Új privát üzeneted érkezett!

Andi,
te milyen tortával is készülsz a nagy napra?

Mi most ezen filózunk... Egyik volt a Szomszában a Flórának az első szülinapja, és olyan pici, egyszemélyes tortát kapott (gondolom hagyták neki szétbarmolni :D ). Mi is lehet, hogy ilyet veszünk, beültetjük az etetőszékbe, oszt hadd szóljon! Amit meghagy, megesszük :D .

Kép
bébé01
 
 


Bébé! Én fogok sütni miki egeres tortát. Dodótól kapok távsegítséget hozzá. :D

Olyan oroszkrém féle lesz, a külseje marcipán. Tuti kap a piskótájából Mütyike is, de tőlem barmolhatja is. Neki lesz, de úgyis mi esszük meg!

Köszönjük, remélem hamar meggyógyul Viki. Mondjuk szerencsére (kopp-kopp-kopp) nem egy beteges típus, Ő is csak egyszer volt beteg. Az sem volt vészes és kb. 4 napig tartott.

Heneeee!! Hol vagy??

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Kannás képet majd hozok ám, csak át kell tölteni fényképezőről a sz.gépre.

Én is láttam Flóra szülinapi tortáját. :-D Nagyon cuki volt. Egyébként nagyon irigykedem rájuk, ez a Flóra olyan jó gyerek, mindig olyan szépen eljátszik egyedül. Azon mosolyogtam jót, amikor még újszülött volt, sírt éjjel, mindkét szülő ült a kanapén, és azon tanakodtak, hogy bemenjenek-e a gyerekhez, de aztán megállapodtak, hogy ne, mert megszokja, hogy ha sír mindig felveszik. Aztán persze jött az operaénekes szomszéd, és szólt, hogy csináljanak már valamit a gyerekkel, akkor végre anyuka felvette, és a gyerek elhallgatott.

Brokkoli főzelék
1 kisebb burgonyát felteszek főni, majd amikor már félig megpuhult hozzáteszek egy maréknyi brokkoli rózsát is. Együtt puhára főzöm őket. Egy másik edényben egy kisebb almát megpárolok. A megfőt alapanyagokat összeturmixolom kb. 60-70 ml tápszerrel. Lehet hozzá adni főtt csirkemellett, de jobban passzol hozzá a sajt.

Netről írtam le, még nem próbáltam, és lehet, hogy ma sem fogom, mert tegnapról maradt egy adagra való ebéd.
kittina30
 
 

 
 

Bébé
Máté majd 1 hónap voltva kapja a következő Prevenart.
Fogamat tegnap betömte gyógyszeres töméssel, egyelőre bírja, csak egy kicsit megint bedagadt. Majd meglátjuk péntekre, akkor megyünk vissza, remélem nem leszek fogatlan.

Andi
Mütyike hogy van? Biztos nagyon szuper lesz a torta, mi is házilag készítünk valami mesefigurás tortát.

Hene?
kittina30
 
 


Szerencsére Máté sem volt még beteg, és szerencsére eddig az oltásoktól sem lett lázas, csak nyügi.
kittina30
 
 


Köszi a hiányolást, de csak hogy életjelet adjak magamról annyira jöttem.
Beteg én is Miku is. Mondjuk ő nem annyira, csak taknyos. Én köhög, orrom folyik, zúg a fülem, stb, nyaktól fölfelé fáj minden. Ha jobban leszek jövök, ígérm képekkel!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Hene,
jobbulást mindkettőtöknek!!!

Andi,
tényleg, mondtad múltkor a miki egeres tortát. Ő a kedvence Mütyinek? Jobban van már szegénykém?

Én fiamnak most Thomas a gőzmozdony a kedvence, legalábbis ezen kacag a leghangosabban mostanában. :)

Kittina,

köszi a recit, szerintem jövő héten kipróbálom. Tegnap üvegeset evett, főztem még hozzá krumplit, betolt belőle egy nagy tányérral vacsira, meg egy kis tápit.

Máté fiad sem mai csire már, boldog tizediket! :D

Igen a Szomszás Flóra nagyon jó kis gyerek. Mondjuk nem értem, hogy az anyja minek szülte, mert folyamatosan pattintaná, hogy ő bulizhasson. :lol: Na mindegy.

Kép
bébé01
 
 


Lányok!

Ti vettetek a kicsiknek kompot? Mi most ezen vacilálunk, hátha késztetést érezne a járkálásra.

Most ezerrel kúszik, olyan mint egy kis Terminátor. Felmosnom nem kell, mert ő elintézi nekem. Most épp az üvegasztal alatt van. Telerakom neki az alsó lapot mindenféle papírral, újsággal, ő meg leszedi és elolvassa őket. Drágám tegnap jött haza, meglátta a lakást, azt hitte atomtámadás volt, pedig csak két perccel előtte rámolta le... :o

Kép
bébé01
 
 


Jó estét!!

Köszi, nagyon aranyosak vagytok, Mütyikém estére megint belázasodott, folyik az orra és begyulladt a szeme. Negyed órája aludt el..
Nekem meg a hasam fáj veszettül, gyógyszer meg nincs, még bőven nem kéne megjönnie.

Bébé! Nekünk van kompunk, kölcsönbe kaptuk. Mütty nagyon szerette, de attól nem érdekelte jobban a járás. Sőt! Először előre dőlve akart elindulni, mert ugye abban előre dőlve megy.
Meg a védőnő is azt mondta nem egészséges a csípőjének, max 10 percre lehet benne naponta.
Na a mi korunkban meg szinte mindenki használta, nem lett bajunk tőle. Hát mindenki döntse el. Mi már rég nem használjuk.
Egyébként tök ó a vonalzód! :D

Hene, drága! Jobbulást mindkettőtöknek!!! Hamar gyógyuljatok meg és várunk vissza!!!

Ja, Bébé! Miki egeret sztem én fújom fel neki, bár a Miki egér játszótarét imádja, a többi miki egér mesét nem...Rajzoltam neki, az tetszett neki nagyon. Hát nem tudom. Minden esetre azt kap oszt kész. :lol:

No lépek aludni, jó éjszakát!!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Henééknek, és Andiéknak is jobbulást!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:47-kor.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Hát akkor még hezitálunk ezen a kompon....

Andi,
Mütyinek továbbra is jobbulást, szegénykém!

Kittina,
Máté nagggyon édes minden képen, de a kannás a csúcs!!!!!!
Azt a bringát lehet tudni, hol vették? Nagyon tetszik, nem láttam még ilyet. A hintában szépen ül, szerintem abban is elpörögne.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!


Kitti!! Máté Kép Kép

Az a bicaj nagyon jó, én is ilyesmit szeretnék Mütyikének.

Az éjszakánk aránylag jól telt, én vagyok ma carul...Remélem hamar átmegy rajtam is.
Szorítsatok, ma este jön a hiteles ürge, segít jó hitelt találni a házhoz!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!!

Na mit gondoltok hova megyünk ma este???

PALACSINTÁZNI!!!!!!!!!!!!!!!


Tavaly is pont nappalos volt apus, ma is és ha hazajön akkor máe hárman Mütyikémmel együtt elmegyünk. Oké, nem illő ilyen későn még mászkálni, ilyen pici gyerekkel, de ez rendkívüli alkalom és most olyan jóóó.

Jaj, csajok!! Éjszaka fél 1-kor megy el a magzatvíz...Holnap 10:30-kor érkezik Mütyikém. Tavaly ilyenkor még fel sem tudtam fogni, h anyuka leszek és nem tudtam mit jelent az, h van egy kislányom. Ezt a leírhatatlan gyönyörű érzést még nem éreztem!!!

Ha a kicsi Virágszálamról lenne szó, gondolkodás nélkül újra átélném, minden fájdalommal együtt!!!

Na ok, befejezem a nosztalgiát, idejött Vikikém és csimpaszkodik, h vegyem fel...Kép

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Andi,
megy a drukk, bár már szerintem későn. :oops: Remélem, sikerrel jártok! Azért meséld majd el, van esélye két fiatalnak a mai világban lakáshoz jutni?

Tényleg, holnap itt a nagy nap!!!!! De jó! Mi még nagyon messze vagyunk! Hétvégére sütöd a tortát?

Legyetek jók!

Kép
bébé01
 
 


Andi!

Csak azért jöttem mert a tanya nem enged!

:cry:

Elküldve: 2008 Június 05 Csütörtök - 12:21

Hy! Jelentem de. 11-kor megszületett Kaulics Viki, 3620g, 49cm-rel, csaszival. Megkínlódtam, de gyönyörű lányom van! Üdv: Sz. Andi



Isten éltessen születésnapod alkalmából drága kis "Tündér Mütyike"!
És természetesen Édesanyádat aki hősiesen viselte születésed minden pillanatát és azóta is minden percben hálát ad az égnek,hogy velük lehetsz!



Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!!

Köszi szépen!!!
Ez sokkal jobb, mint a saját szülinapom!!Kép

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Andi,

Nagyon-nagyon boldog 1. születésnapot kívánok Mütyinek!

Kép
bébé01
 
 


Drága Mütyike!!!!!

Nagyon Boldog Első születésnapot Neked :lol:
A Jó Istenke éltessen nagyon nagyon sokáig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi Neked is meg anyának is.

Kép

nicike
 
 


Kitti,az a bicaj engem is érdekelne,hol lehet ilyet venni? :oops:

nicike
 
 


Sziasztok!

Viki
TündérSzép Macilánynak itt is Boldog Első szülinapot! Kép

Nicikém!
Nagyon édes az új avatarod! Puszi Lilinek! Jobb már az étvágya?
20150601134430
 
 


Mütyikének nagyon-nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!!!

Kép
kittina30
 
 


Bringa Praktikerből való.

Andi
Drukk a hitelhez, remélem sikerül.
Építkezés, vagy vásárlás?
kittina30
 
 


Drága Vikim!

Lilinek hol ilyen hol olyan az étvágya.
jön a második foga,gondolom azért nem jön be neki az evés.

Sajnos mivel legyengült a fogzástól az immunrendszere,rögtön kialakult a gomba a beleiben :cry: A popsiján meg a nuniján nagyon látszik.Kérdeztem a doktornénit,ezt én okozhattam e,hisz annyira vigyázok a tisztaságra...mondta h nem,a gombát születésüktől kezdve hordozzák álltalában,most legyengült a védekező képessége,így kijött.... :cry:

nicike
 
 


Jaj, nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat!!!
Puszi mindenkinek érte!!!

Niki!! Lilike gyógyuljon meg hamar!!! Szegénykém, biztos jó szar lehet Neki!! Puszi a pofijára!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk!

Andi,
remélem, úgy sikerült a szülinap, ahogy szeretted volna! Majd ha publikus, kérünk képeket. :)
Remélem, hitel ügyben is sikerült jól döntenetek.

Nicike,
sajnálom, hogy Lilit így meggyötri ez a fogzás. :( Adott rá valamit a doki?

Kittina,
fogaddal mit tett az a beste orvos? Remélem, most már rendben lesz.


Ma is csavargós nap lesz. Megyünk szavazni kollektíve, utána sétálunk, aztán meg főzünk magunknak, meg a kiscsávónak egy pár üveggel.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!!

Már kicsivel jobban vagyunk, de azért holnap viszem Mikut a dokinénihez!

Hoztam képeket a szülinapról.

Kép Ezt a halacskát kaptam

Kép Ismerkedünk egymással (annyira tetszik neki, hogy már nem sok szusz van benne :lol: )

Kép Ez volt a tortám!

Kép Apával és Anyával

Pussz mindenkinek!!

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Hene
Örülök, hogy már jobban vagytok! Nagyon jók a szülinapi képek, Miku nagyon édes, és a tortája is nagyon szuper.

Andi
Ti hogy vagytok? Milyen volt a szülinap? Torta sikeresen elkészült? Hitelügyben van valami pozitív? Építkezni szeretnétek, vagy vásárolni?
Egy időben mi majdnem építkeztünk, de aztán mégsem, még lehet, hogy majd egyszer arra is sor kerül.

Szülinaposok
Mit kaptak a babák? Azon gondolkodom, hogy mi jót lehetne venni Máténak az 1. szülinapjára, de még nincs ötletem.

Bébé
Hogy halad a kúszás-mászás? Mi jót főztetek hétvégén gyerkőcnek? Ha főztök előre, akkor azt lefagyasztod?
Megcsináltam a brokkoli főzeléket, és megette. Tulajdonképpen mostanában mindent megevett, amit adtam neki. :-D

Nicike
Szegény Lilike, akkor ő is megszenved ezzel a hülye fogzással. Az én gyerekemnek is legtöbbször piros a popója sajnos, pedig állandóan kenem, és eddig még a Neogranormon a legjobb rá.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Hene,
szupik a képek, kiccsalád nagyon helyes! :D
Most már csak kijöttök ebből a betegségből...

Kittina,
kúszás-mászás jól halad, tegnap kiköltözött a konyhába, apját figyelte főzés közben. Kivittük neki a játszószőnyegét, azon pörgött. Sajnos a főzés neki külön elmaradt idő hiányában, úgyhogy most kéne nekiállnom valaminek. Brokkolifőzit, cukkini főzit és paradicsomos krumplit szeretnék csinálni neki. Van egy csomó üvege, abban szoktam lefagyasztani.

Kép
bébé01
 
 


Micsoda ócska idő van. Lámpát kell oltsak, mert tök sötét van!

Kép
bébé01
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:03-kor.

Kép
bébé01
 
 


Pupák :D :D :D

Fogamat elfelejtettem írni délelőtt
Lement a duzzanat, betömte a doki, de sajnos elváltozás van a fogyökéren, ami nem múlt el, fél év múlva kell megnézni röntgennel, és ha nem múlik, akkor ki kell húzni.

Már akartam múltkor is kérdezni, mi van Titanillával? Írjátok ám meg nekünk is, ha megszült!!! Nagyon drukkolok!!!

Egész délelőtt főztem, megtehettem, mert itt volt anyám és a nagyim, elfoglalták Mátét, és nem vagyok elájulva a főztömtől. Máténak főztem paradicsomos krumplit csirkemellel. A csirkemellel van gondom, mert házi csirke és nagyon nehezen puhult, ráadásul kipróbáltam az olivaolajon párolni megoldást, megszenvedtem vele, mire megpuhult, és ráadásul nagyon bevette az olivaolaj ízét, úgyhogy turmixolás után az egésznek olyan olivaolaj íze lett, mondjuk Máté ettől függetlenül evett belőle.

Holnap meg akarok neki főzni egy kis spenótot, még nem próbáltuk.
kittina30
 
 


Hoztam megint pár fotót:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:48-kor.
kittina30
 
 


Jaj, Máté de szép fiú!!!

Mikuka meg na nem is mondok semmit...Majd találkozunk!! :wink:

Tita még nem szült meg, szólunk, ha kibújt Édibébi!!!

A szülinap jól sikerült, majd este keresek képeket és teszek fel. MOst mennem kell sajnos!

sz.andi
 
 


Máté nagyon édes! És milyen komolyan rakja be a formákat! :D

Főzőcskéztem fiamnak.. Csináltam neki cukkini főzit, nagyon fini lett, falta. A többit lefagyasztottam. Meg csináltam brokkolis-rizses csirkét. Azt is bedobtam a fagyóba. Többre nem volt enerdzsim ma. Holnap még csinálok egy kis pari-krumplit, oszt jól van.

Kép
bébé01
 
 


Na hozok pár képet aztán sztem megyek csuccsantani.

Mütyike a nagyitól kapott ruci cipelés közben:

Kép

Kapott egy dobot is:

Kép

Miki torta:

Kép

sz.andi
 
 


Andi!!! Mütyike annyira édes!!! Olyan helyesen cipeli a ruhácskáit, és az a torta, komolyan te sütötted? Tetszett Mütyikének? Kapott belőle?

Bébé
Ügyi vagy, hogy ennyi mindent csináltál. Én nem szoktam fagyóba tenni, bár lehet, hogy könnyebb dolgom lenne.

Kezdek aggódni a gyerekemért, állandóan nyafog, pedig szerintem most nem jön foga. Időszakosan rámjön ez az aggódás, hogy nem kellene-e kivizsgáltatni. Semmivel nincs el, a nap 90%-ában nyafog, nyüsszög. Remélem, hogy csak az én képemet unja, és nincs semmi baja. Vittem már ezért korábban orvoshoz, mert akkor is állandóan nyafogott és sírt, de nem volt semmi baja. Mondjuk mindig ilyen, csak vannak kevésbé rossz napjaink. Eddig legalább ébredés után elvolt egy fél óráig, addig eljátszott valamivel, most meg már akkor sincs el.
Ma megyünk barátnőmékhez, ott jól szokta magát érezni, lehet, hogy több gyerektársaság kellene neki, mert ha látja, hogy más gyerek is játszik, akkor ő is. Csak sajnos eléggé korlátozva vagyok, mindentől elég messze lakunk, vezetni nem tudok, buszra meg... Az utca elejéig jutok el vele, és rájön, hogy ő nem akar a kocsiban ülni, és jön a hiszti.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Andi,
Mütyi naggggyon édes! Csini ruhákat kapott. És az a torta! :o Mennyit dolgoztál rajta? Elképesztő! Hány napig ettétek? :)


Kittina,
szerintem no para, szerintem is csak a képedet unja! :D Nálunk is előfordul ez. Főleg akkor, ha mondjuk megjöttünk a sétából és hozom be, és teszem le a játszószőnyegre. Na akkor hiszti. Meg amikor kiveszem a hintából, akkor is hiszti.
De egyébként az időjárás is lehet. Jönnek-mennek a frontok. Emlékszem, tavaly nyáron volt egy ilyen nyöszörgős-nyűglődős periódusa a Pupáknak, akkor is hívtam a dr-nőt és mondta, hogy ha egyéb baja nincs, akkor lehet, hogy a front...

Nálatok talán az a baj, hogy Máté nem szeret kúszni-mászni, csak inkább sétálgatna, ha valaki hordozná. De hát ezt ki bírja derékkal? Ha ül a földön és körberakod játékkal akkor is nyafizik?

Kép
bébé01
 
 


Én gondoltam már arra, hogy nagyon elrontottuk Mátét, mert amikor pici volt mindig sírt, ezért szinte állandóan kézben volt, és most is elvárja, hogy kézben legyen, vagy vezetgessük, de már szerintem ezt is unja. Jön-megy, de közben nyafog. Ha leülünk a földre játszani játékokkal, azokkal is csak minimális ideig van el. Szerintem ezért nem is mászik, mert nem sokat volt vízszintesbe kiskorába.

Most alszik, megfőztem a spenótot, hát kíváncsi leszek. Tettem bele egy kevés fokhagymát mondjuk csak egy késhegynyit, hagymaszagú lesz szegény, pedig ma randija lesz. :-D
kittina30
 
 


Hadd szokják a csajok! :D

Kép
bébé01
 
 


A spenótnak sikere volt! Szerintem kicsit túlzottan fokhagyma íze lett, de mondjuk én nem szeretem a fokhagymás dolgokat. Olyan nehéz eltalálni kis adagoknál a fűszerezést, pedig csak egy késhegynyit tettem bele.

Andi
Az előbb lemaradt, hogy az új farmerruciban nagyon csinos Mütyike.
kittina30
 
 


Szerintem nem baj, ha egy kicsit fűszeresebb néha. Azért biztos ők is unják már néha a főztünket.

Fiam dinnyét evett hétvégén. Egyelőre nem csípi.

Most jöttünk a hintázásból, agyig bekentem 50-es faktorú krémmel. Jó kis meleg van kint.

Kép
bébé01
 
 


"CSAJOK!!!MOST ÍRT WERA!!!!!!!!!!

MEGSZÜLETETT NÓRA BABA JUNI 10-ÉN 23:20-KOR. 3890G ÉS 54CM!
NEM VOLT EGYSZERŰ,DE MINDKETTEN JÓLVAGYUNK!!!"


Kép

Bugri Nórinak nagyon boldog első szülinapot!!!!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Nórinak nagyon boldog 1. szülinapot!!!

Pocsék éjszakánk volt, 2 óránként fent voltunk. Úgyhogy a mai főzésem elmarad, mert álmos vagyok, csak rizst főztem, de vacsira kapja tápszerrel és banánnal. Ebédre meg üvegeset eszünk.

A tegnapi randi sem sikerült jól, nagyon nyügi volt Mátém, és a barátnőm kisfia (4 éves elmúlt) is. Viszont a kiscsaj elemében volt. Úgy látszik a tegnapi nap csak a fiúknak nem kedvezett.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Nórinak nagyon boldog 1. szülinapot!


Kittina,
sajnálom a rossz éjszakát! Mondjuk jó fülledt idő volt, kicsim is sokat mozgolódott.

Szerintem mi cukkinifőzit eszünk ebédre, én sem főzök.

Máté szereti a vajas kenyeret? Fiam már egész jól rágcsizza, van is hozzá lassan hét foga...

Kép
bébé01
 
 


Vajaskenyeret még nem próbáltuk, zsemlét, kiflit, kenyérhéjat eszegeti, meg mostanában nagy kedvence a sajtos rúd. Ha én teszem a szájába a darabos ételt, akkor kiköpi, csak akkor fogadja el, ha ő veszi be. Egyszer már próbáltam vajas kenyeret tenni a szájába, de ki is köpte.

Ebédre mégsem üveges lett, anyós zöldbabfőzeléket főzött, és Máténak vettünk ki belőle rántás és tejjel felöntés előtt, egy kevés disznóhusival turmixoltam össze, és ez is ízlett. Vacsira meg tejberizs lesz banánnal és meggyel.
kittina30
 
 


Ez a tejberizs dobozos, vagy te csinálod?

Úgy néz ki, hogy a fiam leszokik a délelőtti alvásról. Tegnap nagy nehezen csak, de ma már nem volt hajlandó aludni délelőtt, csak ebéd után egy hosszabbat. Kiváncsi vagyok meddig bírja este. Még elég aktív.

Tiszta izgalomban vagyok, szomszédasszonyom most indult a kórházba szülni! Úgy izgulok, mintha én mentem volna. Még friss az élmény. :D Remélem, hamarosan baba lesz!

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Tejberizst én csinálom, semmi extra, csak megfőzöm a riszt és összetrumixolom tápszerrel és gyümölccsel.

Én is attól félek, hogy le fog hamarosan szokni az egyik alvásról, és akkor már csak egyet fog aludni napközben. Azért ez még így nagyon jó, hogy kettőt alszik. Lehet, hogy Pupáknál csak kivételes nap volt, és megmarad a két alvás.

Drukk a szomszédodnak, valószínűleg már meg is van a baba. Majd írd meg!

Ma borsófőzeléket eszünk. Van friss borsónk a kertből.

Többiek merre vagytok?

Hene
Voltatok orvosnál? Mit mondott? Remélem már meggyógyult Gergő.

Andi?
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Képzeljétek, csak nem sokkal reggel nyolc előtt lett baba, pedig ez már második. Szegény, jól megszenvedte.

Lehet, hogy ma megint két alvás lesz, mert ma hatkor kelt, kizárt, hogy ebédig kibírja, már most hisztis néha, de rohadt meleg is van.
Most betoltam neki az Alma együttest, tetszik neki.

Hétfőn megyünk ringatóra, jövő hét szombaton pedig babaúszásra, nagyon kivi leszek, hogy bírja majd.

Én ma paradicsomos krumplit csinálok neki szerintem.

Kép
bébé01
 
 


Szomszédasszonynak gratulálok. Fiú vagy lány? Neve? Méretek?

Kíváncsi leszek hogy fog tetszeni Pupunak az úszás és a ringató.

A tévénk elromlott, most keresek tévészerelőt, már egyszer elromlott, és megjavították, de nem írtam le sehová a tévészerelő nevét és telefonszámát.
kittina30
 
 


Kittina,
Hanna a neve, az első is kislány.
Méretek? Sajnos még csak férfiakkal értekeztem ez ügyben, ők meg ilyenekkel nem foglalkoznak... :lol:
Majd kinyomozom.

Tévéteket sajnálom. Remélem, miénk még húzza egy darabig. Nálunk az a baj, hogy szinte mindent egy évben vettünk. És ugye Murphy törvénye szerint...

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: