Új privát üzeneted érkezett!

Jó éjt!

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Sziasztok!
Az éjszaka megint lázasan telt. Hajnalban már lement a láza Blankának, ébredéskor is láztalan volt még, de most megint kúszik felfelé. 7-kor kelt, de negyed 9-kor már vissza is kellett tenni aludni, mert tiszta kómás volt és csak nyígott szegénykém. :(

Szilvi, szerintem a 0,2 tized pontosság még belefér. Amikor mi vettük ezt a fülhőmérőt, akkor az ennél pontosabbak jóval drágábbak voltak. Nézz utána esetleg a neten is.

Bea gépe már megjavult. Újra kellett telepíteni, de azt írta sms-ben Bea, hogy valószínűleg csak csütörtökön lesz ideje tesztelni.
mary74
 
 


Szegény Blanka nagyon sajnálom,remélem hamar meggyógyul.
mia2007
 
 

 
 

Mary,
ezzel a fránya mandula gyulladással és a lázzal nagyon megszenved szegény Blanka. Vírus okozta neki?

Köszi a tájékoztetót Beáról. Azt nem írta jól vannak-e??

Nálunk szakad az eső hajnal óta és fúj szél, hideg van. :twisted: .
Utlálom az ilyen időt :x nyáron meg főleg. :twisted:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szia Évi, nem jöttél este. :(

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Az jó hír,hogy Bea lassan jön :D :D

Emmánál kidurrant tegnap a lufi,harapdálta mint mindig,nagyom halk volt,mert,már,eléggé leeresztett,nem íjedt meg,hanem kereste,kikerekedett szemekkel,hova lett :roll: :roll:
mia2007
 
 


szia Szilvi

Emma hamar elaludt 9 fele és én is mentem nemsokára utána,fáradt voltam.
mia2007
 
 


Hűűű de bátor Emma! :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Évi mennem kell, most szólt az anyu, hogy a "nyitott" garázsunkba is folyik az víz a tetőn lévő 2 lyuk miatt, azt is a jég tette tönkre :roll: :shock: , pedig bitumenes hullámlemez a teteje, megyek megnézem.
Tegnap száraz időben még annak a tetejét is megnéztem és nem láttam semmit, erre itt van ez. :(

Szia.

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Vicusaka remélem Lottinak,hamar elmúlik a kék folltja,ismerős amit írsz nem szólok bele semmibe,de a megjegyzéseket teszi :evil:

Szilvi megnéztem az időképet tényleg jó
Mary köszi
hétvégén lesz az esküvő,már jó időt ír
Apának holnap munkahelyi kirándulása lesz és utána 2 hétig itthon lesz :D :D aztánaug 4-től megyünk el egy hétre :D remélem jó idő lesz
mia2007
 
 


folltja=foltja

Szilvi ez a jégeső :evil: talán már több lyuk nem jön elő
mia2007
 
 


Jaj, szegény Blanka :cry: :cry: de sajnálom. Gyors jobbulást Neki!!
Ez a fülhőmérő lehet nekünk is jobb lenne, mint a digi, ami szerintem NEM pontos, 2ből egyik sem, sőt! nekem hónaljban 0,5-1 fokkal kevesebbet mutatnak. mi már popsiban nem tudtuk mérni, maradt a hónalj a higanyossal...én bemértem magamon, utóbbiban bízom. De lehet egy MEGBÍZHATÓ fülhőm. jó lenne.

Gergő ma 16 hós :D :D Szilvi, ha krémtúróba beleturmixolnád a mazsolát?? Én írtam a receptesbe, főztem zabpelyhet zabtejben és abba mazsola, így turmixoltam, nagyon fini. Esetleg ebbe teszel tűrót, vaníliáscuki, s akkor hasonló lesz, mint a bolti krémtúró, nem? Mármint ízben. Lehet a zabpehely nem is kell bele így, ki kell próbálni. :wink:

Etus, üdv ismét! Jót nevettem azon, hogy nélküled is van itt élet :lol: de milyen! Hiányodban teltek, nyugi :wink: én írtam is :P fúú, de részletesen beszámolsz a babaprojektről :oops: megjött amúgy azóta? Írtad a múltkor, hogy akkoriban vártad.

Mia, még jó, hogy nem pukkant nagyot a lufi :shock:

Védőnő hívott a minap, hogy lesz anyatejes nap, lesz egy tabló, amin a 6 hótól tovább szoptatott babák képei lesznek, s Zita is kikerülhet a tablóra, ha beleegyezünk és viszünk képet. :) :)
Na, a tejcsiről meg azt akartam tegnap írni, hogy úgy beindult a sok szopitól :shock: pedig az a gyanúm nem ez volt a célja Zitának, Ő inkább cumikának használta, most meg elkezd cummogni, aztán abbahagyja, s mással (is) foglalkozik közben, nekem meg csöpög, folyik pedig ez már nem volt ennyire jellemző. :shock:

na, megyünk, tiszta pelenkáért... :wink:

Kép
ági_bp
 
 


Sziasztok!

Sajnos a mi gépünk is rossz volt eddig. Pár napja próbáltam írni, akkor meg lefagyott. Remélem mostmár nem lesz gond.

Kép
anido
 
 


Halihó mindenkinek ezen a "csodálatos" reggelen!!!

Mégis itt vagyok ma, mert csak holnap megyek Kiskunhalasra! Egyedül Rozi baba nélkül! :cry: Nagyon izgulok, de muszáj elmennem a bankba papírokat aláírni és Rozit fölösleges autóztatnom fél napon keresztül. Még soha nem voltam távol tőle ilyen hosszú ideig, de mit lehet tenni, ilyen az élet!

Mary férjének hála a gépem működik (mit működik, sokkal szuperebb, gyorsabb mint volt) úgyhogy mégegyszer ezer köszönet!
Tegnap meglátogattuk őket és annyira szép otthonuk van! Rozi bekéredzkedett Blanka járókájába! Remélem Blanka már jobban van! :?

Annyira hiányoztatok már és nem is tudom mihez szóljak hozzá, az előző 3 oldalt olvastam végig!

Kata a vonalzód tök jó, megelőlegezted Lilit! Úgy legyen! Rozinak most lenyírtuk a haját és így még jobban hasonlítanak Marcival egymásra, majd teszek fel képeket is!

A vashiányról annyit, hogy én mindig is vashiányos voltam és szerintem a kajával csak szinten lehet tartani, de pótolni nem nagyon lehet a vasat. A vas elég nehezen épül be és C vitamin nélkül fölösleges vasat enni.

Ági, mikor is lesz az esküvő? A májusiban van a ruhád? Megpróbálok utána nézni, mert nagyon kíváncsi vagyok!

Én református vagyok és az esküvőm is ott volt. Mivel elváltunk ezt inkább hagyjuk, nem emiatt volt az biztos! :? :lol: A reformátusoknál is alapkövetelmény az esküvőhöz a keresztelkedés. Ezt most elküldöm, megyek kajcsizni....

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Most mennem kell, de még jövök ma! Annyi mondanivalóm lenne.....

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Először is gratula Katának és Vicuskának pocaklakókhoz!

Ági, de izgalmas ez a készülődés a lagzira! Biztosan nagyon szép lesz a ruhád.
Nagyon ügyes Zita, hogy elindult!

Blankának jobbulást!

Doo, én is láttam a képeket a májusiban. Nagyon szépek vagytok! Viktória tényleg manöken alkat, gondolom nem csak a képeken tűnik magasnak.

Hajni, mikor költöztök?

Évi, elszörnyedve olvastam Gergő lázgörcséről. Akkor ezt a 15 hós oltás számlájára írtátok?

Nekem is nagyon hiányoztatok. Éjszaka milyen jó kis társalgásokat folytattatok! :lol:

Kép
anido
 
 


Blanka még mindig alszik....
Bementem az előbb hőmérőzni, és nagy vércseppeket találtam a lepedőjén az arca környékén. :shock: Szegénykémet kivettem a kiságyból, hogy megnézzem, honnan származnak, de sem az orra, sem a szája nem látszik véresnek. Mi a csuda ez? :shock:
Simán visszaaludt, hiába felzavartam szegényt.

Bea, örülök, hogy jól szuperál a géped!!! :D

Azt én sem gondoltam, hogy nem kell keresztelkedni a reformátusoknál, csak azt hiszem ott nem kell olyan hosszas felkészítés, mint pl. a katolikusoknál egy felnőtt kori keresztelkedéshez.

Megyek megnézem megint a gyerkőcömet.
mary74
 
 


Íme Rozi a Blanka járókájában: :D

Kép

Kép

Kép


Rozi és Blanka bébitaxizás közben:

Kép

Kép
mary74
 
 


Rozi és Blanka múlt pénteken Beáéknál:

Kép

Kép

Kép
mary74
 
 


Blanka csak alszik és alszik. Én meg nem is tudom mit kezdjek a hirtelen rám szakadt szabadidővel. :? Olyan ramaty idő van itt is, a gyerek is beteg, nincs is kedvem semmit csinálni. :?
De azért belekezdek már valamibe, hátha akkor felébred. :wink:
mary74
 
 


Látom, összeáll végre a régi csapat :wink: :lol: , remélhetőleg most már senki sem fog hiányozni sokat (kivétel a nyaralás) és rendeteget írunk majd közösen. :lol: :lol:

Milyen kis húsos Rozi is és Blanka is, aztaaa :lol: :lol: .

Bea,
a vascsepp mellé kaptunk c-vitamin cseppet is csak arról nem írtam. :oops: bocsi.

Mary,
kiderült már mitől volt véres a lepedő :?:


Anido,
kicsit összekeveredtél, de nem baj, a Gergő az én kicsi fiacskám. :wink:
A 15 hós oltástól volt a magas láz és a magas láz következménye lett a lázgörcs, itt a magas láz volt a ludas. :(
Majd te is írjál többször magatokról mi van veletek és Zsomborral?

Ági,
kedves tőled, hogy írtad a Gergő ma 16 hónapos. :lol:
A mai nap nekem sajnos nem ez jutott eszembe először :oops:
hanem az apukám mert neki ma van a születésnapja és sajnos már nem lehet közöttünk :cry: , délután megyünk hozzá ki a temetőbe :cry:

A biztosítóban kellemesen csalódtam, pikk-pakk elintéztem az első tel. hívásra. :shock: :lol:
Nekünk még eddig nem volt kárigényünk biztosító felé :lol: (szerencsére) felvették a károkat megsaccoltak egy összeget a telefonba és ha azt elfofogadom akkor nem jön ki kárszakértő.
Hát én elfogadtam mert a várakozáson felüli, nagyobb összeget mondtak és küldik a bankszámlára, amennyiben az nem fedezi a javítási költségeket akkor számlát kell benyújtani és a különbözetet még kifizetik.
Ilyen ügyintézi módra nem is gondoltam. :roll:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Jaj még az esküvőhöz akartam írni. Nekünk volt katolikus egyházi esküvőnk, a férjem evangélikus 1* voltunk megbeszélésen, egyszer meg elpróbáltuk a szöveget.(én voltam első áldozó és bermákozó is)
De 1 éve voltam bermáláson (berma-keresztanya lettem) és ott volt 1 fiatal pár akik felnőttként bermálkoztak meg azért, hogy lehessen egyházi esküvőjük és rendszeresen kellett járniuk hit oktatásra és a vasárnapi szentmisékre is.
(Azon meg teljesen ki voltam akadva, a plémános minden bermákozónak adott egy kicsi lapot amibe minden szentmise után beragasztott 1 matricát és így követte nyomon ki az aki elbliccelte a dolgot.)Hogy mik vannak :roll: :shock:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Anido,
most láttam, Zsombor meg ma 14 hónapos, gratuláció neki. :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


Szilvi, jó, hogy így sikerült a biztosító!! :) nekünk is volt már hasonló, sajnos minket mondhatni rendszeresen beáztat a felettünk lakó fiatal albérlőkből álló csapat :evil: szal az egyik biztosítótól nem jöttek ki, hanem felajánlottak egy összeget. Elárulom, azért nem jönnek, mert a kárszakértő többe kerül nekik, mint amennyit ilyenkor felajánlanak. Nálunk ez az elázott ingóságokra vonatkozott, a szanaszét ázott falaink miatt kijöttek, persze, de az nagyobb összeg is volt. Bár sajnos, inkább ne kellett volna :? de abból a pénzből végül Tomi kifestett és még lamináltra is futotta :wink: ha festőt hívunk, akkor tuti kevés lett volna, mert annyit kér egy festő :shock: akkoriban kb 2 hónapig csatatér volt itthon, egyik szobából költöztünk a másikba, miközben egyiket helyrehoztuk (falak, s a 2 kisszobában padlócsere is). És pont akkor volt nagggyon magas a sárgatest hormonom :wink: gondolhatjátok, a festékszag :? rosszul voltam mikor hazajöttem. És apa lefestette a radiátorokat is, szóval alapos volt, de ez a szagundoromnak nem hiányzott akkor.
Nagyon nem irigyellek a jégkár miatt, elhiszem milyen bosszantó, és az ember nem tehet semmit ellene, és még csak nem is haragudhatsz érte senkire. :roll:
A matricás beragasztgatás szerintem már több, mint túlzás... :roll: erről szerintem majd az anyatanyán beszélgessünk tovább :wink:

Hajni!!! Mizujs? Készülődtök a költözésre, gondolom. nem tudsz nekünk végre valami képet feltenni az új házról??? Türelmetlenül várjuk! :lol:

Anidó, Bea, örülök, hogy jöttetek! Zsombi hogy van? Mesélj! Rozi tényleg olyan jó formás, én sem gondolnám, hogy csak 8 kg körül van (ugye jól emlékszem? :oops: )
Nálunk ma spenót a menü, apa nincs itthon, ezt kihasználtuk. Ő nem eszi meg, sőt meg sem hajlandó kóstolni :evil:

Kép
ági_bp
 
 


Akkor lányok: anyatanya , regisztrálni, aztán keressétek: babanet többemberes babái címet. Képzeljétek úgy izgultam mikor csináltam, hogy elfelejtettem hibát javitani, csak küldtem, hogy túl legyek rajta és oltári hibákkal ment el a cím. Nagyon égő. :oops:
Remélem sikerül eligazodnotok, mert nekem még nem nagyon megy. Azt hiszem külön meghívót kell kérnetek a topicindítótól, vagyis tőlem, ezért légyszi még a héten tegyétek meg mert ha elköltözünk nem leszek egy ideig netközelben.

Most nincs időm reagálni, csak pár szót.

Blankának millió puszi és jobbulást.

Anido, Bea, jó hogy visszatértetek, csak az a kár, hogy váltjuk egymást mert én meg lassan eltűnök egy időre. :( .
Vendég
 


Szia Ági! Lassan már fényképezhető állapotba kerül. :lol:

Azt még akartam hogy a lányok gyönyörűek. És a Rozi Marci hasonlóság megdöbbentő. Kata, legalább látod milyen lesz ha kislányod lesz. :lol:
Vendég
 


A képek szuperek, nagyon jó a két kiscsaj együtt :D 8) ők már igazi barátnők, hisz rendszeresen találkoznak. :wink: azért látom a bébitaxiért ment a huza vona. :lol: Mary, Ti is abban a cipőben jártok még, hogy hiába van akár meleg, hosszú gatya kell, mert ha mászik mondjuk a betonon, az csupi térddel nem túl jó :? legalábbis mi így voltunk vele, szívem szerint rövidet adtam volna, de szétkopott egyszer a kis térde, úgyhogy maradtunk a hosszúnál. Persze ha játszira mentünk, ott a homokban és földön okés volt a rövid, ott nincs beton.

Mielőbbi gyógyulást! Párodnak hogy tetszett a környékünk???? :D van egy eladó lakás a házunkban, a mi emeletünkön :lol: :lol:

Kép
ági_bp
 
 


szia Hajni!!

Én megyek megnézem. később.

Kép
ági_bp
 
 


Kiderült, hogy Blankának a füle vérzett, kikaparta de nagyon!!! Alig tudtam letörölgetni a sok odaszáradt vért. Nem is értem, hogy tudta úgy kikaparni, nem is volt még igazán megnőve a körme. :shock: Szegény, lehet felidegesítette magát, hogy mit nyúlkálok mindig a fülébe a hőmérővel és elkezde kaparni, nem tudom. :roll:
Én meg ijedtségemben csak az orrán, száján kerestem a vérnyomokat. Mentségemre szolgáljon, hogy félhomály volt a szobában és nem is könnyen látható helyen volt a seb, hanem a fülcimpa hajlatában.

Reggel kb. fél 9-től aludt fél 1-ig. Evett, másfél órát ébren volt és most megint alszik.

Hajni, megpróbálok regisztrálni.
Köszi, hogy megcsináltad!!!
mary74
 
 


Én már regisztráltam!! Hajni, köszi, nagyon ügyes vagy!! :) 8) 8) milyen hiba? a hszedben lesz? mert a címben én nem látom :shock:

Kép
ági_bp
 
 


szegény Blanka :cry: :cry: de az alvás tényleg jót tesz. bár értem, hogy kicsit aggasztó, mikor egy kis virgonc ilyen elesetté válik és alszik egész nap :( pár nap és újra a régi lesz! :)

Kép
ági_bp
 
 


Ági, párom megállapította, hogy még mindig jó a hely! :wink: Tudod, az eredeti terveink szerint azt a környéket néztük ki, de aztán sokáig nem jártunk arra, másfelé nézelődtünk. Most, hogy újra képbe került ez a hely, azért ment el megnézni, hogy tényleg olyan jó -e még, vagy csak az emlékeink szebbek róla. :wink: De még mindig jó!
Csak sajnos nem akar jönni egy jó kis vevő. :? De ha aktuális lesz, majd lehet kérem a véleményedet lakások ügyében. Egyelőre csak neten nézelődtünk, hogy milyenek vannak.
mary74
 
 


Na ébren a csajszikám, 3 órát aludt. :lol:
A címet a szerkesztő javította ki, mert írtam neki és ilyen gyors volt. :lol: :lol:

Mary, örülök hogy akkor nem komoly a vérzés. Elég ijesztően hangzott. :(
Vendég
 


Na ébren a csajszikám, 3 órát aludt. :lol:
A címet a szerkesztő javította ki, mert írtam neki és ilyen gyors volt. :lol: :lol:

Mary, örülök hogy akkor nem komoly a vérzés. Elég ijesztően hangzott. :(
Vendég
 


Ági, a képen azért van hosszú nadrágban és ujjatlan felsőben Blanka, mert aznap reggel, amikor elindultunk itthonról még hűvösebb, kicsit esős volt az idő. Az ujjatlan body fölött még egy póló is volt induláskor. De aztán mire elintéztük a dolgunkat Miskolcon és odaértünk Beáékhoz, addigra elég meleg lett már, úgyhogy pólót levettem. Így kicsit furán néz ki, hosszú gatyó és ujjatlan felső. :lol:
Persze volt nálam rövid nadrág, átcserélhettük volna, de nem is akartunk sokáig maradni, mert Blanka már álmoska volt, meg mivel elkezdett mászni a kövön, így jó is volt ez így, nem öltöztettem.

Itthon általában nem mászkál kövön, betonon, (csak azért nem, mert többnyire füves helyeken járunk, nem azért mert nem engedném) úgyhogy ez még nem volt annyira probléma. A kertben két plédet szoktam egymás mellé leteríteni a fűre, ha kimegyünk és akkor direkt jó, ha nincs rajta hosszabb nadrág, mert ha szúrja a fű a lábát, akkor nem mászik le a plédről. :wink:
mary74
 
 


Szilvi, bocs :oops: , tudom ám, hogy Gergő a te fiacskád.
De Évinek mit akartam írni? :roll:

Kép
anido
 
 


Még azt akartam írni, hogy a bébitaxis kép kicsit csalóka. Nem vesztek össze rajta, Blanka tolni akarta Rozit, de Rozi éppen leszállt már, amikor elkattant a fényképezőgép, kicsit lassú voltam. :? :lol:
mary74
 
 


én már teleírtam az anyatanyát :lol:

Kép
ági_bp
 
 


Drága lehetett Rozi, ahogy tolni akarta :)

Kép
ági_bp
 
 


na, értitek :oops: Rozit tolni akarta Blanka. így értettem.

Kép
ági_bp
 
 


most jártam,én is az anyatanyán jelentkeztem,köszi Hajni,hogy megcsináltad :D
Ági kiváncsi vagyok mit írhattál annyit :wink:

Gergőnek :D gratulálok a 16 hónaphoz,és Zsombornak :D is a 14-hez

A képek jók,nagyon aranyossak együtt :D :D

Mary Blankának vérzett a kicsi füle :( :(
Anidó,és Bea remélem most már lesztek :D
mia2007
 
 


Nem tudom mi lesz velem ősszel,egy nap után be vagyok fordulva az eső miatt,hogy nem tudunk kimenni :(
mia2007
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:03-kor.
Vendég
 


Hú csajok olyan nehezen tudom felvenni a fonalat! Rozi mellett nem egyszerű időt szakítani a netezésre!

Mary tudod említettem is amikor itt voltatok, hogy akkor is ki volt marva Blanka füle, gondolom ez valami rossz szokás lehet nála, vagy egyszer kimarta és utána a varat kapargatja! Köszi, hogy tettél fel képeket!

Fronell! Igenis egy szimpi vagány csajszi vagy, kár hogy ritkán írsz csak!

Anyatanyára megpróbálok regisztrálni! Akkor most csak majd odaírunk?

Holnap szorítsatok nekem, mert tök ideg leszek, hogy sokáig nem látom Rozit (kb. délután 4-5 körül érek haza leghamarabb) és azt sem tudom a cickó mit fog szólni ehhez!

Doo, megkukkoltam a képeket a májusiban, mert már nagyon kíváncsi voltam Vikóra! Hát tényleg manöken alkat és te is totál jól nézel ki, de tényleg! És mekkora cickók :lol: A multkor nem valami olyasmit mondtál, hogy lapos mell, nagy has :lol: Kis lódító!!!

Hajni nehogymá most te tünj el! Kötelező időnként bejelentkezni, még ha nincs is neted! Különben intőt kapsz, de kitől is? :wink: Ki az oszt fő helyettes?

Anido vártam a hívásod, de hiába! :(

Mia, Emma nagyon csajos csaj! Szóval érted, olyan szép!

Igen Ági, Rozi csak 8 kiló körül van, nem tudom pontosan, de nem lehet sokkal több!

Mennem kell! Holnap jövök ha nem leszek hulla fáradt!

Szilvi pedig neked is akartam valami! De mit :?:

Bea

Kép[/url]
június
 
 


szia Fronell :D :D

Ez nekem is kérdés akkor csak oda írunk :?: :?:
mia2007
 
 


mert én szeretek itt lenni :oops: :oops:
mia2007
 
 


Lehet ma este nem jövök,nagyon el vagyok fáradva. :( + fáj megint a homlokom. :x
Amíg paníroztam a patiszont + kisütöttem, a Gergőt fognom kellett mert nem hagyta, hogy letegyem :roll: :roll: , már begörcsölt a kezem.
Ez a ragaszkodása nagyon lefáraszt mind testileg, mind szellemileg. :roll: :roll:

Majd holnap olvasok, sokat írjatok! :wink: :lol:

Szilvia
Kép

Kép
anya 1971
 
 


hello, lányok! én jelentkeztem. mikorra kapom meg a - remélem - pozitív tagfelvételi elbírálást? :roll: :lol: én is nagyon kivi vagyok ám! :lol:

Bea, hol láttál te nagy cickókat?! :shock: kit kukkoltál te a májusiban?! :lol: különben emlékeim szerint neked mailt is küldtem ám! nézd csak meg szépen.

egyszer én is jártam úgy Vikivel h vérzett a füle és tök megijedtem, bár azzal nyugtattam magam h mi baja lenne?! és végül tényleg "csak" annyi volt h még hosszúak voltak a körmei és azzal belekapott magának és egy picit felsértette a fülét. Mary, azért ez mégiscsak "jobb", mintha az orrában v a szájában vérzett volna vmi... :roll:

Fronell, jó a vonid. egyedi. sztem megzavazunk neked is egy meghívót (igaz? v ne kotnyeleskedjek, majd az ofő intézkedik? :roll: :oops: ), ha az elkövetkezendő napokban tanubizonyságot teszel a topic és tagjai iránti elkötelezettségedről és írsz, netán idő híján egy-két keresztkérdésre válaszolsz, úgy mint melyik baba nem szereti a babakocsit (vigyázz, beugratós, több gyerekről is szó lehet :wink: ), kik a topic baba és mama éjjeli baglyai és kik a pacsirták, stb :wink: :lol:
Vendég
 


ha sehol senki, kénytelen leszek vasalni... :roll:
holnap kapjuk a szurit :roll: :(
Vendég
 


Doo, sikeres lett a felvételid :lol: .
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: