uxi ,örülök,hogy te is itt vagy. :) Régen a 2 nagyobb gyerekkel én is szenvedtem a koszmótól,de amióta itt lakunk nem volt gond,mert az itteni orvos,3 hónaposan felírt a gyerekeknek valami tégelyben lévő kenőcsöt,amit rá kellett kenni a hajas fejbőrre és 1-2 órát úgy hagyni,aztán fürdésnél jól lemosni. ennyi,aztán több koszmó nem is volt.örültem is,mert a nagyoknál mindig azt mondták,hogy elég,ha babaolajjal szedem le,de nekünk attól csak rosszabb volt. na majd gyere és írj,hogy mi a helyzet. Dóri jó tanulást ! Gak,ti , hogy vagytok? A szomszéd asszonyom volt uh-on és a lepény a méhszájon tapad neki,hát ez állítólag nem túl jó. na rohanok,mert 1000 dolgom van.

mó73
 
 


Sziasztok!

A méhszájon a lepény tényleg nem jó... De elvileg a terhesség előrehaladtával változik a helye. Reméljük, a jó irányba!

Uxi, akkor jól be vagy fogva! Különben gyerekek jól viselik a hármasban létet?

Gak???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
Gak itt van.
Nálunk semmi új nincs. Most volt a vércukorterhelés.
A kicsi mozgolódik, remélem inden rendben van.
Mostanában megint aggódok a kicsiért.
Legutóbb az történt, hogy a pisis néni kevergette a cukros vizemet. Persze abban a kesztyűben, amiben a vizeleteket pakolta. Én meg annyira gyík vagyok, hogy megittam. Remélem nem adott át semmilyen vírus vagy bacit. Szóval most ez a legújabb.
Pedig az utóbbi időben már tök nyugodt voltam. Ákos alatt is végig paráztam.
Valahogy nem megy nekem ez a 9 hónap. Én ezért döntöttem úgy, hogy elég lesz nekünk kettő.
Valaki annyira lazán veszi. Sőt sokan azt mondják ilyenkor voltak a legboldogabbak életükben.
Az valóban tuti dolog, amikor benn mozgolódnak. De én azt élveztem igazán, amikor már kinn volt Áki. Most is már nagyon várom a július végét...
gak
 
 


Ami azt illeti minden terhesség alatt van mi miatt aggódni. Ez a lepényes ügy is elég gáz. Remélem tényleg elmozdul onnan.

Bár szerintem az ikerterhességek többsége császáros lesz, uh akkor talán nincs jelentősége. Én úgy tudom, csak természetes szülésnél okozhat problémát.
gak
 
 


sziasztok, igen én is így hallottam, ha ott marad végig a lepény,akkor császár lesz. Nálunk Alexnak keddre van időpont /ujj műtétre/amire elég rég készülünk,de hiába egy negyed órás műtét,altatni szükséges,és idáig nem jött össze ,mert mind a három időpontnál köhögött,egyszer meg bárányhimlős volt,hát most se 100% mert meg volt fázva és még keddig nem tudom mi lesz. De én annyira féltem az altatástól,szerintem túlságosan is, ez normális??

mó73
 
 


A terhességre vissza térve, én is lazán vettem ,túlságosan is,de jól is éreztem magam. 8)

mó73
 
 


Szia Móni,
hát én is nagyon félteném Ákost az altatástól. De hát én parázós vagyok.
Szerintem amúgy ez tök normális reakció, mert nem természetes dolog az altatás, de nem szokott baj történni. Alex már elég nagy pláne ha egészséges, akkor minden rendben lesz.
Annyi lesz a változás, hogy meggyógyul az ujja! :) :)
gak
 
 


sziasztok! Ma voltunk az állatkertben. Ti merre vagytok?

mó73
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak nincs időm írogatni... Ne haragudjatok... De majd jövök... :)

Ne félj, Mó, az altatástól, semmi baj nem lesz! Okosak ám az aneszteziológusok!

Szaladok tovább, dolog van bőven...

Sok puszi!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok! Tegnap voltunk az egynapos sebészeten,sikerült a műtét,semmi gond nem volt,Alexot fél10kor vitték a műtőbe és 10óra 20perckor hozták vissza,úgyhogy már ébren volt,nem sírt,jó kedve volt és nem is aludt vissza.nagyon ügyes volt,dícsérték is,mondták,hogy nem láttak még ilyen ügyes kis krapekot. :) délután haza is jöhettünk,kedden lesz varrat szedés .szóval minden ok. de annyira féltettem,hát megkönnyebbültem,jó érzés.most rohanok,puszi

mó73
 
 


Szia Móni, örülök, hogy minden rendben volt.
Tudom rutin műtét, de valószínű én is így féltettem volna. Én akkor is nagyon kivagyok, ha elesik Áki és tiszta vér a feje. Most is ez volt, az orrát és a száját tök lehorzsolta. Aznap enni sem tudott nagyon, úgy fájt a szája.
Meg kb. 1 hónapja kullancs is volt benne, ami miatt szintén nagyon aggódtam.
De hála Istennek mindenki rendben velünk is meg veletek is. Az a varrat szedés meg gondolom nem lesz nagy szám.

Én rájöttem, hogy ez az állatkertes téma nekünk túl korai. Ákost kb. a kacsák és az egerek érdekelték. Na jó végül is fókául megtanult beszélni, meg talán a zsiráfnál kicsit meglepődött...
gak
 
 


Örülök, hogy Alexnek semmi baja!!! :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok,borzasztóan lassú a netünk,úgyhogy emiatt alig tudok jönni, Gak ,Ákos mennyi idős? Mert mi is többször voltunk állatkertbe,de most,hogy Alex 4éves,most nagyon érdekli ott minden,tavaly június óta,mert akkor is mindent meg akart nézni,szóval 3éves kortól az igazi,előtte csak egy jó séta. :) Dóri kitartást a tanuláshoz! Gak,én is olyan vagyok,hogy még a horzsolásos dolgoktól is kiakadok, Alexnak másfél évesen mikor a szájára esett és ömlött a vér,az volt a legszörnyűbb! na mennem kell,mert a fiúknak foci lesz/meccs/ és készülődni kell! 8)

mó73
 
 


Sziasztok! Hát nem nagyon jár erre senki? Hiányoztok... Csak én sem nagyon tudok jönni... De azért igyekszem. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hú tényleg nagyon régen voltunk...

Móni, Ákos még csak 19 hónapos, uh lehet ezért nem jött be az állatkert.
Most egy hete nagyon beindult beszédügyileg. Már ki is mondja a szavakat. Sőt hihetetlen memóriája van. Megjegyezte az énekeket, mondókákat. Ha valahol abbahagyom, folytatja.
Meg már az összes színt ismeri. Most tanítom neki a harmadlagos színeket. A türkiszkéket már tudja.
A kicsi meg változatlanul rugdos. Remélem minden okés odabenn...
Már csak 3 hónap.
gak
 
 


sziasztok, tegnap volt az oviban anyák napi műsor, Alex nagyon ügyi volt. :) Dóri majd ,ha vizsgáztál biztos sűrűbben tudsz majd jönni. 8) Gak,tök jó,hogy Ákos ilyen okos. :) A szomszéd asszonyomat sajnálom,elküldték genetikára,mert valamit látnak a babák agyában,ami jó esetben felszívódik,de inkább tovább küldték arra a has beszúrásos magzatvizes vizsgálatra,amúgy megmondták neki,hogy egypetéjűek és lányok.hát ez van.. na majd dobok ide egy-két képet mindjárt. aztán megyek főzni,stb....aztán majd írjatok.

mó73
 
 


Alex,sárga-kék kockás ingben/anyák napján/ és a kertben... Kép Kép

mó73
 
 


Annyira helyes ez a kicsi fiú! :)
Akkor az ikres kismamát amniocentézisre küldték? Remélem, mindent rendben találnak! Ő most hol tart a terhességben?

Gak, helló! A nagyfiad tényleg nagyon okos!!!! :) Samu nem nagyon érti a színeket... Kezdjük azt hinni, talán nem is látja őket, mert különben nagyon okos...??? Honnan lehet ezt megállapítani?

Szép napot holnap, kedves édesanyák! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok! Dóri, ő most a 19.héten van,hát reméljük minden rendben lesz,kedden mennek,aztán majd megírom mi van . Samu még nincs elkésve semmivel! mondjuk Alexot is nagyon korán érdekelték már a színek,számok, számolás,stb...igaz nálunk a nagy tesók rengeteget foglalkoztak vele,az is rengeteget számít szerintem. Dóri a színeket lehet,hogy a szemészettel vizsgálják,szerintem,de nem biztos. :?: Boldog anyák napját !!!!

mó73
 
 


Sziasztok,

Dóri szerintem ne aggódj a színek miatt, nálunk volt kitől örökölni. Felmenőim és én is vizuális téren elég jók vagyunk, valószínűleg ezt örökölte. A férjem családja meg matekos, és Ákos már 10-ig tud számolni. Szóval ebben is jó. Bár szerintünk csak az egyet és a kettőt értelmezi. A többit csak sorolja. Na de nem várjuk el tőle, h 19 hónaposan zseni legyen. Sőt! Szerintem jobb lenne, ha nem lenne túl okos.
De ha az megnyugtat vidd el egy szemészhez.
Én mindenesetre azt veszem észre, hogy egyik gyerek ebben, másik abban jó.
A gyülinkben van egy kis csak, aki 17 hónapos kora óta szinte folyamatosan beszél.
Ákosnak a keze (+ színek) illetve a memóriája nagyon jó. Másban szerintem átlagos.

Móni, tényleg nagyon jó fej ez a kis pasi. Biztos jó lehetett az anyák napja.
Anno Ákos szívében láttak ilyen foltot. Elküldtek genetikai uh-ra, ahol találkoztam egy másik kismamával, akinek a babájának a tüdejében volt ilyen. Ő azt mondta 5 ilyen esetről tud, és senkinek nem lett semmi baja. Nekem annyit mondtak, hogy valószínű valamelyik szerve vetett árnyékot oda. Két doki is megnézett. Egy kardiológus is. Senki nem talált semmit. Szóval ne aggódjon. Az uh gépek tévednek. Ezért sem szeretem az uh-t.De a gyerekek sem.

Nekünk meg ma volt egy kis koccanásunk a kocsival. Egy kicsit meghúzta a hasam a biztonsági öv, remélem nem lesz baja a babának. De néha Ákos is megrúgja a picit.
Nektek volt hasonló esetetek? Mármint a gyerek rúgásra gondolok.
gak
 
 


Nagyon áldott anyák napját nektek utólag is! :)

Gak, nekem rendszeresen történtek atrocitások Danival a pocakomban. Semmi baja nem lett tőlük. Egy-egy ilyen aprósággal semmi gond nincs. :) Jól körbe van odabent ágyazva. :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok! A középső fiaméknak ma volt a foci döntő,úgyhogy reggel 9 től kezdődött,délután 4 ig,elsők lettek,így mennek a diák olimpiára :) :) június 4-5-6,Szombathelyen lesz. nagy az öröm! Gak, képzeld épp tegnap mondta az óvónő,hogy Alex milyen ügyes volt kiscsoportos léttére,kijavított egy nagycsoportost a színek felismerésében. :) A hassal kapcsolatban nekem amikor az ikrekkel voltam terhes,a 3.fiam akkor nagyon kicsi volt és folyton rajtam lógott,rugott is néha ,persze nem direkt,de nem lett semmi. :) nekünk is van egy ismerősünk,aki 16 hónaposan már folyékonyan beszélt, 18 éve volt,mert most már épp érettségizik azóta,és megy az orvosira,nagyon okos lány.ha nem láttam volna ,hogy 16 hónaposan folyékonyan beszél ,el sem hinném. :? beszéltem a szomszédommal,3 hét múlva lesz meg az eredménye.na mentem,írjatok

mó73
 
 


Hellóhelló! :)

Örülök a focisikernek! :)

Ismerősödre sokat gondolok...

Okos kisemberek vannak. :) Alex is nagyon ügyes! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
diák olimpia az jól hangzik! Hát elég ügyes lehet, Alex me úgy látszik tényleg okos. Bár gondoltam, h nem marad le a többi gyerek sem a lányodtól, aki ugye az orvosira készül.
Tényleg, hogy sikerült az érettségi?
És neked Dóri? Ugye arra tanultál?

Köszi, megnyugtattatok a pocaklakóval kapcsolatban.
Szerintetek az sem baj, ha néha kicsit ráfekszek? Legalábbis volt, amikor úgy éreztem.
gak
 
 


Az sem baj. :) Ne aggódj!

Nekem csak hétfőn lesz az érettségi... Már izgulok...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, Gak,semmi baj, ha meg fájna neked azt úgy is éreznéd. ma vizsgázott a lányom kresszből, tök jó,hogy sikerült,ahhoz képest,hogy alig volt ideje tanulni. 8) nekem meg 11éve ,amikor vizsgáztam csak másodszorra sikerült. :? A fiam érettségitett, hát ő neki nem olyan erőssége a tanulás,de sikerült, még várjuk a júniusit . 8) A kisebbik lányom meg rohamosan fejlődik az itthoni dolgokban,imád segíteni, vasárnap tök egyedül csinált jó sok palacsintát. :) Dóri,hétfőre drukkolok neked!

mó73
 
 


Dóri,most láttam meg a vonalzódon,hogy Samu is okt.16-án született?! Nekem a legnagyobb fiam is okt.16-ai! :) :)

mó73
 
 


Kedves Mindenki!

SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS!!!!

A helyzet a következő: ma este 6kor koncertje lesz a kórusunknak egy norvég vendégkórussal együtt. Úgy tudtuk, hogy lesz közönségszervezés, úgyhogy mi nem aggódtunk emiatt. ÁMDE: kiderült, hogy NINCS közönség egy 800 fő befogadására alkalmas templomban. ISZONYÚ ciki lesz, ha nem lesz ott senki, úgyhogy most nekünk kell közönséget szervezni. Minimum 400 embert... Ebben kérem a segítségeteket. Ha lehetséges, ha bárki ráér ma este, gyertek el!!! Léééééégysziiiii! Bárki jöhet, és bárkinek, akiről még gondoljátok, hogy érdekelheti, szóljatok! És arról is szóljatok, kérlek, hogy tudtok-e jönni. Akárki-bárki-valaki. Hogy tudjuk, lesz-e valaki...

Köszönöm, hogy elolvastátok, és köszönöm, ha segítetek! Remélhetőleg azért nem lesz nagyon rossz a program, a norvégok NAGYON szépen énekelnek. És a kórusban az egyik pár a koncert keretében fogja eljegyezni magát, ezenkívül a kórus azért jött Magyarországra, hogy itt ünnepelje fennállásának 10. évfordulóját. Szóval tényleg vérciki, ha nem lesz közönségük...

Időpont, helyszín: 2010. 05. 15., Fasori Református Templom, Budapest, VII. kerület, Városligeti Fasor 7. FIGYELEM: a REFORMÁTUS templom (a Lövölde térhez közel, patinás ZÖLD toronysisakkal), NEM a másik (az utcában van egy másik templom, NE oda menjetek)!!!

Kép a templomról: Kép

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Túl az infó érettségin! :) Már, ami a gyakorlati részét illeti. :)

Mindenkinek szépet, jót, most rohanok, fektetünk, aztán, asszem, holnap jelentkezem.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, Dóri,hogy sikerült a koncert?? Mit szóltok ehhez a borzasztó időjáráshoz?? Dóri gratulálok az érettségihez! Nálunk meg dupla siker, a 98-as fiamék is tovább jutottak,az országos diák olimpiára! :D :D Ami Pécsen lesz! Gak,veletek mi van? A szomszédunknak meg azt hiszem a héten meg lesz a vizsgálat eredménye, amúgy azt már lehet tudni,hogy egypetéjú lányok. na írjatok

mó73
 
 


Remélem, minden rendben lesz az eredménnyel!

Gratulálok a szép eredményhez! Hajrá továbbra is! :)

Köszi a kérdést, sztem szépen sikerült a koncert. :)

Írjatok, tényleg, Gak, mi a helyzet???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ki szereti a bodza szörpöt?? Ma csináltam,szombatra lesz kész. :) nekünk van a kertben.... ha kell a recept valakinek,leírom: 2kg cukor,2 l. víz,2dk.citromsav,ezeket összemelegíteni.10 bodza virágot ,és 2 citromot felkaraikázva bele tenni,ha kihűlt,így 3-4 napig érlelni kell a hűtőben,aztán leszűrni és kész, ha többet csinál valaki és tartósítani akarja,akkor a megérlelt szörpöt fel kell forralni,bele egy pici szalicilt és kész. majd írjatok Kép

mó73
 
 


Sziasztok,
bocs megint eltűntem. Vagy babatakarót készítettem éjszaka vagy aludtam az azt követő napokon.
Egyébként ez a szörnyű időjárás engem teljesen elnyomott. Legszívesebben aludtam volna egész nap, de Ákos ezt nem így gondolta. Ő csak nyösszögött, h ki akar menni. Pedig a szélnél jobban nem utál semmit. Na de úgy tűnik most már javul az idő.

A bodzaszörp a kedvencem. Sajnos nekünk nincs és nem is láttam a környéken. Illetve az utak mentén van, de onnan nem szabad szedni. Szóval most halasztódik a dolog.
Egyébként egyszer próbálkoztam vele, de nem sikerült. Talán azért mert mi nem a hűtőben érleltük és poshadt szaga lett.
Elrakom ezt a receptet, később biztos jól jön. Köszi.

Gratulálok mindenkinek az érettségihez, meg a foci meccshez.
Remélem sikerül a felvételi, meg a pécsi mérkőzés is jól alakul.

Ja voltam a dokinál, ő mindent rendben talált. Kedden megyek a 32. heti UH-ra, akkor azért már többet tudok a babáról.

Egyébként csak annyi, h már tök nagy a hasam és egyre több a csíkom, ami azért eléggé zavar. Pedig régen a hasam volt a legjobb. Mindenki irigykedett, mert a kockák is tök jól látszódtak. Na mindegy, viszont ha Isten is úgy akarja lesz két gyerekem. Amiért nagyon hálás vagyok.

Ja meg még annyi, hogy hihetetlen aktív gyerek lakik benn. Még Ákoson is túltesz, pedig ő se semmi. Úgyhogy én már elkezdtem kételkedni abban, hogy lány, mert ilyet csak egy fiú produkálhat.
gak
 
 


sziasztok, ez nálunk is így volt,a mocorgással kapcsolatban, a fiúk nagyon mozogtak, a nagylányomat,pl nem éreztem sose a mozgását, de ő még itt kint is túl nyugott. :) Mostanában ,amióta van ez a virág szezon /muskátli,cserepesek,stb..../ Alex-al alig lehet boltba menni,az összes virágot megakarja venni nekem! :) nagyon édes,de nem érti,hogy már nem kell több.... :roll:

mó73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: