Új privát üzeneted érkezett!

Örülök! :) Ügyik vagytok. :)

Látom, midnennki nagy nyrazásban van... :) Pedig, Gak, nagyon kiváncsiak vagyunk rátok, mi a helyzet. Jól vagy?

Na, megyek, jövök majd. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, hát azért nem ilyen egyszerű a dolog,még a google-nak is kellett írnom,hogy onnan is töröljék,mert nem autómatikusan törlődik,szóval egy kicsit még várnom kell,de sínen vagyok. 8) :) dobok egy-két képet: töltök vizet a medencébe... Kép fürdök a tesómmal..... Kép

mó73
 
 


Tök jó a medencétek! :) Milyen jó ezeknek a kölköknek!... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

 
 

Sziasztok,
régen voltam már itt...
De most már nagyon készülök a kicsi fogadására. Festettem egy képet a gyerekszobába. Nem olyan nagy szám, de azért Ákosnak tetszett. Ma megvettük a kórházból kijövős ruhát neki, meg már pár dolog híján bepakoltam.
Holnap még felállítjuk a kiságyat. Szóval már sok minden a helyén van, bár még van 4 hét... Kb ez történt nálunk.
Ákos himlői meg lassan gyógyulgatnak. Bár lehet, h ezt csak én látom így, mert még mindenki tesz vmi megjegyzést a pöttyeire.
De ő azért már elég jól van.

Mi egyébként most tartunk a bilis korszaknál. Nem könnyű, de azért annyira nem is akarom erőltetni. Azt lehet látni, h jobban örül a kis gatyának, de mindig történnek "balesetek".


Ügyes vagy Móni, hogy megoldottad a problémát. Sajna én nem igazán értek az ilyen dolgokhoz, jó, hogy Dóri és Boeske tudott segíteni.
Egyébként tényleg tök jó a medencétek, meg jó nagy teraszotok is lehet.

Remélem jól telik mindenkinek a nyara! Nekem ez a kedvenc évszakom:) Bár most annyira nem tudom kiélvezni, de majd jövőre.
gak
 
 


Helló, Gak! Köszi, hogy írtál! :) Nem küldenél vmi mostansági fényképet a közös mailünkre? Megnéznénk benneteket, meg hogy hogy fest a pocakod. :) Meg, hogy milyen képet festettél a gyerekszobába! Tök ügyi vagy! Ha Ákosnak tetszett, akkor nayon jó! :) A pöttyök biztos elmúlóban vannak, de azért még biztos látszanak... Milyen megjegyzéseket lehet erre tenni??? Az emberek leleményesek...

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
végre van vonalzóm.

Már én is gondoltam arra, hogy teszek fel egy-két képet. Bár magamról nem annyira akartam. Nagyon szürreálisan nézek ki...
Hízni most sem nagyon híztam, viszont akkora a pocakom, mint ha ikreim lennének. Tényleg elég furán nézek ki, de majd be is bizonyítom.

Ákos pöttyeire általában mindenki rákérdez. De ma még ennél is furcsább megjegyzést prezentált a szomszéd nő. (akivel nagyon küzdök. Tudom, h el kéne fogadnom, de szerintem még senki sem idegesített ennyire.)Egyébként hivatalosan is bolondnak van nyilvánítva, de azért nem olyan szembetűnő.
Szóval ma kérdezte, h mi az a sok piros pötty a lábamon. (nagyon száraz a bőröm, ezért mindig vannak rajta kaparásnyomok stb) De ő el kezdte bizonygatni, hogy rubeólás vagyok. Persze ezzel a meggyőződéssel hagyott ott, teljesen mindegy volt, h mit mondok.
Nagyon felbosszantott.

Na mindegy, este rakok fel képeket a közös mailre.

Kép

Kép
gak
 
 


sziasztok ! Gak, örülök,hogy írtál, szörnyű lehet az a szomszéd nő, nekünk is van már lassan 2éve egy hülye szomszédunk,de nem foglalkozok velük. A bárányhimlőnél nekünk is furcsa volt,mert amikor az egyik dr-nő azt mondta,hogy Alex már nem fertőz,rá 2 napra a másik dr-nő aki helyettesített ő nem adta ki az igazolást,mondván,hogy Alex még fertőz, aztán még másnap fejfájással vittem Alexot az ügyeletre,ott is azt mondták,hogy ez már rég nem fertőz. szóval ahány orvos,annyi vélemény volt. 8) tegyél majd képeket,majd én is megnézem szívesen!!! most nem emlékszem,de nem akarok vissza olvasni,mert nincs időm,de megírtad,hogy mi lesz a pici neve?vagy még titok??

mó73
 
 


Jaj, szörnyű lehet, hogyha rossz a szomszédi viszony... Gak, várom a képeket! :) Biztos nem vagy szürrelális... :)
De akkor meg nem kall foglalkozni az Ákos-pötty kérdéseknek, ha rád azt hiszsi, rueolás vagy. :)

A helyettes orvosok általában nem tudják, mi a helyzet... De nem is véletlenül nem tudják, a már amúgy is csúcsrajáratott rendeléseik hirtelen megduplázódnak... Asszem én sem tudnám, hol áll a fejem... :S

Írjatok! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Most már tényleg felraktam a képek közé. A kép egyébként kb 1,5-2 nm. Majd valamikor felteszek egy-két képet a gyerekszobáról, de egyenlőre alakulóban van. Talán hétvégére minden a helyén lesz.

Ja a szomszéd tényleg nagyon nehéz ügy. Már egy csomószor megbántott, bennem meg megmaradtak a tüskék. Ha lehet kerülöm. De ha mégis odajön Ákoshoz, akkor sem tudok mit mondani neki...
Pedig többen mondják, h ha bolond bánjak úgy vele, mint egy gyerekkel. Csak az a gáz, h még rosszindulatú is. Mindenkit szid, amit én nagyon utálok hallani. Gondolom a hátunk mögött minket is...
A rosszindulatú gyerekeket sem kedvelem...
Ennek ellenére próbálok kedves lenni, de valahogy nem sikerül.
Na mindegy.

Én amúgy nem vittem vissza a dokihoz Ákost, nem tudom, hogy fertőz-e. Szerintem már nem. Már lejöttek róla azok a vackok, bár a haján még van egy-két pörk. De már muszáj volt kivinni Ákost, mert már kezdett megőrülni. Én azt olvastam, hogy a pörkök már nem tartalmaznak kórokozókat.

Kép

Kép
gak
 
 


a vonalzóm fele lemaradt.

Kép

Kép
gak
 
 


Ja bocs elfelejtettem a nevet. Abigélnek hívják a Tesót.

Kép

Kép
gak
 
 


Abigél, de jó ritka szép név. amúgy befordult már a baba? nem soká megszületik,ez olyan nagy öröm ! A szomszéddal kapcsolatban,nekünk 11évig olyan jó volt,mert nem volt szomszédunk aztán sajnos építettek mellénk,és egy nagyon gonosz nő,a lánya meg a lánya élettársa ,ők a gonosz szomszédok, mindenbe bele kötnek,de már nem is köszönünk egymásnak . igen,ha pörkös,akkor már nem fertőz a bárányhimlő,jó,hogy ti is túl vagytok rajta ! :)

mó73
 
 


Tök szép vonalzók! A képeket is köszönjük, nemsokára megnézem, de most el kell mennem inne, mert Dnai elaludt... :) Gak, az a jó, hogy te megteheted, hogy nem haragszol rá. Persze, nekem is vannak emberek, akiknél nem tudom elengedni a haragot, de azért igyekszem. És ha nem akadályoznám meg hogy Isten szeretete ezeket a kapcsolatokat is megváltoztassa bennem, akkor már rég nem haragudnék. De ragaszkodom a haragomhoz... Milyen butaság! Na mindegy. Remélem, a csendes szó a szívemben majd ezeken a területeken is úrrá lesz. :)
Széééép név. :) D sztem ezt már írtam is. :)
Na, megyek, mert már mocorog Dani, nem teszem jól, hogy pötyögök itt...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gak, köszi a képeket! :) Nagyon tetszik a festményed! :) A pocakod meg szép. :) Nagyon előrefelé van, nem? Azért fura talán picit, mert olyan, mintha Abigél úgy akarna helyezkedni, hogy szemből semmiképp se látsszon ki a te vonalaidból, csak oldalról. :) Nagyon szép vékony maradtál. :) Édes pöttyös kisfiad nagyon szépen alszik. :)

Na, jó éjt, csajok!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


szia Gak, nagyon tetszenek a képek ! A pocakod annyira hegyes! szerintem előbb meg lesz a baba pár nappal! Ákos meg édesen alszik ! :) Mi bográcsoltunk ,le is fotóztam és felraktam a gmail-re . 8) írjatok!!

mó73
 
 


Mó, a bográcsozás nagyon jó lehetett. Legalábbis a képriport alapján... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok,
Móni kérdezted vmikor, hogy megfordult-e a baba. Most úgy tűnik jó irányba van. Már minden készen áll az érkezésére.
De szerintem ő is végig húzza. Már a 30. héttől mondja mindenki, h akkora a hasam, hogy holnap megszületik. És hát mégsem. Pont, mint Ákosnál. Akkor is mindenki ezt mondta.

De én már nagyon örülnék neki. Már képtelen vagyok kivinni Ákost a játszótérre. (fél órás út oda meg vissza), uh szerintem már neki is elege van. De azért még így is jobb, mint ha feküdnöm kéne...

A bográcsozás jó lehetett. Én leginkább a hangulatát szeretem. Nálatok meg azzal tuti nem volt gond. Már a szűk család is felér egy kisebb társasággal.

Kép

Kép
gak
 
 


Óh, Gak, szerintem is hamarabb fog jönni kistesó. :) Remélem. :) Gondolok rátok! És igen, jó, hogy nem kell feküdnöd. :)
Mi lesz majd a stratégiátok? HOgy lesz Ákossal?

Mennem kell, de majd nézegetem, történik-e itt vmi... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok ! Gak, én is várom a híreket ! remélem mielőbb meg lesz a baba !napok kérdése,és a kezedben tarthatod ! :)

mó73
 
 


Nem tudom miért, de én is úgy érzem, h hamarabb érkezik. De azért remélem szerdáig még várni fog.Ma vették le ugyanis a streptococcus tenyésztéshez a cuccot és szerdán lesz eredmény.
Ha előbb jön, akkor antibiotikumot kapunk, annak meg nagyon nem örülnék.

Már egyébként nagyon várom a kis csajt. Úgy beleéltem már magam, hogy lesz egy hajas babánk, akinek még nyáron sem kell levágni a göndör fürtjeit. Ez most elég hülyén hangzott, de ma volt birkanyírás Ákosnál. Hát mit ne mondjak, alig mertem az első fürtöcskét megcsonkítani. De végül sikerült, mégiscsak egy kis fiú.

Dóri szépek a vonalzóid.

Kép

Kép
gak
 
 


Ákosnak eddig nem volt hajnyírás??? Jó sokáig bírtátok... :)
Énfiaim 1 éves kor körül voltak először hajvágva. :)

Remélem, kicsilány vár akkor szerdáig... :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok ! Gak, streptococcus tenyésztés miért kellett? felfáztál? nálunk 9 hónaposan volt akkora Alex haja,hogy azóta 2-3 havonta kell neki vágni. Az első 9 hónaposan,én fogom a férjem vágja: Kép és utána : Kép

mó73
 
 


ja és még egy kép a hajvágás előtt : Kép

mó73
 
 


De hajvágás már sokszor volt, de csak mértékkel. A loknikból csak csipkedtem. Elöl, meg hátul vágtam rövidre. De most nagyon rövid lett a hőség miatt.
Egyébként hihetetlen sűrű haja van.

Móni nem fáztam fel, de ez a vizsgálat szükséges a végén. Valahol nem csinálják, de a mi kórházunkban igen. Ha van olyan baci bennem, akkor az a baba életét veszélyeztetheti. Nem hinném, h van olyanom.

Kép

Kép
gak
 
 


sziasztok, ja nem tudtam,mert nekem nem csináltak olyan vizsgálatot sosem. jó neked,hogy most fogsz szülni, szerintem ez a legjobb ,a nyári időzítés. nekem a 3. fiam júniusi ,jó nagy melegben született,de valahogy az volt a legjobb időzítés. 8) Gak , a férjed bent lesz a szülésnél? Az enyém nem jött be soha ,mert nem bírja az orvosi dolgokat,de én se bírtam volna ,hogy bent legyen,mert olyankor nekem egyedül volt a kibírható,de végig ott volt ,csak kint. :)

mó73
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Jaj, Mó, ez az Alex olyan helyes kispasi! Nagyon tetszik az a hatalmas haj! :)

Ákosnak milyen loknijai voltak? Hol? Akkor neki nem egyenes a haja? Ezek szerint, gondolom, nem... :)


Sziasztok! Most megyek, mejd jövök még. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, merre vagytok?? szombaton voltunk az ikertalálkozón, de csak én , az ikrek meg Alex, tetszett nekik . :) 8) mára meg elromlott az idő. Gak, van valami hír?? Dóri, veletek mi újság?? egy-két kép szombatról / Szigethalom/ Kép Kép

mó73
 
 


Nagyon jó, nem is tudtam lhogy vannak ilyen rendezvények... :)
Mi megvagyunk, csak azért nem írtam, mert én írtam ezelőtt legutóbb... :)

Felvettek minket az egyetmere, meglátjuk, mi lesz így jövő évben... :)

Nálunk ez a legnagyobb újság... :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gak????

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gak??? én is ezt kérdezem !!! :) igen ez volt most a 11. országos ikertalálkozó, úgy bírom annyi ikerpár van,főleg az egypetéjűek, idősebbek is,és egyforma ruhában jönnek, nagyon szuper. :) gratulálok az egyetemhez. 8)

mó73
 
 


Sziasztok, még sajnos semmi. Ma töltöttem be a 40. hetet. De azt hiszem a vonalzóm nem ezt mutatja. Mert Ákosból kiindulva plusz 5 napot hozzáadtam.

A legutóbbi uh-n azt mondták, h elég jól kapja a kicsi a szenet, mert már a talpa is hurkás. Lehet, hogy ezért nem akar kijönni?

Bár én nem hiszek ebben, hogy a kicsi dönt a kijövetele felett. Hiszen mindennek meg van az ideje... És hát tudjuk ki adja ezeket a pillanatokat. Szóval csak várni tudok, biztos meg van az oka a várakozásnak. Már úgyis túl vagyok a holtponton.

Gratulálok Dóri. De mi ez a többesszám? A férjed is felvételizett. Majd írd meg a levelező helyünkre, hogy melyik egyetemre, mert úgy emlékszem nem végleges sorrendet írtál.

Kép

Kép
gak
 
 


Gak, akkor már bármelyik percben beindulhat, hát igen ez a plussz-minusz 2 hét benne van a pakliban. nálunk az első 5 nappal.a második 3 héttel, a harmadik 4 nappal előbb, az ikrek egy héttel később ,és Alex 2 héttel jött előbb. szóval ez mindenkinél más. várni kell, mást úgy se tudsz csinálni. képzeljétek a legnagyobb fiam ma utazik Örményországba, igaz 18 éves ,de azért izgulok,mert olyan messzire most utazik egyedül, ráadásul nem közvetlen járat, Prágában átszállas lesz, és ma indul este fél 6kor, és itteni idő szerint éjjel 1kor érkezik oda. szóval hosszú. na megyek,mert még készülünk,meg sok a dolgom,majd jövök. 8)

mó73
 
 


hogy mik vannak, szerencsére engem nem kellett felkészíteni a szülésre. :) :) amúgy merre vagytok? gépezek egy kicsit,mert fél 4-kor indulunk a reptérre. 8)

mó73
 
 


Sziasztok! :)

Remélem, nagyfiad odajutott épségben! :)

Igen, érdekesek ezek a dolgok... Dúlák... Sok pénzük van egyeseknek... :)

Gak, nagyon várjuk ketteskét! Gondolom, ti is... :) Hidd el, tényleg mindennek rendelt ideje van, nem lesz itt semmi probléma. Csak bírd kivárni... :)

Szép napokat, jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


igen,minden rendben van, telefonon szoktunk beszélni,és 11-én jön haza. 8) Gak? ! meg van a baba??

mó73
 
 


Sziasztok.
hétfőn 7.25-kor megszületett a mi kis Abigélünk. (3350g, 55 cm)
Nagyon szép kis csaj. Ügyesen eszik, talán túlságosan is éhenkórász. Úgy tűnik a hasfájás most sem marad el... De ez most nem igazán zavar.
Nagyon gyorsan érkezett, három és fél óra alatt ki is bújt. Majd teszek fel képet.

Kép

Kép
gak
 
 


Gak ! Gratulálok és nagyon sok egészséget kívánok nektek ! nagyon nagy öröm ! akkor tényleg gyors volt, szerencséd van. :) várom a képeket !

mó73
 
 


Már küldtem is az e-mailünkre:)

Kép

Kép
gak
 
 


szia Gak, nagyon jó képek,nagyon aranyos a kis Abigél ! a kis karszalag még rajta maradhatott, Alexét nem adták oda a kórházban ,olyan bosszantó volt,pedig régen a többinél oda adták,4 éve meg kitalálták,hogy ott kell hagyni. :evil: jó baba? van elég tej? Ákos örül neki? biztos nagy az öröm, na rohanok,mert épp vendégségbe vagyunk,és már keresnek,már szóltam az előbb,hogy mindjárt megyek,épp sütögetünk kint. Dóri ,merre vagy?

mó73
 
 


Szia Móni,
a karszalagos történetet megértem. Nekem is rosszul esett volna, ha nem adják oda a szalagot. Ákosnál is eltettem emlékbe.
Nagyon jó baba Abigél. Az otthon töltött első napon megijedtünk, hogy hasfájós lesz, de mára megoldódott ez a probléma. Csak kicsit fáj neki, nem vészes. Két óránként eszik, éjszaka kicsit ritkábban. Eddig úgy tűnik, hogy elég tejecskét kap. A születési súlyát már el is érte... Én most úgy döntöttem, hogy nem fogok fejni. Ákosnál nagyon macerás volt és nem is vagyok biztos abban, hogy szükséges-e ez a dolog. Szerintem csak lesz, ha ügyesen eszik. Ákosnál is akkor csappant meg, amikor nem volt étvágya. Abigélnél ez a veszély egyenlőre nem áll fenn.

Kép

Kép
gak
 
 


Gak, nagyon sok szeretettel gratulálok a gyönyörű kislányhoz!
Hogy vannak a tesók?
Isten áldja ameg az egész családot!

Mi gyülekezeti csendeshéten voltunk, azért tűntem el... :) Jó volt, csak sok volt a feladat, a 16-20 éves ifikorosztly vezetői voltunk, és minden zenei szolgálat felelősei. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


szisztok,mi újság? tegnap haza jött a nagy fiam ,volt egy kis kavarodás a reptéren,mert 2 órával később jött a gép. nagyon jó volt minden, csak mára egy rossz hír miatt nagyon szomorú,olyan rossz hír jött ,hogy az osztálytársa,barátja ,/ráadásul padtársa volt/ sajnos vízbe fulladt,hát ez megdöbbentő ! főleg a családja számára. más: Dóri hol volt a tábor? ez ilyen hitgyülis? a szomszédaim is járnak oda,nekik 5 gyerekük van. Gak , hogy vagytok? Abigél bírja ezt a meleget?

mó73
 
 


Sziasztok!
Én is babát várok! És már van egy.
Ez keresztyén fórum? Milyen felekezethez tartoztok?
jaanna
 
 


Sziasztok.

MĂł, nem hitgyĂźlis, mi reformĂĄtusok vagyunk, ez a gyĂźlekezetĂźnk tĂĄbora volt.
Sz¨rnyŹ, ami tÜrtÊnt, nagyon sajnålom... Isten vígasztalåsåt kÊrem a csalådjånak Ês a baråtainak is... Nem is lehet mit mondani... Hogy tÜrtÊnthetett?

Anna, üdv itt. Igen, keresztyének vagyunk. Sok boldogságot a babaváráshoz. Mikor érkezik ketteske? Idősebb mennyi idős? Meg még sok kérdés... Mesélj-mesélj! Ti milyen felekezethez tartoztok?

JĂł ĂŠjt mindenkinek, remĂŠlem, Ă­rtok.

Gak, veletek mi ĂşjsĂĄg? Gondolom, lefoglal a kĂŠt tĂśrpi, majd Ă­rj, ha tudsz. FĂŠltĂŠkenysĂŠg van?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, hú milyen betűk.. :shock: hát igen szomorú tragédia,még a körülményeket vizsgálják. Anna, szia üdvözöllek, milyen a kicsid,kisfiú vagy kislány? mikorra várod a következőt? mi katólikusok vagyunk,én római,a férjem örmény,az is hasonló. írjatok

mó73
 
 


Sziasztok, úgy látom mindenki nyaral:)

Móni szörnyű ez az eset, ami a fiad barátjával történt.
Nagyon nehéz lehet most a családjának, meg gondolom a fiadat is megrázhatta a dolog. Pár éve a barátnőmnek meghalt a volt barátja, az engem is nagyon megdöbbentett, felkavart. Ő volt az egyetlen ismerősöm, aki korombeli volt és baleset érte. Ilyenkor mindig elgondolkodik az ember a halálon.

Mi nem nyaralunk viszont Ákost ide-oda viszi az apukája. Tegnap voltak a Balatonon, ami nagyon tetszett neki, ma meg ment a mamához. Ennek nem annyira örülök, de Abigél hasfájós, és úgy gondolta a férjem, hogy levesz egy feladatot a vállamról. Nem a legjobb megoldás, de talán még tényleg jobb így.
Egyébként nagyon odavan a kicsiért. Tetszik neki, puszilgatja. Ennek ellenére megviselte a trónfosztás. Apát kisajátította magának, minden dolgát neki kell intéznie. Szegénynek már kicsit elege van, de ez így mégis jobb, mint ha nem bírná a kis tesót.

A kicsi meg hízik rendese, már olyan, mint egy kis malac. Két és fél hét alatt 1 kg-ot hízott.

Kép

Kép
gak
 
 


azta. Jo nagyra nott akkor a kicsi lany. Sztem jo igy, hogy nagyfiad tud apaval lenni sokat. Kitartas nektek, hamarosan nyugodtabb idoszak kovetkezik.

Mi nyaralas helyett Samu hasmenesevel es a vele jaro mosasokkal kuzdottunk. Mostmar jol van.

Pusz mindenkinek. A betuimert bocs a multkor, inkabb akkor nem irok ekezeteket.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok, hasmenés? hát az kellemetlen. :( remélem már jól van Samu. 8) Gak, akkor jól nő a kicsi lány, nálunk havonta híztak 1 kilót anno. :) képzeljétek úgy döntöttem,hogy megnézetem a gyerekek vércsoportját,sikerült is,csak Alexnál nem,mert túl husi,nem látszik a vénája. :) majd legközelebb. amúgy van ahol a születéskor meghatározzák a vcs-ot,de ahol én szültem ott épp nem volt ilyen. :( na lépnem kell

mó73
 
 


sziasztok, mindenki eltűnt, hát nálunk is zsúfolt most sok a dolgom,elkezdődött a suli,ovi. remélem azért majd jöttök.

mó73
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: