Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,nagyon rossz és szomorú dolog történt,a szomszédomnak elmentek a babái....sajnálom....

mó73
 
 


Hú Móni ez nagyon durva. Én is nagyon sajnálom.
Miután annyit emlegetted őket kicsit olyan volt, mint ha ők is a fórum tagjai lettek volna.
Sok erőt és vigaszt kívánok neki.
gak
 
 


Mó, jajj... Mi történt? Lehet tudni? Nagyon sajnálom...

Köszi a receptet! Alex nagyon aranyos, hogy virágokat akar neked. :)

Gak, üdv itt újra! Hiányoztál! Kisrugdosó meg már mekkora???

Megyek, majd jövök holnap is. Pussz!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Sziasztok, alig van időm ,de mivel fontosak vagytok,beugrok egy percre. Az volt,hogy szerdán este fájlalta a hasát és bementek a kórházba,kapott magnéziumot,ott tartották ,és sajnos másnap délben megszülettek,nem tudták megakadályozni.... a férje sírva telefonált, próbáltuk őket megvígasztalni... szóval ez van. na rohanok,majd jövök . jó pihenést a hosszú hétvégére! 8)

mó73
 
 


Jaj... És látták őket? Mekkorák voltak a babák? Kezükbe foghatták őket? Nem is próbálták őket megmenteni? Ez szörnyű... Nagyon sajnálom...

...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


szia, nem sajnos nem foghatták meg , az egyik400gramm volt a másik kicsit több. Nem lehetett megmenteni, 21 hetesek voltak. Állítólag van olyan kórház,ahol a 24.héttől már életben tudják őket tartani. amúgy veletek mi van?? van időd tanulni?? írjatok...

mó73
 
 


Jaj...
Nem is nagyon tudok mit írni... Hogy vannak a szülők?

Háááát, nem nagyon tanulok még... De igyekszem létrehozni a lehetőségét... Addig még meg kell csinálnom egy s mást, hogy készülni tudjak. De remélem, hogy holnap renbeteszem a dolgokat, és akkor tanulok majd a szabadidőmben...

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
tényleg nagyon szörnyű ami a kicsikkel történt. Nem is tudom hogy lehet ezt feldolgozni.
Nem is tudom mit mondhatnék...

A tanulás biztos nem lehet könnyű neked Dóri, két kicsi mellet.
Bár ha nekem is akkora lesz a kicsi, mint neked, muszáj lesz nekem is beülni az iskolapadba. Most lehetetlennek tűnik a feladat, de később remélem nekem is lesz annyi energiám, mint neked.
Ráadásul e még a mamádról is gondoskodsz...
gak
 
 


:) Azért az én fiaim tényleg nagyon jó manók. Mellettük semmi sem nehéz. :)

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok! hát még nagy a szomorúság , tegnap este átmentünk,és még ahogy beszéltünk róla ,szegény elsírta magát. na mindegy.. Dóri,örülök,hogy ilyen jók a fiaid! rólam: egy ideje szeretnék lefogyni,kb 20kiló feleslegem van,kb.5 éve már. Tudom,hogy a szénhidrát bevitelt csökkenteni kéne,sok mindent tudok,de nem megy... :twisted: főleg nem könnyű,itthon is mindig a rengeteg jó kaja....na írjatok ti is,hogy mi a helyzet.. :)

mó73
 
 


Szegények... :(

Nekem is fogyni kéne... Soooooookaaaaaaat... De hát, a finom kaják... Jajj...

Megyek most, de írjatok ti is! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


hello!!!! Merre vagytok?? Nekünk tegnap délben, Újpesten volt rendezvényünk,,aztán este 6-tól meg a X.kerületben is ,szóval zsúfolt nap volt,de nagyon szupi volt. :) Ma itthon vagyunk. 8) kedden meg duplán lesz itthon ünnep.Robim szülinapja,meg nekünk a 19. házassági évfordulónk. :) :)

mó73
 
 


Nagyon szép lesz a keddetek. :)

Nekünk Anyu szülinapja volt a hétévégén, meg találkoztunk debreceni nagyon kedves barátainkkal, szóval nekünk sem volt esemánytelen a hétvége... :)

Megyek megint, de nem vagyok eltűnve... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
nekem a plusz kilókkal még nem volt gondom. De ez nem azért van, mert szerencsés alkat vagyok, hanem mert nem annyira szeretek enni. Régen kifejezetten unalmasnak és tehernek éreztem a kajálásokat.
Most már azért változott a helyzet, mert szeretek főzni, de leginkább zöldséges cuccokat. Szóval lehet, hogy nektek jobb, mert ti legalább élvezitek. Én egy kicsit irigykedek is emiatt.

Nekünk tegnap volt a házassági évfordulónk, de még csak a 3.

Igazából pénteken ünnepeljük, mert akkor bevállalja Ákost a mamája.
Remélem nektek jól sikerült Móni!

Van egy kérdésem. A kicsi nem akar megfordulni, azt mondják ennek oka van. A dokim simán levezetné a faros szülést, de én azt hiszem a császárt választanám. Pedig nagyon félek tőle, de nem akarom, h a babának rossz legyen.
Nektek milyen volt a császár? A spontánhoz képest? Ti bevállalnátok egy faros szülést?
Az a baj, h nekem több ismerősöm babája is sérült szülés közben. Eléggé félteném a babánkat.
gak
 
 


Sziasztok! Gak, nektek is boldog házassági évfordulót!
Őszinte leszek. Én, ha az orvosom bevállalná a faros szülést, tutira azt választanám. Ha ő erre bíztat, akkor mindenképp. Meg kell bízni az orvos helyzetmegítélésében... Szerintem. Abban is őszinte leszek, hogy tulajdonképpen nekem egyszerűbb volt sokkal a császáros szülés, még a lábadozást is figyelembe véve. Tudtam ülni, például. Ezzel együtt mondom azt, hogy a faros szülést választanám, ha lenne ilyen választási lehetőségem, mint neked, a jövőben.
Hol is tartasz most? Már nem lehetséges, hogy befordul?

Mindenkinek szép hétévégét, most legalább szép az idő. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Most töltöttem be a 33. hetet. Elvileg a 32.-ig fordulnak be a babák, de most sokat imádkozok ezért, uh talán Isten elintézi a dolgot.

Ami azt illeti félek a farostól meg a császártól is.
Nagyon nem szeretem a természetellenes dolgokat. Főleg az altatással meg az érzéstelenítéssel van bajom. De egy faros szülés sem túl természetes, féltem a kisbabánkat.
Fogalmam sincs melyiknél van nagyobb magzati kockázat. Amelyiknél kisebb azt választom.

Köszi Dóri a véleményedet. Megértelek, mert a szülés élményét is sajnálnám elveszni. Nehéz volt, de jó lenne még egyszer átélni.
De azért az is biztató, hogy testileg könnyebb volt neked a császár. Nekem nem voltak problémáim az üléssel, mert nem volt gátmetszés.
gak
 
 


Nézd, Gak, azért ma már ott tartanak a képi diagnosztikában, hogy szinte biztosra meg tudják mondani, ha jól körülnéznek odabent, hogy van-e reális kockázata a faros szülésnek. Ha ugyanis nincsen, akkor mégiscsak jobb normál úton szülni, nem vidám dolog egy nagy hasi műtéti heg odabent, ha nem muszáj. Nyilván, ha a babának vmi baja lehet, ha nem császárral bújik elő, akkor természetesen mindenképpen császár. De ha szeretnétek még babát, és nincs ellene orvosi kifogás, akkor sztem egy próbát megér, hogy ne vágják fel a hasfalad... Nem tudom értelemesen leírni, asszem, mert rohanok, és ennyit akartam még írni, hogy szerintem jó orvos kezében, jó szülészeten semmiképp sem érdemes magadra vállalni a döntés felelősségét, arra van az orvos, hogy ilyn kérdésben ő döntsön. Hiszen nem mi vagyunk túl a 9 évnyi orvosi tanulmányokon... :) Meg a tudomisénmennyi szakmai tapasztalatnak sem mi vagyunk birtokában... :)

De imádkozom én is, én ismerek olyan kismamát, akinek a szülés előtti napon fordult be a babája. Szóval szülésig nem késő.. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, mostanában lassú a netünk :evil: Szombathelyen 6. helyen végeztek a gyerekek,ez is szép eredménynek számít,országos szinten és ráadásul csak akadémiás sport iskolák voltak rajtunk kívül mind a 7 csapat. de még Pécsen a 98-as fiamék mennek a döntőbe 16-án. :) Gak,én faros szülésbe nem mennék bele ,csak császár! amúgy nekem 2 császárom volt,de könnyen felépültem utána.végül is csak az első 2 szülésem volt katasztrófa,a 3 .az már könnyebb volt,mert nem vágtak,meg időben is "csak" 4és fél óra volt.de aztán a 2 császárral nem volt baj mert nem kellett vajúdni. jó meleg lett,tele vagyunk cseresznyével :) :) dobok 2-3 képet: Kép Kép Kép

mó73
 
 


Sziasztok, köszi a tanácsot.
Hétfőn megyek dokihoz, még vele is beszélek.
Ami azt illeti most jobban félek a farostól, mint a császártól, de kíváncsi vagyok ő mit mond.
Sajnos még mindig úgy érzem, h lefelé rugdos.
Móni, szép a cseresznyétek. Nagyon szeretjük, de most iszonyat drága.
gak
 
 


Ó, Móni, de jó képek! És az a cseresznye de szép! Persze, a gyerekek még szebbek, de én idén ilyen szép cserkót nem láttam még. :)

Gak, ne hagyatkozz arra, amit írtam, remélem, az Orvosoddal közös megállapodásra juttok, az lesz a megnyugtató. :) Isten adjon Neki is Neked is bölcsességet, és teljes békességet! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok,hát igen hallottam ,hogy drága a cseresznye,nálunk meg mind a 2 fa tele van,le se tudjuk mindet szedni, meggyből is jó sok van,meg van 2 szomorú eper fánk is ami folyton érik. :) mindennap leszedik a gyerekek a fekete epreket,de aztán újra érik. :) Gak,ne izgulj ,minden rendben lesz! Nem soká megszületik a kisbabátok! :) Ma van a suliban az utolsó nap,hétfőn-kedden még van a kirándulás aztán szünet. 8) majd írjatok..... Kép

mó73
 
 


Én az epret nem szeretem, de nem rég olvastam, hogy nagyon egészséges.
Szóval egyetek jó sokat :)
A férjem viszont odavan érte.

Hát igen, nem sokára velünk lesz. Az is lehet, h oka van a csücsülésnek. A lényeg, hogy épen és egészségesen jöjjön a világra. :)
gak
 
 


Igen az a lényeg! jaj,most bele gondoltam milyen jó érzés az anyának meglátni az újszülöttjét mikor megszületik,olyan édes tud lenni minden baba. :) olvastam a hunyadi vízről ,és vettem is,de iszonyú rossz íze van,úgyhogy szerintem nem sikerül fogynom. :( ez van....

mó73
 
 


sziasztok, nem tudjátok,hogy a régebbi hozzászólásokat ki lehet törölni??????

mó73
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk az érettségni! :) Jövő hét végén deül ki, milyen lett. De már nem izgulok, nem félek, és sokkal jobb. Nem nyomasztódom. :)

Remélem, Gak, minden úgy lesz, ahogy azt elrendezték. :) Azért úgy tuti jó lesz. :)

Mó, miért szeretnél hsz-t törölni??? Vmi baj van?
Különben, ha jól tudom, a saját hsz-eidet csak saját magad törölheted, ly módon, hogy egyesével rákeresel azokra, amelyiket törölni szeretnéd, és használod a "szerkeszt" buborékot. Csak a sajátodat tudod szerkeszteni, tehát ez esetben pl. kitörölni a hsz tartalmát.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,

három napja Ákos is bárányhimlős. Eddig ma volt a legrosszabb. Lázas lett, és rengeteg pöttye van.Szerintem száznál is több.
Nagyon rossz látni, hogy ilyen beteg. Nem gondoltam, hogy ennyire kemény ez a betegség. Ha újra gondolhatnám a dolgot védőoltást adatnék...

Mó nektek mennyi ideig tartott?
gak
 
 


Dóri,köszi,hogy segítessz!!de légyszi írd meg,hogy hol van a "szerkeszt" ,mert nem látom!!! egyet szeretnék törölni,mert a nevem alapján bejön,amit nem szeretnék ....légyszi írj! gratulálok az érettségihez,ügyi vagy! Gak! mi nagyon-nagyon megszenvedtünk Alex-al a bárányhimlő miatt januárban,a többi gyerekemnél 2 hét alatt lezajlott ,"hagyományosan" "csak "viszketés... de Alexnál bő 3 hétig csupa szenvedés,láz ,erős viszketés rengeteg kiütés mindenhol, nyűgösség!!!! :evil: szóval,ha nagyon viszket a langyos zuhany nagyon jót tett,az nyugtató volt, az első 5 napban éjjel se tudott aludni szegénykém! de ennek ellenére örülök,hogy túl van rajta,mert azon átkell esni! mielőbbi gyógyulást Ákosnak!!majd írj,hogy mi van!

mó73
 
 


Jobbulást Ákosnak! Remélem, mihamarabb könnyebb lesz neki!
Te jól vagy? Manó odabent? Rá nem veszélyes?

Mó, ha be vagy jelentkezve, akkor a saját hozzászólásaidnál mindegyiknél van a hsz. keretén felül, jobb oldalt egy olyan gomb, hogy "szerkeszt". Pont olyan, mint az "idézet" gomb, ami az összes hozzászólásnál látható, de ez a szerkeszt-gomb csak a sajátjaidnál van. Nyilván, hogy csak a sajátod tudd szerkeszteni. :)
Megvan????

Ma volt érettségi találkozónk. Dóri nevű nagyonnagyon kedves barátom júl. 1-re volt kiírva szülni. Debrecenben lakik. Mindenképp szeretett volna eljönni. Aztán du. mondta, hogy nem fog jönni. Már nagyon nehezen viselte az utolsó napokat, nem bírt eljönni Pestre. Aztán felhítam, amikor már együtt voltunk, ezt kérte, mikor beszéltünk, hát a kórházba tartott épp 6 perces fájásokkal... Mondta, nem biztos még, hogy itt az idő, nem is lenne jó, mert nagyobbik gyerekre épp nincs, aki vigyázzon, és az orvosa Budapesten van, de hát, ha jönni akart, akkor jött az a kismuki... :) Most írok egy sms-t, hogy mi van. :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri köszi meg van,megpróbálom kitörölni ami nem kell,majd jelentkezem. :) meg van a barátnőd babája??

mó73
 
 


sajnos nem tudom törölni,mert akkor még más néven voltam és már névtelenként jelenik meg a hsz. szóval nem lehet törölni , :evil:

mó73
 
 


Sziasztok, Ákos talán jobban van. Ma elég aktív.
Néhol sikerült elkaparni egy-két himlőt, azért reménykedünk, hogy nem fog látszani...

Hát igen először én is a kicsi miatt kezdtem el aggódni. Elvileg voltam bárányhimlős, de ilyenkor elkezd kombinálni az ember. Vajon tényleg bárányhimlő volt-e az? Elkaphatom-e még egyszer (ha nagyon gyenge lefolyású volt, akkor igen)?
Azt mondták, ha mégis elkapom, akkor nem okoz fejlődési rendellenességet. Nem lesz baja a babának.
Ha viszont szülés előtt 5 nappal jön ki rajtam, akkor bele is halhat, mert nem kapja meg az ellenanyagot. És hát ugye 3 hét a lappangási idő. Nekem meg bő 1 hónapom van. Szóval ha akkor sem lesznek rajtam pöttyök, akkor megúsztuk.

De mondom, anyukám úgy emlékszik, hogy voltam. Hát még egy imatéma.
Bár most Ákos nagyon lefoglal, így annyira nincs időm aggódni.

Nekünk is most lesz az érettségi találkozónk, de szerintem én nem megyek. Akkor lesz 6 hetes a kicsi, és elég messzire kéne utaznunk. Szerintem még kicsi lenne hozzá.
Izgalmas lehet úgy szülni, hogy egy egész osztály izgul érted...

Móni, sajnálom, h nem tudtad törölni. Amúgy ezt nem is nagyon értem. Szerintem simán törölhetné a rendszer a névteleneket...
gak
 
 


Jaj, elfelejtettem megírni: megszületett Dániel Noé 20-án hajnali 1kor. :)

Én is sajnálom, hogy nem sikerült törölni, Mó... Esetleg kérhetnéd a moderátorokat, hogy te írtad azt a hsz-t, csak a nevedet töröljék ki belőle. Sztem megtennék, ha megmondanád, hogy nem akarod, hogy a keresőbe beírva a neved ez felugorjon... Próbálj meg nekik írni...

Gak, imádkozom értetek, de tuti, ha voltál már bárányhimlős, márpedig azért anyukád vlesz ezt elég jól tudja, felteszem, te is fogsz emlékezni Ákos bárányhimlőjére... :) , szóval voltál, így semmi esetre sincs veszélyben pocaklakó. :) Azért ez jó hír.
Örülök, hogy Ákos jobban. :)

Jó éjt, hamarosan lefekszem...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, írok akkor ma a moderátoroknak,hova kell kattintani??Dóri ,bocsi,de megint segítessz,most a gépem is lassú,meg rohanok is,mert ma nem leszek itthon,de megírod ,hogy hogyan írhatok a rendszernek,hátha segítenek,aztán majd holnap benézek ide,és hátha sikerül. :?: gratulálok Dániel születéséhez,biztos nagyon édes. :) Gak, ez a rossz a bárányhimlőben,hogy ha nagyon elkaparja megmarad a heg, nálunk a középső fiam,10 hónaposan volt benne és a homlokán egy heg végleg megmaradt. Alexnak nem maradt heg,de képzeld a szeménél alul is volt egy kiütés ,ami külön szemészetet meg szemcseppet igényelt,nem volt könnyű. írjatok :)

mó73
 
 


Dóri,közben megtaláltam hova kell írni ,a segítségnél. most írok is gyorsan,van még annyi időm! :) 8)

mó73
 
 


Sziasztok, hát úgy tűnik Ákos már tényleg jobban van.
Az ilyen kicsiknek nagyon nehéz megállni a kaparózást.
Ákos egyébként hősként viselte és nem kaparózott, de sajnos álmában mégis sikerült kettőt elvakarni.
Egyet az orrán, mert eszi az ujját és gondolom odaért. Egyet meg az álla alatt, ami tök nem látható részen van.
Mi még azért reménykedünk, hogy elmúlik. De nekem most az is nagy öröm, hogy gyógyulgat.
Az a szemes dolog sem lehetett könnyű. Nem is írtad, hogy nálatok még ez is volt...Nem csoda, h ez a betegség mindenki számára nagyon emlékezetes.
Egyébként nagyon nehéz döntést hozni oltás ügyben. Az egyik doki javasolja a másik nem. Kár, hogy nem adnak ki valamilyen statisztikát az oltásokkal kapcsolatban. Mennyire biztonságos, mekkora védelmet jelent, mennyi ideig tart a hatása meg hasonlók. Ja és , hogy az adott betegség mennyire veszélyes? Bár ezekről talán az orvosoknak sincs adatuk.
gak
 
 


sziasztok,hát a moderátornak nem sikerül a levelet elküldeni,mindig valami hibát ír ki,majd még próbálom azért. Gak,én véleményem,hogy a bárányhimlőn mindenkinek átkell esni,oltás ellen vagyok,régen is mindenki átesett rajta,szerintem annak van veszély ,aki nem kapja el,mint pl a szomszédunkban egy házaspár,mert most rettegnek,hogy mikor kapják el,és felnőtt korban már veszélyes!! na rohanok,majd írjatok :)

mó73
 
 


Dóri,mindig hibát ír ki ,ha próbálom elküldeni a levelet a moderátornak,nagyon idegesítő,nem tudod mi lehet a baj??

mó73
 
 


Gak, van olyan oltás, amit érdemes beadatni. De egy csomó olyan van, ami nem is akkora betegség ellen van... Ha minden ellen oltatni akarjuk a gyereket, akkor azzal, hogy minden ellen védni akarjuk, azt érjük el, hogy nem edződik az immunrenszere, nem tanulja meg, hogyan kell megküzdeni a támadókkal... Szóval mindenre nem kell oltás. Azt nem tudom eldönteni, hogy a bárányhimlő az az oltom vagy a nem oltam kategória-e, nálunk nem oltom kategória. De lehet, hogy ez van annyira veszélyes, hogyha az ember csak felnőttként találkozik vele, akkor nagy baj lesz, tahát inkább oltás. De az oltást akkor is be lehet adatni, ha rájön az emer, hogy jé, én nem voltam gyerekként bárányhimlős, szóval akkor most beadatom magamnam a védőoltást. :) Mind a két oldalra van a saját oldalt megtámogató statisztika, és kőkemény anyagi érdek húzódik mind a 2 mögött. Talán az oltsuk a gyerekeket-verzió költségesebb minimálisan.

Mó, elképzelésem sincs, mi a hiba... Címzett, tárgy, minden van az üzeneteden? Milyen hibaüzenetet ír? írd meg, akkor talán már okosabbak lehetnénk...

Megyek, mert itt alszom el levélírás közben... Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri,most is megpróbáltam,de megint ez a hiba:a végrehajtás közben hiba történt.fiókhoz hozzáférés megtagadva,hiba:998. hiba szám:0x800ccc33, szóval ennyi,nem tudom mi lehet! elvileg más is írhatna helyettem,akkor még más felhasználói néven voltam,és tudom melyik hozzászólást akarom töröltetni,vagy az is elég ha a nevemet törlik,nem tudsz segíteni ebben???? most mennem kell ,mert alex felébredt. :)

mó73
 
 


Csak gyorsan a bárányhimlőről:
fenistil csepp + mentolos hintőpor, nekünk ez segített.
A fiaim egyáltalán nem vakaróztak, pedig volt rajtuk bőven pötty. A kicsi hasán így is maradt 1-2-nek a nyoma.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok,
Boeske köszi a tippet!
Nekünk is ezeket írta fel a doki. Mi még a szódabikarbónás zuhanyt is kipróbáltuk. Most már csak ápolgatjuk a hegeket. Hála Istenne úgy tűnik túl vagyunk rajta.
Nem mehettünk ki majdnem 1 hétig (csak a dokinál, meg a piacon voltunk)és szegény Ákos már totál kész lett. Meg én is, mert most meg nem bír magával. Pörög ezerre. De ez azért sokkal jobb, mint lázas gyereket ápolni...
gak
 
 


Gak, jó, hogy jobban vagytok! Hát, hadd pörögje ki magát nagyfiad! :)

Boeske, helló, rég jártál erre! Mi van veletek?

Mó, mindjárt megnézem, hogy mit lehet tenni. Mindjárt jelentkezem megint.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nem tudom, Mó, kinek küldted, de pl megpróbálhatnál dia vagy apa részére küldeni privit. Van a társalgóban olyan topik is, ahova észrevételeket, kéréseket lehet írni, azt is megnézhetnéd sztem. Nem túl jó, ha vki más ír a nevedben, sztem, mert pl az én nicskem semennyire sem hasonlít a te nevedre... Próbáld meg nyugodtan, sztem a privikre biztosan kell, hogy reagáljanak, de a topikokat is azért csinálták, hogy lehessen velük kapcsolatba lépni.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri!
Köszönöm az érdeklődést, nincs semmi különös velünk, hacsak az nem, hogy a legnagyobb fiam megtanult biciklizni. Tudom, ez nem nagy dolog, de nagyon örülök neki.
(Nem is gondoltam volna, hogy menni fog, mert ő nagyon óvatos, félénk gyerek, ha egyszer is leesett volna, biztos, hogy egy hónapig nem ült volna újra biciklire.)

Jó éjt!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Dóri,hol találom ezt a diát vagy apát???mert írnék privit.

mó73
 
 


Mó!

Szerkesztő topik :arrow: szerkesztő
Az utolsó oldalon a hozzászólások közt keresd őket.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


boeske
 
 


Helló! Örülök, hogy bicajozik a gyermek! :) Kiváncsi vagyok, Samu hogy fogja megtanulni. :)

Köszi a segítséget, Boeske Mó nevében. :) Már én is oda akartam irányítani Mót. :)

Megyek, de majd még jövök. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok! köszi a segítséget!!!! :)

mó73
 
 


sikerült is kitörölni ami nem kellett!!! :)

mó73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: